سلام به همه دوستان. من اندونزیم 2 هفته دیگه حرکت دارم

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
kasra2005
محل اقامت: اندونزی. جاکارتا و بوگور

سلام به همه دوستان. من اندونزیم 2 هفته دیگه حرکت دارم

پست توسط kasra2005 » پنج شنبه 16 خرداد 1392, 10:19 am

سلام به همه دوستان عزیز. من حدود 2 هفته است که رسیدم اندونزی و
تو این مدت رو آدم پرون‌های اینجا خوب تحقیق کردم و برای حدود 2 هفته
دیگه ( ممکنه به سه هفته هم بکشه) حرکت داریم. هر کدوم از دوستان
مایلن که با‌هم باشیم و تنها نریم ، میتونن اعلام آمادگی کنن تا همدیگه رو
ببینیم یا اونایی که هنوز نرسیدن اندونزی میتونن از همین طریق با من
در ارتباط باشن تا خودشونو برسونن.
به امید سلامتی و شادی همه‌مون

Amesterdam

Re: سلام به همه دوستان. من اندونزیم 2 هفته دیگه حرکت دارم

پست توسط Amesterdam » پنج شنبه 16 خرداد 1392, 8:58 pm

kasra2005 نوشته شده:سلام به همه دوستان عزیز. من حدود 2 هفته است که رسیدم اندونزی و

salam
manam be hamrahe khanevadam avayele tir mah jakarta hastim

n mohammadi

پست توسط n mohammadi » جمعه 17 خرداد 1392, 7:54 am

سلام من هم با خانواده می خواهم به استرالیا بیام لطفا اگر میشه بگین از چه دفتر هواپمایی به اندونزی اومدی و من ایمیل خودم بهت میدهم تاباهم در تماس باشیم حتما خبر ش به من ایمیل کن به امید روزهای خوش

kasra2005

پست توسط kasra2005 » جمعه 17 خرداد 1392, 8:09 am

Amesterdam نوشته شده:
kasra2005 نوشته شده:سلام به همه دوستان عزیز. من حدود 2 هفته است که رسیدم اندونزی و

salam
manam be hamrahe khanevadam avayele tir mah jakarta hastim
تا اون موقع هستم. انشاالاه به سلامتی بیاین

kasra2005

پست توسط kasra2005 » جمعه 17 خرداد 1392, 8:12 am

n mohammadi نوشته شده:سلام من هم با خانواده می خواهم به استرالیا بیام لطفا اگر میشه بگین از چه دفتر هواپمایی به اندونزی اومدی و من ایمیل خودم بهت میدهم تاباهم در تماس باشیم حتما خبر ش به من ایمیل کن به امید روزهای خوش
من با پرواز قطری اومدم. یعنی یه پرواز از تهران به دوحه و از دوحه به جاکارتا
من در خدمتم

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » شنبه 18 خرداد 1392, 2:33 pm

سلام
امیدوارم موفق باشید
کلاً چقدر رشوه دادید تو فرودگاه؟ و راهنمایی کنید موقع ورود به فرودگاه چطوری میشه کمترین باج رو پرداخت کرد؟
همه بلا استثنا به یک شکل باهاشون برخورد میشه یا اگر انگلیسی خوب باشه و پاسپورتمون سفید نباشه میشه پیچوندشون؟
سپاس

kasra2005

پست توسط kasra2005 » شنبه 18 خرداد 1392, 5:10 pm

liberal. نوشته شده:سلام
امیدوارم موفق باشید
کلاً چقدر رشوه دادید تو فرودگاه؟ و راهنمایی کنید موقع ورود به فرودگاه چطوری میشه کمترین باج رو پرداخت کرد؟
همه بلا استثنا به یک شکل باهاشون برخورد میشه یا اگر انگلیسی خوب باشه و پاسپورتمون سفید نباشه میشه پیچوندشون؟
سپاس
من هیچی ندادم! در‌واقع من شانس آوردم و با اینکه زبان زیاد یاد نداشتم ازم پول نگرفت البته منو تو اون اتاق برزخ 2 ساعتی
نگه داشتن و از بقیه نفری بین 200 تا 300 دلار گرفتن ! و من که آخرین نفر بودم دیگه اونقدر چک‌و‌چونه زدم :-D که دیگه تونستم
لایی رد بشم :-)
ولی اونایی که زبان‌شون خوبه راحت رد میشن ( معمولا) و همینطور کسایی که پاسپورتشون سفید نیست!
و یه مسئله دیگه اینکه روزی که شما میاین چقدر ورودی مهاجر هست! یعنی اگه تعداد مسافرا زیاد باشن خب ازشون کمتر باج میگیرن!
اما اگه مسافر کم باشه از هر نفر بیشتر باج میگیرن! ( همون رابطه متضاد کمیت و کیفیت)
ولی همه این‌ها درکل به شانس شما بستگی داره
امیدوارم تونسته باشم جواب‌تو بدم و مرسی از آرزوی موفقیتت برای ما :-)

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » شنبه 18 خرداد 1392, 8:43 pm

kasra2005 نوشته شده:
liberal. نوشته شده:سلام
امیدوارم موفق باشید
سپاس
من هیچی ندادم! در‌واقع من شانس آوردم و با اینکه زبان زیاد یاد نداشتم ازم پول نگرفت البته منو تو اون اتاق برزخ 2 ساعتی
نگه داشتن و از بقیه نفری بین 200 تا 300 دلار گرفتن ! و من که آخرین نفر بودم دیگه اونقدر چک‌و‌چونه زدم :-D که دیگه تونستم
لایی رد بشم :-)
ولی اونایی که زبان‌شون خوبه راحت رد میشن ( معمولا) و همینطور کسایی که پاسپورتشون سفید نیست!
و یه مسئله دیگه اینکه روزی که شما میاین چقدر ورودی مهاجر هست! یعنی اگه تعداد مسافرا زیاد باشن خب ازشون کمتر باج میگیرن!
اما اگه مسافر کم باشه از هر نفر بیشتر باج میگیرن! ( همون رابطه متضاد کمیت و کیفیت)
ولی همه این‌ها درکل به شانس شما بستگی داره
امیدوارم تونسته باشم جواب‌تو بدم و مرسی از آرزوی موفقیتت برای ما :-)
خیلی خیلی مرسی از جوابت
راستش من انگلیسی رو راحت میتونم صحبت کنم.پاسپورتم مهلتش تمام شد و عوض کردم.پاس جدیدم سفیده ولی پاس قبلی که باهاش قبلاً سفر کرده بودمو دارم که ویزا و مهر ورود و خروج داره.
نمیدونم دقیقاً چه قلقی دارن این پلیس اندونزی که بشه با صحبت بپیچونیمشون.اما نهایتا اگر 200 تا 300 دلار باج باشه بهتر از اینه که از بالی وارد جاکارتا بشیم.چون هزینه زیادتر در میاد
اگر تونستی یه کم توضیح بده با چه دیالوگی میشه پلیسو دو در کرد.
سپاس از لطف و محبتت

kolbe

پست توسط kolbe » یک شنبه 19 خرداد 1392, 9:09 am

salam be dostan man hdode 2 hafte hast jakarta hastam pishnahad be dostan
1:be hich vajh narand bali chon onja ham mesle jakarta shode
2:be omid in nyand ke inja adam paron pida konand ke avalesh khili sakhte
3: bishtar az 300 dolar reshve nadand ke 200-300 nerkhesh hastesh va khodeshon ro be giji bezanand
4: mobail khob nyarand ke migirand mogheh harekat
5: khoraki be hade kafi mesle ton mahi va .... va harchi byarand ke inja rahattar bashand
6:bishtar ghachaghbara to ye shahr ya behtare begam rostaii hastand be esme cisaroa
7: va mohemtar az hame bejonbid dast dast nakonid

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » یک شنبه 19 خرداد 1392, 9:26 am

kolbe نوشته شده:salam be dostan man hdode 2 hafte hast jakarta hastam pishnahad be dostan
1:be hich vajh narand bali chon onja ham mesle jakarta shode
2:be omid in nyand ke inja adam paron pida konand ke avalesh khili sakhte
3: bishtar az 300 dolar reshve nadand ke 200-300 nerkhesh hastesh va khodeshon ro be giji bezanand
4: mobail khob nyarand ke migirand mogheh harekat
5: khoraki be hade kafi mesle ton mahi va .... va harchi byarand ke inja rahattar bashand
6:bishtar ghachaghbara to ye shahr ya behtare begam rostaii hastand be esme cisaroa
7: va mohemtar az hame bejonbid dast dast nakonid
سپاس کلبه جان
خیلیها رفتند از اینجا و حتی یکبار هم تو انجمن پست نذاشتن.اما شما به قولتون وفادار موندید.از طرف همه تشکر میکنم از شما
راهنمایی هاتون خیلی به درد میخوره.اگر رشوه 200 یا 300 تا هست که خوب بهتره از همون جاکارتا وارد بشیم.برخورد پلیس چطوره؟همون اول پیشنهاد رشوه اگه دادن و بهشون دادیم سریع کار تمامه؟
راستی پولا رو جاساز کنیم جایی که نبینن و مقدار کمی تو جیب بذاریم یا فرقی نمیکنه؟به هر حال اگر ببینن پول زیاد باشه اشتهاشون زیاد میشه
شما هتل هم رزرو زدین یا بدون رزرو هتل رفتین؟
ممنون میشم اگر جواب بدین

kolbe

پست توسط kolbe » دو شنبه 20 خرداد 1392, 5:45 am

salam dostand khodeshon taghaza pol mikonand va kam pish myad jibaro begardand hotel rezro konid vali bdone pol faghat enterneti

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » دو شنبه 20 خرداد 1392, 8:09 am

ممنون کلبه جان
اگر خودشون تقاضا کنن باز هم بد نیست.حداقل میشه کمتر بهشون داد و مجابشون کرد.شنیده بودم اول با پیشنهاد بالا شروع میکنن که نباید زیاد اعتنا کرد و هر چه کمتر بهتر
1 سوال دیگه
با پرواز قطر رفتین یا امارات؟بلیط چند خریدین؟تاریخ رفت و برگشتتون چند روزه بود؟هتل چند روز رزرو زدین؟

ahmad1983

پست توسط ahmad1983 » دو شنبه 20 خرداد 1392, 8:29 am

من قصد دارم همه هزینه قایق رو بدم داداشم از ایران واسم از طریق وسترن یونیون (صرافیها انجام میدن) حواله کنه زنگ زدم یه صرافی حدود 200 دلار کارمزد صراف میشه واونجا هم با اصل گذرنامه و یه کد که صراف میده میتونید برید یه شعبه از این بانک تو هر شهری از اندونزی و مبلغ رو بعد از یکی دو ساعت تحویل بگیرید
و اونجا هم توی جیبم 500 دلار میذارم که اگه ازم رشوه بخوان شاکی بشم و ساکم رو بگم اگه میخوایید تفتیش کنید..در آخر مثل اسکروچ خسیس یه 100 دلاری بذارم کف دستش
یعنی کلا 300 دلار با کارمزد صراف ولی خوبی اش اینه که با خیال راحت میری و به قول لیبرال ممکنه تفتیش کنن و چند هزار دلار کشف کنن اونموقع با مبالغ کم راضی نمیشن
تازه تو همین فرودگاه امام هم من چند بار بلیط بانکوک داشتم تفتیش کردن و اونجا هم بعید نیست دیبورت بشی یا ....چون بعضی موقع قبل از تفتیش ازت سوال که چقدر همراه داری؟اگه راستش رو نگید و متوجه بشن از نظر اونها جرم مرتکب شده ای و ممکنه دیپورت بشی

kolbe

پست توسط kolbe » دو شنبه 20 خرداد 1392, 9:05 am

dar jvab be soal liberal man ghatar 3 roze gereftam 2600 ba hotel vali hamon iran bargashto kansel konid dar jvabe ahmad 1983 : dolar karmozd zyad migirand faghat 200 dolar nist chon yeki hamin karo karde hdood 700 ta gereftan va hamrahe khodet byari behtare kam pish myad pool ro bokhorand hast montaha bayad tarafet ro beshnasi

ahmad1983

پست توسط ahmad1983 » دو شنبه 20 خرداد 1392, 9:14 am

آقا امیر چطوری پرواز رو کنسل کنیم؟ نصف پول بلیط رو دفتر مسافرتی میده؟ بعد تو فرودگاه گیر نمیدن که بلیط برگشت نداشته باشی؟

kolbe

پست توسط kolbe » دو شنبه 20 خرداد 1392, 1:12 pm

shoma ke blit raft va bargasht darid age ashna bashe ke bade in ke raft va bargasht blit dasteton bod kansel konid

نمایه کاربر
hamid022
محل اقامت: Tehran

پست توسط hamid022 » دو شنبه 20 خرداد 1392, 6:01 pm

Kolbe عزیز می خواستم بدونم لب تاب هم میتونیم رد کنیم یا کلا نیاریم منظورم اینه که امکانش هست تو کمپ کریسمس و بعدش هم از لب تاب شخصی خودمون استفاده کنیم

kolbe

پست توسط kolbe » دو شنبه 20 خرداد 1392, 7:14 pm

na doste gerami vasayele elektroniki kolan namizaran ba khodet byari lenj chon vasile jasosi hastesh va rad yab ham migire radesho

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » دو شنبه 20 خرداد 1392, 9:43 pm

یعنی حتی هارد اکسترنال هم نمیذارن ببریم.اطلاعاتمونو روش کپی بزنیم.این که دیگه وسیله جاسوسی نمیشه

نمایه کاربر
Darkness

پست توسط Darkness » سه شنبه 21 خرداد 1392, 12:05 am

kolbe عزیز یه سوال داشتم شما هنوز جاکارتا هستید درسته؟ میخواستم بدونم این مدت زمان که شما اونجا هستید در هتل هستین یا قاچاقبر شما رو در مکان خاصی نگه میداره؟ منظور من بطور کلی هزینه هایی که هست که میشه اگر یه شخص مجبور باشه یکماه یا بیشتر در جاکارتا باشه تا راه باز باشه باید این مدت هزینه خورد خوراک اینها رو بده؟

kolbe

پست توسط kolbe » سه شنبه 21 خرداد 1392, 5:53 am

hich chiz elektoroniki ro namizaran ba khodet bebari
ja va makan midam behet vali khorak na say konid az iran vase modati khoraki byarid

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 21 خرداد 1392, 6:05 am

kolbe نوشته شده:hich chiz elektoroniki ro namizaran ba khodet bebari
ja va makan midam behet vali khorak na say konid az iran vase modati khoraki byarid
سلام ببخشید چرا از ایران خوراکی بیارن ؟
پلیس فرودگاه اینقدر خنگ هستن که متوجه نشن ؟
ددیم که اوردن ولی از خریت بوده :P :P :P :P :P

kolbe

پست توسط kolbe » سه شنبه 21 خرداد 1392, 6:07 am

na doste gerami khoraki inja zyad del neshin nist

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 21 خرداد 1392, 6:14 am

kolbe نوشته شده:na doste gerami khoraki inja zyad del neshin nist
مگر چقدر میتوانن کنسرو بیارن .
خوب مگر قاچاق برها برای سفر هم چی بهشون میدن همش تن ماهی یا لوبیا با نان و میوه همین .
شما هرچی بخواهید تو ایندونزی پیدا میشه فقط بعضی از مواد باید بروید جاهای خاص همین.
یکی از خانواد های که امده بود بماند با خودش به اندازه سفر نوح مواد غذائی و حبوبات اورده بود 3 روز بازداشت بود تو مسجد بعدم دیپورتش کردن تهران وقتی رسید هم 1600 تومان پول جریمه داد چون زمان حرکت بهش گفتن دیپورت میشی گوش نکرد ازش تعهد گرفتن :lol:
حالا به ان اندازه نه ولی این مدت میتونن سپری کنن تا اینکه این ریسک بپذیرن بخاطر غذا .
بعد هم kfc پیتزا هات و غیره هستن :P
در این که خودشون اشغال خورن شکی نیست فقط بو میده غذاهاشون :lol: :lol: :lol: :lol:

kolbe

پست توسط kolbe » سه شنبه 21 خرداد 1392, 6:22 am

doste gerami be nazar man to to in anjoman chizi nanvisi va azhar nazar nakoni behtare man daram rahnamii mikonam hala age dost nadashti gosh nakon

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 21 خرداد 1392, 6:48 am

kolbe نوشته شده:doste gerami be nazar man to to in anjoman chizi nanvisi va azhar nazar nakoni behtare man daram rahnamii mikonam hala age dost nadashti gosh nakon
بنده تا هروقت که دلم بخواهد اینجاه هستم . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
شما همون بهتر که به مردم کمک کنی ولی پیشناهد هائی نده که مردم بدبخت بشن . تو اندونزی این همه مواد غذائی هست تو این مدتی که تو اندونزی هستن انتظار دارن قرمه سبزی بخورن !
اگر هم بخوان باز هست .
بنده هم گفتم لازم نیست غذا با خودشون بیارن مگر امدن کره ماه !
معلومه که گوش نمیکنم 8 ماه تو این خراب شده هستم بیام به حرف تو گوش کنم :lol: :lol: :lol: :lol:

اقا تو به کمکت برس ما کاری نداریم ولی یه چیزی نگو مردم گیر کنن .

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » سه شنبه 21 خرداد 1392, 10:15 am

سپاس از همه دوستان
ولی کلبه جان با حرف جانی کاملاً موافقم.خوراکی همراه داشتن باعث تابلو شدن قضیه میشه و ارزش نداره آدم به خاطر داشتن خوراکی زیاد دیپورت بشه.واقعاً اوج بدبیاری میشه اینطوری
به هر حال این سفر پر از سختی هست و اگر واقعاً کسی مشکل غذا خوردن و سیر کردن خودشو داره بهتره پا تو این راه نذاره.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 21 خرداد 1392, 1:16 pm

دوستان من قسط بی ارزش کردن کمک های کلبه نداشتم .
ولی اینکه غذا بیارن کاره کاملا اشتباهی است تو مناطق که ایرانی ها هستن همچی پیدا میشه شاید تو جاکارتا مجبور بشی همش بری فست فود ولی تو مناطق چی بوبور و سیساروا و غیره
هیچ مشکلی ندارید همه نوع مواد عذائی از حبوبات گرفته تا ماهی زنده فقط نسبت به ایران گران تر هستن .
کسانی که میخوان برن با قایق براشون فکر نکنم مهم باشه حتی اگر 1 ماه غذا اماده فست فود و یا کنسرو بخورن . بدترین زمان تو قایق که نمیتونی هرچی خواستی بخری و مجبوری همون تن ماهی یا لوبیا با تخمرغ بخورید .
بیشتر هم میوه میدن .
باید با این نوع غذا خوردن عادت کنید انهائی که متاهل میتونن به درست کنن ما که مجردیم با همون تخمرغ عهد بستیم :lol: :lol: :lol: :lol:
به نظرم واقعا ارزش نداره بخاطر گیر دادن پلیس فرودگاه به کنسرو بخواهبد حتی 1% ریسک کنید این خانواده که دیپورت کردن 10 ماه پیش بود وقتی هنوز گیر زیاد نشده بود الان که خدا میدونه
رنگ پاس تو دستتو ببینن رفتارشون عوض میشه ...
خخخخ نوشته اسلامیک خخخخخ تففففف

نمایه کاربر
Darkness

پست توسط Darkness » پنج شنبه 23 خرداد 1392, 10:07 pm

به نظر من هم بردن مواد خوراکی باعث تابلو شدن آدم میشه اما روی هم رفته شخصا میخوام از دوست عزیزمون kolbe تشکر کنم که از موقعی که به اندونزی رفت تو اینجا قصد کمک و اطلاع رسانی اوضاع رو به ما داشته شخصا چندین بار از ایشون سوال کردم و به ما پاسخگو بودند و اطلاعات خودشون رو در اختیار ما گذاشتند.
یه نکته جالب هم اینکه صفحه معروف و شناخته شده فیس بوک پناهندگی استرالیا و سوئد که همیشه آخرین اخبار رو میذاشت گویا صاحب این صفحه که خود هم به تازه گی راهی اندونزی شده در این صفحه اطلاع رسانی کرده که از آوردن تن ماهی و مواد غذایی خودداری کنید https://www.facebook.com/Australia.sweden
اینم متن پیام ایشون :
harkasi khast biad akharaye zemestoon ba avale bahar behtarin fasl hast
tone mahi va ghaza aslan ba khodetoon nayarid chon in khodesh mishe ye neshone ke to geyt azaton pol begiran ta mitonid mogheii varede forodgahe jakarta beshid ke sobh bashe ( shift sobh ) chon adamash behtaran agar englisi balad bashid pol nemigiran
man berresam austeralia akhbare jadido mizaram vali dakhele kamp nemiam inja
felan bye

kolbe

پست توسط kolbe » جمعه 24 خرداد 1392, 6:59 am

salam be kolye dostan va tashakor az hame dostam man ke migam movade ghazaii byariid ke inja kharjeton nashe irani ke az avalesh negaheshon midarand va harchi to kifet bashe ya nabashe ham pol migirand man to hava pim ye akhonde hamraham bood ke omadebood vase sokhanrani dar daneshgah ba in hame madrak baz azash pool gereftand va dar zemn age pool ro gereftand khodeshon eskortet mikonand ta biroon va kif ro aslan negah namikonand negaran nabashid tablo ham nist chon aslan namigardand

ahmad1983

پست توسط ahmad1983 » جمعه 24 خرداد 1392, 10:45 am

همونطور که کلبه نوشته ممکنه به خاطر اینکه رشوه میگیرن دیگه کاری با کنسرو نداشته باشن
ولی توی همین فرودگاه ایران من به چشم خودم دیدم که یه پیرمرد که با پسرش عازم بانکوک بودن دستگاه بازرسی توی همون ورودی فرودگاه به مامورها پیغام داد و اونها هم کیف این بنده خداها رو باز کردن حدود 6-7 تا کنسرو ماهی کشف کردن و همه قوطیها رو باز کردن
من متوجه نشدم چرا قوطیها رو باز کردن آخه کسی هم بخواد مواد ببره توی قوطی پلمب شده که نمیتونه جاسازی کنه
ولی توی بعضی از هتل های خارج کشور دیدم که بعضی از ایرانیها با خودشون کنسرو اوردن و توی لابی هتل مشغول خورن بودن
ولی به نظر من کمی ریسکه همراه بردن کنسرو به دو دلیل اول اینکه به خودی خود مامورهای فرودگاه ایران روی پرواز جاکارتا حساس هستن حالا اگه کنسرو هم بگیرن دیگه خیلی تابلوست..دوم اینکه اگه جلوی همه مسافرها بیان یه محموله کنسرو باز کنن آدم ضایع میشه و همون بهتر که توی اندونزی از یه فروشگاه زنجیره ای چند تا کنسرو بخریم فکر کنم کنسروهای خارجی هم اونجا هست که به ذایقه ما سازگار باشه کمی گرونتر

kolbe

پست توسط kolbe » شنبه 25 خرداد 1392, 7:56 am

na dar frodgah iran ham kar nadarand faghat ye taahot migirand ke ma dar barabar gereftan reshve taahod nadariim va behet migand jakarta yani reshve khater jam bashid

kasra2005

پست توسط kasra2005 » شنبه 25 خرداد 1392, 4:54 pm

سپاس از همه دوستان
چند روزی بود بعلت نقل مکان به اینترنت دسترسی نداشتم
ولی خوشبختانه حل شد. تمام پست ها رو خوندم. اگه نظر
منو بخواین ، سبک سفر کنید (من با یه کوله پشتی اومدم) و
خوشبختانه به هیچ مشکلی نخوردم ! واسه بحث خوراکی به
نظر بنده حقیر فقط و فقط یه مقدار خرمای خشک ، توت خشک
و مغز گردو! فقط همین. اونم اینجا پیدا میشه ،ولی گرونتره
و از طرفی زیاد جا نمیگیره
اگر هم واسه موضوعات دیگه ، خدای نکرده به مشکل خوردید
منو پیدا کنید ، امیدوارم بتونم مشکلتون رو حل کنم
به امید موفقیت همگی

نمایه کاربر
liberal.

پست توسط liberal. » یک شنبه 26 خرداد 1392, 11:46 am

kasra2005 نوشته شده:سپاس از همه دوستان
چند روزی بود بعلت نقل مکان به اینترنت دسترسی نداشتم
ولی خوشبختانه حل شد. تمام پست ها رو خوندم. اگه نظر
منو بخواین ، سبک سفر کنید (من با یه کوله پشتی اومدم) و
خوشبختانه به هیچ مشکلی نخوردم ! واسه بحث خوراکی به
نظر بنده حقیر فقط و فقط یه مقدار خرمای خشک ، توت خشک
و مغز گردو! فقط همین. اونم اینجا پیدا میشه ،ولی گرونتره
و از طرفی زیاد جا نمیگیره
اگر هم واسه موضوعات دیگه ، خدای نکرده به مشکل خوردید
منو پیدا کنید ، امیدوارم بتونم مشکلتون رو حل کنم
به امید موفقیت همگی
ممنون
اگر میشه در مورد شرایط جاکارتا هم کمی توضیح بدید.

kasra2005

پست توسط kasra2005 » یک شنبه 26 خرداد 1392, 1:07 pm

لیبرال عزیز خواسته بود در مورد جاکارتا توضیح بدم اما مشخص
نکرده بود به طور خاص در مورد چه چیزی! پس یه توضیح کلی میدم
خیلی شلوغ ، پر سر و صدا ، مکان تفریحی بیشتر ولی مخارج گرونتر!
شبیه تهران نسبت به شهرای دیگه! فقط همین

moonnight

پست توسط moonnight » دو شنبه 27 خرداد 1392, 10:28 am

سلام دوستان عزیز میشه لطفا برام توضیح بدید که برای رفتن به اندونزی ویزا میخواد یا نه ؟ هزینه رفتنش چقدره برای خانواده ؟ از اندونزی هزینه رفتن به استرالیا چقدره ؟؟ من دو سال پیش با خانواده رفتیم اروپا و اشتباه کردیم برگشتیم حالا دنبال یه راهی میگردیم که با هزینه کم دوباره بتونیم بریم میشه لطفا اگه کسی راهی کم هزینه سراغ داره راهنماییم کنه مرسی

ahmad1983

پست توسط ahmad1983 » دو شنبه 27 خرداد 1392, 11:14 am

من خودم هم درگیر گرفتن بلیط و ویزای جاکارتا هستم ویزای جاکارتا لب مرز یعنی تو اندونزی صادر میشه 25 دلار
ولی بلیط با توجه به درخواست بالا در این فصل سال کمتر از 3700000 گیر نمیاد پرواز قطری) ولی یه دفتر مسافرتی من میشناسم که گفت پرواز ایران ایر هم داریم که تا بیست روز دیگه تکمیله اگه بخوای میری توی صف انتظار با قیمت 2700000
دیگه کمتر از این مبالغ من هر چی امروز زنگ زدم گیر نمیاد چون خودم هم نیمه اول تیر باید برم
بلیط هم رفت و برگشت صادر میشه که اگه بخوایید بعدا پرواز برگشت رو کنسل کنید حدود 150 هزار تومن !! فقط تعلق میگیره(البته اینو یکیشون گفت )

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » دو شنبه 27 خرداد 1392, 4:09 pm

بلیط تهران به جاکارتا شرکت air asia الان 1550وتهران به بالی 1900هستش الکی پول پای پرواز قطری وامارات ندین
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 27 خرداد 1392, 4:22 pm

دوستان پرواز مهم تا اندونزی دقیق نمیدونم چند ساعت ولی زیر 8 ساعت نیست با ایران ایر که معلوم تا اخرش باید قران بخونی .
پرواز های قطری و امارت هم خوبن یعنی بهترین هستن .
پروازهای air asia از مالزی تا بالی با این پرواز امدم هیچ کیفتی نداره و همشون کوچیک هستن و شاید هم بدتر از هواپیما های ایران . همشون قدیمی بودن حاالا شاید برای شما نوع هواپیما فرق کنه ولی من به شخصه راضی نبودم .
درست ارزان تر از همه پرواز ها هست ولی امینت نداره 3 ماه پیش یکیشون بجائی اینکه تو فرودگاه بالی بشینه رفت تو اب فرود امد :lol: ولی نزدیک ساحل بود چیزی نشد.

ahmad1983

پست توسط ahmad1983 » دو شنبه 27 خرداد 1392, 5:48 pm

شما که میفرمایید پرواز air asia قیمت 1550 هست لطفا شماره تلفن دفتر مسافرتی رو هم بدید؟ قیمت پروازها روز به روز و هفته به هفته تغییر میکنه مخصوصا تو این فصل که مسافر زیاده ..قیمت زیر 4200000 گیر نمیاد فقط یه دفتر مسافرتی 3700000 میگفت
بله اگه دو سه هفته قبل رو میگید من خودم همون قیمت رو بهم گفته بودن ..شماره دفتر مسافرتی رو هم به یکی از اعضای این فروم (کلبه) داده بودم ولی الان همون میگه 5200
لطفا اطلاعاتتون رو به روز کنید

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » دو شنبه 27 خرداد 1392, 6:26 pm

اقا دلار ارزون شده به نسبت چند هفته پیش .پس دلیلی نداره قیمت ها تغییر کنه .خود ایرلاین هم که گرون نکرده .پس جریان چیه؟
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

ahmad1983

پست توسط ahmad1983 » سه شنبه 28 خرداد 1392, 1:25 am

دلار زیاد تغییری نکرده حدود 150 تومن ارزون شده یعنی حدود نیم درصد ارزون شده :geek:
چون این مسیر جاکارتا تو این فصل سال قیمتها رو بالا بردن البته تابستون کلا قیمتهای بلیط بالا میرفت اما نه اینقدر زیاد
خودتون هم باورتون نمییشه زنگ بزنید چهار تا دفتر مسافرتی سوال کنید
همون دفتر مسافرتی که 20 روز قبل به من زیر 2 تومن قیمت داده بود الان 5200 بهم میگه :o
با این همه خرج و ریسک کردن و عبور از هفت خوان رستم من نمیدونم واقعا ارزش داره بریم یا نه؟

ahmad1983

پست توسط ahmad1983 » سه شنبه 28 خرداد 1392, 2:36 am

هر چند این مطلب ربطی به این بحث نداره و با عرض معذرت از دوستان اینجا مینویسم اگه دوست داشتید یه پست در همین زمینه میزنم ... واسه افراد مجرد راههای دیگه ای هم هست که بتونن اقامت بگیرن و در مدت زمان حداکثر یک سال ویزای نامزدی گرفت و آقا وار وارد کشور مربوطه شد
البته این راهی که میگم به فاکتورهای دیگه ای مثل وضعیت ظاهری و زبان انگلیسی و شانس هم بستگی داره ولی کاملا شدنی ست
یکی از اقوام ما از طریق ویزای نامزدی تونست بره ایرلند و توی فیس بوک مخ طرف رو زد ... یه مشورتی چند وقت قبل با ایشون داشتم گفت بهترین و عاقلانه ترین کار واسه گرفتن اقامت همین روشه...میگفت دخترهای خارجی چون از کمبود محبت رنج میبرن :D خیلی زود ما ایرانیها میتونیم با محبت کردن زیاد مخشون رو بزنیم و بخصوص سنشون برسه به 30 سال دنبال شوهر میگردن و خیلی هاشون دوست دارن با مردهای خارجی ازدواج کنن و میگفت تا میتونی محب کن بهشون :) مراحل کار به شکل زیر هست
1)ثبت نام در یک ثایت همسریابی خارجی ترجیحا سایتی که پاتوق آمریکایی ها باشه (چند تا سایت هم به من معرفی کرد)
2)ارتباط برقرار کردن با حداقل دو سه نفر در آن واحد ... ابتدا ارتباط از طریق سایت یا ایمیل و بعد وب کم و تماس تلفنی
3)دعوت از شخص مورد نظر برای ملاقات در ایران یا یه کشور خارجی ارزان مثل ترکیه(مهمترین بخش همینه چون باید کسی رو گیر اورد که بتونه خرج خودش رو بده حداقل پول بلیطش رو بده در غیر اینصورت یا باید پول بلیطش رو مثلا از آمریکا به ایران بدید یا یه کشور مثل ترکیه دعوتش کرد به نظر من ارزشش رو داره به شرطی که تو دام بعضی از خارجیهای شیاد نیفتید..راهنمایی های بیشتری هم بهم کرد که اینجا نمیشه بنویسم
اگه من موفق نشم از طریق قاچاق برم استرالیا حتما این روش رو امتحان میکنم

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 28 خرداد 1392, 2:58 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
داداش ما ایرانی ها تو این کار تک هستیم ما مخ هرکسی که فکرشو کنی میزنیم . :D :D :D :D
ایرانی جماعت این خاصیت مخ زدنشو نمیتونه از یاد ببره
میتونی یه پست جدید هم برای روش های مخ زدن بذاری بچه ها هم استفاده کنن
هرکسی تجربیات خودشو بگه .

ahmad1983

پست توسط ahmad1983 » سه شنبه 28 خرداد 1392, 3:23 am

دمت گرم اگه ببینم این مبحث خواهان داره چشم یه پست باحال میزنم
حقیقت این فامیل ما که رفته ایرلند ید طولایی در مخ زنی داره و تک تک تجربیاتشو به من انتقال داد
جریان ایشون هم به این صورت بود که قاچاقی یعنی زمینی از استانبول یکی رو گیر اورد و رفت ایرلند اما اونجا قصد داشتن دیپورتش کنن اینم رفت مخ یک ایرلندی رو همونجا از طریق اینترنت زد و حضوری ملاقاتش کرد بعد که اداره مهاجرت ایرلند فهمید بهش گفتن که فایده نداره این لاشی بازیها و در هر صورت دیپورتت میکنیم بعد نامزدش بلند میشه میره اداره مهاجرت سر و صدا راه میندازه و میگه یا نامزد منو قبول میکنین یا شهروندی من رو کنسل کنید یعنی منو هم دیپورت کنید
اونها هم راهی نداشتن جز اینکه به ایشون ویزای نامزدی بدن و الان هم بعد از چند سال سیتیزن شده و زندگی خیلی خوبی داره
من یه چند روزی از طریق اینترنت سرچ میکردم یه اکراینی عاشقم شد مخ زدن دخترای اکراینی خیلی خیلی راحته اصلا انگار نصف بیشتر جمعیتشون دختر جوونه خیلی زیبا هستن مثل هوری
ولی گذرنامه اکراین یک دهم استرالیا هم ارزش نداره فعلا دارم مخ یه آمریکایی رو شستشو میدم تا ببینم چی میشه!! چند روز دیگه هم میرم اندونزی همه چی رو به خدا واگذار کردم

pedram mahjani 9448

پست توسط pedram mahjani 9448 » سه شنبه 28 خرداد 1392, 10:51 am

سلام بچه ها من میخوام برم استرالیا به صورت قاچاق کسی هست بهم کمک کنه

p.nazari

پست توسط p.nazari » سه شنبه 28 خرداد 1392, 11:46 am

سلام دوستان عزیز اگر به صورت غیر قانونی برم یه کشور دیگه کدوم کشور از همه لحاظ بهتره.
ممنون میشم راهنماییم کنید

valas

پست توسط valas » سه شنبه 28 خرداد 1392, 2:21 pm

pedram mahjani 9448 نوشته شده:سلام بچه ها من میخوام برم استرالیا به صورت قاچاق کسی هست بهم کمک کنه
dadash kheyli kli gofti daqiqan bego je komaki? adambar.pas.kamp ji?

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » سه شنبه 28 خرداد 1392, 6:03 pm

ahmad1983 نوشته شده:شما که میفرمایید پرواز air asia قیمت 1550 هست لطفا شماره تلفن دفتر مسافرتی رو هم بدید؟ قیمت پروازها روز به روز و هفته به هفته تغییر میکنه مخصوصا تو این فصل که مسافر زیاده ..قیمت زیر 4200000 گیر نمیاد فقط یه دفتر مسافرتی 3700000 میگفت
بله اگه دو سه هفته قبل رو میگید من خودم همون قیمت رو بهم گفته بودن ..شماره دفتر مسافرتی رو هم به یکی از اعضای این فروم (کلبه) داده بودم ولی الان همون میگه 5200
لطفا اطلاعاتتون رو به روز کنید
اقا بی خودی جو ندین .همین امروز زنگ زدم چند تا اژانس امار گرفتم.پرواز air asia تهران به جاکارتا 1580البته فقط تا دوروز دیگه .برای بقیه اوقات هم با این مبلغ پیدا میشه مثلا برای 16تیر 1650.فقط سختی پرواز با air asiaاینه که از تهران به کوالامپور میره وپرواز بعدی به مقصد جاکارتا از خود اون فرودگاه انجام نمیشه وشما باید فرودگاهتون رو عوض کنیدوبا تاکسی به تومن 100تا خرج داره.پرواز KLMتهران _کوالامپور_جاکارتا هم 2200که یه مقدار راحتره نسبت به air asia .وپرواز به جاکارتاازطریق خود فرودگاهی که اومدید انجام میشه.

ahmad1983

پست توسط ahmad1983 » سه شنبه 28 خرداد 1392, 7:58 pm

قبلا هم نوشتید ولی من و لیبرال هم زنگ زدیم آمار گرفتیم قیمتها خیلی بالاتر از اون چیزیه که شما میگید ..باشه قبول شما درست میگید فقط لطف کن فقط یکی از چند تا دفتر مسافرتی که میگید به ما هم معرفی کن

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 63 مهمان