وقتی همه چیز آماده است برای استرالیا (جزیره کریسمس)

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
ali.mosafer

وقتی همه چیز آماده است برای استرالیا (جزیره کریسمس)

پست توسط ali.mosafer » پنج شنبه 25 خرداد 1391, 3:58 pm

سلام دوستان من دلال مطمین و منصف پیدا کردم برای استرالیا البته از طریق دریا فقط مشکل من آشنا نبودن با پروسه پناهندگی و شرایط جزیره کریسمس هست . خواهش میکنم دوستانی که تجربه دارن و یا کسانی رو میشناسن که از این طریق به استرالیا رفتن تجربیاتشون رو در این پست بنویسن . منتظر نظرات ارزشمند هستیم .

tom

Re: وقتی همه چیز آماده است برای استرالیا (جزیره کریسمس)

پست توسط tom » دو شنبه 19 تیر 1391, 12:43 pm

بسم الله الرحمن الرحیم
من 30 سالمه و در حال حاظر در تهران هستم . بیش از 2 سال است که دارم تو این زمینه تحقیق میکنم و 2 بار هم 2 راه را امتحان کردم ولی در دقیقه 90 از تصمیم خودم منصرف شدم . چون راهی بسیار خطرناک و پرهزینه و پر ریسکی بود. به هر حال از رفتن به خارج از طریق استانبول صرف نظر کردم . و الان نزدیک به یک سال است که دارم درباره موضوع جاکارتا و جزیره کریسمس تحقیق میکنم. قصدم از این پست فقط راهنمایی است و بس. به دوستان خوبم میخوام بگم که از اینجا نشستن و تحقیق کردن هیچی گیر شما نمیاد. اگر واقعا قصد رفتن دریایی به استرالیا را دارید، پس یه کم جرات به خرج بدید و حدود یک میلیون و دویست هزار تومان خرج کنید و برید جاکارتا از نزدیک تحقیق کنید. من تازه از جاکارتا اومدم . اونجا از حدود 2000 $ آدم پرون هست تا 7000$ . انتخاب با شما است . اگر یه کم زرنگ باشید میتونید آدم پرون دست اول پیدا کنید و ارزون برید و حتی اگر هم زیاد زرنگ نباشید و زبان هم زیاد بلد نباشید حدود 5500 تا 6000 $ باید بدید. زیاد سرتونو درد نمیارم . فقط خواستم یه راهنمایی کوچیک کرده باشم. من و همسرم تا دو ماه دیگه باز هم میریم جاکارتا تا تحقیق نهایی را انجام بدیم و برای آذر ماه و یا دی ماه سفر اصلی را آغاز میکنیم . چون همونطور که میدونید الان فصل بدی است و دریا خراب است . و بهترین موقع آبان ، آذر و دی ماه هست. من و خانومم خیلی دوست داریم که دخترها و خانوم ها و آقایانی که مثل ما قصد پناهندگی دارن را راهنمایی کنیم ولی شرمنده تمام دوستان هستیم که وقت این کار را نداریم و همچنین فضای این سایت خیلی مسموم است و احتمال هرگونه تهمت به ما هست . پس لطفا انتظار جواب از ما را نداشته باشید.

آرزومند آرزوهای طلائیتان هستیم

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » سه شنبه 20 تیر 1391, 5:44 am

اره اقا اگر اینجا ایمیل بزای گاراگاها شمارو کلاهبردار معرفی میکنند خوب کاری کردید وممنون از راهنمایی شما.

keywanirani

پست توسط keywanirani » دو شنبه 9 مرداد 1391, 11:38 pm

tom نوشته شده:بسم الله الرحمن الرحیم
من 30 سالمه و در حال حاظر در تهران هستم . بیش از 2 سال است که دارم تو این زمینه تحقیق میکنم و 2 بار هم 2 راه را امتحان کردم ولی در دقیقه 90 از تصمیم خودم منصرف شدم . چون راهی بسیار خطرناک و پرهزینه و پر ریسکی بود. به هر حال از رفتن به خارج از طریق استانبول صرف نظر کردم . و الان نزدیک به یک سال است که دارم درباره موضوع جاکارتا و جزیره کریسمس تحقیق میکنم. قصدم از این پست فقط راهنمایی است و بس. به دوستان خوبم میخوام بگم که از اینجا نشستن و تحقیق کردن هیچی گیر شما نمیاد. اگر واقعا قصد رفتن دریایی به استرالیا را دارید، پس یه کم جرات به خرج بدید و حدود یک میلیون و دویست هزار تومان خرج کنید و برید جاکارتا از نزدیک تحقیق کنید. من تازه از جاکارتا اومدم . اونجا از حدود 2000 $ آدم پرون هست تا 7000$ . انتخاب با شما است . اگر یه کم زرنگ باشید میتونید آدم پرون دست اول پیدا کنید و ارزون برید و حتی اگر هم زیاد زرنگ نباشید و زبان هم زیاد بلد نباشید حدود 5500 تا 6000 $ باید بدید. زیاد سرتونو درد نمیارم . فقط خواستم یه راهنمایی کوچیک کرده باشم. من و همسرم تا دو ماه دیگه باز هم میریم جاکارتا تا تحقیق نهایی را انجام بدیم و برای آذر ماه و یا دی ماه سفر اصلی را آغاز میکنیم . چون همونطور که میدونید الان فصل بدی است و دریا خراب است . و بهترین موقع آبان ، آذر و دی ماه هست. من و خانومم خیلی دوست داریم که دخترها و خانوم ها و آقایانی که مثل ما قصد پناهندگی دارن را راهنمایی کنیم ولی شرمنده تمام دوستان هستیم که وقت این کار را نداریم و همچنین فضای این سایت خیلی مسموم است و احتمال هرگونه تهمت به ما هست . پس لطفا انتظار جواب از ما را نداشته باشید.

من کسانی را میشناسم که مایا هستند با شما به کریمس بیاییند ؛ لطفا با من تماس بگیریرد تا آنها را به شما معرفی کنم ، 0014087865733 ، کیوان

keywanirani

پست توسط keywanirani » دو شنبه 9 مرداد 1391, 11:40 pm

آخرین ويرايش توسط 1 on keywanirani, ويرايش شده در 0.

tom

پست توسط tom » سه شنبه 10 مرداد 1391, 3:50 am

keywanirani نوشته شده:

Sakam, man 2 ta hamsafar barat daram, be man zang bezan +14087865733, Califronia
Doostne mn to iran hastand

عزیز دل من ، وقتی شما با ما کار دارید ، پس شما باید با ما تماس بگیرید

tom

پست توسط tom » سه شنبه 10 مرداد 1391, 11:51 am

خانم marya ، لطفا برام ایمیل خودتون را بزارید . من پیام شما رو دیدم . ولی نمیدونم چرا من نیتونم برای کسی پیام خصوصی بزارم . لطفا برام ایمیلتون را بزارید

marya

پست توسط marya » سه شنبه 10 مرداد 1391, 11:53 am

سلام دوستان
من می خوام با دخترم برم اندونزی و از اونجا به استرالیا برم. به انگلیسی هم مسلط هستم . فکر می کنین بتونم با 4 هزار دلار خودمو به اونجا برسونم؟
ممنون از پاسختون

tom

پست توسط tom » سه شنبه 10 مرداد 1391, 12:03 pm

marya نوشته شده:سلام دوستان
من می خوام با دخترم برم اندونزی و از اونجا به استرالیا برم. به انگلیسی هم مسلط هستم . فکر می کنین بتونم با 4 هزار دلار خودمو به اونجا برسونم؟
ممنون از پاسختون
come to yahoo. I got your ID and i sent request for you

marya

پست توسط marya » سه شنبه 10 مرداد 1391, 12:16 pm

dear tom,
unfortunately I dont have yahoo massenger, you only can send me emails.
I also have skype.
lets talk and see how we can help each other.

tom

پست توسط tom » سه شنبه 10 مرداد 1391, 12:19 pm

marya نوشته شده:dear tom,
unfortunately I dont have yahoo massenger, you only can send me emails.
I also have skype.
lets talk and see how we can help each other.

Ok. No problem
please Check your Email

marya

پست توسط marya » سه شنبه 10 مرداد 1391, 12:26 pm

اگر هنوز در دنیا انسان صادق و درستکاری وجود دارد که از قضای روزگار اینجا حضور دارد، لطفا به من بگه من که یک زن تنها با یک بچه هستم و پول کمی هم دارم، چه جوری یه قاچاقبر منصف در جاکارتا پیدا کنم.
اگر کسی می شناسه، و خودش هم می خواد بره، من باش می یام، به شرط که زن و بچه همراهش باشه. من به انگلیسی مسلط هستم و نحوه ارتباط با خارجی ها رو لدم. چند ساله که مترجم شفاهی در ایران هستم.

Sahar
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Sahar » جمعه 13 مرداد 1391, 10:10 am

سلام ماریا خانم
برای من پیغام فرستاده بودید اما نمیتونم جواب بدم. نمیدونم چرا. من 21 سالمه
دنبال یه راه مطمئن هستم که برم استرالیا اما هزینش خیلی بالا نباشه.
فعلا دارم تحقیق میکنم ببینم چی میشه اما راه آبی رو در نظر ندارم. میخوام هوایی برم. مجرد هم هستم.
Hey you , Don't help them to bury the light , Don't give in without a fight

Sahar
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Sahar » جمعه 13 مرداد 1391, 2:28 pm

به یاهو آی دی من pm بدید
آخرین ويرايش توسط 1 on Sahar, ويرايش شده در 0.
Hey you , Don't help them to bury the light , Don't give in without a fight

sweden
تماس:

پست توسط sweden » جمعه 13 مرداد 1391, 3:12 pm

marya نوشته شده:اگر هنوز در دنیا انسان صادق و درستکاری وجود دارد که از قضای روزگار اینجا حضور دارد، لطفا به من بگه من که یک زن تنها با یک بچه هستم و پول کمی هم دارم، چه جوری یه قاچاقبر منصف در جاکارتا پیدا کنم.
اگر کسی می شناسه، و خودش هم می خواد بره، من باش می یام، به شرط که زن و بچه همراهش باشه. من به انگلیسی مسلط هستم و نحوه ارتباط با خارجی ها رو لدم. چند ساله که مترجم شفاهی در ایران هستم.
آیدی خودتو برام پیام خصوصی بزار راهنمایتون کنم

Sia

پست توسط Sia » چهار شنبه 25 مرداد 1391, 8:13 am

درود بی کران خدمت تمامی دوستان آزاده و هدفمند
من یکی از همسفران شما به مقصد استرالیا هستم و اخیراً با این سایت آشنا شدم.چندین وقت هست که به دنبال یک قاچاقچی هستم که با هزینه ای مناسب راهی ماجراجویی شوم. با موضوع جالبی روبرو شدم که می خواستم شما عزیزان را هم در جریان بگذارم:
با دوستانی که عازم استرالیا بودند از قیمتها جویا شدم که متوجه شدم همه دوستان قیمتهای بالای 6500 تا 10000$ را خاطرنشان می کنند مبنی بر اینکه با این قیمت امنیت بیشتر است و به ما قول دادند که از مسیری امن تر به سمت لنج ببرند تا پلیس نفهمد یا از مسیر بهتری به سمت کریسمس ایلند می برند و مهمتر از همه اینکه ما را در لنج های سالم تری با تعداد فقط 70 نفر مسافر جای می دهند نه 200 نفر..... حالا نظر من:
1.به راستی تعریف مسیر امن چیست؟! همه مسافران بطور شبانه و مخفیانه از راههای متفاوتی که دور از چشم پلیس باشد درون یک ون تا خرخره به سمت قایق ها هدایت می شوند و بعضی مواقع این زمان تا 1 روز طول می کشد به دلیل مساعد نبودن شرایط امنیتی چون اگر پلیس این موضوع را بفهمد، قاچاقچیان باید باج سنگینی به پلیس بدهند. جهت اطلاع تمامی دوستان پلیس اندونزی فقط باج می گیرد و چیز دیگری برایش مهم نیست. پس همانطور که می بینید قاچاقچیان برای اینکه خودشان گیر نیفتند و حتی باج کمتری به پلیس بدهند مجبورند شما را از مسیری ببرند که همچنان کاسبی محفوظی داشته باشند.
2. در مورد حرکت از اندونزی به سمت کریسمس ایلند که همه چیز بستگی دارد به وضعیت آب و هوای دریا و GPS موجود در لنج . پس باز هم می بینیم مسیر برای همه یکسان است و فقط کمی شانس نیاز داریم.
3. اما نکته 70 نفری. دوستان، با اطمینان خاطر به شما می گویم که همه مسافران را سوار ازکار افتاده ترین لنج می کنند چون دیگر قرار نیست آن لنج به اندونزی برگردد پس باید لنجی باشد که برای قاچاقچیان ارزش مالی چندانی نداشته باشد. صرفاً به دلیل اینکه شما 8000$ می دهید شما را سوار ناوگان فولادی نمی کنند، شرایط برای همه یکسان هست. اگر در لنجی فقط 70 نفر جای دادند فقط به دلیل این بوده که بیشتر از اون جا نداشته و کوچک بوده یا مسافر به تعداد کافی نداشتند نه به خاطر اینکه از شما بیشتر پول گرفتند، حالا با هم یک محاسبه ریاضی می کنیم تا بهتر متوجه بشویم. اگر بر فرض مثال از شما 8000$ می گیرند که فقط توی لنج شما 70 نفر سوار کنند، جمعاً چقدر می شود؟ 560000$=70*8000$ حالا فرض می کنیم قیمت پایه 5000$ باشد. یعنی 3000$ از شما بیشتر می گیرند تا شما را 70 نفری سوار کنند پس در کل 210000$=70*3000$ بیشتر گرفتند تا جان شما را تضمین کنند. خوب حالا اگر همان 5000$ از شما بگیرند و توی لنج به جای 70 نفر 200 نفر سوار کنند یعنی 130 نفر بیشتر 650000$=130*5000$ در واقع از این مابه تفاوت نفری 650،000$ بیشتر درآمد کسب میشه. حالا خودتان را بگذارید جای قاچاقچیان.......210،000$ بهتر است یا 650،000$ ؟؟؟؟؟؟؟ مگر اینکه قاچاقچیان عاشق چشم و ابروی شما باشند!!!!! ;)
4. دوستان من، قاچاقچیان آن چیزی را که قبل از رفتن به شما وعده و وعید می دهند اصلاً صحت ندارد و زمان مواجه شدن با شرایط واقعی به این موضوع پی خواهید برد. این نکته را از دوستانی که این مسیر را طی کرده اند می توانید جویا شوید.
تا جایی که من تحقیق کردم مناسبترین قیمت بین 4000 تا 5500$ هست که اگه بتونیم 10 نفر به بالا با هم عازم باشیم می توانیم هزینه ها را کمتر هم بکنیم. اگر توانستید قیمت مناسبی پیدا کنید ما هم چند نفری هستیم که به جمع شما می پیوندیم. هر چقدر بتونیم از هزینه هامون بزنیم به نفعمون هست...........
نکته مهمتری که می خوام بگم اینه که: هر کسی واقعاً هدف داشته باشه و به هدفش ایمان داشته باشه حتماً به اون می رسه و هیچ اتفاقی براش نمی افته. از همین حالا لذت پیروزی و زندگی برتر رو هر لحظه برای خودتون مجسم کنید تا به اون برسید. یادمون باشه بقول آمریکایی ها " بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است. " من ایمان دارم که هممون پیروز میشیم.

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » چهار شنبه 25 مرداد 1391, 2:05 pm

همیشه راهای زمینی به دلیل ارزانی بیشتر استقبال شده !!اینو همه اون کسایی که میخوان مهاجرت کنند در صدر میزارن بی فایدست توضیح خطرات چون چاره ایی نیست

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » چهار شنبه 25 مرداد 1391, 4:42 pm

ali.akbari نوشته شده:همیشه راهای زمینی به دلیل ارزانی بیشتر استقبال شده !!اینو همه اون کسایی که میخوان مهاجرت کنند در صدر میزارن بی فایدست توضیح خطرات چون چاره ایی نیست
خدمات ما در ایران
1 دعوت نامه تجاری شینگن– کوتاه مدت 3 هفته ای
2 دعوت نامه تحصیلی(زیر 25) اوکراین یک هفته ای
3 دعوت نامه تحصیلی(بالای 25 تا 35 سال) اوکراین یک هفته ای
4 دعوت نامه شخصی با ویزای یک ماهه (قابل تمدید) اوکراین 10 روزه
5 دعوت نامه تجاری با ویزای 6 ماهه (قابل تمدید سال به سال) اوکراین 10 روزه
6 گواهینامه بین المللی 10 ساله پایه A-B-C-D 10 روزه
7 کمک در نوشتار مقاله علمی یک هفته ای
8 کمک در تهیه پایان نامه ارشد 2 ماهه
9 مشاوره اجرای پروژه فوق لیسانس 1 سال
10 مشاوره اجرای پروژه دکترا 2 سال
11 کمک در تهیه تز دکترا 3 ماهه
12 ثبت شرکت در کشور اوکراین یک ماهه
14 مشاوره در انتخاب دانشگاه در اروپا 2 هفته ای
15 مشاوره در اخذ اقامت دائم کشور اوکراین (مجرد/متاهل) 3 ماهه
16 مشاوره شرکت در کنفرانس و سمینار علمی و نمایشگاه دراوکراین 2 هفته ای
17 اخذ ویزای انفرادی شینگن کوتاه مدت یک ماهه در تهران 45 روز
18 مدارک کارت اقامت 1 ساله شینگن 4 هفته کاری
19 دعوت نامه تجاری کانادا 2 هفته ای
20 دعوت نامه تجاری امریکا 2 هفته ای
21 مشاوره در خصوص ثبت شرکت در لهستان (شینگن) با پاکت مدارک 3 هفته ای
22 مشاوره در اخذ اقامت کشور اوکراین (مهاجری با 2 پاسپورت داخلی و خارجی) 3 ماهه
23 مشاوره در اخذ مدرک قانونی TOEFL, GRE, KET. BEC (G), PET. FCE. CAE. 1 ماهه
24 مشاوره در اخذ مدرک قانونی GRE 1 ماهه
25 مشاوره در اخذ مدرک زبان فرانسه TEF و TCF یک ماه
26 صدور ووچر – بیمه مسافرتی – نامه رزرو هتل از اوکراین 5 روزه
27 اخذ ویزای تضمینی کانادا (سه ماهه تجاری) در تهران یک ماه
28 اخذ ویزای تضمینی استرالیا (سه ماهه تجاری) در تهران یک ماه
29 اخذ ویزای تضمینی سوئد (توریستی یک ماهه) در تهران یک ماه
30 اخذ ویزای تضمینی هلند (توریستی یک ماهه) در تهران یک ماه
31 اخذ ویزای تضمینی انگلیس (توریستی یک ماهه) در تهران یک ماه
32 اقامت یک ساله دانشجویی در اوکراین با دعوت نامه رسمی یک هفته
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

msm_mam

پست توسط msm_mam » چهار شنبه 25 مرداد 1391, 8:37 pm

هنوز نمیفهمم چرا مردم با لنج و غیر قانونی میرن ؟!؟!؟!
بابا ویزا بگیرید . بلیط بخرید مثل جنتلمن برید اونجا پناهنده شید ....
ایرادش چیه ؟؟؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » پنج شنبه 26 مرداد 1391, 5:29 am

msm_mam نوشته شده:هنوز نمیفهمم چرا مردم با لنج و غیر قانونی میرن ؟!؟!؟!
ایرادش چیه ؟؟؟
دقیقا حرفتون درسته با ویزا راحت میشه رفت متاسفانه افراد تحت تاثیر ادم های دیگر کارهائی میکنن که بعدا پشیمان میشوند

aus2012

پست توسط aus2012 » پنج شنبه 26 مرداد 1391, 4:17 pm

secret63 نوشته شده:
ایرادش چیه ؟؟؟
دقیقا حرفتون درسته با ویزا راحت میشه رفت متاسفانه افراد تحت تاثیر ادم های دیگر کارهائی میکنن که بعدا پشیمان میشوند
آقای محترم خجالت بکش اینقدر بخاطر چندر غاز درآمد ملت رو گمراه میکنی؟کچا شما میتونید هوایی برید و قبول بشین؟بهیچ عنوان استرالیا کیس شما رو از راه هوایی قبول نمی کنه.اگر هم قبول کنه دارای شرایطی است از جمله ریسک چندبرابری نسبت به کریسمس رفتن از جمله:سفر قانونی که به هیچ عنوان مورد پزیرش اونجا قرار نخواهید گرفت.تا پناهندگانی وجود دارند که با خطرات زیاد از راه دریا عبور کرده و خود را به اونجا رسانده اند بهیچ عنوان کسی را قبول نخواهند کرد که بدون هیچ ریسکی خودش رو به اونجا رسونده.از طرفی اگر با پاسپورت تقلبی قصد سفر هوایی رو داشته باشی امکان گیرافتادن در فرودگاه مقصد باعث خواهد شد از 15000 تا 20000 دلار جریمه نقدی شوید و هزینه های از دست رفته که به قاچاقچی هم پرداخت کرده اید در نظر بگیرید که دیگر عودت داده نخواهد شد.اگر هم موفق به پرواز شوید و در گیت ورودی فرودگاه مقصد بازداشت شوید به هیچ عنوان به شما اجازه ثبت نام در یونیت ویژه اتباع بابت اعلام پناهندگی رو نخواهند داد و این میتونه تا مدتهای مدید شما رو در بلاتکلیفی نگاه دارد.همه این مسایل محتاج هزینه های فراوان و صبر و حوصله زیاد است که مهمترین فردی که میتواند در ایران این کار را با قدرت ریسک 50-50 انجام دهد دکتر...........که واقعاً در کارشان خبره است که در گفتگو با خود ایشان بهیچ عنوان موفق به گرفتن حتی تضمینی شفاهی از ایشان نشدیم.جهت اطلاع هزینه یک نفر به صورت قانونی و سیکل کاری 6 ماهه جهت سفر توریستی به استرالیا بالغ بر 50 میلیون تومان به اضافه وثیقه 20 میلیونی ........و هزینه سفر غیر قانونی با در نظر گرفتن ریسک 50-50 بالغ بر 45 میلیون به اضافه 15000 تا 20000 دلار جریمه نقدی در صورت ایجاد مشکل در فرودگاه.خواهشمند است تحقیقات زیاد نمایید و به احدی در قبال پیشنهاد با مبالغ کمتر از این اعتماد و اعتنا نکنید.

msm_mam

پست توسط msm_mam » پنج شنبه 26 مرداد 1391, 10:20 pm

aus2012 نوشته شده:
secret63 نوشته شده:
ایرادش چیه ؟؟؟
آقای محترم خجالت بکش اینقدر بخاطر چندر غاز درآمد ملت رو گمراه میکنی؟کچا شما میتونید هوایی برید و قبول بشین؟بهیچ عنوان استرالیا کیس شما رو از راه هوایی قبول نمی کنه.اگر هم قبول کنه دارای شرایطی است از جمله ریسک چندبرابری نسبت به کریسمس رفتن از جمله:سفر قانونی که به هیچ عنوان مورد پزیرش اونجا قرار نخواهید گرفت.تا پناهندگانی وجود دارند که با خطرات زیاد از راه دریا عبور کرده و خود را به اونجا رسانده اند بهیچ عنوان کسی را قبول نخواهند کرد که بدون هیچ ریسکی خودش رو به اونجا رسونده.از طرفی اگر با پاسپورت تقلبی قصد سفر هوایی رو داشته باشی امکان گیرافتادن در فرودگاه مقصد باعث خواهد شد از 15000 تا 20000 دلار جریمه نقدی شوید و هزینه های از دست رفته که به قاچاقچی هم پرداخت کرده اید در نظر بگیرید که دیگر عودت داده نخواهد شد.اگر هم موفق به پرواز شوید و در گیت ورودی فرودگاه مقصد بازداشت شوید به هیچ عنوان به شما اجازه ثبت نام در یونیت ویژه اتباع بابت اعلام پناهندگی رو نخواهند داد و این میتونه تا مدتهای مدید شما رو در بلاتکلیفی نگاه دارد.همه این مسایل محتاج هزینه های فراوان و صبر و حوصله زیاد است که مهمترین فردی که میتواند در ایران این کار را با قدرت ریسک 50-50 انجام دهد دکتر...........که واقعاً در کارشان خبره است که در گفتگو با خود ایشان بهیچ عنوان موفق به گرفتن حتی تضمینی شفاهی از ایشان نشدیم.جهت اطلاع هزینه یک نفر به صورت قانونی و سیکل کاری 6 ماهه جهت سفر توریستی به استرالیا بالغ بر 50 میلیون تومان به اضافه وثیقه 20 میلیونی ........و هزینه سفر غیر قانونی با در نظر گرفتن ریسک 50-50 بالغ بر 45 میلیون به اضافه 15000 تا 20000 دلار جریمه نقدی در صورت ایجاد مشکل در فرودگاه.خواهشمند است تحقیقات زیاد نمایید و به احدی در قبال پیشنهاد با مبالغ کمتر از این اعتماد و اعتنا نکنید.
قضیه چندر غاز رو من نفهمیدم چی بود ..!! شما فک میکنی مثلا من این رو گفتم که مشتری جذب کنم ؟؟!!؟؟ یاد اون تیکه فیلم اخراجی ها افتادم که امین حیایی به شریفی نیا گفت دزد خودتی !! اما راجع به ویزا :
دوستام رفتن و پناهنده شدن ... جواب گرفتن ...1 نفر هم نبوده بگیم شانسی بوده .... جو نده عمو جان .... 50 میلیون پول کدومه ؟؟ 20 میلیون وثیقه کدومه ؟؟ 6 ماه پروسه کدومه ؟؟ راجع به کجا حرف میزنی شما ؟؟ مریخ یا استرالیا ؟؟ سندخونه داشته باشی و یه خورده زرنگی خیلی خرجت بشه 5 میلیونه ... سند هم نداشتی 2-3 تومن میاد روش ..... من که اینو میگم الان ویزا تو پاسم خورده برای 2 نفر زیاد خرج کردیم 14 میلیون دادم .... وثیقه هم اصلا نمیدونم چیه .... الکی به این جماعت جو لنج نده میرن با زن و بچه میزنن به آب بیچاره میشن ...... این آقای چاووشی اینجا حاضر .... خودش داره با سمینار برا مردم ویزا میگیره و بعدشم کیس پناهندگی میده و اونم میگه شدنیه .... مشکل شما تو کیستونه که میرید اونجا و میگید ما شبا تو خواب کابوس بچه بسیجی میدیدیم و فرار کردیم ... اونها هم میگن که برو رد الافیت ....

msm_mam

پست توسط msm_mam » پنج شنبه 26 مرداد 1391, 10:27 pm

راستی اینم یادم رفت بگم .... من نه نفر برم ... نه کیس میدم ... نه کارم اینه .....نه حوصله این کار رو دارم .... نه واسه کسی تا بحال این کار رو کردم .... اصلا هم کسی به من کمک نکرده ... یه آدم معمولیم ..... فقط یه خورده تحقیق کردم و سوراخه قضیه رو پیدا کردم .... دیروز عضو این فروم شدم .... فقط برای اینکه بگم میشه هوایی هم رفت .... اینقدر به فکر آب نباشید .....

babak121

پست توسط babak121 » یک شنبه 5 شهریور 1391, 1:52 pm

msm_mam نوشته شده:
aus2012 نوشته شده:
secret63 نوشته شده:
ایرادش چیه ؟؟؟
قضیه چندر غاز رو من نفهمیدم چی بود ..!! شما فک میکنی مثلا من این رو گفتم که مشتری جذب کنم ؟؟!!؟؟ یاد اون تیکه فیلم اخراجی ها افتادم که امین حیایی به شریفی نیا گفت دزد خودتی !! اما راجع به ویزا :
دوستام رفتن و پناهنده شدن ... جواب گرفتن ...1 نفر هم نبوده بگیم شانسی بوده .... جو نده عمو جان .... 50 میلیون پول کدومه ؟؟ 20 میلیون وثیقه کدومه ؟؟ 6 ماه پروسه کدومه ؟؟ راجع به کجا حرف میزنی شما ؟؟ مریخ یا استرالیا ؟؟ سندخونه داشته باشی و یه خورده زرنگی خیلی خرجت بشه 5 میلیونه ... سند هم نداشتی 2-3 تومن میاد روش ..... من که اینو میگم الان ویزا تو پاسم خورده برای 2 نفر زیاد خرج کردیم 14 میلیون دادم .... وثیقه هم اصلا نمیدونم چیه .... الکی به این جماعت جو لنج نده میرن با زن و بچه میزنن به آب بیچاره میشن ...... این آقای چاووشی اینجا حاضر .... خودش داره با سمینار برا مردم ویزا میگیره و بعدشم کیس پناهندگی میده و اونم میگه شدنیه .... مشکل شما تو کیستونه که میرید اونجا و میگید ما شبا تو خواب کابوس بچه بسیجی میدیدیم و فرار کردیم ... اونها هم میگن که برو رد الافیت ....
آقا واقعاً دمت گرم
این مسخره بازیا چیه؟ بابا اگه میخواید از راه دریا هم برید حکم بذارید بخدا خطرناکه
اگه شرایطشو دارید از هوایی برید بخدا برای خودتون میگم
شما که زن و بچه داری حواست جمع باشه تو میدونی تو اندونزی چه خبره؟
پولو که بدی چه جوری باهات برخورد میشه
با کلاش واینیسن جلو دهنت میندازنت توی لنج 20 نفره 100 نفر سوار میکنن حالا سوار نشو ببین چی میشه؟
با یه لنج داغون و قدیمی چون این لنج دیگه بر نمیگرده تو استرالیا توقیف میشه خر که نیستن یه لنج تمیز بدن بهت
تا حالا تو اقیانوس رفتی؟
بابا دم این دوستمون واقعاً گرم ... حالا خود دانید من میگم اگه واسه جون خودتون ارزش قائل نیستید که هیچ ولی واسه عزیزانتون این کار رو نکنید بهتر از پشیمونیه

babak121

پست توسط babak121 » یک شنبه 5 شهریور 1391, 2:03 pm

aus2012 نوشته شده:
secret63 نوشته شده:
ایرادش چیه ؟؟؟
دوست عزیز شما در مورد حرفایی که میزنید کوچکترین تحقیق و اطلاعاتی ندارید
من به جرات میتونم اینو ثابت کنم
من به هیچ سئوالی جواب نخواهم داد چون آدم بر نیستم و میدونم این آدما چقدر خطرناکن
ولی ...
دوستان با مبالغ بسیار کمتر امکان پرواز توریستی مقدور هست
البته اگر ویزای شینگن داشته باشید بسیار راحت تر امکان پذیره کل پروسه اگه زرنگ هم نباشید 2 ماه هم طول نمیکشه
الان دانشگاههایی هستن که پذیرش میگیرن حتی با دیپلم و ایلس 5 به بالا با 5000 دلار عین آقا
شما اینقدر افکارت تو قاچاقه همش دنبال داستانی جریمه چیه؟؟؟؟ ریسک 50 50 چیه؟
جون ملتو میندازی تو خطر واسه چی؟

barad

پست توسط barad » یک شنبه 5 شهریور 1391, 2:55 pm

عزیزان
من همان هفته پیش میخواستم برم ولی دیگه منصرف شدم که از راه دریا برم چون قانونه مهاجرت تغییر کرده و از تاریخ 14 اگوست دیگه پاتون هم به جزیره کریسمس برهسه , میبرنتون جزیره نارو که میدن شمارو به دفتر سازمان ملل که هیچ فرقی نداره که شما بری ترکیه و درخواست بدی برای پناهندگی
من خودم الان موندم چیکار کنم و احتمالا از راه هوایی میرم و بعد درخواست پناهندگی میکنم

barad

پست توسط barad » یک شنبه 5 شهریور 1391, 3:09 pm

استرالیا برای این راه را بسته که دیگه کسی قاچاق نیاد
و تو دریا غرق بشه , برای همین اگر هوایی بری خیلی بهتره
من خودمم داشتم از راه دریا میرفتم که بعد این قانون جدید کلی تحقیق کردم دیدم فایده نداره
و هوایی هم بری قبول میکنن

ali.mosafer

پست توسط ali.mosafer » سه شنبه 14 آذر 1391, 7:51 am

من رفتم و رسیدم و الان هم بیرونم

barad

پست توسط barad » سه شنبه 14 آذر 1391, 9:43 am

ali.mosafer نوشته شده:من رفتم و رسیدم و الان هم بیرونم
خوشبحالت

H.Vernal

پست توسط H.Vernal » پنج شنبه 16 آذر 1391, 12:58 am

ما 9 نفریم میخوایم بریم استرالیا برا پناهندگی کسی میتونه کمک کنه ؟
اگه کسی ادم مطمن سراغ داره کمک کنه لطفا

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » پنج شنبه 16 آذر 1391, 9:09 am

گروه ما می توناد شما را در تهیه ویزای قانونی جهت رفتن به استرالیا یاری نماید

Liberal

پست توسط Liberal » جمعه 17 آذر 1391, 2:52 pm

ali.mosafer نوشته شده:من رفتم و رسیدم و الان هم بیرونم
با سلام و عرض تبریک
لطف کن بنویس چه جوری رفتی از چه راهی رفتی کی رسیدی و بیرون کجاست؟
خیلی خلاصه نوشتی.یک کم توضیح بدی ممنون میشیم همگی

موفق باشی

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 5 دی 1391, 8:46 pm

قابل توجه دوستان !
بیشتر افرادی که میرسن اطلاعات کمی در اختیار دیگران می گذارند شاید این فکر ایرانی ها که ممکنه شلوغ بشه به اون ها نرسه مدام تو ذهنشون نقش می بنده .
من 4 ماه پیش قبل بیام اندونزی از طربق دوستم با شخصی اشنا شدم که بعد از 3 سال از استرالیا امده بود .
تماس ما ادامه داشت ولی هروقت شرایط رو می پرسیدم می گفت خوب نیست . این درحالی بود که قبلش از اونجا تعریف می کرد و. . .

M4F14

پست توسط M4F14 » چهار شنبه 6 دی 1391, 10:48 am

johnny.depp نوشته شده:قابل توجه دوستان !
بیشتر افرادی که میرسن اطلاعات کمی در اختیار دیگران می گذارند شاید این فکر ایرانی ها که ممکنه شلوغ بشه به اون ها نرسه مدام تو ذهنشون نقش می بنده .
من 4 ماه پیش قبل بیام اندونزی از طربق دوستم با شخصی اشنا شدم که بعد از 3 سال از استرالیا امده بود .
تماس ما ادامه داشت ولی هروقت شرایط رو می پرسیدم می گفت خوب نیست . این درحالی بود که قبلش از اونجا تعریف می کرد و. . .
یکی از خصوصیات ویژه ی ایرانیا همینه دیگه. اگه دیدید یه ایرانی تو غربت داره صادقانه کمک و راهنماییتون میکنه مطمئن باشید تازه اومده و بعد یه مدت کوتاه اونم مثل بقیه ی ایرانیا از هموطنان خودشون فراری میشه.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 6 دی 1391, 2:35 pm

شاید حق با دوستمان باشه .
کسی از اینده خبر نداره !

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 6 دی 1391, 6:30 pm

خوشحال میشیم شرایط رو بگین .

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 6 دی 1391, 6:50 pm

چرا ایمیل میدین ؟؟؟
قراره به هم کمک کنیم نه ایمیل بازی کنیم !
هرکس پیشنهاد و یا رابطی داره بیاد روک بگه دوسنان انقدر عاقل هستند که خودشون یه تصمیم خوب و منطقی بگیرن .
خود دانید !!!

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 83 مهمان