سفر زمینی به اروپا

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
سیامک1
تماس:

سفر زمینی به اروپا

پست توسط سیامک1 » جمعه 30 فروردین 1392, 6:02 pm

سلام
دوستان قصد دارم به صورت زمینی از ایران به سمت اروپا حرکت کنم و به یک کشور مناسب برای پناهندگی برسم، هزینه ای ندارم و تصمیم دارم خودم اقدام کنم
از دوستانی که هزینه ای برای سفر ندارند و از این کشور نفرین شده خسته شدن دعوت مییکنم که در صورتی که مثل من به ته خط رسیدن و میخواهند به هر قیمتی به اروپا برسند به من اطلاع بدهند
حداقل نیاز به دو همسفر دارم وزمان سفر یک ونیم ماه است
ایدی یاهو من را ادد کنید

siamaak@yahoo.com

با تشکر
ایدی یاهو : siamaak
ایمیل : siamaak@yahoo.com

arashtn1

Re: سفر زمینی به اروپا

پست توسط arashtn1 » شنبه 31 فروردین 1392, 8:04 am

بابا تو دیگه خیلی داغی

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 3 اردیبهشت 1392, 9:11 am

اگه بدون پول و قاچاقبر میشد به این راحتی ها رفت من خیلی قبل تر از تو رفته بودم.
اگه یه کمی توضیح میدادی که چه جوری میخوای بری و از کدوم راه میخوای بری بهتر بود. موفق باشید.

Sanaz8
محل اقامت: لیورپول ( در آینده )

پست توسط Sanaz8 » چهار شنبه 4 اردیبهشت 1392, 1:15 pm

راه زمینیش رو میدونی؟؟؟؟ از هر طرف که بشه از روسیه از بلغار و..
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست

سیامک1
تماس:

پست توسط سیامک1 » چهار شنبه 4 اردیبهشت 1392, 3:12 pm

قاچاق بر لازم نیست، من مسیر را 70 % بلدم، از روسیه وارد اروپا میشیم ، توضیحات بیشتری نمیتونم بدم مسیر حرکت سری است
دو همسفر مطمن و سالم میخواهم که توانایی جسمی مناسب برای سفر زمینی ذاشته باشند،

سیامک1
تماس:

پست توسط سیامک1 » چهار شنبه 4 اردیبهشت 1392, 3:22 pm

این سفر رو نمیشه تنهایی رفت مسیر طولانی و سخته ، یک نفر نمیتونه هم وسایل رو حمل کنه هم آب و غذا و هم بتونه رو مسیر تمرکز کنه.باید تا بیست روز غذا و اب کافی همراه داشته باشم که به یک روستا در مسیر برسیم و از انجا دوباره اب و غذا تهیه کنم و بقیه مسیر را برم

epaaeiz
تماس:

پست توسط epaaeiz » چهار شنبه 4 اردیبهشت 1392, 6:42 pm

درود بر شما. براتون پیام گذاشتم با مسنجر.

Sanaz8

پست توسط Sanaz8 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 9:30 am

سیامک1 نوشته شده:قاچاق بر لازم نیست، من مسیر را 70 % بلدم، از روسیه وارد اروپا میشیم ، توضیحات بیشتری نمیتونم بدم مسیر حرکت سری است
دو همسفر مطمن و سالم میخواهم که توانایی جسمی مناسب برای سفر زمینی ذاشته باشند،
آقا من هستم.
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 4:51 pm

اي ملت جون خودتون رو به خطر نندازيد ، جنگل هاي روسيه و اوكراين و لهستان خيلي بكر و خطر ناك هستند ، بنده سه سال تو اين جنگل ها بنا به شغلم كار كردم ، پر از حيوانات وحشي مثل گرگ و گربه وحشي و يكي از بزرگترين زيست گاه هاي خرس قهوه اي هست
ولي از من به شما نصيحت نفري يه دويست دلاري همراهتون باشه مرز بان هاي روسيه و اوكراين همشون پولي هستن ، گيرشون افتادين همون اول بهشون نفري صد دلار يا دويست دلار حداكثر بديد ولتون ميكنند ، ولي همون اول تا كارتون به پاسگاه نكشيده

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 4:53 pm

اگر خواستيد از طريق اوكراين زميني بريد من راهنماييتون ميكنم چون سه سال لب مرز لهستان ( نقطه صفر مرزي ) كار كردم

epaaeiz
تماس:

پست توسط epaaeiz » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 5:25 pm

نادر جهانبانی نوشته شده:اگر خواستيد از طريق اوكراين زميني بريد من راهنماييتون ميكنم چون سه سال لب مرز لهستان ( نقطه صفر مرزي ) كار كردم
آقا من واستون پیام میفرستم ولی نمیره نمیدونم چرا؟ دریافت شده؟
میشه بگید چطور باید رفت از اوکراین به اروپا زمینی؟

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 5:43 pm

شما بايد از كيف بليط قطار شهر اوژگوراد رو بخريد
اين شهر تو نقطه صفر مرزي هست ، خيلي مواظب باشيد چون اين شهر مركز پرش مهاجر ها به اروپا هست پليسش اگر خارجي باشين و با ويزاي توريستي مخصوصا گير شديدي بهتون ميده ، ولي بايد بگيد توريست هستيد و امديد برين جنگل ماهيگيري يا شكار ، ديديد گيرشون شديد شد يه پولي بديد بريد
پليس هايي كه كلاه قرمز و لباس پلنگي توسي دارند نيرو هاي بركوت ( نيرو ويژه ) هستند و حق تير و زدن و خلاصه همه چي دارن ، خيلي هم وحشي هستند ، اگر گيرشون افتاديد با التماس و خواهش يه كمي پول خودتون رو خلاص كنيد
اين ها رو ميگم چون وقتي يه خارجي با ويزاي توريستي تو اين شهره كاملا قصدش معلومه
بعد خودتون رو به يكي از دهات هاي خارج اين شهر فرقي نميكنه كدوم طرف ،( از روي نقشه و يا گوگل ارث راحت ميتونيد يكي رو انتخاب كنيد ) برسونيد و از انجا با كمك جي پي اس برين طرف لهستان ، البته حتما باتري اضافه جي پي اس همراهتون شارژ شده باشه ، اب و غذا و لباس گرم هم حتما داشته باشيد ، نفري حداقل پانصد دلار هم همراهتون باشه براي رشوه دادن به گشت هاي مرزي خودتون رو به لهستان برسونيد و از انجا يه تاكسي بگيريد تا خود ورشو
ولي توي راه خيلي ايست بازرسي دارن ، نميدونم ميخوايين خودتون رو چجوري برسونين ورشو ؟؟؟ من اونجاش رو نميدونم

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 5:47 pm

ولي دوستان من يازده سال اوكراين بودم ، اصلا هچين كاري تو فكرم هم نرسيد ، چون خداي نكرده تو اوكراين دستگير شيد يا لهستان ميفرستنتون جايي كه روزي هزار بار ارزوي مرگ ميكنيد
كلا پليس اوكراين و روسيه و لهستان وحشي ترين و لجن ترين پليس جهانند ، خيلي خطر ناكه
گير خرس هاي جنگل هاي اوكراين بيوفتيد يه احتمالي هست زنده فرار كنيد ولي گير پليس اوكراين بيوفتيد روزي صد دفعه ارزوي مرگ ميكنيد :lol:
خلاصه از من گفتن بود

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 5:52 pm

راستي يه سري افغاني هستند تو اين شهر معروف هستن ، ادم پرونن ميتونيد انها رو هم پيدا كنيد ، من كانتكتاشون رو ندارم
ولي خدايي به خودتون رحم نميكنيد به عزيزاتون رحم كنيد
چون گير پليس اوكراين بيوفتيد انگار گير قبيله ادم خوار ها افتاديد خود دانيد

سیامک1
تماس:

پست توسط سیامک1 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 6:31 pm

مسیری که من میخوام برم امنه و خبری از این صحبتها نیست،لطفا اینقدر منفی بافی نکنید!،

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 6:37 pm

سیامک1 نوشته شده:مسیری که من میخوام برم امنه و خبری از این صحبتها نیست،لطفا اینقدر منفی بافی نکنید!،
شما هم بری چیزی از بقیه کم نمیشه .
اینجاه باید هرکی هرچی میگه خوب توجه کنی در نهایت خودتی که تصمیم میگیری و باید پای تصمیمت هم بمانی حتی اگر اخرش زنده نمونی .
اینجاه کسی نمیخواهد منفی بافی کنه همه نظرشون میدن حالا شما در نظر نگیر .
خود کرده را تدبیر نیست .
به سلامت برسی .

Sanaz8

پست توسط Sanaz8 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 7:06 pm

نادر جهانبانی نوشته شده:شما بايد از كيف بليط قطار شهر اوژگوراد رو بخريد
اين شهر تو نقطه صفر مرزي هست ، خيلي مواظب باشيد چون اين شهر مركز پرش مهاجر ها به اروپا هست پليسش اگر خارجي باشين و با ويزاي توريستي مخصوصا گير شديدي بهتون ميده ، ولي بايد بگيد توريست هستيد و امديد برين جنگل ماهيگيري يا شكار ، ديديد گيرشون شديد شد يه پولي بديد بريد
پليس هايي كه كلاه قرمز و لباس پلنگي توسي دارند نيرو هاي بركوت ( نيرو ويژه ) هستند و حق تير و زدن و خلاصه همه چي دارن ، خيلي هم وحشي هستند ، اگر گيرشون افتاديد با التماس و خواهش يه كمي پول خودتون رو خلاص كنيد
اين ها رو ميگم چون وقتي يه خارجي با ويزاي توريستي تو اين شهره كاملا قصدش معلومه
بعد خودتون رو به يكي از دهات هاي خارج اين شهر فرقي نميكنه كدوم طرف ،( از روي نقشه و يا گوگل ارث راحت ميتونيد يكي رو انتخاب كنيد ) برسونيد و از انجا با كمك جي پي اس برين طرف لهستان ، البته حتما باتري اضافه جي پي اس همراهتون شارژ شده باشه ، اب و غذا و لباس گرم هم حتما داشته باشيد ، نفري حداقل پانصد دلار هم همراهتون باشه براي رشوه دادن به گشت هاي مرزي خودتون رو به لهستان برسونيد و از انجا يه تاكسي بگيريد تا خود ورشو
ولي توي راه خيلي ايست بازرسي دارن ، نميدونم ميخوايين خودتون رو چجوري برسونين ورشو ؟؟؟ من اونجاش رو نميدونم
آقا واقعا ممنون بابت توضیحاتی که دادین
آخرین ويرايش توسط 1 on Sanaz8, ويرايش شده در 0.

epaaeiz
تماس:

پست توسط epaaeiz » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 7:39 pm

ممنونم بابت راهنمایی. با این اوصاف همون خونه بشینیم و تحمل کنیم بهتره.
فقط یک پرسش: سر مرز اوکراین و مثلا لهستان هیچی نیست؟ مثلا سیم خارداری، مینی، برج دیده بانی چیزی؟

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 10:09 am

مين :shock:
دوست عزيز جنگ جهاني كه نيست
ولي برجك و سيم خاردار تو مناطق صاف هست كه البته اون رو با پول ميتونيد رد كنيد ولي بهتره كلا از كوه ها رد بشيد اونجا هيچ كس نيست

ben10

پست توسط ben10 » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 2:54 pm

نادر خان جهانبانی همه پستاتون عالیه و مو به مو با ذکر جزئیات درست بیان می کنید امیدواریم شاهد حضور فعال و دائم شما بزرگوار در این انجمن باشیم

Sanaz8

پست توسط Sanaz8 » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 2:57 pm

نادر جهانبانی نوشته شده:مين :shock:
دوست عزيز جنگ جهاني كه نيست
ولي برجك و سيم خاردار تو مناطق صاف هست كه البته اون رو با پول ميتونيد رد كنيد ولي بهتره كلا از كوه ها رد بشيد اونجا هيچ كس نيست
به نظر شما از اوکراین ورود به لهستان راحتر هست یا به اسلواکی ؟؟ اسلواکی که جزء شنگن نیست؟؟
و یه سوال دیگه نرخشون برای رد کردن آدما از مرز چقدره از اوکراین؟؟
ممنون از راهنمایی

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 3:16 pm

اسلواكي دوست من جزو شينگن هست ، ولي بهتره به لهستان بريد چون بعدش ديگه مستقيم المانه
البته اوكراين با مجارستان هم مرز داره ، ولي متاسفانه پليس المان مرز هاي اوكراين با اتحاديه اروپا رو تحت نظر داره و خيلي سخت شده رفتن قاچاقي
البته دوستان حتما بدونند كه اگه تا چل كيلومتري مرز بازداشت بشن در لهستان ، پليس لهستان تحويل اوكراين ميده ، حتما راجب اين قانون تحقيق كنيد

epaaeiz
تماس:

پست توسط epaaeiz » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 3:51 pm

آقا نادر بابت همه ی راهنمایی ها ممنونم.

Sanaz8

پست توسط Sanaz8 » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 4:52 pm

نادر جهانبانی نوشته شده:اسلواكي دوست من جزو شينگن هست ، ولي بهتره به لهستان بريد چون بعدش ديگه مستقيم المانه
البته اوكراين با مجارستان هم مرز داره ، ولي متاسفانه پليس المان مرز هاي اوكراين با اتحاديه اروپا رو تحت نظر داره و خيلي سخت شده رفتن قاچاقي
البته دوستان حتما بدونند كه اگه تا چل كيلومتري مرز بازداشت بشن در لهستان ، پليس لهستان تحويل اوكراين ميده ، حتما راجب اين قانون تحقيق كنيد
تشکر بابت جواب
اگه تو لهستان دستگیر بشیم از ما اثر انگشت میگرن بعد میفرستن اوکراین؟؟ میتونیم تو اوکراین درخواست بدیم برای پناهندگی و بعدش بعد از یه مدت دوباره از مرز لهستان رفت؟؟

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 5:50 pm

بله دوست عزيز اگر دستگير بشيد ازتون انگشت نگاري ميكنن و برتون ميگردونن اوكراين ، اوكراين هم ديپورتتون ميكنه ايران ، البته اگر درخواست پناهندگي بديد اوكراين فكر كنم برتون نگردونن ، ولي خودتون بعد از يك هفته التماس ميكنيد كه برتون گردونن ايران
البته اگر پاسپورت نداشته باشيد ميفرستنتون تو يه كمپ در شهر " چپ " (به انگليسي chop )
اونجاس كه ميفهميد زندگي واقعي يعني چي ، من بارها به عنوان مترجم اداره مهاجرت و پليس اونجا رفتم و ديدم چطور مردم التماس ميكنن كه ديپورت بشن ايران
انواع مريضي ها ، نبود توالت و دوش ، ساس و شپش ، گال ، هزار مدل مريضي پوستي ديگه
روزانه يك وعده غذاي بدون گوشت ، نبود پتو ، سرماي منفي سي درجه و نبود امكانات گرمايي
وحشي گري روسها و تجاوز خود زندانبانهاي مست به زنان و دختران ، ضرب و شتم شديد پناهجو ها توسط پليس و زندانبانها اگر بهشون پول نديد
ببينيد اگر يونان كه جزو اتحاديه اروپاست اون وضع رسيدگي به پناهجوهاست ، اوكراين گدا خونه وحشي چه وضعي داره
به خودتون رحم كنيد

God.Father

پست توسط God.Father » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 6:19 pm

دوست عزیز نقشه ی اروپا رو دیدی جو گیر شدی؟! با قاچاقبر نمیشه از مرز اروپای شرقی به این راحتی ها رد شد دیگه چه برسه اینکه بدون قاچاقبر میخوای بری!

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 1:48 am

البته دوست عزيز ميشه
اگر واقعا ببخشيد ها ، سگ جون باشيد :lol:
واقعا شدني هست ولي هر كسي طاقتش رو نداره
ميان اوكراين و لهستان رشته كوه هاي كارپات هست كه كلا باز و بدون بازرسي شديد هستند
ولي اين راه براي كسايي كه تو ايران لااقل دو بار كوه رفته باشن و يا حداقل خدمت سربازي رو رفته باشن

سیامک1
تماس:

پست توسط سیامک1 » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 5:35 pm

مسیر طولانی و سختی است اما شدنی ، ما با برنامه حرکت میکنیم و از مسیر هایی میریم که روستاهایی در بین راه وجود داشته باشه.که بتونیم اونجا استراحت کنیم و یا احیانا چیزی تهیه کنیم برای ادامه مسیر
هرکسی نمیتونه این مسیر را بیاد ، من بنا به شرایطم تصمیم به این راه گرفتم،هیچ وابستگی در ایران ندارم و نمیتونم دیگه ادامه بدم
اگر کسی واقعا در خودش میبینه و قصد جدی برای خلاصی از این مملکت داره و از نظر جسمی آماده و روحیه قوی داره پیام بده
من بزودی آماده سفر هستم، اگر کسی پیدا نشه مجبور هستم تنهایی برم
به این دلیل دنبال همسفر هستم چون یک نفر نمیتونه این همه وسایل را حمل کنه و از این مسیر های سخت عبور کنه و هم مسیر حرکت را مشخص کنه ،
لطفا اگر قصد جدی ندارید به هیچ وجه پیام ندید ،
مرسی

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 5:46 pm

دوست عزيز من براتون ارزوي موفقيت ميكنم
ولي از ورود به روستاها جدا خودداري كنيد چون ساكنين ميتونند پليس رو خبر بكنند
دوما راه خيلي خطر ناكي هست و مواظب خودتون باشيد
سوما مهمتر از رسيدن ، كيس تون هست ، چون متاسفانه با نداشتم كيس قوي ، بعد از اين همه مشقت برتون ميگردونن مستقيم ايران

ronaldo

پست توسط ronaldo » چهار شنبه 27 آذر 1392, 1:37 pm

دوستان منهم میخوام برم اگر بشه امیدی باشه البته من کوه نوردم و ورزشکار از بیاده رویهم ترسی ندارم کسی هست کمک کنه که از اکراین مشه رفت

hasanadm

پست توسط hasanadm » شنبه 24 آبان 1393, 6:39 pm

ronaldo نوشته شده:دوستان منهم میخوام برم اگر بشه امیدی باشه البته من کوه نوردم و ورزشکار از بیاده رویهم ترسی ندارم کسی هست کمک کنه که از اکراین مشه رفت
سلام دوستان من الان تو کی اف هستم تا 1 یا 2 ماهه دیگه حرکت میکنم اگه کسی هست پیام بزاره ؟؟

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 24 آبان 1393, 7:04 pm

حسن ،تو اوکراین با ویزا ۱ ساله تجاری می‌شه ویزا شینگن گرفت ؟؟؟ آیا قاچاقبرهایی هستند اونجا که زمینی‌ (کامیون) راد کنند به یک کشور شینگن ،؟ آیا خودت دیدی ،اصلا امکانش هست به صورت عملی‌ یا شانسیه ؟؟؟

hasanadm

پست توسط hasanadm » یک شنبه 25 آبان 1393, 1:51 pm

نه متاسفانه با ویزا نمیشه تا حالا نرفتم دنبالش ولی شاید اگه از نزدیک بریم سراغشون ممکنه کسی رو پیدا کرد.

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 26 آبان 1393, 12:05 am

چرا نمی‌شه ! مگه کسیکه ویزا و اقامت ۱ ساله داشته باشه ،نمی‌تونه بگیره ویزا؟ شما مطمئنی یا حدس میزنی ! چون من شنیدم که دوستان پارسال از اونجا گرفتن

hasanadm

پست توسط hasanadm » دو شنبه 26 آبان 1393, 12:20 am

شما گفتی ویزا، هر نوعش باشه قبول نمیکنن ولی با اقامت دایم شاید بشه. من که دایم دارم نتونستم تا حالا متاهلم. هر جا باشی ایرانی هستی.

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 26 آبان 1393, 11:03 am

شما اقامت دائم داری (۱ ساله) و بهت ویزا شینگن نمیدن اونجا ؟ تعجب می‌کنم ،پس چی‌ جوری ویزا میدان به کسی‌ که اونجا اقامت داره ؟

hasanadm

پست توسط hasanadm » دو شنبه 26 آبان 1393, 1:30 pm

سلام

عزیزم ویزا رو تو خیابون پخش نمی‌کنن که باید از سفارت هر کشوری اقدام کنی‌، اگه اقامت دائم داشته باشی‌. همون سفارتی که تو ایران بهت ویزا نمی‌ده انتظار داری اینجا تو رو به چشم یه آمریکایی‌ ببینه. اگه کسی‌ پول داره خونه داره ملک داره از همون ایران مثل آب خوردن می‌تونه ویزا بگیره.خلاصه می‌خوام بگم من اقامت دائمی اینجا رو دارم ولی‌ سفارت هیچ کشوری تره هم خورد نمی‌کنن.اقامت ارزشش فقط برای همون کشور که هستی‌ اونم نه ۱۰۰%.

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 26 آبان 1393, 6:15 pm

آها من فکر کردم تو بقالیها می‌فروشند !!! ما هم میدونیم سفارت میده عقل کّل ، منظور کسی‌ که اونجا اقامت داره و می‌خواد بره اروپا یا هر جا ،دیگه یه بلیط نمی‌کشه بیاد وطنش و دوباره از اینجا بره مقسدش ... تو اصلان مالی این حرفا نیستی‌ بیخودی هم خالی‌ نبند ،برو دنبال تیتی بازیت عمو !

همسفر اروپا

پست توسط همسفر اروپا » یک شنبه 2 آذر 1393, 9:55 am

من پایه رفتنم هرکی امادست بگه که زود تر اماده بشیم mortezaa1330@gmail.com

milad.kazemi1990

پست توسط milad.kazemi1990 » شنبه 6 تیر 1394, 7:03 pm

سلام خدمت همه عزیزان
من میخوام از ایران خارج شم به مقصد یکی از این کشورها انگلستان , سوئد , نروژ , دانمارک یا آلمان
دنبال یه کیس خوب و قوی تضمینی هستم 25 سال سن دارم و کاردانی برق
میخواستم ببینم چقدر هزینه رفتن میشه و چقدر هزینه کیس ؟
یه راهنمایی کلی بهم بدید ممنون میشم عزیزان

Reza6485

پست توسط Reza6485 » دو شنبه 8 تیر 1394, 9:30 am

سلام دوستان من تا اخر تیرماه حرکت میکنم
ترکیه یونان بعد المان یا انگلیس
تحقیقات زیاد داشتم اما باید اخرش رفت فقط همین
با خوندن این سایتا راهی برات ن باز نمیشه
موفق باشید
کسی پایه بود پیام خصوصی بزاره

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 14 تیر 1394, 3:00 pm

milad.kazemi1990 نوشته شده:سلام خدمت همه عزیزان
من میخوام از ایران خارج شم به مقصد یکی از این کشورها انگلستان , سوئد , نروژ , دانمارک یا آلمان
دنبال یه کیس خوب و قوی تضمینی هستم 25 سال سن دارم و کاردانی برق
میخواستم ببینم چقدر هزینه رفتن میشه و چقدر هزینه کیس ؟
یه راهنمایی کلی بهم بدید ممنون میشم عزیزان
سلام دوست گرامی!
هزینه ویزای کشورهای اسکاندیناوی و آلمان ۲۵ میلیون تومان و هزینه ویزای انگلیس ۳۰ میلیون تومان است.
هزینه ها بصورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری دریافت میشوند.
جزئیات و نحوه انجام کار را میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید:
viewtopic.php?f=30&t=137
هزینه کیس در حال حاضر ۷ میلیون تومان است. این هزینه کل پروسه پناهندگی از ابتدای تهیه کیس تا زمان دریافت پناهندگی را شامل میشود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

milad.kazemi1990

پست توسط milad.kazemi1990 » شنبه 20 تیر 1394, 3:57 pm

بعد اینکه برای دریافت این ویزاها از داخل ایران اقدام میشود ؟
اثرانگشت هم میگیرن ؟؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 22 تیر 1394, 12:59 pm

اخذ ویزای کشورهایی که در ایران سفارت دارند از سفارت مربوطه در ایران اقدام میشود. در حال حاضر کشورهای امریکا، کانادا و انگلیس در ایران سفارت ندارند که جهت گرفتن ویزای این کشورها بایستی از یکی از کشورهای همسایه ایران همچون ترکیه، امارات و... اقدام کرد.
هم اکنون کلیه کلیه کشورهای اروپایی، امریکا، کانادا و... از شهروندان ایران انگشت نگاری میکنند.
چنانچه تصمیم دارید پس از خروج از ایران درخواست پناهندگی دهید بایستی کیس ارائه شده به نحوی تنظیم شود که با خروج قانونی شما از ایران مغایرت نداشته باشد. میتوانید کیس را طوری تنظیم کنید که نشان دهد پس از اینکه از ایران خارج شده اید اتفاقاتی در ایران افتاده است که برگشتن شما به کشور را با خطر مواجه کرده است.
در صورت نیاز به کمک در زمینه تهیه کیس نیز میتوانید از کمکهای ما استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

milad.kazemi1990

پست توسط milad.kazemi1990 » یک شنبه 28 تیر 1394, 7:16 pm

تو این سایت کسی خبر داره مسیر زمینی رفتن از ترکیه به اتریش چطوریه ؟ آیا واقعا میشه راحت رد شد البته با یه قاچاقچی خوب و کاربلد ؟
ایا کسی هست که ویزای یونان رو قانونی بده ؟ چون شنیدم به یونان دیپورت نمیکنن
یه راهنمایی کلی بهم بدید ممنون میشم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 28 تیر 1394, 8:04 pm

درود،
در صورتی که تصمیم داشته باشید ویزای شینگن از سفارت یونان دریافت کنید میتوانید از ما کمک بگیرید.
قانون دابلین در مورد یونان اجرا نمیشود و پناهجویانی که با ویزای دریافتی از یونان وارد اروپا شده و درخواست پناهندگی مینمایند به یونان دیپورت نمیشوند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

milad.kazemi1990

پست توسط milad.kazemi1990 » چهار شنبه 11 شهریور 1394, 11:56 am

سلام خدمت دوستان وجناب چاووشی
میخواستم ببین رفتن از ترکیه ب مقصد اتریش ب صورت زمینی ایا امگان پذیر هست الان باتوجه ب شلوغی این کشورها و هجوم پناهندگان سوری اخبار داره نشون میده که کشورها دارن مرزهای زمینی خود رو میبندن ؟؟
بعد اگرهوایی بری از ترکیه آیا برمیگردونن ترکیه دوباره ؟
میخوام ببینم با ویزا از ترکیه بری احتمال جواب گرفتن چقدره واقعا ؟ ایا واقعا ارزش داره زمینی رفت و اون همه سختی رو به جون خرید ؟ ارزشی داره برای جواب گرفتن ؟؟

Armin71

پست توسط Armin71 » چهار شنبه 11 شهریور 1394, 3:03 pm

در مورد رفتن از طریق زمینی اگر سراز کف اقیانوس در نیاری احتمال رسیدن وجود داره اگه مرز زمینی شون ببندن اونوقت این همه پناهجو که به یونان میرن می خوان چیکار کنن
خیر به ترکیه بر نمی گردونن
بهترین روش ویزا گرفتنه جواب گرفتن هم بستگی به کیست داره که چی باشه
موفق و پیروز باشید

Mojahed

پست توسط Mojahed » چهار شنبه 11 شهریور 1394, 9:59 pm

امکان پذیره
بستن مرزها کاری که مجارستان داره انجام میده خلاف مقررات اتحادیه اروپا هست و انتقادات شدیدی داشته
احتمال جواب تو اتریش بستگی به کیس داره اما تو آلمان با قانون جدید پذیرش کیس زیاد مهم نیست البته تا آخر 2015
قانون جدیدد پذیرش آلمان طوری هست که حتی اثر انگشت مجارستان رو نادیده میگیره
moj4hed@gmail.com

Mojahed

پست توسط Mojahed » چهار شنبه 11 شهریور 1394, 10:11 pm

این قانون پذیرش جدید آلمان شانس طلایی برای اونایی هست که تا آخر سال میلادی به اونجا برسن
moj4hed@gmail.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 160 مهمان