خدمات دولت استرالیا به پناهجو در کمپ

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
نمایه کاربر
johnny.depp

Re: خدمات دولت استرالیا به پناهجو در کمپ

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 24 تیر 1392, 9:58 am

sina.ansarifard نوشته شده:Salam be hame . Man alan 2 mahe malezi hastam va to UNHCR sabte nam kardam valii hanoz hich mosahebeii naraftam bedam faghat raftam behem nobate mosahebe dadan vali khob hatman shomare passportam va axam o daram . Alan age ba ghayegh az andonesi beram australia baram migardonan malezi chon inja sabte nam kardan ya inke moshkeli nadare ?
خیر مشکلی نداره . میتوانی بری . حتی اگر قبولی هم بگری از یو ان فرقی نداره پرودنت دوباره تشکیل میشه در استرالیا .

sina.ansarifard

پست توسط sina.ansarifard » دو شنبه 24 تیر 1392, 10:02 am

1 Soale DiiiGe Migam Be NazaraTooN Alan FasLe Badiiieee Yanii Sabr Kardan 3 4 Mah ArzeSh DaRe Ya Na ?

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 24 تیر 1392, 10:08 am

ضمنا به شما برگه تردد دادن نه برگه مصاحبه . اول یک برگه 2 ماه و بعد یک برگه 4 ماهه و بعد یک برگه 3 یا 4 ماه که نوبت مصاحبه هم داره در مالزی شما تو یک سال مصاحبه میدن و قبول هم بشین باید از 3 تا 6 سال منتظر بمانید . مالزی الان 4000 پناهنده داره که هنوز ویزا براشون صادر نکرده و این سهمیه سالیانه هست و سالی 700 تا 1000 نفر میتوانند برن کشورهای که انتخاب شدن . و از طرفی هم چون در مالزی شرایط کار برای پناهنده ها هست بیشتر از کشورهای دیگه پناهنده داره .

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 24 تیر 1392, 10:10 am

sina.ansarifard نوشته شده:1 Soale DiiiGe Migam Be NazaraTooN Alan FasLe Badiiieee Yanii Sabr Kardan 3 4 Mah ArzeSh DaRe Ya Na ?
از الان شروع شده تا 3 یا 4 ماه دیگه هوا بدتر میشه دیگه شانسی شده بری و برسی ‍ ‍ !

نمایه کاربر
Australia

پست توسط Australia » یک شنبه 22 دی 1392, 11:59 am

bachehay ghadim kasi mist,man oumadam 2bare :o :o :o :o :lol: :lol: :lol:
--
-
شعری زیبا از رابرت لی فراست!

راهی را برخواهم گزید که کمتر کسی پا در آن گذاشته است!رفتن به راهی که توسط دیگران

آزموده شده هنر چندانی نیست!راهی متفاوت خواهم رفت برای ماندگاری!!!

فروش ویژه تخم مرغ و جوجه 1 روزه
آدرس : نائورو/ درخت نارگیل قدیمی/ چادر 007
راه ارتباطی : کفتر طوقی جلد میدون شوش/ نائورو/سیدنی

نمایه کاربر
Australia

پست توسط Australia » یک شنبه 22 دی 1392, 12:07 pm

Australia نوشته شده: bachehay ghadim kasi mist,man oumadam 2bare :o :o :o :o :lol: :lol: :lol:
vali inbar mikham bachey khobi basham
:roll: :roll: 8-) 8-)
--
-

راهی را برخواهم گزید که کمتر کسی پا در آن گذاشته است!رفتن به راهی که توسط دیگران

جانی دپ عزیز

پست توسط جانی دپ عزیز » سه شنبه 1 بهمن 1392, 2:57 pm

johnny.depp نوشته شده:
sina.ansarifard نوشته شده:1 Soale DiiiGe Migam Be NazaraTooN Alan FasLe Badiiieee Yanii Sabr Kardan 3 4 Mah ArzeSh DaRe Ya Na ?
از الان شروع شده تا 3 یا 4 ماه دیگه هوا بدتر میشه دیگه شانسی شده بری و برسی ‍ ‍ !
این نام کاربری منه

این داداش منه
خخخخخ

:lol: :lol: :lol: :lol:

hellfire

پست توسط hellfire » سه شنبه 1 بهمن 1392, 11:17 pm

من دنبال جواب سوال خودم می گشتم و خیلی اتفاقی این پست رو پیدا کردم. یاد جوان تری های خودم افتادم که عشق خارج داشتم و البته همه شما را درک می کنم و می دانم که رفتن به خارج چه انگیزه و نشاطی در آدم ایجاد می کنه. خود من اگر یه زمانی فکر می کردم که به خارج نمی رم افسردگی می گرفتم و حتی ممکن بود بلایی سر خودم بیارم. یعنی همین که فکر می کردم یه زمانی بالاخره از اون مملکت خارج میشم یه کور سوی امیدی بود و بهم توانایی می داد که سختی ها رو تحمل کنم. خلاصه هر جوری بود خودم رو به امریکا رسوندم و الآن پانزده سال از آن زمان میگذره ولی هنوز هم شور و حالی رو که در روز اول ورودم به امریکا داشتم فراموش نکردم. تو امریکا هم سختی زیاد کشیدم ولی خوب الان یه مقداری وضعیتم بهتر است و پیش خودم میگم که شاید به سختیهاش می ارزید. ولی اون چیزی که بیشتر از همه من رو اذیت کرد این بود که من چندین سال فکر کرده بودم که چه جوری خودم رو به امریکا برسونم ولی حتی یک روز هم فکر نکرده بودم که حالا اگر به امریکا رسیدم باید چه غلطی بکنم. نه زبان درست و حسابی بلد بودم نه کاری بلد بودم که بتونم شغل مناسبی پیدا کنم. قبلا که تو ایران بودم فکر می کردم که اگه تو امریکا اجازه کار بگیرم دیگه بدبختی تمومه و از فرداش اوضاع مرتبه نگو که خود امریکایی هاش هم با زبان مادری انگلیسی و اجازه کار مادرزادی دارن دربدر دنبال کار می گردن. البته من تونستم پس از چند سال دربدری وارد دانشگاه بشم و درس بخونم که البته پس از فارق التحصیلی یه بدهی کلان هم برام به ارمغان آورد که هنوز هم دارم آن را پس می دهم. تو همان گیر و دار نداری که داشتم درس می خواندم زنم هم رفت و یک شوهر دیگری برای خودش برگزید و منو تنها گذاشت. نمی خوام نک و نال کنم ولی می خوام بگم که اگر هم می خواید از ایران خارج بشید سعی کنید همون توی ایران درس بخونید و یا یک کاری رو خوب یاد بگیرید که توش حرفه ای باشید. زبان هم یادتون نره چون بدون بلد بودن زبان همه مشکلات صد برابر میشه و خیلی خیلی سخت میگذره. بعد هم یه جایی رو برای رفتن انتخاب کنید که لااقل آینده داشته باشه نه اینکه برید جزیره آدم خورها. ای کاش یه جوری بشه که جوانهای مملکتمون دربدر و آواره کشورهای دیگر نشن. آرزو می کنم که همتون خیلی زود به خواسته هاتون برسید

نمایه کاربر
Australia

پست توسط Australia » چهار شنبه 2 بهمن 1392, 5:43 am

hellfire نوشته شده:من دنبال جواب سوال خودم می گشتم و خیلی اتفاقی این پست رو پیدا کردم. یاد جوان تری های خودم افتادم که عشق خارج داشتم و البته همه شما را درک می کنم و می دانم که رفتن به خارج چه انگیزه و نشاطی در آدم ایجاد می کنه. خود من اگر یه زمانی فکر می کردم که به خارج نمی رم افسردگی می گرفتم و حتی ممکن بود بلایی سر خودم بیارم. یعنی همین که فکر می کردم یه زمانی بالاخره از اون مملکت خارج میشم یه کور سوی امیدی بود و بهم توانایی می داد که سختی ها رو تحمل کنم. خلاصه هر جوری بود خودم رو به امریکا رسوندم و الآن پانزده سال از آن زمان میگذره ولی هنوز هم شور و حالی رو که در روز اول ورودم به امریکا داشتم فراموش نکردم. تو امریکا هم سختی زیاد کشیدم ولی خوب الان یه مقداری وضعیتم بهتر است و پیش خودم میگم که شاید به سختیهاش می ارزید. ولی اون چیزی که بیشتر از همه من رو اذیت کرد این بود که من چندین سال فکر کرده بودم که چه جوری خودم رو به امریکا برسونم ولی حتی یک روز هم فکر نکرده بودم که حالا اگر به امریکا رسیدم باید چه غلطی بکنم. نه زبان درست و حسابی بلد بودم نه کاری بلد بودم که بتونم شغل مناسبی پیدا کنم. قبلا که تو ایران بودم فکر می کردم که اگه تو امریکا اجازه کار بگیرم دیگه بدبختی تمومه و از فرداش اوضاع مرتبه نگو که خود امریکایی هاش هم با زبان مادری انگلیسی و اجازه کار مادرزادی دارن دربدر دنبال کار می گردن. البته من تونستم پس از چند سال دربدری وارد دانشگاه بشم و درس بخونم که البته پس از فارق التحصیلی یه بدهی کلان هم برام به ارمغان آورد که هنوز هم دارم آن را پس می دهم. تو همان گیر و دار نداری که داشتم درس می خواندم زنم هم رفت و یک شوهر دیگری برای خودش برگزید و منو تنها گذاشت. نمی خوام نک و نال کنم ولی می خوام بگم که اگر هم می خواید از ایران خارج بشید سعی کنید همون توی ایران درس بخونید و یا یک کاری رو خوب یاد بگیرید که توش حرفه ای باشید. زبان هم یادتون نره چون بدون بلد بودن زبان همه مشکلات صد برابر میشه و خیلی خیلی سخت میگذره. بعد هم یه جایی رو برای رفتن انتخاب کنید که لااقل آینده داشته باشه نه اینکه برید جزیره آدم خورها. ای کاش یه جوری بشه که جوانهای مملکتمون دربدر و آواره کشورهای دیگر نشن. آرزو می کنم که همتون خیلی زود به خواسته هاتون برسید
harfat kamelan doroste
vali chon khodetam tajrobash ro dari midoni ke vaghti kesi fekre oumadan biron ro dare
khabo khorak vasash nemimone
(24)
sa@t donabale farar az in kharab shode hast

vali jedan kasani ke zaban balad hastan,khyli rahat tar ba im masael kenar miayan,

adam ta sakhti nakeshe ghadre khoshi ro nemifahme
inja hast ke pol arzesh dare
na to iran
--
-

ali.mosafer

پست توسط ali.mosafer » چهار شنبه 2 بهمن 1392, 11:42 pm

کاملا درست 100%

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 58 مهمان