استرالیا قانونی چجوریه ؟

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
hiddenman

استرالیا قانونی چجوریه ؟

پست توسط hiddenman » پنج شنبه 9 شهریور 1391, 7:15 am

اساتید محترم لطف بفرمائید اینکه میگن قاچاقی نرید استرالیا قانونی برید بهتون ویزا میدن قانونی چجوریه ؟

واسه من که مجرد هستم با 27 سال سن و 15 میلیون تومان پول چجوری میتونم قانونی برم ؟! با هواپیما میتونم برم ؟! پروسه چجوری هست ؟! در ضمن کیس هم ندارم و شیراز زندگی میکنم ، آیا باید تور تفریحی بگیرم برم استرالیا اونجا بگم میخوام پناهنده بشم ؟ اینجوری وثیقه میپره ! اگه کسی دفتر یا جایی داره برای اینکار تلفنش رو برای من یا پیغام خصوصی کنه یا اینجا بزاره و لطفا شرایط رو هم بنویسید

barad

Re: استرالیا قانونی چجوریه ؟

پست توسط barad » پنج شنبه 9 شهریور 1391, 10:17 am

hiddenman نوشته شده:اساتید محترم لطف بفرمائید اینکه میگن قاچاقی نرید استرالیا قانونی برید بهتون ویزا میدن قانونی چجوریه ؟

واسه من که مجرد هستم با 27 سال سن و 15 میلیون تومان پول چجوری میتونم قانونی برم ؟! با هواپیما میتونم برم ؟! پروسه چجوری هست ؟! در ضمن کیس هم ندارم و شیراز زندگی میکنم ، آیا باید تور تفریحی بگیرم برم استرالیا اونجا بگم میخوام پناهنده بشم ؟ اینجوری وثیقه میپره ! اگه کسی دفتر یا جایی داره برای اینکار تلفنش رو برای من یا پیغام خصوصی کنه یا اینجا بزاره و لطفا شرایط رو هم بنویسید
میتونید با اقای سیاوش در ارتباط باشید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 70 مهمان