لطفا راهنمایید کنید برای آمریکا

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
tibi25596

لطفا راهنمایید کنید برای آمریکا

پست توسط tibi25596 » جمعه 21 فروردین 1394, 9:45 am

سلام لطفا هرکی میتونه یه راهنمایی درست کنه ممنون میشم سه دو راهی شدید موندم:
سوال من اینجاست
من می خاهم برم آمریکا و متاهل هستم
اسفند یک از دوستان همرام با فرزند و همسر به تریکه رفتند بعد از آنکه انجا مسقر شدن طی صحبت من با آنها آنها این کار را کرده اند
آنجا رفتند و خد را به پلیس معرفی کرده اند و برای un خودشان را آماده کرده اند
حالا به من هم می گویند این کالر خیلی خوبه یعنی تا راه آمدن به آ»ریکا
بعد از سه سال حتما میفرستن البته خودشان هم یه کاری پیدا کردنه و فکر تویک از شهره هم مستقر شدنند
من سوال اینکه واقعا من تمام زندگیمو بفروشم و این کارو تا سه سال با هزینه خودم آمجا بمانم و درکنارش هم کار کنم
چقد این موضوع به واقعیت نزدیکه آیا احتمالا سال هی بیتشر و اینکه اصلا آمریکا نفرستن و جایه دیگه
البته آنها با تغییر دین این کارو کردن
دوستان تو رو خدا هرکی از این کار چیزی میدونه بگه
می دونید چرا من دودلم به خاطر اینکه آخه خودشون هم یک ماهه رفتند ولی حتما میگن که به کشور سوم میریم
ممنون

مشاوره پناهندگی

Re: لطفا راهنمایید کنید برای آمریکا

پست توسط مشاوره پناهندگی » جمعه 21 فروردین 1394, 10:38 am

دوست عزیز شما چرا میخواین همه زندگی خودتون بفروشین و سازمان ملل ترکیه برین اگه میخواین اینکارو کنید یه مبلغی باخودتون ببرین و اونجا مشغول بکار بشین وفکرنکنم دست شما باشه رفتن به امریکا به هرکشوری که سهمیه لازم دارن میفرستن شاید بیشتر از 3 سال طول بکشه بله دوستان شما به کشور سوم میرن اما به چه قیمتی پیشنهاد من اینه خونه زندگی خودتون دست نزنید و راههای بهتری رو انتخاب کنید

بدرود

tibi25596

پست توسط tibi25596 » جمعه 21 فروردین 1394, 11:45 am

جناب میشه بپرسم چه راهی؟
گیج شدم .. مگه راهیی هست به جز قاچاقی بریم آمریکا

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » شنبه 22 فروردین 1394, 4:29 pm

سلام دوست عزیز بله به کشور سوم میفرستند و آمریکا بشترین افراد رو جذب میکنه ولی اصلا مشخص نیست که کدوم کشور برید. بله 2 سال تا 3 سال طول میکشه تا به کشور سوم برید البته باید کیستون خوب باشه و قبولی بگیره. تو ترکیه هم میتونید کار کنید. البته کارهاش کارگری و.. هست. شما لازم نیست همه زندگیتون رو بفروشین مگر اینکه بخوایین تو این چند سالی که تو ترکیه هستید فقط بخورید و خوابید که باید خرجتون رو بدین. البته فروش بسته به خودتون هست که بخواین بعدا بازم ایران بیایین یا نه و..
هر سوالی بود بپرسین تا بگیم. موفق باشید

tibi25596

پست توسط tibi25596 » شنبه 22 فروردین 1394, 5:22 pm

ببنید من در ایران مستاجرم دیگه نیمیتونم در ایران اسبابم بزارم از اونورم دو دلم که واقعا منو قبول میکنن
-----------------------
من در ایران طراح وب هستم
در ترکیه مشکل ندارم هر کاری می کنم اما واقعا امیدی باشه می دونی اخه اونا واقعا نمی فهمن من دارم الکی میگم واسه دین آخه من خارج ایران دینو عوض کردم هیچ تهدیدم نشدم چطوری اونا قبول میکنن
ببینیم من دوست دارم در امریکا زندگی کنم
به جز un هیج راهخی دیگی نیست من برم یجوری امریکات مثلا تورستی برم و بعد اونججا پناهنده بشم
----بعد اکه من. ujn نگیره می تونم بیام ایران

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » یک شنبه 23 فروردین 1394, 1:40 pm

دوست عزیز شما اگه طراح وب باشین ایینده شغلی خوبی در بازار آمریکا هستش بنظر من شما باید برای یکبارهم که شده شانس خودتون رو امتحان کنید در گرفتن ویزای توریستی امریکا چند ماه یکی از دوستان بنده به همراه خانم وبچش ویزاشو گرفت ویزاگرفتن گرفتن چیز خاصی نداره لازمم نیست هزینه هاس انچنانی کنید یابخواین در ترکیه وقت خودتون رو تلف کنید

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » یک شنبه 23 فروردین 1394, 1:43 pm

اما درمورد اینکه با ویزای توریستی میشه پناهنده شد یا نه بله امکانش هست و پرونده سازی باید بشه که اینجا بنا به دلایلی نمیتونم بگم اگه اسکایپ دارین لطفا اعلام کنید تا یه کنفرانس باهم بذاریم moshavere.panahandegi skye

بدرود

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 24 فروردین 1394, 5:26 am

tibi25596 نوشته شده:ببنید من در ایران مستاجرم دیگه نیمیتونم در ایران اسبابم بزارم از اونورم دو دلم که واقعا منو قبول میکنن
-----------------------
من در ایران طراح وب هستم
در ترکیه مشکل ندارم هر کاری می کنم اما واقعا امیدی باشه می دونی اخه اونا واقعا نمی فهمن من دارم الکی میگم واسه دین آخه من خارج ایران دینو عوض کردم هیچ تهدیدم نشدم چطوری اونا قبول میکنن
ببینیم من دوست دارم در امریکا زندگی کنم
به جز un هیج راهخی دیگی نیست من برم یجوری امریکات مثلا تورستی برم و بعد اونججا پناهنده بشم
----بعد اکه من. ujn نگیره می تونم بیام ایران
سلام دوست عزیز،
همانگونه که دوستان راهنماییهای کاملی ارائه داده اند شاید بهتر است ابتدا از طریق درخواست ویزا اقدام کنید. در صورتی که بتوانید با ویزا وارد امریکا شوید در هزینه و وقت شما صرفه جویی زیادی میشود.
با ورود قانونی نیاز به کیس قویتر خواهید داشت که نشان دهید امنیت شما در ایران در خطر است. تناقضی که در این حالت بوجود می اید این است که از طرفی بصورت قانونی و بدون مشکل از کشور خود خارج شده اید و از طرفی با درخواست پناهندگی اعلام میکنید که در ایران تحت تعقیب هستید.
راه حلی که ما برای پناهجویان در این حالت اجرا میکنیم این است که پناهجو پس از ورود به امریکا (یا هر کشور دیگری) مدتی را بدون اینکه درخواست پناهندگی دهد زندگی میکند. این مدت میتواند حدود یک ماه باشد. پس از این مدت پناهجو درخواست پناهندگی میدهد. این مدت بدین خاطر است که کیس پناهجو به نحوی تنظیم شود که نشان دهد امنیت پناهجو پس از خروج از کشور به خطر افتاده است. چنین کیسی نیاز به مدارک و دلایل کافی دارد و پناهجو بایستی بتواند دامنه فعالیتهای مرتبط به کیس خود را به زمانی که در ایران بوده است گسترش دهد. به عبارتی نشان دهد که موضوعی که سبب به خطر افتادن امنیت وی شده است مربوط به زمانی است که در ایران بوده است.
لازم به ذکر است با داشتن کیس مناسب حتی در صورت ورود قانونی میتوان به راحتی در امریکا و کانادا پناهندگی گرفت. ما تعداد زیادی کیسهای موفق در این ۲ کشور داشته ایم.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

usaaaa

پست توسط usaaaa » سه شنبه 5 آبان 1394, 7:36 pm

اقای چاووش چطور میتونیم بصورت تلفنی از شما راهنمایی گرفت؟ی

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 6 آبان 1394, 1:43 pm

درود دوست گرامی!
راههای تماس با ما:
تلفن دفتر، وایبر: 00442032393373
موبایل (تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین) 00447481749300
آی دی تلگرام: Panahandegy@
Yahoo Messenger: panahandegi

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Ani jon

پست توسط Ani jon » دو شنبه 21 دی 1394, 8:24 pm

سلام من آلمان زندگی می کنم هنوز پاس آلملنی ندارم و رایز پاس دارم حالا می خوام برای آمریکا اقدام کنم با پاس جعلی آیا من اگه وارد کشور آمریکا شدم خودم تو فرودگاه تحویل بدم پناهندگی منو قبول میکنن با تشکر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 6 بهمن 1394, 5:29 pm

درود دوست گرامی!
در صورتی که در امریکا متوجه شوند قبلا در آلمان بوده اید به احتمال بسیار زیاد شما را به آلمان دیپورت خواهند نمود. توجهی که برای این کار وجود دارد این است که آلمان کشور امنی است و در صورتی که شما پناهنده واقعی باشید میتوانید در آلمان امنیت داشته باشید.
در صورتی که با پاسپورت جعلی وارد امریکا شدید بهتر است در فرودگاه درخواست ندهید. سعی کنید حتی الامکان از فرودگاه خارج شوید. با درخواست پناهندگی در فرودگاه براحتی میتوانند مسیر پرواز شما را ردیابی کنند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 87 مهمان