گرفتن مدرک بین المللی فنی و مهاجرت به کانادا

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Alone.boy
محل اقامت: Esfhan
تماس:

گرفتن مدرک بین المللی فنی و مهاجرت به کانادا

پست توسط Alone.boy » شنبه 17 آبان 1393, 7:48 pm

سلام دوستان !

حالتون خوبه ؟؟ یا رفاقتی بخوام بگم زنده اید ؟؟ :) امیدوارم که در این لحظه حالتون خوب باشه هر چند من که 1 ماهه افسردگی شدید گرفتم نمیتونستم حتی غذا بخورم بعد از 1 ماه یکم با روان درمانی حالم خوب شده اما امیدی به خودم نمیبینم !

داشتم توی فیس بوک میچرخیدم توی اگهی ها این آموزشگاه رو پیدا کردم که مدعی هستش توی 1 سال از یک آموزشگاه معتبر توی مالزی میتونید مدرک بین المللی جوشکاری دریافت کنید و باهاش هر جای دنیا که بخواهید از جمله کانادا ویزای کاری دریافت کنید و به راحتی مهاجرت کنید . خودشون اینطوری که میگن کارشون خیلی شاخه و 1 سال توی مالزی تحصیل میکنی بهت مدرک بین المللی فنی میدن .

اینم آدرس سایتش به زبان فارسی - http://fa.30group.org/

البته برای جویای شرایط تازه بهشون ایمیل زدم ببینم شرایط اصلیش چیه واسه تحصیل توی مالزی . هزینه کلی تحصیل رو اینطوری زده :

هزینه های این دوره آموزشی شامل موارد زیر است :

1 سال اقامت مالزی 7500 رینگت مالزی
1 سال خوابگاه 3000 رینگت مالزی
6 ماه دوره فشرده آموزش جوشکاری به همراه دوره فشرده زبان انگلیسی 13500 رینگت مالزی

کل پکیچ 24000 رینگت مالزی

که به پول ایران فک کنم حدود 25 میلیون تومن میشه .

حالا دوستان اگر میشه بیاید نظرتون رو بگید و یکم فکر کنیم ببینیم این روش خوبه یا نه هر چی باشه به نظرم از پناهندگی و به باد دادن چندین سال از عمر واسه گرفتن جواب قبولی خیلی خیلی بهتره حداقلش اینکه 1 سال از ایران میرید مالزی اونجا تحصیل میکنید شاید فرجی شد دست سرنوشت چیزهای بهتری رو واستون رقم زد .

ازتون خواهش میکنم بیاید نظرتون رو بگید خیلی مشتاق اینم که بدونم نظرتون چیه ممنون دوستای گل ♥

نمایه کاربر
Shayann

Re: گرفتن مدرک بین المللی فنی و مهاجرت به کانادا

پست توسط Shayann » یک شنبه 18 آبان 1393, 11:45 am

هزینش خیلی بالاست درسته مدرک خوبی میده تو همین فنی حرفه ای ایران هم اگه مدرک جوشکاری داشته باشی کانادا بر میداره ولی اید زبان بلد باشی و ایلتس داشته باشی و پول زندگی تو اونجا.
من شخصا چون پول چندانی ندارن نمیتونم از این طریق اقدام کنم. برای من همین پناهندگی بهتر از بقیس. یا میرم ترکیه پناهنده میشم تا بفرستن به کشور دیگه ای و تو این فاصله تو ترکیه مدرک های فنی ترکیه رو میگیرم تا تو کشور دیگه ای به دردم بخوره یا به صورت قاچاقی میرم.
امیدوارم که هممون بتونیم به هدفی که داریم برسیم

Alone.boy
تماس:

پست توسط Alone.boy » یک شنبه 18 آبان 1393, 2:42 pm

خوب به نظرت اگه ادم هزینش رو داشته باشه از همین روش اقدام کنه به نظرت خوبه ؟؟ ارزش داره ؟

خوبوقتی اونجا کار کنی هزینه زندگی هم در میاد دیگه یا باید حتمی از اول یه پول قلمبه داشته باشی واسه رفتن ؟؟ :|

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » یک شنبه 18 آبان 1393, 4:45 pm

اگه از پناهندگی میترسی و هزینه این کار رو داری اقدام کن البته اگه مدرکش واقعا معتبر باشه.
اگه منظورت مالزیه که موقع آموزش نمیتونی کار کنی اجازه کار نمیده مالزی. هزینه مالزی هم بالاست برای ما ایرانیا. الان چند تا از فامیلامون اونجان هزینش خیلی بالاس هر چند که استاد دانشگاهه اونجا.
داداش نا امید نباش. تو هر کاری که شرو میکنی باید اول خوب فک کنی بعد یکم تحقیق بعد عمل کنی. از همه مهمتر عمله کاره. اگه تصمیم بگیری برا هر کاری میتونی راحت اون کارو تا آخر با تمام سختیاش بری.

Alone.boy
تماس:

پست توسط Alone.boy » دو شنبه 19 آبان 1393, 10:52 am

سلام

ممنون از دل گرمیت ولی من از پناهندگی نمیترسم چون چیزی ندارم که دیگه از دست بدم فقط ترس من اینکه قبول نشم و عمرم به باد بره و پشیمون بشم که اخرش به هدفم نرسیدم ! اگه پول دستم بیاد به احتمال زیاد با یه پاسپورت جعلی میرم آمریکا یا کانادا خودمو راحت میکنم .

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » دو شنبه 19 آبان 1393, 11:38 am

از همه مهمتر کیس خوبه. از الان کار کن رو کیست. زیاد نگران نباش اگه قاچاقی بری احتمال دیپورت خیلی پایینه فوقش اگه اونجا قبولی پناهندگی نگرفتی میتونی از طریق ازدواج اقدام کنی و با یکی به توافق برسی که باهات ازدواج کنه تا بتونی اقامت بگیری. خدا بزرگه. خدا شاهده اگه درسم الان تموم شده بود حتما رفته بودم. از هیچی ترس ندارم چون چیزی واسه از دست دادن ندارم تو ایران.

rezaranjbaran

پست توسط rezaranjbaran » چهار شنبه 21 آبان 1393, 12:33 pm

Shayann نوشته شده:از همه مهمتر کیس خوبه. از الان کار کن رو کیست. زیاد نگران نباش اگه قاچاقی بری احتمال دیپورت خیلی پایینه فوقش اگه اونجا قبولی پناهندگی نگرفتی میتونی از طریق ازدواج اقدام کنی و با یکی به توافق برسی که باهات ازدواج کنه تا بتونی اقامت بگیری. خدا بزرگه. خدا شاهده اگه درسم الان تموم شده بود حتما رفته بودم. از هیچی ترس ندارم چون چیزی واسه از دست دادن ندارم تو ایران.
بیخودی تبلیغ قاچاقی رفتنو نکن.هیچ قانونی در دنیا نگفته که پناهجو باید قاچاقی بره.آدم اگه کیس مناسب داشته باشه راحت و بی دردسر با داشتن ویزا میتونه پناهنگدی بگیره.
اصلا قاچاقی جایی نرین چون پول و جانتون به خطر میفته.

Alone.boy
تماس:

پست توسط Alone.boy » چهار شنبه 21 آبان 1393, 5:50 pm

rezaranjbaran نوشته شده:
Shayann نوشته شده:از همه مهمتر کیس خوبه. از الان کار کن رو کیست. زیاد نگران نباش اگه قاچاقی بری احتمال دیپورت خیلی پایینه فوقش اگه اونجا قبولی پناهندگی نگرفتی میتونی از طریق ازدواج اقدام کنی و با یکی به توافق برسی که باهات ازدواج کنه تا بتونی اقامت بگیری. خدا بزرگه. خدا شاهده اگه درسم الان تموم شده بود حتما رفته بودم. از هیچی ترس ندارم چون چیزی واسه از دست دادن ندارم تو ایران.
بیخودی تبلیغ قاچاقی رفتنو نکن.هیچ قانونی در دنیا نگفته که پناهجو باید قاچاقی بره.آدم اگه کیس مناسب داشته باشه راحت و بی دردسر با داشتن ویزا میتونه پناهنگدی بگیره.
اصلا قاچاقی جایی نرین چون پول و جانتون به خطر میفته.

سلام

میگم به نظرتون اروپا بهتره یا آمریکا یا کانادا ؟؟

من نمیفهمم این مدارکی که میگن باید چی باشه ؟؟؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 81 مهمان