افشاگری شبکه کلاهبردار ایران بی مرز رامین دلاوری

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
پیمان رضایی نژاد

افشاگری شبکه کلاهبردار ایران بی مرز رامین دلاوری

پست توسط پیمان رضایی نژاد » جمعه 22 اسفند 1393, 5:43 pm

سلام به همه دوستان اینجا اومدم که در مورد کلاهبردرای این شبکه با شما بگم من برای دریافت ویزا امریکا از طریق این شبکه اقدام کردم ،
مبلغ هجده میلیون تومان از من گرفتن این شخص به من گفت صد در صد ویزا رو میگیرم و بعد از سه ماه سر کار گذاشتن اخرش خبری از ویزا نشد و من چندین بار تماس گرفتم و خواستم پول رو برگردونن ولی تلفن من رو در بلک لیست قرار داده و حاضر به برگشت پول نیست و هیچ گونه شکایتی هم نمیتون از این کلاهبردار بکنم یک قرار داد مسخره و بی ارزش هم دارم که امروز با یک وکیل نشون دادم گفت هیچ ارزش حقوقی ندارد .من هیچ کاری نمیتونم بکنم ولی تا اونجایی که بتونم ابروش تو این سایت ها میبرم ،خواهش من این است به هیچ عنوان به این شبکه دزد اعتماد نکنید من گول حرف زدنش و قرارداد مسخرش رو خوردم شما گولش را نخورید

نمایه کاربر
webcamsx

Re: افشاگری شبکه کلاهبردار ایران بی مرز رامین دلاوری

پست توسط webcamsx » جمعه 22 اسفند 1393, 8:29 pm

چجوری بهش اعتماد کردی آخه.ببین 18 میلیون رفته داده به هیچی. عزیز من 18 میلیون داشتم 12 بار سفارت میرفتم حداقل از یکیش قبول میشدم. من خودم ایران هستم و میتونم حضوری بیام باهات صحبت کنم و با هم بریم سفارت. هزینه خودت هم بیشتر از 1.5 نمیشه مگر اینکه با هواپیما بری آنکارا. به جاش با اتوبوس بری با 1.5 حل میشه.
همه کارهایی که اون میکنه منم بلدم ولی حقیقتش رو بگم هیچ کس نمیتونه ویزا رو تضمین کنه ولی به مصاحبه میبرمت. خودمم میخوام برم سفارت ولی یک میلیون نیاز دارم.اگه میتونی بهم کمک کنی بیام باهات صحبت کنم. گذرنامه و کارت شناسایی خودم رو پیشت گرو میزارم. پیش خودت همه کارهاشو میکنم. اگه هستی بهت پیام خصوصی بدم بگم چی ه چیه.

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 23 اسفند 1393, 7:51 pm

این مردک چاق مفت خور دورغ گو با اون خنده های حال به هم زنش رو شبکه میزنه پخش زنده تاریخ روز رو هم میزنه وقتی زنگ میزنی میگه برنامه تکرار هست!! این شخص سر خیلی ها رو کلاه گذاشته پول افراد رو میگیره و خبری هم از ویزا نیست یک سرچ بزن تو گوگل رامین دلاوری کلاهبردار مطالب زیادی میاد
تقصیر خودت بوده که بدون فکر اقدام کردی به شبکه های ماهواره ای و سایت های اینترنتی نمیشه اعتماد کرد
این شبکه رو با پولای مفت امثال نادون هایی مثل شما تاسیس کرده که با هر حرفی خر میشید و فکر میکنید به همین راحتی میشه برید به امریکا و اونجا به ارزوهاتون برسید
به همین راحتی نیست ؛ این دوستمون درست میگه خودتون برید دنبال ویزا هم هزینه کمتر میشه و هم اگر نتونستید ویزا بگیرید زیاد حرص نمیخورید
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

abtin

پست توسط abtin » چهار شنبه 30 تیر 1395, 1:41 pm

ایا کسی رامیشناسین ازطریق دلاوری ویزا امریکا را گرفته باشه?

حامد شاهرخ خان

پست توسط حامد شاهرخ خان » پنج شنبه 28 بهمن 1395, 8:05 am

سلام به دوستان من مدتی به سرم زده اقامت امریکا بگیرم چطوری میتونم برم لطفا راهنماییم کنید سپاس

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 73 مهمان