پناهندگی نیوزلند

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
سام سى ار اكس

پناهندگی نیوزلند

پست توسط سام سى ار اكس » پنج شنبه 23 تیر 1390, 6:41 pm

سلام من در دبی زندگی میکنم متولد همین جا هستم پاسپورت یک کشور عربی غیر از امارات را دارم میخواستم بدونم اسانترین راه برای زندگی در نیوزلند چیست پناهندگی یا مهاجرت

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: پناهندگی نیوزلند

پست توسط Admin » جمعه 24 تیر 1390, 3:43 pm

سلام!
آسانترین راه برای ورود به نیوزلند این است که در یک سمینار شرکت کرده و از آنها دعوت نامه دریافت کنید. با داشتن دعوت نامه و یک سری مدارک دیگر (رزرو هتل، گواهی اشتغال به کار یا تحصیل و...) میتوانید از سفارت نیوزلند در کشوری که هستید ویزا دریافت کنید. در صورت نیاز ما این کار را برایتان انجام خواهیم داد. هزینه این کار تا حدود زیادی بستگی به هزینه سمیناری دارد که برای شما دعوت نامه ارسال میکند. معمولا هزینه ها تا زمان دریافت ویزا حدود ۳ تا ۴ میلیون تومان میشود که به تدریج و با پیشرفت کار پرداخت میشود. روند کار را میتوانید در تاپیک زیر مشاهده کنید:
viewtopic.php?f=13&t=137
جهت ماندن در نیوزلند راههای مختلفی وجود دارد. از جمله جلب نظر یک کارفرما که شما را به عنوان نیروی کار بخواهد، ازدواج با یک شهروند نیوزلندی و یا درخواست پناهندگی.
چنانچه تصمیم داشته باشید درخواست پناهندگی دهید میتوانید از ما کمک بگیرید. با کمک ما خواهید توانست کیس قوی و مناسب ارائه دهید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

amir

پست توسط amir » شنبه 1 مرداد 1390, 6:51 am

سلام اقایی چاووشی با اینکه من تا به حال با شما برخوردی نداشتم ولی همه جوره بهتون اعتماد دارم وواستون احترام قایلم.من میخواهم برم انگلیس ایا شما میتونید مرا به اونجا برسونید؟اگر میشه از چه راهی؟قانونی یا ... ؟ هزینش چقدره؟ کجا دریافت میکنید هزینشو؟ من از ایران هستم پاسپورت هم دارم. اگه میشه ایمیل کنید واسم ممنون.hosein_s5097@yahoo.com

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 1 مرداد 1390, 9:29 pm

سلام دوست عزیز!
از اینکه به بنده اعتماد دارید سپاسگزارم و از اعتماد شما خوشحالم. این باعث افتخار ماست که بتوانیم نظر و اعتماد شما را جلب کنیم.
بنده نیز برای شما و کلیه کاربران سایت احترام خاص قائلم.
اگر تصمیم داشته باشید به صورت قانونی از کشور خارج شوید ما میتوانیم کمکتان کنیم از سفارت کشوری که تصمیم به مسافرت دارید (انگلیس) ویزا دریافت کنید.
هزینه این کار تا حدود زیادی بستگی به هزینه سمیناری که شما در ان ثبت نام میشوید و همچنین هزینه هتل دارد. بر اساس تجربه کل هزینه تا زمان دریافت ویزا بین ۳ تا ۴ میلیون تومان میشود. این هزینه را به تدریج و با پیشرفت کار میپردازید. هزینه ای که مربوط به ماست در حال حاضر ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان است. بقیه هزینه ها همان طور که عرض کردم مربوط به سمینار و هتل است.
هزینه ها را میتوانید در ایران به شماره حساب ما واریز کنید. شماره حساب و نحوه پرداخت را در یک ایمیل خصوصی برایتان میفرستم. به دلیل مسائل امنیتی از قرار دادن نام فردی که قرار است پول را به حسابشان واریز کنید در اینجا معذورم.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

lili23727

پست توسط lili23727 » دو شنبه 7 شهریور 1390, 7:19 pm

سلام اقای چاووشی چرا به ایمیل من جواب ندادید؟
من خیلی عجله دارم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 8 شهریور 1390, 5:54 am

سلام!
با پوزش به خاطر تاخیر در جواب به ایمیل شما!
به دلیل زیاد بودن تعداد ایمیلها ممکن است جواب دادن به همگی آنها اندکی طولانی شود.
تمام تلاش ما بر این است که در اسرع وقت به ایمیلها جواب داده شود.
از شما و کلیه کسانی که ایمیل فرستاده اند و جوابی دریافت ننموده اند و یا با تاخیر جواب دریافت نموده اند پوزش میخواهیم.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 59 مهمان