کم هزینه ترین راهای خروج

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
mehrad

Re: کم هزینه ترین راهای خروج

پست توسط mehrad » شنبه 24 فروردین 1392, 9:17 am

mishe 1nafar be ma ham komak kone ke che kari bas konam daram divone misham chand ta soal daram ke kesi bem j nemide

rose20

پست توسط rose20 » سه شنبه 27 فروردین 1392, 12:32 pm

Peddro نوشته شده:سلام دوستان.

می‌خواستم بدونم کسی‌ رو میشناسید که با بچه‌های این سایت (آقای چاووشی و..)کار کرده باشه و به مقصد رسیده باشه؟ کسی‌ اطلاعی از این آقایون اگه داره؟ چون بنظر آسونترین راهه و بی‌ دردسر ترینشونه،البته اگر...!؟ :twisted:

سلام , من حدودا یک سال پیش بود که از طریق همین سایت با ایشون آشنا شدم و برای یکی از اشنایان نزدیک از ایشون کمک خواستم برای تهیه و آماده کردن کیس مناسب .کارشون رو قبول دارم و از طریق همین کیس تونستم برای فرد مورد نظر جواب مثبت در اینترویو اولیه بگیرم اما اما اما به عنوان کسی که تا حدی به این راهها و اماده کردن کیس, اشنایی دارم میتونم بگم که 80% کار دست خود شماست . شما فقط از ایشون میتونید خط بگیرید و درست انجام دادن و بودن یک فرد صادق و با تجربه در کنار شما , حرف اول رو میزنه , باید باهوش و زرنگ باشی . خواهش میکنم از دوستان قبل از اینکه به فکر آمدن و رسیدن به انگلیس باشن , به فکر کیس مناسب و موندگار شدن و ریشه زدن در این کشور باشن . بعضی فکر میکنن که مشکل فقط رسیدنه در حالیکه به هر صورت چه سخت و چه آسون میان میرسن ولی موندن و جواب گرفتن در این کشور از هر چیزی مهمتره در غیر اینصورت هم پولتون هم وقتتون و جوونیتون و هم سلامتی روحی و جسمیتون به خطر میافته.هیچ چیزی از بلاتکلیفی و استرس دیپورت شدن بدتر نیست. پس قبل از هر چیزی به فکر کیس قوی و تهیه مدارک معتبر در همان زمینه باشید.
موفق و پیروز باشید

arashtn1

پست توسط arashtn1 » سه شنبه 27 فروردین 1392, 1:04 pm

rose20 نوشته شده:
Peddro نوشته شده:سلام دوستان.

می‌خواستم بدونم کسی‌ رو میشناسید که با بچه‌های این سایت (آقای چاووشی و..)کار کرده باشه و به مقصد رسیده باشه؟ کسی‌ اطلاعی از این آقایون اگه داره؟ چون بنظر آسونترین راهه و بی‌ دردسر ترینشونه،البته اگر...!؟ :twisted:

سلام , من حدودا یک سال پیش بود که از طریق همین سایت با ایشون آشنا شدم و برای یکی از اشنایان نزدیک از ایشون کمک خواستم برای تهیه و آماده کردن کیس مناسب .کارشون رو قبول دارم و از طریق همین کیس تونستم برای فرد مورد نظر جواب مثبت در اینترویو اولیه بگیرم اما اما اما به عنوان کسی که تا حدی به این راهها و اماده کردن کیس, اشنایی دارم میتونم بگم که 80% کار دست خود شماست . شما فقط از ایشون میتونید خط بگیرید و درست انجام دادن و بودن یک فرد صادق و با تجربه در کنار شما , حرف اول رو میزنه , باید باهوش و زرنگ باشی . خواهش میکنم از دوستان قبل از اینکه به فکر آمدن و رسیدن به انگلیس باشن , به فکر کیس مناسب و موندگار شدن و ریشه زدن در این کشور باشن . بعضی فکر میکنن که مشکل فقط رسیدنه در حالیکه به هر صورت چه سخت و چه آسون میان میرسن ولی موندن و جواب گرفتن در این کشور از هر چیزی مهمتره در غیر اینصورت هم پولتون هم وقتتون و جوونیتون و هم سلامتی روحی و جسمیتون به خطر میافته.هیچ چیزی از بلاتکلیفی و استرس دیپورت شدن بدتر نیست. پس قبل از هر چیزی به فکر کیس قوی و تهیه مدارک معتبر در همان زمینه باشید.
موفق و پیروز باشید
بله پست اقای چاووشی کارش درسته/روز از نو روزی از نو!!
فامیل شما هم دل زده بود به دریا :lol: :lol: :lol:

parastoye_mohajer

پست توسط parastoye_mohajer » دو شنبه 2 اردیبهشت 1392, 1:41 pm

سلام دوستان
من ميخوام برم انگليس
تا تركيه مشكلي ندارم چون پاس دارم
ميخواستم بدونم با ١٥ ميليون ميتونم حركتي كنم
لطف كنيد راهنماييم كنيد

humanity123

پست توسط humanity123 » یک شنبه 13 بهمن 1392, 10:42 pm

آقای علی‌ اکبری سلام... سوالی داشتم در مورد این که از آلمان می‌خواستم با پاس ۲ به انگلیس برم،چگونه می‌تونم اینکارو انجام بدم و چه مسیری و از چگونه بلیط استفاده کنم که گیر نکنم....؟؟؟ ( با سپا س)

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 14 بهمن 1392, 11:22 pm

panahborde نوشته شده:
ali.akbari نوشته شده:را های هوایی به صورت اینکه میشه با خرید پاس اروپایی عکس چنج کرد که الان بیشتر ارگانهای دولتی یونان با چند هزار یورو پاس با استعلام میفروشند چون خیلی سخت گیری زیاده بدون استعلام نمیشه
پس یک مهر ورود همیشه داره یعنی اگر در فرانسه پاس بهتون بدند یک مهر ورود فرانسه رو داره
پس باید خروج کنید ولی نباید مستقیم مثلا به انگلیس رفت باید به کشوری همسایه رفت که مثلا جهانگرد یا توریست هستید وقتی خروج خورد دیگه گیج فرودگاه مسکو نمیتونه زیاد فکر کنه پاس تقلبی یا قصدتون به مقصد انگلیس چیه این میشه روش هوایی در همه جا اینطوره تایلند ترکیه و....

در روش زمینی من فقط از بلژیک شنیدم جاهایه دیگه رو نمیدونم بلژیک هم کسانی هستند یک روز به لندن میبرن که باید با ماشین برید

سوالی بود در خدمتم
یعنی ماشیناشون مخصوصه که از روی ابهای دریا هم عبور میکنه ... :lol:
آقای علی‌ اکبری ! آیا در کشورهای اسییه شرقی‌ هم به این صورت است... مثلا اگر شخصی‌ با پاس ۱ از تا‌ی... رفت به اندونزی یا لائوس و با پاس ۲ ورود زد ،در آنجا (کشوره دوم) استعلام میشود که ورود شما از تا‌ی با چه پاسی بوده؟؟؟ و خواهشا یه راه (مسیر ) در این مورد به من نشان بدید که بشود پاسپورت ۲ را زنده کرد ! ممنون از شما

maxinthebox

پست توسط maxinthebox » جمعه 9 اسفند 1392, 8:50 pm

دوستان خانم زیر 18 سال جهت خروج زمینی بدون پاس یا هوایی با پاس جعلی ایرانی راهنمایی لازم داریم. ممنون

hamedkh29

پست توسط hamedkh29 » چهار شنبه 14 مرداد 1394, 7:12 am

یکی از ارزون ترین پروازای سمت آلمان ، هواپیمایی جرمنیاست. شما می تونی فقط با 99 یورو بری آلمان. پروازای مستقیم از تهران به دوسلدرف ، برلین و از مشهد به هامبورگ
هواپیمایی شاهین نماینده رسمی هواپیایی جرمنیا
http://www.germaniashahin.com
شماره های تماس:
02188446293
02188437227

hamidooo

پست توسط hamidooo » چهار شنبه 14 مرداد 1394, 9:21 pm

سلام
ما دو تا زن و شوهر هستیم که میخوایم آلمان یا اتریش بریم اگر کسی رو میشناسید که بتونه ویزا بگیره معرفی کنید لطفا.
یا از هر راهی که میشه رفت. فقط مطمعن باشه

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 15 مرداد 1394, 1:12 pm

سلام،
گروه پناهندگی در زمینه اخذ ویزا از کشورهای مختلف فعالیت میکند.
جهت مشاهده جزئیات بیشتر و نحوه انجام کار لطفا لینک زیر را مشاهده کنید:
viewtopic.php?f=30&t=137

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

hamidooo

پست توسط hamidooo » شنبه 24 مرداد 1394, 9:31 pm

سلام
لطفا راهنمایی کنید که چطور از ایران بریم آلمان برای پناهندگی. یه راه مطمئن و کم هزینه. ممنون :|

waiting

پست توسط waiting » سه شنبه 27 مرداد 1394, 11:56 pm

دوستان و کساییکه اطلاع دارن اگر میشه لطف کنن و راهنمایی کنن.
کم هزینه ترین راه برای رفتن از ایران به آلمان چه راهیه؟
یا اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید که حداقل و کمترین مقدار پول برای رفتن به آلمان چقدره؟
ممنون

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » جمعه 20 شهریور 1394, 8:17 pm

؟؟/

radarz

پست توسط radarz » یک شنبه 29 شهریور 1394, 4:52 pm

سلام

من یکیرو تو هلند پیدا کردم که فقط کارش اتحادیه اروپاست ولی هزینه رو فعلا باهاش صحبت نکردم کسی خواست پیغام خصوصی بده تا بهش شمارشو بدم

abtin

پست توسط abtin » شنبه 14 آذر 1394, 6:59 pm

از ادمین محترم خواهش میکنم کسانی که با اسمهای مختلف میان وتبلیغ میکنن از گروه حذف کنه اینها قصدشون فقط وفقط کلاهبرداریه وبس حداقل اینو متوجه شدیم کسی که این کاره باشه انقدر مشتری داره که تمام وقتشو نیزاره تو نت برا تبلیغ همشون کلاه بردارن..دوستان به این اشخصاص اعتماد نکنید

Saeed135

پست توسط Saeed135 » جمعه 11 دی 1394, 11:59 am

hamidooo نوشته شده:سلام
ما دو تا زن و شوهر هستیم که میخوایم آلمان یا اتریش بریم اگر کسی رو میشناسید که بتونه ویزا بگیره معرفی کنید لطفا.
یا از هر راهی که میشه رفت. فقط مطمعن باشه
saeedteh2500@yahoo.comبه من ایمیل بزن

کورد001
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط کورد001 » دو شنبه 14 دی 1394, 8:22 am

اگه به اروپا بخوایی بری و کشورهای اسکاندیناوی کم هزینه ترین راه از سمت روسیه بود که اونم درحال حاضر مشخص نیست وضعیتش چجوریه/بعد ازون ترکیه بلغار/بعد ازون ترکیه .ازمیر.لسموس.آتن./وبعد ازینها با کشتی از ترکیه تا ایتالیا و بقیه مسیر/

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 274 مهمان