جزیره مانوس و نارو بسته نخواهند شد متاسفانه

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
god father

Re: جزیره مانوس و نارو بسته نخواهند شد متاسفانه

پست توسط god father » شنبه 12 اسفند 1391, 9:47 am

خواهش میکنم
واسشون دعا میکنیم که زدوتر هرچی که صلاحشون هست براشون پیش بیاد ، میدونم که دوستای دیگه هم همین نظر رو دارن فقط یکم اختلاف نظر دارن و گه نه اوناهم ایرانین و ته دلشون واسه یک هموطن خودشون نگران .

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » شنبه 12 اسفند 1391, 3:24 pm

دوستان میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی یکی از دوستام قصد اومدن داره ولی سوء پیشینه سرقت البته معلوم ثبت شده باشه داره کیسش هم مذهبی نمیدونیم تو مصاحبه بگیم یانه ؟یا un یا کشور سوم ممکن متوجه بش؟اگه اطلاعاتی دارین بزارین مرسی
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » شنبه 12 اسفند 1391, 4:36 pm

http://www.thejakartaglobe.com/home/aus ... png/569271
یک روز انگیزم قوی هست واسه رفتن بک روز هم آب یخ رو سرم حس میکنم

karim

پست توسط karim » شنبه 12 اسفند 1391, 6:09 pm

mahsa_2013 نوشته شده:http://www.thejakartaglobe.com/home/aus ... png/569271
یک روز انگیزم قوی هست واسه رفتن بک روز هم آب یخ رو سرم حس میکنم
ببخشید یه یک ساعت پیش نوشته بودین که زنگ زدین صرافی اندونزی گفته که با 2000 دلار هم میبرن میشه شماره صرافی بدین که بپرسم کسی را دارد که منم باهاش برم .
mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » شنبه 12 اسفند 1391, 6:46 pm

مهسا خانم اگه شماره ای چیزی داری ممنون میشم واسم بفرستین مرسی mohamad.rasa1@yahoo
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 3:17 pm

سلام اره من دیروز زنگ زدم به یک صرافی که نحوه بلوکه کردن و قرارداد بستن رو بپرسم.که در مورد رفتن به استرالیا هم پرسیدم.اون هم اطلاعات خوبی داد.
گفتم به دیگران هم بگویم.که بعدش پشیمون شدم از این که پست گذاشتم وپاک کردم.
از دیروز کلی پی ام داشتم.
من از وقتی که بم گفتن احمد ایرانمهر همون گاد فادر هست دیدم خوده منم چقدر راحت میتونم فریب بخورم.
من تا خودم چیزی را تجربه نکنم دیگه اطلاعاتی نمیزارم.
با تلفن و ایمیل به هیچ چیز نمیشود اعتماد کرد.
یک وفت پا نشین با 2000 تا بروید.
به من گفت با این مقدار هم میبرند تضمینی.
ولی به نظر من اگه کسی زیره 10000
تا داشته باشه و برود ریسک و حماقت بزرگی کرده. ادم باید فکره همه چیز رو بکند.اگه تونست با پول کمتر برود که چه بهتر.
هیچ وفت هم در سفر بیشتر از 2000
تا پول نقد با خودتون نداشته باشید
من که دیگه از استرالیا نامید شدم.
خواهشا دیگر آی دی من رو آد نکنید.
اگه خبری از تغییر این قانون شد ممنون میشم من را هم در جریان بگذارید.

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 3:33 pm

ولی هر حرفی که تو این سایت گاد فادر نوشته واقعا منطقی هست و به جا.
آدم از هر کس یک چیز هم یاد بگیرد جای تشکر دارد.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 3:41 pm

این سایت نیست انجمن است

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 4:31 pm

من هر چی میخوام آروم باشم نمیشود.
هر ایرانی که در اندولزی دید که در رابطه با استرالیا فعالیت بکند.مطمئن باشید که قبلا هم خودش هم خواسته برود استرالیا اما نتوانسته و سرش کلا ه گذاشتن الان چارهای جز اونجا موندن ندارد.
و این ادم خودش زخم خورده است مطمئن باشید سرنوشت هیچ کس براش مهم نیست فقط فکر پول جور کردن است .
وگرنه فقط آدم احمق از ایران پا میشود ومیرود اندولزی خودش رو به یوان اندولزی معرفی میکند.
اونم کجا اندولزی!!!!
من به چشم خودم دیدم که 80 درصد کارگرها و کلفت های مالزی اندولزیاای هستند.
یعنی این کشور آخر بیماری و فقر است.آب و هواش هم که معرکه است.
بترسید از این افراد.

karim

پست توسط karim » یک شنبه 13 اسفند 1391, 4:32 pm

میشه ان شماره تلفن صرافی اندونزی به من بدین .
نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 4:42 pm

به خدا اندولزی نیست اصلا هیچین جایی وجود خارجی نداره
به خدا اسمش اندونزی است
به امام زاده بیژن قسم اندونزی است .

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 4:44 pm

دست هایی که کمک می کنند مقدس تر از لبانی هستند که دعا می کنند ...

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 4:53 pm

چه خوب ما در اندونزی حدود 3 الی 4 هزار نفر ایرانی داریم
حدود 5هزار نفر افغانی داریم .
حدود 2 هزار نفر هندی و پاکستانی
حدود 1هزار نفر سایر کشورهای دیگر
درکل دوستان ما در اندونزی 12000 نفر قاچاقبر داریم که کار میکنند خودشان با خانواده هاشان :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
پدر قایق میخره و دستمال میکشه
پسر کوچولوش ادم جور کینه
دختر کوچولوش پول ها را میگیرد
خانم خانه پول ها را میشمارد و بر کار دیگران نظارت شدید میکند . تازه گواهی نامه ادم پرونی هم دارند :lol: :lol: :lol: :lol:

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 5:09 pm

اگه دقت کرده باشید نوشتم در رابطه با استرالیا فعالیت میکند و خودش هم به بوان معرفی کرده باشد
مطمئن باشید.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 5:14 pm

شنیدیم یکی میگفت اینهای که از ایران میرن اندونزی خودشون را به یو ان معرفی میکنن ... که فکر کنم خود ایشان اینجور هستن و بودن تا قیام قیامت ...
دوست گرامی اول به شما ربطی نداره که کی کجاه رفته به کجاه خودشو معرفی کرده .
من از طرف انهایی حرف میزنم که حضور ندارن .
ادم با عقل که خانواده داشته باشه میره یو ان
ادم با عقل که مجرد هم باشه دلش برای خودش میسوزه و باعث نمیشه که برود با قایق و خدائی نکرده دجار مشکل بشه و خانوادش سیاه پوش بشن .
ادم با عقل هواسش به همچیز هست
ادم با عقل الان داره از یو ان حقوق میگیره
ادم با عقل داره از یو ان خانه میگره
ادم با عقل داره تو کلاس هایی یو ان درس میخوانه
کابر نمیه محترم ما که رفتیم ان مملکت رابرای شما به ارمغان گذاشتیم شما در انجاه ور دل سید علی بمانبد تا برنج بشه 1 میلیون تومان . پسته بشه 500000 تومان دلار بشه 10000 تومان و شما همچنان ور دل سید علی بمانید و بگین اخ جان جه کشوره خوبی و چه زندگی خوبی .
والا ما که در ایران هیچ مشکل مالی نداشتیم ولی بهتره بگم بری تو دره پنج شیر زندگی کنی بهتره تا کشوری به اسم ایران :lol: :lol: :lol: :lol:
اینهایی که میبینی از کشور خارج شدن خیالت راحت که از تو سر هستند از همه لحاظ . حداقل به فکر اینده خودشون بودن نه اینکه بشینن با پول بابا جون اینترنت لاکپشتی بگیرن و بیام یه سری حرف تحویل مردم بدن . 1000 بار گفتیم هرکس که تجربه موضوعی را نداره نیاد اینجاه پست بذاره بره تو این انجمن ها بهتر به حرف هاشون گوش میدن یه کاری هم کردن .
http://forum.kingsera.ir
http://www.forum.98ia.com
http://forums.pichak.net/
http://forum.wp-persian.com/
اگر کم بود بگو تا بازهم بذارم برات :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 5:48 pm

اندونزی بسیار از ایران بهتره است .
حداقل خودشون را در چارچوب اسلام مسخره مثل ایران نبردن .
مسجد دارن از کل مرقد امام رضا بزرگ تر و بهتر
دانشگاه دارن که تو خاورمیانه نمونه است شما بروید کلی پول بدین برای دانشگاه ازاد و یه برگه آ4 بدن بهتون که فقط تو افغانستان ارزش داره .
ازادی که انها دارن شما تا 2000 سال دیگه هم نداری .
اینها مثل کوه با مشکلاتشون ایستادن یک چهارم ایران وسعت داره ولی 4 برابر ایران جمعیت اگر میفهمیدی که سکوت میکردی و میگفتی حاشا یه غریت انها .
مشکلات همه جاه هست ولی این مردم اینقدر شادن که بعضی وقت ها فکر میکنی اینها چیزی به اسم ناراحتی در وجودشون وجود نداره .
اینجاه همه مسلمان هستن ولی نه از نوع ایرانی :lol:
هرکی هرکاری دوست داشت انجام میده و خودشم مسول سرنوشت خودشه شما تا سر کوچه بخواهی بری پدر یا برادرت میان باهات :lol:
اینجاه زن و مرد شانه به شانه هم کار میکنن ولی زن هایی کشور من :lol: :lol: :lol:
تازه از مشروبات هم نمیگم که دلت اب می افته . :lol:
پس باز هم مثل همیشه درباره چیزهائی که نمیدونی نیا حرف بزن دوستان اگر جواب شما را نمیدن بخاطر اینکه حوصله شما را ندارن و من هم به خاطر اینکه دارید اشتباه میکنید میام پ میدم . و دوست دارم به اشتباه خودتان پی ببرید .
درسته هرجاه کشور ادم نمیشه ولی دیگه ان کشور ما نیست زندان سید علی شده با یه عده . . . گ :lol: :lol: :lol:

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 6:02 pm

میدانید این آدم عاقل هم میداند آگه به جرم قاچاق انسان بگیرنش تو یوان اندونری که هیچ تو بهشت زهرای گینه نو هم اعتیار ندارد.
فقط از روی احتیاج و ناچاری است که این کار رو میکند.
مگر نه من شک دارم به عقلش.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 6:03 pm

گرفتن آزادی از مردمی که نمیخواهند برده بمانند,سخت است اما دادن آزادی به مردمی که میخواهند برده بمانند سخت تر است...!
مارتین لوتر کینگ

این هم برای انهایی که فکر میکنن بشین تا یه روز خوب یاد کاره درستی است اره یه روز خوب میاد بشین تا بیاد امد ماهم خبر کن

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 6:09 pm

خوب همه با یه سرچ کوچولو میتونن بفهمنن حداقل 20 سال و جریمه نقدی میبرن براشون . همین هفته پیش یک نفر را گرفتن
وزارت مخوف اگاهی اندونزی که از سربازان گنام امام عصر بهره میگیره گفته که تا هتفته های دیگر تعداد بیشتری از اینها را به سزای کارهایشان میرسانیم . :lol:

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 6:47 pm

mohamad zab نوشته شده:دوستان میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی یکی از دوستام قصد اومدن داره ولی سوء پیشینه سرقت البته معلوم ثبت شده باشه داره کیسش هم مذهبی نمیدونیم تو مصاحبه بگیم یانه ؟یا un یا کشور سوم ممکن متوجه بش؟اگه اطلاعاتی دارین بزارین مرسی
هیچ کشوری به همچین اطلاعاتی دسترسی نداره شما هم به هیچ سازمانی از جمله بو ان نگین .
نمره منفی داره .
نه کشور سوم نه یو ان میتونه متوجه بشه حالا برای هرچی که شما سوپبشینه داشته باشی .
خیالت راحت کشوری که تو هیچ موضوعی صلاحیت نداره ازش استعلام نمیگرند :ugeek:

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 6:55 pm

پس همه توجه کنند که همچین کسی که همچین جریمه ای واسش میبرند ذره ای به فکر شما نخواهد بود اینقدر به کسی زود اطمینال نکنید.
حلا میریم سروقت شما:
من از همه این پستها سه دلیل داشتم
اول اینکه جواب دوست من رو بد دادن اون آقا
دوم اینکه به من دروغ گفتن
سوم اینکه داشتم تمرین میکردم ببینم تو زمان مصاحبه مامور یوان آیا از پس من بر میاد.
هر چند که شما عددی نیستین از صحبتهاتون همه فهمیدن.ولی این هم n\1 زبان من بود.
دیگه ارزش وقت گذاشتن ندارید.
game over

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 7:12 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 7:16 pm

سلام . خوبین ؟
والا باید بگم که بنده قصد کل کل کردن با شما را ندارم . دوستانی که از شروع پست های من بودن میدانند که بنده از هیچ یک از کاربرها دفاع نکردم حتی از چاوشی که ما اگر 4 اطلاعات داریم اینجاه کسب مینیم از طریق ایشون است . بگذریم .
من گفتم و بارها گفتم که دوستانی که کار میکنن خوب اشکالی نداره ولی درست کار کنن چراکه اگر انها بناشند بعضی از دوستان هم کارشان گیر میکنه . من خودم بارها شده به دوستان کمک کردم که حتی از کشور خارج بشن ولی چشم داشت مالی نداشتم خودشان هم میدانند حتی در مورد شرایط اندونزی روزانه 15 الی 20 پ دارم که میخواهند کمکشان کنم بیان اینجاه زندگی کنن و منم براشون شرایط میگم .
من با شما هیچ مشکلی ندارم و کاری هم ندارم که دیگران چیکار میکنن و هر جاه دیدم که دیگران پست گذاشتن که نفر دیگه رو خراب کنن امدم گفتم بهشون و برخورد هم کردم . یکیش شما من به نوع برخورد شما به شهرام گیر دادین بعد شد من و بعد دیگران همه وارد شدن :lol: و اینکه خودم ادم زیاد میشناسم و تا حدودی بعضی از دوستان تو این انجمن بهم اعتماد دارن ولی بازهم بهشون ندادم و به هرکی دادم گفتم به من ربطی نداره خودت تصمیم بگیر . دوستان بچه نیستند که به حرف هرکسی گوش بدن .
و اینکه شرایط اندونزی اینجاه خیلی از مردم کشورم زندگی میکنن و به همه پیشنهاد کردم که بیان از یو ان اقدام کنن درسته 2 سال طول میکشه ولی خیالتون راحته که قانونی رفتین به کشور دیگه . اگر هم خواستین بیان یوان بگین تا شرایط را براتون بنویسم .
به هرحال من از کل کل کردن خسته نمیشم دوست دارید ادامه بدن من تا 2 سالی که اینجاه هستم وقت دارم :lol:
من دیگه پستی نمیگذارم صرفا فقط اشکال های پست های دیگران را میگم :lol:
موفق باشید .

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 7:25 pm

به جای اینکارها بروید فیلم لایت من را ببینید . به من دروغ بگو دروغگو :lol:

در زندگی شخصی هم به درد میخوره به هرحال موفق شدین مچ انها را بخوابانید به ماهم خبر بدین خوشحال میشیم براتون ارزوی موفقیعت میکنیم .

والا ما که در 4 ماه قبولی گرفتیم پیچونیدم سر هرچی کارشناس . امیدواریم شما هم موفق باشید .

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 8:06 pm

johnny.depp نوشته شده:سلام . خوبین ؟
والا باید بگم که بنده قصد کل کل کردن با شما را ندارم . دوستانی که از شروع پست های من بودن میدانند که بنده از هیچ یک از کاربرها دفاع نکردم حتی از چاوشی که ما اگر 4 اطلاعات داریم اینجاه کسب مینیم از طریق ایشون است . بگذریم .
من گفتم و بارها گفتم که دوستانی که کار میکنن خوب اشکالی نداره ولی درست کار کنن چراکه اگر انها بناشند بعضی از دوستان هم کارشان گیر میکنه . من خودم بارها شده به دوستان کمک کردم که حتی از کشور خارج بشن ولی چشم داشت مالی نداشتم خودشان هم میدانند حتی در مورد شرایط اندونزی روزانه 15 الی 20 پ دارم که میخواهند کمکشان کنم بیان اینجاه زندگی کنن و منم براشون شرایط میگم .
من با شما هیچ مشکلی ندارم و کاری هم ندارم که دیگران چیکار میکنن و هر جاه دیدم که دیگران پست گذاشتن که نفر دیگه رو خراب کنن امدم گفتم بهشون و برخورد هم کردم . یکیش شما من به نوع برخورد شما به شهرام گیر دادین بعد شد من و بعد دیگران همه وارد شدن :lol: و اینکه خودم ادم زیاد میشناسم و تا حدودی بعضی از دوستان تو این انجمن بهم اعتماد دارن ولی بازهم بهشون ندادم و به هرکی دادم گفتم به من ربطی نداره خودت تصمیم بگیر . دوستان بچه نیستند که به حرف هرکسی گوش بدن .
و اینکه شرایط اندونزی اینجاه خیلی از مردم کشورم زندگی میکنن و به همه پیشنهاد کردم که بیان از یو ان اقدام کنن درسته 2 سال طول میکشه ولی خیالتون راحته که قانونی رفتین به کشور دیگه . اگر هم خواستین بیان یوان بگین تا شرایط را براتون بنویسم .
به هرحال من از کل کل کردن خسته نمیشم دوست دارید ادامه بدن من تا 2 سالی که اینجاه هستم وقت دارم :lol:
موفق باشید .
شما دروغ هم بلد نیستین بگید آخه فاجعه
شما 4 ماهه جواب + گرفتین اون هم از بو ان کشور اندولزی بعد 2 سال منتظر این هستین که به کشور سوم ترانسفر بشین برین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من که شاخ هستم شما به بچه هم نمیتوانید دروغ بگید.
شما چی فکر کردبن کدوم کشور 4 ماهه در سال 2013 با این مشکلات دنیا پاسخ میدهد مگه شما دیپلمات سوئیس هستین؟
شما اندونری اندونری میکنید انگار اونجا فیلیپین هست.تجسم کن که خندیدم.
اندولزی اگه زودتر ار 3 سال حداقل اونم به کسی جواب داد من میرم فیلیپین.بازم تجسم کن.
دیگه حوصله ندارم

karim

پست توسط karim » یک شنبه 13 اسفند 1391, 8:10 pm

میشه شماره تلفن صرافی بدین

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 8:12 pm

johnny.depp نوشته شده:به جای اینکارها بروید فیلم لایت من را ببینید . به من دروغ بگو دروغگو :lol:

در زندگی شخصی هم به درد میخوره به هرحال موفق شدین مچ انها را بخوابانید به ماهم خبر بدین خوشحال میشیم براتون ارزوی موفقیعت میکنیم .

والا ما که در 4 ماه قبولی گرفتیم پیچونیدم سر هرچی کارشناس . امیدواریم شما هم موفق باشید .
شما 4 ماهه جواب + گرفتین اون هم از بو ان کشور اندولزی بعد 2 سال منتظر این هستین که به کشور سوم ترانسفر بشین برین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما چی فکر کردبن کدوم کشور 4 ماهه در سال 2013 با این مشکلات دنیا پاسخ میدهد مگه شما دیپلمات سوئیس هستین؟
اندولزی اگه زودتر ار 3 سال حداقل اونم به کسی جواب داد من میرم فیلیپین.بازم تجسم کن.
دیگه حوصله ندارم

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 8:17 pm

اقا کریم چشم

god father

پست توسط god father » یک شنبه 13 اسفند 1391, 8:47 pm

mahsa_2013 نوشته شده:سلام اره من دیروز زنگ زدم به یک صرافی که نحوه بلوکه کردن و قرارداد بستن رو بپرسم.که در مورد رفتن به استرالیا هم پرسیدم.اون هم اطلاعات خوبی داد.
من از وقتی که بم گفتن احمد ایرانمهر همون گاد فادر هست دیدم خوده منم چقدر راحت میتونم فریب بخورم.
تا داشته باشه و برود ریسک و حماقت بزرگی کرده. ادم باید فکره همه چیز رو بکند.اگه تونست با پول کمتر برود که چه بهتر.
یعنی یکی از راه اومد گفت من همون احمد مهران مهر هستم شما هم بدون هیچ مدرکی قبول کردی ؟؟
اینجا فقط یک صراف هست که پول بلاک میکنه و اون خودش 500 تا واسه فقط بلاک کردن میگیره بعد چه جوری گفته 2000 تا میگیرن میبرن ؟؟؟ پس خودش چرا 5000 تا میگیره میده به سید علی مسافرارو که ببره ؟؟
واسه un اندونزی هم که تو پستای بعدی نوشتین عرض کنم خدمتتون که میشه زیر 2 سال اینجا جواب گرفت

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 8:51 pm

بچه ها میدونن کی فاجعه هست :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: اینجاه کسی هست که 21 روز روفروجی شدن .
رفروجی شدن یعنی اینکه مصاحبه قبول شدی و برای طی کردن مراحل بعد فرستده شده به سفارت کشور سوم .
بله من گفتم 2 الی 3 سال برای کسانی مثل ما که مشخص است . شما برو در باره پروسه پاهندگی در یو ان یکم بخوان .کل پروسه 2 سال طول میکشه رفروجی . سفارت کشور سوم . مراحل پزشکی . صدور پاسپورت . صدور بلیت و زمان حرکت :lol:
من با یک بار مصاحبه قبول شدم لازم به گفتن نبود ولی حالا گفتم . فکر هم نکنین که به راحتی میشه درمدت زمان کوتاه قبولی گرفت .
من وضیعتم مشخص بود برای هر کارشنانسی از چاپ و انتشار اعتشاشات شهری و طرز درست کردن بمب دستی تا عضویت در اعتشاشات شهرهای مخطلف
و عضوه فعال گروه الحوار در حمایت در جدائی خوزستان از ایران . بازهم بگم یا میخواهی ادرس بدم بری کتاب های منو بخونی یا صقحه فیسبوک بهت بدم ولی باید مواظب خودت باشی :lol:
البته عقل شما به این چیزها قد نمیده بروید تمرین کنید خدا کمک کنه :lol: :lol: :lol: :lol:

arashtn1

پست توسط arashtn1 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 9:03 pm

god father نوشته شده:
mahsa_2013 نوشته شده:سلام اره من دیروز زنگ زدم به یک صرافی که نحوه بلوکه کردن و قرارداد بستن رو بپرسم.که در مورد رفتن به استرالیا هم پرسیدم.اون هم اطلاعات خوبی داد.
یعنی یکی از راه اومد گفت من همون احمد مهران مهر هستم شما هم بدون هیچ مدرکی قبول کردی ؟؟
اینجا فقط یک صراف هست که پول بلاک میکنه و اون خودش 500 تا واسه فقط بلاک کردن میگیره بعد چه جوری گفته 2000 تا میگیرن میبرن ؟؟؟ پس خودش چرا 5000 تا میگیره میده به سید علی مسافرارو که ببره ؟؟
واسه un اندونزی هم که تو پستای بعدی نوشتین عرض کنم خدمتتون که میشه زیر 2 سال اینجا جواب گرفت
داداش بحث نکن اینا یه شبه بدون دلیل فقط فقط با حرف کلاهبردارت میکنند
خانوم مهسا میشه این صرافی به ما معرفی کنی ماشاالله یه پا قاچاقبری تجربه داشته

arashtn1

پست توسط arashtn1 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 9:06 pm

mahsa_2013 نوشته شده:
johnny.depp نوشته شده:سلام . خوبین ؟
موفق باشید .
دیگه حوصله ندارم
خدا عقل به شما پول به ما عنایت بفرمایند
فکر کردی قبولی یو ان گرفتی سریع به کشور سوم میفرستند؟؟بابا تو دیگه عجوبه هستی با این اطلاعاتت

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 9:23 pm

نه داداش ما که نگفتیم چه تاریخی میریم
والا اینجاه همه چیز خوبه فرقی نداره کی بفرستن و همان 2 سال طول میکشه نا مراحل طی بشه .
داداش شما استاد ما هستین تو اطلاعات ما کوتاه میام

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 10:21 pm

خودت گفتی اگر کمتراز 3 سال جواب داد میرم فیلیپین برو دیگه همه ما منتظریم میگن زن ها روی حرفشان میمانند و بهتر از مردها عمل میکنن .
الان یاد قیصر افتاده بودی این حرفو زدی ؟
یا ناصر ملک مطیعی ؟

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » دو شنبه 14 اسفند 1391, 6:20 am

johnny.depp نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:دوستان میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی یکی از دوستام قصد اومدن داره ولی سوء پیشینه سرقت البته معلوم ثبت شده باشه داره کیسش هم مذهبی نمیدونیم تو مصاحبه بگیم یانه ؟یا un یا کشور سوم ممکن متوجه بش؟اگه اطلاعاتی دارین بزارین مرسی
هیچ کشوری به همچین اطلاعاتی دسترسی نداره شما هم به هیچ سازمانی از جمله بو ان نگین .
نمره منفی داره .
نه کشور سوم نه یو ان میتونه متوجه بشه حالا برای هرچی که شما سوپبشینه داشته باشی .
خیالت راحت کشوری که تو هیچ موضوعی صلاحیت نداره ازش استعلام نمیگرند :ugeek:
مرسی دستت طلا خیلی ناراحت بود بخاطرش

azzin

پست توسط azzin » دو شنبه 14 اسفند 1391, 6:22 am

man inaja too malaysia ,, too anjomane tashkil shode baraye panahjooyane irani sherkat kardam ,,, va hameye oonha kolan elam kardan marahele panahandegi az tarighe sazmane un beyne 2 ta 4 sal tool mikeshe ,,,, ke taghriban bayad nazdik be 4 sal montazer bemoonan , taze hodoodan bad az 1.5 sal javab midan ke ghabool shodin ya na ,, va be hich onvan kasi ro zire 2 sal be keshvare maghsad nemifrestan aslan emkan nadare ,,,

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 14 اسفند 1391, 7:39 am

همه میدونن مالزی 4 الی 6 سال طول میکشه به همین راحتی هم جواب نمیده .
والی اندونزی به خاطر اینکه تنها راهی است که از اینجاه میرن استرالیا با قایق هر کس مراحل پروسه طول بکشه و یا جواب منفی بگیره خودش حرکت میکنه میره
الان هم که به افغان های هزاره ای یع منطقه در افغانستان است حتی نوبت مصاحبه هم نمیدن تا خسته بشن برگردن کشورشان . همه اینها با کسانی که منفی گرفتن با قایق میرن .

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » دو شنبه 14 اسفند 1391, 2:16 pm

دوستان امید بیخود نمیدم ولی در رابطه با موضوع انجمن باید بگم جزایر نارو وگینه نو که رفیقم گفت un اونجا حقوق خوب میده احتمالا بیشتر برای پناهندگان گروهی که مشخصه بخاطر وضعیت اقتصادی رفتن استرالیا هست همونطور که یکی از مسئولین استرالیا اعلام کرده بود. ولی ایرانی های هم بودن که فرستادن اونجا .نظر منم احتمالا هم احتمالا کاری بلد نبودن و از نظر فرهنگی و روابط اجتماعی خیلی ضیف بودن . دوستان نظری دارین بفرماین

mahsa_2013

پست توسط mahsa_2013 » دو شنبه 14 اسفند 1391, 3:21 pm

حرف آقای گاد فادر صحیح است شاید حرفی که در مورد ایشان نوشتن درست نبوده.
من معذرت میخوام.
در مورد صرافی هم بله ایشان همچین حرفی زد 8 تا 10 روز دیگر هم یکی از آشنایان از سنگاپور به اندولزی میرود از ایشون خواستم تا برای من در حد توانشان یک پرسجو بکند.حتما به شما میگم اگه شد هم با شما بک ملاقاتی داشته باشند.
در مورد گرفتن جواب از یوان میشه زیره 2 سال گرفت خیلی تفاوت دارد با زمان میانگین دادن جواب.
یک سوال از شما هم دارم شما تا حالا کسی رو دید که 2 سال در انتظار ترانسفر و تعیین کشور باشد؟؟؟
اگه اینطور باشد که تازه بشه زیره 2 سال جواب گرفت تازه خیلی هم خوب باشد.بعد 2 سال هم در انتظار ترانسفر یاشد.
که میشه داستان خوده من. تازه اگه یک جواب منفی از یوان هم بگیره و دوباره اعتراض بخوره که دیگه ...

ایا پناهندگان جزایر نارو و مانوس و گینه نو مربوط به استرالیا میشود شرایط پذیرششون و فقط مصاحبه آنها و جواب با بوان است.
یا کلا استرالیا وقتی که آنها رو انتقال میدهد دیگر مسئولیتی در قبالشان نمی پذیرذ وتمام مراحل با بو ان است.واحتمال دیپورت در صورت جواب منفی و جواب مثبت انتقال به کشوری به غبر از استرالیا هم میباشد؟

bardia

پست توسط bardia » یک شنبه 25 فروردین 1392, 4:00 am

با سلام
johnny.depp گرامی اگر کسی بخواهد شما رو در این فروم بشناسه با مطالعه پست هاتون میفهمه چه جور آدمی هستید. اگر راهنمایی های شما نبود من تا الان سرم کلاه رفته بود .خواستم اینجا هم تشکری دوباره از شما کنم
با آرزوی شادی برای شما
Nobody dies a virgin , Life fuck us all

نمایه کاربر
exir

پست توسط exir » یک شنبه 25 فروردین 1392, 7:01 am

کلا تاپیک خیلی مفیدی بود ..واسه ما که از ایران پیگیری میکنیم ولی من تو فیس بوک با یکی از مسافر ها که صحبت میکردم میگفت وقتی اومدی اندونزی اون چیزی که فکر میکنی زمین تا اسمون فرق میکنه و راه های رفتن و حرف و حدیث ها خیلی متفاوت تر از اون چیزی هست که تو اینترنت میبینی....مثلا یکی از راه هایی که من هیچ وقت ندیدم در موردش ایجا صحبت بشه ...قایق موتوری از کوپانج تا داروین هست....یه تاپیک هم در این مورد باز کنید ..موضوع جالبی هست...
exir_appear@aol.com
یاهو:exir_appear
بنده قاچاقبر نیستم لطفا سوال نکنید

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 25 فروردین 1392, 7:09 am

exir نوشته شده:کلا تاپیک خیلی مفیدی بود ..واسه ما که از ایران پیگیری میکنیم ولی من تو فیس بوک با یکی از مسافر ها که صحبت میکردم میگفت وقتی اومدی اندونزی اون چیزی که فکر میکنی زمین تا اسمون فرق میکنه و راه های رفتن و حرف و حدیث ها خیلی متفاوت تر از اون چیزی هست که تو اینترنت میبینی....مثلا یکی از راه هایی که من هیچ وقت ندیدم در موردش ایجا صحبت بشه ...قایق موتوری از کوپانج تا داروین هست....یه تاپیک هم در این مورد باز کنید ..موضوع جالبی هست...
هر کشوری خوب ها وبدی هایی خودشو داره هر کسی هم نظر خودشو میگه صرفا که همه نباید به نظر ان شخص اعتماد کنن. برای بعضی ها اینچاه بهشت و برای دیگران جهنم . :D
کوپانج نمیودنم ولی برای قایق موتوری باید با محمد مشورت کنی بیشتر اطلاعات داره .
اره دیگه کلاه اینچاه همچی درهمه . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
یکی زنگ بزنه سالومه :P :P :P :P :P

نمایه کاربر
exir

پست توسط exir » یک شنبه 25 فروردین 1392, 7:26 am

من اسم احمد ایرانمهر زیاد شنیدم...اگه تو این فروم کسی میشناسش بگه
exir_appear@aol.com
یاهو:exir_appear
بنده قاچاقبر نیستم لطفا سوال نکنید

behrooz741

پست توسط behrooz741 » یک شنبه 25 فروردین 1392, 10:07 am

exir نوشته شده:من اسم احمد ایرانمهر زیاد شنیدم...اگه تو این فروم کسی میشناسش بگه

این وبلاگشونه
http://panahandegy.wordpress.com
کلیه ی اطلاعاتشون رواینجا میتونین پیدا کنین

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 25 فروردین 1392, 10:51 am

johnny.depp نوشته شده:
exir نوشته شده:کلا تاپیک خیلی مفیدی بود ..واسه ما که از ایران پیگیری میکنیم ولی من تو فیس بوک با یکی از مسافر ها که صحبت میکردم میگفت وقتی اومدی اندونزی اون چیزی که فکر میکنی زمین تا اسمون فرق میکنه و راه های رفتن و حرف و حدیث ها خیلی متفاوت تر از اون چیزی هست که تو اینترنت میبینی....مثلا یکی از راه هایی که من هیچ وقت ندیدم در موردش ایجا صحبت بشه ...قایق موتوری از کوپانج تا داروین هست....یه تاپیک هم در این مورد باز کنید ..موضوع جالبی هست...
هر کشوری خوب ها وبدی هایی خودشو داره هر کسی هم نظر خودشو میگه صرفا که همه نباید به نظر ان شخص اعتماد کنن. برای بعضی ها اینچاه بهشت و برای دیگران جهنم . :D
کوپانج نمیودنم ولی برای قایق موتوری باید با محمد مشورت کنی بیشتر اطلاعات داره .
اره دیگه کلاه اینچاه همچی درهمه . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
یکی زنگ بزنه سالومه :P :P :P :P :P
فدات بشم جانی نظر لطفته :D :mrgreen:

barad

پست توسط barad » یک شنبه 25 فروردین 1392, 4:48 pm

یه تایپیک درست تو انجمن باشه همین جاست
ممنون از mohamad zab - johnny.depp

kamran az tehran

پست توسط kamran az tehran » دو شنبه 26 فروردین 1392, 12:47 am

سلام دوستان من عضو جدید هستم و مدت یک ماه کلی توی اینترنت در مورد بناهندگی سرچ کردم ولی به نتایج خوبی رسیدم ولی سوالاتی هم بدون جواب مونده برام ممنون میشم آقای چاووشی و دوستان جواب بدن و اگه نظری دارن راهنمایی کنن..ممکنه نظرات من درست یا غلط باشه
1) من با آقای چاووشی چت کردم و ایشون قیمت تهیه ویزا رو فرمودند یه قیمت واقعا ارزونی هست چون اگه با دلار 3500 هم حساب کنی خرج یک سفر توریستی به یک کشوهمسایه میشه...خوب مطمعنا اون شرکتی یا شخصی که از خارج دعوتنامه کاری یا سمینار یا نمایشگاه میفرسته یه مقداری از ایشون بابت این کار میخواد یعنی نمیاد مفت با آقای چاووشی کار کنه و اونها هم با مبالغ کم چهارصد پونصد دلار راضی به این کار نمیشن و باید این کار ارزش اینو داشته باشه که اعتبارشون هم در صورت پیگیری سفارت اون کشور زیر سوال بره ...مثلا یه کارفرمای کانادایی چند سال قبل 15 هزار دلار از دوستم گرفت تا job offer بشه به طور صوری در حالیکه دوستم سابقه کاری بالا و مدرک دانشگاه سراسری هم داشت بعد با این پیشنهاد کاری امتیازش زیاد شد و تونست از طریق skill worker بره کانادا.....یه موضوع دیگه هم اینکه سفارتخانه ها به هر کسی با هر عنوان شغلی بابت شرکت در سمینار ویزا نمیدن مثلا یه قصاب تو چه سمینار یا نمایشگاهی میتونه شرکت کنه؟ مگر اینکه بره یه مدرک دانشگاهی و سابقه کار جعل کنه که اونها هم استعلام میشن
2)من تصمیم دارم از طریق دریا برم استرالیا چون درسته که ریسکه ولی ساده تر از انگلستان و اروپاست به نظرم ..چون ورود از طریق دریا به استرالیا خیلی موجه تره
3)من هر چی سرچ کردم فقط آقای چاووشی و یه وبلاگ دیگه کیس جور میکنن . راستش اون وبلاگ رو خوندم یه چند تا غلط املایی توش بود از طرفی هم شک کردم شاید خودش تو اندونزی پناهجوی آواره باشه به قول معروف اگه بیل زدن بلد بود باغچه خودشو بیل میزد ..ولی از طرفی آقای چاووشی رو نمیشناسم و سه میلیون واقعا ریسکه که یکدفعه به حسابشون واریز کنم اگه میشد مرحله به مرحله بگیرن خیلی عالی میشه چون من الان مشکل اصلی ام کیس هست و واقعا موندم چیکار کنم هیچ سابقه سیاسی و مذهبی هم ندارم بالاخره سخته از طریق اینترنت اعتماد کرد امیدوارم جسارت نباشه به آقای چاووشی و بهتره قدم به قدم با هم جلو بریم..
4)در مورد خبری که اعلام شده میفرستن جزایر نارو و مانوس من خیلی تحقیق کردم و سایت مهاجرتی استرالیا رو خوندم تک و توک ایرانی اونجاس و بیشتر ویتنامی و بنگلادشی و ... اونجا هم دارن کمپ میسازن و اینجور که گفتن طی ماه های آینده کامل میشه خودشون میگن پروسه رسیدگی بیشتره ولی من هیچ جا ندیدم که بگن زیر نظر un بررسی میشه من حتی سایتهای افغانی رو خوندم ... استرالیا واسه ترسوندن پناهجوها تو کشور گینه این بازداشتگاه ها رو اجاره کرده و دولت گینه هم خیلی راضیه چون درآمد خوبی واسه این کشور فقیر داره زمان رسیدگی به پرونده هم الکی شلوغش کردن که میگن 5 ساله چون با عقل جور درنمیاد هر چی زودتر از کمپ دربیان به نفعشونه چون بازم با توجه به افزایش روزافزون پناهجو جا کم میارن و هزینه میخواد... اینطور که تو سایت مهاجرتی استرالیا نوشته عده ای مجرد و تک و توک زن و بچه با توجه به مصاحبه ای که ازشون گرفته شده تصمیم گرفتن که به این جزایر بفرستن یعنی دقیق تشریح نکرده ولی احتمالا کیس مناسب نداشتن....به هر حال کسی که بخواد بره نباید ترس داشته باشه و اگه سختی هم بکشه بعدا یک عمر زندگی راحت میتونه داشته باشه ما خودمون الان تو یه زندان داریم زندگی میکنیم من 28 ساله تو زندانی به اسم ایرانم یه 4 سال هم اونجا باشم عین خیالم نیست خودمو واسه شرایط سخت آماده کردم هیچ وابستگی به خونواده هم ندارم.. یه مشکل دیگه اینکه قاچاقچی خوب سراغ ندارم اصلا هم نمیشه اعتماد کرد به کسی بخصوص از نوع ایرانی اش که بیشتر رابط هستن

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 27 فروردین 1392, 4:53 pm

در مورد قایق موتوری هم اینجا زیاد بحث شده :d

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 27 فروردین 1392, 5:37 pm

barad نوشته شده:یه تایپیک درست تو انجمن باشه همین جاست
فدات بشم وظیفه بود :D

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 27 فروردین 1392, 6:51 pm

mohamad zab نوشته شده:
barad نوشته شده:یه تایپیک درست تو انجمن باشه همین جاست
فدات بشم وظیفه بود :D
:P :P :P :P :P :P :P :P

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 58 مهمان