راهنمایی

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
boo_enrico

راهنمایی

پست توسط boo_enrico » یک شنبه 6 مرداد 1392, 2:19 pm

salam abcheha
mikhastam mano rahnamai konid man age bekham ba visaye toristi beram australlia onja ke residam mitonam darkhaste panahandegi bedam????cheghadr emkane diporti hast????bazam to kamp mifrestan ya na khaheshan rahnamai konid

نمایه کاربر
johnny.depp

Re: راهنمایی

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 6 مرداد 1392, 2:36 pm

تو کمپ میفرستن .

این خانم وکیل تو سیدنی یه مشورت بکن .

http://iran2australia.blogfa.com/

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 6 مرداد 1392, 9:38 pm

boo_enrico نوشته شده:salam abcheha
mikhastam mano rahnamai konid man age bekham ba visaye toristi beram australlia onja ke residam mitonam darkhaste panahandegi bedam????cheghadr emkane diporti hast????bazam to kamp mifrestan ya na khaheshan rahnamai konid
آره میتونی حتما میری کمپ چرا دیپورت به این راحتی دیپورت نمی کنند دولت ایران باهاشون همکاری نمیکنه

siavash123

پست توسط siavash123 » دو شنبه 7 مرداد 1392, 8:19 am

پناهجو کسیه که جونش تو کشور خودش در خطره و باید این رو اثبات کنه اگه شما با تور بری اثبات کردی که تو کشورت هیچ مشکلی نداشتی چرا که قادر بودی ویزا بگیری و خیلی نایس راهی تور استرالیا بشی. و این کارت رو سخت می کنه.
ببین اگه اینجوری راحت بود همه از این طریق اقدام می کردن و کسی جونش رو به خطر نمی نداخت و با قایق نمی رفت.
البته شاید شانسی هم باشه. از مشاورها سئوال بپرس ولی در نظر داشته باش که مشاورها فقط به فکر منافع خودشون هستند .

rus1362

پست توسط rus1362 » دو شنبه 7 مرداد 1392, 9:02 am

کمپ نمیفرستنت چون غیر قانونی نرفتی ، شامل قانون ۱۳ اگست و این جدیده هم نمیشی . اما کیست همونجور که دوستان گفتن سخت میشه باور کردنش ،
باید ی جور باشه که طی این مدت که استرالیا بودی یه اتفاقی تو ایران افتاده باشه که دیگه نتونی برگردی .
بسته به کیس هم یا هنگام ورود یا بعد از ی مدت باید بری اعلام پناهندگی کنی .
من نه قاچقبر هستم نه میشناسم کسی را برای معرفی .
کلاه برداری هم شاخ و دم نداره ، بچه ها مراقب باشید به شما قورباغه به جای قناری نفروشند .

chopan

پست توسط chopan » دو شنبه 7 مرداد 1392, 10:44 am

آقا چطوری میشه ویزا توریستی گرفت؟

ares2

پست توسط ares2 » دو شنبه 7 مرداد 1392, 11:07 am

rus1362 نوشته شده:کمپ نمیفرستنت چون غیر قانونی نرفتی ، شامل قانون ۱۳ اگست و این جدیده هم نمیشی . اما کیست همونجور که دوستان گفتن سخت میشه باور کردنش ،
باید ی جور باشه که طی این مدت که استرالیا بودی یه اتفاقی تو ایران افتاده باشه که دیگه نتونی برگردی .
برادر جان وقتی ایشون تقاضای پناهندگی کنن.. فرقی با کسی که ویزا نداره نمیکنه و حتماْ به کمپ فرستاده میشه. اما ۱۰۰ درصد میتونه داخل استرالیا اقامت داشته باشه و به جزایر منتقل نمیشه. ایشان از زمانیکه تقاضای پناهندگی میکنن ویزای توریستیشون باطل میشه.
طبق قانون تصویب شده در ۱۹ جولای ۲۰۱۳ هر پناهجویی که سعی کند از طریق دریا و با قایق خود را به استرالیا برساند به گینه فرستاده میشود و به هیج وجه حتی بعد از پذیرش درخواست پناهندگییش به استرالیا بازگردانده نخواهد شد.گینه یکی از فقیرترین کشورهای دنیاست که زندگی در آن چیزی شبیه به کابوس است.مراقب تبلیغ یه سری شیاد باشید.این ها قاچاقبر و رابط قاچاقبر هستن که از ترقیب شما به رفتن سود میکنند. نمونش (کاربر: Mohammad Zab) و با آی دی های دیگشون هم به سراغتون میان برای فرستادن شما به استرالیا (گینه)

ben10

پست توسط ben10 » دو شنبه 7 مرداد 1392, 3:43 pm

rus1362 نوشته شده:کمپ نمیفرستنت چون غیر قانونی نرفتی ، شامل قانون ۱۳ اگست و این جدیده هم نمیشی . اما کیست همونجور که دوستان گفتن سخت میشه باور کردنش ،
آقا نگو پس فکر کردی میفرستنش هتل باید بره کمپهای شهری به جزایر هم نمیفرستند

goolnaz

پست توسط goolnaz » پنج شنبه 4 مهر 1392, 9:05 am

سلام جانی عزیز
من یه دختر سی و یک ساله ام که پول زیادی ندارم نهایت 5 میلیون کسی رو هم ندارم ساپورت مالیم کنه
به خاطر مشکلات زیادم تو ایران و با کیس زن در معرض خطر میخام از ایران خارج شم
اما نمیدونم چی کار کنم برم ترکیه یا اندونزی از طریق un اقدام کنم که همه میگن سه سال یا بیشتر طول میکشه و من چون سنم بالاتر میره نمیخام انقد معطل شم تازه میگن امکان رد شدن هم هست
یا اینکه بیام اندونزی با اقایق برم استرالیا که این قانونای جدییشو میدونم اینکه میفرستن گینه و تازه با ترس از اینکه قایق غرق نشه و این حرفا
نمیدونم چی کار کنم اما میخام حتما از ایران برم میشه راهنمایی کنی

sam11

پست توسط sam11 » پنج شنبه 4 مهر 1392, 12:31 pm

goolnaz نوشته شده:سلام جانی عزیز
من یه دختر سی و یک ساله ام که پول زیادی ندارم نهایت 5 میلیون کسی رو هم ندارم ساپورت مالیم کنه
به خاطر مشکلات زیادم تو ایران و با کیس زن در معرض خطر میخام از ایران خارج شم
اما نمیدونم چی کار کنم برم ترکیه یا اندونزی از طریق un اقدام کنم که همه میگن سه سال یا بیشتر طول میکشه و من چون سنم بالاتر میره نمیخام انقد معطل شم تازه میگن امکان رد شدن هم هست
یا اینکه بیام اندونزی با اقایق برم استرالیا که این قانونای جدییشو میدونم اینکه میفرستن گینه و تازه با ترس از اینکه قایق غرق نشه و این حرفا
نمیدونم چی کار کنم اما میخام حتما از ایران برم میشه راهنمایی کنی
اگه تصمیم دارید از un اقدام کنید اندونزی خیلی زودتر پروندها رسیدگی میکنه تا ترکیه و بازم زمان زیادی طول میکشه با 5 ملیون هم نمیشه به استرالیا رفت

tak_eh

پست توسط tak_eh » شنبه 20 مهر 1392, 6:02 am

اقا من با 7 میلیون میتونم برم میخام برم دبی بعد برم استرالیا.قانونیم میخام برم اونجا هم با یه کیسی وظعیتم چطوریه..امیدی هست...
منتظر جوابتونم من تا عید 93 حرکتم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 43 مهمان