australia 2013

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
نمایه کاربر
Australia

australia 2013

پست توسط Australia » پنج شنبه 24 اسفند 1391, 5:08 pm

کسانی که میخواهند 2013 به استرالیا پناهنده شوند در این تاپیک همفکری کنند.
راه هوایی
راه دریایی
قوانین به روز پناهندگی استرالیا
کمپ ها
کسانی که میخواهند گروه تشکیل دهند برای همسفری
کسانی که در اندونری خودشان رو به یوان معرفی کردند.
تجربه سفر و دستگیری در راه استرالیا.
در مجموع
استرالیا آری یا خیر
--
-
شعری زیبا از رابرت لی فراست!

راهی را برخواهم گزید که کمتر کسی پا در آن گذاشته است!رفتن به راهی که توسط دیگران

آزموده شده هنر چندانی نیست!راهی متفاوت خواهم رفت برای ماندگاری!!!

فروش ویژه تخم مرغ و جوجه 1 روزه
آدرس : نائورو/ درخت نارگیل قدیمی/ چادر 007
راه ارتباطی : کفتر طوقی جلد میدون شوش/ نائورو/سیدنی

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

Re: australia 2013

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 24 اسفند 1391, 7:22 pm

Australia نوشته شده:کسانی که میخواهند 2013 به استرالیا پناهنده شوند در این تاپیک همفکری کنند.
راه هوایی
راه دریایی
قوانین به روز پناهندگی استرالیا
کمپ ها
کسانی که میخواهند گروه تشکیل دهند برای همسفری
کسانی که در اندونری خودشان رو به یوان معرفی کردند.
تجربه سفر و دستگیری در راه استرالیا.
در مجموع
استرالیا آری یا خیر
استرالیا اری ولی دوست عزیز هرکی میاد اول مثل من و شما تاپیک میده بیرون و فروم شده پر تاپیک اینجوری میتونستیم تو فروم جای خوبی پیدا می کردیم واسه گفتن .بنظرم واسه رفتن الان نباید عجله کرد چون راحت تو چنگ کلاهبردا گیر میفتی بعد استرالیا تقریبا باتوجه به تعداد کمپ که داره 30تا40افراد میفرسته گینه و نارو که ایرانی هم فرستادن وگفتن 4تا5سال ممکنه طول بکشه پروندشون که بستگی به کیس هم داره .و شرایطی درست کردن که تقریبا اونایی که واقعا مشکل امنیت دارن برن وکسی بخاطر زندگی بهتر بلند نشه بره .ولی کور خوندن ما میریم
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 24 اسفند 1391, 10:27 pm

ببخشید ها !
ولی هیچ کس نمیاد طبق حرف های انجمن عمل کنه .
در صد کسانی که قبل حرکت نه به استرالیا در کل به همجاه بیان تحقیق کنن شاید 30% هم نباشه .
حالا از این 30% بازهم بیشترشون به حرف های که واقعت هم دارند گوش نمیدن .
همه دنبال یک نفر از دوستان و یا فامیل میگردن که رفته باشه همین . حالا با خود طرف هم حرف نمیزنه با پسر خاله دوستش که از طریق یکی دیگه از دوستاش باهاش اشنا شده تصمیم میگره . :lol: :lol: :lol: :lol: یعنی کل محاسبات کره زمین بریدیم زیر سوال :lol: :lol: :lol: :lol:

الان هست که مردم بیشتر میان تحقیق میکنن ولی واقعا نمیشه روی حرف کسی حساب کرد مگر اینکه یکی از افراد خانواده خودش بره و شرایط ببینه .
کسی هم که نمیاد حرف درست و اطلاعات کمپ ها و شهر ها را بگه . همش میگن بده ماهم به احترام انها میگیم بده :P :P :P :P :P :P

نمایه کاربر
Australia

پست توسط Australia » جمعه 25 اسفند 1391, 8:37 am

دوستان کسی اطلاعات دارد به چه شکلی میشود از راه هوایی وارد استرالیا شد با پاس جعلی یا هر چیز دیگر به غیر از داشتن ویزا استرالیا.ایا در اندونزی مثل ترکیه این همه قاچاقبر از راه هوا وجود دارد یا فقط راه دربایی میبرند.
اینجا فقط اطلاعات از راه دریا هستش.من هیچ اطلاعاتی از راه هوا ندیدم.
--
-

راهی را برخواهم گزید که کمتر کسی پا در آن گذاشته است!رفتن به راهی که توسط دیگران

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » جمعه 25 اسفند 1391, 8:41 am

Australia نوشته شده:دوستان کسی اطلاعات دارد به چه شکلی میشود از راه هوایی وارد استرالیا شد با پاس جعلی یا هر چیز دیگر به غیر از داشتن ویزا استرالیا.ایا در اندونزی مثل ترکیه این همه قاچاقبر از راه هوا وجود دارد یا فقط راه دربایی میبرند.
راه هوائی بخاطر اینکه هزینه زیاده و غیره قانونی هست کمتر استفاده میشه .
از God.Father میتونی کمک بگیری البته این تلیغ نیست خودت شرایط در نظر بگیر .

نمایه کاربر
Australia

پست توسط Australia » جمعه 25 اسفند 1391, 8:46 am

چقدر هزبنه میبرد؟
--
-

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » جمعه 25 اسفند 1391, 8:48 am

Australia نوشته شده:تشکر
شما کسی را میشناسید که هوایی رفته باشد.
چقدر هزبنه میبرد؟
نه کسی را نمیشناسم .

europ

پست توسط europ » جمعه 25 اسفند 1391, 9:09 am

johnny.depp نوشته شده:
Australia نوشته شده:تشکر
شما کسی را میشناسید که هوایی رفته باشد.
چقدر هزبنه میبرد؟
نه کسی را نمیشناسم .

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » جمعه 25 اسفند 1391, 2:02 pm

والا چی بگیم این اقایان یا بهتر بگیم این اقا که چند نام کاربری داره فکر کرده علیا اباد دهیه نه عزیز به قول مموتی ان لولو را ممه برد توهم برو دنبالش بگرد خدا کنه که ان خری که میخواهی پیدا کنی .
:lol: :lol: :lol: :lol: بعد میاد میگه دختر خالم بابا این فیلم ابکی دیگه تمام شده به خودمان میگفتی یه سناریو توپ بهت میدادیم شایدم میتونستی بگی زیر نظری بیت رهبری کار میکنی که یه 4 خر بسیچی دور خودت جمع کنی .
هرکس با شما کار کنه 100% مشکل داره خودش و یا اینکه پولی که میده به شما پول دزدی کسی که برای پولش زحمت بکشه نمیاد به شما بده ان هم بدون هیج مدرکی و یا جاه ثابت در ایران اگر راست میگید کار یکی از این بچه های انچمن را بدون پول چیش انجام بده یا بذار تو صرافی اگر فبوا کردین یعنی این کاره هستین اگر نه بفرمائید بازهم دنبال خر بگیردید .

God.Father

پست توسط God.Father » یک شنبه 27 اسفند 1391, 12:44 pm

johnny.depp نوشته شده:
Australia نوشته شده:دوستان کسی اطلاعات دارد به چه شکلی میشود از راه هوایی وارد استرالیا شد با پاس جعلی یا هر چیز دیگر به غیر از داشتن ویزا استرالیا.ایا در اندونزی مثل ترکیه این همه قاچاقبر از راه هوا وجود دارد یا فقط راه دربایی میبرند.
راه هوائی بخاطر اینکه هزینه زیاده و غیره قانونی هست کمتر استفاده میشه .
از God.Father میتونی کمک بگیری البته این تلیغ نیست خودت شرایط در نظر بگیر .
اشتباه گفتی اسم کاربری من G و F بزرگ داره تازه وسط اش هم نقطه هم داره ولی مال اون بنده خدا اینجوریه god father. من در مورد استرالیا هیچ اطلاعاتی ندارم با تشکر

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 27 اسفند 1391, 4:36 pm

تشکر دوست عزیز .

نمایه کاربر
Australia

پست توسط Australia » دو شنبه 5 فروردین 1392, 9:21 am

بابا هیچ کس نیست هوایی به استرالیا ببرد تضمینی
--
-

kamran az tehran

پست توسط kamran az tehran » دو شنبه 26 فروردین 1392, 12:49 am

سلام دوستان من عضو جدید هستم و مدت یک ماه کلی توی اینترنت در مورد بناهندگی سرچ کردم ولی به نتایج خوبی رسیدم ولی سوالاتی هم بدون جواب مونده برام ممنون میشم آقای چاووشی و دوستان جواب بدن و اگه نظری دارن راهنمایی کنن..ممکنه نظرات من درست یا غلط باشه
1) من با آقای چاووشی چت کردم و ایشون قیمت تهیه ویزا رو فرمودند یه قیمت واقعا ارزونی هست چون اگه با دلار 3500 هم حساب کنی خرج یک سفر توریستی به یک کشوهمسایه میشه...خوب مطمعنا اون شرکتی یا شخصی که از خارج دعوتنامه کاری یا سمینار یا نمایشگاه میفرسته یه مقداری از ایشون بابت این کار میخواد یعنی نمیاد مفت با آقای چاووشی کار کنه و اونها هم با مبالغ کم چهارصد پونصد دلار راضی به این کار نمیشن و باید این کار ارزش اینو داشته باشه که اعتبارشون هم در صورت پیگیری سفارت اون کشور زیر سوال بره ...مثلا یه کارفرمای کانادایی چند سال قبل 15 هزار دلار از دوستم گرفت تا job offer بشه به طور صوری در حالیکه دوستم سابقه کاری بالا و مدرک دانشگاه سراسری هم داشت بعد با این پیشنهاد کاری امتیازش زیاد شد و تونست از طریق skill worker بره کانادا.....یه موضوع دیگه هم اینکه سفارتخانه ها به هر کسی با هر عنوان شغلی بابت شرکت در سمینار ویزا نمیدن مثلا یه قصاب تو چه سمینار یا نمایشگاهی میتونه شرکت کنه؟ مگر اینکه بره یه مدرک دانشگاهی و سابقه کار جعل کنه که اونها هم استعلام میشن
2)من تصمیم دارم از طریق دریا برم استرالیا چون درسته که ریسکه ولی ساده تر از انگلستان و اروپاست به نظرم ..چون ورود از طریق دریا به استرالیا خیلی موجه تره
3)من هر چی سرچ کردم فقط آقای چاووشی و یه وبلاگ دیگه کیس جور میکنن . راستش اون وبلاگ رو خوندم یه چند تا غلط املایی توش بود از طرفی هم شک کردم شاید خودش تو اندونزی پناهجوی آواره باشه به قول معروف اگه بیل زدن بلد بود باغچه خودشو بیل میزد ..ولی از طرفی آقای چاووشی رو نمیشناسم و سه میلیون واقعا ریسکه که یکدفعه به حسابشون واریز کنم اگه میشد مرحله به مرحله بگیرن خیلی عالی میشه چون من الان مشکل اصلی ام کیس هست و واقعا موندم چیکار کنم هیچ سابقه سیاسی و مذهبی هم ندارم بالاخره سخته از طریق اینترنت اعتماد کرد امیدوارم جسارت نباشه به آقای چاووشی و بهتره قدم به قدم با هم جلو بریم..
4)در مورد خبری که اعلام شده میفرستن جزایر نارو و مانوس من خیلی تحقیق کردم و سایت مهاجرتی استرالیا رو خوندم تک و توک ایرانی اونجاس و بیشتر ویتنامی و بنگلادشی و ... اونجا هم دارن کمپ میسازن و اینجور که گفتن طی ماه های آینده کامل میشه خودشون میگن پروسه رسیدگی بیشتره ولی من هیچ جا ندیدم که بگن زیر نظر un بررسی میشه من حتی سایتهای افغانی رو خوندم ... استرالیا واسه ترسوندن پناهجوها تو کشور گینه این بازداشتگاه ها رو اجاره کرده و دولت گینه هم خیلی راضیه چون درآمد خوبی واسه این کشور فقیر داره زمان رسیدگی به پرونده هم الکی شلوغش کردن که میگن 5 ساله چون با عقل جور درنمیاد هر چی زودتر از کمپ دربیان به نفعشونه چون بازم با توجه به افزایش روزافزون پناهجو جا کم میارن و هزینه میخواد... اینطور که تو سایت مهاجرتی استرالیا نوشته عده ای مجرد و تک و توک زن و بچه با توجه به مصاحبه ای که ازشون گرفته شده تصمیم گرفتن که به این جزایر بفرستن یعنی دقیق تشریح نکرده ولی احتمالا کیس مناسب نداشتن....به هر حال کسی که بخواد بره نباید ترس داشته باشه و اگه سختی هم بکشه بعدا یک عمر زندگی راحت میتونه داشته باشه ما خودمون الان تو یه زندان داریم زندگی میکنیم من 28 ساله تو زندانی به اسم ایرانم یه 4 سال هم اونجا باشم عین خیالم نیست خودمو واسه شرایط سخت آماده کردم هیچ وابستگی به خونواده هم ندارم.. یه مشکل دیگه اینکه قاچاقچی خوب سراغ ندارم اصلا هم نمیشه اعتماد کرد به کسی بخصوص از نوع ایرانی اش که بیشتر رابط هستن

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 99 مهمان