كيس پناهندگي

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی

كيس پناهندگي

پستتوسط mehrsal14 » 29 مه 2011, 21:29

سلام آقاي چاووشي من تازه عضو سايت شما شدم سوالي داشتم يك هفته پيش اقدام كردم جهت ويزاي شينگن سوال اول اينكه چه كشوري را انتخاب كنم جهت درخواست پناهندگي و اقامت و سوال دومم در مورد كيسي كه بايد ارائه كنم وايا شما ميتوانيد در اين زمينه به من كمك كنين و چگونه با شما ارتباط برقرار كنم؟
mehrsal14

تاريخ عضويت: 29 مه 2011, 16:28

Re: كيس پناهندگي

پستتوسط Admin » 30 مه 2011, 22:22

سلام!
ورود شما به سایت را خوشامد میگویم.
بر اساس قوانین پناهندگی اروپا کشور صادر کننده ویزا مسول رسیدگی به درخواست پناهندگی است. بنابرین سعی کنید از کشوری که تصمیم دارید درخواست پناهندگی کنید ویزا بگیرید.
در صورت نیاز به کمک در زمینه دریافت ویزا میتوانید از ما نیز کمک بگیرید. روش کار را در لینک زیر مشاهده میکنید:
viewtopic.php?f=13&t=137
کشورهای سوئد، نروژ، فنلاند، انگلیس و... شرایط مناسبتری جهت درخواست پناهندگی دارند. کیس قوی داشته باشید میتوان در این کشورها پناهندگی گرفت و شرایط زندگی پس از دریافت پناهندگی نیز در این کشورها مناسب است.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس پناهندگی میتوانید از ما کمک بگیرید، کمکهای ما شامل کل پروسه پناهندگی از زمان تهیه کیس تا زمان دریافت پناهندگی است.
موفق باشید
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: [email protected]
تلفن، وایبر: Viber: 00442032393373
اسکایپ: panahandegi
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
http://www.panahandegi.com
Admin
Site Admin

تاريخ عضويت: 14 آپريل 2010, 21:05

پستتوسط ali.akbari » 31 مه 2011, 11:24

شما اول ببینید چطور میخوای خارج بشید بعد فکر............
ali.akbari

تاريخ عضويت: 19 مارس 2011, 15:22

پستتوسط mehrsal14 » 31 مه 2011, 11:46

سلام آقاي اكبري ممنونم كه نظر دادين ،من كه گفتم با ويزاي شينگن و به صورت قانوني خارج ميشوم اگر اشكالي هست ممنون ميشم راهنمايي كنين.
mehrsal14

پستتوسط ali.akbari » 01 ژوئن 2011, 20:47

سلام ویزارو چطور گرفتین>؟>
ali.akbari

پستتوسط mehrsal14 » 01 ژوئن 2011, 22:11

ويزاي شينگن را كسي در تهران اقدام كرده تضميني.23 خرداد هم نوبت سفارتمه
mehrsal14

پستتوسط ali.akbari » 02 ژوئن 2011, 08:48

پولیم دادی ؟؟سنتون چقدره!!!
ali.akbari

پستتوسط mehrsal14 » 02 ژوئن 2011, 09:59

خير پولي داده نشده 35 سال
mehrsal14

پستتوسط ali.akbari » 02 ژوئن 2011, 13:44

از کدوم سفارت این سفارتی که میخوان بگیرن همون کشوریه که میخواین واسه پناهندگی اقدام کنید>؟
ali.akbari

پستتوسط mehrsal14 » 02 ژوئن 2011, 14:01

خير كشوري كه ميخواهم درخواست بدم يكي از كشوراي اسكانديناويه ولي ويزا از جايه ديگست.
mehrsal14

پستتوسط ali.akbari » 02 ژوئن 2011, 19:25

میدونستین باید تغیر هویت بدین برای درخواست پناهندگی در غیر اینصورت شمارو به کشوری که ازش ویزا دریافت کردید بر میگردونند نکته دوم اگه اونجا ازتون اثر انگشت بگیرن با تغیر هویتم فایده ایی نداره یه جور بی ارزش میشه ویزاتون و فقط میتونید به اون کشور که درخواست ویزا دادید درخواست پناهندگی بدین>؟!
ali.akbari

پستتوسط mehrsal14 » 02 ژوئن 2011, 22:57

سلام ممنونم از راهنماييتون ولي دوستاني داشتم كه با ويزاي شينگن رفتن ولي در يك كشور ثالث درخواست پناهندگي دادن و موفق هم بودن در انگليس و اتريش ،سوالي داشتم كه ممنون ميشم جوابمو بدين من هيچ گونه كيس قوي براي پناهندگي ندارم آيا ميتوانم روي كيسهاي آقاي چاووشي حساب باز كنم وآيا از هم اكنون كه در ايران هستم در اين مورد اقدام كنم يا بعد از رسيدن به مقصد؟متشكرم از اينكه وقت ميگذارين و جوابمو ميدين.
mehrsal14

پستتوسط ali.akbari » 04 ژوئن 2011, 12:03

mehrsal14 نوشته است:سلام ممنونم از راهنماييتون ولي دوستاني داشتم كه با ويزاي شينگن رفتن ولي در يك كشور ثالث درخواست پناهندگي دادن و موفق هم بودن در انگليس و اتريش ،سوالي داشتم كه ممنون ميشم جوابمو بدين من هيچ گونه كيس قوي براي پناهندگي ندارم آيا ميتوانم روي كيسهاي آقاي چاووشي حساب باز كنم وآيا از هم اكنون كه در ايران هستم در اين مورد اقدام كنم يا بعد از رسيدن به مقصد؟متشكرم از اينكه وقت ميگذارين و جوابمو ميدين.

سلام شرمنده دیر جوااب میدم نبودم
درمورد ویزاتون میتونیند بپرسید از اقای چاووشی ولی قابل قبول نیست شما نمیتونید کشوریو از نظر اونا انتخاب کنید و به هر کشوری پا گذاشتین اثر انگشت و ثبت میشه اسمتون :( که به هر کشور دیگه ای رفتین برتون میگردونند نمونش اقا فرهاد الان اتریش برگردوندند پس ریسک نکنید :!:
در مورد اقای چاووشی بنده روی ایشون 80% حساب میکنم 20% مشکلات احتمالیو میدم اقای چاووشی نصف کارشون قبل رفتن پس بهتر کیسو خیلی جدی بگیرید چون رفتین اونجا میفهمید کسایی هستتند 5 ساله منتظر جواب هستند ولی کیستون قوی باشه زود تر جواب میگیرید
ali.akbari

پستتوسط Admin » 04 ژوئن 2011, 13:02

گفته های آقای اکبری کاملا صحیح است.
طبق قوانین پناهندگی در اروپا، کشور صادر کننده ویزا مسول رسیدگی به درخواست پناهندگی است.
برخی از پناهجویان جهت فرار از این قانون از روشهای متفاوت استفاده میکنند، مثلا با وارد شدن به کشور مربوطه مشخصات واقعی خود را مخفی میکنند و با مشخصات جدید درخواست پناهندگی میدهند. در این حالت ویزای فرد قابل پیگیری نیست. این روش اگر چه سبب میشود پناهجو بتواند در کشوری که دوست دارد درخواست پناهندگی دهد ولی مشکلات خاص خود را نیز دارد. از جمله اینکه پناهجو بایستی بتواند به نحوی هویت جدید خود را اثبات کند و همچنین در صورت پذیرفته شدن به عنوان پناهنده، کلیه مدارک و تحصیلات احتمالی که دارد قابل استفاده نخواهند بود. مشکل دیگر رفت و آمد به ایران است. همچنین اگر فرد مورد نظر بخواهد در آینده کسی را از ایران به کشوری که اقامت دریافت کرده دعوت نماید به دلیل مطابقت نداشتن مشخصات فعلی با مشخصات واقعی ممکن است مشکلاتی بروز نماید. از طرفی به هنگام درخواست سیتیزن شدن، اغلب کشورها این قانون را دارند که فرد متقاضی بایستی هویت خود را اثبات کند و یا مدت طولانیتری در صف انتظار بماند.
در زمینه کیس چناچه نیاز به کمک داشته باشید میتوانید از ما کمک بگیرید. با کمک ما میتوانید با یک کیس قوی و مطمئن درخواست پناهندگی دهید.
کیس را بهتر است هر چه زودتر شروع کنید. در این حالت کیس قویتر خواهد شد و احتمال موفقیت ان بیشتر است. ما هم اکنون کیس های بسیاری را در ایران در حال انجام هستیم و متقاضیان قرار است در آینده وارد کشور مورد نظر شده و درخواست پناهندگی دهند.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
Admin
Site Admin

پستتوسط mehrsal14 » 05 ژوئن 2011, 00:34

متشكرم از راهنمايي دوستان در مورد كيس به زودي مزاحم شما عزيزان ميشوم.
mehrsal14

پستتوسط ali.akbari » 05 ژوئن 2011, 08:21

این شاالله ویزاتو بگیری نصف بیشتر کارتون حله
ali.akbari

پستتوسط mehrsal14 » 05 ژوئن 2011, 13:06

سلام آقاي اكبري ميشه بپرسم كار شما چي شد والان كجا هستيد و اگه لطف كنين اي دي ياهو تون رو بذارين با هم در ارتباط باشيم. مرثي
mehrsal14

پستتوسط ali.akbari » 07 ژوئن 2011, 11:03

ایدی یاهوم:ali_akbari220 ساعات 9 به بعد هستم ایرانم منتظر یه قاچاقبر که گفته کسیو برده منتظر برگشتنشم
ali.akbari

پستتوسط tanin » 08 ژوئن 2011, 21:23

سلام, آقای چاوشی
من مهدی هستم 27 سالمه بطور قانونی به انگلیس آمدم از طریق ویزای دیدار و الان حدود 10 ماه هست که در اینجا به سر میبرم یعنی‌ 4 ماه هست که غیر قاننی دارم زندگی‌ می‌کنم می‌خواستم درخواست پناهندگی کنم می‌شه لطفا منو رهنمأی کنین. میگن چون قانونی اومدم خیلی سخته مخصوصا الان که 4 ماه هست که اینجا که غیر قانون هستم می‌خواستم. اثر انگشتامو عوض کنم؟بنظر شما می‌شه؟ و بد از عوض کردنش به اسم و فامیل یکی‌ دیگه اقدام کنم و برای این کار یک کیس خیلی قوی می‌خواستم
میتونین منو کمک کنین؟
tanin

تاريخ عضويت: 06 ژوئن 2011, 03:58

پستتوسط ali.akbari » 09 ژوئن 2011, 11:57

اثر انگست کسی نمیتونه عوض کنه مگه قطعش کنید>!!!!!!!!بعدش کیس قوی داشته باشید لازم به این کارا نیست.
ali.akbari

پستتوسط tanin » 09 ژوئن 2011, 23:28

من هیچ کیسی ندارم, و کسی‌ رو نمیشناسم که در این زمینه کار کنه .تو یکی‌ از قوانینی پناهندگی که در این سایت نوشته شده من خواندم که اگر کسی‌ پدر و مادر پیری داشته باشه و یا آخرین اعضای خانواده باشه می‌تونه اقدام به پناهندگی کنه آیا این درسته یعنی‌ من می‌تونم از این راه اقدام به پناهندگی کنم ؟ می‌شه کسی‌ در مورد این موضوع بیشتر توضیح بده ممنون میشم .
tanin

پستتوسط ali.akbari » 11 ژوئن 2011, 11:45

به این چیزا کسی پناهندهگی نمیده میتونید تو اخبار سلیت نگاه کنین همه دیپورت شدند ولی کیس سیاسی بهتر!!!!
ali.akbari

پستتوسط Pare Parvaz » 11 ژوئن 2011, 18:05

tanin نوشته است:من هیچ کیسی ندارم, و کسی‌ رو نمیشناسم که در این زمینه کار کنه .تو یکی‌ از قوانینی پناهندگی که در این سایت نوشته شده من خواندم که اگر کسی‌ پدر و مادر پیری داشته باشه و یا آخرین اعضای خانواده باشه می‌تونه اقدام به پناهندگی کنه آیا این درسته یعنی‌ من می‌تونم از این راه اقدام به پناهندگی کنم ؟ می‌شه کسی‌ در مورد این موضوع بیشتر توضیح بده ممنون میشم .

شاید این با این روشها 10 سال پیش می‌شد پناهندگی گرفت ولی به لطف برخی هموطنان که به محض دریافت اقامت اولین پرواز خارجی آنها به کشوری بوده که ادعا می‌کردند جانشان در خطر است! باعث شده که یک دید دروغگو به پناهجویان ایرانی شکل بگیره.
در مورد کیس با آقای چاووشی هماهنگ بشید و صد البته راهی برای خروج پیدا کنید.

موفق باشید!
Pare Parvaz

تاريخ عضويت: 04 مه 2011, 13:44

پستتوسط ali.akbari » 13 ژوئن 2011, 10:24

اره درسته؟><<
ali.akbari

پستتوسط tanin » 13 ژوئن 2011, 20:03

Pare Parvaz نوشته است:
tanin نوشته است:شاید این با این روشها 10 سال پیش می‌شد پناهندگی گرفت ولی به لطف برخی هموطنان که به محض دریافت اقامت اولین پرواز خارجی آنها به کشوری بوده که ادعا می‌کردند جانشان در خطر است! باعث شده که یک دید دروغگو به پناهجویان ایرانی شکل بگیره.
در مورد کیس با آقای چاووشی هماهنگ بشید و صد البته راهی برای خروج پیدا کنید.

موفق باشید!

چطور ميتونم با آقای چاووشی در ارتباط باشم ?آيا برايه کسی کيس قوی درست کرده؟
tanin

پستتوسط Admin » 15 ژوئن 2011, 00:08

بهتر است هر چه سریعتر کیس خود را آماده کرده و درخواست پناهندگی دهید. حضور غیرقانونی در انگلیس یک نکته منفی در کیس محسوب میشود که بایستی دلیل قانع کننده برای ان بیاورید.
اینکه با ویزا وارد شده اید ایجاب میکند که کیس قویتری داشته باشید. کیس بایستی خروج قانونی شما از ایران و اینکه از خروج شما جلوگیری نشده است را توجیه کند.
موردی که ذکر نمودید در ارتباط با داشتن والدین سالخورده، کمکی به درخواست پناهندگی نمیکند.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس میتوانید از ما کمک یا مشاوره بگیرید.
راههای ارتباط با ما:

موبایل: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
Admin
Site Admin

پستتوسط ali.akbari » 15 ژوئن 2011, 08:32

شما دیگه کی هستین انجا هستید و دست رو دست گذاشتین!!!
ali.akbari

پستتوسط tanin » 16 ژوئن 2011, 13:23

ali.akbari نوشته است:شما دیگه کی هستین انجا هستید و دست رو دست گذاشتین!!!

درسته من الان تو انگليس هستم ولی دست رو دست نزاشتم دنباله يه کيس قوی هستم. شرايت تو انگليس خيلی سخت شده اگر کوچک ترين نقص ازت ببينن درجا ردت ميکنن مخصوصاً اگر قانونی امده باشی.برايه همينه دنباله يه کيس قوی ميگردم .
tanin

پستتوسط ali.akbari » 16 ژوئن 2011, 19:53

دنبال کیس نمیخواد بگردی:"!!!خوب با چاووشی کارتو شروع کن اولش که نمیخواد پول همه کیس رو بگیره نتیجه اسم اینجا اعلام کنید>؟!
ali.akbari

پستتوسط tanin » 16 ژوئن 2011, 22:35

ali.akbari نوشته است:دنبال کیس نمیخواد بگردی:"!!!خوب با چاووشی کارتو شروع کن اولش که نمیخواد پول همه کیس رو بگیره نتیجه اسم اینجا اعلام کنید>؟!

سلام.من الان 3 روزه که به [email protected]
اميل زدم تا در مورده اين مورد صحبت کنيم ولی کسی جواب نداده.
tanin

پستتوسط ali.akbari » 17 ژوئن 2011, 09:08

خوب شماره تلفنش هست دیگه زنگ بزن شبا همیشه انلاین تو یاهو ایدی شو ادد کن یا تماس بگیر که بهتر
موبایل: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳
ali.akbari

پستتوسط tanin » 17 ژوئن 2011, 15:20

امرز با آقای چاوشی صحبت کردم قرار شد که با هم همکاری کنيم.
tanin

پستتوسط ali.akbari » 18 ژوئن 2011, 08:53

اگه میشه یه لطفی کنید از روند کارتون اینجا توضیح بدید
ali.akbari

پستتوسط Admin » 18 ژوئن 2011, 09:01

tanin نوشته است:
ali.akbari نوشته است:دنبال کیس نمیخواد بگردی:"!!!خوب با چاووشی کارتو شروع کن اولش که نمیخواد پول همه کیس رو بگیره نتیجه اسم اینجا اعلام کنید>؟!

سلام.من الان 3 روزه که به [email protected]
اميل زدم تا در مورده اين مورد صحبت کنيم ولی کسی جواب نداده.

سلام!
حق با شماست، ایمیل شما دریافت شده و به زودی جواب داده خواهد شد.
گاهی تعداد ایمیلها بسیار زیاد میشود و جواب دادن به همه آنها طول میکشد. از این بابت پوزش میخواهیم.
قطعا همه ایمیلهای دریافتی جواب داده خواهند شد.
با سپاس
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
Admin
Site Admin

پستتوسط ali.akbari » 18 ژوئن 2011, 19:33

چاووشی هوایه دوستمونو داشته باش سخته تو غربت!
ali.akbari

پستتوسط tanin » 20 ژوئن 2011, 21:35

ali.akbari نوشته است:چاووشی هوایه دوستمونو داشته باش سخته تو غربت!

مرسی علی جان, با آرزويه پيروزی برايه همه
tanin

پستتوسط aseman abi » 14 اکتبر 2011, 01:31

با سلام اینجانب میخواهم به یکی از کشورهای دانمارک یا کانادا ویا استرالیا پناهنده شوم وهیچ کیسی ندارم چه راه حلی دارید؟با سپاس از کمکتان
aseman abi

تاريخ عضويت: 14 اکتبر 2011, 01:24

پستتوسط Admin » 14 اکتبر 2011, 20:59

میتوانید کل پروسه پناهندگی و تهیه کیس را با همکاری ما پیش ببرید. در این صورت خواهید توانست با یک پرونده قوی درخواست پناهندگی دهید.
همکاری با شما کل پروسه کیس از ابتدای آماده سازی کیس تا زمان دریافت پناهندگی را در بر خواهد گرفت.
انجام کل پروسه کیس توسط ما ۲ میلیون تومان هزینه دارد.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
Admin
Site Admin

پستتوسط arman870 » 20 اکتبر 2011, 15:49

سلام
من 4 سال پیش از لندن غسل تعمید گرفتم و ایران زندگی می کنم تا حالا 3 بار با ویزا وکاملا قانونی به لندن رفتم وسر وقت برگشتم
الان یک مدت هست سر کارم بهم شک کردن وگیر میدن اگر موضوع جدی بشه می تونم برم لندن و اعلام کنم؟ الان هنوز ویزا دارم
راهنمایی می فرمایید چه کاری کنم بهتر هست و چه مدارکی بدم
arman870

تاريخ عضويت: 20 اکتبر 2011, 15:14

پستتوسط mosafer » 29 اکتبر 2011, 16:27

با سلام خدمت اقای چاوشی . من با نام مسافر از اعضای جدید سایت شما هستم و به تازگی هم سوالی رودر زمینه خروج از ترکیه در بخش گفتگوی ازاد طرح کرده ام که امیدوارم به زودی پاسخ اش را بگیرم. جناب چاوشی در ایران زندگی میکنم و قصد رفتن به المان دارم. و نیاز به کیس قوی. از مدت ها قبل وبلاگ نویسی رو شروع کرده ام و در زمینه شعر و کاریکاتور هم فعالیت هایی داشته ام. و در این زمینه هم هم مشغول تقویت کیس ام هستم. ضمنا چند مقاله و مطلب از من در برخی سایت های مخالف با نظام منتشر شده است و توانایی کار بیشتر در این زمینه را هم دارم. با توجه به این مطالب به چه کیفیتی میتوانم تقاضای پناهندگی ام را مطرح کنم . ضمن این که تا به حال سابقه بازداشت یا زندانی و دستگیری نداشته ام. ممنونم از شما اگر راهنمایی بفرمایید.
mosafer

تاريخ عضويت: 22 اکتبر 2011, 15:02

پستتوسط naz lady » 10 آپريل 2012, 14:10

با سلام خدمت همه ی دوستا ن یه سوال داشتم من یه همراه نامزدم در ترکیه هستیم و در حال تحصیل و اقامت تحصیلی داریم اما قصد پناهدگی در انگلستان را داریم می خواستم بدونم مهاجرت به صورت قانونی بهتره یا غیر قانونی و اینکه به نظر شما با شرایطی که ما داریم چه راهی را توصیه میکنید؟
naz lady

تاريخ عضويت: 10 آپريل 2012, 13:54

بازگشت به کیس و پرونده پناهندگی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: motinus و 4 مهمان

درباره پناهندگی دات کام

در سالهای اخیر شاهد هستیم که هموطنان بسیاری در کشور های مختلف درخواست پناهندگی نموده و اغلب با جواب منفی روبرو شده اند. از طرفی بسیاری از پناهجویانی که جواب منفی گرفته اند به حق دارای مشکلات اساسی در ایران هستند و امنیت آنها به صورت جدی در خطر است. تجربیات ما طی سالهای گذشته نشان داده است که اکثر این پناهجویان در دادن کیس مناسب مشکل داشته اند، ای بسا که اگر آنها کیس خود را به نحو مناسبتری ارائه میدادند و یا اطلاعات بیشتری در مورد شرایط و قوانین پناهندگی داشتند به چنین سرنوشتی دچار نمیشدند.
مهمترین و اساسی ترین مرحله در درخواست پناهندگی داشتن یک پرونده قوی و مناسب است. چنانچه پناهجو کیس مناسب داشته باشد و بتواند نشان دهد که جان و امنیت او در کشورش در خطر است میتوان پیش بینی نمود که درخواست پناهندگی موفقیت آمیز خواهد بود. اما خیل عظیم پناهجویانی که درخواست پناهندگی آنها رد شده و سالهای زیادی از عمر خود را در حالت بلاتکلیفی به سر میبرند نشان میدهد که ارائه یک پرونده مناسب و قوی پناهندگی کار آسانی نیست.