خواهش میکنم کمکم کنید - پناهندگی استرالیا

راههای کسب اقامت در استرالیا و نیوزلند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
ALIXxX

خواهش میکنم کمکم کنید - پناهندگی استرالیا

پست توسط ALIXxX » جمعه 19 دی 1393, 7:44 pm

سلام دوستان چندتا سوال فوری داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
من میخوام ویزای تحصیلی بگیرم برم استرالیا اعلام پناهندگی کنم. توی خود فرودگاه برم پیش پلیس یا بزارم بعد از چند روز؟ و بهترین کیس که بتونه قانونی اومدنم رو توجیه کنه چی هست؟ راستی اگر کسی بتونه واسم دعوتنامه بفرسته میشه اونجا اعلام پناهندگی کنی؟

Kurdish

Re: خواهش میکنم کمکم کنید - پناهندگی استرالیا

پست توسط Kurdish » دو شنبه 22 دی 1393, 1:43 am

ALIXxX نوشته شده:سلام دوستان چندتا سوال فوری داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
من میخوام ویزای تحصیلی بگیرم برم استرالیا اعلام پناهندگی کنم. توی خود فرودگاه برم پیش پلیس یا بزارم بعد از چند روز؟ و بهترین کیس که بتونه قانونی اومدنم رو توجیه کنه چی هست؟ راستی اگر کسی بتونه واسم دعوتنامه بفرسته میشه اونجا اعلام پناهندگی کنی؟
بابا به خدا زبونمون مو در اورد اينقدر كه بگيم "استراليا پناهنده غيرقانوني قبول نميكنه" ... دوست عزيز اينطوري ميفرستنت جزيره نائورو بعد ايشالله به اميد خدا اگه قبولي گرفتي ميفرستنت كشور گينه نو تا همونجا بموني و اقامت اونجا رو بگيري. ديگه استراليا رو مگر تو خوابت ببيني
استراليا فقط پناهنده از طريق يو ان اچ سي ار ميگيره
موفق باشي
تصویر

ALIXxX

پست توسط ALIXxX » دو شنبه 22 دی 1393, 4:39 pm

منبع شما کجاست؟ از کجا میدونید که اگر قانونی بری قبول نمیکنه؟ شما خودت میگی پناهنده غیر قانونی قبول نمیکنه. من دارم قانونی میرم

Kurdish

پست توسط Kurdish » سه شنبه 23 دی 1393, 1:26 am

ALIXxX نوشته شده:منبع شما کجاست؟ از کجا میدونید که اگر قانونی بری قبول نمیکنه؟ شما خودت میگی پناهنده غیر قانونی قبول نمیکنه. من دارم قانونی میرم
قانوني منظورم از طريق يو ان بود.
برو داداش ايشالله كه موفق ميشي. ما وظيفمون اطلاع رساني بود كه انجام داديم.
تصویر

asal22

پست توسط asal22 » پنج شنبه 3 اردیبهشت 1394, 8:37 pm

ممنونم..
asalak

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 6 اردیبهشت 1394, 8:15 pm

ALIXxX نوشته شده:سلام دوستان چندتا سوال فوری داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
سلام دوست عزیز،
بهتر است چند روز از ورود شما بگذرد و بعد خود را به اداره مهاجرت معرفی نمائید چون در این صورت میتوانید ورود قانونی خود را بهتر توجیه نمائید
(مثلا اینکه طی این مدتی که شما از کشور خارج شده اید یکسری اتفاقاتی در ایران برای شما اتفاق افتاده که امنیت شما را به خطر انداخته است)
بسته به شرایط هر فرد کیس های مختلفی میتوان ارایه نمود نکته اساسی در تهیه کیس این است که باید به گونه ای طراحی شود که نشان دهد فعالیت های شما در ان زمینه ( سیاسی ،اجتماعی، مذهبی و... ) مورد توجه رژیم ایران قرار گرفته و امنیت جانی شما را به خطر انداخته است.
صرف گفته های شما در این مورد کافی نیست و میبایست همراه با دلیل و مستندات کافی باشند.
در صورت نیاز ما میتوانیم به شما کمک نمایم تا از سفارت کشور مورد نظرتان ویزا دریافت نمائید و با تهیه یک کیس مناسب و قوی موفق به دریافت اقامت در کشور مقصد شوید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

vidav

پست توسط vidav » سه شنبه 15 اردیبهشت 1394, 12:31 pm

سلام. من نیاز به یک ویزای قانونی موقت در حد دو سه ماه به استرالیا دارم. من اونجا خودم کیس برای ازدواج دارم. فقط میخوام خودمو برسونم اونجا و ازدواج کنم و همونجا افدام کنم برای اقامت . آیا این سایت میتونه برای ویزای قانونی موقت کمک کنه

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 15 اردیبهشت 1394, 1:44 pm

سلام،
جهت گرفتن ویزای موقت میتوانید از ما کمک بگیرید. هزینه ویزا برای استرالیا در حال حاضر ۳۰ میلیون تومان است که بصورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری میپردازید.
در مورد اقامت از طریق ازدواج معمولا قوانین بدین گونه است که اقامت بایستی در خارج از خاک ان کشور و از طریق سفارت صادر شود. اما اگر مدت ازدواج طولانی شود و بخصوص صاحب فرزند شوید میتوانید بدلیل وابستگی اجتماعی قوی به جامعه استرالیا، در خاک استرالیا اقامت دریافت کنید و نیازی به خروج از خاک نداشته باشید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

vidav

پست توسط vidav » چهار شنبه 16 اردیبهشت 1394, 4:44 am

Admin نوشته شده:سلام،
جهت گرفتن ویزای موقت میتوانید از ما کمک بگیرید. هزینه ویزا برای استرالیا در حال حاضر ۳۰ میلیون تومان است که بصورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری میپردازید.
در مورد اقامت از طریق ازدواج معمولا قوانین بدین گونه است که اقامت بایستی در خارج از خاک ان کشور و از طریق سفارت صادر شود. اما اگر مدت ازدواج طولانی شود و بخصوص صاحب فرزند شوید میتوانید بدلیل وابستگی اجتماعی قوی به جامعه استرالیا، در خاک استرالیا اقامت دریافت کنید و نیازی به خروج از خاک نداشته باشید.

موفق باشید
چاوشی
یعنی میفرمایید حتما باید خارج از استرالیا ازدواج کنیم و فایده ای نداره دریافت این ویزا برای من؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 16 اردیبهشت 1394, 10:08 am

اگر خارج از استرالیا ازدواج کنید و از طریق یکی از سفارتهای استرالیا اقامت دریافت کنید قطعا بهتر خواهد بود. این در صورتی است که فردی که قرار است با شما ازدواج کند فرمهای مخصوص را پر کرده و از اداره مهاجرت استرالیا برای شما درخواست اقامت نماید.
در اینصورت با اقامت وارد استرالیا میشوید و طبیعتا در خاک استرالیا نگرانی از بابت اقامت نخواهید داشت.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

vidav

پست توسط vidav » چهار شنبه 16 اردیبهشت 1394, 11:03 am

Admin نوشته شده:اگر خارج از استرالیا ازدواج کنید و از طریق یکی از سفارتهای استرالیا اقامت دریافت کنید قطعا بهتر خواهد بود. این در صورتی است که فردی که قرار است با شما ازدواج کند فرمهای مخصوص را پر کرده و از اداره مهاجرت استرالیا برای شما درخواست اقامت نماید.
در اینصورت با اقامت وارد استرالیا میشوید و طبیعتا در خاک استرالیا نگرانی از بابت اقامت نخواهید داشت.

موفق باشید
چاوشی
با تشکر از شما مشکل اینجاست که ایشون به دلیل شرایط کاریشون فعلا امکان خروج از استرالیا رو ندارن. آیا من میتونم با ویزایی که از طریق شما میگیرم به استرالیا برم و ازدواج کنم. بعد از مدتی برگردم ایران و از طریق سفارت استرالیا در ایران اقدام کنم.؟ این کار شدنیست؟ و ویزایی که شما میگیرید به من اجازه میدهد که در خاک استرالیا ازدواج کنم؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 17 اردیبهشت 1394, 6:13 pm

روشی که اشاره نمودید مناسب و عملی است (ورود به استرالیا، ازدواج در آنجا و برگشت به ایران جهت گرفتن اقامت از طریق سفارت). در واقع اغلب اقامتهای ازدواج به همین روش انجام میگیرند.
با هر نوع ویزا وارد استرالیا شوید میتوانید اقدام به ازدواج کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

vidav

پست توسط vidav » جمعه 18 اردیبهشت 1394, 6:06 am

Admin نوشته شده:روشی که اشاره نمودید مناسب و عملی است (ورود به استرالیا، ازدواج در آنجا و برگشت به ایران جهت گرفتن اقامت از طریق سفارت). در واقع اغلب اقامتهای ازدواج به همین روش انجام میگیرند.
با هر نوع ویزا وارد استرالیا شوید میتوانید اقدام به ازدواج کنید.

موفق باشید
چاوشی
با تشکر از شما. ما چون همدیگر رو ملاقات نکردیم نمیتونیم برای ویزای نامزدی اقدام کنیم. ویزای توریستی هم به این سادگیا دیگه نمیدن برای همین مایلم از طریق شما اقدام کنم. فقط میخوام بدونم احتمال رد این ویزا هست و به غیر از همون مبلغ سی میلیون تومان هزینه دیگه و شرایط خاصی هم نیاز است؟ و مدت زمان این ویزا چقدر است با تشکر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 2:44 am

جهت دریافت اقامت از طریق ازدواج نیاز است به سفارت نشان دهید از قبل یکدیگر را میشناخته اید و روابطی بین شما بوده است. این بدین خاطر است که از ازدواجهای صوری جلوگیری شود.
داشتن عکس و یا هر چیزی که نشان دهد از قبل همدیگر را میشناخته اید و ازدواج شما یک ازدواج صوری و صرفا جهت دریافت اقامت نیست میتواند کمک کننده باشد.
پرونده هایی که ما انجام میدهیم در اغلب موارد بدون هیچ مشکلی ویزا دریافت میکنند. این بدین خاطر است که پرونده تا حد امکان قوی تهیه میشود و دعوتنامه های معتبر از شرکتها و مراکز شناخته شده در کشور مقصد دریافت میشود.
هزینه هایی که ما دریافت میکنیم صرفا جهت ویزا میباشد و سایر هزینه ها از جمله بلیت هواپیما را شامل نمیشود.
مدت زمان مورد نیاز جهت دریافت ویزا بسته به کشور مقصد و مدت زمانی که سفارت نیاز دارد تا پرونده را بررسی کند، متفاوت است. این زمان برای استرالیا حدود ۳ ماه است.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

vidav

پست توسط vidav » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 8:26 am

Admin نوشته شده:جهت دریافت اقامت از طریق ازدواج نیاز است به سفارت نشان دهید از قبل یکدیگر را میشناخته اید و روابطی بین شما بوده است. این بدین خاطر است که از ازدواجهای صوری جلوگیری شود.
داشتن عکس و یا هر چیزی که نشان دهد از قبل همدیگر را میشناخته اید و ازدواج شما یک ازدواج صوری و صرفا جهت دریافت اقامت نیست میتواند کمک کننده باشد.
پرونده هایی که ما انجام میدهیم در اغلب موارد بدون هیچ مشکلی ویزا دریافت میکنند. این بدین خاطر است که پرونده تا حد امکان قوی تهیه میشود و دعوتنامه های معتبر از شرکتها و مراکز شناخته شده در کشور مقصد دریافت میشود.
هزینه هایی که ما دریافت میکنیم صرفا جهت ویزا میباشد و سایر هزینه ها از جمله بلیت هواپیما را شامل نمیشود.
مدت زمان مورد نیاز جهت دریافت ویزا بسته به کشور مقصد و مدت زمانی که سفارت نیاز دارد تا پرونده را بررسی کند، متفاوت است. این زمان برای استرالیا حدود ۳ ماه است.

موفق باشید
چاوشی
متاسفانه عکسی نداریم. اما حد یک سال مرتب از طریق وایبر در تماس بودیم. آیا امکان داره در همون روزهای قبل از ازدواج عکس تهیهه کرد؟ و اینکه این ویزایی که از طریق دعوت نا های شرکت های طرف شما تهیهه میشود چه مدت زمانی به من اجازه اقامت میدهد؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 25 اردیبهشت 1394, 8:02 pm

عکس را در هر زمان تهیه کنید اشکالی ندارد.
طول مدت ویزای استرالیا را میتوان به هنگام درخواست ویزا مشخص نمود. این ویزا تا ۶ ماه بدون هزینه قابل تمدید است.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 59 مهمان