دوستانی که قاچاقی از کشور خارج شدند

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...

مدير انجمن: siteadmin

Re: دوستانی که قاچاقی از کشور خارج شدند

پستتوسط soroosh13 » 14 اکتبر 2012, 09:59

سلام . من میخوام از ایران بیام بیرون ولی چون پاس ندارم دنبال یه نفر قابل اعتماد میگردم که تضمینی منو ببره یه بار از سلماس قاچاقی رفتم ولی مجبور شدم به دلایلی قاچاقی برگردم حالا شانسم اون برو بچه ها که من باهاشون رفتم نیستن اگه کسی میبره تضمینی پیغام بذاره
soroosh13

تاريخ عضويت: 12 اکتبر 2012, 01:23

پستتوسط aria123 » 21 اکتبر 2012, 09:19

سلام من پاس با اعتبار حدود دو سال دارم ولی ممنوع الخروجم و دنبال کسی هستم که بتونه مهر خروج و ورود از ایران به ترکیه رو برام بزنه و منو تا استانیول ببره
aria123

تاريخ عضويت: 21 اکتبر 2012, 09:07

پستتوسط aria123 » 21 اکتبر 2012, 09:21

سلام من پاس با اعتبار حدود دو سال دارم ولی ممنوع الخروجم و دنبال کسی هستم که بتونه مهر خروج و ورود از ایران به ترکیه رو برام بزنه و منو تا استانیول ببره لطفا اگه کسی هست شرایطو ایمیل کنه [email protected]
aria123

تاريخ عضويت: 21 اکتبر 2012, 09:07

وستانی که قاچاقی از کشور خارج شدند

پستتوسط مریم » 27 اکتبر 2012, 18:47

همسرم باید قاچاقی از کشور خارج بشه خودش رو به آنکارا دفتر un برسونه لطفا اگیه کسی رو میشناسید که این کارو انجام میده معرفی کنید.حدوداَ چقدر هزینه داره.لطفا به این آدرس ایمیل بزنید [email protected]
مریم

تاريخ عضويت: 27 اکتبر 2012, 18:21

پستتوسط mr_mrm2003 » 27 اکتبر 2012, 19:12

Greece نوشته است:سلام دوستان حرفهای این دوستمون کاملا درسته هیچ راه قاچاقی 100% نیست ولی خوب وبد داره که اونم بستگی به خود مسافره چقدر هزینه کنه و چقدر زرنگ و جربزه داشته باشه و از همه مهمتر طاقت وحوصله داشته باشی این خیابون امونیا جایه که خود دولت یونان بی خیالش شده من نمیدونم این دوستمون کی از یونان رفته شاید هئدیگرو دیده باشیم چون من خودم تازه برگشتم ویزای مولتی دارم و اونجاهم غذا خوری داریم و کاری که برای مسافر انجام میدیم کاره خودمونه و هیچ دلال بازی نمیکنیم.ما مسافرامونو به دو روش میفرستیم هوایی یا با ماشین جاساز.اگه سوالی داشتید پیغام بزارید .و اگه یونان هستید شماره یا ادرس میدم بهتر روشنتون کنم .

salam age ye rahe tamas be man bedin mamnoon misham
mr_mrm2003

تاريخ عضويت: 20 اکتبر 2012, 19:48

پستتوسط 95127 » 22 فبريه 2013, 21:03

سلام دوستان عزیز می خواستم به صورت قاچاقی از ایران خروج کنم به ترکیه کسی آشنای مطمئن دار معرفی کنه ممنون میشم لطفا پیغام خصوصی بدین قربون همتون به امید اینکه همه بریم :)
95127

تاريخ عضويت: 22 فبريه 2013, 20:01

پستتوسط mohamad zab » 25 فبريه 2013, 17:33

یه راه جدید واسه رفتن به استرالیا دارم اخر تابستون 92راهی میشم دنبال کیسم هر کسی شرایطش با من جوره از نظر زمانی پیام بده باهم بریم
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()
mohamad zab

تاريخ عضويت: 25 فبريه 2013, 12:33

پستتوسط saeid1361 » 29 مارس 2013, 23:23

دوستان این چیزایی که در مورد قاچاقچی میشنوید همه اش دروغه و از اونا هیولا میسازن
saeid1361

تاريخ عضويت: 29 مارس 2013, 23:19

پستتوسط God.Father » 31 مارس 2013, 17:45

saeid1361 نوشته است:دوستان این چیزایی که در مورد قاچاقچی میشنوید همه اش دروغه و از اونا هیولا میسازن

آره همه ی قاچاقبرا فرشته اند و فقط به فکر جون مسافران نه پولشون! قاچاقبر خوب اصلا تو دنیا وجود نداره همه شون عوضی اند.
God.Father

تاريخ عضويت: 21 ژانويه 2013, 13:22

پستتوسط death angell » 04 آپريل 2013, 01:10

death angell

تاريخ عضويت: 04 آپريل 2013, 01:05

پستتوسط senator » 12 آپريل 2013, 05:46

من با اینکه پاسپورت دارم میخوام قاچاقی وارد انگلیس بشم کسی هیت کمک کنه مرسی ممنون میشم
senator

تاريخ عضويت: 12 آپريل 2013, 05:31

پستتوسط aliny141 » 01 مه 2013, 16:31

turk_europa نوشته است:آقا اگر اسکایپ یا فیس بوک داری بده باهات تماس میگیرم

aliny141

تاريخ عضويت: 01 مه 2013, 16:06

پستتوسط aliny141 » 01 مه 2013, 16:39

سلام
من تابستون سال 92 قصد خروج دارم
اگه کسی میتونه به من کمک کنه لطفا ایمیل بزنه
[email protected]
در ضمن اگه کسی هم در مورد مسیر باکو یا ارمنستان چیزی میدونه منو در اطلاع بزاره ممنون میشم.برای رفتن به باکو و ارمنستان باید به کدوم شهرهای مرزی رفت؟
aliny141

تاريخ عضويت: 01 مه 2013, 16:06

پستتوسط voria » 12 مه 2013, 20:24

salam man norway hastam mikham az inja beram canada kesi adam parone motmaen mishnase ?
voria

تاريخ عضويت: 04 آپريل 2013, 19:05

پستتوسط Sanaz8 » 13 مه 2013, 14:14

aliny141 نوشته است:سلام
من تابستون سال 92 قصد خروج دارم
اگه کسی میتونه به من کمک کنه لطفا ایمیل بزنه
[email protected]
در ضمن اگه کسی هم در مورد مسیر باکو یا ارمنستان چیزی میدونه منو در اطلاع بزاره ممنون میشم.برای رفتن به باکو و ارمنستان باید به کدوم شهرهای مرزی رفت؟

دوست عزیز مرز ایران با آذربایجان 2 تا هست یکی شهر آستارا در گیلان و دیگری شهر بیله سوار در اردبیل و مرز ارمنستان با ایران هم شهر جلفا هست تو آذربایجان شرقی.
موفق باشید
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست
Sanaz8

تاريخ عضويت: 27 مارس 2013, 17:22

پستتوسط ben10 » 23 مه 2013, 15:10

آقا این کارا در حیطه وظایف دفاتر پلیس +10 هست و قاچاقبرهای ماکو و کردستان هست شما تو آلمان کار دیگری ندارید؟
ben10

تاريخ عضويت: 16 آپريل 2013, 17:31

پستتوسط badoobadoo » 13 ژوئن 2013, 16:52

aghaye amoo benhoor, yadete behet goftam almani... chon behem gofti ach so gofti na baba, man iranam. ghabele tavajoh tamame doostaye azizi ke mikhan ghachaghi az iran bian biroon va be harjaee ke mikhan beran. kheili chizha hast ke etefagh miofte va shomaha nemidoonin, tamame in masiro man omadam va alanam almanam. to rah kheftetoon mikonan va poolo migiran, agaram nadin 5000 euro mifrooshanetoon be ghachaghchi azaye badan, agar tazeh ghargh naashin, age tazeh zendan naoftin, tir nakhorin va kheili chizaye dg. hich tazmini dar kar nist, aslan kalameh tazmin yek chize maskhareh o ablahanast, ama nemidoonam ke chera hameh ma delemoono khosh mikonim be in khozavalat, az man be hameh doostan nasihat, faghat ba visa az keshvar kharej shid, va invar javab begirid.
badoobadoo

تاريخ عضويت: 08 ژوئن 2013, 14:14

پستتوسط meysam65 » 26 جولاي 2013, 08:24

salam doostane aziz
man taze ozv shodam
manam kheili vaghte too fekre raftanam
ama passport nadaram ,
age momkene komakam konid....
meysam65

تاريخ عضويت: 26 جولاي 2013, 08:12

پستتوسط sport » 06 اکتبر 2013, 23:06

سلام دوست عزیز،آقا من قاچاقی‌ خودمو رسوندم آلمان،اگه بخوای از اول واست بگم اینه که من چون سربازی نرفت بودم با قاچاقبر منو رد کردن از مرز،اینو بهت بگم یکی‌ از وحشتناکترین و سخت ترین لحظات زندگیم بود،یعنی‌ هرکی‌ بهت بگه که راحت ردت می‌کنه ۱۰۰% دروغ میگه،اینو باید در نظر بگیری که رسیدنت با خداست،اگه بخوای قاچاقی‌ حرکت کنی‌ اول یه وصیت نامه بنویس بعدش حرکت کن،اینو نمیگم که توی دلت خالی‌ بشه،حقیقته دوست من،حالا اگه جزئیاتو خواستی‌ بهم پیام خصوصی بزن چون دلم نمیاد مردمو دل‌سرد کنم

کاملا حقیقته
sport

تاريخ عضويت: 24 آپريل 2013, 17:04

پستتوسط Moskoo » 09 ژانويه 2014, 13:12

یه سوال
یک نفر به اروپا رفته و پناهنده شده و بعد از مدتی برای سفر و تفریح به ارمنستان رفته.آیا میتونه از اونجا به صورت قاچاقی وارد ایران بشه و خانوادش رو ملاقات کنه ؟ فقط از اونور بیاد ایران اینجا هم شناسنامه رو میکنه و هیچ مشکل سیاسی نداره فارسی هم که بلده... بعد از اینکه خانوادش رو دید دوباره برگرده ارمنستان اونجا هم ویزا و مدارک خاص خودش رو داره که مسافر هستش و از اونجا به اروپا برگرده . آیا امکان پذیره ؟ رفتن از یه مرز به اونور تر به صورت قاچاق ریسکش چه قدر هستش و چه قدر با بقیه مسافرت های که به صورت قاچاقی میرن چه فرقی داره ؟ از لحاظ ریسک و خطر ؟؟ :?:
Moskoo

تاريخ عضويت: 08 ژانويه 2014, 13:48

پستتوسط سیامک1 » 11 ژانويه 2014, 22:33

Moskoo نوشته است:یه سوال
یک نفر به اروپا رفته و پناهنده شده و بعد از مدتی برای سفر و تفریح به ارمنستان رفته.آیا میتونه از اونجا به صورت قاچاقی وارد ایران بشه و خانوادش رو ملاقات کنه ؟ فقط از اونور بیاد ایران اینجا هم شناسنامه رو میکنه و هیچ مشکل سیاسی نداره فارسی هم که بلده... بعد از اینکه خانوادش رو دید دوباره برگرده ارمنستان اونجا هم ویزا و مدارک خاص خودش رو داره که مسافر هستش و از اونجا به اروپا برگرده . آیا امکان پذیره ؟ رفتن از یه مرز به اونور تر به صورت قاچاق ریسکش چه قدر هستش و چه قدر با بقیه مسافرت های که به صورت قاچاقی میرن چه فرقی داره ؟ از لحاظ ریسک و خطر ؟؟ :?:

قاچاقی رفتن ریسک داره و ممکنه دستگیر بشی
با دستگیر شدنت پناهندگیت از بین میره و مدتها خانوادت رو نمیتونی ببینی این چه کاریه دوست من!! ارمنستان هستی به خانوادت بگو یک مسافرت بیان ارمنستان که هم اونها یک سفر اومده باشن و هم شما خانوادت ببینی
این بهترین کاره
ولی بخوای قاچاقی بیایی ایران به ریسکش نمی ارزه اون هم فقط برای یک دیدار
ایدی یاهو : siamaak
ایمیل : [email protected]
سیامک1

تاريخ عضويت: 19 آپريل 2013, 19:27

بعدي

بازگشت به گفتگوی آزاد

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Alexa [Bot], Kurdish, MSN [Bot], vesam و 15 مهمان

درباره پناهندگی دات کام

در سالهای اخیر شاهد هستیم که هموطنان بسیاری در کشور های مختلف درخواست پناهندگی نموده و اغلب با جواب منفی روبرو شده اند. از طرفی بسیاری از پناهجویانی که جواب منفی گرفته اند به حق دارای مشکلات اساسی در ایران هستند و امنیت آنها به صورت جدی در خطر است. تجربیات ما طی سالهای گذشته نشان داده است که اکثر این پناهجویان در دادن کیس مناسب مشکل داشته اند، ای بسا که اگر آنها کیس خود را به نحو مناسبتری ارائه میدادند و یا اطلاعات بیشتری در مورد شرایط و قوانین پناهندگی داشتند به چنین سرنوشتی دچار نمیشدند.
مهمترین و اساسی ترین مرحله در درخواست پناهندگی داشتن یک پرونده قوی و مناسب است. چنانچه پناهجو کیس مناسب داشته باشد و بتواند نشان دهد که جان و امنیت او در کشورش در خطر است میتوان پیش بینی نمود که درخواست پناهندگی موفقیت آمیز خواهد بود. اما خیل عظیم پناهجویانی که درخواست پناهندگی آنها رد شده و سالهای زیادی از عمر خود را در حالت بلاتکلیفی به سر میبرند نشان میدهد که ارائه یک پرونده مناسب و قوی پناهندگی کار آسانی نیست.