هزینه قاچاقی رفتن از ایران به ترکیه و بالعکس

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
ra_ar_66

هزینه قاچاقی رفتن از ایران به ترکیه و بالعکس

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 26 دی 1396, 2:52 pm

با سلام ...الان برای سومین بار است که اقا چاوشی محبت میکنن و این پست بنده را حذف میکنن...
کاش دلیلش هم بهم میگفتن...بگزریم ...به هزینه هایی که قبلا گذاشته بودم به دلیل سختتر شدن و به تبع ان هزینه برتر شدن انجام کار به قیمت هایی که قبلا گذاشته بودم مبلغ ۵۰۰هزار تومان اضافه شده است...لذا هزینه ها به شرح زیر است:

اگر تعداد دوستان یک نفر باشه هزینه ۴ تومان خواهد بود و اگر این یک نفر خانم باشه یک و پانصد تومان به هزینه اضافه خواهد شد

اگر تعداد دوستان ۲ تا ۳ نفر باشه هزینه هر نفر ۳۵۰۰۰۰۰تومان خواهد بود

اگر تعداد دوستان بیش از سه نفر باشه هزینه هر نفر ۳تومان خواهد بود

در هر گیم هم فقط میتونم حداکثر در خدمت ۸ نفر از دوستان باشم بخاطر کیفیت بهتر کار

پس لطفا وقتی دوستان تماس میگیرن با بنده در مورد قیمت بحثی نکنند و اگر در مورد نحوه انجام کار سوالی داشتن من در خدمت هستم.

با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

https://t.me/ra_ar_66

به علت فیلتر تلگرام از طریق وایبر شماره زیر هم میتوانید با من ارتباط برقرار کنید خود شماره خاموش است.
۰۹۳۰۲۵۸۰۳۲۵(فقط از طریق وایبر شماره )

ra_ar_66

Re: هزینه قاچاقی رفتن از ایران به ترکیه و بالعکس

پست توسط ra_ar_66 » جمعه 6 بهمن 1396, 5:19 pm

سلام به همه اعضای محترم سایت
دوستان محبت کنند در زمینه کیس چه کیس راه و چه کیس اصلی به بنده مراجعه نکنن...چون در این زمینه مسولین همین سایت میتونن کمکتون کنند و با یه کیس دقیق و موثر باعث گرفتن جواب مثبت برای شما شوند ...چون تخصصشان همین هست.
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

به علت فیلتر تلگرام از طریق وایبر شماره زیر هم میتوانید با من ارتباط برقرار کنید خود شماره خاموش است.

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » شنبه 21 بهمن 1396, 6:59 pm

دوستان عزیز توجه کنن
متاسفانه چند وقتی است که متوجه شدم در فضای تلگرام گروه های با عنوان گروه پناهندگان صرب یا یونان یا هلند و الی ماشاالله فعالیت میکنن و ادعای مدیرانشون هم اینه که گروه صرفا جهت تبادل اطلاعات است و در مورد قاچاقبر و ادمپرون و ... صحبت نکنید...اما کافیه یه وقایی در صحن گروه بگه من میخام مثلا المان برم و اگر کسی در مورد رفتن یا شرایط زندگی در المان اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه ....۱ دقیقه بعد از اینکه این پیام را در گروه میزاره مدیران این گروه با ایدی های دوم و سوم و غیره شون جلو پیوی این اقا صف میکشن سلام نکرده یهو توی پیوی قیمت میدن مسیر های کذایی توضیح میدن خلاصه اینکه هر کی ندونه فکر میکنه اینا مدیر کل اداره مهاجرت اروپا هستن و یا مدیر کل اداره مهاجرت اروپا باباشون یا اشنای نزدیکشونه...نمونه بارز این گروها با عنوان گروه پناهجویان صرب (شما بخوانید گروه شیادان صرب) فعالیت داره...من برای این شیادان یه جواب دارم شماهایی که مثلا صرب گیر کردین و نه راه پس دارین نه راه پیش چطوری میخای دیگران را برسونین اروپا به قول قدیمی ها اگه بیل زن بودین چرا باغچه خودتون را بیل نمیزنید..

دوستان اینای که اینجور گروه ها راه اندازی میکنن هدفشون فقط اینه که با سرکیسه کردن چند ادم ساده پولی بدست بیارن و خودشون را از منجلاب و اوارگی که توش گیر کردن نجات بدن

با ارزوی تندرستی و موفقیت برای همه دوستان.
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

farcry

پست توسط farcry » یک شنبه 22 بهمن 1396, 7:15 am

ra_ar_66 نوشته شده:
شنبه 21 بهمن 1396, 6:59 pm
دوستان عزیز توجه کنن
متاسفانه چند وقتی است که متوجه شدم در فضای تلگرام گروه های با عنوان گروه پناهندگان صرب یا یونان یا هلند و الی ماشاالله فعالیت میکنن و ادعای مدیرانشون هم اینه که گروه صرفا جهت تبادل اطلاعات است و در مورد قاچاقبر و ادمپرون و ... صحبت نکنید...اما کافیه یه وقایی در صحن گروه بگه من میخام مثلا المان برم و اگر کسی در مورد رفتن یا شرایط زندگی در المان اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه ....۱ دقیقه بعد از اینکه این پیام را در گروه میزاره مدیران این گروه با ایدی های دوم و سوم و غیره شون جلو پیوی این اقا صف میکشن سلام نکرده یهو توی پیوی قیمت میدن مسیر های کذایی توضیح میدن خلاصه اینکه هر کی ندونه فکر میکنه اینا مدیر کل اداره مهاجرت اروپا هستن و یا مدیر کل اداره مهاجرت اروپا باباشون یا اشنای نزدیکشونه...نمونه بارز این گروها با عنوان گروه پناهجویان صرب (شما بخوانید گروه شیادان صرب) فعالیت داره...من برای این شیادان یه جواب دارم شماهایی که مثلا صرب گیر کردین و نه راه پس دارین نه راه پیش چطوری میخای دیگران را برسونین اروپا به قول قدیمی ها اگه بیل زن بودین چرا باغچه خودتون را بیل نمیزنید..

دوستان اینای که اینجور گروه ها راه اندازی میکنن هدفشون فقط اینه که با سرکیسه کردن چند ادم ساده پولی بدست بیارن و خودشون را از منجلاب و اوارگی که توش گیر کردن نجات بدن

با ارزوی تندرستی و موفقیت برای همه دوستان.

sis نیا اون رفیقت بوده قبلا الان رقیبت شده دری این حرفو میزانی ..اسمش هم علی هاست خوبم میشناسیده خوده تو

farcry

پست توسط farcry » یک شنبه 22 بهمن 1396, 7:21 am

بهترین کسی که من تاحالا ازش راهنمای گرفتم آقا امیر هاست از سوئد که واقعن بدونه هیچ انتظاری راهنامی میکنه دوستان این هم تلگرامش هست .

@salehifards

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » یک شنبه 22 بهمن 1396, 3:43 pm

جناب farcry
در جوابتون فقط میگم لعنت بر دروغگو و باز میگم بیشرف باد ادم دروغگو ...حالا این دروغگو هرکی که باشه.اگه حقیقت را گفته باشی در مورد من نباید از لعن و نفرین بر دروغگو ناراحت بشی اگه هم دروغگو باشی حتما در جواب این پست تنها کاری که دروغگو بلده انجام میدی و اونم فحاشی است.
من توی کارم با هیشکی شریک نبودم که الان رقیبم باشه.
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

farcry

پست توسط farcry » پنج شنبه 26 بهمن 1396, 9:34 am

ra_ar_66 نوشته شده:
یک شنبه 22 بهمن 1396, 3:43 pm
جناب farcry
در جوابتون فقط میگم لعنت بر دروغگو و باز میگم بیشرف باد ادم دروغگو ...حالا این دروغگو هرکی که باشه.اگه حقیقت را گفته باشی در مورد من نباید از لعن و نفرین بر دروغگو ناراحت بشی اگه هم دروغگو باشی حتما در جواب این پست تنها کاری که دروغگو بلده انجام میدی و اونم فحاشی است.

چرا جوش آوردی ؟ کی فحش خسته بده حالا که هی نطق میکنی ؟ فکر کردی نمیشناسمت ؟ فکر کردی نمیدونم دارو دسته کی هستی ؟ همرو میدونم دیگه احتیاج به فحاشی نیست به تو که ... فقط مرد باش بگو ان هاکان و ان کرمی و علی لبه مرز رفیقات هستن ...تا این حد که مرد هستی یا نه ؟

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » جمعه 27 بهمن 1396, 12:51 pm

farcry نوشته شده:
پنج شنبه 26 بهمن 1396, 9:34 am
ra_ar_66 نوشته شده:
یک شنبه 22 بهمن 1396, 3:43 pm
جناب farcry

چرا جوش آوردی ؟ کی فحش خسته بده حالا که هی نطق میکنی ؟ فکر کردی نمیشناسمت ؟ فکر کردی نمیدونم دارو دسته کی هستی ؟ همرو میدونم دیگه احتیاج به فحاشی نیست به تو که ... فقط مرد باش بگو ان هاکان و ان کرمی و علی لبه مرز رفیقات هستن ...تا این حد که مرد هستی یا نه ؟
من این اسم هایی که گفتی را نمیشناسم یکی از ما حتما دروغ میگه من در زمینه اعتبار و درستکاری الان یه برند معتبر شدم که امثال تو حتی نمیتونن به این اعتبار یه خش ساده وارد کنن چه برسه به اینکه خرابش کنن...همینجا به همه اعلام میکنم اگر کسی از من چه معنوی و چه مادی اسیبی بهش رسیده میتونه همینجا اعلام کنه تنها راه ارتباط با من هم همین ایدی تلگرامی است که در زیر همه پیام هام قید شده.
در جوابت فقط بازم میگم اقای farcry یکی از ما دوتا حتما دروغ میگه... لعنت بر دروغگو و بیشرف باد دروغگو
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

M4f14.is.here.again

پست توسط M4f14.is.here.again » پنج شنبه 3 اسفند 1396, 12:53 pm

قاچاقبر اگه قاچاقبر باشه تو اينترنت تبليغات نميذاره....
My last id was God.Father

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » دو شنبه 14 اسفند 1396, 6:07 pm

سلام به همه
دوستان عزیز در جریان باشن که اوضاع مرز زمینی ایران و ترکیه چندین روز است که بشدت از طرف ترکیه کنترل میشه کسانی که قصد خروج غیر قانونی از ایران به ترکیه را دارن بهتره فعلا صبر پیشه کنن
و اگر کسی هم بگه که من نفوذ دارم یا پول به مامور میدم و اوکی میگیرم بدونین این حرف رو هواست
متاسفانه خود من شخصا در ۱۰ روز گذشته در دو نوبت در کارم شکست خوردم و باعث ازار اذیت چندتا از هموطنا شدم .و خودم هم هنوز از دردسرهای این شکستم خلاص نشده ام.
بازم عرض میکنم کسانی که قصد خروج غیر قانونی را دارن اگر نمیتونن منصرف شن ،حداقل فعلا صبر کنن.
با ارزوی موفقیت و سلامتی برای همه
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

مشاور رایگان

پست توسط مشاور رایگان » دو شنبه 14 اسفند 1396, 7:07 pm

نفری ۴ تا ۵ میلیون هستش بستگی به راهش داره

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 15 اسفند 1396, 7:49 pm

مشاور رایگان نوشته شده:
دو شنبه 14 اسفند 1396, 7:07 pm
نفری ۴ تا ۵ میلیون هستش بستگی به راهش داره
دوست عزیز این عبارت بستگی به راه را به کسی بگین که اگه خیلی هنر کرده باشه از رو گوگل مپ مرز رو دیده باشه نه من که سر مرز زندگی میکنم و وجب به وجبش را مثه کف دستم میشناسم....مرز الان تقریبا بسته است اگه قبلا ۱۰ درصد کار شانسی بود الان ۹۰ درصد کار شانسیه....خلاصه بگم شما میگین ۴ تا ۵ تومان بستگی به راهش داره اما در حال حاضر تا اطلاع ثانوی اگر نفری چهل یا پنجاه میلیون هم پیشنهاد کنن که از مرز ردشون کنم جوابم بهشون این خواهد بود که که با هرکی میخواهین اقدام کنین من الان نمیتونم کمکتون کنم .
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

مشاور رایگان

پست توسط مشاور رایگان » چهار شنبه 16 اسفند 1396, 12:00 am

شما اگه کسی رو داشتین معرفی کن با همون مبلغ ردیف میشه

abdolqaderparkeh

پست توسط abdolqaderparkeh » چهار شنبه 16 اسفند 1396, 7:04 am

سلام بنظر من حرفای آقای را-آر درسته
فقط میخواین حرفای شیرین بشنوید اما دروغ
راست میگه تقریبا رد شدن غیر ممکنه بخصوص بعد ار حمله ترکیه به عفرین
سر مرزها رو بدجور بستن
قاچاقبر تا سر مرز میبرت میگه خودت از سیم خاردار بپر
بعدش یا سگای پاسگاه میگیرنت یا ژاندارم یا گلوله

M4f14.is.here.again

پست توسط M4f14.is.here.again » پنج شنبه 17 اسفند 1396, 9:28 am

abdolqaderparkeh نوشته شده:
چهار شنبه 16 اسفند 1396, 7:04 am
سلام بنظر من حرفای آقای را-آر درسته
فقط میخواین حرفای شیرین بشنوید اما دروغ
راست میگه تقریبا رد شدن غیر ممکنه بخصوص بعد ار حمله ترکیه به عفرین
سر مرزها رو بدجور بستن
قاچاقبر تا سر مرز میبرت میگه خودت از سیم خاردار بپر
بعدش یا سگای پاسگاه میگیرنت یا ژاندارم یا گلوله
آدم تا خودش چيزي رو نبينه يا از يه آدم قابل اعتماد نشنوه نبايد باور كنه! من خودم وقتي رد شدم كه همه ميگفتن داعش لب مرزه و مامور هاي مرزي همه رو با تير ميزنن و اينا خلاصه وضعيت مرزها خراب بود ولي بازم ميگم شانسه ديگه...
My last id was God.Father

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » پنج شنبه 17 اسفند 1396, 1:10 pm

برادر عزیزم جناب گود فادر
شما هنوز نمیدونی که یه زمانی داعش در مرز ایران و ترکیه بوده یا اینکه مرز ایران و عراق و فتوا صادر میکنی
منه نوعی که از رد کردن مسافر کسب درامد میکنم دارم میگم فعلا دست نگه دارید که اوضاع مرز خرابه اون وقت جناب عالی میگین تا خود ادم نبینه نباید باور کنه این حرف شما وقتی منطقی میبود که من مثه امثال تو در باغ سبز نشون بدم ...بگزریم ....از من گفتن بود اصلا دوستانی که عجله دارن به شما مراجعه کنن و شما محض رضای خدا نه بخاطر پورسانت که از معرفی مسافر به قاچاقبر میگیرین !! رد شدن از مرز را براشون ردیف کنید.
نا سلامتی وقتی که داعش نصف ترکیه(نه عراق) را تا مرز ایران گرفته بود تونستین رد شین حتما یا قاچاقبرت پسرخاله روحانی و اردوغان است یا خودت نسبتی باهاشون داری
دوستانی که اینجا منو خوب میشناسن و تعدادشون هم خوشبختانه کم نیست لطفا در جریان باشید که اوضاع مرز واقعا خرابه و اینو به دوستان و اشناهاتون که میخوان اقدام کنن اطلاع بدید و گول دروغ های قشنگ را نخورن ....کسانی هم که فکر میکنن من دروغ میگم و خودشون باید از نزدیک شرایط را ببینن به جناب گود فادر مراجعه کنن که ترتیب رد شدنشون را از باغ سبز بدن
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

مشاور مهاجرت ۱

پست توسط مشاور مهاجرت ۱ » پنج شنبه 17 اسفند 1396, 3:06 pm

روز دوشنبه ۲ نفر از کسانی که من میشناختم از مرز قاچاقی رد شدن ؛ مرز باز نیست ولی راه قاچاقی رو کسی که کارشو بلد انجام میده ؛ اگر کسی خواست راهنمایی می‌کنم

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » جمعه 25 اسفند 1396, 1:20 pm

سلام به همه
دوستان عزیز لطفا توجه کنن هر وقت شرایط مرز به نسبت الان بهتر شه در همینجا اطلاع رسانی خواهم کرد
اگر میتونید فعلا اقدام به سفر قاچاقی از ایران به ترکیه نکنید و به وعده و وعید ها و درباغ سبز نشون دادن دیگران اینکه خاله ام دیروز رفته برادرم امروز مثه اب خوردن رد شد و یا اینکه قاچاقبر کارش را بلد باشه رد میشی و... توجه نکنید
منه نوعی که بیشتر از یک سال است اینجا عضو هستم و اشکارا هم از روز اول گفتم مرزنشین هستم و مسافر از مرز رد میکنم به ترکیه و بالعکس و حتی این موضوع بحث و ارایه لیست قیمت هم خودم راه انداختم دارم بهتون میگم در حال حاضر اگر خدا تومان هم پول پیشنهاد بدید که از مرز ردتون کنم جواب من منفیست چون واقعا سخت شده و خطرناک
در اخر بازم اعلام میکنم هر وقت شرایط بهتر شد خودم همینجا اعلام میکنم...اینو به عنوان جواب خیلی از کسانی که پیوی میان گفتم .
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

aali11

پست توسط aali11 » یک شنبه 27 اسفند 1396, 11:21 am

یک نفر رد بشه بدون مدارک چجوری می تونه در ترکیه خانه بگیره و زندگی کنه؟ آیا بدون مدرک میشه رفت هتل یا مسافرخانه ؟
اگه در ترکیه دستگیر بشه مجازاتش چی هست؟ زندان یا جریمه نقدی؟
با ماشین می بری؟ کجا طرف رو می رسونی؟

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » دو شنبه 13 فروردین 1397, 7:10 pm

ra_ar_66 نوشته شده:
جمعه 25 اسفند 1396, 1:20 pm
سلام به همه
دوستان عزیز لطفا توجه کنن هر وقت شرایط مرز به نسبت الان بهتر شه در همینجا اطلاع رسانی خواهم کرد
اگر میتونید فعلا اقدام به سفر قاچاقی از ایران به ترکیه نکنید و به وعده و وعید ها و درباغ سبز نشون دادن دیگران اینکه خاله ام دیروز رفته برادرم امروز مثه اب خوردن رد شد و یا اینکه قاچاقبر کارش را بلد باشه رد میشی و... توجه نکنید
منه نوعی که بیشتر از یک سال است اینجا عضو هستم و اشکارا هم از روز اول گفتم مرزنشین هستم و مسافر از مرز رد میکنم به ترکیه و بالعکس و حتی این موضوع بحث و ارایه لیست قیمت هم خودم راه انداختم دارم بهتون میگم در حال حاضر اگر خدا تومان هم پول پیشنهاد بدید که از مرز ردتون کنم جواب من منفیست چون واقعا سخت شده و خطرناک
در اخر بازم اعلام میکنم هر وقت شرایط بهتر شد خودم همینجا اعلام میکنم...اینو به عنوان جواب خیلی از کسانی که پیوی میان گفتم .

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
در حال حاضر شرایط مرز ایران و ترکیه نسبت به چند وقت پیش(از حدود ۲ماه پیش به این طرف) که خیلی سخت شده بود تا حدود زیادی بهتر شده اما در مقایسه با قبل از دو ماه پیش که واقعا شرایط خیلی عالی بود هنوز سخت است و تا حدود زیادی هم هزینه بر شده
من قبلا یعنی از حدود ۲ ماه پیش اعلام کرده بودم هر مبلغی هم پیشنهاد کنید که کارتون را برای رد کردن از مرز انجام بدم قبول نمیکنم چون واقعا اوضاع خیلی بهرانی بود اما الان شکر خدا تا حدود زیادی بهتر شده و انشاالله دوستانی که قصد خروج غیر قانونی را دارن بخصوص دوستانی که در این دوماه بارها با من ارتباط بر قرار میکردن که میخواهیم رد شیم و جواب میدادم که فعلا صبر کنید تا بهتون خبر بدم،با همکاری با هم ، دوستان به هدفشون که همانا رد شدن از مرز است خواهند رسید و منم به حق الزحمه خودم
هزینه های جدید به شرح زیر است:

۱نفر بصورت تکی (اقا) ۵تومان
۱نفر بصورت تکی(خانم) ۶ونیم

۲تا ۳ نفر ۴ تمان(هر نفر)
بیشتر از ۳ نفر ۳۵۰۰(هرنفر)

در حال حاضر تعداد نفرات در هر گیم هم حداکثر ۵ نفر است.(برای کیفیت بهتر کار و مهم تر از همه موفقیت امیز انجام شدن کار)

ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » چهار شنبه 22 فروردین 1397, 12:39 pm

با سلام به همه
دوستان عزیز توجه کنن در حال حاضر از ترکیه از راه خشکی به یونان یعنی تا خود اتن مسیر خیلی خوب شده و شانس رسیدن مسافر خیلی بالاست هزینه ان هم ۲۲۰۰ یورو است و بعد از حرکت ۱۲ ساعت طول میکشه تا مسافر به مقصد برسه و حداکثر ۳ ساعت هم پیاده روی داره یعنی معمولا زیر ۳ ساعت
نکته اخر اینکه دوستان توجه کنن از ترکیه به یونان دو مسیر است که مسیر اول را اصطلاحا دریایی میگوین که مسافر با قایق از سواحل ازمیر ترکیه به یکی از جزایر یونان در مرز ترکیه رسانده میشه
مسیر دوم که اصطلاحا از راه خشکی گفته میشه از شهر ادرنه با ماشین انجام میشه و تا تسولانیکی به همین طریق انجام میشه از تسولانیکی تا خود اتن با قطار مسافر میرسه
قیمت مسیر دریایی دور بر ۱۵۰۰ دلار است البته گاهی بیشتر و گاهی کمتر بسته به نوع قایق
قیمت مسیر خشکی هم دور بر ۲۲۰۰ یورو است
با ارزوی موفقیت و سلامتی برای همه دوستان
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

اسفند۹۶

پست توسط اسفند۹۶ » پنج شنبه 23 فروردین 1397, 12:15 pm

ra_ar_66 نوشته شده:
چهار شنبه 22 فروردین 1397, 12:39 pm
با سلام به همه
دوستان عزیز توجه کنن در حال حاضر از ترکیه از راه خشکی به یونان یعنی تا خود اتن مسیر خیلی خوب شده و شانس رسیدن مسافر خیلی بالاست هزینه ان هم ۲۲۰۰ یورو است و بعد از حرکت ۱۲ ساعت طول میکشه تا مسافر به مقصد برسه و حداکثر ۳ ساعت هم پیاده روی داره یعنی معمولا زیر ۳ ساعت
نکته اخر اینکه دوستان توجه کنن از ترکیه به یونان دو مسیر است که مسیر اول را اصطلاحا دریایی میگوین که مسافر با قایق از سواحل ازمیر ترکیه به یکی از جزایر یونان در مرز ترکیه رسانده میشه
مسیر دوم که اصطلاحا از راه خشکی گفته میشه از شهر ادرنه با ماشین انجام میشه و تا تسولانیکی به همین طریق انجام میشه از تسولانیکی تا خود اتن با قطار مسافر میرسه
قیمت مسیر دریایی دور بر ۱۵۰۰ دلار است البته گاهی بیشتر و گاهی کمتر بسته به نوع قایق
من نمیدونم تو این یونان چه خبره که یه عده هوس میکنن برن اونجا؟
تا رسیدی که دستگیر میشی و باید اثر بدی و بدتر از اون هم اینه که تو یونان گیر می افتی و نمیتونی خارج بشی ازش
عجب کاراهایی میکنن بعضی ها . البته تقصیری هم ندارن ملت همه با هم دسته جمعی رد دادن رفته پی کارش

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » جمعه 31 فروردین 1397, 4:12 pm

اسفند۹۶ نوشته شده:
پنج شنبه 23 فروردین 1397, 12:15 pm
ra_ar_66 نوشته شده:
چهار شنبه 22 فروردین 1397, 12:39 pm
با سلام به همه
من نمیدونم تو این یونان چه خبره که یه عده هوس میکنن برن اونجا؟
تا رسیدی که دستگیر میشی و باید اثر بدی و بدتر از اون هم اینه که تو یونان گیر می افتی و نمیتونی خارج بشی ازش
عجب کاراهایی میکنن بعضی ها . البته تقصیری هم ندارن ملت همه با هم دسته جمعی رد دادن رفته پی کارش
خوب بالاخره هر کسی برای رفتن به اونجا یه دلیلی داره
بعضی ها میخوان از اونجا به عنوان سکوی پرواز به کشورهایی مثه المان استفاده کنن
بعضی ها کلا دنبال اقامت گرفتن در اونجا هستن
خیلی هم همینجوری کورکورانه میرن و خودشون را میسپارن دست شانس و اقبال
اما اونایی که میخان از یونان به عنوان سکوی پرواز استفاده کنن توجه داشته باشن که برای این کار حتما باید از راه خشکی خودشون را برسوونن به اتن
چون اگه زرنگ باشن میتونن به محض رسیدن به اونجا قبل دستگیری و دادن اثر و رفتن به کمپ با پاس شباهتی بپرن مشکل دابلین را نداشته باشن
اما اگر از راه دریا اقدام کنن برای رفتن به یونان.( یکی از جزایر یونان.)به محض ورود اثر گرفته میشه و تازه اگر این دوستان دوباره بتونن به نوعی خودشون را برسونن به اتن پایتخت یونان اگه دستگیر بشن یا خودشان اونجا درخواست پناهندگی بدن دوباره به همون جزیره یونان که اثر دادن بازگشت داده میشن
با ارزوی سلامتی و موفقیت برای همه
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

Ayandeh

پست توسط Ayandeh » یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 2:28 pm

چرا اینقدر گرون میگیری نفری دو تومن زد میکنن .چه خبره
کسی تا حالا با این اقا کار کرده؟ مورد اعتماده؟
دنبال ادم مطمنی برای رفتنم کسی سراغ داشت پیام بده ایدی تلگرام
ayandehx@

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 5:05 pm

Ayandeh نوشته شده:
یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 2:28 pm
سلام
دوست عزیز شما مجبور نیستی با من اقدام کنی میتونید با کسانی که ارزون و یا حتی رایگان کار میکنن اقدام کنید.
در ضمن قیمتهای جدید به شرح زیر است:
در تعداد یک تا دونفر هزینه هرنفر ۶ تومان است
در تعدا بیش از دو نفر تا نهایت ۵ نفر هزینه هر نفر ۵ تومان است
البته این دوستانی که قبلا با هم هماهنگ شده ایم هزینه شان طبق روال قبلی خواهد بود.قیمت جدید شامل کسانی است که از الان به بعد به من مراجعه خواهند کرد.
لطفا افرادی که به دلایل سیاسی و امنیتی ممنوع الخروج هستن مراجعه نکنن چون کار انها و نیز کار افراد زیر ۳۰ سال که خانواده شان در جریان سفرشون نیستن را قبول نمیکنم حتی اگه خدا تومان پول بابت هزینه بخواهند پرداخت کنن.
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

Ayandeh

پست توسط Ayandeh » یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 5:24 pm

ra_ar_66 نوشته شده:
یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 5:05 pm
Ayandeh نوشته شده:
سلام
دوست عزیز شما مجبور نیستی با من اقدام کنی میتونید با کسانی که ارزون و یا حتی رایگان کار میکنن اقدام کنید.
البته این دوستانی که قبلا با هم هماهنگ شده ایم هزینه شان طبق روال قبلی خواهد بود.قیمت جدید شامل کسانی است که از الان به بعد به من مراجعه خواهند کرد.
لطفا افرادی که به دلایل سیاسی و امنیتی ممنوع الخروج هستن مراجعه نکنن چون کار انها و نیز کار افراد زیر ۳۰ سال که خانواده شان در جریان سفرشون نیستن را قبول نمیکنم حتی اگه خدا تومان پول بابت هزینه بخواهند پرداخت کنن.
:lol: اصلا معلومه قاچاقبر نیستی مردک . تو شهر های مرزی لح لح میزنن برای مسافر ردن کردن زیر دو تومن میفرستن و انوقت تو احمق میگی نفری 6 تومن مگر با جمبو جت میخوای مردم را بفرستی که نفری شش تومن میگیری . نرخش رو کجا تعیین کردن که مثلا حتما باید شش تومن کمتر باشه :lol: مثلااگر 5 تومن باشه نمیصرفه مگر مسافر رو سوارمرسدس بنز میکنی که نرخش اینقدر بالاست . چهار تا کوه رد میکنی یا پیاده یا فوش مسافرا رو مثل گوسفند سوار ماشین میکنی گله ای رد میکنی . یک پولی هم به مرز بانی میدی .انوقت اومدی اینجا برای من نرخ شش تومن میدی اسکول دوست من کلا با ده تومن رفت المان . بعدش نوشتی زیر سی سال رد نمیکنی و سیاسی باشه :lol: تو چکار داری کی چند سالشه حتما طرف مشکل داره که میخواد قاچاق بره معلومه از اون بسیجی های تخم سگ ادم فروشی
ayandehx@

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 6:45 pm

Ayandeh نوشته شده:
یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 5:24 pm
ra_ar_66 نوشته شده:
یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 5:05 pm
Ayandeh نوشته شده:
سلام
:lol: اصلا معلومه قاچاقبر نیستی مردک . تو شهر های مرزی لح لح میزنن برای مسافر ردن کردن زیر دو تومن میفرستن و انوقت تو احمق میگی نفری 6 تومن مگر با جمبو جت میخوای مردم را بفرستی که نفری شش تومن میگیری . نرخش رو کجا تعیین کردن که مثلا حتما باید شش تومن کمتر باشه :lol: مثلااگر 5 تومن باشه نمیصرفه مگر مسافر رو سوارمرسدس بنز میکنی که نرخش اینقدر بالاست . چهار تا کوه رد میکنی یا پیاده یا فوش مسافرا رو مثل گوسفند سوار ماشین میکنی گله ای رد میکنی . یک پولی هم به مرز بانی میدی .انوقت اومدی اینجا برای من نرخ شش تومن میدی اسکول دوست من کلا با ده تومن رفت المان . بعدش نوشتی زیر سی سال رد نمیکنی و سیاسی باشه :lol: تو چکار داری کی چند سالشه حتما طرف مشکل داره که میخواد قاچاق بره معلومه از اون بسیجی های تخم سگ ادم فروشی
عزیز من خودت !! مودبانه!! چندتا سوال کردی و خودتم زحمت جواب دادن به سوالاتت را کشیدی
دو تا جواب برات دارم با اینکه میدونم جواب اصلیت چیزی است که در اخر این پست بهت میدم
:
۱.خب کسی مجبور نیست با من اقدام کنه همانطور که منم هر مسافری را برنمیدارم و شروط خودمو دارم. و میتونه به قول تو بره مثه گله با صدای فحش خوری رد شه اونم ایا رد شه ایا رد نشه...اصلا نمیدونم تو که انقدر به قول خودت امار دقیق داری چرا فروم پست گذاشتی که دنبال قاچاقبر مطمین هستی! بگزریم ....

۲ و جواب دوم که فقط مختص افرادی مثل توست و البته اولین!! مودب !! فروم هم نیستی اینه که جواب ابلهان خاموشیست
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

Ayandeh

پست توسط Ayandeh » یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 8:03 pm

اولش فکر کردم قاچاقبر باشی ولی با حرفهایی که زدی و قیمتی که دادی معلوم شد دنبال چیز دیگه ای. قاچاق رد کردن از مرز راه دیگه ای نداره که جوری مینویسی که انگار یک راه اختصاصی برای خودت داری و با بی ام و مسافر ها رو میبری تا استانبول راحت پیاده میکنی و نفری شش میلیون میگیری!!! شش میلیون!! یعنی نفری هزار دلار!!! دوست من از مرز رد شد قاچاقبری که اونو برد الان پیداش نمیکنم یک نیم ازش گرفت خودش هم با ده تومن تونست بره تا المان .کلا با 12 میلیون رفت انوقت تو میخوای برای هر نفر 6 میلیون بگیری! اونم تا استانبول که تازه اول راهه.ادم زیاده ولی به هر کسی اعتماد نیست با خودت چی فکر کردی که همچین قیمتی دادی از هرکی قیمت میگیری یک نیم تا دو تومن نهایت دو نیم میگه ولی تو رو چه حسابی این مبلغ رو میگیری فکر کردی ملت خرن قیمت بالا بدی و بگی راهی که من دارم راحته بزمجه خوب مگر از کجا رد میکنی ؟! از هوا ؟ یا شاید سفینه فضایی داری تازه سیاسی هم نمیبری ادعای مسخره مثلا من کارم درسته سیاسی نمیبرم کسی با حکومت و نظام مشکل نداشته باشه خر مخش گاز نگرفته جونش کف دست بگیره از مرز بزنه بیرون وقتی کسی غیر قانونی از مرز بزنه بیرون یعنی جونش در خطره و ترجیح میده ریسک کنه اما نره شکنجه بشه انوقت تو لابد کارت ملی مسافر رو میخوای بگیری بری بدی استعلام بگیرن ببینن این سیاسیه یا نه ؟ از کجا میخوای بفهمی جز اینه که عضو بسیجی و وظیفه داری شناسایی کنی و راپورت مردم بی گناه رو بدی و پول مزدوری بگیری ؟
ayandehx@

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » چهار شنبه 12 اردیبهشت 1397, 4:10 pm

با سلام به همه دوستان
من فقط در زمینه رفتن از ایران به ترکیه و بالعکس و نیز از ترکیه به یونان میتونم کمکتون کنم و دیگر هیچ
من در زمینه رفتن به المان و سایر نقاط اروپا و نیز کیس و شرایط اقامت گرفتن و ... درگیر نمیشم
لطفا اگر در دو موردی که دربالا ذکر کردم به کمک احتیاج داشتین مراجعه کنید
ممنون
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » یک شنبه 23 اردیبهشت 1397, 8:21 pm

با سلام به همه
دوستان عزیز قیمت هایی که در پست بالا ذکر کرده ام مقطوع هستن پس لطفا دوستان اگر فکر میکنن این قیمت بالاست و با قیمت پایین میبرن همون بهتر که با اونایی که با قیمت پایین میبرن اقدام کنن منم دعا میکنم که به مقصدشون برسن
نکته دوم اینکه در حال حاضر من فقط ایران به ترکیه و بالعکس .(ترکیه به ایران) را مستقیم خودم انجام میدم و ترکیه تا یونان را هم به طور غیر مستقیم (از طریق رابط مطمین خودم ) در خدمت هستم و جلوتر از یونان را چه به المان باشه و چه ایتالیا و ...بخاطر ریسکش و خطراتش چه جانی و چه مالی برای خود مسافر و داستان ها و دردسرهایی که ممکنه برای من داشته باشه ،درگیر نمیشم .پس لطفا برای مقصدهای جلوتر از یونان مثل المان و ...به من مراجعه نکنید.
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 25 اردیبهشت 1397, 3:51 pm

با سلام به همه دوستان
دوستان عزیز توجه کنن همانطور که چند روز پیش هم عرض کردم در حال حاضر هزینه از ایران به ترکیه و بالعکس به شرح زیر است:
تعداد ۱ تا ۲ نفر هزینه هر نفر ۶ تومان خواهد بود
در تعداد بیش از ۲ نفر هزینه هر نفر ۵ تومان است.
بعضی از دوستان در گفتگوی خصوصی اعلام میکنن قبلا ما را ۳ تومان رد کردین چرا الان قیمت انقدر شده در جواب باید بگم که شرایط سخت شده در حال حاضر کار هزینه بر شده
مجددا خواهش میکنم در گفتگوی خصوصی سر قیمت بحث نکنید چون مقطوع است .
با ارزوی سلامتی و موفقیت برای همه دوستان
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

نمایه کاربر
samuel

پست توسط samuel » یک شنبه 6 خرداد 1397, 1:32 pm

دوستان هر کس قاچاقی میخواد بیاد ترکیه بیاد با هم بریم ..

راهشم مطمئنه ... خودمم با شما میام // پس اگه مشکلی داشت خودم نمیومدم

هزینه هر نفر 3 میلیون و پونصد هزار تومن ...

ایمیل من :
samuel.parseh@gmail.com

شمارتون یا ایمیلتون رو تو خصوصی هم میتونید بفرستید ..

بدرود
تصویر
samuel.parseh@gmail.com

در دنیا هیچ بن بستی نیست. یا راهی‌ خواهم یافت، یا راهی‌ خواهم ساخت..

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » یک شنبه 6 خرداد 1397, 3:15 pm

samuel نوشته شده:
یک شنبه 6 خرداد 1397, 1:32 pm
دوستان هر کس قاچاقی میخواد بیاد ترکیه بیاد با هم بریم ..

راهشم مطمئنه ... خودمم با شما میام // پس اگه مشکلی داشت خودم نمیومدم

هزینه هر نفر 3 میلیون و پونصد هزار تومن ...

ایمیل من :
samuel.parseh@gmail.com

شمارتون یا ایمیلتون رو تو خصوصی هم میتونید بفرستید ..

بدرود
SĀMÜÈL ✂️:
سلام داداش

خوبی

ایران به ترک چند میزنی؟

اومدم ترکیه کسخولی کردم پرداخت جریمه نکردم الان گیر کردم انجا 😁

رسول:
سلام

به جا نیاوردم

SĀMÜÈL ✂️:
نمیشناسی منو داداش

اولین باره گپ میزنیم

یه قیمت بهم بده بی زحمت
....
....

دوستان عزیز از این به بعد در پیوی جزییات کار را توضیح نخواهم داد جزییات را فقط در ملاقات حضوری خواهم گفت. چون امثال این دوست عزیز میان جزییاتی را که در مورد مسیر و نحوه رد شدن از مرز از من میگیرن را سو استفاده میکنن و ادعا میکنن خودشون اینکاره هستن و خلاصه داستان های بعدی

در ضمن رد شدن از مرز به این راحتی که این دوست گفتن هم نیست همین اقای سامویل بیان ماکو من هر چندتا مسافر گفتن را میدم دستش از مرز رد کنه ایشون میگن ۳۵۰۰ من نفری ۴ تومان بهشون میدم
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » جمعه 25 خرداد 1397, 10:56 am

سلام دوستان
عید فطر بر همتون مبارک
دوستان من شخصا درگیر مهاجرت به اروپا چه زمینی و چه هوایی نمیشم دلیلش هم شانس بسیار پایین موفقیت انجام این کار است و هر روزم سخت تر از دیروز میشه و از هر ۲۰ نفر فقط ۱ نفر ممکنه اونم با تحمل مشقات زیاد به مقصد برسه و ۱۹‌نفر دیگه متاسفانه به امار مالباخته های اواره شده در مسیر اضافه میشن که نه راه پس دارن و نه راه پیش و تنها راهی هم که برای نجات خود از این منجلاب انتخاب میکنن متاسفانه کلاهبرداری از تازه واردها و زودباور هاست و به این ترتیب زندگی میگزرونن و برای این کار هم به ایجاد کانال تلگرام با صفحه اینستا روی می اورند و در وحله اول ادعا میکنن هدفشون کمک به هم نوع است و اطلاعات را رایگان در اختیار دیگران میزارن اما درواقع این کانال ها و صفحه ها دامشون است که در ان طعمه هاشون را شناسایی کرده و با ایدی های دیگر باهاشون ارتباط برقرار میکنن و پیشنهادهای اغوا کننده میدن که در نهایت هم در بیشتر موارد به هدفشون میرسن
بعضی هاشون هم واقعا شورشو در اوردن و همه را احمق فرض میکنن و در همون وحله اول بدون مقدمه در کانالشون میرن سراغ پیشنهادهای اغوا کننده
نمونش کانال زیر است که برای کلاهبردار گرداننده این کانال تیغیدن حتی ۱۰۰هزارتومان از دیگران هم غنیمت است :
توجه کنید که این کانال و امثال اون فقط یه هدف دارن و اونم کلاهبرداری است :

#عید_فطر_مبارک
به همین مناسبت تمام پروازهای ترانزیت به آلمان هلند دانمارک و تمام اروپا و انگلیس که 4500یورو می باشد با #تخفیف_ویژه و نرخ استثنائی 3000یورو انجام میشود.
#فقط_امروز

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

کانال
@ir_mohajerat
ارتباط شخصی
@ir_mohajeran
تماس در ایمو ایران
+98 933 607 7795
تماس ترکیه
+90 507 165 9748
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 5 تیر 1397, 2:58 pm

دوستان کانال مهاجرتی زیر که در پست بالا هم اشاره کردم متاسفانه کارش فقط تیغیدن از افراد ساده و زودباور است و جالب اینه برای گراننده این کانال حتی ۱۰۰ هزار تومان هم ۱۰۰ هزار تومان است
@ir_mohajerat
راه های ارتباطی هم که گذاشته به شرح زیر است:

ارتباط شخصی
@ir_mohajeran
تماس در ایمو ایران
+98 933 607 7795
تماس ترکیه
+90 507 165 9748

تا الان متاسفانه از چندین نفر از هرکدام مبلغ ۱۰۰۰ لیر یا ۵۰۰ لیر کلاهبرداری کردن
روال کارشون هم به این صورته که این مبلغ را به عنوان بیعانه برای پاسپورت به اصطلاح زنده میگیرن یعنی اول بیع را میگیرن تا سر قرار حضوری با پاسپورت بیان و وقتی طرف مبلغ بیعانه را داد یا جواب نمیدن و یا طلبکار هم میشن که تو ادم فروشی کردی و نفر مارا که برای تحویل پاسپورت اومده دادی دست مامور
چندین نفر از مالباختگان این کانال به پیوی من اومدن و متاسفانه از همشون هم به این شگرد کلاهبرداری شده
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

مشاور مهاجرت ۱

پست توسط مشاور مهاجرت ۱ » جمعه 8 تیر 1397, 8:33 am

از ايران به تركيه تضمينى ، پول تو صرافى ميزاريد ٨٠٠ يورو ، از تركيه به ايران ٦٠٠€
اگه كسى خواست پيام بده ، تمام مبلغ رو توى صرافى ميزاريد

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 12 تیر 1397, 11:43 am

سلام به همه
دوستان بارها عرض کردم اما لازمه بازم عرض کنم
اول اینکه در حال حاضر هزینه رفتن از ایران به ترکیه نفری ۶ تومان است و این قیمت مقطوع است وقتی با من ارتباط بر قرار میکنید لطفا برای تخفیف اصرار نکنید.

و نکته دوم اینکه من در حال حاضر فقط ایران به ترکیه و بالعکس کار میکنم و کسانی که به هر دلیلی نمیتونن قانونی برن را بین این دو کشور جابجا میکنم .خواهش میکنم برای سفر به اروپا و یا کیس به من مراجعه نکنید چون اولا بخاطر سختی و خطرناک بودن مسیر زمینی و شانس پایین سفر هوایی حالا چه بصورت ترانزیت و پاس شباهتی و ...و مهمتر از همه کلاهبرداری هایی که در این کار میشه من درگیر نمیشم .
پس خواهش میکنم فقط اگر نمیتونید قانونی از کشور خارج شید و مقصدتون برای خروج ترکیه است مراجعه کنید و دوم اینکه به دنبال تخفیف گرفتن نباشید
خلاصه بگم تخفیف یعنی پایین اومدن کیفیت کار و خدایی نکرده پایین اومدن شانس موفقیت رد شدنتون از مرز
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66

یا لینک تلگرام زیر:

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 163 مهمان