شرایط جدید پناهندگی استرالیا !

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)

شرایط جدید پناهندگی استرالیا !

پستتوسط hiddenman » 19 آگوست 2012, 23:28

سلام دوستان ! من رفیقم 15 اسفند دریایی رفت استرالیا الان تو کمپه و منه بدشانس هم با قاچاق بری که رفیقم باهاش رفته بود هماهنگ کرده بودم قرار بود آخر این هفته برم ! منتهی بعد از تصویب این قانون ترسیدم و فعلا صبر کردم ببینم چی میشه ! اخه رفیقم از استرالیا زنگ زد گفت اینجا اومدن سخنرانی هم کردن واسمون گفتن که دیگه مهاجرای غیر قانونی رو قبول نمی کنن ! منم امروز زنگ زدم جاکارتا به قاچاقبر گفتم چیکار کنم بیام یا نه ؟ گفت آقا بیا ! گفتم اخبار اینجوری گفته گفت اخبار رو ول کن بیا ! گفت من 8 ساله دارم مسافر میبرم میدونم هنوزم قبول میکنن ! گفت اینارو گفتن که شما بترسید نرید استرالیا !

حالا موندم حرف رفیقم رو قبول کنم یا قاچاق بر ؟ نظر شماها چیه ؟ کسی اطلاعات جدیدیدی نداره ؟

اگه قرار باشه ما رو بفرستن کمپ un که هیچ فایده ای نداره !
hiddenman

تاريخ عضويت: 02 مه 2012, 22:45

Re: شرایط جدید پناهندگی استرالیا !

پستتوسط Liberal » 20 آگوست 2012, 01:02

hiddenman نوشته است:سلام دوستان ! من رفیقم 15 اسفند دریایی رفت استرالیا الان تو کمپه و منه بدشانس هم با قاچاق بری که رفیقم باهاش رفته بود هماهنگ کرده بودم قرار بود آخر این هفته برم ! منتهی بعد از تصویب این قانون ترسیدم و فعلا صبر کردم ببینم چی میشه ! اخه رفیقم از استرالیا زنگ زد گفت اینجا اومدن سخنرانی هم کردن واسمون گفتن که دیگه مهاجرای غیر قانونی رو قبول نمی کنن ! منم امروز زنگ زدم جاکارتا به قاچاقبر گفتم چیکار کنم بیام یا نه ؟ گفت آقا بیا ! گفتم اخبار اینجوری گفته گفت اخبار رو ول کن بیا ! گفت من 8 ساله دارم مسافر میبرم میدونم هنوزم قبول میکنن ! گفت اینارو گفتن که شما بترسید نرید استرالیا !

حالا موندم حرف رفیقم رو قبول کنم یا قاچاق بر ؟ نظر شماها چیه ؟ کسی اطلاعات جدیدیدی نداره ؟

سلام دوست عزیز
منم 3 تا از دوستانم سیدنی هستن
اونا هم گفتن تو اخبار شنیدن.
به نظرم بیشتر تحقیق کن و صبر داشته باش.قاچاقبر به فکر سود خودشه.تضمینی هم نداره کارش.شما ازش بپرس آخه بر چه اساسی این حرفو زده.اینبار ظاهرا بدفرم گیر دادن.
نهایتا قول هم بده و شما رو تا کریسمس برسونه.بعد از اون اگر شما رو بردن به اون جزایر چی؟صبر کن و ببین از این به بعد چی میشه.همون دوستت کریسمس کمک بزرگیه.باش در ارتباط باش و خبر بگیر.اون میتونه دقیقا اخبار بهت بده
اگر خبر جدیدی هم شنیدی اینجا بذار.ممنون
Liberal

تاريخ عضويت: 08 آگوست 2012, 16:25

پستتوسط Sahar » 20 آگوست 2012, 10:47

اگر قانونی وارد استرالیا بشیم و بعد درخواست پناهندگی بدیم ، باز هم این قانون شامل حال آدم میشه؟ یا فقط برای افرادی هست که با قایق وارد میشن؟
Hey you , Don't help them to bury the light , Don't give in without a fight
Sahar

تاريخ عضويت: 26 دسامبر 2011, 14:23

پستتوسط Viva.Parsa » 20 آگوست 2012, 11:11

salam, in alan mohemtarin bahs dar mored raftan be Australi hast va zehn hame ro mashghool karde,, man ham mikham bedoonam ke hatta age az christmas island befrestan on 2ta jazire Gine no va naora, ke berim to camp haye UN, aya bad az inke case ya sharayetet vase panahandegi ok beshe , baz ham mifrestan jaie gheyr az australi ,mesle USA ya Canada ya har jaye dige ? ya na shoma ro mifrestan to camp haye UN va age case shoma ok bashe va pazirofte beshin mirid Australia ?? mishe kasi dar in mored az doostash ke to camp hastan beporse
Viva.Parsa

تاريخ عضويت: 14 آگوست 2012, 21:42

پستتوسط hiddenman » 20 آگوست 2012, 11:59

Sahar نوشته است:اگر قانونی وارد استرالیا بشیم و بعد درخواست پناهندگی بدیم ، باز هم این قانون شامل حال آدم میشه؟ یا فقط برای افرادی هست که با قایق وارد میشن؟

شما وقتی قانونی وارد خاک استرالیا بشی از نظر اونها یعنی شما بدون هیچ مشکلی از کشورت خارج شدی و هیچ خطری جان شما رو تهدید نمیکرده ! و 90% برتون میگردونن مگه اینکه کیستون خیلی قوی باشه !
hiddenman

پستتوسط hiddenman » 20 آگوست 2012, 12:00

Viva.Parsa نوشته است:salam, in alan mohemtarin bahs dar mored raftan be Australi hast va zehn hame ro mashghool karde,, man ham mikham bedoonam ke hatta age az christmas island befrestan on 2ta jazire Gine no va naora, ke berim to camp haye UN, aya bad az inke case ya sharayetet vase panahandegi ok beshe , baz ham mifrestan jaie gheyr az australi ,mesle USA ya Canada ya har jaye dige ? ya na shoma ro mifrestan to camp haye UN va age case shoma ok bashe va pazirofte beshin mirid Australia ?? mishe kasi dar in mored az doostash ke to camp hastan beporse

اگه قرار باشه بفرستن un که دیگه معلوم نیست پناهندگی کدوم کشور رو بهت بدن ! چون شما تحت نظر استرالیا نیستی دیگه و un واسه سازمان بین الملل هست
hiddenman

پستتوسط Liberal » 20 آگوست 2012, 19:00

Viva.Parsa نوشته است:salam, in alan mohemtarin bahs dar mored raftan be Australi hast va zehn hame ro mashghool karde,, man ham mikham bedoonam ke hatta age az christmas island befrestan on 2ta jazire Gine no va naora, ke berim to camp haye UN, aya bad az inke case ya sharayetet vase panahandegi ok beshe , baz ham mifrestan jaie gheyr az australi ,mesle USA ya Canada ya har jaye dige ? ya na shoma ro mifrestan to camp haye UN va age case shoma ok bashe va pazirofte beshin mirid Australia ?? mishe kasi dar in mored az doostash ke to camp hastan beporse

دوست عزیز کمپ UN اگر بفرستن هیچ فرقی با ترکیه و مالزی و ... نداره.باید بمونید تا پرونده پذیرفته بشه و مشخص نیست توسط کدوم کشور
و با این حساب هیچ آدم عاقلی دفتر سازمان ملل ترکیه رو ول نمیکنه بزنه به دریا که نهایتش دوباره بره دفتر UN اونم تو اون جزایر.
Liberal

تاريخ عضويت: 08 آگوست 2012, 16:25

پستتوسط tom » 21 آگوست 2012, 14:57

قانون جدید تصویب شده ولی اجرا نشده
هر کی تو این دو ماه بره، رفته
وگرنه یه عمر پشیمونه
tom

تاريخ عضويت: 05 مه 2012, 11:41

پستتوسط barad » 22 آگوست 2012, 23:07

راست میکه
barad

تاريخ عضويت: 21 آگوست 2012, 20:04

پستتوسط babak121 » 25 آگوست 2012, 04:17

با سلام
دوستان عزیز ما چندین نفریم که میخوایم به صورت قانونی یا غیر قانونی (فرقی نداره) به استرالیا بریم
در مورد قانونی ما هر 4 و 5 نفرمون مرد هستیم با ویزای شینگن در پاسپورت
در مورد غیر قانونی تنها با وجود حکم در ایران اقدام میکنیم ... (حکم: پول رو به فردی مورد اعتماد از دو طرف میدیم پس از رسیدن و مطمین شدن از سلامتی انتقال وجه صورت میگیرد)
در صورت هرگونه کمک به میل بنده پیغام دهید [email protected]
ممنون و سپاسگذارم
babak121

تاريخ عضويت: 25 آگوست 2012, 04:07

پستتوسط atheist » 25 آگوست 2012, 21:23

ازدوستان کسی میدونه پناهجوهاتوی کمپ نائورا یاپاپوگینه چقدرمیمونن
atheist

تاريخ عضويت: 25 آگوست 2012, 20:55

پستتوسط atheist » 25 آگوست 2012, 21:31

tom نوشته است:قانون جدید تصویب شده ولی اجرا نشده
وگرنه یه عمر پشیمونه

دوست عزیز شمامطمئن هستید؟؟
atheist

پستتوسط atheist » 25 آگوست 2012, 21:38

babak121 نوشته است:با سلام
دوستان عزیز ما چندین نفریم که میخوایم به صورت قانونی یا غیر قانونی (فرقی نداره) به استرالیا بریم
در مورد قانونی ما هر 4 و 5 نفرمون مرد هستیم با ویزای شینگن در پاسپورت
در مورد غیر قانونی تنها با وجود حکم در ایران اقدام میکنیم ... (حکم: پول رو به فردی مورد اعتماد از دو طرف میدیم پس از رسیدن و مطمین شدن از سلامتی انتقال وجه صورت میگیرد)
در صورت هرگونه کمک به میل بنده پیغام دهید [email protected]
ممنون و سپاسگذارم

دوست عزیز،اگه کسی رو پیداکردی که به روش حکم ببره لطفا به من هم خبربده من باخانواده ام 3نفریم.
atheist

پستتوسط barad » 26 آگوست 2012, 16:57

عزیزان
من همان هفته پیش میخواستم برم ولی دیگه منصرف شدم که از راه دریا برم چون قانونه مهاجرت تغییر کرده و از تاریخ 14 اگوست دیگه پاتون هم به جزیره کریسمس برهسه , میبرنتون جزیره نارو که میدن شمارو به دفتر سازمان ملل که هیچ فرقی نداره که شما بری ترکیه و درخواست بدی برای پناهندگی
من خودم الان موندم چیکار کنم و احتمالا از راه هوایی میرم و بعد درخواست پناهندگی میکنم
بله دان تخلیه میکنن درسته
خود من هم با چنتا از دوستام صحبت کردم گفتن دیگه پذیرش نمیکنن
قانونه اونجا مثل اینجا نیست که حالا تصویب بشه 1سال دیگه اجرا بشه
همون لحظه به اجرا در میاد
barad

پستتوسط barad » 26 آگوست 2012, 17:00

عزیزان
من همان هفته پیش میخواستم برم ولی دیگه منصرف شدم که از راه دریا برم چون قانونه مهاجرت تغییر کرده و از تاریخ 14 اگوست دیگه پاتون هم به جزیره کریسمس برهسه , میبرنتون جزیره نارو که میدن شمارو به دفتر سازمان ملل که هیچ فرقی نداره که شما بری ترکیه و درخواست بدی برای پناهندگی
من خودم الان موندم چیکار کنم و احتمالا از راه هوایی میرم و بعد درخواست پناهندگی میکنم
بله دان تخلیه میکنن درسته
خود من هم با چنتا از دوستام صحبت کردم گفتن دیگه پذیرش نمیکنن
قانونه اونجا مثل اینجا نیست که حالا تصویب بشه 1سال دیگه اجرا بشه
همون لحظه به اجرا در میاد
barad

پستتوسط barad » 26 آگوست 2012, 17:11

استرالیا برای این راه را بسته که دیگه کسی قاچاق نیاد
و تو دریا غرق بشه , برای همین اگر هوایی بری خیلی بهتره
من خودمم داشتم از راه دریا میرفتم که بعد این قانون جدید کلی تحقیق کردم دیدم فایده نداره
و هوایی هم بری قبول میکنن
barad

پستتوسط azadeh » 26 آگوست 2012, 21:43

یکی بگه که اگه کسی هوایی بره و با پاسپورت غیر قانونی و مثلا سیدنی پروازش بشینه می برندش این کمپ جدید( گینه نو ...) یا نه ؟؟؟
azadeh

تاريخ عضويت: 26 آگوست 2012, 15:45

پستتوسط مشاور » 26 آگوست 2012, 21:52

azadeh نوشته است:یکی بگه که اگه کسی هوایی بره و با پاسپورت غیر قانونی و مثلا سیدنی پروازش بشینه می برندش این کمپ جدید( گینه نو ...) یا نه ؟؟؟

اگر هوائی هم بروید غیر قانونی همینه این قانون بری کیه کسانی که غیر قانونی وارد استرالیا میشوند
ایمیل: [email protected]
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳
مشاور
Site Admin

تاريخ عضويت: 30 ژوئن 2012, 12:08

پستتوسط barad » 27 آگوست 2012, 15:32

ازاده خانم اگر کسی را دارید که قانونی میتونه بفرسته به ما هم بگید من حتی برای شما پیغام هم فرستادم
یا اگر امکان دارد در همین پست بگید ممنون barad999d @yahoo.com
barad

پستتوسط galaxy666 » 15 سپتامبر 2012, 08:20

این لینک رو ببینید . از اداره مهاجرت استرالیا است در مورد قانون جدیدشون

www.immi.gov.au/managing-australias-bor ... e-dari.pdf

یک فایل PDF است
galaxy666

تاريخ عضويت: 31 جولاي 2012, 17:27

پستتوسط SA.0061 » 18 سپتامبر 2012, 17:35

سلام به همه دوستان خوبم

بزودی راهی استرالیا خواهم شد دوستانی که تمایل دارند با من همراه شوند به من اطلاع بدهند که هماهنگی های اخری رو باهاشون انجام بدم
SA.0061

تاريخ عضويت: 31 جولاي 2012, 00:28

پستتوسط hiddenman » 22 سپتامبر 2012, 10:52

SA.0061 نوشته است:سلام به همه دوستان خوبم

بزودی راهی استرالیا خواهم شد دوستانی که تمایل دارند با من همراه شوند به من اطلاع بدهند که هماهنگی های اخری رو باهاشون انجام بدم

sلام شما قصد داری از جاکارتا بری ؟! داداش و پسر دائی منم تا دو سه روز دیگه قراره جاکارتا باشن و هماهنگی های لازم از قبل با قاچاق بر انجام شده ، و وقتی رسیدن قراره من برم .
hiddenman

پستتوسط babak110 » 22 سپتامبر 2012, 11:29

مشاور نوشته است:
azadeh نوشته است:یکی بگه که اگه کسی هوایی بره و با پاسپورت غیر قانونی و مثلا سیدنی پروازش بشینه می برندش این کمپ جدید( گینه نو ...) یا نه ؟؟؟

اگر هوائی هم بروید غیر قانونی همینه این قانون بری کیه کسانی که غیر قانونی وارد استرالیا میشوند

سلام آقای مشاور
اگه ما توریستی بریم استرالیا دیگه جزیره نمیریم؟ دولت به ما امکانات میده واسه پناهندگی؟
اگه از اونجا از شما کیس بگیریم و با شما بخوایم کار کنیم امکانش هست؟ هزینه کیس چقدر میشه؟
به نظر شما استرالیا هم سفارتشو تعطیل میکنه؟(مث انگلیس و کانادا و جدیداً نروژ)
babak110

تاريخ عضويت: 01 سپتامبر 2012, 22:11

پستتوسط مشاور » 22 سپتامبر 2012, 15:27

babak110 نوشته است:
مشاور نوشته است:

سلام آقای مشاور
اگه ما توریستی بریم استرالیا دیگه جزیره نمیریم؟ دولت به ما امکانات میده واسه پناهندگی؟
اگه از اونجا از شما کیس بگیریم و با شما بخوایم کار کنیم امکانش هست؟ هزینه کیس چقدر میشه؟
به نظر شما استرالیا هم سفارتشو تعطیل میکنه؟(مث انگلیس و کانادا و جدیداً نروژ)

سلام ورود قانوین داشته باشید همان استرالیا به در خواست شما رسیدگی میکنید و کلیه امکاناتی را که به دیگر پناهندگان میدهد به شما نیز میدهد
در خصوص تهیه کیس نیز گروه ما می تواند به شما کمک نماید
این لینکم مطالعه نمائید viewtopic.php?f=16&t=274
مشاور
Site Admin

پستتوسط panahjoyannauru » 09 اکتبر 2012, 08:19

سلام دوستان عزیز من مهدی هستم مدیر صفحه فیس بوک Iranian in Nauru 2012 خواهشمندم تحت هیچ شرایطی به استرالیا از راه آبی نیایید
تمام اخبار ما پناهجویان را در صفحه ما بخونید
اگر کسی میتونه جواب این سوال و برامون پیدا کنه
[color=#FF0000]کسانی اینجا هستند که همسر و بچه شون هنوز ایران هست اینجا حداقل 4 سال طول میکشه تا بری بیرون اگر همسر من به ترکیه برود و در سازمان UN ثبت نام کند ، میتواند من را نیز به آنجا دعوت کند یا نه؟ [/color]
panahjoyannauru

تاريخ عضويت: 08 اکتبر 2012, 15:18

پستتوسط panahjoyannauru » 09 اکتبر 2012, 08:22

ناه دوستان هوایی اگر میتونید بیاید مشکلی نیست و کمپ شهری میبرند
panahjoyannauru

پستتوسط panahjoyannauru » 09 اکتبر 2012, 08:25

[size=200]اخبار ما را در این صفحه بخونید [/size]
http://www.facebook.com/pages/Iranian-i ... 1230480956
panahjoyannauru

پستتوسط borna » 11 اکتبر 2012, 19:40

salam....man taghriban 1 maho 1 hafte jakartam...baed az koli masaeli ke baramun oftad...ke baedan mofasal migam baratun... alan vaghean ba ye nafare aali hamrah shodim...harekate ma dige nazdike nazdike....zamani ke residim age khoda bekhad christmas baratun pm mizaram...ba hamin id...khabaretun mikonam ba in taraf biyain...tu iran pool blocke nakonid be kasi pool nadin .in vasat dalalaye bi sharafi hastan..... tasviye hesab injast....inja kheyli oza vaghean bade movazeb bashid ...hamvatanaye khodetun mesle gorgi tu poste baran..adame bi vejdan ziyad shode....ma tu jasaze in tarafim.... inja khanevadeh ba bachehaye ziyadi hastan... kheyli aaliye ensafan....rasti bachehaye hamin sitam ba man hamrah hastan...
borna

تاريخ عضويت: 30 جولاي 2012, 14:14

پستتوسط tom » 11 اکتبر 2012, 19:50

borna نوشته است:salam....man taghriban 1 maho 1 hafte jakartam...baed az koli masaeli ke baramun oftad...ke baedan mofasal migam baratun... alan vaghean ba ye nafare aali hamrah shodim...harekate ma dige nazdike nazdike....zamani ke residim age khoda bekhad christmas baratun pm mizaram...ba hamin id...khabaretun mikonam ba in taraf biyain...tu iran pool blocke nakonid be kasi pool nadin .in vasat dalalaye bi sharafi hastan..... tasviye hesab injast....inja kheyli oza vaghean bade movazeb bashid ...hamvatanaye khodetun mesle gorgi tu poste baran..adame bi vejdan ziyad shode....ma tu jasaze in tarafim.... inja khanevadeh ba bachehaye ziyadi hastan... kheyli aaliye ensafan....rasti bachehaye hamin sitam ba man hamrah hastan...

salam, man ham to in mosaferat ba borna hastam, va bayad begam ke hodode 6 nafar dg ham az azaye hamin sit ba ma dar in safar hastan ke hamamoon az karbarhaye ghadimiye in sit hastiim, alan darim ba ham mirim australia, ye kam sabr konid bezariid ma beresiim, age residim be shoma ha ham rah o ravesh va adam parooonemoonooo migim ke shoma ham ba on biyayn
tom

تاريخ عضويت: 05 مه 2012, 11:41

پستتوسط Sia » 12 اکتبر 2012, 21:06

tom نوشته است:
borna نوشته است:salam....man taghriban 1 maho 1 hafte jakartam...baed az koli masaeli ke baramun oftad...ke baedan mofasal migam baratun... alan vaghean ba ye nafare aali hamrah shodim...harekate ma dige nazdike nazdike....zamani ke residim age khoda bekhad christmas baratun pm mizaram...ba hamin id...khabaretun mikonam ba in taraf biyain...tu iran pool blocke nakonid be kasi pool nadin .in vasat dalalaye bi sharafi hastan..... tasviye hesab injast....inja kheyli oza vaghean bade movazeb bashid ...hamvatanaye khodetun mesle gorgi tu poste baran..adame bi vejdan ziyad shode....ma tu jasaze in tarafim.... inja khanevadeh ba bachehaye ziyadi hastan... kheyli aaliye ensafan....rasti bachehaye hamin sitam ba man hamrah hastan...

salam, man ham to in mosaferat ba borna hastam, va bayad begam ke hodode 6 nafar dg ham az azaye hamin sit ba ma dar in safar hastan ke hamamoon az karbarhaye ghadimiye in sit hastiim, alan darim ba ham mirim australia, ye kam sabr konid bezariid ma beresiim, age residim be shoma ha ham rah o ravesh va adam parooonemoonooo migim ke shoma ham ba on biyayn

Salam bar hameye doostan aziz.man ham az bachehaiee hastam k ba Borna va Tom hamsafar hastam va alan dar hale hazer dar Jakarta hastim.Doostan chanta tosiyeh baratoon daram.aval az hame inke khaheshan harkari mikonid moragheb bashid chon kheili az afradi k inja hastan dalaland va aslan kareshoon eghfal kardan va chapidane mardom hast,pas say konid ta mitoonid inja be kasi etemad nakonid magar inke tahotuye hame chizo dar biarid.agar baraye Australia mikhayd eghdam konid dar Tehran be hich kas pool nadahid chon vaghti omadid inja mifahmid k on pool ro faghat ezafi be Dalal dadid va ghachaghchi kamtar az on migire mesle kheili az doostane ma k inja omadan va bad az fahmidane in mozoo depres shodan.age mikhayd harekat konid zudtar be fekr bashid chon dg zamane safare daryaiee be dalile vaziyate bade abo havaieeye Oghyanoos dare be ham mirize va ta khordad mah dg mosafer nemifrestan.tosiyeye man be shoma in hast k sabr konid ta ma beresim Christmas Island chon zamane harekate ma nazdik hast,va bad az on man ba jorate tamam mitoonam esm va shomareye ghachaghbaremoono baratoon befrestam ta shoma ham mostaghiman bedoone polle ezafi eghdam be omadan konid.ta hala k sharayete khubi az lahaze ja va makane zendegi dar jakarta ba ghachaghchi dashtim va bad az residane ma hame chi mosalam mishe.montazere khabare ma bashid.baramoon 2a konid.khoda negahdar
Sia

تاريخ عضويت: 14 آگوست 2012, 15:04

پستتوسط msm_mam » 15 اکتبر 2012, 10:45

Liberal نوشته است:
hiddenman نوشته است:سلام دوستان ! من رفیقم 15 اسفند دریایی رفت استرالیا الان تو کمپه و منه بدشانس هم با قاچاق بری که رفیقم باهاش رفته بود هماهنگ کرده بودم قرار بود آخر این هفته برم ! منتهی بعد از تصویب این قانون ترسیدم و فعلا صبر کردم ببینم چی میشه ! اخه رفیقم از استرالیا زنگ زد گفت اینجا اومدن سخنرانی هم کردن واسمون گفتن که دیگه مهاجرای غیر قانونی رو قبول نمی کنن ! منم امروز زنگ زدم جاکارتا به قاچاقبر گفتم چیکار کنم بیام یا نه ؟ گفت آقا بیا ! گفتم اخبار اینجوری گفته گفت اخبار رو ول کن بیا ! گفت من 8 ساله دارم مسافر میبرم میدونم هنوزم قبول میکنن ! گفت اینارو گفتن که شما بترسید نرید استرالیا !

سلام دوست عزیز
منم 3 تا از دوستانم سیدنی هستن
اونا هم گفتن تو اخبار شنیدن.
به نظرم بیشتر تحقیق کن و صبر داشته باش.قاچاقبر به فکر سود خودشه.تضمینی هم نداره کارش.شما ازش بپرس آخه بر چه اساسی این حرفو زده.اینبار ظاهرا بدفرم گیر دادن.
نهایتا قول هم بده و شما رو تا کریسمس برسونه.بعد از اون اگر شما رو بردن به اون جزایر چی؟صبر کن و ببین از این به بعد چی میشه.همون دوستت کریسمس کمک بزرگیه.باش در ارتباط باش و خبر بگیر.اون میتونه دقیقا اخبار بهت بده
اگر خبر جدیدی هم شنیدی اینجا بذار.ممنون

نرو آقا نرو مطمئن برو .هوایی برو راه داره
msm_mam

تاريخ عضويت: 15 آگوست 2012, 22:17

پستتوسط msm_mam » 15 اکتبر 2012, 10:49

atheist نوشته است:
tom نوشته است:قانون جدید تصویب شده ولی اجرا نشده
وگرنه یه عمر پشیمونه

دوست عزیز شمامطمئن هستید؟؟

والله که اشتباهه غیر قانونی
msm_mam

تاريخ عضويت: 15 آگوست 2012, 22:17

پستتوسط morad » 09 نوامبر 2012, 20:00

آقای panahjoyannauru شما مطمئنید کسانی که هوایی به استرالیا می روند مثلا با ویزای توریستی اگر درخواست پناهندگی بدهند در کمپ های شهری به کارشان رسیدگی می شود. منبع موثقی دارید؟
آیا شما از کمک های نقدی و غیر نقدی که به پناهجوها داده می شود و وضعیت اسکان آنها (خصوصا با خانواده ) اطلاع دارید؟
اگر اطلاعات خوبی دارید خواهش می کنم بیان کنید.
آقای مشاور شما گفته اید:
"سلام ورود قانونی داشته باشید همان استرالیا به در خواست شما رسیدگی میکنید و کلیه امکاناتی را که به دیگر پناهندگان میدهد به شما نیز میدهد"
اطلاعات شما موثق است ؟ منبع موثقی اگر دارید برای من ارسال یا اعلام کنید. متشکرم.
[email protected]
morad

تاريخ عضويت: 28 مه 2012, 18:44

پستتوسط bahareh » 27 نوامبر 2012, 11:59

سلام،
می خواهم اطلاعاتی در مورد شرایط پناهندگی در استرالیا بدانم. ایا شرایط همانند اروپا است؟ ایا ماهیانه می دهند؟ شنیدم که اگر از اقوام انجا باشند میتوان به جای کمپ به منزل انها رفت.ایا بچه ها را مدرسه می فرستند؟متشکر می شوم جواب دهید.همچنین اگر از طریق ویزای توریستی وارد استرالیا شویم ایا امیدی هست جواب بگیریم؟و برای برادرم که می خواهد دعوت نامه بفرستد مشکلی پیش نمی اید؟[size=150][/size]
bahareh

تاريخ عضويت: 26 نوامبر 2012, 10:59

پستتوسط bahareh » 27 نوامبر 2012, 12:01

سلام،
می خواهم اطلاعاتی در مورد شرایط پناهندگی در استرالیا بدانم. ایا شرایط همانند اروپا است؟ ایا ماهیانه می دهند؟ شنیدم که اگر از اقوام انجا باشند میتوان به جای کمپ به منزل انها رفت.ایا بچه ها را مدرسه می فرستند؟متشکر می شوم جواب دهید.همچنین اگر از طریق ویزای توریستی وارد استرالیا شویم ایا امیدی هست جواب بگیریم؟و برای برادرم که می خواهد دعوت نامه بفرستد مشکلی پیش نمی اید؟
bahareh

تاريخ عضويت: 26 نوامبر 2012, 10:59

پستتوسط مشاور » 27 نوامبر 2012, 13:21

سلام شرایط پناهندگان در همه جای دنیا تقریبا یکی می باشد در استرالیا ماهیانه حقوق هم میدهند اگر اقوام ه مداشته باشید می توانید به جای کمپ به منزل انان بروید و فقط باید با ویزای قانونی وارد شوید
مشاور
Site Admin

پستتوسط acer5252 » 07 ژانويه 2013, 00:08

سلام اگه با پاسپورت قانونی بریم هزینش چقدر میشه؟
acer5252

تاريخ عضويت: 06 ژانويه 2013, 23:26

پستتوسط acer5252 » 07 ژانويه 2013, 00:13

از طریق هوایی بریم آیا ساپورت میکنن یا نه هزینش چقدر[size=200] میشه؟[/size]
acer5252

تاريخ عضويت: 06 ژانويه 2013, 23:26

پستتوسط ahmad0021 » 07 ژانويه 2013, 00:16

یعنی چی با پا س قانونی ؟
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط ahmad0021 در 07 ژانويه 2013, 00:18 .
ahmad0021

تاريخ عضويت: 02 ژانويه 2013, 00:05

پستتوسط ahmad0021 » 07 ژانويه 2013, 00:17

در هر صورت شما باید کیس قوی داشته باشی .
نه شما هم میبرن کمپ .
ahmad0021

تاريخ عضويت: 02 ژانويه 2013, 00:05

Re

پستتوسط Arad Avanesian » 07 ژانويه 2013, 01:37

l
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Arad Avanesian در 21 ژانويه 2013, 10:38 .
فکر میکردم تو همدردی!
ولی نه!
تو هم دردی
Arad Avanesian

تاريخ عضويت: 06 ژانويه 2013, 20:06

پستتوسط ساناز » 21 فبريه 2013, 03:54

سلام دوستان
من تا حدودی نوشته های همه شما رو خوندیم
من وهمسرم 8 ماه پیش از طریق دانشجویی وارد استرالیا شدیم ما هزینه عروسی و جهازی که قرار بوذ پدر و مادر بدن رو برداشتیم و اومدیم اینجا با دلار 2000 تومان
هزینه ترم اول رو همه پیشا پیش باید میدادیم که با همون پول دادیم و پول بیمه که حدود 3000 تا در میاد برای دو نفر من الان مستر حسابداری می خونم و هیچ پول بیشتری هم نداشتیم
همسرم الان به عنوان ظرف شور کار میکنه اما ساعتی 13 دلار میگیره یه خونه هم اجاره کردیم توی شهر حموم و دستشویی مشترک داره و واسیه اون 300 دلار هفته ای میدیم
برای خوردو خوراک هم هفته ای 100 دلار با قنا عت
همسرم دوست نداره من کار چیپ کنم واسه همین خودش از 6 صبخ تا 11 شب کار میکنه خیلی سخته هم واسه من هم واسه اون
با این شرایط که گفتم ما 14000 دلار پس انداز کردیم تا الان برای ترم های بعذ تازه من هم درخواست کار دادم واسه یه سوپر مارکت معروف که اگه قبول بشه ساعتی 20 دلار میگیرم
در کل فکر میکنم دانشجویی اومدن برای کسی که ایلتس داره به ریسک پناهندگی می ارزه
پول خیلی زیادی هم نمی خواد تقریبا برای کسایی که زوجا این کیس خیلی ایدال ه و برای کسایی که تنها اند بهتر بد از ورود دورهای t هایafeثبت نام کنند
هر چند که من الان از لخاظ روحی خیلی داغونم و افسردگی شدید گرفتم شاید این برای شما هم پیش بیاد اما بالاخره همه سختی های اینجا دو ساله بهتر از اون کشور لعنتی ما که همونو اواره کردن :(
ساناز

تاريخ عضويت: 21 فبريه 2013, 03:39

پستتوسط ساناز » 21 فبريه 2013, 04:23

این هم لیست تمام هزینه های شما قبل ورود و پس از اون
هزینه وکیل برلی دو نفر یک میلیون پانصد
هزینه دانشگاه برای فوق لیسانس 8000 دلارهر ترم که امید میره بتونیم از 17000 دلار دولتی واسه هزینه یه ترم هزینه زندگی مون از ایران بگیریم
هزینه بیمه 3400 دلار دو نفر
هزینه هوایما الا ن قیمت ندارم
پس از ورود
خونه داخل شهرسیدنی البته منظورم لونه موشه 300 دلار هر هفته در ضمن هزینه اب وبرق هم در خونه ما بعهده صاحب خونه هست اسم این خونه ها lodge
هزینه خورد و خوراک 100 تا 150 دلار در هفته با اینترنت اسمش موبایل برد بنده
هزینه سه ترم مونده دانشگاه
درامد :
کار چیپ مثه کلینینگ و .... ساعتی 13 دلار که اگه واسه مستر اقدام کنید همسرتون اجازه کار تمام وقت داره و شما پاره وقت 20 ساعت در هفته
البته اصولا واسه کارهای چیپ کسی دنبال این اجازه ها نمی گرده
اقامت :
بعد از درس اقدام باید بکنید واسه اقامت که باید از طریق اسکیل ورکر اقدام بشه
و باید جدول امتیازها امتیازتونو بعد درس حساب کنید که می شه یا نه
در ضمن اکثر وکلا اینجا میگن می تونن اسپانسر پیدا کنند یعنی اسپانسر پیدا کردن خیلی سخت نیست
توصیه ها:
هر دو نفر زبان خوبی داشته باشن برای کار پیدا کردن زبان حرف اول و میزنه حتی برای کلینیگ اگه به سایت کارهای چیپ هم روجوع کنید می بینید چقدر مهمه
www.gumtree.com.au برای کار کمکتون میکنه
خانمه بهتره دوره ارایشگری برن و مدارکی رو در این زمینه تهیه کنن اگه کار هم بلد باشن خیلی خیلی خیلی مفیده و شاید از همین طریق اقامت سریعی بگیرن
اقایونم هم بهتره تا رسیدن اینجا بیشتر سعی کن روی گواهینامه کار کنند چون کار دلیوری عالی
سعی کنید قبل اومدن وقت رسیدن به استرالیا واسه صبح دوشنبه تا جمعه با شه و از توی نت واسه lodge های اون شهر سرچ کنید و خونه خیلی ارزون پیدا کنید تا مجبور نشید 100 دلار پول هتل بدید واسه هر شب ما که الان هشت ماه توی یکی از همین لادجها زندگی می کنیم خوب نیست اما ارزونه و لازم هم نیست پول اب وبرق و گاز بدیم
دیگه اینکه
وضعیت کمپ خیلی بعد تر از اون چیزایی که میگن هست من با یکی دو تا از ادم های که از کمپ اومدن صحبت کردم
در کل خودتون واسه یه جنگ بزرگ یکی دو ساله اماده کنید اینجا اولش خیلی سخت تر از اونه که بخواد کسی براتون شرح بده پر ترسه پر غمه پر از شک فرهنگی و.... اما حداقل بعدش روزهای خوشیش هم عالیه این دل گرمی رو به خودتون میتونین بدین

ما متاسفانه این دو تا کارو انجام ندادیم تا حالا اما می خوایم دنبالیش بریم
ساناز

تاريخ عضويت: 21 فبريه 2013, 03:39

پستتوسط johnny.depp » 21 فبريه 2013, 04:55

تشکر از اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشتین .
موفق باشید
نماد کاربر
johnny.depp

تاريخ عضويت: 23 دسامبر 2012, 23:17

پستتوسط hamid mirzaee » 22 فبريه 2013, 23:11

سلام دوستان
من قصد سفر به استرالیا دارم چه به صورت دريا يی و چه هوايی .کسی هست اينجا که اينکارو بکنه اگه هست شرايطشو برام توضيح بده و هزینشو بگه و اينکه چقدر اول ميگيره. ممنون ميشم
اينم ميلمه [email protected]
hamid mirzaee

تاريخ عضويت: 22 فبريه 2013, 23:04

پستتوسط mohamad amin masoodi » 11 مارس 2013, 12:18

salam bache ham man chan d bar payam dadam vali hech kas javab mano nadad man donbal ye adam paron khob hastam age kasi dare lotfan moaarefi kone to ro khoda man shomaram am chan bar gozashtam in shomare mane 09364668186
mohamad amin masoodi

تاريخ عضويت: 10 مارس 2013, 18:20

پستتوسط mohamad amin masoodi » 11 مارس 2013, 12:27

سلام دوستان
من قصد سفر به استرالیا دارم چه به صورت دريا يی و چه هوايی .کسی هست اينجا که اينکارو بکنه اگه هست شرايطشو برام توضيح بده و هزینشو بگه و اينکه چقدر اول ميگيره. ممنون این شماره منه 09364668186 تور خدا یه ادم پرون خوب به من معرفی کنین
mohamad amin masoodi

پستتوسط mohamad amin masoodi » 11 مارس 2013, 12:32

hiddenman نوشته است:
SA.0061 نوشته است:سلام به همه دوستان خوبم

sلام شما قصد داری از جاکارتا بری ؟! داداش و پسر دائی منم تا دو سه روز دیگه قراره جاکارتا باشن و هماهنگی های لازم از قبل با قاچاق بر انجام شده ، و وقتی رسیدن قراره من برم .

salam dadash man mikham beyam dada inam shomare mane 09364668186
to ro khoda manam bebar pol am daram amade amade am fagat z bezan be man har ja begi miyam dada
mohamad amin masoodi

پستتوسط rahe azadi » 11 مارس 2013, 13:06

emrooz 11.3.2013 mikham bedonam sharayete panahandegi ta emrooz avaz shode ya na? chun to posthaye ghdimi khondam k migoftid gharare taghir kone va
...
rahe azadi

تاريخ عضويت: 11 مارس 2013, 12:47

پستتوسط arashtn1 » 11 مارس 2013, 20:35

اره عزیزم دیگه اب میوه نمیدن ویسکی میدن
برگشتم ولی سودم حداقل تجربه بود
پیشنهاد من به شما الکی اعتماد نکنید وخودتونو گول نزنید

دوستان من ادم بر و.... نیستم لطفا ازم شماره نخواید اگه ادم درست باشه حتما معرفی میکنم
arashtn1

تاريخ عضويت: 02 ژانويه 2013, 12:18

بعدي

بازگشت به پناهندگی و اقامت در استرالیا و نیوزلند

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 18 مهمان

درباره پناهندگی دات کام

در سالهای اخیر شاهد هستیم که هموطنان بسیاری در کشور های مختلف درخواست پناهندگی نموده و اغلب با جواب منفی روبرو شده اند. از طرفی بسیاری از پناهجویانی که جواب منفی گرفته اند به حق دارای مشکلات اساسی در ایران هستند و امنیت آنها به صورت جدی در خطر است. تجربیات ما طی سالهای گذشته نشان داده است که اکثر این پناهجویان در دادن کیس مناسب مشکل داشته اند، ای بسا که اگر آنها کیس خود را به نحو مناسبتری ارائه میدادند و یا اطلاعات بیشتری در مورد شرایط و قوانین پناهندگی داشتند به چنین سرنوشتی دچار نمیشدند.
مهمترین و اساسی ترین مرحله در درخواست پناهندگی داشتن یک پرونده قوی و مناسب است. چنانچه پناهجو کیس مناسب داشته باشد و بتواند نشان دهد که جان و امنیت او در کشورش در خطر است میتوان پیش بینی نمود که درخواست پناهندگی موفقیت آمیز خواهد بود. اما خیل عظیم پناهجویانی که درخواست پناهندگی آنها رد شده و سالهای زیادی از عمر خود را در حالت بلاتکلیفی به سر میبرند نشان میدهد که ارائه یک پرونده مناسب و قوی پناهندگی کار آسانی نیست.