رفتن با استرالیا (نیاز به همراه)

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
Keyone
محل اقامت: اندونزی
تماس:

Re: رفتن با استرالیا (نیاز به همراه)

پست توسط Keyone » چهار شنبه 25 بهمن 1391, 10:09 pm

milad115 نوشته شده:سلام
شما کی میری به سلامتی؟ و این آدم پرون که ۴۵۰۰ تا میگیره تا چه حد مطمئن هستش ؟از دوستاتون کسی بوده که با این شخص رفته باشه؟
يه كشتي آخر فروردين از جاكارتا به سمت جزبره كريسس حركت ميكنه ، آدم پرون تو اندونزيه ، اسم و شماره تلفن اونو از دوستم كه الان تو استرالياست گرفتم ، اگه مسافري باهم هماهنگ كنيم بريم
آخرین ويرايش توسط 1 on Keyone, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 26 بهمن 1391, 5:03 am

Keyone نوشته شده:من کیوان احسانی هستم از تهران یه ایرانی مطمئن میشناسم در اندونی که با مبلغ 7500 دلار بصورت تضمینی و با گارانتی میبره جزیره کریسمس (اگه میگم گارانتی به این دلیل هست که جند تا از دوستان نزدیک من با همین شخص رفتند و سالم رسیدند) ، 50 نفر بیشتر سوار نمیکنه ، یه کشتی مجهز نیز بصورت اسکورت به فاصله 1 کیلومتر پشت کشتی اصلی میفرسته ، به همین دلیل 7500 دلار میگیره چون لنچ اصلی توسط ناو استرالیا توقیف و پس از تخلیه مسافرها آنرا منهدم میکنه ، با این روش گران اما سالم به جزیره میرسیم ، آنهایی که 4000 تا میگیرند اولا 150 تا 200 نفر سوار میکنند ، دوما باید مسافرها رو نزدیک جزیره بریزند تو آب تا لنچ رو سالم برگردونند ، واسه همین 4000 تا میگیرند، با این شخصی که گفتم تا حالا سه تا از دوستان نزدیک من که 2 تاشون دختر بودند رفتند و الان Brisbane هستند ( میتونم شماره آنها رو بدم خودتون زنگ بزنید بپرسید ، عکس های هم از لنچ و جزیره کریسمس و کمپ گرفتند برام فرستاندند ، من میخوام 30 روز دیگه برم ؛ اگه کسی میاد باهم بریم.

آدرس ایمیل من: uniboyk1@yahoo.com
آی دی اسکایپ من: uniboyk1 ، اگه دوست دارید با هم در مورد سفر گپ بزنیم ، اطلاعات به اشتراک بگذاریم

1- تمام قایق ها از 80 نفر الی 120 نفر بیشتر سوار نمیکنند انهم بستگی به ظرفیت قایق داره .
2- هیچ قایق مسافران را در آب تخلیه نمیکنه چون شما هنوز به چند کیلومتری خشکی نرسید گارد ساحلی شما را متوقف میکنه .
3- مبلغی که گفتین برای 2 باید صرف بشه نه 1 نفر .
4- کاری نداریم دوستان شما دختر بودن یا پسر یعنی مهمه ؟؟؟
5- هیچ کس نمیتونه بگه شما را کجاه میبرند بستگی به شرایط ان وقت دارد که کدام کمپ جا داشته باشد.
6- منظور از تضمینی چیه ؟
7- منطور از گارانتی چیه ؟ یعنی اگر ما را نبرد قرامت میده ؟
8- برای ما مهم نیت شما است دوست عزیز نه نام و نام خوانوادگی شما یا نام شهرتان .
9- میشه عکسی که از لنج گرفتن را نشون بدید ؟
10- دوست عزیز انها اگر 50 نفر هم سوار کنن بازهم کلی سود کردن قایق را میخرن 60000دلار 50 نفر را ضرب میانگین بگیم 5000دلار خوبه ؟ میشه 250000دلار !!! متوجه شدین تو 100 سال هم اگر کار میکرد نمیتونست همچین پولی دربیاره
با 3 روز اینقدر در میاره تازه دسته کم گرفتم .
11- نگر دیگران با سایر قاچاق برها رفتن سالم نرسیدند ؟ فقط دوستا شما رسیدن به استرلیا ؟
12- منظورتان از کشتی اسکورت همان قایق های بادی نجات هستن ؟
13- هیچ قایقی به اندونزی برگشت داده نمیشه در هر صورتی . انها 5 برابر پول قایق سود کردن برا چیشونه ؟
14- خوب بگو چطور پول میگیرن ؟
15- قانون حکم اجرا میکنن مثلا بذاریم پیش صرافی یا ادم مورد اعتماد هر دو طرف ؟
16- اگر پلیس اندونزی هنوز حرکت نکرده مسافر ها را بگیرد شما چکار میکنید ؟ ایا از دست پلیس ها نجاتشون میدد ؟ یعنی حاضرین پول خرج کنید بدهید به پلیس ؟
17- اگر در همان اب های اندونزی پلیس مسافرها را گرفت و 2 الی 6 ماه رفتن زندان برگشتن شما را از کجاه پیدا کنن ؟ ایا پولشون را بهشون میدین ؟
18- عکس هایی که گفتین از جزیره گرفتن لطفا برای ما در همین صفحه بگذارید .
بازهم تشکر میکنم بابت اطلاع رسانی .

a.chelsea20

پست توسط a.chelsea20 » یک شنبه 29 بهمن 1391, 6:08 pm

سلام.
خیلی از راهنماییتان ممنونم.پس به نظر شما برای رفتن خودمون بریم جاکارتا.بعد از اونجا با دلال ها رودر رو صحبت کنیم؟
اسفند و فروردین ماه برای رفتن خوبه از نظر آب و هوایی؟ مرسی اگه باز هم لطف کنید راهنمایی بدهید
علی 29 اهواز

a.chelsea20

پست توسط a.chelsea20 » یک شنبه 29 بهمن 1391, 6:15 pm

سلام
مرسی از راهنماییتان
الان واسه رفتتن آب وهوا خوب است؟(اسفند و فروردین).به نظر شما واسه رفتن خودمون بیاییم جاکارتا بهتره؟
میشه بیشتر راهنمایی بکنید؟ مرسی

babak1986

پست توسط babak1986 » شنبه 5 اسفند 1391, 1:47 pm

Amesterdam نوشته شده:من حدود 3 ماه جاکارتا بودم و تو این مدتی که اونجا بودم خیلی چیزا برام روشن شد مهمترین مسئله اینکه اون چیزی که در داخل ایران در مورد مهاجرت به استرالیا بیان میشه خیلی متفاوت داره با زمانی که میائین خوده جاکارتا از نحوه عملکرد آدم پرونها مثل مبلغ و مدت زمان معطلی و خبلی چیزهایی که اتفاق میوفته . اونجا معمولا با مبلغ حداقل 5000 دلار مسافران رو راهی کریسمس میکنن و اینو بیشتر کسانی که مستقیما میان جاکارتا متوجه میشن و اگر کسی از طریق رابط ایران و یا با هماهنگی رابط ایرانی بیاد جاکارتا بعد از دادن هزینه میفهمه که دلار زیاد داده ، من اکثر آدمپرون های ایرانی جاکارتا رو میشناسم تو جاکارتا افراد و خانواده های بسیاری رو دیدیم که پولشون خورده شده و یا اینکه با بسیاری مشکلات رو برو شدن حتی صحبتی که با بعضی از اونها کردم متوجه شدم که قرار بود بصورت تضمینی برن به کریسمس . کار بسیاری از آدم پرون های ایرانی اونجا بگیر نگیر داره یکسریا میرن و یکسریا به مشکل میخورن .
آدم پرون های اصلی در جاکارتا پاکستانی و اندونزیایی هستن که خوب کار میکنن چون لول اصلی فعالیت رو اونها شکل میدن ( گروهی متشکل از درجه دارن نیروی دریایی اندونزیایی و پاکستانیها) من تو جاکارتا طی مدت تونستم با یه اندونزیایی که این کار رو میکنه آشنا بشم ، نکته بسیار مهم برای دوستانی که قصد مهاجرت به استرالیا رو دارن به هیچ عنوان پولی به آدم پرونها ندین چون بابت هر لنجی با تعداد مسافران معین توسط خوده تیم اصلی راهیه کریسمس میشه هیچ پولی از رابطاشون نمیگیرن نا زمانی که لنج به مقصد برسه . همه آدمپرونهای ایرانی تو جاکارتا رابط هستن و این رو بدونین که بدون کمک نیروی دریایی خیلی خیلی سخت بشه لنجی رو راهیه کریسمس کرد که تاوان اینگونه حماقت ها رو مهاجران میدن ، یکسری از آدمپرونها خصوصا ایرانیها برای بیشتر کردن سود خودشون میان خودسرانه و بدون هماهنگی لنجی نهیه میکنن و مسافران رو راهی میکنن که معمولا اینگونه مواردها با مشکل روبرو میشه . خلاصه سعی کردم بخشی از تجربیاتم رو در اختیار هموطنان مشتاق قرار بدم . موفق باشید .
دوست عزيز پيغام گذاشتم براتون
به شدت به راهنماييتون نيازمندم اگه پيامم نرسيده
لطفا يه ايميل زير پيام بدين
zendegielanati@gmail.com

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » دو شنبه 7 اسفند 1391, 2:54 pm

دوستان یه ایده جدید دارم واسه رفتن به استرالیا که خدایش هم ریسکش کمتره هم هزینش هم استرس قرق شدن نمیگیره .از طرفی صد درصد واسه کسانی که جونشون در خطره مناسب هست چیزی حدود یکماه روش فکر کردم و مشکلات اندونزی و .... رو نداره دنبال کیس هستم و تا پولم جور بشه اخر تابستون 92 خدا بخواد دست بکار میشم دنبال سه یا چهار نفر که واقعا دوس دارن به استرالیا برسن هستم که باهاشون همراه بشم لطفا فقط کسانی پیام بدن که تا حالا پلیس پشت سرشون یه خشاب تیر خالی کرده باشه و بدونن خطر و فرارو کشته شدن یعنی چی نه کسایی که دنبال یه راه اسون توی سایت بگردن و راحت برسن و راحت پناهندگی بگیرن و ... mohamad.rasa1@yahoo
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

masoudshe

پست توسط masoudshe » سه شنبه 15 اسفند 1391, 3:53 am

سلام Amesterdam شما از نفراتی که میشناسی انونزیایی یا پاکستانی سراغ داری یا کسی به اسم سید علی میشناسی؟

masoudshe

پست توسط masoudshe » سه شنبه 15 اسفند 1391, 3:58 am

سلام Amesterdam شما از نفراتی که میشناسی انونزیایی یا پاکستانی سراغ داری یا کسی به اسم سید علی میشناسی؟

masoudshe

پست توسط masoudshe » سه شنبه 15 اسفند 1391, 4:29 am

من چند تا از بستگان نزدیکم رفتن و پند تای دیگشون العان جاکارتا هستن تا 5 روز دیگه میرن به سمت استرالیا خودم هم برای 20 فروردین یا 25 فروردین با همسرم و بچم به همراه 2 برادرم رفتنی هستیم اگه کسی سوالی داشت بپرسه جواب میدم اینکه میگن 2 لنچه یا اسکورت یا چیزای دیگه مزخرفه گوش نکنین کلا بین 5 تا 6 هزارتا خرج داره من از بستگانی که با 6 هزارتا رفتن شنیدم که تو همون لنج چند نفر از 8 هزارتا تا 12 هزارتا هم داده بودن که هر کسی میگه نفر آدم پرون من بهتره اینطور نیست شاید دام باشه یا بخوان سرکیسه کنن همه اونا که آدم میبرن با 3 یا 4 نفر اصلی در ارتباطن که یکیشون من میشناسم که العان تو سئول کره زندگی میکنه و پولش از پارو بالا میره کاری ندارم من فقط خواستم کمک کنم چون کسی که از ایران میره یا مشکل مالی داره یا مشکل اجتماعی هدف من کمک به هموطنم

masoudshe

Re: رفتن با استرالیا (نیاز به همراه)من چند تا از بستگان نزدی

پست توسط masoudshe » سه شنبه 15 اسفند 1391, 4:31 am

والسلام نامه تمام

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 15 اسفند 1391, 10:54 am

masoudshe نوشته شده:والسلام نامه تمام
اقا ایملم اگه امکان داره اد کن من قصد اومدن دارم با دونفر دیگه شرایطی که گفتین خوبه ولی من تا 3ماه بعد عید پولم جوره mohamad.rasa1@yahoo اگه مسنجری بیا انم پیام خصوصی نمیتونم بفرستم
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید

Liberal

پست توسط Liberal » چهار شنبه 16 اسفند 1391, 1:15 pm

mohamad zab نوشته شده:
اقا ایملم اگه امکان داره اد کن من قصد اومدن دارم با دونفر دیگه شرایطی که گفتین خوبه ولی من تا 3ماه بعد عید پولم جوره mohamad.rasa1@yahoo اگه مسنجری بیا انم پیام خصوصی نمیتونم بفرستم
آقا شما که گفتی قایقی (دارای GPS ) خواهم ساخت/خواهم انداخت به آب
پس چی شد؟
کسی که پشت سرش حداقل 1 خشاب تیر خالی شده باشه پیدا نشد بیاد؟؟ :idea:

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » چهار شنبه 16 اسفند 1391, 2:26 pm

Liberal نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:
پس چی شد؟
لیبرال جون خیلی دوست دارم فقط بخاطر اینکه در راه رضای خدا داری به هموطنات کمک میکنی .و بازاریاب کسی نیستی.نه پیدا نشد پیدا کردی خبرم کن الان دستم بنده میام جوابتو میدم یادم رف پیام بده بیام جوابتو حتما بدم

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 16 اسفند 1391, 2:56 pm

only_england نیستی بیای صلوات بفرستی
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » چهار شنبه 16 اسفند 1391, 5:34 pm

johnny.depp نوشته شده:only_england نیستی بیای صلوات بفرستی
چیکار کنیم مهندس! دانشگاه دولتی مثل ازاد نیستش که ادم یکضرب داخل نت باشه.....
صلوات رو بلند ختم کن....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 16 اسفند 1391, 5:38 pm

only_england نوشته شده:
johnny.depp نوشته شده:only_england نیستی بیای صلوات بفرستی
چیکار کنیم مهندس! دانشگاه دولتی مثل ازاد نیستش که ادم یکضرب داخل نت باشه.....
صلوات رو بلند ختم کن....
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Liberal

پست توسط Liberal » پنج شنبه 17 اسفند 1391, 11:12 am

mohamad zab نوشته شده:
Liberal نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:
پس چی شد؟
لیبرال جون خیلی دوست دارم فقط بخاطر اینکه در راه رضای خدا داری به هموطنات کمک میکنی .و بازاریاب کسی نیستی.نه پیدا نشد پیدا کردی خبرم کن الان دستم بنده میام جوابتو میدم یادم رف پیام بده بیام جوابتو حتما بدم
قبل از اینکه کسی رو به بازاریابی متهم کنی بهتره دقیقا پستایی که فرستاده رو بخونی بعد نتیجه گیری کنی.
خود من دنبال قاچاقبر خوب میگردم.شاهدش هم یکی از اعضای فعال این انجمنه.آقای Jony depp که خیلی مزاحمشون شدم و سوالای زیادی ازشون پرسیدم و ایشونم کلی راهنمایی کردن.
اما اگه دیدی گاهی زیر پستای بعضیا یه چیزی نوشتم فقط دلیلش این بود که بقیه هم متوجه بعضی چیزا بشن.روی سخنم با شما نیست.اما خیلیها اینجا خودشونو قاچاقبر معرفی کردن و بعد از اینکه چند تا سوال ازشون پرسیده شد کنار کشیدن و الان اثری ازشون نیست.میتونی بگردی تو تاپیکای مختلف تا ببینی.
در مورد اینکه میخوایی جواب منو بدی هم من با شما بحثی ندارم.فقط ازت سوال کردم جواب دادی کسی پیدا نکردی.و تمام
بهتره یکبار دیگه پست خودتو بخونی ببینی واقعا راهکارت عقلانی هست یا نه؟بعد دنبال همراه بگردی
به هرحال امیدوارم شما هم از هر راهی که رفتی آخرش برسی و موفق باشی

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 17 اسفند 1391, 12:54 pm

مثل اینکه چشم امیدت فقط به این فرومه حال نوشتن ندارم که مثل شما طومار بنویسم. و شروور بنوسم که اینطوریه و.... .فقط سرج کوچولو بکن ببینی ایده غیر عقلانی من توسط افغانی و سریلانکای جماعت اجرا شده عزیزم و فرقش اینه با لنج که ردگیری درست و حسابی نمیشی مثل لنج که بخواد مثل مافیای ریشه دار اندونزی تو نیروی دریایی اشنا و خبرچین و جیره خور داشته باشی و ظاهرا تا سه روز بیشتر رو اب نیستن با قایق موتوری

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 17 اسفند 1391, 1:01 pm

با مطرح کردن اون بحث بازاریابا و یه سری ادما اینجا واسه خنده متلک بارم کردن وباید اقرار کنم اشتباه کردم این ایده رو دادم چون وقتی یه لامپ ساده مهتابی خونه کسی خراب میشه زنگ میزنه برقکار بیاد چطور ازش بخوام بریم قایق بگیریم واسش سقف درست کنیم و جی پی اس و جلیقه خرجش چقد کمتره و .... .از شروور گفتن بازاریاب منظورم شما نبودی

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 17 اسفند 1391, 1:17 pm

صلوات بفرستین .
پیش میاد به فکر کمک به هم باشید .

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » پنج شنبه 17 اسفند 1391, 7:35 pm

johnny.depp نوشته شده:صلوات بفرستین .
صلوات دوم رو بلند تر ختم کن........
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 17 اسفند 1391, 8:12 pm

only_england نوشته شده:
johnny.depp نوشته شده:صلوات بفرستین .
صلوات دوم رو بلند تر ختم کن........
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
تکبیر

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » دو شنبه 21 اسفند 1391, 9:57 pm

خب یه فاصله 360کیلومتری بایه قایق تند رو بهتر از یه لنج اسقاطی نیست با 80مسافر؟که جی پی اس هم ندارن بعضیا و باید با یه جونورای برسی که از یه میش بیشتر بو میدن .میگم خودتون بزارید جای قاچاق بر ببینید چقد از ما میخندن و خیلی ببخشید سگ هم حساب نمیکنن مسافرارو

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 22 اسفند 1391, 2:47 am

mohamad zab نوشته شده:خب یه فاصله 360کیلومتری بایه قایق تند رو بهتر از یه لنج اسقاطی نیست با 80مسافر؟که جی پی اس هم ندارن بعضیا و باید با یه جونورای برسی که از یه میش بیشتر بو میدن .میگم خودتون بزارید جای قاچاق بر ببینید چقد از ما میخندن و خیلی ببخشید سگ هم حساب نمیکنن مسافرارو
فاصله 360 کیلومتری این فاصله طبق چی به دست اوردین ؟
تو دریا مسافرت کردن شوخی نیست که بخواهی بزنی به اب بدون تجربه .
با تندرو بری باش اگر تو شب زدی به یه کشتی یا قایق دیگه چی میشه ؟ یا اینکه یه کشتی نیاد لازانیا مون کنه !
حالا نگران انهائی که بو میدن نباش به قاچاقبره میگین که 10 اسپری بذاره . دریا هم هست هرکی بو میداد بندازش تو اب حمام کنه :D
حالا اخرش چی شد خودت با قایق تندرو میری ؟
به هرحال رفتی رسیدی بیا پست بذار ما که از خدامون که سالم برسی.

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » سه شنبه 22 اسفند 1391, 7:11 am

" لازانیا " رو خوب اومدی ..........
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 22 اسفند 1391, 9:18 am

johnny.depp نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:خب یه فاصله 360کیلومتری بایه قایق تند رو بهتر از یه لنج اسقاطی نیست با 80مسافر؟که جی پی اس هم ندارن بعضیا و باید با یه جونورای برسی که از یه میش بیشتر بو میدن .میگم خودتون بزارید جای قاچاق بر ببینید چقد از ما میخندن و خیلی ببخشید سگ هم حساب نمیکنن مسافرارو
با تندرو بری باش اگر تو شب زدی به یه کشتی یا قایق دیگه چی میشه ؟ یا اینکه یه کشتی نیاد لازانیا مون کنه !
حالا نگران انهائی که بو میدن نباش به قاچاقبره میگین که 10 اسپری بذاره . دریا هم هست هرکی بو میداد بندازش تو اب حمام کنه :D
الان با کسی صحبت کردم میگه 6500 میزاریم صرافی که او نا میگن بعد رسیدن پول ازاد میکنیم داداش پول کمی نیس تازه با لنج کهنه که وقتی حرفا بقیه که رسیدن و میشنوی از بدقولی و شرایطی که مجبور میشی بری و طبق قرار نبوده تازه پیدا کردن همون ادم بدقول هم داستان داره با اون همه ادم الاف که خودشون قاچاقچی حساب میکنن .راستش بدم نمیاد کسی باشه باهاش قایق بگیریم و بریم .فاصله هم جای زیادی نوشتن من از ویکی پدیا دراوردم

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 22 اسفند 1391, 9:26 am

والا چی بگم از من می پرسی میگم بیا یه مدت بمون اینجاه کلی ادم درست غیره درست پیدا میکنی با هرکدام که راحت تر بودی برو .
قیمت ها هم اینقدر که گفتی نیست . ولی باید صبور باشی عجله نکنی .

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 22 اسفند 1391, 10:06 am

johnny.depp نوشته شده:والا چی بگم از من می پرسی میگم بیا یه مدت بمون اینجاه کلی ادم درست غیره درست پیدا میکنی با هرکدام که راحت تر بودی برو .
پیشنهاد جالبی بود و معقول.ولی همیشه ریسک کردم برای هدفم واین رفتن سرتا پاش ریسکه چه با لنج چه با قایق موتوری

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 4:07 am

خواهش میکنم امیدوارم به هدفتان برسید .

mohamad amin masoodi

پست توسط mohamad amin masoodi » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 1:03 pm

Sia نوشته شده:درود بی کران خدمت تمامی دوستان آزاده و هدفمند
من یکی از همسفران شما به مقصد استرالیا هستم و اخیراً با این سایت آشنا شدم.چندین وقت هست که به دنبال یک قاچاقچی هستم که با هزینه ای مناسب راهی ماجراجویی شوم. با موضوع جالبی روبرو شدم که می خواستم شما عزیزان را هم در جریان بگذارم:
با دوستانی که عازم استرالیا بودند از قیمتها جویا شدم که متوجه شدم همه دوستان قیمتهای بالای 6500 تا 10000$ را خاطرنشان می کنند مبنی بر اینکه با این قیمت امنیت بیشتر است و به ما قول دادند که از مسیری امن تر به سمت لنج ببرند تا پلیس نفهمد یا از مسیر بهتری به سمت کریسمس ایلند می برند و مهمتر از همه اینکه ما را در لنج های سالم تری با تعداد فقط 70 نفر مسافر جای می دهند نه 200 نفر..... حالا نظر من:
1.به راستی تعریف مسیر امن چیست؟! همه مسافران بطور شبانه و مخفیانه از راههای متفاوتی که دور از چشم پلیس باشد درون یک ون تا خرخره به سمت قایق ها هدایت می شوند و بعضی مواقع این زمان تا 1 روز طول می کشد به دلیل مساعد نبودن شرایط امنیتی چون اگر پلیس این موضوع را بفهمد، قاچاقچیان باید باج سنگینی به پلیس بدهند. جهت اطلاع تمامی دوستان پلیس اندونزی فقط باج می گیرد و چیز دیگری برایش مهم نیست. پس همانطور که می بینید قاچاقچیان برای اینکه خودشان گیر نیفتند و حتی باج کمتری به پلیس بدهند مجبورند شما را از مسیری ببرند که همچنان کاسبی محفوظی داشته باشند.
2. در مورد حرکت از اندونزی به سمت کریسمس ایلند که همه چیز بستگی دارد به وضعیت آب و هوای دریا و GPS موجود در لنج . پس باز هم می بینیم مسیر برای همه یکسان است و فقط کمی شانس نیاز داریم.
3. اما نکته 70 نفری. دوستان، با اطمینان خاطر به شما می گویم که همه مسافران را سوار ازکار افتاده ترین لنج می کنند چون دیگر قرار نیست آن لنج به اندونزی برگردد پس باید لنجی باشد که برای قاچاقچیان ارزش مالی چندانی نداشته باشد. صرفاً به دلیل اینکه شما 8000$ می دهید شما را سوار ناوگان فولادی نمی کنند، شرایط برای همه یکسان هست. اگر در لنجی فقط 70 نفر جای دادند فقط به دلیل این بوده که بیشتر از اون جا نداشته و کوچک بوده یا مسافر به تعداد کافی نداشتند نه به خاطر اینکه از شما بیشتر پول گرفتند، حالا با هم یک محاسبه ریاضی می کنیم تا بهتر متوجه بشویم. اگر بر فرض مثال از شما 8000$ می گیرند که فقط توی لنج شما 70 نفر سوار کنند، جمعاً چقدر می شود؟ 560000$=70*8000$ حالا فرض می کنیم قیمت پایه 5000$ باشد. یعنی 3000$ از شما بیشتر می گیرند تا شما را 70 نفری سوار کنند پس در کل 210000$=70*3000$ بیشتر گرفتند تا جان شما را تضمین کنند. خوب حالا اگر همان 5000$ از شما بگیرند و توی لنج به جای 70 نفر 200 نفر سوار کنند یعنی 130 نفر بیشتر 650000$=130*5000$ در واقع از این مابه تفاوت نفری 650،000$ بیشتر درآمد کسب میشه. حالا خودتان را بگذارید جای قاچاقچیان.......210،000$ بهتر است یا 650،000$ ؟؟؟؟؟؟؟ مگر اینکه قاچاقچیان عاشق چشم و ابروی شما باشند!!!!! ;)
4. دوستان من، قاچاقچیان آن چیزی را که قبل از رفتن به شما وعده و وعید می دهند اصلاً صحت ندارد و زمان مواجه شدن با شرایط واقعی به این موضوع پی خواهید برد. این نکته را از دوستانی که این مسیر را طی کرده اند می توانید جویا شوید.
تا جایی که من تحقیق کردم مناسبترین قیمت بین 4000 تا 5500$ هست که اگه بتونیم 10 نفر به بالا با هم عازم باشیم می توانیم هزینه ها را کمتر هم بکنیم. اگر توانستید قیمت مناسبی پیدا کنید ما هم چند نفری هستیم که به جمع شما می پیوندیم. هر چقدر بتونیم از هزینه هامون بزنیم به نفعمون هست...........
نکته مهمتری که می خوام بگم اینه که: هر کسی واقعاً هدف داشته باشه و به هدفش ایمان داشته باشه حتماً به اون می رسه و هیچ اتفاقی براش نمی افته. از همین حالا لذت پیروزی و زندگی برتر رو هر لحظه برای خودتون مجسم کنید تا به اون برسید. یادمون باشه بقول آمریکایی ها " بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است. " من ایمان دارم که هممون پیروز میشیم.

salam dada man amade ma bahaton beyam enam shomare man 09364668186 be man am z bezan hamahang konim

rahi

پست توسط rahi » جمعه 2 فروردین 1392, 1:40 pm

[quote="akbar"]سلام آقا محسن امید وارم که به سلامتی برسی و جواب برام بزاری اکبر هستم از کرج من با داوود و همچنین سید امیر صحبت کردم موفق باشی جواب رسیدنتو حتما برام بزار ممنون تا ببینم امام رضا بطلبه منم بیا کریسمس[/qu
سلام این ایمیلمه با من تماس بگیرید لطفا mamall4@live.com

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » جمعه 2 فروردین 1392, 2:19 pm

rahi نوشته شده:
akbar نوشته شده:سلام آقا محسن امید وارم که به سلامتی برسی و جواب برام بزاری اکبر هستم از کرج من با داوود و همچنین سید امیر صحبت کردم موفق باشی جواب رسیدنتو حتما برام بزار ممنون تا ببینم امام رضا بطلبه منم بیا کریسمس[/qu
امام رضا اگر قرار بود بطلبه اول میفرستادت مهشد بری زیارت خودش .
بابا ول کنید این حرف های خنده دار را اخه امام رضا چه ربطی به کریسمس داره پهنای باندش نمیرسه به انجاه :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Keyone
تماس:

پست توسط Keyone » یک شنبه 4 فروردین 1392, 8:03 pm

akbar نوشته شده:سلام ممنون میشم اگه کسی خبر جدیدی داره برای افراد بگذاره . شنیدم یک لنج جدیدا حرکت کرده 15 بهمن منظورمه دیگه خبری ندارم من کسی خبر داره بزاره مرسی
يه كشتي آخر فروردين از جاكارتا به سمت جزبره كريسس حركت ميكنه ، آدم پرون تو اندونزيه ، اسم و شماره تلفن اونو از دوستم كه الان تو استرالياست گرفتم ، اگه مسافري باهم هماهنگ كنيم بريم

Keyone
تماس:

پست توسط Keyone » یک شنبه 4 فروردین 1392, 8:04 pm

rahi نوشته شده:
akbar نوشته شده:سلام آقا محسن امید وارم که به سلامتی برسی و جواب برام بزاری اکبر هستم از کرج من با داوود و همچنین سید امیر صحبت کردم موفق باشی جواب رسیدنتو حتما برام بزار ممنون تا ببینم امام رضا بطلبه منم بیا کریسمس[/qu

Keyone
تماس:

پست توسط Keyone » یک شنبه 4 فروردین 1392, 8:05 pm

rahi نوشته شده:

Keyone
تماس:

پست توسط Keyone » یک شنبه 4 فروردین 1392, 8:06 pm

mohamad amin masoodi نوشته شده:
Sia نوشته شده:درود بی کران خدمت تمامی دوستان آزاده و هدفمند
من یکی از همسفران شما به مقصد استرالیا هستم و اخیراً با این سایت آشنا شدم.چندین وقت هست که به دنبال یک قاچاقچی هستم که با هزینه ای مناسب راهی ماجراجویی شوم. با موضوع جالبی روبرو شدم که می خواستم شما عزیزان را هم در جریان بگذارم:
با دوستانی که عازم استرالیا بودند از قیمتها جویا شدم که متوجه شدم همه دوستان قیمتهای بالای 6500 تا 10000$ را خاطرنشان می کنند مبنی بر اینکه با این قیمت امنیت بیشتر است و به ما قول دادند که از مسیری امن تر به سمت لنج ببرند تا پلیس نفهمد یا از مسیر بهتری به سمت کریسمس ایلند می برند و مهمتر از همه اینکه ما را در لنج های سالم تری با تعداد فقط 70 نفر مسافر جای می دهند نه 200 نفر..... حالا نظر من:
1.به راستی تعریف مسیر امن چیست؟! همه مسافران بطور شبانه و مخفیانه از راههای متفاوتی که دور از چشم پلیس باشد درون یک ون تا خرخره به سمت قایق ها هدایت می شوند و بعضی مواقع این زمان تا 1 روز طول می کشد به دلیل مساعد نبودن شرایط امنیتی چون اگر پلیس این موضوع را بفهمد، قاچاقچیان باید باج سنگینی به پلیس بدهند. جهت اطلاع تمامی دوستان پلیس اندونزی فقط باج می گیرد و چیز دیگری برایش مهم نیست. پس همانطور که می بینید قاچاقچیان برای اینکه خودشان گیر نیفتند و حتی باج کمتری به پلیس بدهند مجبورند شما را از مسیری ببرند که همچنان کاسبی محفوظی داشته باشند.
2. در مورد حرکت از اندونزی به سمت کریسمس ایلند که همه چیز بستگی دارد به وضعیت آب و هوای دریا و GPS موجود در لنج . پس باز هم می بینیم مسیر برای همه یکسان است و فقط کمی شانس نیاز داریم.
3. اما نکته 70 نفری. دوستان، با اطمینان خاطر به شما می گویم که همه مسافران را سوار ازکار افتاده ترین لنج می کنند چون دیگر قرار نیست آن لنج به اندونزی برگردد پس باید لنجی باشد که برای قاچاقچیان ارزش مالی چندانی نداشته باشد. صرفاً به دلیل اینکه شما 8000$ می دهید شما را سوار ناوگان فولادی نمی کنند، شرایط برای همه یکسان هست. اگر در لنجی فقط 70 نفر جای دادند فقط به دلیل این بوده که بیشتر از اون جا نداشته و کوچک بوده یا مسافر به تعداد کافی نداشتند نه به خاطر اینکه از شما بیشتر پول گرفتند، حالا با هم یک محاسبه ریاضی می کنیم تا بهتر متوجه بشویم. اگر بر فرض مثال از شما 8000$ می گیرند که فقط توی لنج شما 70 نفر سوار کنند، جمعاً چقدر می شود؟ 560000$=70*8000$ حالا فرض می کنیم قیمت پایه 5000$ باشد. یعنی 3000$ از شما بیشتر می گیرند تا شما را 70 نفری سوار کنند پس در کل 210000$=70*3000$ بیشتر گرفتند تا جان شما را تضمین کنند. خوب حالا اگر همان 5000$ از شما بگیرند و توی لنج به جای 70 نفر 200 نفر سوار کنند یعنی 130 نفر بیشتر 650000$=130*5000$ در واقع از این مابه تفاوت نفری 650،000$ بیشتر درآمد کسب میشه. حالا خودتان را بگذارید جای قاچاقچیان.......210،000$ بهتر است یا 650،000$ ؟؟؟؟؟؟؟ مگر اینکه قاچاقچیان عاشق چشم و ابروی شما باشند!!!!! ;)
4. دوستان من، قاچاقچیان آن چیزی را که قبل از رفتن به شما وعده و وعید می دهند اصلاً صحت ندارد و زمان مواجه شدن با شرایط واقعی به این موضوع پی خواهید برد. این نکته را از دوستانی که این مسیر را طی کرده اند می توانید جویا شوید.
تا جایی که من تحقیق کردم مناسبترین قیمت بین 4000 تا 5500$ هست که اگه بتونیم 10 نفر به بالا با هم عازم باشیم می توانیم هزینه ها را کمتر هم بکنیم. اگر توانستید قیمت مناسبی پیدا کنید ما هم چند نفری هستیم که به جمع شما می پیوندیم. هر چقدر بتونیم از هزینه هامون بزنیم به نفعمون هست...........
نکته مهمتری که می خوام بگم اینه که: هر کسی واقعاً هدف داشته باشه و به هدفش ایمان داشته باشه حتماً به اون می رسه و هیچ اتفاقی براش نمی افته. از همین حالا لذت پیروزی و زندگی برتر رو هر لحظه برای خودتون مجسم کنید تا به اون برسید. یادمون باشه بقول آمریکایی ها " بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است. " من ایمان دارم که هممون پیروز میشیم.

salam dada man amade ma bahaton beyam enam shomare man 09364668186 be man am z bezan hamahang konim

Keyone
تماس:

پست توسط Keyone » یک شنبه 4 فروردین 1392, 8:07 pm

rahi نوشته شده:

Keyone
تماس:

پست توسط Keyone » یک شنبه 4 فروردین 1392, 8:21 pm

ghasr نوشته شده:با سلام
من و دوستم قصد رفتن به استرالیا رو داریم اونجا آشنا داریم 4500دلار میگیره ردمون میکنه کمپ کریسمس.فقط مدت زمان بودنمون تو اندونزی معلوم نیست از 2 روز تا 2 ماه ممکنه طول بکشه.. کسانی که میخوان بیان میتونن ایمیل بدن به من تا هماهنگ بشیم واسه رفتن.ماههای که دریا طوفانی نیست مهرماه تا بهمن هستش چون فصل بهار و تابستانه.واسه هزینه اندونزی شامل اجاره خونه و خورد و خوراک و...حدودا1500 نیازه بیارین با احتساب بلیط که باید با تور بریم اونم میشه یک ملیون و پانصد که اگه با تور نریم پلس تو فرودگاه گیر میده از 1000 تا 500 دلار رشوه میگیرن پس به صرفه هستش که با تور بریم.امیدوارم توضیحاتم کامل باشن.در ضمن من 5 تا از دوستام الان استرالیا هستن الان 3 ماه تو کمپ میمونیم که قبلا 1 سال بوده و این یه پون مثبته..بچه های که میان و تاریخ رفتنشون با من هستش ایمیل بدن من خیلی اشنا دارم که سرمون کلاه نره.امیدوارم بتونیم از این جهنم خلاص بشیم.اگه سوالی بود همینجا بپرسید جواب میدم.کل هزینه رفتن حدودا 13 ملیون میشه.

ghasr.e.gheseh@gmail.com

Keyone
تماس:

پست توسط Keyone » یک شنبه 4 فروردین 1392, 8:22 pm

mohamad zab نوشته شده:
johnny.depp نوشته شده:والا چی بگم از من می پرسی میگم بیا یه مدت بمون اینجاه کلی ادم درست غیره درست پیدا میکنی با هرکدام که راحت تر بودی برو .
پیشنهاد جالبی بود و معقول.ولی همیشه ریسک کردم برای هدفم واین رفتن سرتا پاش ریسکه چه با لنج چه با قایق موتوری

Keyone
تماس:

پست توسط Keyone » یک شنبه 4 فروردین 1392, 8:23 pm

mohamad zab نوشته شده:
johnny.depp نوشته شده:
الان با کسی صحبت کردم میگه 6500 میزاریم صرافی که او نا میگن بعد رسیدن پول ازاد میکنیم داداش پول کمی نیس تازه با لنج کهنه که وقتی حرفا بقیه که رسیدن و میشنوی از بدقولی و شرایطی که مجبور میشی بری و طبق قرار نبوده تازه پیدا کردن همون ادم بدقول هم داستان داره با اون همه ادم الاف که خودشون قاچاقچی حساب میکنن .راستش بدم نمیاد کسی باشه باهاش قایق بگیریم و بریم .فاصله هم جای زیادی نوشتن من از ویکی پدیا دراوردم

Keyone
تماس:

پست توسط Keyone » یک شنبه 4 فروردین 1392, 8:26 pm

mohamad zab نوشته شده:

Keyone
تماس:

پست توسط Keyone » یک شنبه 4 فروردین 1392, 8:28 pm

a.chelsea20 نوشته شده:سلام.
خیلی از راهنماییتان ممنونم.پس به نظر شما برای رفتن خودمون بریم جاکارتا.بعد از اونجا با دلال ها رودر رو صحبت کنیم؟
اسفند و فروردین ماه برای رفتن خوبه از نظر آب و هوایی؟ مرسی اگه باز هم لطف کنید راهنمایی بدهید
علی 29 اهواز

Keyone
تماس:

پست توسط Keyone » یک شنبه 4 فروردین 1392, 8:29 pm

mohamad zab نوشته شده:

akbar

پست توسط akbar » یک شنبه 25 فروردین 1392, 7:32 am

salam agha mamnon man ye soali dashtam man khodam mikham beram va onja khanevade hairo peyda konam ke farde morede etminaniro dashtebashan . koja bayad mahale irani ha bashe ? kodom shahr va kodom mahale . mamnon

نمایه کاربر
exir

پست توسط exir » یک شنبه 25 فروردین 1392, 8:09 am

akbar نوشته شده:salam agha mamnon man ye soali dashtam man khodam mikham beram va onja khanevade hairo peyda konam ke farde morede etminaniro dashtebashan . koja bayad mahale irani ha bashe ? kodom shahr va kodom mahale . mamnon
بوگور...سیساروا.کوپانج
exir_appear@aol.com
یاهو:exir_appear
بنده قاچاقبر نیستم لطفا سوال نکنید

barad

پست توسط barad » یک شنبه 25 فروردین 1392, 5:15 pm

اخه محمد جان راه قاچاق دریایی رو مستقیم نمیشه رفت تازه تو اقیانوس که بری از 7 تا گرداب باید رد بشی که اون رو فقط ناخدا های اونجا بلدن و اینکه گیر پلیس دریایی نیوفتی و خیلی چیزهای دیگه
ولی خیلی ها به این ایده ها فکر میکنن ولی نمیشه تو اندونزی انجامش داد چون خود پلیس مخبر داره تو فروش کشتی های تندرو و امار میگیره کی چی خریده
!

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 26 فروردین 1392, 1:28 pm

Keyone نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:

داداش تو هنوز نرفتی !
خوب کی میری رسیدی بیا خبر بده باشه .
موفق باشید .
:P

saeid5280

پست توسط saeid5280 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 6:15 pm

سلام من بیستم اردیبهشت می خوام برم اگه کسی هست که تنها می خواد بره بهم pm بده saeid5280@yahoo.com

نمایه کاربر
Australia

پست توسط Australia » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 6:42 pm

توسط vida2
سلان استرالیا جان
من هم به خدا میخوام بیام اما ظاهرا فرودگاه تنها باشم بم گیر میده اگه هم بخوام با تور بیام فعلا تور برگزار نمیشه تا خرداد و هم این که ویزام طول میکشه لطفا بهم بگید چکار کنم ؟ضمنا میتونم بپرسم به چقدر پول نیاز هست؟هم این که زبان انگلیسیتون تو چه سطحی هست مررررررررسی
--
-
شعری زیبا از رابرت لی فراست!

راهی را برخواهم گزید که کمتر کسی پا در آن گذاشته است!رفتن به راهی که توسط دیگران

آزموده شده هنر چندانی نیست!راهی متفاوت خواهم رفت برای ماندگاری!!!

فروش ویژه تخم مرغ و جوجه 1 روزه
آدرس : نائورو/ درخت نارگیل قدیمی/ چادر 007
راه ارتباطی : کفتر طوقی جلد میدون شوش/ نائورو/سیدنی

نمایه کاربر
Australia

پست توسط Australia » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 6:44 pm

زمان ارسال: امروز, 3:22 pm
From: kolbe
به: Australia
salam khobi doste gerami shoma mikhaiid beriid be australia droste ?
vala haghighatan man ham mikham beram ama namidonam be ki etemad konam yeki mige 4000 yeki mige 7000 in hame tafavote ghimat shoma mikhaiid chikar konid va chetori berid
--
-
شعری زیبا از رابرت لی فراست!

راهی را برخواهم گزید که کمتر کسی پا در آن گذاشته است!رفتن به راهی که توسط دیگران

آزموده شده هنر چندانی نیست!راهی متفاوت خواهم رفت برای ماندگاری!!!

فروش ویژه تخم مرغ و جوجه 1 روزه
آدرس : نائورو/ درخت نارگیل قدیمی/ چادر 007
راه ارتباطی : کفتر طوقی جلد میدون شوش/ نائورو/سیدنی

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 50 مهمان