مهاجرت به استراليا.

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
ali.parsi

مهاجرت به استراليا.

پست توسط ali.parsi » چهار شنبه 21 دی 1390, 2:15 pm

دوستان ايا درسته كه اگه با كشتي به استراليا برسيم برمون مي گردانند كمپ مالزي يا كمپ گينه؟ دوستاني كه اخرين اخباردراين زمينه دارند.لطفا اطلاع رساني كنيد.

sirkhojasteh

Re: مهاجرت به استراليا.

پست توسط sirkhojasteh » جمعه 23 دی 1390, 1:31 am

دوست عزیز خودمون هم اینطور شنیدیم حقیقتش
به رواله که میفرستنتون مالزی یا پاپواگینه برای ثبت نام قانونی و بعد از یه مدت برتون میگردونن به کمپ کریسمس.
میتونی هم قانونی خودت اقدام کنی. یعنی بری مالزی و ثبت نام کنی تو سازمان UNHCR
اینجوری دیگه نه قاچاقچی لازمه نه احیانا خطر دریا

darbedar_mori

پست توسط darbedar_mori » دو شنبه 22 خرداد 1391, 2:54 am

من الان 6 ماهه با همسر و بچه ام در مالزی زندگی میکنم
اینجا از طریق ثبت نام در کلاس زبان ویزای یکساله گرفتیم
خوب معرفت ایجاب میکنه که هر کدوم که اطلاعاتی داریم در اختیار بقیه بزاریم
من 6 ماهه دارم تحقیق میکنم که چطور خودمون رو به استرالیا برسونیم
یکی که راه کشتی هست که باید به جاکارتا برید و اونجا از طریق کشتی اقدام کنید که از 5000 دلار تا 10000 دلار اینجا به من قیمت دادن و مطمئن ترنشون یک افغانیه که 2000 دلار اول میگیره و 4000 دلار وقتی رسیدین که در این
صورت باید کسی را مالزی یا اندونزی داشته باشید که 4000 دلار را به او بسپارید
راه دیگه از طریق هواپیما که بین 12000 تا 15000 دلار استرالیا میگیرن و برای شما یک ویزای بیزینس تهیه میکنن که مدت ویزا 15 روز است و فقط شما را تا خود استرالیا میرسانند که البته برای ما که 3 نفر هستیم بسیار گران است
راه دیگه ای که یکی از دفاتر به من پیشنهاد کرد این بود که 20000 دلار استرالیا میگیره و اولش هم میگیره و یک برگه تو محضر خونه به شما میده و حدود 15 روزه برای شما ویزا کار میگیره برای 2 سال که خانواده را نمیتوانید همراه ببرید و حقوق شما بین 8 تا 12 دلار استرالیا در ساعت میباشد نیاز به مدرک زبان هم نداره و دیگه اینکه شهرتان هم خودتان نمیتوانید انتخاب کنید خوب اینم بگم که من اولا پولش رو ندارم و بعد اینکه با توجه به قوانین استرالیا اصلا به نظرم منطقی نمیاد
راه دیگه که من از یکی از دفاتر شنیدم این بود که با کشتی باری بروم که گفت خیلی سخت پیدا میشه و من هنوز پیدا نکردم
دوستان من تو این 6ماه تقریبا با تمام کسانی که در کوالالامپور بودن و ادعا میکردن این کار رو انجام میدن صحبت کردم ولی به خاطر شرایطم و اینکه بچه کوچک دارم راستش به هیچ کدوم نتوانستم اطمینان کنم
این مطالب هم برای شما عزیزان گذاشتم که یک اطلاعات کلی از مالزی و نحوه کار اینها بهتون داده باشم
ولی باز هم میگم که اینها فقط شنیده های من هست و نمیشه زیاد روش حساب باز کرد
اگر اطلاعات دیگری بدست آوردم اینجا برای شما خواهم گذاشت
من فکر میکنم خیلی خوبه که ما با هم همدل باشیم چون میدونم شما هم مثل من پناهندگی آخرین شانس برای یک زندگی شاید بهتر هست و ما هیچ کدوم از خوشی زیاد یا رفاه زیاد نمیخوایم این کار را انجام بدیم همهمون مشکل داریم
امیدوارم که مشکل همتون حل بشه و زندگی شاد و سلامتی را بگذرونید
مخلص شما در به در

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » سه شنبه 23 خرداد 1391, 1:53 pm

تشکر از راهنماییتون اگر اطلاعاتی جدید بدست اوردید منتظر هستیم

darbedar_mori

پست توسط darbedar_mori » سه شنبه 23 خرداد 1391, 3:09 pm

سلامت باشید
من برای شما ایمیل دادم برای راهنمایی برای سوئد به ذلیل اینکه من از هیچ راه مطمئنی نمیتوانم با خانوادم به استرالیا برم و شرایط خوبی در سوئد دارم
اگر لطف کنید در جواب ایمیل من شماره تماسی بدهید من از مالزی با شما تماس میگیرم چون باید از ایران مطمئن باشم بعد برگردم
darbedar_mori@yahoo.com
منتظر جواب شما هستم آقای علی اکبری

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » چهار شنبه 24 خرداد 1391, 7:47 am

شماره اقای کیانی رو براتون پیغام میکنم میتونید شرایط کامل مطلع بشید

sweden
تماس:

پست توسط sweden » چهار شنبه 24 خرداد 1391, 7:14 pm

ali.akbari نوشته شده:شماره اقای کیانی رو براتون پیغام میکنم میتونید شرایط کامل مطلع بشید
شماره خودت را بده ؟ کیانی که از توکلاهبردار تره شمارش اینه البته این جونورا هزارتا شماره و اسم دارن یکیش همینه 0938142445xx کیانی

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » پنج شنبه 25 خرداد 1391, 7:22 am

به تو ربطی نداره خودتو زیاد حرص نده

الکی عقدهایی فرم نریز بهم هیچ خبری نیست کسی باج نمیده بهت خودتو بکشی فکر باج گرفتن نکن

هرکی خواست کار کنه شرایط بهش میگیم .دوست داشت کار کنه نه بهتر

Sahar
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Sahar » جمعه 13 مرداد 1391, 4:09 pm

سلام
سوال من اینه که اگر کسی با ویزا و به صورت قانونی وارد استرالیا شه ، چه شرایطی خواهد داشت؟
با فرض اینکه کیس قوی هم داشته باشه.
باید بره کمپ؟ باز هم دولت حمایتش میکنه؟ نسبت به پناهندگانی که از راه اقیانوس به استرالیا میرسن شرایط بهتری خواهد داشت یا نه؟
یه توضیح کلی لطف کنید بدید.
واقعا ممنونم
Hey you , Don't help them to bury the light , Don't give in without a fight

kalamook

پست توسط kalamook » جمعه 13 مرداد 1391, 11:14 pm

من تا جایی که میدونم استرالیا پناهندگی از راه توریستی رو نمی پذیره.البته در حال برسی بیشتر باشبد.بخصوص از وکلایتان.

Sahar
تماس:

اهمیت وجود مستندات مربوط به رسیدگی به پناهندگی در استرالیا

پست توسط Sahar » شنبه 14 مرداد 1391, 11:56 am

قاچاقچیان از بين بردن مدارك پناهجویان را تشويق ميكنند و اين یک ایده بسيار بدي است براي پناهجو
. این بدان معنی است که دولت استرالیا به پناهجو مشكوك ميشود كه ايا انها واقعا نياز به حمايت و حفاظت دارند؟
همچنین این بدان معنی است که مدت زمان طولانيتر را نياز دارند برای پردازش به دلیل آن است
كه برای آنها سخت تر است كه اثبات هويت خود را كنند
در لينك پایین كه نقشه عمل ارزيابي و حمايت را شرح ميدهد خواهيد ديد
كه بعد از مصاحبه، ارزیابی اولیه می تواند برخي از زمان بكيرد تا پردازش بشود
واين ممكن است به دلایل مختلف باشد:
فقدان مدارک ارائه شده
تناقضات در اطلاعات و ادعاهاو مدركها
مشکل در تعیین هویت یا ملیت خود
ادعا پیچیده كه نیاز به تحقیقات متمرکز دارد
اگر شما را در محافظت و حمايت استراليا انتخاب كردن، شما هنوز هم برای پاسخگویی به هویت، سلامت، شخصیت و امنیت نیاز داريند تا بتوانند ويزا حفاظت استرالي را اعطا كنند
این موضوع بسيار مهم است که مردم درک كنند كه آنها باید هويت خود رانشان بدهند
، به همین دلیل جرا دولت استرالیا خواهد بود مشکوک بشه كه مردم مدارك و هويت خود را از بين ميبرند
(به عنوان مثال پناهجو چي دارد تا پنهان كنه ؟
آیا او یک جنایتکار است و مايل به كشف كردن نيست ؟
بايد دانست كه قاچاقچیان غیر قابل اعتماد هستند و هميشه راهاي غير رسمسرا تشويق ميكنند
توني ابوت رهبر مخالفان در استرالیا میگوید:
به فکر پناهندگان كه اكر مدارك و اسناد خود را از بين ببرند فرض بر علیه وضعیت ميكنند.
http://www.immi.gov.au/ima/english/

kalamook

پست توسط kalamook » شنبه 14 مرداد 1391, 12:54 pm

salam sahar khanoom.shoma oonja tashrif darin ya mikhain berin?
dar har soorat age madarekemoon ro az beyn nabarim moshkeli baramoon pish nakhahad oomad?

Sahar
تماس:

پست توسط Sahar » شنبه 14 مرداد 1391, 2:03 pm

سلام. من تهران هستم. در تلاشم که برم استرالیا.
اونطور که من خوندم و شنیدم ، بهتره که اونجا مدرک شناسایی نشون بدید تا مراحل پناهندگی سریعتر پیش بره و دولت زودتر هویت شما رو تأیید کنه و مطمئن بشن که شما برای جامعه خطرآفرین نیستید.
از فامیلامون 2سال پیش با قایق رفتن اونجا و مدارکشون رو هم تحویل دادن و قبول هم شدن

kalamook

پست توسط kalamook » شنبه 14 مرداد 1391, 8:08 pm

ممنون از یاسختون.میشه بفرمایید تلاشتون تا چه اندازه مثمر ثمر بوده و آیا به نتیجه رسیده اید؟فامیلتون که 2 سال پیش رفتن میتونن اون نفر را معرفی کنن؟
آخرین ويرايش توسط 1 on kalamook, ويرايش شده در 0.

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » شنبه 14 مرداد 1391, 8:43 pm

سلام دنبال راه های غیر قانونی نرید هم بسیار خطرناکه و ریسکش بالاست و هم ممکنه اصلا به مقصد نرسید وقتی اینجا با مبلغی کمتر از 10 میلیون تومان میشه قانونی ویزا گرفت چرا ادم بره کار غیر قانونی کنه اونم با قاچاقچی جماعت ....
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

Sahar
تماس:

پست توسط Sahar » شنبه 14 مرداد 1391, 8:52 pm

سلام جناب secret
چطوری با کمتر از 10 میلیون میشه ویزا گرفت؟

mirzaee

پست توسط mirzaee » یک شنبه 15 مرداد 1391, 4:45 am

salam
secret63 shoma ba in mablagh pol raftin aus ke pishnahad mikoni ke mishe ghanono raft!
age mishe lotfan bishtar tozihe bedid

azadeh

پست توسط azadeh » یک شنبه 5 شهریور 1391, 7:10 pm

یکی بگه که اگه کسی هوایی بره و با پاسپورت غیر قانونی و مثلا سیدنی پروازش بشینه می برندش این کمپ جدید( گینه نو ...) یا نه ؟؟؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » یک شنبه 5 شهریور 1391, 7:21 pm

azadeh نوشته شده:یکی بگه که اگه کسی هوایی بره و با پاسپورت غیر قانونی و مثلا سیدنی پروازش بشینه می برندش این کمپ جدید( گینه نو ...) یا نه ؟؟؟

اگر هوائی هم بروید غیر قانونی همینه این قانون بری کیه کسانی که غیر قانونی وارد استرالیا میشوند
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

barad

پست توسط barad » دو شنبه 6 شهریور 1391, 1:33 pm

ازاده خانم اگر کسی را دارید که قانونی میتونه بفرسته به ما هم بگید من حتی برای شما پیغام هم فرستادم
یا اگر امکان دارد در همین پست بگید ممنون barad999d @yahoo.com

Ashkannima

پست توسط Ashkannima » سه شنبه 25 مهر 1391, 10:34 am

سلام آقای در بدر خسته نباشید. لطف میکنید تماس اون دفتری که برای ویزای کار استرالیا اقدام میکنه به من بدید با ایمیل کنید. و دیگه اون ویزای بیزینس 15 روزه و سوم کشتی باربری. ایشالا از این در بدری در بیایید البته همه ما هم همینطور :lol:

darbedar_mori نوشته شده:من الان 6 ماهه با همسر و بچه ام در مالزی زندگی میکنم
یکی که راه کشتی هست که باید به جاکارتا برید و اونجا از طریق کشتی اقدام کنید که از 5000 دلار تا 10000 دلار اینجا به من قیمت دادن و مطمئن ترنشون یک افغانیه که 2000 دلار اول میگیره و 4000 دلار وقتی رسیدین که در این
راه دیگه از طریق هواپیما که بین 12000 تا 15000 دلار استرالیا میگیرن و برای شما یک ویزای بیزینس تهیه میکنن که مدت ویزا 15 روز است و فقط شما را تا خود استرالیا میرسانند که البته برای ما که 3 نفر هستیم بسیار گران است
راه دیگه ای که یکی از دفاتر به من پیشنهاد کرد این بود که 20000 دلار استرالیا میگیره و اولش هم میگیره و یک برگه تو محضر خونه به شما میده و حدود 15 روزه برای شما ویزا کار میگیره برای 2 سال که خانواده را نمیتوانید همراه ببرید و حقوق شما بین 8 تا 12 دلار استرالیا در ساعت میباشد نیاز به مدرک زبان هم نداره و دیگه اینکه شهرتان هم خودتان نمیتوانید انتخاب کنید خوب اینم بگم که من اولا پولش رو ندارم و بعد اینکه با توجه به قوانین استرالیا اصلا به نظرم منطقی نمیاد
راه دیگه که من از یکی از دفاتر شنیدم این بود که با کشتی باری بروم که گفت خیلی سخت پیدا میشه و من هنوز پیدا نکردم
دوستان من تو این 6ماه تقریبا با تمام کسانی که در کوالالامپور بودن و ادعا میکردن این کار رو انجام میدن صحبت کردم ولی به خاطر شرایطم و اینکه بچه کوچک دارم راستش به هیچ کدوم نتوانستم اطمینان کنم
این مطالب هم برای شما عزیزان گذاشتم که یک اطلاعات کلی از مالزی و نحوه کار اینها بهتون داده باشم
من فکر میکنم خیلی خوبه که ما با هم همدل باشیم چون میدونم شما هم مثل من پناهندگی آخرین شانس برای یک زندگی شاید بهتر هست و ما هیچ کدوم از خوشی زیاد یا رفاه زیاد نمیخوایم این کار را انجام بدیم همهمون مشکل داریم
مخلص شما در به در

Ashkannima

پست توسط Ashkannima » سه شنبه 25 مهر 1391, 10:40 am

آقای مشاور من که تا حالا پیرم در اومد تا حالا 6 بار براتون پی ام دادم ایمیل زدم. برای قیمت ویزا و پکیجتون برای استرالیا قانونی. به من تا حالا جواب ندادبد. خوب اگه راست میگید بسملاه من پایه ام چطور و کی کارو با شما شروع کنم.

مشاور نوشته شده:سلام دنبال راه های غیر قانونی نرید هم بسیار خطرناکه و ریسکش بالاست و هم ممکنه اصلا به مقصد نرسید وقتی اینجا با مبلغی کمتر از 10 میلیون تومان میشه قانونی ویزا گرفت چرا ادم بره کار غیر قانونی کنه اونم با قاچاقچی جماعت ....

pooria shoolan

پست توسط pooria shoolan » دو شنبه 22 آبان 1391, 12:03 pm

salam be hameie dostan lotfan age kesi etelaate daghighi dare rahnamei kone
man aln dar torkie hastam va panahandegim inja ghabool shode va dar khast aoustralia kardam ke ghabool nashodam va be amrika paravandamo dadan ke ta 3 mah dg miram be omide khoda
ama mikham ke biam be aoustrali va donbale ye rah migardam ke biam onja az nazare viza moshkeli nadaram chon ba green cart usa rahat mitonam biam ama mikham ke betonam bemonam va onja zendegi konam
age kesi rahi midone va mitone komak kone andazeie yek donia mamnoon misham dar zemn ma khanevade hastimva tanha nistam

barad

پست توسط barad » دو شنبه 22 آبان 1391, 2:09 pm

pooria shoolan نوشته شده:salam be hameie dostan lotfan age kesi etelaate daghighi dare rahnamei kone
man aln dar torkie hastam va panahandegim inja ghabool shode va dar khast aoustralia kardam ke ghabool nashodam va be amrika paravandamo dadan ke ta 3 mah dg miram be omide khoda
ama mikham ke biam be aoustrali va donbale ye rah migardam ke biam onja az nazare viza moshkeli nadaram chon ba green cart usa rahat mitonam biam ama mikham ke betonam bemonam va onja zendegi konam
age kesi rahi midone va mitone komak kone andazeie yek donia mamnoon misham dar zemn ma khanevade hastimva tanha nistam
سلام
این بدترین تصمیم هست که نخوای بری امریکا و میخوای بری استرالیا
تازه میگید با خوانواده هستید
دوست عزیز من من 2 تا از اشنایانم که مهندس هستند و درامد بسیار خوبی در استرالیا دارن بعد 5 سال زندگی دارن میرن امریکا نمیدونم چطور شما این تصمیمو دارید
من زمان زیادی در مورد استرالیا پرسو جو کردم ولی هنوزشم به کشور امریکا نمیرسه
به نظرم شما تحقیقات بیشتر انجام بده و بعد برو استرالیا - من شرط میبندم وقتی به امریکا بری و ببینی چجور کشوری حتما از تصمیمت منصرف میشی
تازه شما با پاس امریکا نمیتونید دوباره پناهندگی بگیرید

pooria shoolan

پست توسط pooria shoolan » دو شنبه 22 آبان 1391, 7:54 pm

mamnoon az barad aziz
rastesh man nemikham 2 bare panahande besham be fekre gereftan eghamat az tarighe kar yachizie dg hastam
ama dost dashtam age baghie dostan ham ke dar aoustralia zendegi kardan ham age mitonan komak konan
va bazam az barad aziz tashakor mikonam

fararaziran

پست توسط fararaziran » چهار شنبه 22 آذر 1391, 9:41 pm

darbedar_mori نوشته شده:من الان 6 ماهه با همسر و بچه ام در مالزی زندگی میکنم
مخلص شما در به در
سلام هموطن ! از خوندن تاپیک شما احساس خوبی بهم دست داد به این جهت که با صداقت نوشتید .امیدوارم هر جا که زندگی خوبی برای شما و خانواده تون مهیا باشه بهش برسید . همت شما برای کلاس زبان هم برایم جالب بود که به این روش اقدام کردید. راستش من خودم 5 سال پیش برای چنین کلاسهایی دربوستون آمریکا Approach International Student Center اقدام کردم خوب اونموقع هزینه اش واسه من زیاد بود هر چند من به امید پیدا کردن یک فرصت در طول تحصیل در آمریکا به این مرکز درخواست دادم اما بهرحال تو چم و خم مالی نشد که برم.این بود که خودم شروع به آموختن زبان کردم الان خدا رو شکر نمی گم مث خودشون صحبت می کنم اما براحتی انگلیسی رو حرف می زنم و مینویسم و می خونم پارسال تافل آزمایشی را نیز که در سایت رسمی http://www.ets.org/toefl لینک تست خودتان را با شرکت در تافل مجازی گذاشتند نمره بالاتر از مینیمم قبولی گرفتم .حتی 3 زبان دیگه (اردو - عربی و آلمانی)هم رو تو این مدت یاد گرفتم . یه سری تخصص های خیلی خاص هم دارم که مطمئنم هر جا برم بهش نیاز دارن چون تحقیق کردم اما با همه اینهاهنوز تو ایران گیر هستم .انگاری طلسم شدم به هر دری زدم نشد که نشد حتی پذیرش تحصیلی
گرفتم اما شهریه هایش آنقدر بالا بود که من پول فقط یک ترم را بیشتر نداشتم ! بهرحال اطلاعات خوبی گذاشتید بخصوص این که مبلغ ها رو هم گفتید . من فکر می کنم برای من بهترین جا همان استرالیا است آن هم بصورت غیر قانونی چون فکر کنم کمتر از قانونی خرج بر می دارد و البته ماندگاری بیشتر ی دارد چون بعد از اتمام ویزای تحصیلی یا کاری در صورت نبود فرصت باید برگردیم ایران اما در صورت قبول پناهندگی برای همیشه سیتیزن آنجا خواهید بود.اما من نه کیسی دارم نه کسی را می شناسم که بتواند من را رد کند .این بود که اینجا و این سایتو اتفاقی تو سرچینگ پیدا کردم و فکر کردم شاید شما کسی رو بشناسید که بتونم بیام مالزی با هاش صحبت کنم منو قاچاقی بفرسته استرالیا .اگه دیگر دوستان هم شخص مطمئنی رو میشناسند معرفی کنند خواهش می کنم کسانی رو که نمی شناسید معرفی نکنید چون خیلی دیدم سر بنده خداهایی که با هزار مشقت پولی جور کردند و به امید ساختن آینده ایبهتر از داخل ایران بودند چه کلاه هایی گذاشته که نشده و به روزگار سیاه نشسته اند .باز هم ممنونم که به اطلاعات من اضافه کردید. ایمیل من farar.aziran@yaoo.com

fararaziran

پست توسط fararaziran » چهار شنبه 22 آذر 1391, 9:52 pm

Sahar نوشته شده:سلام
سوال من اینه که اگر کسی با ویزا و به صورت قانونی وارد استرالیا شه ، چه شرایطی خواهد داشت؟
با فرض اینکه کیس قوی هم داشته باشه.
باید بره کمپ؟ باز هم دولت حمایتش میکنه؟ نسبت به پناهندگانی که از راه اقیانوس به استرالیا میرسن شرایط بهتری خواهد داشت یا نه؟
یه توضیح کلی لطف کنید بدید.
واقعا ممنونم
سلام
من هم به همین موضوع در خصوص آمریکا فکر می کردم اما نشد چون بعد از کلی تحقیق دیدم هیچ سنخیتی بین ورود قانونی و تهدید به امنیت جان شما وجود ندارد ااولین سوالی که در کل تاپیکهای خوانده شده دیدم این بود که اولین سوالشان این است که شما که جانت در خطر بود بخاطر کیسی که دارید چطور از خروج قانونی شما دولت ممانعت نکرد! گویا اینجور که من فهمیدم هر چقدرکیس شما قویهم که باشد باید در نهایت منتهی شود به نداشتن امنیت جانی نه اینکه بخاطر تغیر جنسیت یا مذهب یا شعار علیه رژیم درخواست پناهندگی داده اید .البته این برداشت من از تحقیقاتم بوده شاید هم اشتباه می کنم اما من که می توانستم با ویزای دانشجویی وارد آمریکا شوم هرگز جرات نکردم بدین شکل درخواست پناهنگی بدم.البته من مشکل مالی داشتم و نرفتم.اما بارها فکر کردم که اگه قانونی برم اونجا باید تو آمریکا کاری کنم که واقعا دولت منو تحت پیگرد قرار بده و اسم در کنم تا دولت آمریکا مجاببشه اگه وارد فرودگاه ایران بشم صد در صد من را خواهند گرفت! شاید این یک راه حل خوبی باشه البته از دید من.

fararaziran

پست توسط fararaziran » چهار شنبه 22 آذر 1391, 10:04 pm

Ashkannima نوشته شده:آقای مشاور من که تا حالا پیرم در اومد تا حالا 6 بار براتون پی ام دادم ایمیل زدم. برای قیمت ویزا و پکیجتون برای استرالیا قانونی. به من تا حالا جواب ندادبد. خوب اگه راست میگید بسملاه من پایه ام چطور و کی کارو با شما شروع کنم.

مشاور نوشته شده:سلام دنبال راه های غیر قانونی نرید هم بسیار خطرناکه و ریسکش بالاست و هم ممکنه اصلا به مقصد نرسید وقتی اینجا با مبلغی کمتر از 10 میلیون تومان میشه قانونی ویزا گرفت چرا ادم بره کار غیر قانونی کنه اونم با قاچاقچی جماعت ....
سلا آقای مشاور
من با نظر شما موافقم اما آخه چجوری ؟ منظورم این است که مثلا من با 10 میلیون ویزا میگیرم و می رم استرالیا خوب بعدش چی ؟ آیا ویزای من مادام العمر است که دراسترالیا ساکن بشوم یا نه مثلا ویزای مدت دار است که باید دوباره برگردم ایران؟ ممنون میشوم کمی واضح تر پیشنهادتان را بیان کنید که این نوع ویزا چقدر اعتبار دارد و در نهایت به کجا میانجامد؟

fararaziran

پست توسط fararaziran » چهار شنبه 22 آذر 1391, 10:13 pm

pooria shoolan نوشته شده:salam be hameie dostan lotfan age kesi etelaate daghighi dare rahnamei kone
Salam doste aziz
man waghean beheton hasodim shodke tonestin ghabol panahandegi wase USA ro begirin .toro khoda kami etelaat be manam bedin chejori biyam onja wa che case dashte basham ta mese shoma panahandegimo ghabol konnand.man olawiyate awalam United states ast baed australia . albate midanam australia baraye mardom sathe behtari az kar faraham karde wa jamiyate bikare USA kheyli bishtar az australia ast .ama age kasi bedone to USA chekar kone motmaenan hich ja US nemishe.toro khoda man ro rahnemayi konin wase omadan,shoma keraftin .laaghal bezarin chand nafar dige ham doayekheyreshon badraghaton bashe.mamnonam. My ID - farar.aziran@yahoo.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 50 مهمان