از مرز یونان به مقدونیه و مقدونیه به صرب و...

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
نمایه کاربر
Shayann

از مرز یونان به مقدونیه و مقدونیه به صرب و...

پست توسط Shayann » یک شنبه 28 تیر 1394, 10:53 am

کسی میدونه از یونان به مقدونیه و از مقدونیه به جلو راهش چجوریه؟؟ خواهشا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
دارم از این مسیر میرم

s.k

Re: از مرز یونان به مقدونیه و مقدونیه به صرب و...

پست توسط s.k » یک شنبه 28 تیر 1394, 12:06 pm

سلام رفیق مگه نگفتی میخوای توترکیه بمونی و از طریق سازمان ملل اقدام کنی ؟
چیزی که من شندیم مگن مجارستان داره دیوار کشی میکنه مرزشو با صربستان و رد شدن سخت شده البته چیزی که من شنیدم واز صحتش مطمئن نیستم

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » دو شنبه 29 تیر 1394, 11:25 am

داداش هر جور نگا میکنم تحمل 2 سال زندگی تو ترکیه رو ندارم دلمم میخواد تو اروپا باشم تا آمریکا.
یکی از دوستام میگفت این مسیر بهتر از دریاییه از یونان به ایتالیا.
مجارستان مرزش به این زودیا دیوار کشی نمیشه تا وقتی اوکی نشده مریم.
فقط مشکل راهشه. تا یونان و مرز مقدونیه مشکلی ندارم بقیش رو اگه بدونم حرکت میکنم

s.k

پست توسط s.k » دو شنبه 29 تیر 1394, 7:26 pm

از یونان که کسی دریایی نمیزنه به ایتالیا دوست عزیز همه یا هوایی میرن یا سوار کامیون میشن که کامیون میره تو کشتی و ایتالیا که رسید پیاده میشن یه عده ایی هم از مقدونیه و صربستان و مجارستان میرن که این بدترین مسیر هست بخاطر اینکه باید چندتا مرز خیلی بد رو رد کنی ولی اگر هوایی از اتن با ایدی کارت بزنی بهترین مسیره با کامیون هم میبرن ایتالیا واز اونجا با ترن میری مقصد

s.k

پست توسط s.k » دو شنبه 5 مرداد 1394, 11:01 am

شایان چیکار کردی ؟
برات پیغام گذاشتم

arashtn1

پست توسط arashtn1 » سه شنبه 6 مرداد 1394, 7:53 am

خوب به اطلاع برسونم که از بلغار خیلی سخت شده و الان از مقدونیه زمینی میزنن
مقدونیه امروز الام کرده تدابیر امنیتی تو مرزش بالا میبره
هوایی که تقریبا نشدنی هست یعنی 90% نمیشه
چون یه دوستای من الان یک ماه اونجاست و هنوز موفق نشده میگهدوبار رفتم فرودگاه برگشت خوردم
با این همه تفاسیر اگه زمینی بخواین برین از سه ا کشور ها قصر در برید اتریش اثر میگیرن!!!!
چون همه جا پلیس هست واسه شکار مهاجر
خیلی خیلییییی سخت شده واقعا نمیدونم چه راهی میشه با پول کم

Mojahed

پست توسط Mojahed » سه شنبه 6 مرداد 1394, 10:15 pm

از بوداپست تا خود مونیخ دیگه نه ایست بازرسی هست و نه اتریش کاری داره تاکسی ها 400 یورو میگیرن مستقیم میبرن راه بازه.

بلغار به خاطر 8 ساعت پیاده روی تو جنگل و دست آخر اثر شدن به صرفه نیست راه مقدونیه بهتره چون تا نزدیکترین نقطه مرزی با صربستان با قطار میری نه پیاده روی و نه اثر.
moj4hed@gmail.com

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » سه شنبه 13 مرداد 1394, 9:02 pm

مجاهد عزیز مسیر راه رو بلدی؟؟ میشه بگی اینجا بچه ها هم بدونن؟ از کدوم شهر به کدوم شهر و از کدوم مرز. ممنون

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » جمعه 16 مرداد 1394, 8:40 pm

سلام دوست عزیز.برای رفتن از یونان به مقدونیه شما باید برید به شهر فلورینا نزدیک مرز مقدونیه از اونجا با چی پی اس مسیر رو به سمت مرز مقدونیه ادامه بدید بعد ارز رد شدن از مرز که معمولا اکثر وقتا شل ول هستش یعنی از سمت یونان کنترل نمیشه بعضی وقتا از سمت مقدونیه کنترل میشه،مسیر اونور هم که باید تو جاده اصلی به سمت اولین شهر مقدونیه که بیتولا هست ادامه بدید اونجا یه ترمینال اتوبوس داره که باید اونجا بلیط بگیرید برای پایتخت مقدونیه یعنی اسکوپی.مهمترین بخش کار تو همون ترمینال هستش که مامور لباس شخصی زیاد هست بسته به شانست ولی دم صبح اونجا باشید شانس رد شدن زیاده.اگرهم مامور گرفت اکثرا اهل رشوه هستن کمی سر کیسه رو شل کنید و به راهتون ادامه بدید اگرهم مامور گرفت رد مرز میکنه و دوباره باید بیاید.تو اسکوپی هم رسیدید اونجا تو ترمینال دوباره داستان دارید ،مامورای لباس شخصی تو ترمینال هستن که طلب پول میکنن می تونید با دادن بین ۵۰تا ۸۰یرو از شرشون خلاص شید وگرنه دوباره رد مرز میشید وزحمتتون به باد میره.تو ترمینال شما باید تاکسی بگیری برای نزدیک مرز صرب،جایی به اسم کومانو ۲۰کیلومتری مرز هستش اونجا باید شب از کنار اتوبان پیاده طی کنید ومرز مقدونیه به صرب رو رد کنید ،این مرز خبری از مامور نیست هم از جانب صرب وهم مقدونیه .بعد از رد کردن مرز بازم باید به مسیرت ادامه بدی از کنار اتوبان چیزی حدود ۷تا ۸ساعت پیاده بری تا برسی به اولین شهر که اسمش هست پریشوو.از اونجا هم باید با اتوبوس بری بلگراد ولی به نسبت مقدونیه پلیس کمتر سرک میکشه،دیگه رسیدی بلگراد میتونی نفس راحت بکشی چون دیگه برگشت به عقب نداری و میتونی اونجا تو صرب خودت رو معرفی کنی وبری کمپ ،کمپش خارج شهره وباید هرسری بین ۵۰تا ۷۰یرو پول تاکسی بدی بیای تا بلگراد .بهتره تو بلگراد یه هاستل پیدا کنی و معمولا با یه خورده چونه زدن بدون مدرک شناسایی بهت تخت اجاره میده اگر میتونی از یونان یه ایدی کارت با خودت بیاری که خیلی عالی میشه و تو این قسمت کار مشکلی پیدا نمیکنی
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » شنبه 17 مرداد 1394, 7:52 am

مرسی عزیز بابات راهنماییت. خیلی کامل بود. از بلگراد به نظرت با قاچاقبر رد بشیم تا مجار یا خودمون میتونیم بریم؟؟؟
تو این کشورها مردمش انگلیسی حالیشون هست؟؟
شما از این مسیر رفتی؟؟

Mojahed

پست توسط Mojahed » شنبه 17 مرداد 1394, 3:41 pm

kabotar be ball نوشته شده:...و میتونی اونجا تو صرب خودت رو معرفی کنی وبری کمپ ،کمپش خارج شهره وباید هرسری بین ۵۰تا ۷۰یرو پول تاکسی بدی بیای تا بلگراد...
دوست عزیز به نظرم بوداپست رو با بلگراد اشتباه گرفتی
کدوم کمپ ؟ کدوم معرفی؟ صربستان که جر اتحادیه اروپا نیست

ما تو این مسیر داریم کار میکنیم عبور از مرزها راه بلدی میخواد و
راههای عبوری دیگه ای از کشورها هم وجود داره که نخوای حتما از همه پایتختها عبور کنی (مثال از شهر مرزی یونان-مقدونیه با قطار مستقیم تا شهر مرزی مقدونیه-صربستان)

نیاز هست به خوابگاه به غذا و استراحت و راه بلد که نقطه عبور از مرز کشورا رو بدونه در کل خود انداز خیلی خیلی سخته
moj4hed@gmail.com

Mojahed

پست توسط Mojahed » شنبه 17 مرداد 1394, 4:03 pm

این 3 نقطه از محل هایی که تو این مسیر توقف دارید:

ایستگاه عبور یونان به مقدونیه:
تصویر

ایستگاه توقف مقدونیه و حرکت شهر مرزی صربستان:
تصویر

ایستگاه توقف بوداپست و حرکت به مونیخ:
تصویر

در ضمن این عکسها مربوط به 8 مرداد همین ساله یعنی 9 روز پیش
moj4hed@gmail.com

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » یک شنبه 18 مرداد 1394, 11:04 am

ممنون. به نظرت به آیدی کارت احتیاج پیدا میکنیم؟؟ نیاز هست برای گرفتن بیلیط ترن یا اتوبوس آیدی کارت داشته باشیم؟؟ یا بدون مدرک هم میشه بیلیط گرفت؟ بعد به نظر شما با ترن رفتن بهتره یا اتوبوس یا سواری؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. تشکر

Mojahed

پست توسط Mojahed » یک شنبه 18 مرداد 1394, 11:46 pm

از کجا میخوای ایدی کارت بگیری؟ یونان!
یونان بعد از ثبت نام یه برگه ترکه خاک میدن که خودت رو برسونی آتن با اون برگه سیمکارت هم نمیشه بگیری
پول نقد همه جا پول نقد باید داشته باشی و زبون بلد باشی

تنهایی نمیشه امکانش نیست پلیسهای مرزی خیلی بد و خشن رفتار میکنن خصوصا صربستان و برگشت خوردن و هزینه های دوباره نمی صرفه باید راه بلد داشته باشی و شبا تو عبور از مرز حرکت کنی کاری که همه قاچاقبرا میکنند.و مسافراشون رو بدون برگشت میفرستن بدون روبه رو شدن با پلیسای مرزبانی سوراخ موراخ بلدن وسیله دارن خابگاه دارن بلدن برا مسافراشون از کجا و چجوری بلیط تهیه کنند.

بازم اگه عشقت کشیده خودانداز بری باید بری اینجا نشستن و مطلب خوندن بی فایده س
بازم نخواستی من میتونم بفرستمت
moj4hed@gmail.com

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » دو شنبه 19 مرداد 1394, 8:25 am

آیدی کارت از یونان میگیرم.
هزینش چقدره؟؟
مسیر به مسیر میگیری یا کلی؟
از صرب به مجار چقدر میگیری؟

Mojahed

پست توسط Mojahed » دو شنبه 19 مرداد 1394, 3:06 pm

جواب پ،خ شد.
moj4hed@gmail.com

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » سه شنبه 20 مرداد 1394, 1:54 pm

Shayann نوشته شده:مرسی عزیز بابات راهنماییت. خیلی کامل بود. از بلگراد به نظرت با قاچاقبر رد بشیم تا مجار یا خودمون میتونیم بریم؟؟؟
شما از این مسیر رفتی؟؟
خواهش میکنم .خودانداز میتونی بری ولی باید خیلی جون سخت باشی وتحمل بدترین شرایط رو داشته باشی ،دونفر بیشتر نمیشه خودانداز رفت واون نفرت هم باید همه جوره پات وایسه
از صرب به مجار هم قاچاقبر میبره چیزی حدود ۷۰۰تا ۱۲۰۰یرو.اطلاع زیادی از این راه صرب به مجار وقیمتش دقیق ندارم.درکل میشه خودانداز هم بری .از بلگراد برای مجار و سویس (زوریخ)،زاگرب و لیو بلینا (اسلوونی ) قطار هست،میتونی شانست رو امتحان کنی.با پاسپورت و ایدی جعلی هم من دیدم اونجا چند نفری رد شدن. من مجار رو توصیه نمیکنم چون به احتمال ℅۹۰گیر پلیس می افتی و انگشت میگیرن و چاره ایی جز موندن تو مجار نداری .مردم صرب البته خود پایتخت یعنی بلگراد تا حدودی انگلیس بلدن.مقدونیه به نسبت کمتر حالیشون میشه.من از مسیر مقدونیه ،صرب ،کرواسی رفتم
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » سه شنبه 20 مرداد 1394, 2:16 pm

Mojahed نوشته شده:
kabotar be ball نوشته شده:...و میتونی اونجا تو صرب خودت رو معرفی کنی وبری کمپ ،کمپش خارج شهره وباید هرسری بین ۵۰تا ۷۰یرو پول تاکسی بدی بیای تا بلگراد...
دوست عزیز به نظرم بوداپست رو با بلگراد اشتباه گرفتی
کدوم کمپ ؟ کدوم معرفی؟ صربستان که جر اتحادیه اروپا نیست

ما تو این مسیر داریم کار میکنیم عبور از مرزها راه بلدی میخواد و
راههای عبوری دیگه ای از کشورها هم وجود داره که نخوای حتما از همه پایتختها عبور کنی (مثال از شهر مرزی یونان-مقدونیه با قطار مستقیم تا شهر مرزی مقدونیه-صربستان)

نیاز هست به خوابگاه به غذا و استراحت و راه بلد که نقطه عبور از مرز کشورا رو بدونه در کل خود انداز خیلی خیلی سخته
نه دوست عزیز من از همین مسیر اومدم ،جزوه اتحادیه نیست ولی کمپ داره ولی خارج شهره و ارزش نداره چون هزینه رفت وامد گرونه.برای رفتن به کمپ باید به اداره مرکزی پلیس مراجعه کنی و بهت برگه میدن که باهاش میتونی بین ۱۵روز تا ۱ماه بمونی
شمایی که به قول خودت تو این کار هستی هنوز نمیدونی که ازداخل یونان نمیشه همچین حرکتی کرد و باید از تسالونیکی و یا فلورینا بری به اولین شهر مقدونیه و اونجا با قطار و اتوبوس و تاکسی بری.
غذا که پای خودته حالا چه با قاچاقبر چه خودانداز ،غذایی هم که قاچاقبر بهت بده فقط واسه اینکه زنده بمونی ،تازه اگه کارش درست باشه وگرنه همون که جون سالم به در ببری باید تا اخر عمر دعا بکنی به جون قاچاقبرت. کل سختی این مسیر بیشتر از ۱۰ساعت پیاده روی نیست ،نهایت یه شب سختی میکشی و نمیخوابی ،دم صبح هم میرسی به ترمینال و ازاونجا ادامه مسیر

Mojahed

پست توسط Mojahed » سه شنبه 20 مرداد 1394, 2:30 pm

دقیقا کمپ بوداپست هم خارج از شهره حدود 2 ساعت راه که نمیصرفه
یونان هم یه برگه ترک خاک میده شبیه صربستان و اینو نمیشه جز پناهندگی یه کشور حساب کرد (منظورم این بود)
در مورد دونستنم که مسافر از کدوم شهر یونان وارد مقدونیه میشه بهتره تصاویر رو یه نگاه بندازی تا متوجه بشی که اینکاره هستم یا نه. شاید برا شمایی که تو این مسیر رفتی نقطه ها آشنا باشه
moj4hed@gmail.com

Mojahed

پست توسط Mojahed » سه شنبه 20 مرداد 1394, 2:38 pm

kabotar be ball نوشته شده:
Shayann نوشته شده:مرسی عزیز بابات راهنماییت. خیلی کامل بود. از بلگراد به نظرت با قاچاقبر رد بشیم تا مجار یا خودمون میتونیم بریم؟؟؟
شما از این مسیر رفتی؟؟
خواهش میکنم .خودانداز میتونی بری ولی باید خیلی جون سخت باشی وتحمل بدترین شرایط رو داشته باشی ،دونفر بیشتر نمیشه خودانداز رفت واون نفرت هم باید همه جوره پات وایسه
از صرب به مجار هم قاچاقبر میبره چیزی حدود ۷۰۰تا ۱۲۰۰یرو.اطلاع زیادی از این راه صرب به مجار وقیمتش دقیق ندارم.درکل میشه خودانداز هم بری .از بلگراد برای مجار و سویس (زوریخ)،زاگرب و لیو بلینا (اسلوونی ) قطار هست،میتونی شانست رو امتحان کنی.با پاسپورت و ایدی جعلی هم من دیدم اونجا چند نفری رد شدن. من مجار رو توصیه نمیکنم چون به احتمال ℅۹۰گیر پلیس می افتی و انگشت میگیرن و چاره ایی جز موندن تو مجار نداری .مردم صرب البته خود پایتخت یعنی بلگراد تا حدودی انگلیس بلدن.مقدونیه به نسبت کمتر حالیشون میشه.من از مسیر مقدونیه ،صرب ،کرواسی رفتم
منم توصیه م همین بوده که تنهایی با توجه به اینکه اطلاعات راه و عبور از مرز نداره و احتمال برگشت براش زیاده سخته
مجارستان 90% اثر انگشت میشه اما نگه نمیداره
شما بعد از اثر انگشت پلیس یه برگه 24 ساعته دارین به مقصد بوداپست و آدرس کمپ که ورود خروجتون از کمپ به بوداپست آزاده و هر لحظه که بخوان میتونن بیان بوداپست و از اونجا دوباره ادامه مسیر بدن.
بازم میگم هنگری پناهجو رو نگه نمیداره و آزاده که ادامه مسیر بده یا بمونه با هفته ای 50 یورو حق سوسیال.
moj4hed@gmail.com

maysam

پست توسط maysam » چهار شنبه 21 مرداد 1394, 12:58 am

سلام
دوست من دیروز تو یونان شهر تسولینیکی بود گفت:از راه مقدونیه میخوان اقدام کنن رو به جلو.....لازمه کار رو هم جرات و جسارت و نترس بودن دونست.....در حال حاضر این راه کم هزینه ترین راه رفتن به آلمانه.دوستانی که ایران هستن من تا اخر همین ماه میرم خواستین تا همسفر شیم

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » چهار شنبه 21 مرداد 1394, 5:15 pm

شما از این مسیر رفتی؟؟
ممنو از کبوتر بی بال عزیز بابت راهنمایی.
تو صرب اثر بدیم مشکلی که پیش نمیاد نه؟
از صرب بریم کرواسی بعد اسلونی بعد اتریش به نظرت شدنیه؟
نمیخوام تو مجار اثر بدم. البته امروز یکی از بچه ها مطلبی گذاشت که مجار میخواد از دوبلین بیاد بیرون.

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » چهار شنبه 21 مرداد 1394, 5:17 pm

میثم من از این مسیر میرم. با دوستم هستم. تو الان ایرانی یا یونان؟؟ من وسط شهریور حرکت میکنم. درست 3 هفته دیگه. از ترک به یونان و...

maysam

پست توسط maysam » چهار شنبه 21 مرداد 1394, 6:22 pm

درود..نه من ایرانم هنوز
دلایل من برا زودتر رفتن اول شرایط آب وهوا و دریا رو باید مد نظر داشت دوست عزیز. دوم الان مهاجرا بیشتر ، مسیرها رو دارن طی میکنن..پلیس زیاد سخت نمیگیره تو راه.. میشه با رشوه طی مسیر کرد.. و اینکه مهمتر از همه مرز بین صرب و مجار(اگر اشتباه نکنم )میخان ببندن بزودی..پروژه های اونجا هم بگن سریع عملی میکنن مثل ایران که نیس کلنگ میزنن تو یه گردی سفید و میرن ببینن بودجه کی میاد ازش هاپولی کنن بعد.. آستینو بالا بزنن !
رفیقم گفت مسیر به مسیر و راه به راه کمکت میکنم توام بیای .4نفرن.
رفیق پایدار میخوام که نترس باشه و تاب و توان دل زدن به هر کاری رو داشته باشه..امید که هممون یه سلام گرم و پر انرژی به دنیای رسیدن به اهداف رنگیمون داشته باشیم.بدرود

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » چهار شنبه 21 مرداد 1394, 10:07 pm

من اگه مشکلم نبود حتما الان حرکت کرده بودم.
منم با دوستمم. بهت پیام میدم.

jeneralferanko

پست توسط jeneralferanko » یک شنبه 25 مرداد 1394, 8:22 am

Mojahed نوشته شده:
شما از این مسیر رفتی؟؟
منم توصیه م همین بوده که تنهایی با توجه به اینکه اطلاعات راه و عبور از مرز نداره و احتمال برگشت براش زیاده سخته
مجارستان 90% اثر انگشت میشه اما نگه نمیداره
شما بعد از اثر انگشت پلیس یه برگه 24 ساعته دارین به مقصد بوداپست و آدرس کمپ که ورود خروجتون از کمپ به بوداپست آزاده و هر لحظه که بخوان میتونن بیان بوداپست و از اونجا دوباره ادامه مسیر بدن.
بازم میگم هنگری پناهجو رو نگه نمیداره و آزاده که ادامه مسیر بده یا بمونه با هفته ای 50 یورو حق سوسیال.
سلام مرسی کبوتر بی بال بابت اطلاعات نابت، داداش اگه میشه مسیر صرب به کروواسی تا ایتالیا رو هم یک توضیح مفصل بده، شما چطوری رفتی با قاچاقبر یا خودت رفتی؟

s.k

پست توسط s.k » سه شنبه 27 مرداد 1394, 9:50 am

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » چهار شنبه 28 مرداد 1394, 12:50 am

سلام مرسی کبوتر بی بال بابت اطلاعات نابت، داداش اگه میشه مسیر صرب به کروواسی تا ایتالیا رو هم یک توضیح مفصل بده، شما چطوری رفتی با قاچاقبر یا خودت رفتی؟[/quote]
سلام دوست عزیز،خواهش میکنم.من چند سال پیش عضو این سایت شدم وخیلی اطلاعات کسب کردم بیشتر خواننده بودم تا نویسنده .ولی با خودم عهد کردم اگه روزی رسیدم به مقصدوهدفم اطلاعاتم رو همین جا قرار بدم ،شاید دردی از کسی دوا کنه هرچند این مدل مهاجرت لزوما برای همه یکسان و به یک شکل نیست .واتفاقات پیش بینی نشده زیادی ممکنه تو راه پیش بیاد.برای رفتن از صرب به کرواسی از چند راه میشه رفت .۱.از خود بلگراد با قطار برید با یه پاسپورت جعلی که از یونان خریداری کردید واگه شانس داشته باشید رد میشید ،صرب کاری نداره ولی سر مرز کرواسی یه اکیپ مامور کروات می یان کوپه به کوپه همه رو چک میکنن.۲.از طریق شهری نزدیک مرز صرب با بوسنی که اسمش هست رزنیچه،اون جا قاچاقبر زیاده وچیزی حدود ۱۵۰۰تا ۲۰۰۰تا میگیرن ومیبرن تا ایتالیا یا اطریش.۳.از بلگراد با قطار برید به شهر مرزی شیت واز اونجا با پشت سر گذاشتن یه روستا میرسید به خط ریل که همون خط ریل بین المللی هستش که میره به زاگرب و زوریخ ولیوبلینا ،شب از روی خط ریل حرکت کنید میرسید به اولین ایستگاه راه اهن که معمولا فقط واگن های باری توقف میکنن.البته بعضی وقتا مامورای کرواسی با دوربین دید در شب اونجا رو زیر نظر دارن و از دور میبین که می یاید وغافلگیرتون میکنن ولی باز امید هست و نشد نداره ،من خودم دوبار گیر افتادم ،از اونجا دوراه پیش رو دارید یا داخل بار واگن ها بشید یا مسیر رو ادامه بدید تا برسید به توانیکی. اتوبان اصلی تو خاک کرواسی و اونجا تو اولین پمپ بنزین خودانداز وارد بار یکی از کامیون ها بشید والبته قبلش پلاک ماشین رو هم در نظر بگیرید ،پلاک ایتالیا و اسلوونی خوبه .داخل کامیون ها هم بارنامه بار هستش میتونید بخونید و مطلع بشید بار برای کجا هستش.۴.راهی که رفیقم و خودم امدیم .با قطار برید به شهر مرزی شیت واز اونجا وارد اتوبان e70 بشید تو این اتوبان چند تا پمپ بنزین هستش که پارگینگ هم داره که معمولا راننده های ترانزیت نگه میدارن وشب رو استراحت میکنن و صبح راه می افتن به سمت گمرگ.یه دونه رو نشون کنید وکشیک بدید که کی راننده میخوابه ساعت ۳تا ۵صبح بهترین زمان هستش .خودانداز از سقف کامیون با تیز بر ببرید البته چسب پهن هم همراتون باشه که رفتید داخل باید بچسبونید،وسلام .البته باید دل وجون و جیگر داشته باشید ونترس باشید .یه نفری نمیشه باید دونفر پایه و نترس و با جرات باشید .سر مرز هم از جانب صرب خبری از بازدید و سگ و این حرفا نیست فقط مامورای کرواسی اگه شک کنن به راننده میگن بار رو باز کنه تا داخل رو ببینند.اگرم گیر کردید یک روز تو کرواسی بازداشت میشید بعد تحولیتون میدن به صرب ،صرب هم یک هفته تا ۱۰روز میرید زندان یا با دادن ۱۰۰یرو زندان رو میخرید .

jeneralferanko

پست توسط jeneralferanko » چهار شنبه 28 مرداد 1394, 10:31 am

داداش دمت گرم، واقعا به آرزوت برسی زودتر
اگر میشه لطف کن در مورد وضعیت پناهجوئی هم یک اطلاعاتی بده، الآن اینطور که مشخصه جزایر یونان پر شده از پناهجو سوری، دیگه جا نیست. دیروز هم یک برنامه پخش می شد در مورد بحران بیکاری اروپا که واقعا اوضاع خراب بود و جوانهای کشورهای اروپائی برای کار به کشورهای ثروتمندتر مثل آلمان و انگلیس می رفتند اما اونجا هم وضع کار خراب بود.
مقدونیه و صرب هم دیگه بیخیال شدن و اجازه میدن هر کس خواست زودتر رد بشه بره حوزه شینگن، قطار مقدونیه به بلگراد از هجوم پناهجو شده بود مثل قطارهای هندوستان از همه جا آدم وارد قطار می شد.
الآن اوضاع پناهجوئی چطوره؟

s.k

پست توسط s.k » چهار شنبه 28 مرداد 1394, 10:57 am

Mojahed

پست توسط Mojahed » چهار شنبه 28 مرداد 1394, 8:26 pm

این لینک مربوط به پناهجو هایی هست که به هر دلیلی موندگار یونان شدن نه وضع همه پناهجوها

پناهجوهایی که مقصدشون کشور دیگه س و ادامه راهشون باقی مونده دچار دردسر یا مشکل اینچنینی نیستن
نهایت موندن یه پناهجوی آلمان تو یونان تو ثبت نام کمپ هست و رفتن تا آتن و شهر تسالونکیه
moj4hed@gmail.com

Hesul

پست توسط Hesul » سه شنبه 25 اسفند 1394, 10:10 am

سلام. يه سوال داشتم. من آبان از يونان به آلمان حركت كردم. تو راه فقط صربستان و كرواسي از همه اثر انگشت ميگرفتن. من حتي يونانم انگشت ندادم. اينكه الان كه من تو آلمان پناهندگي دادم ممكنه برم گردونن يا اصلا مهم نبوده؟ چون تو راه، از همه ميگرفتن و اينكه من ٤ ماهه كه پناهندگي دادم و هنوز انگشت نگاريم نشدم. ميشه يكي بگه اين اثر انگشتا مهم هست يا مهم نيست ؟

asad.ataie

پست توسط asad.ataie » دو شنبه 25 دی 1396, 1:06 pm

سلام دوستان کسی هست راهنمايم کنه من میخوام با پاسپورت به صربستان بیام آیا امکانش هست از اونجا قاچاقی به کرواسی برم یا همون صربستان پاس پاره کنم خودمو به کمپ ترانزیت معرفی کنم شدنيه

asad.ataie

پست توسط asad.ataie » دو شنبه 25 دی 1396, 1:11 pm

اگه کسی هست که قاچاقبر سراغ داره که منو از ضر به کرواسی برسونه مقصدم هلند هستش که تو راه گیر نیفتم اگه کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه ممنون ميشم

Moshaver

پست توسط Moshaver » جمعه 4 اسفند 1396, 11:58 pm

asad.ataie نوشته شده:
دو شنبه 25 دی 1396, 1:11 pm
اگه کسی هست که قاچاقبر سراغ داره که منو از ضر به کرواسی برسونه مقصدم هلند هستش که تو راه گیر نیفتم اگه کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه ممنون ميشم
—————————-

دوست عزيز

مرز صرب به جلوتر بسته هست، كسي رد نميشه ، كنترول زياده. بهتون پيشنهاد ميدم به پليس صرب اعلام كنيد كه شما را به يونان ديپورت كنه تا در يونان اعلام پناهندگي كنيد، در حال حاضر در يونان به پناهنده هاي ايراني در عرض ١٥ ماه پناهندگي ميدهند و كمپ و ماهيانه ٩٠ يورو، كمك غذايي هم هست.

يا ميتوانيد از يونان بيايين به هلند
ايدي تلگرام windyles@

ID channel: Immigrating

Telegram

sina.darzi

پست توسط sina.darzi » دو شنبه 12 شهریور 1397, 10:13 am

سلام کسی راه صربستان به المان رو جدیدا میدونه ؟؟

rezatt

پست توسط rezatt » سه شنبه 13 شهریور 1397, 2:27 pm

sina.darzi نوشته شده:
دو شنبه 12 شهریور 1397, 10:13 am
سلام کسی راه صربستان به المان رو جدیدا میدونه ؟؟
سوال منم هست
ممنون میشیم دوستانی که خبر دارن بگن

Baran68

پست توسط Baran68 » چهار شنبه 14 شهریور 1397, 12:06 pm

هرکی خواست از صربستان بره یونان

از یونان به آلمان وسوئد و... فقط کار مدرک

آی دی کارت و پاسپورت برای رفتن به انگلیس و کانادا
با کمترین قیمت وبالاترین کیفیت

و حتی پست به ترکیه و کشورهای دیگر

انواع کیس برای پناهندگی

به تلگرامم پیام بدید

آی دی تلگرام saharrr2020

اگر آی دی تلگرامم در جستجو نشان داده نشد به ایمیل پیام بدید

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

ayhanozturk74

پست توسط ayhanozturk74 » جمعه 16 شهریور 1397, 7:51 am

دوستان عزیز مسیر صرب به اتریش بسته است اصلا فکرش از سرتون بیرون کنید نمیگم نمیشه کار نشد نداره ولی ممکن پولتون از دست بدید و جایی نرسید.
از صرب تا یونان زمینی و از یونان تا منطقه شینگن هوایی اگر جدی
هستید با ایمیل زیر هماهنگ کنید.
ayhanozturk74@yahoo.com

Baran68

پست توسط Baran68 » جمعه 16 شهریور 1397, 9:50 am

هرکی خواست از صربستان بره یونان

از یونان به آلمان وسوئد و.... به صورت هوایی

آی دی کارت و پاسپورت برای رفتن به انگلیس و کانادا
با کمترین قیمت وبالاترین کیفیت

و حتی پست به ترکیه و کشورهای دیگر

انواع کیس برای پناهندگی

به تلگرامم پیام بدید

آی دی تلگرام saharrr2020

اگر در جستجو آی دی تلگرامم رو پیدا نکردید به ایمیل پیام بدید

arashima

نیاز به قاچاقبر مطمئن و باانصاف از صرب به یونان و به جلو

پست توسط arashima » پنج شنبه 5 مهر 1397, 2:39 pm

سلام 2نفر هستیم هفته دیگه بلیط داریم برای صربستان اگه کسی میتونه
1-از صربستان به اروپا مسیر درست و حسابی برسونه و پول را زمان رسیدن بگیره پیام بده
2-از صربستان به یونان از مسیر درست و مطمئن و پول در یونان اگر کسی هست پیام بده
@healthy111

saeidsarv

پست توسط saeidsarv » جمعه 6 مهر 1397, 6:29 pm

سلام به همجنس گراها و هم خانواده های خودم تو گروه
کسایی که سوال دارند در مورد مسیر که خودشون بخوان بیان یا کیسشون پی ام بدند
تا جایی که بتونم کمک و راهنماییشون میکنم
فقط همجنس گراها پی ام بدند
srvsd

Nana1359

پست توسط Nana1359 » یک شنبه 8 مهر 1397, 10:54 am

سلام ادمین عزیز...من چندتا سوال دارم ...یکی از فامیلهای ما ادم پرون هستن از مرز مقدوتیه می بره هلند یا المان یا اتریش ...کلا خیلی قوی هست چون با اداره مهاجرت اروپا ارتباط عالی داره...اما ایشون به صورت هوایی هم از ایران مستقیم به المان میبره قیمتش بالاست .‌.حالا یه سوال دارم این اقا ۷۰۰۰ یورو می خواد از ما بگیره به نظرتون قیمت مناسبه ؟همه خواهر و برادرهایم هم با اون رفتن و الان اونجا زندگی می کنن و کیس هم بصورت رایگان کمک می کنه ...می خوام بدونم این قیمت کافیه و مناسب هست ؟البته من فقط به این اطمینان دارم چون کاملا میشناسیمش...ممنون میشم راهنمایی کنید ایمیل من هم eskandari8@yahoo.com هستش ...بدورود و بهترینها رو براتون آرزو می کنم

Baran68

پست توسط Baran68 » جمعه 13 مهر 1397, 2:36 pm

برای مهاجرت نیاز به مشاوره دارید

مشاور مجرب

ارائه دهنده کیس پناهندگی

آی دی تلگرام saharrr2020

اگر آی دی تلگرام را در جستجو پیدا نکردید به ایمیل پی ام بفرستید

amir farjad

پست توسط amir farjad » پنج شنبه 19 مهر 1397, 11:41 pm

سلام، منم دو سه روز دیگه دارم میرم صربستان، تا قبل از اینکه ویزا بخواد
چند تا از بچه های همین فروم هم الان اونجا هستند
امیدوارم از صربستان بتونیم وارد حوزه شینگن بشیم،
میتونیم همه با هم بریم، هم هزینه کمتر میشه هم امنیت بیشتره

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 101 مهمان