پناهندگی انگلیس (از آغاز تا پایان)

راههای کسب اقامت در انگلیس (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)

پناهندگی انگلیس (از آغاز تا پایان)

پستتوسط mohajer_future » 20 سپتامبر 2011, 11:49

ضمن عرض تشکر از دوستان فعال در انجمن و جناب چاووشی جهت فراهم کردن بستر گفتگو و همیاری به پناهجویان

دوستان من قصد خروج از کشور دارم به مقصد انگلیس و این مبحث ایجاد شده که به تمامی ابهامات و سوالات به طور کامل از ابتدا تا پایان پاسخ داده بشه

لطفا تمام دوستان در صورت اطلاع به سوالات زیر جواب بدن:(بعد از اطمینان از صحت پاسخها توسط آقای چاووشی جوابهای قطعی و احتمالی در همین پست به نمایش در خواهد آمد)

1-مزایای پناهندگی نسبت به اقامت از طریق تخصص چیست؟

2-مزایا و معایب خروج غیر قانونی نسبت به خروج قانونی از کشور جهت گرفتن پناهندگی چیست؟

3-بهترین راه خروج و مسیر طی شده جهت رسیدن به انگلستان چیست و چرا؟( ترکیه مستقم به لندن) (ترکیه یونان لندن) (ایران تایلند آلمان انگلیس) (...راه های دیگر)

4-لوازم مورد نیاز و مقدار پول لازم تا مقصد ؟

5- نحوه تهیه و خرید سیم کارت بین المللی جهت تماس با خانواده چیست؟

6-نحوه تهیه کیس پناهندگی از ایران و و نحوه ساپورت جناب چاووشی به محض ورود به انگلستان؟

7-بعد از ورود به انگلستان جهت معرفی برای پناهندگی به کجا باید مراجعه کرد؟

8-بعد از معرفی جهت پناهندگی و در مدت زمان انتظار برای گرفتن پناهندگی محل اقامت و طرز برخورد چگونه است؟

9-مدت زمان رسیدگی به پرونده چقدر است؟

10- بعد از اخذ پناهندگی محل اقامت چگونه خواد بود؟ کمپ یا آپارتمان؟

11- مقدار پول دریافتی و کمک هزینه پوشاک و خوراک از دولت جهت کمک به پناهجو چقدر است؟

12- امکان تحصیل بعد از ورود به انگلستان به چه صورت است؟ آیا به پناهجو در این مورد کمکی جهت ادامه تحصیل خواهد شد؟

13-آیا بعد از اخذ پناهندگی میتوان انگلستان را به کشور دیگری جهت ادامه تحصیل ترک کرد؟

14-آیا این مطلب که رسیدگی به پرونده پناهندگان قبل از المپیک لندن با سرعت بیشتری انجام میشود صحت دارد؟

[/color][/color][/color][/color]
mohajer_future

تاريخ عضويت: 12 سپتامبر 2011, 20:42

Re: پناهندگی انگلیس (از آغاز تا پایان)

پستتوسط nazliii » 24 سپتامبر 2011, 17:04

چرا کسی ایشون رو نمیده ؟
سوالات ایشون سوالات منم هست
لطفا جواب بدین
nazliii

تاريخ عضويت: 23 سپتامبر 2011, 18:08

پستتوسط mohajer_future » 25 سپتامبر 2011, 19:34

جناب چاووشی من 2 تا خواهش از شما داشتم:

1- من چندین بار حتی امروز که روز تعطیل اونجاست هم صبح هم شب زنگ زدم که متاسفانه نتونستم باهاتون صحبت کنم.اگه امکان داره یک ساعت دقیق به وقت ایران بفرمایید که من باهاتون تماس بگیرم !؟ اگر هم که فکر میکنید از طریق ایمیل سریعتر میشه جواب گرفت من با ایمیل باهاتون در تماس باشم.

2- اگه براتون امکان داره به سوالات بالا که خب تعدادشون زیاد هم نیست در صورت اطلاع پاسخ بدید ممنون میشم. من از عمد اینجا مطرح کردم که دوستان دیگه هم استفاده کنند.

با تشکر
mohajer_future

پستتوسط ali.akbari » 26 سپتامبر 2011, 12:33

دوست عزیز جواب شما زیاد هم سخت نیست با کمی گردش و وب گردی در نت میتونید تو نت به جواب هاتون برسید اقای چاووشی هم درگیر مثال کیس و... هستند به همین دلایل مشغله کاری بازدید ایشون کم کرده در سایت
1. هیچ مزایایی نداره فقط اینکه زودتر اقامت میگیرید با پناهندگی واینکه یک کمکی بهتون میکنند از نظر مالی و...
2.قانونی بازگشت راحت هست غیر قانونی سخت تر هست که ایرانی واسه هرکاری ترفندی دارند
3.ترکیه
4.بستگی به کسی که میبره داره ما به مسافرهامون میگیم چیزی همراه نداشته باشند چون همه هزینه ها با ما هست ولی بعضی همه متفاوت هست
5.این هم به کسی که باهاش سفر میکنید هست که ما خط و... در اختیار مسافر میزاریم
6.جواب با اقای چاووشی
7.یا در فرودگاه یا اداره مهاجرت
8.در بعضی کمپ ها رفتارها برخورد ها به ادم های اونجاست خوب بد همه چیزی هست در مورد ساپورت در کشورهایی مثل سوئد وهلند خوب بوده باقی اطلاعی ندارم دوستان میتونند بفرمایند
9.اگه کیس قوی باشه 3-6 ماه ولی در بعضی مواقع هم به چندین سال که اجازه کار هم میدهد
10.شما میتونید یک خونه اجاره کنید و ادرس به اداره مهاجرت بدید که یک کمک مالی میشه
11.در سوئد 8000 کرون هست وکشور هلند 1200یورو که به کشور بستگی داره باقی کشورها هم همین گونه بوده و کمک مالی برایه یک زندگی عادی و متوسط خوب هست
12.بله در همه کشورها اینگونه هست محدودیت سنی هم ندارد
13. بعد از سیتیزن شدن امکانش هست
14.اطلاعی ندارم
امیدوارم به ج رسیده باشید
ali.akbari

تاريخ عضويت: 19 مارس 2011, 15:22

پستتوسط mohajer_future » 26 سپتامبر 2011, 12:57

جناب اکبری از اینکه وقت گذاشتید و به سوالات جواب دادید تشکر میکنم.
بله جوابها تا حدودی و به طور پراکنده در نت و در همین سایت هم هست و من تمامشونو خوندم ولی قصد من از مطرح کردنش این بود که اول از همه از پراکندگی در
بیاد و در ثانی جواب قطعی به سوالات پیدا کنم. ممکنه جوابی که یک سال پیش به یک سوال داده شده باشه حالا تغییر کرده باشه!

باز هم از آقای چاووشی خواهش میکنم با توجه به اینکه خودشون مقیم انگلیس هستند و خب در تماس مستقیم با قضیه پناهندگی انگلیس، ایشون هم به سوالات پاسخ قطعی بدن که تمامی دوستانی که قصد دارند برای پناهندگی اقدام کنن با دید بازتری و با اطمینان بیشتری قدم در این راه بزارن.
mohajer_future

پستتوسط Admin » 02 اکتبر 2011, 18:07

mohajer_future نوشته است:ضمن عرض تشکر از دوستان فعال در انجمن و جناب چاووشی جهت فراهم کردن بستر گفتگو و همیاری به پناهجویان

دوستان من قصد خروج از کشور دارم به مقصد انگلیس و این مبحث ایجاد شده که به تمامی ابهامات و سوالات به طور کامل از ابتدا تا پایان پاسخ داده بشه

لطفا تمام دوستان در صورت اطلاع به سوالات زیر جواب بدن:(بعد از اطمینان از صحت پاسخها توسط آقای چاووشی جوابهای قطعی و احتمالی در همین پست به نمایش در خواهد آمد)

1-مزایای پناهندگی نسبت به اقامت از طریق تخصص چیست؟

2-مزایا و معایب خروج غیر قانونی نسبت به خروج قانونی از کشور جهت گرفتن پناهندگی چیست؟

3-بهترین راه خروج و مسیر طی شده جهت رسیدن به انگلستان چیست و چرا؟( ترکیه مستقم به لندن) (ترکیه یونان لندن) (ایران تایلند آلمان انگلیس) (...راه های دیگر)

4-لوازم مورد نیاز و مقدار پول لازم تا مقصد ؟

5- نحوه تهیه و خرید سیم کارت بین المللی جهت تماس با خانواده چیست؟

6-نحوه تهیه کیس پناهندگی از ایران و و نحوه ساپورت جناب چاووشی به محض ورود به انگلستان؟

7-بعد از ورود به انگلستان جهت معرفی برای پناهندگی به کجا باید مراجعه کرد؟

8-بعد از معرفی جهت پناهندگی و در مدت زمان انتظار برای گرفتن پناهندگی محل اقامت و طرز برخورد چگونه است؟

9-مدت زمان رسیدگی به پرونده چقدر است؟

10- بعد از اخذ پناهندگی محل اقامت چگونه خواد بود؟ کمپ یا آپارتمان؟

11- مقدار پول دریافتی و کمک هزینه پوشاک و خوراک از دولت جهت کمک به پناهجو چقدر است؟

12- امکان تحصیل بعد از ورود به انگلستان به چه صورت است؟ آیا به پناهجو در این مورد کمکی جهت ادامه تحصیل خواهد شد؟

13-آیا بعد از اخذ پناهندگی میتوان انگلستان را به کشور دیگری جهت ادامه تحصیل ترک کرد؟

14-آیا این مطلب که رسیدگی به پرونده پناهندگان قبل از المپیک لندن با سرعت بیشتری انجام میشود صحت دارد؟

[/color][/color][/color][/color]

۱- با دریافت پناهندگی کشوری که به شما پناهندگی داده است مسولیتهایی را در برابر شما دارد از جمله ایجاد شرایط برای یک زندگی عادی در حد استانداردهای ان کشور، تهیه مدارک مورد نیاز جهت مسافرت شما (در صورتی که فاقد پاسپورت کشور خودتان باشید) و...
با دریافت اقامت از طریق تخصص و در واقع اقامت کاری، دولت مسولیت زیادی در برابر تامین زندگی شما ندارد و به طور کلی شما مستقل هستید و از طریق کار خود زندگی خود را تامین میکنید.
با دریافت پناهندگی اقامت معمولا دائم است ولی از طریق شغل و تخصص معمولا در ابتدا به صورت موقت است و پس از طی دوره مشخصی (معمولا ۴ تا ۵ سال) تبدیل به اقامت دائم میشود.
۲- با خروج قانونی، زمانی که درخواست پناهندگی میدهید این سوال پرسیده خواهد شد که اگر با رژیم ایران مشکل داشتید چرا از خروج شما ممانعت نشد. در این حالت کیس باید به اندازه کافی قوی باشد که خروج قانونی پناهجو دلیل بر امن بودن شرایط وی تلقی نشود. با خروج غیرقانونی پناهجو میتواند توجیه کند که راه خروج قانونی برای وی بسته بوده است اما این به این مفهوم نیست که تنها خروج غیرقانونی تضمین کننده دریافت پناهندگی است. در واقع در درخواست پناهندگی این کیس پناهندگی است که تعیین کننده است که آیا پناهجو شرایط پناهندگی را دارد یا خیر. اکثریت افرادی که از درخواست پناهندگی خود جواب منفی دریافت کرده اند به صورت غیرقانونی از کشور خارج شده اند و افراد بسیاری نیز وجود دارند که به صورت قانونی از کشور خارج شده اند و موفق به گرفتن پناهندگی شده اند. بنابرین در نهایت کیس پناهندگی است که تعیین کنده است.
۳- راهی که ما میتوانیم به متقاضیان کمک کنیم، از طریق دریافت ویزا از سفارت انگلیس و یا هر سفارت دیگری است. در زمینه خروج غیرقانونی ما فعالیتی نمیکنیم و به دلیل خطراتی که ممکن است در این راه پیش اید به کسی توصیه نمیکنیم برای خروج غیرقانونی اقدام نماید.
۴- در روشی که ما انجام میدهیم (دریافت ویزا از سفارتخانه ها و خروج قانونی) موارد زیادی داشته ایم که کل هزینه ها تا ورود به کشور مقصد، دریافت کیس از ما و... کمتر از ۱۰ میلیون تومان شده است.
۵- خرید سیم کارت در کشورهای اروپایی، کانادا و... کار سختی نیست و بسیاری از شرکتها نیز سیم کارت را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار میدهند.
۶- وقتی کیس بر عهده ما باشد هماهنگی لازم انجام میشود که کیس را قبل از خروج از کشور دریافت کنید و با کیس قوی از کشور خارج شوید تا چنانچه در هر مرحله از سفر (به عنوان مثال قبل از خروج از فرودگاه در کشور مقصد) مجبور به درخواست پناهندگی شدید امادگی لازم برای ارائه کیس مناسب داشته باشید. همکاری با شما تا زمان دریافت پناهندگی ادامه خواهد یافت.
۷- جهت درخواست پناهندگی میتوانید با مراجعه اداره مهاجرت یا پلیس درخواست خود را ارائه کنید.
۸- اگر پناهجو محلی جهت اسکان داشته باشد نیازی نیست به کمپهای پناهندگی برود. در واقع اگر پناهجو خودش محلی جهت اسکان نداشته باشد به کمپ فرستاده میشود. کمپها امکانات مناسب جهت یک زندگی مناسب را دارند.
برخورد مامورین اداره مهاجرت، پلیس و به طور کلی ادارات دولتی مناسب و محترمانه است.
۹- به طور معمول رسیدگی به درخواست پناهندگی ممکن است بین ۶ ماه تا ۱ سال طول بکشد. البته ما در انگلیس پرونده هایی داشته ایم که در عرض ۴ ماه نیز موفق به گرفتن پناهندگی شده اند.
۱۰- پس از دریافت پناهندگی از کمپ خارج شده و همچون سایر شهروندان ان کشور به زندگی خود ادامه خواهید داد.
۱۱- کمکها معمولا در حدی است که پناهجو بتواند زندگی مناسبی را در حد استانداردهای ان کشور داشته باشد. معمولا کمکها در حدی است که پناهجو بتواند اجاره خانه، قبضهای مختلف و... را بپردازد و سایر هزینه های زندگی را نیز تامین کند.
۱۲- در طی دوره پناهجویی دوره هایی جهت یاد گرفتن زبان انگلیسی در نظر گرفته میشود. پس از دریافت پناهندگی شرایط تحصیل همچون سایر شهروندان خواهد بود.
۱۳- پس از دریافت پناهندگی امکان تحصیل در خارج از انگلیس وجود دارد. اینکه تا چه حد از کمکهای دولتی جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور برخوردار شوید میتواند متغیر باشد. معمولا برنامه هایی جهت حمایت از تحصیل در خارج از کشور وجود دارد که شرایط خاص خود را دارد.
۱۴- فکر نمیکنم المپیک لندن تاثیری در سرعت رسیدگی به درخواست پناهندگی داشته باشد.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن، وایبر: Viber: 00442032393373
اسکایپ: panahandegi
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
http://www.panahandegi.com
Admin
Site Admin

تاريخ عضويت: 14 آپريل 2010, 21:05

پستتوسط nazliii » 03 اکتبر 2011, 13:45

ممنون آقای چاوشی
nazliii

تاريخ عضويت: 23 سپتامبر 2011, 18:08

پستتوسط mohajer_future » 09 اکتبر 2011, 20:25

جناب چاووشی از اینکه وقت گذاشتید و جواب کاملی که دادید تشکر میکنم.
mohajer_future

پستتوسط tanin » 18 اکتبر 2011, 14:39

با سلام به دوستان .من خودم به طور قانونی‌ وارد انگلستان شدم .و با همکاری آقای چاوشی برای رسیدن به پناهندگی ,همکاری می‌کنم .شرایط پناهندگی در انگلستان بسیار سخت شده مخصوصا اگر قانونی وارد شده باشین الان اگه خودت رو بخواین معرفی‌ کنین (قانونی اومده باشین )بهتون ۱ شماره تلفن میدان که باید به اون زنگ بزنیم دیگه حضورا قبول نمی‌کنن.این شماره اینقدر اشغال هست که من بد از ۱ماه تونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم از شما ۱ مصاحبه نیم تا۱ساعت انجام میدان و ۱ قرار ملاقات بهتون میدان.و این قرار اصلی‌ برای پاسخ دادن به سؤالات که چرا میخواین در انگلستان تقاضای پناهندگی بدیم و...........

تمام این سوالاتی که از من از پشت تلفن کرده بودن دقیقا سوالاتی بود که آقای چاوشی داده بود با تشکر فراوان
tanin

تاريخ عضويت: 06 ژوئن 2011, 03:58

پستتوسط Admin » 18 اکتبر 2011, 20:01

درود آقای tanin!
خوشحالم که بالاخره موفق به برقراری ارتباط و رزرو قرار ملاقات شدید. امیدوارم این گامی باشد برای موفقیت نهایی شما.
چنانچه در هر مرحله از کیس نیاز به کمک یا مشاوره داشتید میتوانید اطلاع دهید، با کمال میل با شما همکاری خواهیم کرد. یکی از دوستان که ایشان هم در انگلیس کیس خود را با همکاری ما پیش میبردند به تازگی موفق به کسب پناهندگی شدند. امیدوارم به زودی شاهد موفقیت شما نیز باشیم.
البته همانگونه که در جریان هستید کیس شما بسیار قوی و مناسب است و جای امیدواری بسیار است.
با آرزوی موفقیت.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن، وایبر: Viber: 00442032393373
اسکایپ: panahandegi
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
http://www.panahandegi.com
Admin
Site Admin

تاريخ عضويت: 14 آپريل 2010, 21:05

پستتوسط arman870 » 20 اکتبر 2011, 15:48

سلام
من 4 سال پیش از لندن غسل تعمید گرفتم و ایران زندگی می کنم تا حالا 3 بار با ویزا وکاملا قانونی به لندن رفتم وسر وقت برگشتم
الان یک مدت هست سر کارم بهم شک کردن وگیر میدن اگر موضوع جدی بشه می تونم برم لندن و اعلام کنم؟ الان هنوز ویزا دارم
راهنمایی می فرمایید چه کاری کنم بهتر هست و چه مدارکی بدم
arman870

تاريخ عضويت: 20 اکتبر 2011, 15:14

پستتوسط kazhwan » 15 مه 2012, 23:09

با درود. من قصد دارم به همراه خانوادم به انگلیس برم.البته 2006 در انگلستان درخواست پناهندگی دادم.ولی 2009 برگشتم ایران.الان قراره با ویزای ایتالیا وارد اروپا بشم.و از اونجا به انگلیس برگردم.ایا مشکلی واسم پیش نمیاد؟ و ایا میفهمن که از ایتالیا وارد اروپا شدم البته من قبلا به تنهایی و با ویزای انگلیس رفته بودم و با همون ویزا خودم را معرفی کردم.....
حالا من اگه غیر از انگلیس مثلا سوئیس یا نروژ برم اثر انگشتم درمیاد؟یا اینکه بگم انگلیس بودم یا نه؟
این برام خیلی مهم است . خواهشن راهنمایی کنید.ممنون
kazhwan

تاريخ عضويت: 09 مه 2012, 00:19

پستتوسط ahoshi_ladan1s » 01 اکتبر 2012, 22:46

سلام من پاس ندارم و حاضرم تا 25 میلیون هزینه کنم به شرط پرداخت در مقصد اگه کسی هست تماس بگیره 09373507814
ahoshi_ladan1s

تاريخ عضويت: 03 جولاي 2012, 12:14

پستتوسط nicefire » 26 مارس 2013, 00:22

با سلام.من محمدم.پاسپورت دارم و میخام قانونی برم ترکیه و از اونجا تقاضای پناهندگی انگلستان رو کنم.دوازده ملیون سرمایه دارم.ممنون میشم پشتیبانیم کنین.باهاتون تماس میگیرم
nicefire

تاريخ عضويت: 26 مارس 2013, 00:19

پستتوسط mahdokht21 » 13 ژوئن 2014, 09:42

من در یک تاپیک دیگه نوشتم اما پاسخ داده نشد.برای رفتن به انگلستان تا یک سال دیگه من می تونم حدود 12 تا 15 میلیون جمع کنم.یک میلیون هم خودم دارم.من و خواهرم هر دو می خوایم.چه جوری می تونیم اقدام کنیم؟از الان می خوام بدونم که 10 یا 11 ماهه دیگه تازه به دنبال راه نباشیم.ممنون می شم راهنماییم کنید
mahdokht21

تاريخ عضويت: 12 ژوئن 2014, 22:29

پستتوسط MIKELE » 22 جولاي 2014, 12:51

درود بر تمامی دوستان عزیز من چهار سال پیش تو همین سایت دنبال یکی بود که منو از ایران خارج کنه قاچاقی یا قانونی چون منم کارت پایان خدمت نداشتم ولی یه شیاد عوضی از عضوهای همین سایت یه کس رو به من معرفی کرد که پاس قانونی میزنه از این حرفا ومنم بچه گی کردم و اطمینان کردم متاسفانه اون فرد مبلغ ده میلیون از پول من خورد و غیب شد . ولی منم خدام بزرگ بود بعد از اون جریان با کسی دوست شدم منو آورد ترکیه و از اونجا امدم آلمان و الانم تو انگلیس دارم زندگی میکنم دوستان اصلا هیچ اطمینانی به کسانی که میگن پاس میزنیمو و میبریمت نکنید و در ضمن قاچاقچیانی که تو ایران هستند تحت هیچ شرایطی نمیتون ببرن کسی رو و همشون کلاهبردارن اگر کسی از دوستان خواست بیاد اینور من میتونم میل اون آقا رو بهش بدم خودتون با هاش حرف بزنید تازه مبلغ اینور میگیره وخودشم همینور زندگی میکنه و واقعا کارش خیلی درسته. خدا شاهد منو یه طوری آورد اینور با تضمین که از آدمهای که قانونی هم میان راحتر امدم بهرحال دوستان خیلی مواظب این کلاهبرداران این سایت باشید این کمکی بود که تونستم برای شما دوستان بکنم اگر کسی راغب بود به من میل بزنه من ایمیلشو بهتون میدم خودتون باهاش حرف بزنید
MIKELE

تاريخ عضويت: 05 سپتامبر 2012, 01:42

پستتوسط parsa.akbarifar » 22 جولاي 2014, 13:01

آقایmikele
اصلا با حرفات موافق نیستم و کاملا هم اشتباه هستن
اولا درسته قاچاقبر جماعت ی حرف راست نمیزنه ولی توی ایران هم قاچاقبر کار درست تعداد کمی هست
در ضمن معلومه ک شما خودت یا قاچاقبری یا ی ارتباطی داری این شیوه تبلیغ ها هم خیلی وقته اینجا قدیمی شده
parsa.akbarifar

تاريخ عضويت: 27 سپتامبر 2013, 11:54

پستتوسط MIKELE » 02 آگوست 2014, 09:09

آقای پارسا
این نظر شخصی شماس ظاهرن معلومه خود شما قاچاقبر هستی که بهتون بر خورده من اصلا نیازی ندارم که شما باور کنی یا نکنی برامم مهم نیس که باور نکردی تا زمانیکه کسایی مثل شما حرف دهنشو نمیفهمه وضع همینه که هست چون امثال شماها تو این سایت پر شدن و دارن یک سری آدمهای بی خبر از همه چیز که تمام سرمایه زندگیشونو میفروشن و در اختیار قاچاق برایی امثال شما که تو ایران نشستن فقط برای بدبخت کردن اینگونه انسانها . مثل خودم که اون موقع به امثال شما قاچاق برا اعتماد کردم و ده میلیون که کلی کمک میکرد منو در این راه بالا کشیدن و در ضمن من مثل شما هیچ احتیاجی به این پولها ندارم من تو اینجا انقدر راحت دارم زندگی میکنم و درآمدمم خوبه که احتاجی به این پولا ندارم پس یاد بگیرید وقتی حرفی رو میزنید اولش مزه مزه کنید بعد بزنید من اگر قاچاق بر بودم هیچ احتیاجی نبود تو این سایت بخوام تبلیغ کنم چون اینجا انقدر اعتبار دارم که خیلی راحت کار می کردم من فقط قصد روشن کردن کسانی رو داشتم که مبادا گیر امسال شما قاچاق برا نیفتند بچه جون متاسفانه امثال شما امدن تو این سایت و اعتماد و مال همه رو گرفتن .اگر دوست داشتی بهت قاچاقبری رو نشون بدم پیام خصوصی بده تا قشنگ وراحت جوابتو بدم من مثل شما و امثالتون نیستم که آبروی ایران و ایرانی رو تو همه جا بردید .من از تمامی دوستان معذرت میخوام اگر بی ادبی کردم .
MIKELE

تاريخ عضويت: 05 سپتامبر 2012, 01:42

پستتوسط imasimas » 02 آگوست 2014, 20:51

میشه ایدیتو بدیmikele؟
imasimas

تاريخ عضويت: 22 مه 2014, 19:39

پستتوسط Dokhaniat » 12 آگوست 2014, 22:01

دوست عزیز MIKELE، ممکنه لطفا یه شماره تماس یا آدرس ایمیل اون شخص رو برام PM کنی؟
ممنون ازت
Dokhaniat

تاريخ عضويت: 12 آگوست 2014, 21:56

بازگشت به پناهندگی و اقامت در انگلیس

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: amirzarghan, homayoon112, Life is great و 17 مهمان