مشاوره

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
mohamad.iran

مشاوره

پست توسط mohamad.iran » دو شنبه 21 اسفند 1391, 4:55 am

سلام به همه .
کسی خبر داره اگر قاچاقی وارد استرالیا بشیم چه دریائی و یا هوائی . بعد از امدن از کمپ چه مدت بعد میتوانیم درخواست بدیم که همسر هم به ما بپیونده ؟
یا اینکه نمیگذارند ؟
ایا همسر فرد پناهجو بعد از ورود بازهم از امکانات داده شده میتونه استفاده بکنه مثلا تحصیل ؟
ممنون میشم جواب بدین .

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

Re: مشاوره

پست توسط mohamad zab » دو شنبه 21 اسفند 1391, 9:36 am

خیر متاسفانه شما نمیتوانید همسرو فرزند و خانواده خود را حتی بعد از شهروند شدن به استرالیا ببرید چه برسه به تحصیل و کار و نمیتوانید برای مسافرت انها به استرالیا از انها حمایت مالی و ویزا کنید
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

Liberal

پست توسط Liberal » دو شنبه 21 اسفند 1391, 11:39 pm

البته در تکمیل توضیح آقای Mohammad zab
قوانینی رو که گفتن برای کسانی هست که با bridging visa از کمپ بیرون میرن
ولی اگر اقامت دائم بدن میتونید مثل بقیه از همه حق و حقوق قانونی پناهندگان استفاده کنید
اینا رو هم من شنیدم.تا چه حد اجرا بشه و ... رو دیگه نمیدونم

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 22 اسفند 1391, 9:37 am

Liberal نوشته شده:البته در تکمیل توضیح آقای Mohammad zab
قوانینی رو که گفتن برای کسانی هست که با bridging visa از کمپ بیرون میرن
ولی اگر اقامت دائم بدن میتونید مثل بقیه از همه حق و حقوق قانونی پناهندگان استفاده کنید
اینا رو هم من شنیدم.تا چه حد اجرا بشه و ... رو دیگه نمیدونم
:D :D ;) دمت گرم روشنمون کردی بقران خودم فک میکردم اون قانون برای همیشه هست وهر وقت فک میکردم که برم دیگه خانوادمو نمیبینم بدجور دپرس میشدم و امیدم این بود که این قانون بردارن
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

Liberal

پست توسط Liberal » سه شنبه 22 اسفند 1391, 11:24 am

;)
اگر شرایط ویزای موقت همیشگی باشه که اصلا کسی وارد اون کشور نمیشه وقتی اجازه کار و تحصیل و ... نداشته باشه

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 83 مهمان