ارایه کیس پناهندگی

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
case.refugee

ارایه کیس پناهندگی

پست توسط case.refugee » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 8:24 pm

مهاجرت از راه قانونی احتیاج به سرمایه زیادی دارد که هر کسی نمی تواند این هزینه ها را پرداخت کند ولی از طریق پناهندگی با یک کیس قوی می شود با هزینه بسیار کمی مهاجرت کرد.

خیلی ها فکر میکنند فقط رفتن مهم است و گرفتن اقامت کار آسانی است اما این افراد در اشتباه هستند و زمانی متوجه اشتباه خود می شوند که دیر شده است , اساسی ترین مرحله ی درخواست پناهندگی داشتن یک کیس منطقی و اصولی است پس باید با یک کیس قوی پیش رفت و زحمت ها و سرمایه را هدر نداده و بلاتکلیف نشد.

تهیه کیس در تمام دنیا کار قانونی ای نیست ولی به خاطر شرایطی که در ایران وجود دارد و ما از هموطنان در ایران خبر داریم , به کسانی که تحمل این شرایط سخت را ندارند از این طریق برای مهاجرت کمک میکنیم.

کیس به شرایط شما بستگی دارد , کیس یک داستان نیست بلکه موضوعی هست که باید با قوانین سازمان ملل و ایران مطابقت داشته باشد و با یک تناقض و یک دروغ کوچک رد میشود , اشخاصی هستند که بخاطر جلب نظر شما ممکن است که مبالغ کمی به شما پیشنهاد بدهند که 2 برگ کاغذ به شما میدهند که معلوم نیست کی هست و چی هست و چند نفر از این برگه ها استفاده کردند این کار یعنی کپی کردن و مسلما قبولی نخواهد داشت پس کیس شما باید با شخصیت شما , شهر شما و اطلاعات شما پایه ریزی بشود.

خصوصیات کیس های ما:

1. پایه ریزی با شخصیت شما
2. قابلیت استعلام از سازمان ملل
3. آموزش به شما توسط مشاور حقوقی
4. مشاوره تا زمان گرفتن اقامت دائم

تفاوت کیس های ما با کیس ها دیگران:
کیسی که به شما میدهیم طبق قوانین سازمان ملل قابلیت گرفتن قبولی 100% را دارد و به مدت 20 ساعت به شما آموزش میدهیم و این کیس بر اساس اطلاعات خود شما پایه ریزی میشود که واقعی به نظر بیاید و براحتی بتوانید اجرایش کنید و از همه مهمتر اینکه قابلیت استعلام دارد

تضمین ما:
کیس های ما طبق قوانین سازمان ملل قابلیت گرفتن قبولی 100% را دارند و با جزئیات کامل به شما آموزش داده میشود و اگر با آموزش ها پیش بروید و مطالبی که به شما گفته میشود را بکار بگیرید شما قبول خواهید شد و تا زمانی که اقامت دائم بگیرید به شما مشاوره رایگان داده میشود.

تماس با ما:
:EMAIL
case.refugee@gmail.com
http://refugee.blogsky.com

نمایه کاربر
Australia

Re: ارایه کیس پناهندگی

پست توسط Australia » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 8:31 pm

کیس های ما طبق قوانین سازمان ملل قابلیت گرفتن قبولی 100% را دارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هاهاهاههاهاهاهاهاهاههاهاهاهاهاههاهاها
:-) :-)
--
-
شعری زیبا از رابرت لی فراست!

راهی را برخواهم گزید که کمتر کسی پا در آن گذاشته است!رفتن به راهی که توسط دیگران

آزموده شده هنر چندانی نیست!راهی متفاوت خواهم رفت برای ماندگاری!!!

فروش ویژه تخم مرغ و جوجه 1 روزه
آدرس : نائورو/ درخت نارگیل قدیمی/ چادر 007
راه ارتباطی : کفتر طوقی جلد میدون شوش/ نائورو/سیدنی

Arad Avanesian

پست توسط Arad Avanesian » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 8:41 pm

case.refugee نوشته شده:مهاجرت از راه قانونی احتیاج به سرمایه زیادی دارد که هر کسی نمی تواند این هزینه ها را پرداخت کند ولی از طریق پناهندگی با یک کیس قوی می شود با هزینه بسیار کمی مهاجرت کرد.

خیلی ها فکر میکنند فقط رفتن مهم است و گرفتن اقامت کار آسانی است اما این افراد در اشتباه هستند و زمانی متوجه اشتباه خود می شوند که دیر شده است , اساسی ترین مرحله ی درخواست پناهندگی داشتن یک کیس منطقی و اصولی است پس باید با یک کیس قوی پیش رفت و زحمت ها و سرمایه را هدر نداده و بلاتکلیف نشد.

تهیه کیس در تمام دنیا کار قانونی ای نیست ولی به خاطر شرایطی که در ایران وجود دارد و ما از هموطنان در ایران خبر داریم , به کسانی که تحمل این شرایط سخت را ندارند از این طریق برای مهاجرت کمک میکنیم.

کیس به شرایط شما بستگی دارد , کیس یک داستان نیست بلکه موضوعی هست که باید با قوانین سازمان ملل و ایران مطابقت داشته باشد و با یک تناقض و یک دروغ کوچک رد میشود , اشخاصی هستند که بخاطر جلب نظر شما ممکن است که مبالغ کمی به شما پیشنهاد بدهند که 2 برگ کاغذ به شما میدهند که معلوم نیست کی هست و چی هست و چند نفر از این برگه ها استفاده کردند این کار یعنی کپی کردن و مسلما قبولی نخواهد داشت پس کیس شما باید با شخصیت شما , شهر شما و اطلاعات شما پایه ریزی بشود.

خصوصیات کیس های ما:

کیسی که به شما میدهیم طبق قوانین سازمان ملل قابلیت گرفتن قبولی 100% را دارد و به مدت 20 ساعت به شما آموزش میدهیم و این کیس بر اساس اطلاعات خود شما پایه ریزی میشود که واقعی به نظر بیاید و براحتی بتوانید اجرایش کنید و از همه مهمتر اینکه قابلیت استعلام دارد

تضمین ما:
کیس های ما طبق قوانین سازمان ملل قابلیت گرفتن قبولی 100% را دارند و با جزئیات کامل به شما آموزش داده میشود و اگر با آموزش ها پیش بروید و مطالبی که به شما گفته میشود را بکار بگیرید شما قبول خواهید شد و تا زمانی که اقامت دائم بگیرید به شما مشاوره رایگان داده میشود.

تماس با ما:
case.refugee@gmail.com
http://refugee.blogsky.com

سلام ;)
دلم تنگ شده بود گفتم بيام يه سري بزنم :D
خب اولين پستي كه چشمم رو گرفت پست شماست متاسفانه ;)
اقايي كه
پروسه پناهندگي رو بلدي
فرق انواع مهاجرت رو ميدوني
اساسي ترين مرحله هارو ميدوني
اينكه داري كمك ميكني به هموطنت جاي تقدير داره اما حداقل براي تبليغات كاريت مطلبي رو اماده ميكردي و ميزاشتي نه اينكه بري مطلبي رو كه يكي ديگه از سايت ها درباره فروش كيس هاش گذاشته رو كپي پيس كني تواينجا
الان همه فكر ميكنند شما هموني اما تو لباس case.refugee :D
موفق باشيد .
فکر میکردم تو همدردی!
ولی نه!
تو هم دردی

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 9:11 pm

انقد خر این یارو که نوشته قابل استعلام .اخه هالو از کشور پناهجو هیچی استعلام نمیشه .چطور اینا انقد نفهمن من موندم بقران
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 9:13 pm

حالا اگه یکی پیدا شه با طناب پوسیده این نفهم بره تو جوب دیگه واقعا ناقص العقله
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید

Majid_M

پست توسط Majid_M » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 9:51 pm

:ugeek: :x :evil: :twisted: :o :shock: :roll: :geek:

barad

پست توسط barad » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 8:14 am

:))))))

God.Father

پست توسط God.Father » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 10:30 am

داداش اينجا همه گرگ بارون ديده اند خودتو خسته نكن

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 12:10 pm

هوررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااا
کیس با قابلیت استعلام از سازمان ملل
عاشقتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم آقای تضمینی
آقا اینا همه چون چشم ندارن ببینن دارن مسخره میکنن.شما به کار خدمات ادامه بده.یقین دارم موفق میشی.
اما من میخوام از شما کیس بخرم.
فقط پولو وقتی میدم که کیس رو تحویل بدید و من بفرستم سازمان ملل(شماره سریال کیس رو ) وقتی جواب استعلام مثبت بود تمام پول + مقداری جهت تشکر فراوان به شما تقدیم میکنم
من الله توفیق
:P :D :) ;) :!: :?: :lol:

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 9 اردیبهشت 1392, 5:32 am

case.refugee نوشته شده:مهاجرت از راه قانونی احتیاج به سرمایه زیادی دارد که هر کسی نمی تواند این هزینه ها را پرداخت کند ولی از طریق پناهندگی با یک کیس قوی می شود با هزینه بسیار کمی مهاجرت کرد.

خصوصیات کیس های ما:

تضمین ما:

تماس با ما:
@gmail.com
http://r.com
دوست عزیز تبلیغ در سایت ممنوع است، لطفا رعایت کنید.
در نوشته های شما چند اشتباه فاحش وجود دارد:
- اطلاعات پرونده پناهندگی محرمانه میماند و از جایی استعلام نمیشود. شما در تبلیغات خود بیان میکنید "2. قابلیت استعلام از سازمان ملل"
تنها راه بررسی صحیح بودن یک کیس پناهندگی یکی گفته های پناهجو است که در ان تناقضی نباشد و با واقعیات کشوری که پناهجو از ان می اید همخوانی داشته باشد و دیگری بررسی مدارک موجود بر روی پرونده از طریق کارشناسان و یا وکلایی است که مورد اطمینان اداره مهاجرت هستند.
- در بخشی از تبلیغات خود نوشته اید "کیسی که به شما میدهیم طبق قوانین سازمان ملل قابلیت گرفتن قبولی 100% را دارد و به مدت 20 ساعت به شما آموزش میدهیم"
تنها پرونده هایی به صورت ١٠٠% قابل تضمین هستند که فرد پناهجو یک شخصیت شناخته شده باشد و دارای سابقه فعالیت سیاسی، مذهبی یا اجتماعی گسترده باشد. پرونده افرادی که شناخته شده نیستند را میتوان تا حد امکان قوی نمود ولی هیچ کس نمیتواند با اطمینان ١٠٠% تضمین دهد که پناهجو موفق به گرفتن پناهندگی خواهد شد. همیشه درصدی از ریسک در رد شدن پرونده وجود دارد.
آموزش یک پناهجو که اطلاعات زیادی از کیس پناهندگی ندارد تنها به مدت ٢٠ ساعت کافی نیست.

چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » دو شنبه 9 اردیبهشت 1392, 7:08 am

آقای چاووشی
شما فقط مواقعی که چیزی به ضرر شما باشه و کسی حرفی بزنه که تبلیغ محسوب بشه وارد عمل میشین و جواب میدین
خیلی وقتها هست که قاچاقبرا آزادنه تبلیغ میکنن و شما اصلا نیستین اینجا که بلاک کنید.
در ضمن
من یه مشکلی واسه آیدی قبلیم پیش اومد چند بار از راه های مختلف تماس گرفتم که حلش کنید ولی اصلا جوابی ندادید.
قصدم فقط گلایه نیست.همینکه اینجا رو ساختین تا خیلی ها اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارن به شخصه ازتون خیلی تشکر میکنم ولی امیدوارم در قبال کاربرا و خواسته هاشون هم احساس مسئولیت داشته باشید.

arashtn1

پست توسط arashtn1 » دو شنبه 9 اردیبهشت 1392, 7:38 am

liberal. نوشته شده:آقای چاووشی
شما فقط مواقعی که چیزی به ضرر شما باشه و کسی حرفی بزنه که تبلیغ محسوب بشه وارد عمل میشین و جواب میدین
خیلی وقتها هست که قاچاقبرا آزادنه تبلیغ میکنن و شما اصلا نیستین اینجا که بلاک کنید.
در ضمن
من یه مشکلی واسه آیدی قبلیم پیش اومد چند بار از راه های مختلف تماس گرفتم که حلش کنید ولی اصلا جوابی ندادید.
قصدم فقط گلایه نیست.همینکه اینجا رو ساختین تا خیلی ها اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارن به شخصه ازتون خیلی تشکر میکنم ولی امیدوارم در قبال کاربرا و خواسته هاشون هم احساس مسئولیت داشته باشید.
خیلی کامنت ها پاک شده!!

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » دو شنبه 9 اردیبهشت 1392, 7:47 am

arashtn1 نوشته شده:
liberal. نوشته شده:آقای چاووشی
در ضمن
خیلی کامنت ها پاک شده!!
امیدوارم توهین ها و تبلیغات قاچاقبر ها پاک شده باشه
و بعضی از بچه های بی ادب هم بلاک شده باشن.
البته ظاهرا یه سری افراد دیگه نیستن اینجا و این جای تشکر داره

نمایه کاربر
Australia

پست توسط Australia » دو شنبه 9 اردیبهشت 1392, 8:06 am

اقای لیبرال شما هر وقت حق امتیاز این اواتارتون
رو به دولت استرالیا دادین بعد به خواسته های دیگرتون رسیدگی
میشود :-)
ارادتمند نماینده ویژه استرالیا در این سایت :-)
شماره حساب هم: شعبه بانک نارگیل ناورو
:-)
به نظر من هیچ پستی به جز توهین و الفاظ رکیک
نباید پاک شود.
این بهترین سیاست این سایت است
حتی تبلیغات چون اگه اینجا مچ کلاهبرداران باز نشود
پس کجا باز شود و بقیه بدونند.
من طرفدار چاوشی هستم هر کی میخوات خوشش بیاد
میخوات بدش بیاد.
چون اینجا پر از اطلاعات هست آدم فقط باید اطلاعات درست
تشخص دهد.

--
-

راهی را برخواهم گزید که کمتر کسی پا در آن گذاشته است!رفتن به راهی که توسط دیگران

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » دو شنبه 9 اردیبهشت 1392, 8:33 am

Australia نوشته شده:اقای لیبرال شما هر وقت حق امتیاز این اواتارتون
رو به دولت استرالیا دادین بعد به خواسته های دیگرتون رسیدگی
میشود :-)
ارادتمند نماینده ویژه استرالیا در این سایت :-)
شماره حساب هم: شعبه بانک نارگیل ناورو
به نظر من هیچ پستی به جز توهین و الفاظ رکیک
نباید پاک شود.
این بهترین سیاست این سایت است
حتی تبلیغات چون اگه اینجا مچ کلاهبرداران باز نشود
پس کجا باز شود و بقیه بدونند.
من طرفدار چاوشی هستم هر کی میخوات خوشش بیاد
میخوات بدش بیاد.
چون اینجا پر از اطلاعات هست آدم فقط باید اطلاعات درست
تشخص دهد.

استرالیا جان
من حق امتیاز رو نمیدونم به دولت فخیمه استرالیا بدم یا به دولتی که شما در نائورو قراره به عنوان شعبه دوم دولت استرالیا تاسیس کنید :D :D
در ضمن قرارمون برای مذاکره باشه زیر همون درخت نارگیل کهن جزیره.البته اگر اشتون هم بیارید بد نیست :lol:
منم با نظر شما در مورد این سایت و اینکه کمک بزرگی به همه کرده موافقم.
اما به نظرم آقای چاووشی باید بیشتر از اینا به اینجا سر بزنن و رسیدگی کنن.خصوصا اینکه با تغییر تنظیمات، آیدی قدیمی من از دستم رفت و مدیر محترم کاری نکردن و من به همین دلیل خصومت شخصی دارم با ایشون :x :x
استرالیا جان میگم نکنه شما هم از عوامل سایت باشی تو پوست استرالیا :P :P
من میدونستم بالاخره هویتت رو میشه داری طرف چاووشی رو میگیری :lol: :lol: :lol: :lol:

نمایه کاربر
Australia

پست توسط Australia » دو شنبه 9 اردیبهشت 1392, 8:47 am

والا من اینجا کسانی رو مبینم که دوزدکی یا با ترس از چاوشی طرفداری
میکنند :-)
ولی من نه هر چی که ببینم درسه رو میگم
اهل باند بازی هم نیستم :-)
چاوشی نه به کار من میاد نه لازمش دارم :-)
--
-

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » دو شنبه 9 اردیبهشت 1392, 9:26 am

به به به اه اقای چاوشی واسه خودت عشق میکنی دیگه میگم ماها که اینجا رو میسازیم بعدا امتیاز خاصی نداریم جز نفرین و فحش کسایی که پولشون سوز شه نه؟؟

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » دو شنبه 9 اردیبهشت 1392, 9:03 pm

Australia نوشته شده:والا من اینجا کسانی رو مبینم که دوزدکی یا با ترس از چاوشی طرفداری
با حرفت موافقم.خیلی ها دارن زیر پوستی طرفداری میکنن
شوخی منو جدی نگیر.بعد از اینهمه شوخی با هم این یکیو جدی گرفتیا ;)
منم مثل شما.به درد منم نمیخوره.

نمایه کاربر
Australia

پست توسط Australia » دو شنبه 9 اردیبهشت 1392, 9:39 pm

liberal. نوشته شده:
Australia نوشته شده:والا من اینجا کسانی رو مبینم که دوزدکی یا با ترس از چاوشی طرفداری
با حرفت موافقم.خیلی ها دارن زیر پوستی طرفداری میکنن
شوخی منو جدی نگیر.بعد از اینهمه شوخی با هم این یکیو جدی گرفتیا ;)
منم مثل شما.به درد منم نمیخوره.
اره لیبرال جان :-)
دوسته خودبه منی شما :-)
الان با من یک کاری کردن که از نظرم برگشم :-)
این دفعه رو زیر سیبیلی رد کردم :-)
من به چاوشی که هیچی به سفور سره کوچم هم احتیاجی ندارم ;-)
--
-

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 99 مهمان