Man Residam Christmas Island

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
sirkhojasteh

Re: Man Residam Christmas Island

پست توسط sirkhojasteh » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 7:22 pm

ben10 نوشته شده:آقای خجسته وضعیت شما از زمانی که رفتید به چه صورته اطلاعات کامل را در اختیار متقاضیان بگذارید
اطلاعات فقط در پيغام خصوصى
لطفا كلى نخوايد
سوال بپرسين تا در اون مورد جواب بدم

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 10:15 pm

ben10 نوشته شده:آقای خجسته کاملا واقعیت داره این طرف از آشناهای نزدیکه من بوده ترجیح میدم به جای زیباییها و تصور یک سرزمین رویائی واقعیتها را که خالی از زشتی و تلخی نمی باشد را بیان کنم وقتی 3.5 سال رو هوا باشی میدونی یعنی چی یعنی اجازه کار نداری نمیتونی درس بخونی تکس بدی بیمه بشی گواهینامه رانندگی بگیری میدونی چه انتظار کشنده ای هست بلاتکلیفی تا چند سال حتی تصورشم تلخه واقعیتها را بگییم بهتره این استرالیا استرالیای دهه 1980 -1990 نیست که راحت میرفتی جواب میگرفتی استرالیا دیگه تموم شد
دوس عزیز پس تکلیف چند هزار نفری که رفتن چی میشه ؟تو این راه مقایسه کردن خودتون با کس دیگه درست نیست معلوم نیست این خانم چه سوتی هایی داده که الان بیاد بگه همه واقیت بشما نمیگن .خودت حرفتو دباره بخون ببین چیز منطقی توش هست ؟یعنی همه اونایی که رفتن استرالیا ازاد ترین کشور دنیا و یکی از بهترین های دنیا فقط بخاطر اینکه ما هم بیفتیم تو هچل میگن بیان ؟ معذرت ولی یا خیلی ساده ای یا هم بسیجی خودفروخته ی مونگل و غلام حلقه بگوش اخوندا اگه اخوند بشاشه میکنن توشیشه نگه میدارن که اون شاشیده.مثل اون خانم تو سفارت ایران اندونزی که خودشو فروخته به عربزاد
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 7:41 am

دوس عزیز پس تکلیف چند هزار نفری که رفتن چی میشه ؟تو این راه مقایسه کردن خودتون با کس دیگه درست نیست معلوم نیست این خانم چه سوتی هایی داده که الان بیاد بگه همه واقیت بشما نمیگن .خودت حرفتو دباره بخون ببین چیز منطقی توش هست ؟یعنی همه اونایی که رفتن استرالیا ازاد ترین کشور دنیا و یکی از بهترین های دنیا فقط بخاطر اینکه ما هم بیفتیم تو هچل میگن بیان ؟ معذرت ولی یا خیلی ساده ای یا هم بسیجی خودفروخته ی مونگل و غلام حلقه بگوش اخوندا اگه اخوند بشاشه میکنن توشیشه نگه میدارن که اون شاشیده.مثل اون خانم تو سفارت ایران اندونزی که خودشو فروخته به عربزاد
آقا جان عربو بسیجیو مونگول را بی خیال بحث مقایسه نیست بیان حقایقه و گرنه برای من چه فرقی داره اونی که بخواد بره که به این حرفا کاری نداره ولی اگر فکر می کنید این استرالیا اون استرالیای مهاجر پذیره با پناهندگی سخت در اشتباهید آمار ورود چند هزار نفری اونم هر هفته رسیدگی به پرونده های پناهجویی چکاپ پزشکی و خلاصه سایر این موارد فکر میکنی کار 1روز 2 روزه حداقل چند سال باید تو نوبت باشی اون خانم چه لزومی داره دروغ بگه هرکی دوست داره بره فقط رفتنش که مهم نیست اصل کار جوابه وقتی نتونی کار کنی دیوونه میشی اون بخور نمیری که بهت میدن اینقدر نیست که بفرستی ایران برای خانوادت حداقل وقتی تصمیم می گیرید یک کشوری را انتخاب کنید که می دونید جواب می گیرید هر بار که یک حمله تروریستی تو هر کشوری بشه بقیه حلقه محاصره را تنگ می کنند و به ضرر شماست یعنی اگر فکر می کنی زیر3 سال از کمپ بفرستنت سیدنی آدلاید ملبورن در اشتباهی از این خبرا نیست سکیوریتی هم بالاست آنالیز هم بالاست به هرکسی جواب نمیدن تا بعدا واسه امنیت کشورشون دردسر بشه اولین سختگیری هم از همین پناهنده ها شروع میکنند جوری که خودت از رفتنت پشیمون بشی

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 7:51 am

ben10 نوشته شده:آقای خجسته کاملا واقعیت داره این طرف از آشناهای نزدیکه من بوده ترجیح میدم به جای زیباییها و تصور یک سرزمین رویائی واقعیتها را که خالی از زشتی و تلخی نمی باشد را بیان کنم وقتی 3.5 سال رو هوا باشی میدونی یعنی چی یعنی اجازه کار نداری نمیتونی درس بخونی تکس بدی بیمه بشی گواهینامه رانندگی بگیری میدونی چه انتظار کشنده ای هست بلاتکلیفی تا چند سال حتی تصورشم تلخه واقعیتها را بگییم بهتره این استرالیاا استرالیای دهه 1980 -1990 نیست که راحت میرفتی جواب میگرفتی استرالیا دیگه تموم شد
آقا جان عربو بسیجیو مونگول را بی خیال بحث مقایسه نیست بیان حقایقه و گرنه برای من چه فرقی داره اونی که بخواد بره که به این حرفا کاری نداره ولی اگر فکر می کنید این استرالیا اون استرالیای مهاجر پذیره با پناهندگی سخت در اشتباهید آمار ورود چند هزار نفری اونم هر هفته رسیدگی به پرونده های پناهجویی چکاپ پزشکی و خلاصه سایر این موارد فکر میکنی کار 1روز 2 روزه حداقل چند سال باید تو نوبت باشی اون خانم چه لزومی داره دروغ بگه هرکی دوست داره بره فقط رفتنش که مهم نیست اصل کار جوابه وقتی نتونی کار کنی دیوونه میشی اون بخور نمیری که بهت میدن اینقدر نیست که بفرستی ایران برای خانوادت حداقل وقتی تصمیم می گیرید یک کشوری را انتخاب کنید که می دونید جواب می گیرید هر بار که یک حمله تروریستی تو هر کشوری بشه بقیه حلقه محاصره را تنگ می کنند و به ضرر شماست یعنی اگر فکر می کنی زیر3 سال از کمپ بفرستنت سیدنی آدلاید ملبورن در اشتباهی از این خبرا نیست سکیوریتی هم بالاست آنالیز هم بالاست به هرکسی جواب نمیدن تا بعدا واسه امنیت کشورشون دردسر بشه اولین سختگیری هم از همین پناهنده ها شروع میکنند جوری که خودت از رفتنت پشیمون بشی
دوست عزیز
من نمیخوام بحث رو به قول آغا کژداررررررررررر :D :D کنم اما خوب نمیدونم چرا شما شرایط 1 نفر رو به بقیه تعمیم میدید
در اینکه پذیرش استرالیا نسبت به همین 2 سال پیش هم خیلی سخت تر شده شکی نیست و به خاطر هجوم پناهنده ها شرایط رو روز به روز سخت تر میکنن.اما این حرفایی که شما میزنی زیادی اغراق میکنی.شاید در مورد آشناتون درست باشه اما در مورد بقیه اینطور نیست.منم 3 تا از دوستانم رفتن.چطوریه که ظرف 6 ماه با اقامت دائم از کمپ اومدن بیرون و الانم دارن تو سیدنی هم کار میکنن هم زندگی.خیلیا تو این انجمن فامیل یا آشناشون اونجاس و اونها هم اطلاعات دارن.
به هر حال نمیدونم شما چرا اصرار داری استرالیا غیر قانونی به درد نمیخوره و میرید و بدبخت میشید و ... اما به نظر من خیلی جای نگرانی برای شما نباید باشه.شما حرص و جوش برای بقیه نزن.اگه اینهمه بده شما نرو بذار بقیه برن بدبخت بشن.به من و شما چه مربوط
یا احتمالا شما هم تو کار ویزای قانونی استرالیا هستی و از الان داری دونه میپاشی :roll: :roll:

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 7:56 am

آقا من نه آدم پرونم نه تو کار ویزا گفته ها را گفتم حالا هر کی می خواد بره راه بازه از ما گفت بود این بحث جهت روشن کردن طرفداران پناهندگی در استرالیا بود

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 8:29 am

سپاس فراوان از شما
گفتنی ها رو پس گفتین.دیگه تصمیم با خود دوستان
ممنون

Abraham Linkoln

پست توسط Abraham Linkoln » شنبه 28 اردیبهشت 1392, 12:58 am

سلام آقای خجسته عزیز،تبریک صمیمانه بنده روبپذیرید،من تازه عضواین سایت شدم وفقط مطالب رودنبال میکردم،همه مافراریهای ازایران ازشماسپاسگزاریم که بدون هیچ منتی اطلاعات ارزشمندی دراختیارهمه قرارمیدید،چندسؤال داشتم ازخدمتتون منم ازجمله اشخاصی هستم که خیلی وقته دنبال رفتن به استرالیا هستم اوّل میخواستم دانشجویی برم وقتی دلاراینقدرگرون شددیدم دیگه نمیتونم به فکرقاچاقی رفتن افتادم من دکتردامپزشک هستم باسوابق خوبی درزمینه مدیریت تمام سوابقش روهم دارم به نظرشما آیادرموردسوابق ومدرک تفاوتی قائل میشن یکی ازدوستان من که میگه هیچی نبایدباخودت ببری میگه بایدجوری جلوه بدی که ناگهانی بدون هیچی بلندشدی اومدی حتی پاسپورتت روهم بایدهمون جاکارتانابودکنی،آیاهمینطوره؟من متأهلم ویک دختر5ساله دارم خیلی دوست دارم که اونهاروهم باخودم همراه کنم ولی خانومم میگه برای دخترمون میترسه اگه بچه نداشتیم باهام میومد.سؤالی که ازتون دارم همینه که1-آیابرای تحصیلات وسابقه کاری تفاوت قائل میشن؟واگه میشن آیابایدمدارکی بهشون ارائه کرد؟2-من هیچ کیس خاص یاسوءسابقه خاصی درایران ندارم ولی نشستم فکرکردم یه کیس صنفی برای خودم ساختم به نظرتون میتونم باوکیلی چیزی همون جاکارتادرمیون بذارم؟وآیابرای اثباتش مدرکی برگه ای چیزی میخواد؟3-آیابرای رهایی ازرشوه درفرودگاه جاکارتامیتونم بگم دامپزشکم اومدم ببینم میتونم ازدانشگاههای دامپزشکیه کشورتون پذیرش بگیرم باتوجه به اینکه اندونزی ازنظر علم دام کوچک(پت)خوبه واسم چندتاازدانشگاههای دامپزشکیش روهم پیداکردم؟درمجموع برای منی که تحصیلات وسابقه کاری دارم چطوره؟مشکل زبان دارم پری اینترمدیتم .منون میشم جواب بدید؟یک دنیاممنونم. :?:

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 72 مهمان