ایراد در قالب انجمن

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست

درخواست از مدیر سایت برای اصلاح تنظیمات

با اصلاح قالب موافقم
1
17%
قالب فعلی کافیست
1
17%
قالب باید تغییر کند
1
17%
قالب جدید اضافه شود
3
50%

مجموع رای گیری: 6

نمایه کاربر
liberal.

ایراد در قالب انجمن

پست توسط liberal. » پنج شنبه 24 اسفند 1391, 11:18 pm

دوستان توجه کنید
تصویر پایین اگر در تنظیمات دقت کنید بخشی برای عوض کردن قالب داره.به هیچ عنوان قالب فعلی رو تغییر ندید.
قالب انجمن باید به همین حالت فعلی قالب Prosilver باشه و اگر قالب دیگه یعنی Subsilver2 رو انتخاب کردید با پیام خطا مواجه میشید.چون اون یکی قالب روی هاست قرار نداره و اگر انتخاب بشه لود نمیشه و عملا دیگه نمیتونید از حساب کاربریتون استفاده کنید.من با عوض کردن قالب تونستم لاگین کنم ولی وقتی به طور اتوماتیک به صفحه فهرست منتقل میشم چون قالب دوم لود نمیشه خطا میده و به همین آسونی و خوشمزگی اکانتتون بلا استفاده میشه.
راه حلش هم اینه که مدیر سایت فایلهای اون یکی قالب رو روی سرور و تو مسیر درست قرار بده.جالب قضیه اینه که با تغییر نام قالب موجود روی سرور مشکل حل میشه و من به مدیر همیشه پاسخگو :roll: ایمیل هم زدم و جوابی متاسفانه نگرفتم و به همین دلیل مجبور شدم یه آیدی جدید بسازم و یه نقطه به آیدی قبلیم اضافه کنم و بشم لیبرال نقطه دار Liberal.
در ضمن چند تا پیام خصوصی جدید داشتم که به خاطر همین مشکل نتونستم بخونم.دوستان عزیزی که پیام داده بودن و جواب ندادم لطف کنید به این آیدی جدید پیام بدید.ممنونم.من همون لیبرالم با یه نقطه اضافه :D
به هر حال امیدوارم درس عبرت خوبی برای دوستان شده باشم :cry:
پیوست ها
Capture.PNG
Capture.PNG (41.15 کیلو بایت) مشاهده 2523 مرتبه

نمایه کاربر
johnny.depp

Re: ایراد در قالب انجمن

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 24 اسفند 1391, 11:23 pm

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 24 اسفند 1391, 11:26 pm

liberal. نوشته شده:دوستان توجه کنید
تصویر پایین اگر در تنظیمات دقت کنید بخشی برای عوض کردن قالب داره.به هیچ عنوان قالب فعلی رو تغییر ندید.
قالب انجمن باید به همین حالت فعلی قالب Prosilver باشه و اگر قالب دیگه یعنی Subsilver2 رو انتخاب کردید با پیام خطا مواجه میشید.چون اون یکی قالب روی هاست قرار نداره و اگر انتخاب بشه لود نمیشه و عملا دیگه نمیتونید از حساب کاربریتون استفاده کنید.من با عوض کردن قالب تونستم لاگین کنم ولی وقتی به طور اتوماتیک به صفحه فهرست منتقل میشم چون قالب دوم لود نمیشه خطا میده و به همین آسونی و خوشمزگی اکانتتون بلا استفاده میشه.
راه حلش هم اینه که مدیر سایت فایلهای اون یکی قالب رو روی سرور و تو مسیر درست قرار بده.جالب قضیه اینه که با تغییر نام قالب موجود روی سرور مشکل حل میشه و من به مدیر همیشه پاسخگو :roll: ایمیل هم زدم و جوابی متاسفانه نگرفتم و به همین دلیل مجبور شدم یه آیدی جدید بسازم و یه نقطه به آیدی قبلیم اضافه کنم و بشم لیبرال نقطه دار Liberal.
در ضمن چند تا پیام خصوصی جدید داشتم که به خاطر همین مشکل نتونستم بخونم.دوستان عزیزی که پیام داده بودن و جواب ندادم لطف کنید به این آیدی جدید پیام بدید.ممنونم.من همون لیبرالم با یه نقطه اضافه :D
به هر حال امیدوارم درس عبرت خوبی برای دوستان شده باشم :cry:
:D لیبرال نقطه دار !!! باحاله .تشکر
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » پنج شنبه 24 اسفند 1391, 11:41 pm

خواهش میکنم
الهی که کسی اینجوری نشه
به ادمین پیام میدم ریجکت میشه.احتمالا صندوق دریافتش پر باشه.مشکل خیلی ساده ای هست و به راحتی قابل حل.ولی باید ادمین انجام بده که متاسفانه فعلا نیستن
محمد جان ما یه زمانی دانشجوی ستاره دار شدیم.الانم شدیم لیبرال نقطه دار :)

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » جمعه 25 اسفند 1391, 12:24 am

liberal. نوشته شده:خواهش میکنم
الهی که کسی اینجوری نشه
به ادمین پیام میدم ریجکت میشه.احتمالا صندوق دریافتش پر باشه.مشکل خیلی ساده ای هست و به راحتی قابل حل.ولی باید ادمین انجام بده که متاسفانه فعلا نیستن
محمد جان ما یه زمانی دانشجوی ستاره دار شدیم.الانم شدیم لیبرال نقطه دار :)
اره ماهم استادمون بهمون میگفت محمد نقطه چین یعنی جای نقطه چین هر ان و گ...هی که دوس داشت پیش خودش میزاشت .البته شما با اطلاعتی که داری دانشمند حساب میشی .تو ایران فقط اون اسم قشنگت 7.8تا ستاره داره :)
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » جمعه 25 اسفند 1391, 8:22 pm

mohamad zab تو هم شدی مثل استادت به من میگی دانشمند؟؟؟ کلک دانشمند تو فرهنگ لغت تو معنیش چیه؟؟؟؟
مرسی بابت اینکه اسممو ستاره بارون کردی.با حرفت موافقم

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » جمعه 25 اسفند 1391, 9:52 pm

liberal. نوشته شده:mohamad zab تو هم شدی مثل استادت به من میگی دانشمند؟؟؟ کلک دانشمند تو فرهنگ لغت تو معنیش چیه؟؟؟؟
مرسی بابت اینکه اسممو ستاره بارون کردی.با حرفت موافقم
دادا اگه میدونستم دانشمند چه میرفتم دانشمند میشدم راحت بهم اقامت بده استرالیا دیدیم مدرک دانشگاه ایران بدرد نمیخوره رفتیم فنی حرفه ای اونجا هم استادمون انقد بهمون نقطه چین گفت که اصلا دچار بحران هویت شدم خلاصه بعد مدتی فهمیدیم که زرشک همین مدرک فنی حرفه ای رو اونجا مصاحبه میشیم بوسیدیمش گفتیم ماکه نقطه چین هستیم این کارا بما نیومده
وای مردیم از خوشی تو این مدت :D

jake1

پست توسط jake1 » شنبه 26 اسفند 1391, 12:04 am

اتفاقاً خود منم با همین مشکل مواجه شدم ایدی قبلیم که جی ک بود الان دیگه کاملاً بلا استفاده شده راستش این ایدی های فیک اصلاً حال نمیده :mrgreen:

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » شنبه 26 اسفند 1391, 12:26 am

jake1 نوشته شده:اتفاقاً خود منم با همین مشکل مواجه شدم ایدی قبلیم که جی ک بود الان دیگه کاملاً بلا استفاده شده راستش این ایدی های فیک اصلاً حال نمیده :mrgreen:
دقیقا
منم کلی پیام و تلفن و ... تو inbox داشتم که پرید
البته راه حلش خیلی ساده اس و من برای ادمین ایمیل زدم و توضیح دادم که متاسفانه جوابی نگرفتم.وگرنه مشکل حادی نیست و به راحتی حل میشه

jake1

پست توسط jake1 » شنبه 26 اسفند 1391, 12:32 pm

حق با شماست حتی نیاز به تعویض قالب هم نیست .
من خودم در ضمینه ی وب سابقه ی زیادی دارم و انجمن ساز های مختلفی کار کردم هیچ کدوم مثل my BB ساده و کاربردی نیست.

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » جمعه 2 فروردین 1392, 10:21 pm

من با این ایدی به ادمین پیام دادم و آدرس همین تاپیک هم دادم و مشکل قالب سایت رو کاملا توضیح دادم.پیام منو خوندن و متاسفانه هیچ ترتیب اثری ندادن.بسیار خرسندیم از اینکه اینجاییم!!!!!!!!!!!!!!

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » دو شنبه 16 اردیبهشت 1392, 11:56 am

باز هم پیام دادیم و ایراد برطرف نشد
یکی به دادم برسه واویلا :D

estaf1

پست توسط estaf1 » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 8:54 am

ما هم سرویس شدیم رفت
حالا خوبه همین اول کار هنوز فعالیتی نکرده داغون شد اکانت وگرنه اعصاب نداریم که

یارو اپولو هوا میکنه ما یه قالب 2زاری نمیتونیم درست کنیم
بعد میگم چرا میخوای از این مملکت کوفتی بری؟

کسی میدونه کجای زمین فاصلش از ایران بیشتره و کلا ایرانی اونجا پیدا نمیشه؟

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » چهار شنبه 18 اردیبهشت 1392, 5:46 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » چهار شنبه 18 اردیبهشت 1392, 10:53 am

اُنلی انگلند
خداییش کار مفیدت تو این انجمن چیه؟
فقط بیایی بخندی.
تو این همه پست که گذاشتی چند تاش اطلاعات مفید بوده که به درد دیگران بخوره؟
جدی تا حالا فکر کردی به این مسئله؟؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 57 مهمان