بچها توروخدا راهنمایی کنید

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
boo_enrico

بچها توروخدا راهنمایی کنید

پست توسط boo_enrico » جمعه 11 مرداد 1392, 12:20 pm

من میخوام برم استرالیا ولی با این شرایط چیکار میشه کرد؟
من اگه برم ویزای توریستی بگیرم میتونم اونجا برسم درخواست پناهندگی بدم؟باز باید برم تو کمپ؟دیپورت نمیشم؟؟؟؟خواهشن منو راهنمایی کنید

boo_enrico

Re: بچها توروخدا راهنمایی کنید

پست توسط boo_enrico » جمعه 11 مرداد 1392, 12:21 pm

من میخوام برم استرالیا ولی با این شرایط چیکار میشه کرد؟
من اگه برم ویزای توریستی بگیرم میتونم اونجا برسم درخواست پناهندگی بدم؟باز باید برم تو کمپ؟دیپورت نمیشم؟؟؟؟خواهشن منو راهنمایی کنید

ali9645

پست توسط ali9645 » جمعه 11 مرداد 1392, 12:31 pm

فعلا نرید بهتره چون الان اوج بدرفتاری با پناهجویان هست و به دلیل رقابت انتخاباتی در استرالیا بدجور الان دارن به پنا هجوها گیر میدن

ali9645

پست توسط ali9645 » جمعه 11 مرداد 1392, 12:35 pm

اگر میخوای بری گینه زودتر برو و شروع به گینه چینی و خوردن نارگیل کن اگر نمیخوای بری تو این اوضاع فعلا نری بهتری

boo_enrico

پست توسط boo_enrico » جمعه 11 مرداد 1392, 1:25 pm

بنظرت کی اقدام کنم چی؟؟؟؟میگن اگه متاهل باشی نمیفرستنت گینه

ali9645

پست توسط ali9645 » جمعه 11 مرداد 1392, 1:30 pm

عزیز فعلا نرو چون اول دارن مجردها رو میفرستن گینه بعد که اماده بشه جای متاهل ها در گینه اونا رو هم میفرستن لطفا به حرف هیچ کس اعتماد نکن چون بدجور الان دارن به پنوهجوها گیر میدن .مگر اینکه بعد از انتخاباتشون این اوضاع و فشارها تغییر کنه باید منتظر خبرها موند

boo_enrico

پست توسط boo_enrico » جمعه 11 مرداد 1392, 1:35 pm

من نمیتونم صبر کنم به نظر تو اگه واسه یه کشور دیگه اقدام کنم چی؟

ali9645

پست توسط ali9645 » جمعه 11 مرداد 1392, 1:43 pm

تصمیم با خودتون هست پناهندگی در هر کشوری یعنی بلاتکلیفی و و نداشتن حق کار و هیچ چیزی .همه کسانی که الان گینه هستن مثل شما بدون تحقیق و زود تصمیم گرفتن و الان هم مطمئنن پشیون هستن و حاظرن برگردن تا تو گینه با قبایلی وحشی که با تمدن امروزی در ارتباط نیستن زندگی کنن.تازه طبق قانون جدید اگر هم با درخواست پناهندگیشون در استرالیا موافقت بشه باید بقیه عمرشونو در همان گینه سپری کنن و اگر موافقت نشه باید برگردن ایران دیگه انتخاب با خودتون هست اگر فکر میکنید گینه از ایران بهتره برید.امروز هم دومین گروه از ایرانیارو به گینه منتقل کردن

ares2

پست توسط ares2 » جمعه 11 مرداد 1392, 2:04 pm

ali9645 نوشته شده:تصمیم با خودتون هست پناهندگی در هر کشوری یعنی بلاتکلیفی و و نداشتن حق کار و هیچ چیزی .همه کسانی که الان گینه هستن مثل شما بدون تحقیق و زود تصمیم گرفتن و الان هم مطمئنن پشیون هستن و حاظرن برگردن تا تو گینه با قبایلی وحشی که با تمدن امروزی در ارتباط نیستن زندگی کنن.تازه طبق قانون جدید اگر هم با درخواست پناهندگیشون در استرالیا موافقت بشه باید بقیه عمرشونو در همان گینه سپری کنن و اگر موافقت نشه باید برگردن ایران دیگه انتخاب با خودتون هست اگر فکر میکنید گینه از ایران بهتره برید.امروز هم دومین گروه از ایرانیارو به گینه منتقل کردن
بنده هم نظر این دوستمون رو تایید میکنم. این مسیر علاوه بر خطرات جانی که داره.. مخصوصاْ در این فصل از سال که اینجا زمستان هست و هوا هر لحظه خراب میشه.. تازه اگر جان سالم از اندونزی و دریا و .. به در ببرید.. مقصد گینه خواهد بود نه استرالیا.. در نهایت هم اگر بعد از سالیانی با درخواست پناهندگیتون موافقت بشه.. پناهندگی گینه دریافت خواهید کرد. اگر هم توریستی و هوایی بخواید بیاید که ماجراش جداست و این قانون طبق گقتهء دولت استرالیا فقط برای کسانی قابل اجراست که از راه دریایی میان..
طبق قانون تصویب شده در ۱۹ جولای ۲۰۱۳ هر پناهجویی که سعی کند از طریق دریا و با قایق خود را به استرالیا برساند به گینه فرستاده میشود و به هیج وجه حتی بعد از پذیرش درخواست پناهندگییش به استرالیا بازگردانده نخواهد شد.گینه یکی از فقیرترین کشورهای دنیاست که زندگی در آن چیزی شبیه به کابوس است.مراقب تبلیغ یه سری شیاد باشید.این ها قاچاقبر و رابط قاچاقبر هستن که از ترقیب شما به رفتن سود میکنند. نمونش (کاربر: Mohammad Zab) و با آی دی های دیگشون هم به سراغتون میان برای فرستادن شما به استرالیا (گینه)

ben10

پست توسط ben10 » جمعه 11 مرداد 1392, 3:26 pm

ali9645 نوشته شده:اگر میخوای بری گینه زودتر برو و شروع به گینه چینی و خوردن نارگیل کن اگر نمیخوای بری تو این اوضاع فعلا نری بهتری
گینه چینی و خوردن نارگیل را درست اومدی

ben10

پست توسط ben10 » جمعه 11 مرداد 1392, 3:27 pm

ares2 نوشته شده:
ali9645 نوشته شده:تصمیم با خودتون هست پناهندگی در هر کشوری یعنی بلاتکلیفی و و نداشتن حق کار و هیچ چیزی .همه کسانی که الان گینه هستن مثل شما بدون تحقیق و زود تصمیم گرفتن و الان هم مطمئنن پشیون هستن و حاظرن برگردن تا تو گینه با قبایلی وحشی که با تمدن امروزی در ارتباط نیستن زندگی کنن.تازه طبق قانون جدید اگر هم با درخواست پناهندگیشون در استرالیا موافقت بشه باید بقیه عمرشونو در همان گینه سپری کنن و اگر موافقت نشه باید برگردن ایران دیگه انتخاب با خودتون هست اگر فکر میکنید گینه از ایران بهتره برید.امروز هم دومین گروه از ایرانیارو به گینه منتقل کردن
بنده هم نظر این دوستمون رو تایید میکنم. این مسیر علاوه بر خطرات جانی که داره.. مخصوصاْ در این فصل از سال که اینجا زمستان هست و هوا هر لحظه خراب میشه.. تازه اگر جان سالم از اندونزی و دریا و .. به در ببرید.. مقصد گینه خواهد بود نه استرالیا.. در نهایت هم اگر بعد از سالیانی با درخواست پناهندگیتون موافقت بشه.. پناهندگی گینه دریافت خواهید کرد. اگر هم توریستی و هوایی بخواید بیاید که ماجراش جداست و این قانون طبق گقتهء دولت استرالیا فقط برای کسانی قابل اجراست که از راه دریایی میان..
همینه درسته

rus1362

پست توسط rus1362 » جمعه 11 مرداد 1392, 6:53 pm

اگر میتونی با ویزا بری ، شامل این قوانین جدید نمیشی .
ولی حرفات کمتر باورپذیر میشن . اگر مشکلی نداری تو ایران، این کار را نکن .اگر هم واقعا مشکل داری، نگران گینه و .. نباش، تو همون فرودگاه موقع ورود اعلام نکن . بیا داخل کپی بگیر از پاست و ویزات. بدون پاسپورت برو اعلام پناهندگی کن . این به این خاطر که اگر تو همون فرودگاه اهاعلام کنی، و رد بشی ، احتمال دیپورت خیلی بالاست ، چون پاسپورت همراهته .
ولی میگم سخت میشه که باور کنن حرفاتو ، اگر مدارک محکمه پسند داری ، یا مشکلت خیلی بزرگه این کار را بکن . و گرنه بیخیال شو ، چون با اینکه خطر گینه رفتن را نداری ، ولی خطر رد شدن درخواست و شاید دیپورت بالاست .
من نه قاچقبر هستم نه میشناسم کسی را برای معرفی .
کلاه برداری هم شاخ و دم نداره ، بچه ها مراقب باشید به شما قورباغه به جای قناری نفروشند .

boo_enrico

پست توسط boo_enrico » یک شنبه 13 مرداد 1392, 1:39 am

بچه ها مرسی از راهنمایی هاتون
اگه سوری عقد کنم چی؟؟؟بازم میفرستن گینه؟

ali9645

پست توسط ali9645 » یک شنبه 13 مرداد 1392, 7:59 am

شما تنها کاری که میتونید بکنید اینه که با یکی از دخترهای قبایل گینه ازدواج کنید و اقامت گینه رو زودتر دریافت کنید و از کمپ زودتر دربیاید.

rus1362

پست توسط rus1362 » یک شنبه 13 مرداد 1392, 9:42 am

boo_enrico نوشته شده:بچه ها مرسی از راهنمایی هاتون
اگه سوری عقد کنم چی؟؟؟بازم میفرستن گینه؟
شما اول مشخص کن چجوری میخای بری ، چون خیلی مهمه . اگر هوایی قانونی با ویزا بری که تو پست قبلی توضیح دادم .
عقد سوری. کجا ؟ با کی ؟ برای چی؟
اگر به ینخاتر که شنیدی خانواده ها رو نمیفرستن گینه . باید بگم از نظر قانونی اگر با قایق غیر قانونی رفته باشی ، شامل این قانون میشی ، حالا نمیفرستن فعلا ،دلیل نمیشه که بعدا نفرستن ، مثل معافیت تحصیلی برای سربازی است که موقتا معافی .
این گینه هم خانواده نمیفرستن، چون به قول خودشون هنوز کمپ ها آماده نیستند ،
من نه قاچقبر هستم نه میشناسم کسی را برای معرفی .
کلاه برداری هم شاخ و دم نداره ، بچه ها مراقب باشید به شما قورباغه به جای قناری نفروشند .

boo_enrico

پست توسط boo_enrico » یک شنبه 13 مرداد 1392, 12:03 pm

من منظورتو متوجه نشدم رفیق

diablooo

پست توسط diablooo » یک شنبه 13 مرداد 1392, 2:16 pm

[quote="ali9645"]فعلا نرید بهتره چون الان اوج بدرفتاری با پناهجویان هست و به دلیل رقابت انتخاباتی در استرالیا بدجور الان دارن به پنا هجوها گیر میدن[/q

یعنی بعد از انتخابات بهتر میشه وضعیت؟به نظر شما چقد باید صبر کنیم تا وضعیت رفتن و موندنمون مشخص بشه؟

ali9645

پست توسط ali9645 » یک شنبه 13 مرداد 1392, 2:48 pm

معلوم نیست از موضعشون بعد از انتخابات کوتاه بیان یا نه ولی چیزی که مسلمه استرالیا برای همیشه میخواد این راه ورود غیر قانونی پناهجوها رو ببنده و در تصمیمش مصمم هست با ساخت بازداشتگاه های بیشتر . مگر اینکه فشار های بین المللی بتونه کاری کنه از مواضعشون کوتاه بیان

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 مرداد 1392, 3:37 pm

صبر کنید فعلا .
دوست منو میخوان ببرن گینه !
عجیب بازهم ادم پیدا میشه که بخواد بره !

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 13 مرداد 1392, 5:29 pm

ali9645 نوشته شده:شما تنها کاری که میتونید بکنید اینه که با یکی از دخترهای قبایل گینه ازدواج کنید و اقامت گینه رو زودتر دریافت کنید و از کمپ زودتر دربیاید.
خیلی با حرفت حال کردم دمت گرم

boo_enrico

پست توسط boo_enrico » سه شنبه 15 مرداد 1392, 9:35 am

دوستان بخوام هوایی برم چی؟؟؟؟یا اینکه برم سفارت استرالیا ویزای توریستی بگیرم اینجوری جواب میگیرم؟؟؟

ali9645

پست توسط ali9645 » سه شنبه 15 مرداد 1392, 1:29 pm

boo_enrico نوشته شده:دوستان بخوام هوایی برم چی؟؟؟؟یا اینکه برم سفارت استرالیا ویزای توریستی بگیرم اینجوری جواب میگیرم؟؟؟
اولا ویزای توریستی استرالیا گرفتنش به این راحتیا نیست دوما اگر هم بتونی بگیری از شما یه مبلغ زیاد یا یک سند ملک بابت تضمین بازگشت به کشور از شما میگرن که اگر شما در استرالیا پناهنده شدید باید قید اون پول زیاد یا ملک رو بزنی ثالثا بافرض که با ویزای توریستی تونستید پناهنده بشید تو این اوضاع که کارهای دولت استرالیا قابل پیش بینی نیست و حساب کتاب نداره ممکنه شما رو هم به گینه بفرستن.

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 15 مرداد 1392, 4:18 pm

ali9645 نوشته شده:عزیز فعلا نرو چون اول دارن مجردها رو میفرستن گینه بعد که اماده بشه جای متاهل ها در گینه اونا رو هم میفرستن لطفا به حرف هیچ کس اعتماد نکن چون بدجور الان دارن به پنوهجوها گیر میدن .مگر اینکه بعد از انتخاباتشون این اوضاع و فشارها تغییر کنه باید منتظر خبرها موند
:D این بنده خدا هوای بره که اشکالی نداره چرا کس میگی .این بره به تو فشار میاد ؟؟
همونای که با کشتی رفتنو نتونستن بفرستن بیان اینو بفرستن؟؟ چرت نگو
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

ali9645

پست توسط ali9645 » سه شنبه 15 مرداد 1392, 4:43 pm

mohamad zab نوشته شده:
ali9645 نوشته شده:عزیز فعلا نرو چون اول دارن مجردها رو میفرستن گینه بعد که اماده بشه جای متاهل ها در گینه اونا رو هم میفرستن لطفا به حرف هیچ کس اعتماد نکن چون بدجور الان دارن به پنوهجوها گیر میدن .مگر اینکه بعد از انتخاباتشون این اوضاع و فشارها تغییر کنه باید منتظر خبرها موند
:D این بنده خدا هوای بره که اشکالی نداره چرا کس میگی .این بره به تو فشار میاد ؟؟
خوشم میاد قاچاق برها خوب افتادن به کون سوزی با این طرح استرالیا . شما هم بجای کس شر گفتن بهتره دامتو بری یه جا پهن کنی همه بچه ها دیگه به هدف شما پی بردن خوشم میاد با این طرح قاچاق برها از نون خوردن هز این راه افتادن

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 15 مرداد 1392, 5:03 pm

ali9645 نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:
خوشم میاد قاچاق برها خوب افتادن به کون سوزی با این طرح استرالیا . شما هم بجای کس شر گفتن بهتره دامتو بری یه جا پهن کنی همه بچه ها دیگه به هدف شما پی بردن خوشم میاد با این طرح قاچاق برها از نون خوردن هز این راه افتادن
به به کارشناسا مخاشون فعال شده. ;-)
چون دولت استرالیا نمیفرسته گینه من قاچاقبرم .!!!
میگم حالا تو که نرفتی؟ چرا از ترس این طرح ریدی بخودت و بوش کل فضای پناهندگی دات کام برداشته ؟! خخخخخخخ برو خوشباش 3ساله عضوی نتونستی بری هیچ اطلاعاتی هم نداری که بدی بغیر چارتا مسخره کردن بی مزه که احتمالا فقط خودتو بخنده میندازه
بی مزه لوس ننر
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید

ali9645

پست توسط ali9645 » سه شنبه 15 مرداد 1392, 5:57 pm

معلومه بدجور اندونزی گیر کردی و پولات هم تموم شده و از ترست نرفتی که بفرسنت گینه.هر کس گفته دولت استرالیا نمیفرسته گینه معلومه یا خودشو زده به خریت یا میخواد بقیه رو هم مثل خودش بدبخت کنه.درکت میکنم یا جاکارتا گیر کردی یا قاچاق بری هنوز میخوای تبلیغ کنی هیچ خبری نیست ولی حنا دیگه رنگی نداره برا بچه های سایت.

ben10

پست توسط ben10 » سه شنبه 15 مرداد 1392, 6:01 pm

استرالیا فینیش خرج نکن الکی پول داری برو کانادا آمریکا آخه استرالیا که نمیفرستنت نمیدونی حتما باید بری بفرستنت گینه بفهمی چه کلاهی سرت رفته حیف پول نیست بدی بری استرالیا 60 میلیون قانونی هزینه داره تازه اگر بری جوابم نگیری 10 سال بلاتکلیف بمونی تو سیدنی باید ول بچرخی بیکار نمونی

ali9645

پست توسط ali9645 » سه شنبه 15 مرداد 1392, 6:08 pm

ben10 نوشته شده:استرالیا فینیش خرج نکن الکی پول داری برو کانادا آمریکا آخه استرالیا که نمیفرستنت نمیدونی حتما باید بری بفرستنت گینه بفهمی چه کلاهی سرت رفته حیف پول نیست بدی بری استرالیا 60 میلیون قانونی هزینه داره تازه اگر بری جوابم نگیری 10 سال بلاتکلیف بمونی تو سیدنی باید ول بچرخی بیکار نمونی
ben 10 موافقم باهات تازه قاچاق بر mohamad zab معلومه بدجور نونشو بریدن

ben10

پست توسط ben10 » سه شنبه 15 مرداد 1392, 6:32 pm

ali9645 نوشته شده:
ben10 نوشته شده:استرالیا فینیش خرج نکن الکی پول داری برو کانادا آمریکا آخه استرالیا که نمیفرستنت نمیدونی حتما باید بری بفرستنت گینه بفهمی چه کلاهی سرت رفته حیف پول نیست بدی بری استرالیا 60 میلیون قانونی هزینه داره تازه اگر بری جوابم نگیری 10 سال بلاتکلیف بمونی تو سیدنی باید ول بچرخی بیکار نمونی
ben 10 موافقم باهات تازه قاچاق بر mohamad zab معلومه بدجور نونشو بریدن
مخلصیم

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 15 مرداد 1392, 6:55 pm

Aliببین یدفه دیگه به من بگی قاچاقبر خواهر مادرتو میارم جلو چشات .برو از پاگان بپرس من ایرانم یا نه از جانی دپ بپرس من کیم من تا حالا بکسی شماره قاچاقبر هم ندادم چون اعتماد نداشتم اگه لیبرال و شهاب میدادن میدادم ولی هیچی چون دائم فروم هستم دلیل نمیشه قاچاقبر باشم تو هم تا مطمئن نشدی بکسی نگو ...
کس کش مگه من کسی گفتم اشنا دارم یا بیا شماره که میگی قاچاقبرم من فقط گفتم و میگم اون طرح جواب نداده و نخواهد داد فعلا که دارن میرن کسی نه به حرف من رفته و با کسشعرای ادمای مث تو بر میگرده .
لاشی

ronika

پست توسط ronika » سه شنبه 15 مرداد 1392, 7:36 pm

mohamad zab نوشته شده:Aliببین یدفه دیگه به من بگی قاچاقبر خواهر مادرتو میارم جلو چشات .برو از پاگان بپرس من ایرانم یا نه از جانی دپ بپرس من کیم من تا حالا بکسی شماره قاچاقبر هم ندادم چون اعتماد نداشتم اگه لیبرال و شهاب میدادن میدادم ولی هیچی چون دائم فروم هستم دلیل نمیشه قاچاقبر باشم تو هم تا مطمئن نشدی بکسی نگو ...
کس کش مگه من کسی گفتم اشنا دارم یا بیا شماره که میگی قاچاقبرم من فقط گفتم و میگم اون طرح جواب نداده و نخواهد داد فعلا که دارن میرن کسی نه به حرف من رفته و با کسشعرای ادمای مث تو بر میگرده .
لاشی
محمد جان ناراحت نباش
کافر همه را به کیش خود پندارد
این همه به من تهمت زدن ولی حرف اینا ارزشی نداره . من که تازه اینجا عضو شدم تورو میشناسمت چه برسه به کسایی که خیلی وقته عضو اینجان ...
دیگه همه اینارو خوب شناختن

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 15 مرداد 1392, 8:23 pm

mohamad zab نوشته شده:Aliببین یدفه دیگه به من بگی قاچاقبر خواهر مادرتو میارم جلو چشات .برو از پاگان بپرس من ایرانم یا نه از جانی دپ بپرس من کیم من تا حالا بکسی شماره قاچاقبر هم ندادم چون اعتماد نداشتم اگه لیبرال و شهاب میدادن میدادم ولی هیچی چون دائم فروم هستم دلیل نمیشه قاچاقبر باشم تو هم تا مطمئن نشدی بکسی نگو ...
لاشی
داداش تو خودتو ناراحت نکن هرکی پشت سر تو حرف زد بدون هیچی در باره تو نمیدونه .

بعضی ها دارن جو سازی میکنن که دیگه نرن مردم . این همه اطلاع رسانی میکنن خبرگذاری ها کافیه .

behzad92

پست توسط behzad92 » سه شنبه 15 مرداد 1392, 8:37 pm

لاشی
داش ممد خودتو ناراحت نکن اصلا اینارو جدی نگیر آخه بگو تو که از فردات خبر نداری چرا اینقدر حرف الکی میزنی اینقد مطمعن هر کی بخواد بره میره

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 15 مرداد 1392, 9:20 pm

johnny.depp نوشته شده:
لاشی

بعضی ها دارن جو سازی میکنن که دیگه نرن مردم . این همه اطلاع رسانی میکنن خبرگذاری ها کافیه .
رونیکا بهزاد92تشکر
جانی میگم خوبه قسمت قایق موتوری ندیدن وگرنه بیچاره بودم ;-)! :-)

behzad92

پست توسط behzad92 » سه شنبه 15 مرداد 1392, 10:07 pm

mohamad zab نوشته شده:
johnny.depp نوشته شده:
لاشی

رونیکا بهزاد92تشکر
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 2:49 am

behzad92 نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:
johnny.depp نوشته شده:
لاشی

رونیکا بهزاد92تشکر
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ares2

پست توسط ares2 » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 3:24 am

ای بابا هنوز بحث بسته شدن راه تمام نشده..! بسته شد رفت دیگه.. کلیم دعوا کردیم اینجا.. اوناییم که باید بفهمن فهمیدن.. یه سری هم که یا نفهمن یا خودشونو زدن به نفهمی برای فریب اذهان عمومی.. واسه این دسته کار زیادی نمیشه کرد. بهتره بیان تا اینجا.. بعد از گذراندن شرایط خیلی بد در اندونزی و سپس شرایط مرگ آور دریا , اگر جان سالم به در بردن , درهای کشور زیبا با طبیعت بکر و دست نخوردهء گینهء نو به روشون باز میشه تا باقی زندگیشون رو در این کشور زیبا بگذرونن. تازه همین چند روز پیش آقای کوین راد رسماْ اعلام کرد که آمادهء ساخت بازداشتگاهی با ظرفیت ۱۰۰۰۰ (ده هزار نفر) در خارج از خاک استرالیا هست و این طرح را نیز به زودی اجرا میکنن. این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست. یه سری ارازل و اوباش از همین دریا وارد این کشور شدن.. امنیت رو در تمام سطوح مختل کردن. یه سری محله ها به محض تاریک شدن هوا جرات نداری بری بیرون.. وگرنه گیر خفت گیرهای آسیایی و آفریقایی و .. میفتی که تا ته جیبت رو خالی نکنن ول کنت نیستن. صداتم در بیاد ۱۰ نفری میریزن سرت تا میخوری میزنن. رفتار غیر متمدنانهء بسیاری از مهاجران دریایی , عدم تغییر پذیری و وفق با شرایط حال حاضر, سطح سواد بسیار پایین و در ادامهء آن سطح فرهنگی بسیار پایین بسیاری از افرادی که از این راه وارد استرالیا میشن باعث شده که دیگه اینبار بخوان برای همیشه به این مسئله پایان بدن. من و شما صبح تا شبم بشینیم اینجا امیدواری بدیم فایده ای نداره. این راه برای همیشه بسته شده و کاری از دست کسی بر نمیاد. حتی اگر ۵۰ هزار نفر هم طی ۲ ماه آینده وارد آبهای استرالیا شن.. بهتون قول میدم تو همون کریسمس با چادر و شرایط بد نگهداری میکنن ولی از حرفشون بر نمیگردن. نرخ بیکاری در این کشور داره بالا میره.. اقتصاد دچار افت شدید شده.. ارزش پول ملی شون به طرز بی سابقه ای طی ۳ گذشته به پایین ترین ارزش خودش رسیده. نارضایتی از ورود مهاجران رو میشه تو رفتار و چهرهء روزانهء مردم در اینجا دید. باز هم میگم منظور من همهء مهاجران دریایی نبودن.. بلکه اکثریت مطلق اونها هستن که به دلیل فقر فرهنگی آبروی ملیت ایرانی رو نه تنها در اینجا.. بلکه همه جای دنیا میبرن. خودتون هم میدونید که دقیقاْ چی میگم...! اینجا طرف خونش لوازم کامل داره.. بلند میشه میره ۱۰ تا موسسه خیریه و به ۱۰تاشونم میگه لوازم ندارم.. اونام میان میبینن که به چه دزد گدا صفتی روبرو هستن و این چیزها رو میبندن به پای اون ملیت نه فقط اون شخص. اینجا ایرانیا با چنان ذوقی از کلاه گذاشتن سر موسسات خیریه صحبت میکنن که انگار سر مجتبی خامنه ای در بیت رهبری رو کلاه گذاشتن. خلاصه متاسفم که همیشه یه سری بی فرهنگ و بی شعور باعث عذاب و سوزاندن یه سری اندک متمدن میشن. همینا ایران رو به گند کشیدن و هر سال پای صندوق ها رای دادن با ۲ کیلو سیب زمینی و ۱ پیت روغن..! :(
طبق قانون تصویب شده در ۱۹ جولای ۲۰۱۳ هر پناهجویی که سعی کند از طریق دریا و با قایق خود را به استرالیا برساند به گینه فرستاده میشود و به هیج وجه حتی بعد از پذیرش درخواست پناهندگییش به استرالیا بازگردانده نخواهد شد.گینه یکی از فقیرترین کشورهای دنیاست که زندگی در آن چیزی شبیه به کابوس است.مراقب تبلیغ یه سری شیاد باشید.این ها قاچاقبر و رابط قاچاقبر هستن که از ترقیب شما به رفتن سود میکنند. نمونش (کاربر: Mohammad Zab) و با آی دی های دیگشون هم به سراغتون میان برای فرستادن شما به استرالیا (گینه)

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 3:28 am

:lol: :lol: :lol: :lol:

ares2

پست توسط ares2 » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 11:56 am

johnny.depp نوشته شده::lol: :lol: :lol: :lol:
شما بخند.. ما هم میخندیم.. :lol: :arrow: :arrow: :roll:

boo_enrico

پست توسط boo_enrico » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 2:17 pm

دوستان مرسی از نظراتتون

boo_enrico

پست توسط boo_enrico » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 2:19 pm

بچها به نظرتون آلمان چطوره؟یه آشنا دارم با 5000euro میگیره از کاراتو انجام میده از طریق سفارت ایتالیا 7.8تا از دوستای خودمو هم المان و اتریش فرستاده به نظرتون اونجا چطوره؟چقدر باید تو کمپ بمونیم؟

ben10

پست توسط ben10 » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 3:34 pm

ronika نوشته شده:
لاشی
محمد جان ناراحت نباش
این همه به من تهمت زدن ولی حرف اینا ارزشی نداره . من که تازه اینجا عضو شدم تورو میشناسمت چه برسه به کسایی که خیلی وقته عضو اینجان ...
رونیکا همه را بلا نسبت مثل خودش ... فرض میکنه نه کافر با اون اطلاعات غلط غولوطش که معلوم نیست از تو کجاش در میاره آره حرف هیچ کس ارزش نداره فقط تو حالیته واقعا حقته بری با همون مردای قبایل گینه ازدواج کنی :lol:

ben10

پست توسط ben10 » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 3:39 pm

ares2 نوشته شده:ای بابا هنوز بحث بسته شدن راه تمام نشده..! بسته شد رفت دیگه.. کلیم دعوا کردیم اینجا.. اوناییم که باید بفهمن فهمیدن.. یه سری هم که یا نفهمن یا خودشونو زدن به نفهمی برای فریب اذهان عمومی.. واسه این دسته کار زیادی نمیشه کرد. بهتره بیان تا اینجا.. بعد از گذراندن شرایط خیلی بد در اندونزی و سپس شرایط مرگ آور دریا , اگر جان سالم به در بردن , درهای کشور زیبا با طبیعت بکر و دست نخوردهء گینهء نو به روشون باز میشه تا باقی زندگیشون رو در این کشور زیبا بگذرونن. تازه همین چند روز پیش آقای کوین راد رسماْ اعلام کرد که آمادهء ساخت بازداشتگاهی با ظرفیت ۱۰۰۰۰ (ده هزار نفر) در خارج از خاک استرالیا هست و این طرح را نیز به زودی اجرا میکنن. این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست. یه سری ارازل و اوباش از همین دریا وارد این کشور شدن.. امنیت رو در تمام سطوح مختل کردن. یه سری محله ها به محض تاریک شدن هوا جرات نداری بری بیرون.. وگرنه گیر خفت گیرهای آسیایی و آفریقایی و .. میفتی که تا ته جیبت رو خالی نکنن ول کنت نیستن. صداتم در بیاد ۱۰ نفری میریزن سرت تا میخوری میزنن. رفتار غیر متمدنانهء بسیاری از مهاجران دریایی , عدم تغییر پذیری و وفق با شرایط حال حاضر, سطح سواد بسیار پایین و در ادامهء آن سطح فرهنگی بسیار پایین بسیاری از افرادی که از این راه وارد استرالیا میشن باعث شده که دیگه اینبار بخوان برای همیشه به این مسئله پایان بدن. من و شما صبح تا شبم بشینیم اینجا امیدواری بدیم فایده ای نداره. این راه برای همیشه بسته شده و کاری از دست کسی بر نمیاد. حتی اگر ۵۰ هزار نفر هم طی ۲ ماه آینده وارد آبهای استرالیا شن.. بهتون قول میدم تو همون کریسمس با چادر و شرایط بد نگهداری میکنن ولی از حرفشون بر نمیگردن. نرخ بیکاری در این کشور داره بالا میره.. اقتصاد دچار افت شدید شده.. ارزش پول ملی شون به طرز بی سابقه ای طی ۳ گذشته به پایین ترین ارزش خودش رسیده. نارضایتی از ورود مهاجران رو میشه تو رفتار و چهرهء روزانهء مردم در اینجا دید. باز هم میگم منظور من همهء مهاجران دریایی نبودن.. بلکه اکثریت مطلق اونها هستن که به دلیل فقر فرهنگی آبروی ملیت ایرانی رو نه تنها در اینجا.. بلکه همه جای دنیا میبرن. خودتون هم میدونید که دقیقاْ چی میگم...! اینجا طرف خونش لوازم کامل داره.. بلند میشه میره ۱۰ تا موسسه خیریه و به ۱۰تاشونم میگه لوازم ندارم.. اونام میان میبینن که به چه دزد گدا صفتی روبرو هستن و این چیزها رو میبندن به پای اون ملیت نه فقط اون شخص. اینجا ایرانیا با چنان ذوقی از کلاه گذاشتن سر موسسات خیریه صحبت میکنن که انگار سر مجتبی خامنه ای در بیت رهبری رو کلاه گذاشتن. خلاصه متاسفم که همیشه یه سری بی فرهنگ و بی شعور باعث عذاب و سوزاندن یه سری اندک متمدن میشن. همینا ایران رو به گند کشیدن و هر سال پای صندوق ها رای دادن با ۲ کیلو سیب زمینی و ۱ پیت روغن..! :(
ares جان کار خوبی کردند که طرح را به صورت جدی اجرا کردند اون لمپنهایی هم که رفتند اون کارهای زشتو اونجا انجام میدن با آبروی ایرانی جماعت بازی می کنند اند الاغند اینا توژاپن هم همین کارها را کردند کها با بی آبرویی بیرونشون کردند حالا هم که نوبت استرالیا بود هرکی بره از کفش رفته هم پولش رفته هم عمرش آخر سرم که نصیبش گینه چینی شده

ronika

پست توسط ronika » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 5:23 pm

ben10 نوشته شده:
ronika نوشته شده:
لاشی
محمد جان ناراحت نباش
رونیکا همه را بلا نسبت مثل خودش ... فرض میکنه نه کافر با اون اطلاعات غلط غولوطش که معلوم نیست از تو کجاش در میاره آره حرف هیچ کس ارزش نداره فقط تو حالیته واقعا حقته بری با همون مردای قبایل گینه ازدواج کنی :lol:
ببین از هرجام در میارم به تو هیچ ربطی نداره تو چرا این وسط داری میسوزی؟

ronika

پست توسط ronika » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 5:24 pm

خیلی داری این وسط جفتک میندازیااااااااااااااااااااااااااا

ronika

پست توسط ronika » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 5:40 pm

قاچاقچی 7جدو آبادته حرومزادههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 6:06 pm

بن تن کل فروم به گه کشیدی برادر فقط حرف مفت میزنی و کسشعر میگی اینجا چت روم نیست بابا همه به پست پاگان اکتفا میکنن که 180نفر فرستادن به حرف جانی گوش میکنن که دوستش گفته ازش رضایت نامه خواستن بگیرن یا گینه فعلا که نفرستادن بفرستن هم همه رو فعلا نمیتونن مخصوصا اگه کشتی پناهجوها متوقف نشه .تو که انقد بفکر مردمی که جونشون بخطر نیفته میشه بگی واسه مردم بدبخت بعدا که نرفتن و اونای که با این فشار تورم و گرونی دارن روزی صد بار ارزو مرگ میکنن و دختری که بخاطر پول داره میده و ایندش به گه کشیده میشه واسه جونای معتادی که اخرش باید از تو جو اب جمشون کنی واسه فرهنگ نداشته واسه اقتصادی که تا دسته دولت فرو کرده واسه بسیجیای که اگه دست به مادرت بزنن و تو دستت به خایشونم بند نیست واسه ....
والا هرکی ندونه فک میکنه استخدام اداره مهاجرت استرالیا هستی
هرکی ندونه فک میکنه بچه نیستی جناب جو زده بو ان و کسشعرات کل فروم برداشته

behzad92

پست توسط behzad92 » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 6:25 pm

mohamad zab نوشته شده:بن تن کل فروم به گه کشیدی برادر فقط حرف مفت میزنی و کسشعر میگی اینجا چت روم نیست بابا همه به پست پاگان اکتفا میکنن که 180نفر فرستادن به حرف جانی گوش میکنن که دوستش گفته ازش رضایت نامه خواستن بگیرن یا گینه فعلا که نفرستادن بفرستن هم همه رو فعلا نمیتونن مخصوصا اگه کشتی پناهجوها متوقف نشه .تو که انقد بفکر مردمی که جونشون بخطر نیفته میشه بگی واسه مردم بدبخت بعدا که نرفتن و اونای که با این فشار تورم و گرونی دارن روزی صد بار ارزو مرگ میکنن و دختری که بخاطر پول داره میده و ایندش به گه کشیده میشه واسه جونای معتادی که اخرش باید از تو جو اب جمشون کنی واسه فرهنگ نداشته واسه اقتصادی که تا دسته دولت فرو کرده واسه بسیجیای که اگه دست به مادرت بزنن و تو دستت به خایشونم بند نیست واسه ....
والا هرکی ندونه فک میکنه استخدام اداره مهاجرت استرالیا هستی
هرکی ندونه فک میکنه بچه نیستی جناب جو زده بو ان و کسشعرات کل فروم برداشته
دمت گرم
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ali9645

پست توسط ali9645 » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 6:27 pm

ben10 نوشته شده:
ares2 نوشته شده:ای بابا هنوز بحث بسته شدن راه تمام نشده..! بسته شد رفت دیگه.. کلیم دعوا کردیم اینجا.. اوناییم که باید بفهمن فهمیدن.. یه سری هم که یا نفهمن یا خودشونو زدن به نفهمی برای فریب اذهان عمومی.. واسه این دسته کار زیادی نمیشه کرد. بهتره بیان تا اینجا.. بعد از گذراندن شرایط خیلی بد در اندونزی و سپس شرایط مرگ آور دریا , اگر جان سالم به در بردن , درهای کشور زیبا با طبیعت بکر و دست نخوردهء گینهء نو به روشون باز میشه تا باقی زندگیشون رو در این کشور زیبا بگذرونن. تازه همین چند روز پیش آقای کوین راد رسماْ اعلام کرد که آمادهء ساخت بازداشتگاهی با ظرفیت ۱۰۰۰۰ (ده هزار نفر) در خارج از خاک استرالیا هست و این طرح را نیز به زودی اجرا میکنن. این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست. یه سری ارازل و اوباش از همین دریا وارد این کشور شدن.. امنیت رو در تمام سطوح مختل کردن. یه سری محله ها به محض تاریک شدن هوا جرات نداری بری بیرون.. وگرنه گیر خفت گیرهای آسیایی و آفریقایی و .. میفتی که تا ته جیبت رو خالی نکنن ول کنت نیستن. صداتم در بیاد ۱۰ نفری میریزن سرت تا میخوری میزنن. رفتار غیر متمدنانهء بسیاری از مهاجران دریایی , عدم تغییر پذیری و وفق با شرایط حال حاضر, سطح سواد بسیار پایین و در ادامهء آن سطح فرهنگی بسیار پایین بسیاری از افرادی که از این راه وارد استرالیا میشن باعث شده که دیگه اینبار بخوان برای همیشه به این مسئله پایان بدن. من و شما صبح تا شبم بشینیم اینجا امیدواری بدیم فایده ای نداره. این راه برای همیشه بسته شده و کاری از دست کسی بر نمیاد. حتی اگر ۵۰ هزار نفر هم طی ۲ ماه آینده وارد آبهای استرالیا شن.. بهتون قول میدم تو همون کریسمس با چادر و شرایط بد نگهداری میکنن ولی از حرفشون بر نمیگردن. نرخ بیکاری در این کشور داره بالا میره.. اقتصاد دچار افت شدید شده.. ارزش پول ملی شون به طرز بی سابقه ای طی ۳ گذشته به پایین ترین ارزش خودش رسیده. نارضایتی از ورود مهاجران رو میشه تو رفتار و چهرهء روزانهء مردم در اینجا دید. باز هم میگم منظور من همهء مهاجران دریایی نبودن.. بلکه اکثریت مطلق اونها هستن که به دلیل فقر فرهنگی آبروی ملیت ایرانی رو نه تنها در اینجا.. بلکه همه جای دنیا میبرن. خودتون هم میدونید که دقیقاْ چی میگم...! اینجا طرف خونش لوازم کامل داره.. بلند میشه میره ۱۰ تا موسسه خیریه و به ۱۰تاشونم میگه لوازم ندارم.. اونام میان میبینن که به چه دزد گدا صفتی روبرو هستن و این چیزها رو میبندن به پای اون ملیت نه فقط اون شخص. اینجا ایرانیا با چنان ذوقی از کلاه گذاشتن سر موسسات خیریه صحبت میکنن که انگار سر مجتبی خامنه ای در بیت رهبری رو کلاه گذاشتن. خلاصه متاسفم که همیشه یه سری بی فرهنگ و بی شعور باعث عذاب و سوزاندن یه سری اندک متمدن میشن. همینا ایران رو به گند کشیدن و هر سال پای صندوق ها رای دادن با ۲ کیلو سیب زمینی و ۱ پیت روغن..! :(
ares جان کار خوبی کردند که طرح را به صورت جدی اجرا کردند اون لمپنهایی هم که رفتند اون کارهای زشتو اونجا انجام میدن با آبروی ایرانی جماعت بازی می کنند اند الاغند اینا توژاپن هم همین کارها را کردند کها با بی آبرویی بیرونشون کردند حالا هم که نوبت استرالیا بود هرکی بره از کفش رفته هم پولش رفته هم عمرش آخر سرم که نصیبش گینه چینی شده
ben10 این ممد باز گوزید بوش کل فرومو برداشت ای یلبو فکر میکنه دختر ایرانی تک و تنها وقتی از خانوادش اینجا جدا میشه با یه سری افغان و سریلانکایی و بعضی حرومزاده های خلافکار ایرانی همسفر میشه انگار راهی بهشت شده تازه اونجا هم فکر کرده همه چیز براش اماده هست و دیگه علاف خیابونای استرالیا نیست اخه یکی نیست بگه کونی تو که این همه ناموس ناموس میکنی چطور تبلیغ میکنی که هموطنت مخصوصا خانواده و دخترها با یک سری ادم خلافکار خط مطی همسفر بشه

ronika

پست توسط ronika » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 6:32 pm

ببین علی آقا شما دیگه حرمت خودتو نگه دار
اولا من همه خانوادم نرفتن !!!
ثانیا چرا تهمت میزنی ؟؟؟
ثالثا من اینجا اومد کمک و راهنمایی بگیرم نه اینکه اینجا بهم تهمت بزنن
قرارم نیست فرار کنم جایی برم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 49 مهمان