اعتصاب غذاي 100 پناهجو در استراليا

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
stopdvd
پست: 14
تاریخ عضویت: شنبه 4 شهریور 1391, 9:10 pm

اعتصاب غذاي 100 پناهجو در استراليا

پست توسط stopdvd » دو شنبه 6 شهریور 1391, 4:14 am

خبرگزاری آریا - تصمیم دولت استرالیا برای اخراج پناهجویان به این کشور با اعتصاب غدای حدود 100 تن از آنها همراه بود . به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از پرس تی وی، درپی تصمیم مسئولان جزیره کریسمس برای اخراج 100 پناهجو و اعزام آنها به جنوب اقیانوسیه، این پناهجویان اعتصاب غذا کردند . این افراد اولین گروهی هستند که به منظور سپری کردن روند پذیرش پناهندگی آنها به جزیره ای در جنوب اقیانوسیه منتقل می شوند . بر اساس قانونی که اخیرا در استرالیا به تصویب رسیده است، پناهجویانی که وارد جزیره کریسمس می شوند برای سپری کردن مراحل پذیرش پناهندگی به گینه نو منتقل می شوند. عفو بین الملل از این تصمیم دولت استرالیا انتقاد کرده و از آن بعنوان عقب نشینی در سیاست دولت استرالیا در قبال پناهندگان یاد کرده است. بیشتر پناهجویان، از جزیره کریسمس برای ورود به استرالیا استفاده می کنند.

مشاور
Site Admin
پست: 718
تاریخ عضویت: شنبه 10 تیر 1391, 10:08 am

Re: اعتصاب غذاي 100 پناهجو در استراليا

پست توسط مشاور » دو شنبه 6 شهریور 1391, 11:19 am

بیش از یکصد پناهجو در یکی از بازداشتگاههای استرالیا روز شنبه پس از اطلاع از اینکه بر اساس یکی از قوانین جدید درباره پناهجویان به زودی به یکی از جزایر دورافتاده اقیانوس آرام منتقل خواهند شد ، اعتصاب غذا کردند.
سخنگوی اداره مهاجرت استرالیا اعلام کرد حدود یکصد پناهجو در بازداشتگاه جزیره کریسمس شنبه شب پس از آنکه به آنها گفته شد به زودی به نائورو منتقل خواهند شد، اعتصاب غذا کردند.
این افراد جزء نخستین گروه از افرادی هستند که به جزیره کوچک و دورافتاده نائورو در حاشیه اقیانوس آرام منتقل خواهند شد و در آنجا باید منتظر رسیدگی به درخواست هایشان بر اساس قوانین جدید و سخت گیرانه پناهجویان دولت کانبرا باشند.
خبرگزاری فرانسه از سیدنی گزارش داد بر اساس این قانون جدید که پارلمان استرالیا این ماه تصویب کرد پناهجویانی که با قایق به این کشور می رسند به نائورو یا جزیره مانوس پاپوا گینه نو برای مدت زمان نامحدودی منتقل خواهند شد تا درخواست های آنها بررسی شود

http://www.ghatreh.com/news/nn10830644/ ... B%8C%D8%A7
ایمیل: info@panahandegi.com
Skype: panahandegi
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

jahanbakhsh
پست: 18
تاریخ عضویت: دو شنبه 1 آبان 1391, 12:39 pm

Re: اعتصاب غذاي 100 پناهجو در استراليا

پست توسط jahanbakhsh » چهار شنبه 10 آبان 1391, 10:16 am

آقای چاووشی و آقای احتشام چرا جواب تلفن نمی دید ؟ نیاز ه کمک فوری داریم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 59 مهمان