سفر با کشتی به استرالیا از طریق اندونزی

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Keyone
محل اقامت: اندونزی
تماس:

سفر با کشتی به استرالیا از طریق اندونزی

پست توسط Keyone » پنج شنبه 19 بهمن 1391, 12:32 pm

من کیوان احسانی هستم از تهران یه ایرانی مطمئن میشناسم در اندونی که با مبلغ 7500 دلار بصورت تضمینی و با گارانتی میبره جزیره کریسمس (اگه میگم گارانتی به این دلیل هست که جند تا از دوستان نزدیک من با همین شخص رفتند و سالم رسیدند) ، 50 نفر بیشتر سوار نمیکنه ، یه کشتی مجهز نیز بصورت اسکورت به فاصله 1 کیلومتر پشت کشتی اصلی میفرسته ، به همین دلیل 7500 دلار میگیره چون لنچ اصلی توسط ناو استرالیا توقیف و پس از تخلیه مسافرها آنرا منهدم میکنه ، با این روش گران اما سالم به جزیره میرسیم ، آنهایی که 4000 تا میگیرند اولا 150 تا 200 نفر سوار میکنند ، دوما باید مسافرها رو نزدیک جزیره بریزند تو آب تا لنچ رو سالم برگردونند ، واسه همین 4000 تا میگیرند، با این شخصی که گفتم تا حالا سه تا از دوستان نزدیک من که 2 تاشون دختر بودند رفتند و الان Brisbane هستند ( میتونم شماره آنها رو بدم خودتون زنگ بزنید بپرسید ، عکس های هم از لنچ و جزیره کریسمس و کمپ گرفتند برام فرستاندند ، من میخوام 30 روز دیگه برم ؛ اگه کسی میاد باهم بریم.

آدرس ایمیل من: uniboyk1@yahoo.com
آی دی اسکایپ من: uniboyk1 ، اگه دوست دارید با هم در مورد سفر گپ بزنیم ، اطلاعات به اشتراک بگذاریم
آخرین ويرايش توسط 2 on Keyone, ويرايش شده در 0.

Arad Avanesian

Re: سفر با کشتی به استرالیا از طریق اندونزی

پست توسط Arad Avanesian » پنج شنبه 19 بهمن 1391, 1:20 pm

موفق باشيد ;)
فکر میکردم تو همدردی!
ولی نه!
تو هم دردی

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 59 مهمان