جزیره مانوس و نارو بسته نخواهند شد متاسفانه

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
azzin

جزیره مانوس و نارو بسته نخواهند شد متاسفانه

پست توسط azzin » جمعه 27 بهمن 1391, 12:31 pm

moteasefane dirooz dar dadgahi ke tashkil shode boode dar morede in2 jazire va transfere be anja baraye motevaghef kardanesh, in mozoo rad shod va transfer be 2 jazire edame khahd dasht va kasani ke dar anja boodan , baz ham khaahand mand ,,,, in khabar emrooz az tarafe jazireye crismace be daste man resid va sehat dard

tedadi az axhaye jajireye shoome manus ro dar in link mitoonid bebinid

http://hazaraasylumseekers.wordpress.com/

Liberal

Re: جزیره مانوس و نارو بسته نخواهند شد متاسفانه

پست توسط Liberal » یک شنبه 29 بهمن 1391, 10:23 am

azzin نوشته شده:moteasefane dirooz dar dadgahi ke tashkil shode boode dar morede in2 jazire va transfere be anja baraye motevaghef kardanesh, in mozoo rad shod va transfer be 2 jazire edame khahd dasht va kasani ke dar anja boodan , baz ham khaahand mand ,,,, in khabar emrooz az tarafe jazireye crismace be daste man resid va sehat dard

tedadi az axhaye jajireye shoome manus ro dar in link mitoonid bebinid

http://hazaraasylumseekers.wordpress.com/
با تشکر از خبر
خانوادتون هنوز کریسمس هستن؟
اونا تایید کردن؟

azzin

پست توسط azzin » دو شنبه 30 بهمن 1391, 5:05 am

bale moteasefane alan nazdike 6 mah hast ke too jazire crismace hastan va ma faghat khoshhalim ke be jazire gine nabordaneshoon , vali bishtare afrade lenjesheon gine hastan

SHAHRAAM

پست توسط SHAHRAAM » شنبه 5 اسفند 1391, 11:11 am

ای بابا آذین جان دوست من آبان ماه رسید جزیره الان رسیده ملبورن چطوریه که خانواده شما بعد از 6ماه هنوز اونجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا دست بردارید از این کارا.

azzin

پست توسط azzin » شنبه 5 اسفند 1391, 8:19 pm

اقای شهرام قاچاقچی
بهتره که شما دست بردارین از این کاراتون و مرد باشید و بگید ادم پرون هستید و اینقدر تهمت نزنید
من از خدامه که خوانوادم زودتر از کمپ در بیان .

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 6 اسفند 1391, 1:21 pm

به به راستی چرا اینقدر در کمپ ماندن ؟
کیس نداشتند ؟
خراب کردن مصاحبه ؟
یه دلیلی داره 6 ماه !
خوب وکیل بگیرند زودتر کارشون انجام میشه .

SHAHRAAM

پست توسط SHAHRAAM » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 11:40 am

کوچولو چرا اینقدر جوش آوردی اینجا آدمای دلال وآدمای دروغگو رو همه خوب میشناسن شما هم برو کنار بذار باد بیاد اصلا میدونی کریسمس کجاست که تو تخیلات خودت خانواده مهاجر درست کردی و 6ماه هم هست که اونجا نگهشون داشتی عاظین جان

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 4:02 pm

من تمام فوانین جدید و شرایط الان استرالیا را دارم دنبال میکنم چون بکی از گزینه هام استرالیا بود و تا الان فاسد ترین قسمت این سایت رو قسمت استرالیا دیدم .یک مشت دورغ گو که الان در جاکارتا دارند از گشنگی میمرند و به امید این در این سایت پست میگذارند به علم به اینکه الان هر کس با کشتی به استرالیا برود بالای 70 درصد به جزیره های خارج از استرالیا منتقل میشود و استرالیا آنها رو از سرخود را باز میکند.مردم هم وطن خودشون رو گمراه میکنند تا به استرالیا از طریق آنها بروند که یک پول کثبفی هم گیر خودشان بیاید.
در این سایت افراد محدودی واقعا" راستگو هستند که یکی شون همین خانوم آذین هست.من با بیشتر این افراد صحیت کردم.
فقط این خانم و آقای خجسته و گاد فادر امستردام دارند اطلاعات درست میدهند که درود به وجدانشان.
مخصوصا این آقای احمد ایران مهر و محمد قاضی زاده که دارند تو این سایت شدیدا تبلیغ میکنند.
به من میگن وزیر اداره مهاجرت گفته است این دو جزیره بسته خواهد شد بشون میگم لینک این متن کجاست میگویند بعدا واست پی ام میدهیم تازه ازشون که میپرسم آگه من رو به گینه نو بفرستد چقدر طوا میکشد تا جوای بگیرم میگویند 2 تا 4 ماه.کفرم داشت کر میومد.در حالی که بچه های ایرانی جزیره نارو به من گفتند 2 تا 5 سال به این قانون جدبد..فکر میکنند همه مثل خودشان بی سواد هستند و انگلیسی نمیدانند تا سایت های رسمی خود استرالیا رو چک کنند.
تازه کیس هم میفروشند در حالی که اصلا نمیدانند پناهنده چه کسی میتواند باشد.
یک مشت شیاد به اسم های مختلف در این فروم استرایا هم دست پا میزنند نمونش همین شهرام.
دوست شما رفته چه منفعتی به شما میرسد که اینقدر شور بقیه را میزنید که آنها هم بروند.
هر آدمی که یک خورده اعتماد به نفس داشته باشد اگه بازم بخواهد برود استرالیا خودش میتواند برود جاکارتا و ادمش رو پیدا کند.
همین شیاد ها هستند که سر ایرانی ها هم همونجا کلاه میگذارند.
گرچه به هیچ کس نمیشود اعتماد کرد ولی یازم ادم خودش میتواند بین 10 گزینه یکی که شرایطش منطقی تر است رو انتخاب کند.
یا این شرایط استرالبا ادم باید بیشتر منتظر باشد ببیند سرانجام این قانون چی میشود.
تا اینجا که من فهمیدم فیمت جاکارتا استرالیا 4000 تا هست.هر کی هم بیشتر بگیرد کلاه سرش رفته.

azzin

پست توسط azzin » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 4:47 pm

SHAHRAAM نوشته شده:کوچولو چرا اینقدر جوش آوردی اینجا آدمای دلال وآدمای دروغگو رو همه خوب میشناسن شما هم برو کنار بذار باد بیاد اصلا میدونی کریسمس کجاست که تو تخیلات خودت خانواده مهاجر درست کردی و 6ماه هم هست که اونجا نگهشون داشتی عاظین جان
javabe ablahan khamooshi ast aghaye moshkel dar :)
آخرین ويرايش توسط 1 on azzin, ويرايش شده در 0.

azzin

پست توسط azzin » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 4:56 pm

["mahsa_2013"]

mersi azizam shoma lotf dari va mamnoon az hemayate
kamelan dorost migid , too in site moteasefane kamelan moshakhas hast ke afrade ziadi hastan ke ghachaghchi va adamparoon o shayad hastan va faghat sange khodeshoono be sine mizanan kasani mesle in aghaye shahram ke ghachaghchi va kolahbardar hastt
آخرین ويرايش توسط 1 on azzin, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 5:05 pm

mahsa_2013 نوشته شده:من تمام فوانین جدید و شرایط الان استرالیا را دارم دنبال میکنم چون بکی از گزینه هام استرالیا بود و تا الان فاسد ترین قسمت این سایت رو قسمت استرالیا دیدم .یک مشت دورغ گو که الان در جاکارتا دارند از گشنگی میمرند و به امید این در این سایت پست میگذارند به علم به اینکه الان هر کس با کشتی به استرالیا برود بالای 70 درصد به جزیره های خارج از استرالیا منتقل میشود و استرالیا آنها رو از سرخود را باز میکند.مردم هم وطن خودشون رو گمراه میکنند تا به استرالیا از طریق آنها بروند که یک پول کثبفی هم گیر خودشان بیاید.
در این سایت افراد محدودی واقعا" راستگو هستند که یکی شون همین خانوم آذین هست.من با بیشتر این افراد صحیت کردم.
فقط این خانم و آقای خجسته و گاد فادر امستردام دارند اطلاعات درست میدهند که درود به وجدانشان.
مخصوصا این آقای احمد ایران مهر و محمد قاضی زاده که دارند تو این سایت شدیدا تبلیغ میکنند.
به من میگن وزیر اداره مهاجرت گفته است این دو جزیره بسته خواهد شد بشون میگم لینک این متن کجاست میگویند بعدا واست پی ام میدهیم تازه ازشون که میپرسم آگه من رو به گینه نو بفرستد چقدر طوا میکشد تا جوای بگیرم میگویند 2 تا 4 ماه.کفرم داشت کر میومد.در حالی که بچه های ایرانی جزیره نارو به من گفتند 2 تا 5 سال به این قانون جدبد..فکر میکنند همه مثل خودشان بی سواد هستند و انگلیسی نمیدانند تا سایت های رسمی خود استرالیا رو چک کنند.
یک مشت شیاد به اسم های مختلف در این فروم استرایا هم دست پا میزنند نمونش همین شهرام.
دوست شما رفته چه منفعتی به شما میرسد که اینقدر شور بقیه را میزنید که آنها هم بروند.
هر آدمی که یک خورده اعتماد به نفس داشته باشد اگه بازم بخواهد برود استرالیا خودش میتواند برود جاکارتا و ادمش رو پیدا کند.
گرچه به هیچ کس نمیشود اعتماد کرد ولی یازم ادم خودش میتواند بین 10 گزینه یکی که شرایطش منطقی تر است رو انتخاب کند.
یا این شرایط استرالبا ادم باید بیشتر منتظر باشد ببیند سرانجام این قانون چی میشود.
تا اینجا که من فهمیدم فیمت جاکارتا استرالیا 4000 تا هست.هر کی هم بیشتر بگیرد کلاه سرش رفته.
مهسا خانم تشکر از نطرات شما .
من اندونزی هستم و در مورد بعضی از مطالب که گفتین : قیمت ها را من و شما تائین نمیکنیم درسته هرکی یه قیمتی میده .
در مورد شهرام هم شما وقتی از چیزی اطلاعی ندارید درست نیست اسم کسی را بیاورید .
در مورد خانم اذین باید بگم که من به ایشان احترام میگذارم ولی منطقی باید فکر کنیم چرا 6 ماه ؟
من از ایشان پرسیدم که چرا ؟ چواب ندادن . خوب وقتی دوستان من رفتن و حالا در شهر هستند چطور میشه ؟ احتما خانواده ایشان در مصاحبه رد شدن . والا من هم نمیدونم به هرحال امیدواریم هرچه زودتر بیان بیرون .
در مورد خبر از کمپ ها باید گفت مطمعا کسی نمیاد واقیعت بگه چرا نمیدونم .
شما یه امار دادین که 70 درصد به چزیره های خارج از استرالیا منتقل میشوند میشه منبع این حبر را بگذارید ؟
یک واقیعت دیگه چیزی که در سایت های مهاجرت می بینید صرفا نیاید واقعت هم داشته باشند .
در مورد اعتماد به نفس که گفتین ادم خودش برود و در جاکارتا ادم پیدا کنه ! فقط میتوانم بگم که از 100 نفری که این راه شما رفتند 80 نفرشان با مکشل برخوردن . مواردی از جمله بازداشت توسط پلیس . از دست دادن تمام پول هایشان . خطر مرگ چون دارید جائی میروید که مردم اینقدر گرسنه هستند که اگر شرایط خوب براشون پیش بیاد بخاطر 100 دلار ادم میکشند.
و دیگر اینکه به نظر شما این 3040 نفر همه شیاد و کلاه بردار هستند . درمورد دوستانی که نام بردین کسی شک ندارد که صحیح فرمودین شما اما نباید به دیگران توهین کرد حتی اگر کار میکنند .
اگر دوستانی دارید که در جزیره هایی نارو هستن به ما ادرس ایمیل این دوستان را بدهید و یا به این دوستان بگین بیان در این انجمن تجربیات خودشون را در اختیار ما بذارند .
من به شخصه پیشنهاد میکنم که دوستان بروند از طریق یو ان اقدام کنند درسته زمان میبره ولی بهتره و قانونی هستش .

azzin

پست توسط azzin » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 5:21 pm

aghay johnny
khanevadye man ta hala 2 bar mosahebe shodan dafeye aval ke baraye moshakhas shodane biogerafi boode va serie dovom hodoode 3 hafte pish baraye baz kardane caseshoon boode , case khanvvadeye man taghire din va yeseri massaele ejtemaee ast va hanooz javabe mosahebashoon nayoomade va rad ham nashodan ,,, va hamrahe khanevadeye man ham kheyli dige afrad hastan ke hata az oonam ghabl tar oomadan va hanooz oonja moondan ,, bishtare afrade lenje khanevadam ro be gine frestadan va tedadishoonam be shahrferestadan ke khosh shans boodan va hanooz 20 nafar az oon lenj ke hoddoe 6 mahe pish residan shamele khanevadam hanooz too crismace hastan ,, va ma dalilesho nemidoonim ,, vazire mohajerat 3 rooze pish be crismace rafte va sohbat karde,, gofte ma har kari mikonim ta dige az tarighe darya nayan ,, va transfer be 2 jazire ghat nemishe vali kasaee ke too gine hastan va bad too naroa va bad too crismace proceye karishoon zoodtar anjam mishavad vali hich tarikho zamani nadade ,,, omidvaram ke hame movafagh bashan va ba fahme bala tahghigh konan va eghdam konand va gooole adamhaye kolahbardaro nakhoran
mersi

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 5:31 pm

azzin نوشته شده:aghay johnny
khanevadye man ta hala 2 bar mosahebe shodan dafeye aval ke baraye moshakhas shodane biogerafi boode va serie dovom hodoode 3 hafte pish baraye baz kardane caseshoon boode , case khanvvadeye man taghire din va yeseri massaele ejtemaee ast va hanooz javabe mosahebashoon nayoomade va rad ham nashodan ,,, va hamrahe khanevadeye man ham kheyli dige afrad hastan ke hata az oonam ghabl tar oomadan va hanooz oonja moondan ,, bishtare afrade lenje khanevadam ro be gine frestadan va tedadishoonam be shahrferestadan ke khosh shans boodan va hanooz 20 nafar az oon lenj ke hoddoe 6 mahe pish residan shamele khanevadam hanooz too crismace hastan ,, va ma dalilesho nemidoonim ,, vazire mohajerat 3 rooze pish be crismace rafte va sohbat karde,, gofte ma har kari mikonim ta dige az tarighe darya nayan ,, va transfer be 2 jazire ghat nemishe vali kasaee ke too gine hastan va bad too naroa va bad too crismace proceye karishoon zoodtar anjam mishavad vali hich tarikho zamani nadade ,,, omidvaram ke hame movafagh bashan va ba fahme bala tahghigh konan va eghdam konand va gooole adamhaye kolahbardaro nakhoran
mersi
تشکر از پاسخ شما .
بهترین کار وکیل گرفتن هستش برای خانواده شما .
البته کاره سختی هم داشتند تعقیر دین یکی از سخت ترین کیس ها هست . باید حتما برگه کلیسا داشته باشند تو ایران هم که برگه نمیدن . سوال های دینی می پرسند .

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 7:31 pm

شما همون بک جمله که برای من نوشتین آنها هم دارند کار میکنند واسه من یس یود تا بفهمم شما هم چه انسانی هستین.
منی که یک دختر هستم نا حالا 10 تا کشور رفتم میدونم چه کار کنم تا سرکیسه نشوم و پولم رو نخورند.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 7:48 pm

mahsa_2013 نوشته شده:شما همون بک جمله که برای من نوشتین آنها هم دارند کار میکنند واسه من یس یود تا بفهمم شما هم چه انسانی هستین.
منی که یک دختر هستم نا حالا 10 تا کشور رفتم میدونم چه کار کنم تا سرکیسه نشوم و پولم رو نخورند.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
خوب دبگه فکر کنم شما کلا ادم های کره زمین را 2 دسته تقسیم کردین یکی پناهجو و دیگری قاچاقچی .
رفتن مسافرت دختر و پسر نداره .
10 که هیچی شما 100 برو خدا بیشترش کنه.
خوشحال شدم فهمیدین من چجور ادمی هستم . من هم متوجه منطق شما شدم . :P
خوب در مدت کوتاهی که شما وارد این سایت شدین بیش از این هم نباید انظار داشت .
خوب گفتم دیگران هم کار میکنند این را همه میدانند بعضی از دوستان دارند کار میکنند حالا هر کاری شما با کار کردن اینها مشکلی دارید ؟ به نظر شما چاوشی برای چی این انجمن ایجاد کرده برای خوشنودی خدا ؟ یا برای دعا خیر شما ؟ :lol: :lol:
من بارها گفتم اگر کسی کار میکنه خوب انجام بده ولی پول کسی را نخوره و کار درست انجام بده .
تو ان 10 کشوری که رفتین خوب میشد یه چیزهایی هم یاد میگرفتین که در مقابل انتقاد عجولانه برخورد نکنید.
دوستانی که کار میکنند اگر نبودن بعضی ها تا 1000 سال دیگه ور دل سید علی نشسته بودن و هر روز می امدند تو این انجمن و فقط نظر میدادن که اره یه روز خوب میاد که ماهم بریم از ایران . . . :lol: :lol: :lol:
خوبه ما نیامدیم از کسانی که میشناسیم اینجاه حرفی بزنیم وگر نه حالا باید به ولی امر مسلمین هم جواب پس میدادیم .

خوشحال میشویم به هرکدام از کشورهای پذیرنده پناهجو رفتین ما را با خبر نمائید و امیدوارم که شما هم زودتر به هدف واقعی خود برسید .

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 8:31 pm

شما اگر بخار داشتین تو اندولزی نبودین بشینین پست بازی کنید.اونایی که رفتن استرالیا حدافل اورضه داشتند.حوصله ادم بی اورضه رو ندارم.

mohammad ghazizade
محل اقامت: jakarta, indonesia.
تماس:

پست توسط mohammad ghazizade » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 8:41 pm

سلام این اولین پست من در این فروم هست و هیچوقت عضو نبودم، یوزرم نشون میده کی هستم و جز کسانی هستم که یکی از دوستان حالا از روی عصبانیت یا هر چیز دیگه ای به توهین به من پرداخته و صحبتهایی از من نقل قول میکنه بدون وجود هیچ مدرکی در صورتی که بنده نه تنها صحبتهای ایشون رد نکردم بلکه بیش از یک ماه پیش به صورت مفصل به موضوعهایی که ایشون میگه پرداختم و در اینجا با مدرک ثابت میکنم.

قبل از اینکه با مدرک ثابت کنم که ایشون در مورد شخص بنده اشتباه کردن باید نگاهی به ایمیلشون در تاریخ FEB 17 بندازین که در ضمیمه شده و بنده ایشون رو فقط به خود وبلاگ دایرکت کردم بدون هیچ کدوم از چیزهایی که گفتن.
یک مشت دورغ گو که الان در جاکارتا دارند از گشنگی میمرند و به امید این در این سایت پست میگذارند به علم به اینکه الان هر کس با کشتی به استرالیا برود بالای 70 درصد به جزیره های خارج از استرالیا منتقل میشود و استرالیا آنها رو از سرخود را باز میکند.مردم هم وطن خودشون رو گمراه میکنند تا به استرالیا از طریق آنها بروند که یک پول کثبفی هم گیر خودشان بیاید.
البته که همینطوره! یک مشت دروغ گو هشتن - کیا؟ جوابش میشه بیشتر ایرانیها نه فقط کسانی که به گفته شما دروغ گفتن و در جاکارتا دارن از گشنگی میمیرن ، شما مثل اینکه نمیدونی که ایرانیها هر جا که برن و هر فرهنگ یا دینی داشته باشن بازم مادرزادی دروغ میگن! من کاملا با شما هم عقیده هستم اما به نظر شما هیچ شخصی پیدا نمیشه که راست بگه؟ نظر من اینه که شما هم با خود همینها که دارن واسه پول به دست اوردن این دروغ ها رو سره هم میکنن یکی هستی چون با یک سری حرف بدون مدرک فقط میخوای اختلالی در کسب و کار شخص دیگه ای ایجاد کنی که در ادامه توضیح میدم.
در این سایت پست میگذارند به علم به اینکه الان هر کس با کشتی به استرالیا برود بالای 70 درصد به جزیره های خارج از استرالیا منتقل میشود و استرالیا آنها رو از سرخود را باز میکند
لطف میکنید به من یک سایت معتبر یا یک ویدیو از وزیر یا هر کس دیگه ای که با امور مهاجرت استرالیا سرو کار داره نشون بدین و ثابت کنه که %70 به اون جزیره ها میفرستن؟

در عوض من از ویدیوهایی که مدتها پیش اپلود کردم و پستهایی که مدتها پیش نوشتم برای شما در اینجا لینک میزارم تا ببینیم کی داره دروغ به خورد مردم میده

1- http://www.youtube.com/watch?v=cZPBD5lpcjA

2- http://www.youtube.com/watch?v=X8_BcYcfYCE

امیدوارم اینقدر سواد داشته باشین که بتونین متوجه بشین دارن در مورد انتقال و نحوه برخورد با پناهجویان چی میگن و به کجا و چگونه فرستاده میشن، این ویدیوها بیش از یک ماه پیش پست شدن.

3-

کد: انتخاب همه

http://www.panahandegy.wordpress.com/2013/01/04/راه-های-رسیدن-به-استرالیا-بخش-2
4-

http://www.panahandegy.wordpress.com/2013/01/04/نگاهی-به-آمار-و-تاریخچه-پناهجویان-استر
5-

http://www.panahandegy.wordpress.com/2013/01/04/نگاهی-به-آمار-و-تاریخچه-پناهجویان-استر-2
6-

http://www.panahandegy.wordpress.com/2013/01/04/نگاهی-به-آمار-و-تاریخچه-پناهجویان-استر-3
تمام این پستهایی که لینک کردم در تاریخ 5 ژانویه فرستاده شدن و به صورت کامل و جامع آمار ورودی از راه دریا به استرالیا و ورودی و از طریق قانونی و UNHCR نشون داده که البته اشخاصی که ایشون میگن هیچ موقع همچین کاری نمیکنن چون اصلا به صلاحشون نیست، بنده در اونجا بارها گفتم که از راه لنج چه مصیبتهای قانونی برای پناهجو به بار خواهد آورد

7-

http://www.panahandegy.wordpress.com/2013/01/03/راه-های-رسیدن-به-استرالیا-بخش-1
این پست کاملا راهای دزدی و کلاهبرداری قاچاقبران قلابی بازگو میکنه من فقط مقداری از متن این پست اینجا میزارم که همه بخونن
(معمولا کسانی که حوصله صبر کردن برای مدت طولانی ندارن از این راه اقدام میکنن در صورتی که پروسه ای که در خاک استرالیا انجام میشه ممکن هست حتی بیشتر از اقدام از طریق قانونی زمان بر باشه!

همه فکر میکنن خوب من میرم اندونزی و از اونجا با لنج میرسم به استرالیا و همه چی در اخنیار من قرار میگیره ! همه ی کسانی که با لنج خودشون میرسونن به استرالیا همین فکر تو سرشونه اما این چیزی هست که اون قاچاقبر بهشون گفته و خودشون حتی زحمت یک سرچ کوچیکم به خودشون ندادن تا بفهمن وقتی به استرالیا رسیدن چه برخوردی باشون میشه!

اصلا به این صورت که به همه ی کسانی که با میرن گفته شده نسیت و این داستان خیلی بیشتر زحمت داره، اول اینکه خیلی از کسانی که با لنج میرن دستگیر میشن به این صورت که یا قاچاقبر برای بالا کشیدن پولشون به پلیس خبر میده و اونها بازداشت میشن یا در آبهای اندونزی توسط پلیس دستگیر میشن که هر دو یک حالت داره و اونم زندان هست، اگر کسی توسط پلیس دستگیر بشه، چه با خانواده و چه بدون خانواده به 3 تا 6 ماه زندان محکوم میشه و پرداخت جریمه پس از تمام شدن زندان شما به کمپ انتفال داده میشید تا مثل همه ی کسانی که از طریق قانونی اقدام کردن پروستون از سر گرفته بشه و هیچ تفاوتی بین کسانی که در کمپ هستن و کسانی که خارج کمپ هستن وجود نداره همه به یک شکل کیسشون مورد بررسی قرار میگیره.)

بنده وقتی خودم کارم این هست و خودم دارم میگم که به این صورت هست و این بلاها سرتون میاد و ... که عملا با این کار فقط مشتری میپرونم و مشتریم میره با یکی دیگه که بهش میگه هیچی نمیشه بیا برو و ...، به همین سادگی سرش کلاه میره! واقعا ناراخت میشم که با این همه پستی که در وبلاگ وجود داره یک نفر که هنوز نمیدونه اندونزی کجای نقشه هست میاد به جای تشکر هر چی دوست داره میگه!

8-

http://www.panahandegy.wordpress.com/2013/01/26/ويزای-موقتی-که-به-پناهجویان-وارد-شده-از
در این لینک که تاریخش مشخص هست و بیش از 1 ماه پیش پست شده گفته شده که ویزای موقتی که قرار هست به هزاران نقر از پناهجویان داده بشه به چه شکل هست، من مقداری از متن این پست اینجا به اشتراک میزارم
شرایط این ویزا به این شکل است که:

1- کسانی که این ویزا دریافت کنن در شرایط مالی پایین نگه داشته میشن و کمک ناچیزی از دولت دریافت خواهند کرد

2- پناهجویان حداکثر تا 5 سال باید منتظر اتمام پروسه پناهندگیشون باشن

3- ویزای موقت فقط یک ویزا هست که تا اتمام پروسه به شخص داده میشود و به ویزای دائم تبدیل نخواهد شد در صورت نداشتن کیس خوب که توجیح کنه ورود غیر قانونی شخص به خاک استرالیا با دلیل خوبی همراه بوده ممکن هست شخص به کشورش دیپورت بشه.

4- اجازه کار به دارندگان ویزای موقت داده نمیشود

5- حق درخواست خانواده از پناهجویان دارای این ویزا گرفته شده

حالا شما قضاوت کنید حالا شخصی که خودش در وبلاگ خودش که محل درآمدش هست میاد واقعیت ها نشون میده با کسانی که ایشون نام برده یکی هست؟
اینم 2 لینک دیگه:

9-

http://www.panahandegy.wordpress.com/2013/01/18/راه-های-رفتن-به-استرالیا-بخش-2-unhcrیو-ان-اچ-س
10-

http://www.panahandegy.wordpress.com/2013/01/20/سریلانکاییهای-بیشتری-بازگشت-را-انتخا
من واقعا خوشحال میشم که اگر ایشون چیزی از من دارن به نمایش بزارن اگر ایمیل یا هر چیز دیگه باشه که نشون بده دروغ های من رو

حالا قسمت دیگه ای از پست این خانم:
شما که اینقدر سواد داری و مثل بنده اینقدر اطلاعات مفید در اختیار جامعه فارسی زبان قرار دادی مشه لطف کنی نشون بدی من کجا به شما همچین چیزی گفتم در صورتی که از بیش از یک ماه پیش در پستهام در وبلاگ خودم چیز دیگه ای گفتم ؟ یعنی نمیتوم پستهام پاک کنم یا ... نمیدونم! واقعا این خانم در حالی میاد بنده نقد میکنه و از وبلاگم صحبت میکنه که خودش هنوز حتی مطالبش نخونده! آیا کسی که میخواد کلاهبرداری کنه میاد در وبلاگش یک چیز و در جای دیگه چیز دیگه ای میگه؟

میشه بگین که کدوم بچه های ایرانی در جزیره نارو به شما اطلاعات دادن؟ ما هم میتونیم باهاشون آشنا بشیم؟ فقط شخصا به خود شما ایمیل زدن و اطلاع دادن؟
واقعا باید از خودتون خجالت بکشین مهسا خانم !شماهایی که هر کسی بتون هر دروغی میگه باور میکنید و وقتی متوجه میشید که چقدر ساده بودین میاین همه رو به یک شکل نگاه میکنین از عصبانیت و ....
امیدوارم خودتون از نزدیک بیاین اینجا و با چشم خودتون ببینید که به اعتماد به نفس داشتن نیست و تا یه جای دیگرو نگاه کنی کلاهت باد برده.
خانم مهسا ایرانیها %99 دروغگو هستن از خیلی ها که بدون هیچ مدرک و اثباتی و چون حسشون بشون میگه میان به هرکی که دم دستشونه گیر میدن و سعی میکنن که اعتبار اشخاص مختلف که سعی دارن به اون %1 باقی مونده بفهمونن که واقعیت چی هست تا بالا بالاهای دولت و مجلس و مردم نه فقط تو ایران بلکه وقتی برین هر جای دنیا برین ایرانی همینه که هست.
مشه بگین کدوم قانون؟ هر قانونی هست داره اجرا میشه و مطمئن باشید تا چند ماه آینده با روی کار اومدن دولت لیبرال وضع پناهجویان غیر قانونی بسیار بدتر از الان خواهد شد.
شما خودت شدی یه پا دلال حالا یا داری واسه شخصی تبلیغ میکنی با بهتون پول دادن که بیاین این حرفارو بزنین یا وقعا در اشتباه بودین به خودتون بر میگرده اما هر چی که هست هیچ وقت شما حق ندارین با کسی اینطور برخورد کنین و چون از بقیه کینه دارین بیابن همه رو گردن شخصی بندازین که اینجا حرف راست زده بوده

ما همه منتظر مدرک شما که ثابت کنه حرفاتون هستیم، چون بنده فقط با اون ایمیل با شما تماس داشتم فکر نمیکنم که اصلا چیز دیگه ای باشه.

خود این پست به ایمیل ایشون ارسال شد.
email.jpg
ایمیل خانم مهسا
email.jpg (174.11 کیلو بایت) مشاهده 5652 مرتبه
آخرین ويرايش توسط 1 on mohammad ghazizade, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 9:06 pm

mahsa_2013 نوشته شده:شما اگر بخار داشتین تو اندولزی نبودین بشینین پست بازی کنید.اونایی که رفتن استرالیا حدافل اورضه داشتند.حوصله ادم بی اورضه رو ندارم.
خوب شد معنی بخار و اورضه رو فهمیدیم :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
خوب اره هیچکس تو اندولزی اورضه نداره و ما فقط تو اندونزی اورضه داریم ! :lol:
بخار جالبه میشه بگین بخار در لقت نامه ایران چی میشه ؟ :lol: :lol: :lol: :lol: بیشتر به چاله میدون و خ ناصر خسرو میخوره !!!
پست بازی اره دیگه چکار کنیم از لطف خدا خانوادم یه کارخانه دارن تو ایران منم دارم دلارهای انها را خرج میکنم . :lol: :lol: :lol:
شما حوصله نداری و منطق نداری نیا اینجاه نظر بده بفرمائید یه 4 ماه دیگه مانده به انتخابات ولی امر مسلمین اینقدر سرتون شلوغ میشه که اورضه خودتان را نشان بدهید .
خوب انهایی که رفتن تصمیم گرفتن که رفتن منم تصمیم گرفته بودم بیام اینجاه . گذشت زمان مشخص میکنه کدام از ما راه درست را رفته 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 9:17 pm

mahsa_2013 نوشته شده:شما اگر بخار داشتین تو اندولزی نبودین بشینین پست بازی کنید.اونایی که رفتن استرالیا حدافل اورضه داشتند.حوصله ادم بی اورضه رو ندارم.
به نظرم شما در اتو بخار فعالیت میکنید نه ؟
حالا انگار ما همش نشستیم نه والا گوشیم اینترنتش فعال بعضی وقت ها قدم هم میزنیم . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
من هیچ وقت از کسی تو این سایت دفاع نکردم و نمیکنم ولی شما خانم به همه توهین کردین امیدوارم از همه معذرت خواهی کنید و یا دیگه نیان پست بذارید چون دیگران شخصیت شما را شناختن .
و به حرف های شما میخندن . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 3:23 pm

سلام به تمامی این سایت

من با این اقا در یاهو مسنجر صحیت کردم.چون میدانند من متن صحبت ها رو ندارم الان از من میخواهند که ثابت بکنم.
من همین قدر که واسم با رد کردن صحبتهای که بین ما شده است روشن شده است که واقعا کلاهبردار هستند کفایت میکند.
این پست من هم واسه بفیه بک هشدار یاشد.
من هم در حد توانم به دیگران افشاگری در باره این گونه افراد کردم.
حالا هرکس فهم خود را دارد.
این اقا هم بیشتر در این پست سعی در تبلیغ سایت خود را داشت دوباره.
و اولین حرفی که به شما میگوید ایا کیس شما قوی هست؟!!!
و این را بدانید که هر دولتی که متوجه بشود یک سند رو فرد جعل کرده و با آن قصد پناهندگی را دارد.صد در صد ریجکت میشود.چون هیچ کشوری کمبود آدم دروغگو و شیاد ندارد.
این سه آفای احمد ایران مهر و قاضی زاده جانی دپ یک کاربر بیشتر هم نیستند.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 3:31 pm

mahsa_2013 نوشته شده:سلام به تمامی این سایت

من با این اقا در یاهو مسنجر صحیت کردم.چون میدانند من متن صحبت ها رو ندارم الان از من میخواهند که ثابت بکنم.
من همین قدر که واسم با رد کردن صحبتهای که بین ما شده است روشن شده است که واقعا کلاهبردار هستند کفایت میکند.
و این را بدانید که هر دولتی که متوجه بشود یک سند رو فرد جعل کرده و با آن قصد پناهندگی را دارد.صد در صد ریجکت میشود.چون هیچ کشوری کمبود آدم دروغگو و شیاد ندارد.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
آخرین ويرايش توسط 2 on johnny.depp, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 3:34 pm

استفاده کردیم از نظر شما .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: ر:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
آخرین ويرايش توسط 2 on johnny.depp, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 4:18 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
آخرین ويرايش توسط 3 on johnny.depp, ويرايش شده در 0.

mohammad ghazizade
تماس:

پست توسط mohammad ghazizade » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 5:42 pm

من واقعا نمیدونم که در مورد شما چه چیز دیگه ای میشه گفت! فقط همینو بگم که یکی از بیشعورترین و دروغگوترین افرادی هستید که تا به حال دیدم.
من متن ایمیل شمارو قرار دادم و هیچ پاسخی دیگه از شما دریافت نشد حالا اومدین میگین با شخص بنده تو یاهو چت کردین! یاهو حتی 1 هفته هم نشده که بنده در سایت قرار دادم و همیشه با اسکایپ با همه در تماس بودم! تعداد انگشت شماری هستن که از وقتی یاهو قرار دادم با یاهو من تماس گرفتن و مطمئم شما جزشون نبودین چون با بنده از طریق gmail تماس گرفتین! اگر با یاهو بوده به massage archive مسنجرتون مراجعه کنید حتما همه ی کامنتهارو پیدا میکنید و این دروغهارو سره هم نکنید، از خودتون خجالت بکشین با این همه دلیلی که اوردم چطور روتون میشه بیاین پیام بدین؟
خود کسانی که گفته های مارو بخونن میتونن واقعیت درک کنن به خصوص با دلیلهای منطقی که نوشتم ولی شما فقط میاین میگین فلانی کلاهبرداره و من فقط میخواستم به شما بگم همین! مشخص هست که شما شخص حقیقی نیستین و یک نفر هستین که با فیک نیم میخواد شخصیت یکی دیگرو خراب کنه، مانند خیلیهای دیگه ای که در فروم به همین کار مشغول هستن اما هیچ وقت شما و امثال شما موفق نخواهید شد بدون هیچ مدرکی هیچ کس نمیتونه بگه که من همچین چیزی گفتم در صورتی که در بلاگم کاملا همه چیز رو خبر رسانی کردم .
آخرین ويرايش توسط 1 on mohammad ghazizade, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 6:12 pm

صلوات بفرستین .
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azzin

پست توسط azzin » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 7:42 pm

aghayoon
Lotafan bas konin va inghadr be khanoomha tohin nakonid ,, kasani ke be bolooghe fekri residan va mitoonan bad ro az khob tashkhis bedahand khodeshan motevaje mishavand ke che kasani adamparoon ya kolahbardaran va che
kasani baraye tablighe kare khodeshoon too in site mian ,,,, pas hadeaghal be khodetoon ejaze nadid ke
tohin konid va harfhaye zesht bezanin chon ba in kar har kas shaksiate khodesho neshhoon mide

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 7:46 pm

دوستان سایت مجانی گیر اومده کمک کنید به هم یه راهی واسه کسایی که نیاز دارن بزارید چرا از رو یک جمله کسی نوشته درموردش قضاوت میکنید .افغان ها بیشتر از ما هوای همدیگرو دارن
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

iran1976

پست توسط iran1976 » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 7:51 pm

azzin نوشته شده:aghayoon
Lotafan bas konin va inghadr be khanoomha tohin nakonid ,, kasani ke be bolooghe fekri residan va mitoonan bad ro az khob tashkhis bedahand khodeshan motevaje mishavand ke che kasani adamparoon ya kolahbardaran va che
kasani baraye tablighe kare khodeshoon too in site mian ,,,, pas hadeaghal be khodetoon ejaze nadid ke
tohin konid va harfhaye zesht bezanin chon ba in kar har kas shaksiate khodesho neshhoon mide
موافقم .

danial R10

پست توسط danial R10 » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 8:12 pm

azzin ... ya behtar begam aghaye chavoshiiii enghad durugh daghal doros nakonin baraye sar kise kardane mardom.. in pula khordan nadare..farda ye balaye sare bachat miaaadaaaa !!!!!! enghad say nakon dozdi koniii . etelaate ghalatam nade ya etelaate 10 saale pisho .... az hame khahesh mikonam gule harfaye in adamaye siasat madar va sud ju ro nakhoran

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 8:20 pm

mohamad zab نوشته شده:دوستان سایت مجانی گیر اومده کمک کنید به هم یه راهی واسه کسایی که نیاز دارن بزارید چرا از رو یک جمله کسی نوشته درموردش قضاوت میکنید .افغان ها بیشتر از ما هوای همدیگرو دارن
دوست گرامی حق با شما هست .

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 8:24 pm

danial R10 نوشته شده:azzin ... ya behtar begam aghaye chavoshiiii enghad durugh daghal doros nakonin baraye sar kise kardane mardom.. in pula khordan nadare..farda ye balaye sare bachat miaaadaaaa !!!!!! enghad say nakon dozdi koniii . etelaate ghalatam nade ya etelaate 10 saale pisho .... az hame khahesh mikonam gule harfaye in adamaye siasat madar va sud ju ro nakhoran
دانیال جان بیخال .
اینجاه هرکی از بیکاری به یکی دیگه گیر میده کلا شده پـ نـ پـ

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 8:36 pm

azzin نوشته شده:aghayoon
من هم با شما موافق هستم ولی ایشان بدون اینکه مطلب بنده را بخوانند شروع به توهین کردند .

از شما هم تشکر میکنم بابت توضیحاتی که دادین
آخرین ويرايش توسط 1 on johnny.depp, ويرايش شده در 0.

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 8:54 pm

حیف که من آرشیو مسنجرم رو نگه نمیدارم.
ولی تمام حرف هایی که وظیفم بود بگم رو گفتم.
همین که بقبه حتی بک بار هم این نوشته من رو بخونند و کمی فکر کنند دربارش واسه من بس بود.
حالا میفهمم که آذین چه حاله بدی بش دست میداد در این سایت.

jake1

پست توسط jake1 » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 8:56 pm

کاری به این بحث ها ندارم اما ظاهراً دیگه باید فکر استرالیا رو از سر بیرون کرد ! این همه زحمت بکشی بری اندونزی و از اونجا چندین ساعت روی اب بمونی با هزارتا بدبختی برسی بعد بیان ببرن بدن دست یو ان واقعاً خیلی جای فکر کردن داره !

ممنون

mohammad ghazizade
تماس:

پست توسط mohammad ghazizade » جمعه 11 اسفند 1391, 7:02 am

من فقط واسه اینکه جواب این خانم بدم و نشون بدم چرا دارن این حرفارو میزنن بدون هیچ استنادی این یوزر ساختم و الان که همه چیز مشخص هست دیگه پاسخی بشون نمیدم
واقعا جالبه کار ایرانی ها! میای بلاگ میزنی همه چیز میگی با منبع بعد یکی میاد 180 درجه برعکس میخواد یه چیز بهت بچسبونه!
فقط بگم مهسا که معلوم نیست ممکنه حتی پسر باشی و یکی از اینا که آدم بر هستن بهتره یک نگاه بندازی و یینی که فقط بلاگ من هست که از 2ماه پیش عکسهای جزیره نارو و مانوس قرار داده

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » جمعه 11 اسفند 1391, 9:36 am

من با ابن ایدی
ahmad.iranmehr با شما چت کردم من ارشیو این چت رو ندارم چون ذخیره نکردم. ولی شما حتما باید داشته باشید.
اگه گذاشتین این چت من و شما رو در سایت که دیگر هیچی نمیگویم و میگذارم بقیه قضاوت کنند .
اگر هم نگذاشتین که دیگر ول نمیکنم و یک پست در میون حرفام رو تکرار میکنم.تا هر کس وارد این سایت شد هواسش به هر چی میخواند در پیغام خصوصیش باشد.
و کلاهش رو سفت بچسبد.

karim

پست توسط karim » جمعه 11 اسفند 1391, 9:51 am

سلام ببخشید شما کسی را میشناسید که بتونم بهش اعتماد کنم برای استرالیا ؟
ممنون میشم کمک کنید

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » جمعه 11 اسفند 1391, 10:11 am

من تا حالا صحبت های god fader رو از همه بیشتر منطقی دیدم.باش چت هم کردم.
میگه پرداخت پول وقتی که به مقصد رسیدید توسط شخص سوم.
تمام حقایق استرالیا رو شفاف میگوید.
ولی من هر جور که حساب میکنم اگه کسی واقعا میخواهد برود باید خوب بداند که چه ریسکی دارد میکند.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » جمعه 11 اسفند 1391, 10:13 am

مهسا خانم من هم دوستم برج 2 داره میاد برود استرالیا اگر کسی را دارید به من هم معرفی کنید . تشکر

karim

پست توسط karim » جمعه 11 اسفند 1391, 10:17 am

چرا کسی جواب من را نمیده ؟ ؟ ؟
همش دعوا میکنید .

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » جمعه 11 اسفند 1391, 10:43 am

شما که خودتون رفیق ... شریک قافله هستین.
ببین آقا کریم بهترین شرایط این هست که پول دست نفر سوم و امین شما باشد.
من بش گفتم پول دست پدرم گفت اوکی هست.اصلا گفت شرط من سوار شدن شما در هواپیما هست چون همه این کار ریسک هست . شما به مقصد نرسین که همه چی کنسل هست.
ولی یازم آدم تو نت نمیتواند طرفش رو کامل بشناسد.

mohammad ghazizade
تماس:

پست توسط mohammad ghazizade » جمعه 11 اسفند 1391, 11:43 am

mahsa_2013 نوشته شده:من با ابن ایدی
ahmad.iranmehr با شما چت کردم من ارشیو این چت رو ندارم چون ذخیره نکردم. ولی شما حتما باید داشته باشید.
اگه گذاشتین این چت من و شما رو در سایت که دیگر هیچی نمیگویم و میگذارم بقیه قضاوت کنند .
اگر هم نگذاشتین که دیگر ول نمیکنم و یک پست در میون حرفام رو تکرار میکنم.تا هر کس وارد این سایت شد هواسش به هر چی میخواند در پیغام خصوصیش باشد.
و کلاهش رو سفت بچسبد.
هر چقدر میتونید بیشتر سعی کنید حتما به نتیجه میرسید!

منتظرم ببینم قدم بعدی چی هست فقط بگم هر کاری میخوای انجام بده نمیتونی کسی رو با این حرفا گول بزنی و خودت بفرستیش واسه به نفر دیگه

این پستم تازه فرستادم

http://panahandegy.wordpress.com/2013/03/01/آمار-وارد-شدگان-از-طریق-دریاغیر-قانونی/
خوب بخونش بعد بیا از اطلاعاتی که خودم میدم ضد خودم استفاده کن

karim

پست توسط karim » جمعه 11 اسفند 1391, 12:27 pm

mahsa_2013 نوشته شده:شما که خودتون رفیق ... شریک قافله هستین.
ببین آقا کریم بهترین شرایط این هست که پول دست نفر سوم و امین شما باشد.
من بش گفتم پول دست پدرم گفت اوکی هست.اصلا گفت شرط من سوار شدن شما در هواپیما هست چون همه این کار ریسک هست . شما به مقصد نرسین که همه چی کنسل هست.
ولی یازم آدم تو نت نمیتواند طرفش رو کامل بشناسد.
خوب چکار کنم خودم برم اندونزی بگردم دنبال لنج ؟
هوائی فکر نکنم خیلی ها گفتن اخر نتوانستن انجام بدن کلی پول بهش دادم کلی اذیت کرد تا پس داد.

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » جمعه 11 اسفند 1391, 12:38 pm

این تو ارشیو مسنجرتون بود.
خوب این چه ربطی داشت سال پیش 6و7 هزار نفر وارد کمپ شدند.امسال هم 10000 نفر به فرض بروند.
خدا هر کس رو به آرزوش برسوند.
من میگم ارزش ندارد به کسانی که اطلاع ندارند از شرایط فعلی استرالیا و شمایی که اطلاع دارید اول یک کیس جعلی بفروشید تا کیسشون قوی شود بعد با لنج این همه خطر به جون بخرند.بعد انشااله برسند اونجا تازه بفهمند جربان چی هست با این قانون امسال.اگر هم معلوم شود که مدرک جعل کردند تا آخر عمر شانشون رو از دست میدهند تا بپوسند.
یه نظر من لگه ادم لال باشد شاید شانس ورود داشته باشد ولی با مدرک جعلی فاتحه.
مشکل من با شما این است که به من گفتید من 2 تا 4 ماه حتی اگه به گینه فرستاده بشم جواب یم میدهند.بعد اینکه کیس حقیقی و قابل قبول من رو گفتید به این هم میگویند کیس.
به نطر من ادم دروغ بگوبد شانسش از دادن مدرک جعلی بیشتر است چون اونجا که اروپا نبست که ادم واسه خودش راست راست بگردد.تو جزبره روانی میشود چون تاره بک اتو کتبی هم داده است.
شما همه اینها رو میدانید بازم موزیانه خود را راستگو و آدم درست جلوه میدهید.
هر کس 5 دقیقه فکر کند متوجه میشود.
گور بابای هر چی آدم پرون.هر چی پول.
با عمر مردم بازی نکنید.
به خدا این کارا همش واسه پوله؟نکنید.

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » جمعه 11 اسفند 1391, 12:41 pm

من دیگه هیچ پستی نمیدهم.خسته شدم
حلال کنید.

karim

پست توسط karim » جمعه 11 اسفند 1391, 1:19 pm

خوب چکار کنم خودم برم اندونزی بگردم دنبال لنج ؟
هوائی فکر نکنم خیلی ها گفتن اخر نتوانستن انجام بدن کلی پول بهش دادم کلی اذیت کرد تا پس داد.

jake1

پست توسط jake1 » جمعه 11 اسفند 1391, 6:41 pm

جالبه مهسا خانوم که ایدی احمدایرانمهر همون god father هستش :D

حالا دیگه قضیه کمی مبهم شد.

god father

پست توسط god father » جمعه 11 اسفند 1391, 8:21 pm

ای بابا عجب گیریی افتادیم ها
عزیزم من تو همون پست قبلیم هم زدم که من کلاهبردارم و مال مردم خور پول دست من ندید الان اصلا فرض بگیرید تموم این ایدیها من هستم اومدم اینجا نشون بدم که من خیلی خوبم بقول همین خانم یا آقا از پشت نت نمیشه فهمید که کی واقعا کی هست ، شما میخوای بری خوب بیا برو آقا هرکی میخواد بره بیاد خودم میفرستمش یک 10 سنتی هم نده تا زمانی که نرسیده یا بزاره پیش یک آدم مطمین که میشناسه و ایشون پیش ما میمونه تا وقتی رسید پول رو میده یا اینجا پول رو بلاک میکنه پیش صراف وقتی رسید پول رو میده به ما .
حالا بیا 10 وبلاگ بزن یا 10 ادی درست تا ثابت بکنی که درستی ، عزیزم هرکی هستی شما به کارتون مطمینی باشه یا علی کار رو انجام بده پولتو بگیر دیگه اینکه بحث نداره ، واسه چی باید این مردم بدبخت پولشون رو بیان بدن دست یک مشت مفت خور که برن تو دیسکو خرج مشروب و این دخترای میمون اندونزی بکنن ؟؟؟ مگه خودشون نمیتونن خرج بکنن ؟؟؟
حالا با هرکی دوست دارین برین فقط بدونین که خود خدا هم نمیتونه راه دریا رو ضمانت بکنه به همین دلیل که تا حالا چندتا از قاچقبرا با خانوادشون غرق شدن و مردن پس تا میتونین از راه دیگه مثل un یا راه هوا اقدام کنین ولی اگه واقعا میخواین برین حتی 100 دلار هم ندین به قاچقبر وقتی کارشو انجام داد بره پولشو بگیره حالا با هرکی میخواین برین .
از آخرم مرسی مهسا جان شما لطف داری ولی متاسفانه نرود میخ آهنین در سنگ ، اگه بیایی اینجا ببینی چه جوری این مردم گول حرفای یک مشت مفت خور از خدا بی خبر رو میخورن از حرفای که اینجا میزنن ناراحت نمیشی البته واقعا تشخیص خوب از بد هم سخت شده ولی با این 2 شرطی که بالا گفتم اگه اقدام کنین هیچ وقت مشکلی واستون پیش نمیاد .
موفق باشید

god father

پست توسط god father » جمعه 11 اسفند 1391, 8:34 pm

راستی واسه کمپ و کریسمس و غیره..
بله من چندتا مسافر فرستادم بعضی ها زیر 3 ماه اومدن بیرون و الان تو شهر هستن بعضی ها پاپا گینه نو و بعضی ها کریسمس بعبارتی هیچ حساب کتابی نداره یک چیزایی رو میشه حدس زد ولی همونا هم به قطعیت نمیشه گفت که وقتی رسیدین چه اتفاقی میفته فقط میتونم اینو بگم آذین خانوم کسایی که تو کمپ کریسمس مدت زیاد نگهداری میشن مثلا همون 6 ماه تا یکسال بهتر از بقیه به پروندشون رسیدگی میشه و سریعتر از بقیه حتی اونایی که رفتن بیرون جواب میگیرن البته بازم بستگی به کیسشون داره ولی معمولا اونایی که وجهه بهتری دارن یا کریسمس نگهداری میشن یا داروین اونایی که وجهه خوبی ندارن به جزیرهای دیگه میرن و مجردا و اونایی که میتونن کار بکنن میفرستنشون تو شهر هرچند که اجازه کار ندارن ولی میدونن که طرف میره بیرون میره سراغ بازار سیاه واسه کار واسه همین میفرستن بیرون تا لااقل یک باری از رو دوششون برداشته بشه .
پس نگران نباشید من فکر کنم به زودی جواب قبولی و انتقالشونو بگیرن .

azzin

پست توسط azzin » جمعه 11 اسفند 1391, 9:31 pm

aghaye god father ,
dige az daste man faghat doa kardan bar miad chon faghat man moondam va hamashoon crismace hastan va in kheyli baram sakhte faghat khoobish in hast ke khodam ham too iran nistam va montazream bebinam vaziateshoon chetor mishe vaghean az hame mikham barashoon doa konin ke zoodtar kharej beshan az crismace chon madarm bimare dige taghat nadare , , mamnnonam , ishala himinjoori ke shoma migid beshe , kheyli mamnoon az rahnamee va deldaritoon ,,,,

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 50 مهمان