اسپانیا و کانادا پناهندگی حجاب و همجنسگرایی مهم

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
samyar.sepehri

اسپانیا و کانادا پناهندگی حجاب و همجنسگرایی مهم

پست توسط samyar.sepehri » یک شنبه 3 بهمن 1395, 9:29 am

سلام خسته نباشین
مادر من میخواد پناهندگی اجتماعی بگیره (از طریق حجاب) برای اسپانیا..من قصد این رو دارم که برم کانادا پناهندگی بگیرم ( همجنسگرا هستم) ..اگه من از طریق پیوستن به خانواده برم اسپانیا اونجا بعنوان پناهنده شناخته میشم ؟ یا نه؟ میتونم از اونجا برم کانادا و اونجا درخواست پناهندگی بدم؟ امکانش هست که با مادرم برم چند وقت تو اسپانیا باشم بعد برم کانادا در خواست پناهندگی بدم؟ نمیدونم چجوری میشه اصلا...پیوستن به خانواده شرایطش چجوریه؟Crying or Very SadCrying or Very Sad

Sad_ni

Re: اسپانیا و کانادا پناهندگی حجاب و همجنسگرایی مهم

پست توسط Sad_ni » یک شنبه 3 بهمن 1395, 8:26 pm

samyar.sepehri نوشته شده:سلام خسته نباشین
مادر من میخواد پناهندگی اجتماعی بگیره (از طریق حجاب) برای اسپانیا..من قصد این رو دارم که برم کانادا پناهندگی بگیرم ( همجنسگرا هستم) ..اگه من از طریق پیوستن به خانواده برم اسپانیا اونجا بعنوان پناهنده شناخته میشم ؟ یا نه؟ میتونم از اونجا برم کانادا و اونجا درخواست پناهندگی بدم؟ امکانش هست که با مادرم برم چند وقت تو اسپانیا باشم بعد برم کانادا در خواست پناهندگی بدم؟ نمیدونم چجوری میشه اصلا...پیوستن به خانواده شرایطش چجوریه؟
سلام دوست عزيز
شما به چه نحوي وارد خاك كانادا ميشيد با ويزا و به طور قانوني ويا غيرقانوني و بدون ويزا ؟
اگه كسي رو ميشناسيد كه ميتونه وارد خاك كانادا كنه لطفا به منم معرفي كنيد

samyar.sepehri

پست توسط samyar.sepehri » دو شنبه 4 بهمن 1395, 3:37 pm

سلام من قانونی میرم کسی رو هم نمیشناسم متاسفانهVery Happy

Sad_ni

پست توسط Sad_ni » دو شنبه 18 بهمن 1395, 8:24 pm

samyar.sepehri نوشته شده:
دو شنبه 4 بهمن 1395, 3:37 pm
سلام من قانونی میرم کسی رو هم نمیشناسم متاسفانه
قانوني با ويزا ميريد كسي كه براتون ويزا گرفته رو ميتونيد لطفا معرفي كنيد ؟
خيلي ممنونم

Shahrokh5432

پست توسط Shahrokh5432 » شنبه 23 بهمن 1395, 10:43 pm

سلام ببخشید من ترنس هستم من چه جوری می تونم پناهنده بشم و برم از ایران ایا می تونم باخودم یک نفر راببرم چون تو ایران خانوادم نمی تونن با این قضیه کنار بیان من می خوام برم میشه راهنمایی کنید چه جوری می تونم

samyar.sepehri

پست توسط samyar.sepehri » سه شنبه 10 اسفند 1395, 10:44 pm

Shahrokh5432 نوشته شده:
شنبه 23 بهمن 1395, 10:43 pm
سلام ببخشید من ترنس هستم من چه جوری می تونم پناهنده بشم و برم از ایران ایا می تونم باخودم یک نفر راببرم چون تو ایران خانوادم نمی تونن با این قضیه کنار بیان من می خوام برم میشه راهنمایی کنید چه جوری می تونم
سلام عزیزم ...راستش ترنس ها در ایران آزاد هستن ولی تو میتونی بری ترکیه و سازمان ملل و از اونجا بخاطر شرایط خانواده درخواست پناهندگی بدی و باید ثابت کنی که جونت در خطره در ایران

Shayda

پست توسط Shayda » سه شنبه 10 مرداد 1396, 9:29 am

سلام من میخوام با ویزا توریستی مالتی پنج ساله برم کانادا و اعلام پناهندگی کنم اگه اینجوری بزن دیپورتم نمیکنن؟ کیس هایی که تو کانادا میشه باهاشون قبولی گرفت با کیس هایی که توی اروپا باهاشون قبولی میگیرن مثل هم هستن؟ یعنی قوانیین پذیرش به عنوان پناهنده در کانادا و اروپا مشابه هستند؟ به نظر شما برای پناهندگی آلمان بهتره یا کانادا؟ اگر توی کانادا کیسم قبول نشه دیپورتم میکنن؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 73 مهمان