بهترین مسیر از ترکیه به آلمان؟

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
behnam.0935

بهترین مسیر از ترکیه به آلمان؟

پست توسط behnam.0935 » یک شنبه 22 دی 1392, 9:31 am

بهترین مسیر برای رفتن غیرقانونی از ترکیه به آلمان بصورت زمینی یا دریایی کدام مسیر و راحت است؟ بطور میانگین چند ماه طول میکشه به کشور مقصد رسید؟

نمایه کاربر
Elvis_56

Re: بهترین مسیر از ترکیه به آلمان؟

پست توسط Elvis_56 » یک شنبه 22 دی 1392, 12:07 pm

behnam.0935 نوشته شده:بهترین مسیر برای رفتن غیرقانونی از ترکیه به آلمان بصورت زمینی یا دریایی کدام مسیر و راحت است؟ بطور میانگین چند ماه طول میکشه به کشور مقصد رسید؟
دریایی: ازمیر ِ ترکیه، ایتالیا، فرانسه، آلمان . از ازمیر تا ایتالیا با کشتی معمولا بین 3 تا 4 روز طول میکشه تا برسی جنوب ایتالیا. از اونجا هم زمینی باید خودتو برسونی شمال و از اونجا به فرانسه و بعد به آلمان. چیزی حدود 1 هفته زمان میبره.
زمینی: دو راه داری: 1- ادیرنه، یونان، آلمان. از ادیرنه ی ترکیه زمینی وارد یونان می شی و خودتو به آتن می رسونی. از اونجا با پاسپورت جعلی یا ID کارت پرواز میکنی به سمت ِ آلمان
2- ادیرنه، بلغارستان، رومانی یا صربستان، مجارستان، اتریش، آلمان. از ادیرنه زمینی وارد بلغارستان میشی از اونجا دو راه وجود داره، یکی ورود به رومانی و یکی ورود به صربستان که هر دو با مجارستان که عضو شینگن هست مرز دارند. ولی خروج از صربستان نسبت به رومانی کمی راحت تره. از مجارستان به بعد هم وارد حوزه ی شینگن میشی و دیگه مرزی وجود نداره و رسیدن به مقصد کمی راحت تر میشه. توی این روش زمان ِ مشخصی نداری ولی ممکنه تا 1 ماه هم طول بکشه تا به مقصدت برسی.
البته این نکته رو هم در نظر بگیر که توی هر کدوم از این کشورا ممکنه گیر بیفتی و در صورت گیر افتادن هم یا دیپورت میشی یا باید تقاضای پناهندگی تو همون کشور بدی که اصلا توصیه نمیشه.
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

احسان

پست توسط احسان » یک شنبه 22 دی 1392, 1:41 pm

آقای بهنام متشکر از جواب کاملتون لطفا در مورد دریایی تا ایتالیا اگر از قیمت هم اطلاعی دارید بفرماید لطفا

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » یک شنبه 22 دی 1392, 7:36 pm

احسان نوشته شده:آقای بهنام متشکر از جواب کاملتون لطفا در مورد دریایی تا ایتالیا اگر از قیمت هم اطلاعی دارید بفرماید لطفا
پارسال با 3000 دلار می بردن
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

ghago

پست توسط ghago » جمعه 16 خرداد 1393, 12:01 am

دادا راههای زمینی ادرنه به بلغار و یونان رو اصلا از ذهنتون پاک کنین که تموم شد.

königs

پست توسط königs » جمعه 16 خرداد 1393, 8:17 pm

Az samte boghar, harkio bebinan ba tir mizanan. Tazeh agaram residi alman ba in ozao ahval dg javab nemide be iraniha. Alan kasaee ke 2 .5 sale injan ya montazere javaban ya montazere interview. Bastegi be shanset dare ke kodom ostan biofti

königs

پست توسط königs » جمعه 16 خرداد 1393, 9:28 pm

Age ye roozi tokhm kardi az turky, roodkhooneh rad shodio residi be reile ghatar, samte rast mire bolghar, samte chap mire be samte alexanderpoli. Bazam age tokhm dashti beri samte bolghar,
Mibini onja ba tir mizanan. Omidvaram ke ahle amal bashi, na harf. Boro movafagh bashi

s.k

پست توسط s.k » شنبه 17 خرداد 1393, 5:29 am

خیلی جالب شد یکی میگه فلانی داریوش هست داریوش میگه ایرانیان دست رو شد خب لامذهبا چرا اسمتونو عوض میکنین؟؟؟ میدونین چیه کاربرای قدیمی که توی این راه مسمم بودن همشون رفتن از گاد فادر گرفته تا جانی حالا هی بیایین ایدی عوض کنین و بشنید به امید معجزه تا یه ادم مهربون پیدا بشه شما رو برسونه به مقصد لامذهبا ملت کونشون پاره شد دربدری کشیدن سرچهار راه ها گدایی کردن صبح تا شب دم در کلیسا پلاس بودن برای یکی دو یورو ولی بلاخره به مقصدشون رسیدن من بشخصه حاضرم نهایتا چند ماه هر سختی رو تحمل کنم ولی به هدفم برسم. در کل زشته اینکارا نکنین

نمایه کاربر
bia2metalbazi
محل اقامت: Stut
تماس:

پست توسط bia2metalbazi » یک شنبه 18 خرداد 1393, 2:06 am

دوستان عزیز فکر زمینی رو از سرتون بیرون کنید
یا یونان گیر میکنید یا ایتالیا بدبخت میشید
اینی که گفتم به عینه دیدم
من بعد از 19 ماه تو سولاخ سگ خابیدن قبولی المانو گرفتم
برین دانمارک صد برابر از المانم بهتره
م.ا.
bia2metalbazi@yahoo.com

homayoon112

پست توسط homayoon112 » دو شنبه 2 تیر 1393, 10:53 pm

سلام . رفیق مزایای دانمارک نسبت به المان چیه

مهاجر120

پست توسط مهاجر120 » پنج شنبه 5 تیر 1393, 2:33 pm

من يكي از دوستام دانشجو توي دانمارك هست و فرق كلي كه داره موقعيت تحصيلي و إمكانات خوبي داره و كم جمعيت بودن دانمارك نسبت به المان ولي از نظر حكومتي الان دانمارك حزبي قدرت داره كه كاملاً مخالف خارجيها ولي المان حزب سوسيال دمكراتهاي مذهبي قدرت رو در دست دارند و جمعيت و شلوغي زياد مثل ايران ولي فكر نميكنم از نظر وفاه اجتماعي و غيره فرق زيادي داشته باشند

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 5 تیر 1393, 11:20 pm

s.k نوشته شده:خیلی جالب شد یکی میگه فلانی داریوش هست داریوش میگه ایرانیان دست رو شد خب لامذهبا چرا اسمتونو عوض میکنین؟؟؟ میدونین چیه کاربرای قدیمی که توی این راه مسمم بودن همشون رفتن از گاد فادر گرفته تا جانی حالا هی بیایین ایدی عوض کنین و بشنید به امید معجزه تا یه ادم مهربون پیدا بشه شما رو برسونه به مقصد لامذهبا ملت کونشون پاره شد دربدری کشیدن سرچهار راه ها گدایی کردن صبح تا شب دم در کلیسا پلاس بودن برای یکی دو یورو ولی بلاخره به مقصدشون رسیدن من بشخصه حاضرم نهایتا چند ماه هر سختی رو تحمل کنم ولی به هدفم برسم. در کل زشته اینکارا نکنین
:D ادم مهربون کسی منتظررش نیست
اینجا جمع شدیم همفکری کنیم که یک راهی پیدا کنیم
راه رفتن مشکل شده
اما یک عده میان اینجا برای تبلیغ
وگرنه کسی از بحث خوشش نمیاد مای فرند
چند ماه دیگه میخوای بری کجا چطوری؟
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

نمایه کاربر
ashkan-velberg

پست توسط ashkan-velberg » جمعه 6 تیر 1393, 12:07 pm

منم احتمال زیاد مسیر دریایی تا ایتالیارو میرم

s.k

پست توسط s.k » شنبه 7 تیر 1393, 6:15 pm

من پاس دارم و مشکلی برای خروج قانونی ندارم ولی شماها که پاس ندارین تنها گذینتون قاچاقی تا ترکیه و از اونجا به کشور دلخواهتون هست . خودم به احتمال زیاد میرم سمت جنوب شرق اسیا یه مدت می مانم ببینم چه راهی پیدا میکنم

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 7 تیر 1393, 8:40 pm

ashkan-velberg نوشته شده:منم احتمال زیاد مسیر دریایی تا ایتالیارو میرم
این مسیر رو کسی تو این سایت بهت پیشنهاد کرده؟ :D
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 7 تیر 1393, 8:52 pm

s.k نوشته شده:من پاس دارم و مشکلی برای خروج قانونی ندارم ولی شماها که پاس ندارین تنها گذینتون قاچاقی تا ترکیه و از اونجا به کشور دلخواهتون هست . خودم به احتمال زیاد میرم سمت جنوب شرق اسیا یه مدت می مانم ببینم چه راهی پیدا میکنم
پاسپورت داری پس خوش به حالت :D
پاسپورت داشتن مهم نیست همین الان اگر به من یک پاس و ویزا انگلیس رو بدن من حاضر نیستم یک ریال بابتش پرداخت کنم چون قانونی رفتن الافی هست و جز اینکه هزینه سفر هدر میره بدون هیچ نتیجه ای چیز دیگه ای نداره
قاچاقی رفتن به این دلیل خوبه که اگر قاچاقی بری ترکیه و بعد بخوای از اونجا بری اروپا کلا چون قاچاقی رفتی احتمالش زیاده برای گرفتن جواب
فوقش هم نتونی بری اروپا تو همون ترکیه مجبور بشی درخواست بدی به یو ان باز هم چون قاچاقی رفتی خودش رو کیس تاثیر مثبت داره
یادتون باشه بیشتر کسانی که در اروپا منفی گرفتن یا بی جواب هستن و بلاتکلیف کسانی هستن که با ویزا وقانونی رفتن ان هم با کیس تغییر دین و ..
کسایی که پاسپورت دارن و میخوان با ویزا برن فقط برای کانادا و امریکا میتونن امید داشته باشن برای پناهندگی وگرنه اروپا 10% هم امید نیست

شما میخوای بری شرق اسیا پولاتو خرج کنی که چی بشه؟ حداقل بهترین راه اینه چند نفری بری که هزینه هاتون کمتر بشه و دنبال ادم پرون بگردی
زیاد باید دنبالش بگردی تا شخص مورد اعتمادی پیدا بشه
اونجا هم کلاهبردار ریخته

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 7 تیر 1393, 9:44 pm

آخه داداش من شما تا کی نمیخواین بفهمین که راه دریایی = خریت محض (البته دور از جون شما)

فکر کردین با قایق شخصی ابراهیم تاتلس میبرتون تا ایتالیا. نخیر عزیز من. با یه کشتی زوار در رفته میبرنتون. در حالی که اگه در کمین پلیس بیوفتین قاچاقچی محترم برای سبک شدن بار کشتی و فرار از دست پلیس خیلی محترمانه و با خونسردی مسافرا رو یکی یکی میندازه تو آب. من تا حالا 4 بار رفتم ترکیه. یک سال و نیمم اونجا پناهنده بودم (بودیم یه جورایی) ولی به دلایلی برگشتیم این خراب شده. سابقه زندگی تو شهر های کایسری ، نوشهیر ، وان و کاستامنو رو هم دارم. تجربه این راه رو ندارم ولی از خیلیها شنیدم از خیلی از دوستان نزذیک شنیدم .آره داداش من میندازنت تو آب . به همین راحتی.
تصویر

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 7 تیر 1393, 9:56 pm

Kurdish نوشته شده:
آخه داداش من شما تا کی نمیخواین بفهمین که راه دریایی = خریت محض (البته دور از جون شما)

فکر کردین با قایق شخصی ابراهیم تاتلس میبرتون تا ایتالیا. نخیر عزیز من. با یه کشتی زوار در رفته میبرنتون. در حالی که اگه در کمین پلیس بیوفتین قاچاقچی محترم برای سبک شدن بار کشتی و فرار از دست پلیس خیلی محترمانه و با خونسردی مسافرا رو یکی یکی میندازه تو آب. من تا حالا 4 بار رفتم ترکیه. یک سال و نیمم اونجا پناهنده بودم (بودیم یه جورایی) ولی به دلایلی برگشتیم این خراب شده. سابقه زندگی تو شهر های کایسری ، نوشهیر ، وان و کاستامنو رو هم دارم. تجربه این راه رو ندارم ولی از خیلیها شنیدم از خیلی از دوستان نزذیک شنیدم .آره داداش من میندازنت تو آب . به همین راحتی.
درسته
پیشنهاد خودت چه مسیری هست

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 7 تیر 1393, 10:03 pm

من شخصا خودم هیچ کدوم از راه های هوایی رو ترجیح نمیدم مگر این که با خانواده یا نامزدش بره آدم. به نظر من بهترین راه زمینی هست حالا چه از طریق یونان و چه از طریق بلغارستان - صربستان - رومانی - اتریش و ... . البته همراه با یک قاچاقچی مطمئن که پول نزد یک فرد مورد اعتماد طرفین در ایران و یا خارج باشد.
تصویر

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 7 تیر 1393, 11:56 pm

Kurdish نوشته شده:من شخصا خودم هیچ کدوم از راه های هوایی رو ترجیح نمیدم مگر این که با خانواده یا نامزدش بره آدم. به نظر من بهترین راه زمینی هست حالا چه از طریق یونان و چه از طریق بلغارستان - صربستان - رومانی - اتریش و ... . البته همراه با یک قاچاقچی مطمئن که پول نزد یک فرد مورد اعتماد طرفین در ایران و یا خارج باشد.
هوایی که دیگه غیر ممکنه اونم از ترکیه
منم نظر زمینی هست ولی فعلا ادمش را پیدا نکردم (یعنی به هرکس این مدل روش پرداخت پول را دادم قبول نکرده
من برای پرداخت پول به قاچاقبر یک پیشنهاد خوب دارم که مورد اعتماد دو طرف هم هست یعنی این بهترین روش هست روش های دیگه صد در صد ریسکه

amir87

پست توسط amir87 » یک شنبه 8 تیر 1393, 6:24 am

راستی هیشکدومتون دنبال سفر با کشتی نرفتین ؟
مراقب جانورهایی که پول سفر به خارج از کشور را ندارن و دنبال جمع کردن مسافر برای قاچاقبرها میگردن (تا تخفیف بگیرن از قاچاقبرها) باشین.در ضمن اینم بدونین که عبور از مرز کشورهای اروپایی تقریبا غیرممکنه و شاید قبلنا کسی میتونست ازشون رد بشه ولی تمام مرزهای کشورهای اروپایی امن شدن.(اگرم به عنوان مسافر قاچاقی بگیرنتون, زندانی میشین).نکته ی بعدی هم اینکه 99% قاچاقبرها شما را تا ترکیه میبرن و چون اصلا قادر به رد کردنتون از مرزهای کشورهای بعدی نیستن,توی همون ترکیه رهاتون میکنن و پولتونو میدزدن.

Kurdish

پست توسط Kurdish » یک شنبه 8 تیر 1393, 6:51 am

iranian نوشته شده:
Kurdish نوشته شده:من شخصا خودم هیچ کدوم از راه های هوایی رو ترجیح نمیدم مگر این که با خانواده یا نامزدش بره آدم. به نظر من بهترین راه زمینی هست حالا چه از طریق یونان و چه از طریق بلغارستان - صربستان - رومانی - اتریش و ... . البته همراه با یک قاچاقچی مطمئن که پول نزد یک فرد مورد اعتماد طرفین در ایران و یا خارج باشد.
منم نظر زمینی هست ولی فعلا ادمش را پیدا نکردم (یعنی به هرکس این مدل روش پرداخت پول را دادم قبول نکرده
من برای پرداخت پول به قاچاقبر یک پیشنهاد خوب دارم که مورد اعتماد دو طرف هم هست یعنی این بهترین روش هست روش های دیگه صد در صد ریسکه
تعجب میکنم که میگین هیچ آدم مطمئنی رو پیدا نکردین. تو استانبول آدم پرون خیلی زیاد هست هست از هر نوعش هم هست هوایی زمینی دریایی (مرد و نامردش هم پیدا میشه) فکر کنم شما پاسپورت هم ندارین که این خودش یه مصیبت دیگس...
راستی روشتون چیه واسه پرداخت پول به قاچاقچی
تصویر

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 8 تیر 1393, 5:58 pm

Kurdish نوشته شده:
iranian نوشته شده:
تعجب میکنم که میگین هیچ آدم مطمئنی رو پیدا نکردین. تو استانبول آدم پرون خیلی زیاد هست هست از هر نوعش هم هست هوایی زمینی دریایی (مرد و نامردش هم پیدا میشه) فکر کنم شما پاسپورت هم ندارین که این خودش یه مصیبت دیگس...
:D اره به اندازه موهای سرت ادم پرون قلابی ریخته
ولی کسی که واقعا این کارس و مطمن پیدا کردنش مشکله
حالا شما ادمشو پیدا کن روش پرداخت رو کامل میگم بهت روش به شکلی هست که هم مسافر خیالش راحته که اگر به مقصد نرسه به هر دلیلی یک دلار هم ضرر نمیکنه
و هم قاچاقبر خیالش راحت میشه که در صورت رسوندن مسافر به مقصد کل پوا نقدا دریافت میکنه به خاطر پول هم که شده مجبوره شما رو برسونه به مقصد
و اگر قاچاقبر این روش رو قبول نکنه شکی نیست که اصلا نمیتونه شما رو به مقصد برسونه و فقط پولتو میخواد بگیره!!
اخه بیشتر قاچاقبر ها میگن بعد رسیدن کل پول میگیرم اینها همش دوروغه چون افرادی که این ادعا رو داشتن وقتی که این پیشنهاد رو دادم که صد در صد هم از این بابت مطمن شدن که بعد رسیدن به کشور مورد نظر کل پول نقدا تو جیب قاچاقبر میره جا زدن و قبول نکردن
و این نشون میده اکثرا این کاره نیستن

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 8 تیر 1393, 6:01 pm

amir87 نوشته شده:راستی هیشکدومتون دنبال سفر با کشتی نرفتین ؟
با کشتی از ترکیه به ایتالیا ؟ :D

مهاجر120

پست توسط مهاجر120 » دو شنبه 9 تیر 1393, 1:17 pm

در مورد تركيه بعد از جستجوي كامل هنوز هم ٩٠ درصد مسبرهاي هوايي از استانبول عبور ميكنه و در دو سال قبل تا بحال حدود ٤٦٠٠٠ هزار نفر از كشور سوريه از طريق مرز هوايي تركيه به كشورهاي المان و دانمارك و غيره رفتن و هر كدام هزينه اي بالغ بر ١٠ هزار دلار هزينه كردن و بدليل اينكه به تمام سوريه هاي كه داخل سويد بشوند اقامت دايم داده ميشود بدون مشكل و راحت و در حال حاضر به سه استان عراق براحتي اقامت داده ميشه طبق اخبار هاي ثبت شده در اينترنت

مهاجر120

پست توسط مهاجر120 » دو شنبه 9 تیر 1393, 1:37 pm

ebiram

پست توسط ebiram » چهار شنبه 18 تیر 1393, 6:25 am

اقا كسي مسير خوبي واسه عبور از مرز بلغارستان ميشناسه؟

Davidlaso

پست توسط Davidlaso » پنج شنبه 24 مهر 1393, 4:39 am

به کاربر Iranian
البته من هنوز خودم نه ازش مطمینم و نه از شرایطش
اما ما دو نفریم و از استانبول می خواییم بریم اتن و از اتن هم با مدارک جعلی به سمت کشور سوم.
شما می تونی نحوه پرداختت رو بگی بدونیم چطوری ؟
چون این طرف میگه پول رو توی آتن میگیره و هیچ گونه پیش پرداختی نداره.
من خودم درنظرم بود پولو با وسترن بفرستیم اتن به نام خودم (مدارک جعلی که دستم) اونجا از دفتر وسترن بگیرم و بدم به قاچاقبر.

königs

پست توسط königs » پنج شنبه 24 مهر 1393, 5:33 pm

To aten paeen meydoun sindakhma ye sarafi afghani hast ke az iran pool jabeja mikone be aten, tazeh chand ta hastabd ke mitooni bahashoon kar koni. Age beri younan behtare ke madraki dastet bashe, chon to younan chek mikonan. To ghatar o otobus. Shahr haye marzi ke hata bekhay taxi begiri onha ham migan madrak aval neshoon bede. To stanbul atraf aksaray ye kooche hast ke arab ha o kord haye soori onja adam miparoonan. Mitooni beri onja ba yekishoon sohbat koni ke beferestatet younan.

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 25 مهر 1393, 12:19 am

اون کوچهی که شما میگی‌ ۹کوچه کردها یا عربها) ،هر چی‌ کلاه برادره مادر قهبه هست اونجاست ،یکیشونم هم توانا هست که بچه ارومیه هست ،،،کافیه بدونه کارت گیره ،چنان الا خون بالا خونت میکنه که ترجیح میدی برگردی به ولایت ! دوستان یه جمله از آخرش بهتون بگم : فقط و فقط و فقط با کسی‌ برید که : ۱) یا یکی‌ از اطرافیانتون رو فرستاده ۲) تضمین رسیدن به مقصد بهتون میده ۳) کلّ پولو آخر کار میگیره ! اگررررررر غیر از این بود یه کلاه برادره بی‌ ناموسه بالفطره هست ،پاس خودتونو غول نزنید ،ای ملت شهید پرور...

königs

پست توسط königs » جمعه 25 مهر 1393, 7:54 am

Man khodam az in tarigh omadam. Pishnahad mikonam be hich onvan ba irani kar nakonid. Onja adam paroon ziade, ama hamashoon moshtari haro mibaran pishe yeki ta on rad kone. Ba saheb kafe ke sohbat konid on moarefi mikone. Albate bayad turky stanbuly balad bashid

königs

پست توسط königs » جمعه 25 مهر 1393, 9:18 pm

Maroof tarineshoon on moghe ye kord soori bood benam shiro halil. Ke hame shabha mosafer haro pishe on mibordan. Alan nemidoonam kar mikone ya na.

Mosafer_ref

پست توسط Mosafer_ref » سه شنبه 2 دی 1393, 11:03 pm

سلام
واسه اونایی که پاس دارن یه راهی هم هست از بودروم ترکیه با قایق میبرن به یکی از جزایر یونان البته 40 دقیقه بیشتر تو دربا نیستی و چندتا از دوستان من از همین راه رفتن پول رو هم اینجا نزد شخص ثالث میزاری که هروقت رسیدی پول رو به قاچاقبر میدن ;)

iman.molaie

پست توسط iman.molaie » پنج شنبه 4 دی 1393, 1:26 am

salam kia athen hastan alan ya taze raftan az
????inja

علیشاه

پست توسط علیشاه » شنبه 1 آبان 1395, 5:59 pm

سلام بچه ها من استانبولم . یه قاچاقبره خوب میخوام باقیمته خوب تضمینی ببره ایتالیا.09339086001.

metallica

پست توسط metallica » یک شنبه 2 آبان 1395, 11:36 am

علیشاه نوشته شده:سلام بچه ها من استانبولم . یه قاچاقبره خوب میخوام باقیمته خوب تضمینی ببره ایتالیا.09339086001.
ّرو خیابون آکسارای (ِا آق سارای) اونجا پاتوق قاچاقبراست.
در ضمن توی استانبول نمون و بدون تامل برو شهر ازمیر. از ازمیر تا جزایر یونانی لسبوس و چیوس و غیره فقط 3 کیلومتر راهه که با قایق میبرن.
منم خودم دوباره پولام جمع بشه میخوام یه بار دیگه شانسمو امتحان کنم البته اینبار از ترکیه میخوام برسم اروپا.

Bahram aslani

پست توسط Bahram aslani » دو شنبه 6 دی 1395, 10:44 pm

سلام بچه‌ها لطفا راهنمایی ایم کنید!!!
من دارم میرم ترکیه که از اونجا با یه قاچاقبر خودمو به اروپا برسونم البته من مقصدم پرتغال هستش،میخواستم بدونم این درسته که میگن بعد از ورود به یونان حدود ۲۵روز بعدش میتونی هر جایی که تو اروپا بخای بری و....
راستش من زیاد اطلاعات کافی ندارم خواهش میکنم من کمک کنید تا جایی که امکانش هست..ممنون از همگی

maedeghorban

پست توسط maedeghorban » دو شنبه 4 اردیبهشت 1396, 1:20 am

سلام دوستان لطفا کمکم کنید
من میخوام با پاس جعلی از یونان هوایی به دانمارک برم...حتما مامور چک پاسپورت ازم سوالاتی میپرسه راجب سفرم
منی ک میخوام با پاس جعلی برم اگه ازم بپرسه چجوری وارد یونان شدی چی بگم؟اگه بگم قانونی ک میگه مدارک,اگرم بگم قاچاقی ک کلام پسه معرکه ست
لطفا کمکم کنید من وقت کافی ندارم مرسی ازتون

arefnikoo

پست توسط arefnikoo » سه شنبه 27 تیر 1396, 3:05 pm

ebiram نوشته شده:
چهار شنبه 18 تیر 1393, 6:25 am
اقا كسي مسير خوبي واسه عبور از مرز بلغارستان ميشناسه؟
سلام
واسم تو تلگرام پیام بده
09114120281

ercin

پست توسط ercin » شنبه 7 مرداد 1396, 2:31 pm

من ميتونم براي رفتن.به اروبا كمكتون كنم 09365205193

ercin

پست توسط ercin » شنبه 7 مرداد 1396, 2:32 pm

از طريق يونان بايد بري توي كمب
09365205193

Hadialman

سلام من ایرانم کی با من میاد المان بیاد تلگرام ۰۹۳۳۳۵۹۹۶۲۸

پست توسط Hadialman » یک شنبه 2 مهر 1396, 4:30 pm

Kurdish نوشته شده:
یک شنبه 8 تیر 1393, 6:51 am
iranian نوشته شده:

Hadialman

هم سفر

پست توسط Hadialman » یک شنبه 2 مهر 1396, 4:33 pm

دوستان کی با من همسفر میشه به المان بیاد تلگرام اشنا بشیم .۱۸سن دارم دنبال مرد معرفتی و خوش دل وبا مرام میگردم ۰۹۳۳۳۵۹۹۶۲۸

هرکول

پست توسط هرکول » سه شنبه 11 مهر 1396, 2:30 pm

دوستان کسی هست بتونه ویزای جعلی شنگن ردیف کنه Prettyboy2 آیت ایدی تلگرامم هست

مهسا اقاجانپور

پست توسط مهسا اقاجانپور » شنبه 15 مهر 1396, 12:53 pm

اتفاقا اخيرا يكي از فاميل هاي ما با ويزاي توريستي شينگن ايتاليا از تهران پرواز مستقيم گرفت براي المان و زماني كه رسيدن فرودگاه پرسيدن چرا اومدين المان اينها هم گفتن اول اومديم اينجا بگرديم بعدش با ترن بريم ايتاليا،بعد از يك هفته خودشون و معرفي كردن براي پناهنده شدن و در عرض دو ماه اينترويو شدن و الانم منتظر جواب هستن كه اونجا يكي از ده وكيل برتر المان و گرفتن به قيمت ٢٠٠٠ يورو كه كاراشون و انجام داد و بهشون گفته ٩٠٪؜ پرونده موفق بوده
از تهران هم نفري ٣٠ مليون دادن براي ويزاي شينگن و جعل دعوت نامه و گردش حساب و خيلي حرفه اي ويزا گرفتن
راستي المان اثر انگشت سفارت ايتاليا هم براشون در امد بجز بچه ده سالشون
حتي بخاطر شرايط بد پناهندگي المان اينا برگشت به ايتاليا هم نخوردن
اگر ميخواين ازين راه برين دوستان حتما با ويزا توريستي ايتاليا برين چون ايتاليا اثر انگشت و يكي در ميون رد ميكنه

mahram.z

پست توسط mahram.z » پنج شنبه 16 آذر 1396, 9:19 am

سلام دوستان
من و خواهرم کمم سن و سالیم و قصد داریم قاچاقی به المان بریم.
کسی میدونه قیمت قاچاقی رفتن به المان از ایران با تمام جاهایی که باید ازش عبور بشه چقدره؟
و اینکه امن ترین راهش برای افرادی مثل من و خواهرم کدامه؟
با سپاس

Atbmusic

پست توسط Atbmusic » جمعه 17 آذر 1396, 9:04 pm

mahram.z نوشته شده:
پنج شنبه 16 آذر 1396, 9:19 am
سلام دوستان
من و خواهرم کمم سن و سالیم و قصد داریم قاچاقی به المان بریم.
کسی میدونه قیمت قاچاقی رفتن به المان از ایران با تمام جاهایی که باید ازش عبور بشه چقدره؟
و اینکه امن ترین راهش برای افرادی مثل من و خواهرم کدامه؟
با سپاس
منم میخوام راهی المان اگه بتونیم گروهی حرکت کنیم 5 6نفره خیالمون راحته اطلاعاتم راجبه راه مسیر خوبه اما فعلا راه ها به شدت بستست ایدی تلگرامم skerra@

mahan.haci

پست توسط mahan.haci » شنبه 18 آذر 1396, 6:38 pm

منم ميخوام برم المان، قصد داشتم با قايق برم بخاطر خطراتش نرفتم، يه نفرو پيدا كردم زميني ميفرسته، هيچ پولي هم نميگيره قبلش، نفري دو هزار يورو بايد توي يكي از صرافيهاي استانبول بخوابونيم رسيديم اونجا زنگ ميزنيم كد رو اعلام ميكنيم پولو بهش ميدن، من خونه اش هم رفتم، ادم مطمئني بنظر مياد، به اين ايدي تلگرام پي ام بديد
@aliderakhshan6545

farcry

پست توسط farcry » یک شنبه 19 آذر 1396, 8:35 am

انقدر خسته نکنین خودتونو ...قاچاقچی هیچ کاری انجام نمیده جز اینکه راهو چاهو بهتر از شما بلده ... در واقع پوله راهنمای رو از شما میگیره ....ی پاس سوریه تهیه کنید و ی پاسه شباهتی از ایستانبول بقیشو من دقیق میگم خودت چجوری رد شی از آتاتورک ایستانبول بدونه کوچکترین خرجه قاچاقچی . ... یکم وجود میخاد و آشنایی با فرودگاه ها و سیستم بوردینگ کارت ....یکم زرنگی باشین خودتون براحتی میتونین راد بشین ...هرکی خواست ای دی تلگرام بزاره راهنمای میکنم بدون منت .

farcry

پست توسط farcry » یک شنبه 19 آذر 1396, 8:37 am

گول قاچاقچی حرامزاده رو نخورین ...اینه ابه خوردن سرتونو کلاه میزارن هرچقدر هم زرنگ باشین .

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot], mohsen_N و 185 مهمان