لطفا کمککممم کنید بابت انگشت نگاری

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...

مدير انجمن: siteadmin

لطفا کمککممم کنید بابت انگشت نگاری

پستتوسط erfan_k » 11 اکتبر 2012, 16:57

من از طریق شخصی واسه پناهندگی در کشور آلمان اقدام کردم و ایشون قرار است ویزای کشور ایتالیا رو واسم بگیره و از طریق ایتالیا وارد آلمان بشم . چند روز پیش وارد سفارت ایتالیا در ایران شدم ازم انگشت نگاری با دستگاه انجام دادن . می خواستم بدونم من میتونم در آلمان درخواست پناهندگی کنم یا منو بر میگردونن به همون ایتالیا . اصلا داستان این انگشت نگاری که از من شد چی بود ؟. لطفا کمکم کنید .
erfan_k

تاريخ عضويت: 11 اکتبر 2012, 16:37

Re: لطفا کمککممم کنید بابت انگشت نگاری

پستتوسط مشاور » 12 اکتبر 2012, 10:49

سلام 100 در صد متوجه میشوند وبرابر قانون دوبلین دیپورت به ایتالیا میشوید
انگشت نگاری را کلا برای همین موضوعات میگیرند
ایمیل: [email protected]
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳
مشاور
Site Admin

تاريخ عضويت: 30 ژوئن 2012, 12:08

پستتوسط erfan_k » 12 اکتبر 2012, 22:24

سلام ولی این ویزایی که واسم میگره شینگن هستش . آیا بازم به مشکل بر می خورم ؟ آخه به من گفته شده این اثر انگشت واسه اینکه ببینن طرف سابقه یا خلافی نداشته . در ضمن من هنوز ایرانم و قراره تازه 2 هفته دیگه ویزام بیاد . سوال دیگم اینه که مگه اثر انگشتی من تو ایران واسه ویزای شینگن تو سفارت ایتالیا میدم به قسمت پناهندگی در آلمان مربوط میشه ؟ اگه نتونم برم آلمان به مشکل بر می خورم .
erfan_k

پستتوسط مشاور » 13 اکتبر 2012, 02:32

erfan_k نوشته است:سلام ولی این ویزایی که واسم میگره شینگن هستش . آیا بازم به مشکل بر می خورم ؟ آخه به من گفته شده این اثر انگشت واسه اینکه ببینن طرف سابقه یا خلافی نداشته . در ضمن من هنوز ایرانم و قراره تازه 2 هفته دیگه ویزام بیاد . سوال دیگم اینه که مگه اثر انگشتی من تو ایران واسه ویزای شینگن تو سفارت ایتالیا میدم به قسمت پناهندگی در آلمان مربوط میشه ؟ اگه نتونم برم آلمان به مشکل بر می خورم .

دوست عزیز کل این کار برای اینکه طرف نیاد تو حوزه شینگن از این کشور به اون کشور بره قانون دوبلینه و هیچ کاری نمیتونید کنید المان اصلا رسیدگب نمیکنه به چنین پرونده هائی
مشاور
Site Admin

پستتوسط erfan_k » 23 اکتبر 2012, 19:12

یعنی این انگشن نگاری که تو ایران ازم شد وصله به انگشت نگاری V.I.S ؟ می خواستم بدونم آیاسفارت ایتالیا در ایران کام‍‍پیوترهاش به V.I.S وصلن ؟ وایتایا ایران رو پوشش میده ؟ چجوری میتونم بفهمم که اسمم تو V.I.S هستش یا نه ؟
erfan_k

پستتوسط مشاور » 23 اکتبر 2012, 21:12

سلام بله ایتالیا وصله و هر کشور دیگری بجز ایتالیا در اروپا بروید و در خواست پناهندگی کنید به ایتالیا دیپورت میشوید
مشاور
Site Admin

پستتوسط arash1990 » 24 اکتبر 2012, 00:19

سلام.من دارم ویزای شینگن میگیرم.دارم میرم ایتالیا بعدش برم انگلستان.الان که انگشت نگاری کنن کشور انگلستان هم متوجه میشه یا نه؟چون داخل شینگن نیست.
arash1990

تاريخ عضويت: 24 اکتبر 2012, 00:08

پستتوسط مشاور » 24 اکتبر 2012, 21:51

فعلا تا اول سال 2013 یونان از قانون دوبلین مثتثنی می باشد
مشاور
Site Admin

پستتوسط erfan_k » 24 اکتبر 2012, 22:48

سلام ممنون از راهنمایتون . می خواستم بدونم حالا که ازم انگشت نگاری شده در سفارت ایتالیا میتونم با اومدنه ویزام از کشور خارج نشم وصبر کنم از کشور آلمان ویزا بگیرم یا از طریق یونان اقدام کنم . آیا با نرفتنم اثر انگشتم پاک میشه یا خیر ؟ چه راهی دارم تا بتونم با این وضعیتی که واسم پیش اومده واسه پناهندگی آلمان اقدام کنم ؟. ممنون .
erfan_k

پستتوسط مشاور » 25 اکتبر 2012, 10:48

اگر ویزاتون صادر شود نمی توانید دیگر در حوزه شبنگن بجز ایتالیا اقدام کنید
مشاور
Site Admin

پستتوسط jahangir69 » 30 نوامبر 2012, 12:33

سلام به همیه عزیزان،
یک سوال از اساتید داشتم، بنده برای گرفتن ویزای شینگن به سفارت ایتالیا مراجعه کردم اما بعد از مدتی جوابش رد شد(cancel)ولی از من اثر انگشت گرفته شد، حالا سوالم اینه که با این وجود که من نرفتم آیا اثر انگشتم ثبت میشه؟
اگر از طریق زمینی اقدام کنم (مثلأ کشور دانمارک) اثر انگشتی که در سفارت ایتالیا از من گرفتن مشکل ساز نمیشه؟
jahangir69

تاريخ عضويت: 30 نوامبر 2012, 12:29

پستتوسط dalton » 29 ژانويه 2013, 23:10

سلام من میخواستم با ویزای ایتالیا برم ایتالیا بعد به فرانسه بعد قاچاقی به انگلیس میخواستم
بدونم آیا انگشت نگاری که در سفارت ایتالیا توایران انجام میشه به کشور انگلیس که جزو شینگن
نیست مربوط هست یا نه ؟
dalton

تاريخ عضويت: 29 ژانويه 2013, 21:19

پستتوسط ahwaz_star » 03 فبريه 2013, 15:24

arash1990 نوشته است:سلام.من دارم ویزای شینگن میگیرم.دارم میرم ایتالیا بعدش برم انگلستان.الان که انگشت نگاری کنن کشور انگلستان هم متوجه میشه یا نه؟چون داخل شینگن نیست.
ahwaz_star

تاريخ عضويت: 03 فبريه 2013, 15:15

پستتوسط 1200Arsalan » 12 فبريه 2013, 21:17

لطفا يك نفر كه به تازگي به سفارت ايتاليا مراجعه كرده پاسخ سوال من رو بده. ايا در سفارت ايتاليا علاوه بر انگشت نگاري، از فرد متقاضي ويزا عكس هم ميگيرند؟
1200Arsalan

تاريخ عضويت: 12 فبريه 2013, 21:10

پستتوسط only_england » 12 فبريه 2013, 21:34

1200Arsalan نوشته است:لطفا يك نفر كه به تازگي به سفارت ايتاليا مراجعه كرده پاسخ سوال من رو بده. ايا در سفارت ايتاليا علاوه بر انگشت نگاري، از فرد متقاضي ويزا عكس هم ميگيرند؟

به نظرت وقتی که انگشت نگاری میکنه ، مبتدی ترین مدارک که یکیش عکس هستش ، میگیره یا نمیگیره؟
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است
نماد کاربر
only_england

تاريخ عضويت: 26 نوامبر 2012, 20:58

پستتوسط 1200Arsalan » 12 فبريه 2013, 21:46

منظورم اين بود كه داخل سفارت از فرد متقاضي عكس برداري كنند. سفارت فرانسه از خيلي وقت پيش اين كارو ميكرده ولي همه سفارت ها اين كارو نميكنند. كسي تازگي رفته سفارت ايتاليا؟
1200Arsalan

تاريخ عضويت: 12 فبريه 2013, 21:10

پستتوسط allvllir » 12 فبريه 2013, 21:50

ازتون عکس میگیرن
allvllir

تاريخ عضويت: 27 دسامبر 2011, 19:48

بازگشت به گفتگوی آزاد

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: aliahmad, amirzarghan, hamid022 و 48 مهمان

درباره پناهندگی دات کام

در سالهای اخیر شاهد هستیم که هموطنان بسیاری در کشور های مختلف درخواست پناهندگی نموده و اغلب با جواب منفی روبرو شده اند. از طرفی بسیاری از پناهجویانی که جواب منفی گرفته اند به حق دارای مشکلات اساسی در ایران هستند و امنیت آنها به صورت جدی در خطر است. تجربیات ما طی سالهای گذشته نشان داده است که اکثر این پناهجویان در دادن کیس مناسب مشکل داشته اند، ای بسا که اگر آنها کیس خود را به نحو مناسبتری ارائه میدادند و یا اطلاعات بیشتری در مورد شرایط و قوانین پناهندگی داشتند به چنین سرنوشتی دچار نمیشدند.
مهمترین و اساسی ترین مرحله در درخواست پناهندگی داشتن یک پرونده قوی و مناسب است. چنانچه پناهجو کیس مناسب داشته باشد و بتواند نشان دهد که جان و امنیت او در کشورش در خطر است میتوان پیش بینی نمود که درخواست پناهندگی موفقیت آمیز خواهد بود. اما خیل عظیم پناهجویانی که درخواست پناهندگی آنها رد شده و سالهای زیادی از عمر خود را در حالت بلاتکلیفی به سر میبرند نشان میدهد که ارائه یک پرونده مناسب و قوی پناهندگی کار آسانی نیست.