پاسپورت جعلی از تایلند

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
ped

پاسپورت جعلی از تایلند

پست توسط ped » چهار شنبه 29 خرداد 1392, 1:52 pm

چند روز پیش اذ طریق دوستم با یکی(تلفنی) اشنا شدم توی تایلند که پاس جعلی درست می کنه باش صحبت کردم واسه استرالیا« بهم گفت میتونم هوایی ردت کنم با 12000دلار
من تا حالا اونو ندیدم ولی یکی رو تو انگلیس میشناسم که از طریق همین شخص رسیده
نمی دونم استرالیا میتونه بفرسته یا نه ولی خودش میگه میتونم ردت کنم
چند روزه دیگه می خوام برم تایلند حضوری پیشش باش صحبت کنم وسر مبلغ چونه بزنم که اگه قسمت شه اذ همون ور برم.
اگه نتیجه گرفتم اینجا میگم.

Frhd_khz

Re: پاسپورت جعلی از تایلند

پست توسط Frhd_khz » چهار شنبه 29 خرداد 1392, 4:27 pm

سلام دوست عزیز
خوب من اشنای مطمئن دارم که با پاس اورجینال فرانسه از ترکیه میتونی راحت بری استرالیا تا حالا چند تا از دوستان از همین طریق رفتن
مبلغ هم حدود ۲۷۰۰ یورو میباشد که ۲۰۰۰ یورو هنگام تحویل پاس خام تو تهران دریافت میشود و مابقی در ترکیه بعد از درج مشخصات شما در پاس
موفق باشید

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » چهار شنبه 29 خرداد 1392, 4:46 pm

[quote="ped"]چند روز پیش اذ طریق دوستم با یکی(تلفنی) اشنا شدم توی تایلند که پاس جعلی درست می کنه باش صحبت کردم واسه استرالیا« بهم گفت میتونم هوایی ردت کنم با 12000دلار
من تا حالا اونو ندیدم ولی یکی رو تو انگلیس میشناسم که از طریق همین شخص رسیده
نمی دونم استرالیا میتونه بفرسته یا نه ولی خودش میگه میتونم ردت کنم
چند روزه دیگه می خوام برم تایلند حضوری پیشش باش صحبت کنم وسر مبلغ چونه بزنم که اگه قسمت شه اذ همون ور برم.
اگه نتیجه گرفتم اینجا میگم.[/qu
منم همچین موردی رو دوستم پیشنهاد کرده و گفته 10هزار تا اگه بشه میرم نیوزلند یا کانادا تقریبا شدنیه با چیزای که گفت
آخرین ويرايش توسط 1 on mohamad zab, ويرايش شده در 0.
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

Zeus
تماس:

پست توسط Zeus » چهار شنبه 29 خرداد 1392, 6:18 pm

Frhd_khz نوشته شده:سلام دوست عزیز
خوب من اشنای مطمئن دارم که با پاس اورجینال فرانسه از ترکیه میتونی راحت بری استرالیا تا حالا چند تا از دوستان از همین طریق رفتن
مبلغ هم حدود ۲۷۰۰ یورو میباشد که ۲۰۰۰ یورو هنگام تحویل پاس خام تو تهران دریافت میشود و مابقی در ترکیه بعد از درج مشخصات شما در پاس
موفق باشید

هاهاها چه با نمک! 2000 یورو پول چی رو باید داد؟! یه دفترچه بی ارزش به اسم پاس اورجینال؟!؟!؟!!
به امید اینکه میبریش ترکیه با 700 یورو با ارزش میشه؟!
برو شیطون کار بد نکن زشته :D

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 30 خرداد 1392, 8:42 am

Zeus نوشته شده:
موفق باشید

هاهاها چه با نمک! 2000 یورو پول چی رو باید داد؟! یه دفترچه بی ارزش به اسم پاس اورجینال؟!؟!؟!!
به امید اینکه میبریش ترکیه با 700 یورو با ارزش میشه؟!
برو شیطون کار بد نکن زشته :D
بله دیگه طرفدارای اقای چاوشی هستن
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید

vahid5090

پست توسط vahid5090 » شنبه 29 تیر 1392, 9:05 am

دوستان من هم دنبال آدم مطمئن هستم واسه پاسپورت که بشه رفت استرالیا
اگه کسی رو میشناسید معرفی کنید
ممنون

alix

پست توسط alix » شنبه 19 مرداد 1392, 4:28 pm

vahid5090 نوشته شده:دوستان من هم دنبال آدم مطمئن هستم واسه پاسپورت که بشه رفت استرالیا
اگه کسی رو میشناسید معرفی کنید
ممنون
ادم مطمن پیدا کردی به منم معرفی کن

bulghar

پست توسط bulghar » سه شنبه 22 مرداد 1392, 6:26 am

az thailand ba 7000 dollar tazmini miarand swed...bara australia ve englis ve new zealand ve canada ghymat balatare
vali adame motmaen onja hast har key khast mitonam behesh moarefe konam..
tarighe kar be in shekle ke ye pase original oropayi baraton dorost mishe ve ba hamon pas ye bilit be maghsade nepal ve az onja be maghsade swed

ben10

پست توسط ben10 » سه شنبه 22 مرداد 1392, 9:59 pm

bulghar نوشته شده:az thailand ba 7000 dollar tazmini miarand swed...bara australia ve englis ve new zealand ve canada ghymat balatare
vali adame motmaen onja hast har key khast mitonam behesh moarefe konam..
tarighe kar be in shekle ke ye pase original oropayi baraton dorost mishe ve ba hamon pas ye bilit be maghsade nepal ve az onja be maghsade swed
نپال خبر داری که چه زندانهای وحشتناکی داره تو یکی خواهشا بی خیال راه شو

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » چهار شنبه 23 مرداد 1392, 10:17 am

موفق باشید
این آشنای بسیار مطمئن احتمالا جناب موحسنی نیستند؟؟ :mrgreen: که قبلا توی خط تهران - استکهلم - منچستر - پاریس - بروکسل - فرانکفورت کار میکردن؟ :lol:
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 23 مرداد 1392, 11:10 am

:lol: :lol: :lol:

bulghar

پست توسط bulghar » جمعه 25 مرداد 1392, 6:19 am

aghai ben10 aziz..chand bar ta hala nepal rafti ke migi zendanhai vahshatnaki dare....
aval az tehran ta shabdolazim age tonesti boro bad nazar bede..

bulghar

پست توسط bulghar » جمعه 25 مرداد 1392, 6:19 am

aghai ben10 aziz..chand bar ta hala nepal rafti ke migi zendanhai vahshatnaki dare....

ben10

پست توسط ben10 » جمعه 25 مرداد 1392, 4:53 pm

bulghar نوشته شده:aghai ben10 aziz..chand bar ta hala nepal rafti ke migi zendanhai vahshatnaki dare....
بلغار جان مسافر رفت گیر کرد بگو عکساشو بفرسته تا باورت بشه کجاست و تحت قیومت کدوم حکومت هست بعد میگی تضمینی چه جوری مگر سفر قاچاقی تضمین داره این چه نوع تضمینی هست؟در مورد تضمینش توضیح بده

bulghar

پست توسط bulghar » جمعه 1 شهریور 1392, 6:58 am

aghai ben 10 aziz..rahe ghachagh hich tazmini nadare hatta rahe ghanoni ham nemishe kamelan tazmin kard to gate forodgah mamor immigration behet gir nade..manzor az tazmin pol ast ke dar sorate naresidan pardakht nemikoni..
dar zemn ghachghbar ta lahze residan be maghsad ba shoma hamrah khahad bod...az thailand ta swed..
in ro be kasayi migam ke tavanayi pardakhte pol darand vali be eshtebah miand samte turkey ve yonan ya bulghar gereftar mishand..man khodam 7 mah turkey 3 mah yonan ve taghriban 10 mahe bulgharestan hastam ve be hame migam nayayd bulghar ve yonan age tavanayi mali darid vali baz taraf az hamin site behesh migam naya inja gereftar mishi vali goosh nemikone ba 7000 dollar pol miad bulgharestan..bad taze mige chera nagofti nayam..bulgharestan faghire..har chaghadr pol dashte bashi be har nahvi shode azeton migire..inja batelaghe oropa ast..age pol nadarid ve chareye dige nadarid biayd age pol darid nayayd inja..

alix

پست توسط alix » پنج شنبه 28 شهریور 1392, 11:59 am

bulghar نوشته شده:aghai ben 10 aziz..rahe ghachagh hich tazmini nadare hatta rahe ghanoni ham nemishe kamelan tazmin kard to gate forodgah mamor immigration behet gir nade..manzor az tazmin pol ast ke dar sorate naresidan pardakht nemikoni..
dar zemn ghachghbar ta lahze residan be maghsad ba shoma hamrah khahad bod...az thailand ta swed..
in ro be kasayi migam ke tavanayi pardakhte pol darand vali be eshtebah miand samte turkey ve yonan ya bulghar gereftar mishand..man khodam 7 mah turkey 3 mah yonan ve taghriban 10 mahe bulgharestan hastam ve be hame migam nayayd bulghar ve yonan age tavanayi mali darid vali baz taraf az hamin site behesh migam naya inja gereftar mishi vali goosh nemikone ba 7000 dollar pol miad bulgharestan..bad taze mige chera nagofti nayam..bulgharestan faghire..har chaghadr pol dashte bashi be har nahvi shode azeton migire..inja batelaghe oropa ast..age pol nadarid ve chareye dige nadarid biayd age pol darid nayayd inja..
داداش شما اگر مطمنی که این دوستت که نو نایلند هست مطمنه چرا خودبت اقدام نکردی!؟
خدایش اگر ادم درست حسابی سراغ داری که ما رو رد کنه اروپا یا امریکا شمالی یا همون نیوزیلند شمارش یا ایمیلش بده

shahab1360

پست توسط shahab1360 » دو شنبه 29 مهر 1392, 6:08 pm

میشه شمارشو بمن بدیwwwshahab2009@gmail.com

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 30 مهر 1392, 2:05 pm

shahab1360 نوشته شده:میشه شمارشو بمن بدیwwwshahab2009@gmail.com
دوست عزیز الان ترکیه مالزی تایلند ... کلا جاهای توریستی بقول بعضیا سکوی پروازه
با پاس جعلی نمیشه پرید
اکثرا با پاس دزدی میرن
حالا باید شانس بیاری پاس جعلی بهتون قالب نکنن
اینترنت فقط جای کلاهبرداراست شما خودت باید بلند شی بری دنبالش
اینای که تبلیغ میکنن تو نت خوب فک کنی واسه رضای خدا و حقوق بشر نمیان
درقالب دوست میان و اکثرا کلاهبردارن
شانس بیاری یه رابط بیاد سراغت که قیمتش تقریبا دوبرابر میشه و بهتون بگم قاچاقبر از خداشه شمارو رد کنه و چهار نفر بهش معرفی کنی ولی در توانشون نیست و اکثرا کسشعرای میگن و متاسفانه بعضیا باورشون میشه مث خریدن مامور امیگریشن !!!!
پاس جعلی اصل !!!!!!
درقالب گروه از کشورای مختلف !!!!
موفق باشید

habib2793

پست توسط habib2793 » شنبه 14 تیر 1393, 4:05 pm

سلام به همه، من فعلأ در بانكوك هستم و دارم دنبال پاسپورت جعلى اوريجينال اورپاى ميگردم، اگه كسى هست تو اين كار يا ميشناسيد لطفأ شماره ايشونو برايم إيميل بزنيد،خيلى فورى هست ويزام داره به پايان ميرسه،ممنون از كمكتون، habib2793@yahoo.com

Basir2009

پست توسط Basir2009 » سه شنبه 12 اردیبهشت 1396, 5:24 pm

سلام
من مى تونم پاس اوريجينال يونانى رو جور كنم و بهترين مسير رو هم مى تونم راهنمايى كنم 'به مقصد كانادا ' و از همين مسير هم خيلى مسافر رو به مقصد رسوندم ' حرف مفت هم نمى زنم
دوستانى هم كه دليل و مدرك مى خواستن با من تماس بگيرن
basir.athen@gmail.com

saeid...tak

پست توسط saeid...tak » پنج شنبه 12 بهمن 1396, 8:41 am

سلام
من پاسپورت جعلی نمیخوام اما اگه کسی پاسپورت شباهتی بتونه برام بگیره یا اگه کسی رو میشناسید معرفی کنید
ممنون

aryashakerii

پست توسط aryashakerii » پنج شنبه 17 اسفند 1396, 12:21 am

دوستان اگر تو تایلند با پاس جعلی بگیرنمون پای پرواز چی میشه؟

اسفند۹۶

پست توسط اسفند۹۶ » یک شنبه 20 اسفند 1396, 10:40 pm

aryashakerii نوشته شده:
پنج شنبه 17 اسفند 1396, 12:21 am
دوستان اگر تو تایلند با پاس جعلی بگیرنمون پای پرواز چی میشه؟
دیپورت میشی به همون جایی که ازش اومدی البته تمام این اتفاقات بعد از چند سال تحمل حبست تو تایلند اتفاق می افته

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 64 مهمان