سوال در مورد پناهندگی استرالیا و نیوزلند

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
mamoayedi

سوال در مورد پناهندگی استرالیا و نیوزلند

پست توسط mamoayedi » چهار شنبه 7 تیر 1391, 8:47 pm

سلام
من 31 سال دارم، همسرم 27 سال و یک فرزند چند ماهه داریم و قصد داریم به نیوزلند پناهنده بشیم. توی این سایت مطالبی در مورد پناهندگی به استرالیا و نیوزلند رو نتونستم پیدا کنم.
لطفا کمی در مورد شرایط این دو کشور توضیح بدین و اینکه هزینه و مدت زمانش چقدر هست ؟
برای من سختی نکشیدن خانوادم خیلی مهمه و نمیخوام اذیت بشن. چیکار باید بکنم ؟

ali.akbari

Re: سوال در مورد پناهندگی استرالیا و نیوزلند

پست توسط ali.akbari » جمعه 9 تیر 1391, 1:09 pm

اگه میخواهید که سختی نکشید بهتر از فکر این دو کشور بیاید بیرون!!

هم هزینه بالا هست هم انتقال به مقصد سخت تر

ali.mosafer

پست توسط ali.mosafer » پنج شنبه 15 تیر 1391, 1:47 pm

چقدر میخواید هزینه کنید آقا. ،؟

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » پنج شنبه 15 تیر 1391, 2:33 pm

شما بهتر به گفته دوستان با یک ادم که اونها معرفی میکنند کار کنید چون بنده وامثال ما کلاهبردار هستند.!!!!!

برای راهنمایی بگم نیوزلند کشور خوبی هست ولی سخت هم هست رسیدن به این کشور حدود 15 هزار یورو هزینه هر نفر هست

بهتر کشورهای مثل المان وسوئد مد نظر قرار بدید که هزینه اش زیر 10000 یورو هست.

sweden
تماس:

پست توسط sweden » جمعه 16 تیر 1391, 10:27 am

دوست عزیز فکر غیر قانونی را از سرتون بیرون کنید خطر ناکه و کلاهبردار هم زیاده
شما اگر پاسپورت داری سعی کن ویزا بگیری ، بعد که تونستی پناهندگی بگیری خانوادتو هم ببر پیش خودت ،
موفق باشید

barad

پست توسط barad » جمعه 28 مهر 1391, 10:17 pm

sweden نوشته شده:دوست عزیز فکر غیر قانونی را از سرتون بیرون کنید خطر ناکه و کلاهبردار هم زیاده
شما اگر پاسپورت داری سعی کن ویزا بگیری ، بعد که تونستی پناهندگی بگیری خانوادتو هم ببر پیش خودت ،
موفق باشید
قانونی بهترین گزینه است

mamoayedi

پست توسط mamoayedi » جمعه 20 اردیبهشت 1392, 4:16 am

ali.mosafer نوشته شده:چقدر میخواید هزینه کنید آقا. ،؟
برای من میزان هزینه چندان مهم نیست. گرچه وضع مالی خیلی خوبی ندارم ولی اولویت اول برای من اطمینان از پناهنده شدن و عدم ایجاد مشکل و دردسر برای خانوادمه.

mamoayedi

پست توسط mamoayedi » جمعه 20 اردیبهشت 1392, 4:18 am

من ترجیح میدم با خانوادم بصورت قانونی وارد نیوزلند بشیم و بعد اونجا درخواست پناهندگی کنیم. کسی هست که بتونه منو راهنمایی یا کمک کنه؟

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » جمعه 20 اردیبهشت 1392, 9:11 am

دوست عزیز کلاً ورود قانونی به هر کشوری و درخواست پناهندگی مستلزم داشتن کیس خیلی قوی هست و باید با مدارک محکم قابل اثبات و دفاع باشه
اگر هدف شما قانونی وارد شدن هست باید به فکر یه کیس خیلی عالی باشی.
حالا چرا فقط نیوزلند؟؟چرا استرالیا نه؟؟؟ میدونستی نیوزلند خیلی باد میاد ؟؟؟

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » جمعه 20 اردیبهشت 1392, 12:27 pm

liberal. نوشته شده:دوست عزیز کلاً ورود قانونی به هر کشوری و درخواست پناهندگی مستلزم داشتن کیس خیلی قوی هست و باید با مدارک محکم قابل اثبات و دفاع باشه
اگر هدف شما قانونی وارد شدن هست باید به فکر یه کیس خیلی عالی باشی.
حالا چرا فقط نیوزلند؟؟چرا استرالیا نه؟؟؟ میدونستی نیوزلند خیلی باد میاد ؟؟؟
باد میاد؟؟؟؟ عجب
نیوزلند فک نکنم ارزش اون همه هزینه رو داشته باشه
چرا نمیری انگلیس ؟یا کانادا .؟ البته دوست عزیز شما قانونی میخوای بری و کیس ساختگی بدی بنظرت کیست به بمشکل نمیخوره؟ و خانوادت چه ناراحتی از دیپورت شدن و حتی تهدید به دیپورت شدن میکشن ؟ تازه واسه شما با این شرایط و سن شما سخته گرفتنش و کسی بخواد بگیره پول زیادی باید بدید
پیشنهاد من رو کیست خوب کار کن و قاچاقبر خوب پیدا کن که زود جواب بگیری اینطوری احتمال 80تا90درصد جواب گرفتی
با ویزا احتمال 40یا 50درصد که اینده با افزایش پناهندها کمتر هم میشه
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 12:12 pm

عجب نداره محمد خان.بادهای معروفی داره خصوصا ولینگتون که تو همه دنیا به پایتخت بادی دنیا معروفه
راستی
تاپیک استرالیا چقدر خلوت شده و کسی دیگه پست نمیذاره.
این کاربرا هنوز نتونستن راه دور زدن فیلترینگ جدید رو پیدا کنن، اونوقت میخوان قاچاقی برن استرالیا

vida2

پست توسط vida2 » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 12:17 pm

من فکر میکنم کار خودته که یاد بدی چه جوری دور بزنیم فیلترینگو

behruz

پست توسط behruz » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 12:20 pm

سلام
آشنای من چند روزه رسیده استرالیا. البته چون آدم عجولیه به محض این که رسیده جاکارتا یه نفرو پیدا کرده که داشته همون موقع می رفته اونم باهاش رفته. البته جزئیاتشو نمیدونم چون فقط تماس گرفته که سالمه و دیگه تماسی نگرفته.

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 1:30 pm

liberal. نوشته شده:عجب نداره محمد خان.بادهای معروفی داره خصوصا ولینگتون که تو همه دنیا به پایتخت بادی دنیا معروفه
راستی
تاپیک استرالیا چقدر خلوت شده و کسی دیگه پست نمیذاره.
این کاربرا هنوز نتونستن راه دور زدن فیلترینگ جدید رو پیدا کنن، اونوقت میخوان قاچاقی برن استرالیا
از باد متنفرم
اینجا استرالیا بحثو داغ میکرد بقیه هم دنبال.احتمالا رفته با شهاب و بهروز .
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 1:54 pm

هنوز بهروز با من تماس نگرفته.ولی از ایران میدونم که با هم خارج نشدن.فقط بهروز و داداشش بود و شهاب
در اولین فرصت که تماس گرفتن خبرا رو میذارم

vvahig

پست توسط vvahig » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 3:56 pm

کسی هست در مورد پناهندگی به استرالیا یا نیوزلند به من کمک کنه ؟
خیلی فوری و ضروری اگر کسی هست برام پیام بزاره
وکیل یا مشاور

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 8:54 pm

فکر نکنم کسی اینجا وکیل یا مشاور باشه
اما سوالی اگر داری بپرس هر کی بلد باشه جواب بده توضیح خواهد داد

vvahig

پست توسط vvahig » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 8:10 am

من سوالم این
من همجنسگرا هستم
اصلا هم الکی و بخاطر پناهندگی این کیس مطرح نکردم می خوام ببینم امکانش هست به این علت بهم پناهندگی بدن ؟
اگر آره چطور خودم رو برسونم به استرالیا ؟ نمی خوام برم ترکیه و از اونجا پرونده ام رو ارسال کنم به دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر
اگر بخوام بعنوان دانشجو در مقطع لیسانس برم نیوزلند یا استرالیا هزینه اش چه قدر میشه ؟
بعنوان دانشجو برم بهتره یا از طریق قاچاقی و پناهندگی ؟
vvahig@mail.com

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 8:51 am

کیس همجنسگرایی یکی از کیس هایی هست که اگر اثبات کنید با مدارک محکم به عنوان پناهنده شناخته خواهید شد.
برای رسیدن به استرالیا بصورت قاچاقی یا هوایی باید بری یا دریایی.هوایی هزینه بالایی داره و دریایی هم مشکلات و خطرات خاص خودش رو.بستگی به شرایط مالی و تصمیم خودتون داره
ویزای دانشجویی هم هزینه بالایی داره و هیچ حمایت دولتی نداره و همه مخارج با خودتون هست.با این وضعیت ارز در ایران هم که سخته.اگه پول دارین که گزینه خوبیه.
با توجه به توضیحات بالا و شرایط مالی خودتون تصمیم بگیرین که چیکار کنین بهتره

kosha

پست توسط kosha » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 8:57 am

liberal عزیزازدوستانی که رفتن خبردارید؟

vida2

پست توسط vida2 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 9:07 am

[quote="kosha"]liberal عزیزازدوستانی که رفتن خبردارید؟[/qاقای کوشا میشه بگی کدوم شخصیتی؟لیبرالی در لباس کوشا؟؟؟؟؟
یا استرالیا در لباس کوشا؟؟؟؟؟؟
یا جانی دپ در لباس کوشا؟؟؟؟؟
یا دیم هستی در لباس کوشا؟؟؟؟
که هنوز نیومده از لیبرال میپرسی از دوستان چه خبر :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kosha

پست توسط kosha » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 10:26 am

هیچ کدام من کاملا خودم هستم وتااینجا که پست هاروخوندم شمامعلوم نیست دقیقاکی هستین.

kosha

پست توسط kosha » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 10:39 am

من هم یه مسافردارم که میخوادبره ولی اصلا معلوم نیست مسیرومقصدچطوره ومن فقط نگرانم ومانع رفتنش میترسم بره خدانکرده ناکام بشه وازطرفی نره پشیمون بشه.خیلی وقته این سایتودنبال میکنم دربحث هاشرکت نمیکنم چون فکرمیکنم بهتره افرادی تایپ کنن که اطلاع دارن وبقیه بتونن استفاده کنن.
ازliberalاحوال دوستان پرسیدم چون میدونم اطلاع دارن وبحر حال اون ها هم چنتا جوونن مثل خودمون چنین ریسکی کردن پا تواین مسیرگذاشتن براشون دعامیکنم سالم برسن .

behruz

پست توسط behruz » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 10:53 am

سلام
آشنای من تماس گرفته و گفته همه چیز خوبه :mrgreen:

arashtn1

پست توسط arashtn1 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 11:47 am

behruz نوشته شده:سلام
ما هم گفتیم اشنایه شما همین حرفو میزنه.چون با سید رفته دیگه/ح :lol: :lol: :lol: :lol:

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 11:53 am

:P خوبه اشناتون هی زنگ میزنه میگه خوبه همه چی .خب دیگه چی گفته؟

behruz

پست توسط behruz » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 12:01 pm

آقای عزیز خدا شفاتون بده دیروز نوشتم که آشنای من چون آدم عجولیه به جاکارتا که رسید آدمشو عوض کرد. مطمئن باش به خواب هم نمیبینی از اینجا راه بیافتی بری مالزی بعد 4 روز اندونزی بعد هم جاکارتا و هنوز 2 هفته نشده برسی به استرالیا. من در مورد این آدم هیچ اطلاعاتی ندارم فقط آشنای من تا وقتی با اون بود مشکلی نداشت ولی فرداش تماس گرفت گفت با کس دیگه ای داره میره و سه روز بعد هم استرالیا بود امروز هم بعد 5 روز تماس گرفته و گفته همه چیز خیلی خوبه. حالا شما بشین ببین از حرف های کی میتونی چی بسازی. دلم برات میسوزه، از آون آدمای بدبخت بی عرضه ای. شایدم خودت اینکاره ای :twisted: :mrgreen:

vida2

پست توسط vida2 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 12:03 pm

kosha نوشته شده:من هم یه مسافردارم که میخوادبره ولی اصلا معلوم نیست مسیرومقصدچطوره ومن فقط نگرانم ومانع رفتنش میترسم بره خدانکرده ناکام بشه وازطرفی نره پشیمون بشه.خیلی وقته این سایتودنبال میکنم دربحث هاشرکت نمیکنم چون فکرمیکنم بهتره افرادی تایپ کنن که اطلاع دارن وبقیه بتونن استفاده کنن.
ازliberalاحوال دوستان پرسیدم چون میدونم اطلاع دارن وبحر حال اون ها هم چنتا جوونن مثل خودمون چنین ریسکی کردن پا تواین مسیرگذاشتن براشون دعامیکنم سالم برسن .
بابا بیخیال
ما خودمون جانی دپ رنگ میکنیم جا لیبرال میفروشیم :)

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 12:41 pm

behruz نوشته شده:آقای عزیز خدا شفاتون بده دیروز نوشتم که آشنای من چون آدم عجولیه به جاکارتا که رسید آدمشو عوض کرد. مطمئن باش به خواب هم نمیبینی از اینجا راه بیافتی بری مالزی بعد 4 روز اندونزی بعد هم جاکارتا و هنوز 2 هفته نشده برسی به استرالیا. من در مورد این آدم هیچ اطلاعاتی ندارم فقط آشنای من تا وقتی با اون بود مشکلی نداشت ولی فرداش تماس گرفت گفت با کس دیگه ای داره میره و سه روز بعد هم استرالیا بود امروز هم بعد 5 روز تماس گرفته و گفته همه چیز خیلی خوبه. حالا شما بشین ببین از حرف های کی میتونی چی بسازی. دلم برات میسوزه، از آون آدمای بدبخت بی عرضه ای. شایدم خودت اینکاره ای :twisted: :mrgreen:
تو اینجا چکار میکنی اشنات رفته بتوچه؟همون اول به مخ پارازیت گرفتت فشار میاوردی میومدی مث ادم میگفتی جریان چیه نکنه تو کف رفتنی و دستوبالت خالیه .برات دعا میکنم خدا پول بتو بده یه شفایی هم .

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 12:55 pm

vida2 نوشته شده:
kosha نوشته شده:من هم یه مسافردارم که میخوادبره ولی اصلا معلوم نیست مسیرومقصدچطوره ومن فقط نگرانم ومانع رفتنش میترسم بره خدانکرده ناکام بشه وازطرفی نره پشیمون بشه.خیلی وقته این سایتودنبال میکنم دربحث هاشرکت نمیکنم چون فکرمیکنم بهتره افرادی تایپ کنن که اطلاع دارن وبقیه بتونن استفاده کنن.
بابا بیخیال

kosha

پست توسط kosha » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 1:32 pm

بابا بیخیال
ما خودمون جانی دپ رنگ میکنیم جا لیبرال میفروشیم
خوش بحال شماکه اینقدرزرنگید من که نیستم.
اقای جانی دپ هم افتخارنمیدن چندبار براشون پیغام خصوصی دادم ایمیل دادم جواب ندادند.شایدبه این دلیل که فضاسمی شده ونمیشه بکسی اعتمادکرد.
امیوارم این تایپیکو ببینن وجواب بدن.

behruz

پست توسط behruz » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 2:05 pm

mohamad zab نوشته شده:
behruz نوشته شده:آقای عزیز خدا شفاتون بده دیروز نوشتم که آشنای من چون آدم عجولیه به جاکارتا که رسید آدمشو عوض کرد. مطمئن باش به خواب هم نمیبینی از اینجا راه بیافتی بری مالزی بعد 4 روز اندونزی بعد هم جاکارتا و هنوز 2 هفته نشده برسی به استرالیا. من در مورد این آدم هیچ اطلاعاتی ندارم فقط آشنای من تا وقتی با اون بود مشکلی نداشت ولی فرداش تماس گرفت گفت با کس دیگه ای داره میره و سه روز بعد هم استرالیا بود امروز هم بعد 5 روز تماس گرفته و گفته همه چیز خیلی خوبه. حالا شما بشین ببین از حرف های کی میتونی چی بسازی. دلم برات میسوزه، از آون آدمای بدبخت بی عرضه ای. شایدم خودت اینکاره ای :twisted: :mrgreen:
تو اینجا چکار میکنی اشنات رفته بتوچه؟همون اول به مخ پارازیت گرفتت فشار میاوردی میومدی مث ادم میگفتی جریان چیه نکنه تو کف رفتنی و دستوبالت خالیه .برات دعا میکنم خدا پول بتو بده یه شفایی هم .
1- من اصلا با شما نبودم.
2- من زمانی میرم کشور دیگه که برم سفارت ویزا بگیرم و بعد برم فرودگاه و از اونجا ... :lol:

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 4:06 pm

آقای کوشا
فردا بچه ها راه میفتن از بالی به سمت جاکارتا.چون میخوان زمینی برن پس فردا میرسن.خبر جدیدی شد حتما میذارم اینجا تا وقتی که خودم باشم
ویدا جون به تو هم توصیه میکنم با خودت کنار بیایی ببینی چند چندی و نیایی اینجا این و اونو لباس بپوشونی و رنگ کنی و بفروشی و ... به جای این اظهار فضل ها بشین یه فکری بکن که راهی پیدا کنی و بری.در ضمن اون مغز فندقیتو به کار بنداز ببین کیا دیگه پست نمیذارن.همونا رفتن و منم که اینجام دارم پست میذارم.چند روز دیگه هم بیشتر نیستم و میرم.
در پایان خبرای جدید اگر دستم رسید تا وقتی بودم میذارم.
بالی هم بچه ها گفتن جدیدا گیر میدن و باج میگیرن.اما اگر زرنگ باشی و صحبت کنی و توجیه کنی که هدفت فقط گردش و تفریحه کاری ندارن.باید ببینی به پست کدام مامور میخوری و چه برخوردی میکنه

vida2

پست توسط vida2 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 4:52 pm

liberal. نوشته شده:آقای کوشا
فردا بچه ها راه میفتن از بالی به سمت جاکارتا.چون میخوان زمینی برن پس فردا میرسن.خبر جدیدی شد حتما میذارم اینجا تا وقتی که خودم باشم
ویدا جون به تو هم توصیه میکنم با خودت کنار بیایی ببینی چند چندی و نیایی اینجا این و اونو لباس بپوشونی و رنگ کنی و بفروشی و ... به جای این اظهار فضل ها بشین یه فکری بکن که راهی پیدا کنی و بری.در ضمن اون مغز فندقیتو به کار بنداز ببین کیا دیگه پست نمیذارن.همونا رفتن و منم که اینجام دارم پست میذارم.چند روز دیگه هم بیشتر نیستم و میرم.
در پایان خبرای جدید اگر دستم رسید تا وقتی بودم میذارم.
بالی هم بچه ها گفتن جدیدا گیر میدن و باج میگیرن.اما اگر زرنگ باشی و صحبت کنی و توجیه کنی که هدفت فقط گردش و تفریحه کاری ندارن.باید ببینی به پست کدام مامور میخوری و چه برخوردی میکنه
اقای لیبرال خان جان لینچان
شما اگه خیلی به خودت ایمان داری جوری وانمود نمیکردی کهپایان نامه داری یا هر چیز دیگه و یه ذره صداقت بیشتری نشون میدادی نه این که وانمود کنی استرالیا میخواد تنها بره ولی استرالیا تو کامنتها میومد میگفت ما داریم میریم ....ما داریم ال میکنیم یا بل میکنیم
شما توقع داشتی من حرفتونو باور کنم

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 5:14 pm

ببین ویدا جان
خیلی آسونه فهم قضیه.من پام از اینجا برسه بیرون با مدرک محکم بهت ثابت میکنم درگیر کار پایان نامه دانشگاه بودم.اکانت دانشگاهمو میدم بری چک کنی.فقط شهامت داشته باش و بعدا بیا اینجا حرفتو پس بگیر
استرالیا همین الانشم میگم به هیچ وجه با من و گروه ما در تماس و هماهنگی نبود برای خروج از کشور.خودش امیدوارم هر جا هست بیاد و توضیح بده.بچه های گروه ما قرار بود 4 نفرشون برن که شدن 3 نفر و هنوزم وارد جاکارتا نشدن.
استرالیا همینجا جلوی چشم همه گفت که تنها میره و جاکارتا برسه پیام میده واسه هماهنگی.هنوزم نه من و نه دوستانم ازش خبری نداریم.
به هر حال قصد من بحث و جدل نیست.فقط شفاف سازی هست و اینکه یاد بگیری یه تنه به قاضی نری.وگرنه شما به راه خود ما هم به راه خود.
یادت باشه من قبلا هم گفته بودم به کسی نمیشه به اجبار اطلاعات داد.صلاح مملکت خویش خسروان دانند
موفق باشی

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 6:24 pm

اصن خوشم میاد با ادمای مورد داری بحث کنم .بدون دلیل میای میگی که اشنای مارفته اندونزی بلافاصله چای نخورده رفته و بعدش میگی من گفتم باکسی صحبت کرده بود و چون اون یکی داشته میرفته با اون رفته .میگم خوشبحالش دیگه ؟بهت برمیخوره فحش میدی .جوابتو میدم میگی با تو نبودم
خدایش یسر دوکتور برو

vida2

پست توسط vida2 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 6:48 pm

liberal. نوشته شده:ببین ویدا جان
خیلی آسونه فهم قضیه.من پام از اینجا برسه بیرون با مدرک محکم بهت ثابت میکنم درگیر کار پایان نامه دانشگاه بودم.اکانت دانشگاهمو میدم بری چک کنی.فقط شهامت داشته باش و بعدا بیا اینجا حرفتو پس بگیر
استرالیا همین الانشم میگم به هیچ وجه با من و گروه ما در تماس و هماهنگی نبود برای خروج از کشور.خودش امیدوارم هر جا هست بیاد و توضیح بده.بچه های گروه ما قرار بود 4 نفرشون برن که شدن 3 نفر و هنوزم وارد جاکارتا نشدن.
استرالیا همینجا جلوی چشم همه گفت که تنها میره و جاکارتا برسه پیام میده واسه هماهنگی.هنوزم نه من و نه دوستانم ازش خبری نداریم.
به هر حال قصد من بحث و جدل نیست.فقط شفاف سازی هست و اینکه یاد بگیری یه تنه به قاضی نری.وگرنه شما به راه خود ما هم به راه خود.
یادت باشه من قبلا هم گفته بودم به کسی نمیشه به اجبار اطلاعات داد.صلاح مملکت خویش خسروان دانند
موفق باشی
اقای lee بر all
کشته منو پایان این نامه .....خوبه شاهنامه نیست ;) حالا دیگه بهم ثابت میکنی ازکجا معلوم که الان جاکارتا نباشی!.....من هر وقت تو فروم هستم و شما هستی واسه چی ipim بلاک میشه؟؟؟؟؟؟؟؟حسم میگه کار کار خودته میگی نه منم بهت ثابت میکنم با جانی دپ در ارتباطی یا شاید هم خودت احتشامی هستی :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: در هر صورت امیدوارم بری برسی و زود واسه اعضا ثابت کنی...دوستدارشما خسرودرمملکت خویش

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 7:13 pm

vida2 نوشته شده:
موفق باشی
اقای lee بر all
کشته منو پایان این نامه .....خوبه شاهنامه نیست ;) حالا دیگه بهم ثابت میکنی ازکجا معلوم که الان جاکارتا نباشی!.....من هر وقت تو فروم هستم و شما هستی واسه چی ipim بلاک میشه؟؟؟؟؟؟؟؟حسم میگه کار کار خودته میگی نه منم بهت ثابت میکنم با جانی دپ در ارتباطی یا شاید هم خودت احتشامی هستی :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: در هر صورت امیدوارم بری برسی و زود واسه اعضا ثابت کنی...دوستدارشما خسرودرمملکت خویش
ببین من تا بحال تو این فروم با کسی کل کل نکردم.نمیدونم چند کلاس سواد داری اما اگه دانشگاه رفتی و یه لیسانس گرفتی حالا آزاد غیر انتفاعی پیام نور یا هر مکتب خونه دیگه ای من نمیدونم.
به شما هم هیچ ارتباطی نداره که پایان نامه اس یا شاهنامه.اصلا من جاکارتا.به تو چه ربطی داره؟؟ مفتشی یا داروغه.؟؟؟
اگر یه کم به خودت زحمت میدادی به جای نوشتن این اراجیف جستجو میکردی که آی پی چطوری عوض میشه بلاک نمیشدی.از اون گذشته من خودم راه های عوض کردن آی پی رو اینجا توضیح دادم.البته اگه دست من بود مطمئن باش تا الان بلاکت کرده بودم که نیایی اینجا فقط خزعبلات بنویسی.
تو یاهو دست خودم بود از لیستم بلاکت کردم اما اینجا دست من نیست وگرنه درنگ نمیکردم.
از خیلی چیزا کمتری اگر ادعاهاتو اثبات نکنی.پای دیگرانو وسط نکش وقتی خودشون نیستن دفاع کنن از عملکردشون.البته آدمی که پشت اسم خانم قایم شده اصلا ازش بعید نیست.
در پایان به قول مارک تواین
هرگز با احمق ها بحث نکنید آنها اول شما را تا سطح خودشان پایین می کشند بعد با تجربه ی یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند.

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 7:32 pm

لیبرال ولش کن استرالیا رفته ویدا توهم زده .پشت در دستشویی زندان نوشته بود البته ببخشید.ما که رفتیم کون لغ دیگران .پشت در این فروم خراب شده مسموم همون جمله حق الافا و کلاهبرداراست . یکی از دلایل رفتن من همین ادمای بی فرهنگن .نمیگم با فرهنگم ولی بعضیا واقعا اون جمله حقشونه .منم شنیدم بهروز وداداشش با شهاب رسیدن اندونزی و دنبال قاچاقبرن

vida2

پست توسط vida2 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 7:50 pm

[quote="mohamad zab"]لیبرال ولش کن استرالیا رفته ویدا توهم زده .پشت در دستشویی زندان نوشته بود البته ببخشید.ما که رفتیم کون لغ دیگران .پشت در این فروم خراب شده مسموم همون جمله حق الافا و کلاهبرداراست . یکی از دلایل رفتن من همین ادمای بی فرهنگن .نمیگم با فرهنگم ولی بعضیا واقعا اون جمله حقشونه .منم شنیدم بهروز وداداشش با شهاب رسیدن اندونزی و دنبال قاچاقبرن[/quot
اهان یعنی الان این یه تیکه رو واسه جلب اعتماد نوشتین؟؟؟؟؟؟

vida2

پست توسط vida2 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 7:54 pm

ببین شما زیاد خودتو قاطی بحث نکن می چای....
بحثی هست که نیست مال ما جووووناس نه شما!

vida2

پست توسط vida2 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 7:57 pm

liberal. نوشته شده:
vida2 نوشته شده:
موفق باشی
اقای lee بر all
ببین من تا بحال تو این فروم با کسی کل کل نکردم.نمیدونم چند کلاس سواد داری اما اگه دانشگاه رفتی و یه لیسانس گرفتی حالا آزاد غیر انتفاعی پیام نور یا هر مکتب خونه دیگه ای من نمیدونم.
به شما هم هیچ ارتباطی نداره که پایان نامه اس یا شاهنامه.اصلا من جاکارتا.به تو چه ربطی داره؟؟ مفتشی یا داروغه.؟؟؟
اگر یه کم به خودت زحمت میدادی به جای نوشتن این اراجیف جستجو میکردی که آی پی چطوری عوض میشه بلاک نمیشدی.از اون گذشته من خودم راه های عوض کردن آی پی رو اینجا توضیح دادم.البته اگه دست من بود مطمئن باش تا الان بلاکت کرده بودم که نیایی اینجا فقط خزعبلات بنویسی.
تو یاهو دست خودم بود از لیستم بلاکت کردم اما اینجا دست من نیست وگرنه درنگ نمیکردم.
از خیلی چیزا کمتری اگر ادعاهاتو اثبات نکنی.پای دیگرانو وسط نکش وقتی خودشون نیستن دفاع کنن از عملکردشون.البته آدمی که پشت اسم خانم قایم شده اصلا ازش بعید نیست.
در پایان به قول مارک تواین
هرگز با احمق ها بحث نکنید آنها اول شما را تا سطح خودشان پایین می کشند بعد با تجربه ی یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند.
من داروغه ام چطور مگه؟

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 8:22 pm

vida2 نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:لیبرال ولش کن استرالیا رفته ویدا توهم زده .پشت در دستشویی زندان نوشته بود البته ببخشید.ما که رفتیم کون لغ دیگران .پشت در این فروم خراب شده مسموم همون جمله حق الافا و کلاهبرداراست . یکی از دلایل رفتن من همین ادمای بی فرهنگن .نمیگم با فرهنگم ولی بعضیا واقعا اون جمله حقشونه .منم شنیدم بهروز وداداشش با شهاب رسیدن اندونزی و دنبال قاچاقبرن[/quot
:P الهی قربونت برم ویدا جان که انقد خجالتی و باهوش هستی
یباره بگو قاچاقبریم خیالتو راحت کن
انقد بیتابی نکن استرالیا میاد و این قربون صدقه منو میبینه شر بپا میکنه واست تو هم حالشو ببر

vida2

پست توسط vida2 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 9:15 pm

mohamad zab نوشته شده:
vida2 نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:لیبرال ولش کن استرالیا رفته ویدا توهم زده .پشت در دستشویی زندان نوشته بود البته ببخشید.ما که رفتیم کون لغ دیگران .پشت در این فروم خراب شده مسموم همون جمله حق الافا و کلاهبرداراست . یکی از دلایل رفتن من همین ادمای بی فرهنگن .نمیگم با فرهنگم ولی بعضیا واقعا اون جمله حقشونه .منم شنیدم بهروز وداداشش با شهاب رسیدن اندونزی و دنبال قاچاقبرن[/quot
:P الهی قربونت برم ویدا جان که انقد خجالتی و باهوش هستی
یباره بگو قاچاقبریم خیالتو راحت کن
انقد بیتابی نکن استرالیا میاد و این قربون صدقه منو میبینه شر بپا میکنه واست تو هم حالشو ببر
قربون من نرو اونوقت بت تهمت میزنن که مشکل داری و ......
من فقط واقعیتها رو گفتم واسه این سیاه بازی که تو این فروم هستش.....وگرنه هر کی مسئول اعمال خودشه اقای محمد

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 23 اردیبهشت 1392, 12:24 am

vida2 نوشته شده:
kosha نوشته شده:liberal عزیزازدوستانی که رفتن خبردارید؟[/qاقای کوشا میشه بگی کدوم شخصیتی؟لیبرالی در لباس کوشا؟؟؟؟؟
یا استرالیا در لباس کوشا؟؟؟؟؟؟
یا جانی دپ در لباس کوشا؟؟؟؟؟
یا دیم هستی در لباس کوشا؟؟؟؟
که هنوز نیومده از لیبرال میپرسی از دوستان چه خبر :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
اول به شما برسیم !!!
بار آخرت باشه اسم کاربری منو می نویسی برو با ...
به شما ربطی نداره کی امده و کی رفته .
برو دنبال زندگیت ...

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 23 اردیبهشت 1392, 12:32 am

vida2 نوشته شده:
بابا بیخیال
"vida2
مشکل داری با من رک بگو وگرنه خودم سرخوش تر از تو هستم برات تیکه میندازم بری تو زمین دیگه نیای بالا ...
امدی داری جانی به اینو و اون ربط میدی بگو هدفت چیه ؟

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 23 اردیبهشت 1392, 12:36 am

kosha نوشته شده:بابا بیخیال
ما خودمون جانی دپ رنگ میکنیم جا لیبرال میفروشیم
خوش بحال شماکه اینقدرزرنگید من که نیستم.
اقای جانی دپ هم افتخارنمیدن چندبار براشون پیغام خصوصی دادم ایمیل دادم جواب ندادند.شایدبه این دلیل که فضاسمی شده ونمیشه بکسی اعتمادکرد.
امیوارم این تایپیکو ببینن وجواب بدن.
[b]آقای کوشا من تمام پیام ها را چک کردم هیج کدام هم پاک نکرده بودم .
شما با این نام کاربری به من هیچ پیامی ندادین .
اگر داده بودین مثل همه جواب میگیرفتی !!!
اگرهم جواب ندادم میتونستی پست بذاری هم من میدیدم و هم بقیه ...
پس برو پست بذار ...
ایمیل منو شما از کی گرفتی ؟؟؟؟
من به 3 نفر بیشتر ایمیل ندادم . برو از همانی که گرفتی بپرس چرا جواب نمیده ...

بعد هم من مجبور نیستم به همه جواب بدم اینو تو گوشت فرو کن .
اسب پیش کشی دندان هاشو نمی شمارن ...
به اینکه اینجاه به کسی نمیشه اعتماد کرد 100% درست میگی .
امیدوارم تو رنگ کردن استاد بشی :lol: :lol: :lol: :lol:
[/b]
آخرین ويرايش توسط 1 on johnny.depp, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 23 اردیبهشت 1392, 12:46 am

vida2 نوشته شده:
موفق باشی
اقای lee بر all
ویدا جان ما لازم نمی بینیم چیزی رو برای دیگران ثابت کنیم این دیگران هستن که باید هدف خودشون رو به ما ثابت کنن ...
هنوز عرقت خشک نشده داری پاچه همه میگیری !!!
برو دنبال زندگیت ...
بچه ها دسترسی به اینترنت داشته باشن میان پست میذارن شما هم نگران استرالیا و باقی دوستان نباش اینقدر زرنگ هستن که براشون مشکلی پیش نیاد .
نام کاربریت بسته میشه این مشکل خودته و چاوشی برو نامه بنداز تو صندوق شکایات ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 23 اردیبهشت 1392, 6:35 am

اگر برای این میان اینجاه که سرگرم بشین که شخصا از خدا میخوام خوب سرگرمتون کنه :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
وگرنه الکی به دیگران گیر ندین با نظر هرکی هم موافق نبودین لازم نیست جو سازی کنید .
نظرتو بنویس برو به سلامت ...

vida2

پست توسط vida2 » دو شنبه 23 اردیبهشت 1392, 10:13 am

johnny.depp نوشته شده:
vida2 نوشته شده:
موفق باشی
اقای lee بر all
ویدا جان ما لازم نمی بینیم چیزی رو برای دیگران ثابت کنیم این دیگران هستن که باید هدف خودشون رو به ما ثابت کنن ...
هنوز عرقت خشک نشده داری پاچه همه میگیری !!!
برو دنبال زندگیت ...
بچه ها دسترسی به اینترنت داشته باشن میان پست میذارن شما هم نگران استرالیا و باقی دوستان نباش اینقدر زرنگ هستن که براشون مشکلی پیش نیاد .
نام کاربریت بسته میشه این مشکل خودته و چاوشی برو نامه بنداز تو صندوق شکایات ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
خوش تیپ من واسه تو ولیبرال جان هستم ولی اذین واسه شما اذینه چرا جان نداره و این نشون میده شما یه تکیه کلام داری واسه عصبانیت؟؟؟؟؟؟؟؟ :D

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 63 مهمان