دو روزه از اندونزی برگشتم

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Amesterdam

دو روزه از اندونزی برگشتم

پست توسط Amesterdam » شنبه 5 مرداد 1392, 1:13 pm

سلام
من دو روزه که از اندونزی برگشتم بعد از اتفاقات اخیر که در رسانه ها پخش شد موج بسیاری بدی تو جاکارتا پیچید و خیلی از مسافران به ایران برگشتن تو فرودگاه بالی که بودم خودم به شخصه دیدم یه خانواده که تازه از مالزی اومده بودن بهشون ویزا نمیدادن و من از مامور امیگریشن سوال کردم و گفت فعلا به هیچ ایرانی ویزا نمیدن باید از کشور خودشون اقدام کنن ، گفت که این دستور جدیده هرکی هم بیاد بالافاصله برش میگردونن خلاصه با کلی ایرانی ما برگشتیم و مالزی هم 2 روزی که بودم کلی ایرانی دیدم که از اندونزی برمیگشتن .

ben10

Re: دو روزه از اندونزی برگشتم

پست توسط ben10 » شنبه 5 مرداد 1392, 10:42 pm

Amesterdam نوشته شده:سلام
من دو روزه که از اندونزی برگشتم بعد از اتفاقات اخیر که در رسانه ها پخش شد موج بسیاری بدی تو جاکارتا پیچید و خیلی از مسافران به ایران برگشتن تو فرودگاه بالی که بودم خودم به شخصه دیدم یه خانواده که تازه از مالزی اومده بودن بهشون ویزا نمیدادن و من از مامور امیگریشن سوال کردم و گفت فعلا به هیچ ایرانی ویزا نمیدن باید از کشور خودشون اقدام کنن ، گفت که این دستور جدیده هرکی هم بیاد بالافاصله برش میگردونن خلاصه با کلی ایرانی ما برگشتیم و مالزی هم 2 روزی که بودم کلی ایرانی دیدم که از اندونزی برمیگشتن .
داداش اینجوری که میگی معلومه خیلی اومده بودن از این راه برن استرالیا؟

ronika

پست توسط ronika » یک شنبه 6 مرداد 1392, 8:33 am

ben10 مگه برای تو فرقی می کنه؟؟؟
چون خودت نمی تونی بری خوشحال شدی اونارو برگردوندن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amesterdam

پست توسط Amesterdam » یک شنبه 6 مرداد 1392, 10:29 am

ben10 نوشته شده:
آره خیلی اومده بودن فقط تو مدیترانه 300-400 تا ایرانی بودن که خیلی هاشون برگشتن

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 6 مرداد 1392, 10:41 am

مرسی خبر دادی امستردام حالا کسی هم موند که خواسته باشه بره؟اوضاع امنیتی و پلیس و کلاهبردارا چطوری بود؟فرودگاه کجا و جطوری رفتی؟رشوه چقد دادی؟
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 6 مرداد 1392, 11:36 am

محمد هنوز هستن که میرن این دوست ماهم سر خر کج کرد رفت تو اون 4 قایقی بود که رسیدن حالا معلوم نیست چیکارشون میکنن !
اگر بفرستنش جزیره کلی ناراحت میشه :cry: :cry: :cry:
بعضی اصلا خبر ندارن چی شده :lol: :lol: :lol:
بعضی ها هم میگن به چ .... ما میریم ماهم گفتیم برین خبری شد به ما بگین :D :D :D :D

ronika

پست توسط ronika » یک شنبه 6 مرداد 1392, 11:44 am

وای خدا اینا عجب دلی دارن ...
خدا به خانوادشون رحم کنه

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 6 مرداد 1392, 12:16 pm

johnny.depp نوشته شده:محمد هنوز هستن که میرن این دوست ماهم سر خر کج کرد رفت تو اون 4 قایقی بود که رسیدن حالا معلوم نیست چیکارشون میکنن !
اگر بفرستنش جزیره کلی ناراحت میشه :cry: :cry: :cry:
بعضی اصلا خبر ندارن چی شده :lol: :lol: :lol:
بعضی ها هم میگن به چ .... ما میریم ماهم گفتیم برین خبری شد به ما بگین :D :D :D :D
:-) رفیق تورو که میبرن گینه ادمخارا باش کوبیده درست کنن خخخخخ ;-)
خدایش برگردی چکار کنی اخرش که باید رفت .من هرکی دیدم که برگشته بود حسرتش به دلش بود که چرا نرفت .اگه میرفت الان اونجا بود و اینجا با زن و بچه و این مخارج یقه به یقه نمیشد .البته نمیخوام کسی رو مجاب کنم برو شاید کسای باشن ایران بهشون بیشتر خوش بگذره
اخه من خاک بر سر اگه سال 89خونه رو میفروختم الان استرالیا بودم:-(
الان باید برم منو بفرستن گینه بام ابگوشت بزنن ادم خوارها ;
هی روزگار
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 6 مرداد 1392, 2:10 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 6 مرداد 1392, 9:33 pm

ronika نوشته شده:ben10 مگه برای تو فرقی می کنه؟؟؟
چون خودت نمی تونی بری خوشحال شدی اونارو برگردوندن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره از اینکه تو یکی را راه ندادند واقعا متاسف شدم جای تو همونجاست جزیره آدم خورا خیلی حیف شد

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 6 مرداد 1392, 9:35 pm

Amesterdam نوشته شده:
ben10 نوشته شده:
آره خیلی اومده بودن فقط تو مدیترانه 300-400 تا ایرانی بودن که خیلی هاشون برگشتن
بدون تحقیق که میرن همینه دیگه

Amesterdam

پست توسط Amesterdam » سه شنبه 8 مرداد 1392, 3:49 pm

mohamad zab نوشته شده:مرسی خبر دادی امستردام حالا کسی هم موند که خواسته باشه بره؟اوضاع امنیتی و پلیس و کلاهبردارا چطوری بود؟فرودگاه کجا و جطوری رفتی؟رشوه چقد دادی؟
man raftam bali onja nafari 300$ azamon reshve gereftan ( bali ham gandesh dar omade) kholase bade chand rooz on etefaghat konfayakoni az AUS sar zad sare gine chenan bahs jedi bod ke kheili tarsidan va man ham, chon ba khanevade bodam risk nakardam va bargashtam koli IRANI ham mes;e ma bargashtan oza amniati ham to andonezi balast aslan be sorate gorohi nabayad bod chon polis rahat shak mikone alan ke rah baz shode inam az shans ma bayad 2bare eghdam konim adamparonemon goft tasmim giri ba khodetone man mifrestameton vali inke onja bad ya khob ba khodetone.

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 8 مرداد 1392, 5:01 pm

Amesterdam نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:مرسی خبر دادی امستردام حالا کسی هم موند که خواسته باشه بره؟اوضاع امنیتی و پلیس و کلاهبردارا چطوری بود؟فرودگاه کجا و جطوری رفتی؟رشوه چقد دادی؟
man raftam bali onja nafari 300$ azamon reshve gereftan ( bali ham gandesh dar omade) kholase bade chand rooz on etefaghat konfayakoni az AUS sar zad sare gine chenan bahs jedi bod ke kheili tarsidan va man ham, chon ba khanevade bodam risk nakardam va bargashtam koli IRANI ham mes;e ma bargashtan oza amniati ham to andonezi balast aslan be sorate gorohi nabayad bod chon polis rahat shak mikone alan ke rah baz shode inam az shans ma bayad 2bare eghdam konim adamparonemon goft tasmim giri ba khodetone man mifrestameton vali inke onja bad ya khob ba khodetone.
دادا جلیقه حتما بگیر خودت .قضیه راه باز شده چیه؟سفارت هم رفتی واسه ویزا ؟
باید یکی دو هفته صبر میکردی بعد برمیگشتی .با خانواده رفتی احتمال فرستادنت به گینه بازم ضعیف بود اول مجردارو میبرن .رفتی سفارت حتما خبر بده شرایطش چطوریه خودم امروز فردا میرم و میگم .

behzad92

پست توسط behzad92 » سه شنبه 8 مرداد 1392, 5:33 pm

امستردام جریان راه باز شده چی هست؟

Amesterdam

پست توسط Amesterdam » پنج شنبه 10 مرداد 1392, 7:38 am

mohamad zab نوشته شده:
Amesterdam نوشته شده:
دادا جلیقه حتما بگیر خودت .قضیه راه باز شده چیه؟سفارت هم رفتی واسه ویزا ؟
باید یکی دو هفته صبر میکردی بعد برمیگشتی .با خانواده رفتی احتمال فرستادنت به گینه بازم ضعیف بود اول مجردارو میبرن .رفتی سفارت حتما خبر بده شرایطش چطوریه خودم امروز فردا میرم و میگم .
جلیقه که تو لنج میدن الان یکسری از بچه هایی که تو آپارتمان جاکارتا با ما بودن و اغلب مجرد بودن دیروز باخبر شدم که از طریق ادمپرونمون رفتن و کریسمسن همه این داستان بافی از سوی استرالیا فقط برای مهاجران ایرانی بوده دیدن ایرانیها خیلی راحت با یه بلیط میان اندونزی و از اونجا با لنج خودشونو میرسونن به کریسمس اینجوری پیش میرفتن نصف ایران خالی میشد و هم استرالیا به مشکل میخورد و هم ازدحام زیاد مهاجران تو جاکارتا باعث تلفات مهاجران میشود الان بدجور خر تو خر اوضاع آدمپرونی ، چرا این داستان غرق شدن لنجا 3 سال پیش نبود اون زمان لنجا 40-50 نفر به زور پر میکردن اینو یکی از کسی شنیدم که دوستش نزدیک 4 ساله استرالیاست بهم گفت (زمانی که اومد جاکارتا لنجی که سوار شد 40 نفر هم نمیشدن و 1$ هم رشوه نگرفتن ازش اون موقع یه تعداد آدمپرون بودن که راقعا مسافر رد میکردن ولی الان همه آدمپرون شدن تو جاکارتا یارو مسافر بوده پولشو خوردن خودشو UN میکنه شروع میکنه به مسافر جمع کردن بعد میشه آدمپرون هیچی هم حالیشون نیست ) . این داستان ویزا هم مثل اینکه از 13 آگوست اجرا میشه نمیدونم چه جوریه اگر هم به هر شکل مشکل ساز باشه از مالزی با قایق مجبوریم بریم.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 43 مهمان