دوستانی که قاچاقی از کشور خارج شدند

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
soroosh13

Re: دوستانی که قاچاقی از کشور خارج شدند

پست توسط soroosh13 » یک شنبه 23 مهر 1391, 7:59 am

سلام . من میخوام از ایران بیام بیرون ولی چون پاس ندارم دنبال یه نفر قابل اعتماد میگردم که تضمینی منو ببره یه بار از سلماس قاچاقی رفتم ولی مجبور شدم به دلایلی قاچاقی برگردم حالا شانسم اون برو بچه ها که من باهاشون رفتم نیستن اگه کسی میبره تضمینی پیغام بذاره

aria123

پست توسط aria123 » یک شنبه 30 مهر 1391, 7:19 am

سلام من پاس با اعتبار حدود دو سال دارم ولی ممنوع الخروجم و دنبال کسی هستم که بتونه مهر خروج و ورود از ایران به ترکیه رو برام بزنه و منو تا استانیول ببره

aria123

پست توسط aria123 » یک شنبه 30 مهر 1391, 7:21 am

سلام من پاس با اعتبار حدود دو سال دارم ولی ممنوع الخروجم و دنبال کسی هستم که بتونه مهر خروج و ورود از ایران به ترکیه رو برام بزنه و منو تا استانیول ببره لطفا اگه کسی هست شرایطو ایمیل کنه ariafarhang73@yahoo.com

مریم

وستانی که قاچاقی از کشور خارج شدند

پست توسط مریم » شنبه 6 آبان 1391, 4:47 pm

همسرم باید قاچاقی از کشور خارج بشه خودش رو به آنکارا دفتر un برسونه لطفا اگیه کسی رو میشناسید که این کارو انجام میده معرفی کنید.حدوداَ چقدر هزینه داره.لطفا به این آدرس ایمیل بزنید hafezvatani@yahoo.com

mr_mrm2003

پست توسط mr_mrm2003 » شنبه 6 آبان 1391, 5:12 pm

Greece نوشته شده:سلام دوستان حرفهای این دوستمون کاملا درسته هیچ راه قاچاقی 100% نیست ولی خوب وبد داره که اونم بستگی به خود مسافره چقدر هزینه کنه و چقدر زرنگ و جربزه داشته باشه و از همه مهمتر طاقت وحوصله داشته باشی این خیابون امونیا جایه که خود دولت یونان بی خیالش شده من نمیدونم این دوستمون کی از یونان رفته شاید هئدیگرو دیده باشیم چون من خودم تازه برگشتم ویزای مولتی دارم و اونجاهم غذا خوری داریم و کاری که برای مسافر انجام میدیم کاره خودمونه و هیچ دلال بازی نمیکنیم.ما مسافرامونو به دو روش میفرستیم هوایی یا با ماشین جاساز.اگه سوالی داشتید پیغام بزارید .و اگه یونان هستید شماره یا ادرس میدم بهتر روشنتون کنم .
salam age ye rahe tamas be man bedin mamnoon misham

95127

پست توسط 95127 » جمعه 4 اسفند 1391, 7:03 pm

سلام دوستان عزیز می خواستم به صورت قاچاقی از ایران خروج کنم به ترکیه کسی آشنای مطمئن دار معرفی کنه ممنون میشم لطفا پیغام خصوصی بدین قربون همتون به امید اینکه همه بریم :)

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » دو شنبه 7 اسفند 1391, 3:33 pm

یه راه جدید واسه رفتن به استرالیا دارم اخر تابستون 92راهی میشم دنبال کیسم هر کسی شرایطش با من جوره از نظر زمانی پیام بده باهم بریم
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

saeid1361

پست توسط saeid1361 » جمعه 9 فروردین 1392, 9:23 pm

دوستان این چیزایی که در مورد قاچاقچی میشنوید همه اش دروغه و از اونا هیولا میسازن

God.Father

پست توسط God.Father » یک شنبه 11 فروردین 1392, 3:45 pm

saeid1361 نوشته شده:دوستان این چیزایی که در مورد قاچاقچی میشنوید همه اش دروغه و از اونا هیولا میسازن
آره همه ی قاچاقبرا فرشته اند و فقط به فکر جون مسافران نه پولشون! قاچاقبر خوب اصلا تو دنیا وجود نداره همه شون عوضی اند.

death angell

پست توسط death angell » چهار شنبه 14 فروردین 1392, 11:10 pm

دوستانی که به ترکیه قاچاقی رفتن یا هر راهیو میشناسن که بشه به ترکیه قاچاقی رفت لطفا آیدی منو اد کنن
shahriar_gi@yahoo.com

senator

پست توسط senator » جمعه 23 فروردین 1392, 3:46 am

من با اینکه پاسپورت دارم میخوام قاچاقی وارد انگلیس بشم کسی هیت کمک کنه مرسی ممنون میشم

aliny141

پست توسط aliny141 » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 2:31 pm

turk_europa نوشته شده:آقا اگر اسکایپ یا فیس بوک داری بده باهات تماس میگیرم

aliny141

پست توسط aliny141 » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 2:39 pm

سلام
من تابستون سال 92 قصد خروج دارم
اگه کسی میتونه به من کمک کنه لطفا ایمیل بزنه
aliclub@gmail.com
در ضمن اگه کسی هم در مورد مسیر باکو یا ارمنستان چیزی میدونه منو در اطلاع بزاره ممنون میشم.برای رفتن به باکو و ارمنستان باید به کدوم شهرهای مرزی رفت؟

voria

پست توسط voria » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 6:24 pm

salam man norway hastam mikham az inja beram canada kesi adam parone motmaen mishnase ?

Sanaz8
محل اقامت: لیورپول ( در آینده )

پست توسط Sanaz8 » دو شنبه 23 اردیبهشت 1392, 12:14 pm

aliny141 نوشته شده:سلام
من تابستون سال 92 قصد خروج دارم
اگه کسی میتونه به من کمک کنه لطفا ایمیل بزنه
aliclub@gmail.com
در ضمن اگه کسی هم در مورد مسیر باکو یا ارمنستان چیزی میدونه منو در اطلاع بزاره ممنون میشم.برای رفتن به باکو و ارمنستان باید به کدوم شهرهای مرزی رفت؟
دوست عزیز مرز ایران با آذربایجان 2 تا هست یکی شهر آستارا در گیلان و دیگری شهر بیله سوار در اردبیل و مرز ارمنستان با ایران هم شهر جلفا هست تو آذربایجان شرقی.
موفق باشید
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست

ben10

پست توسط ben10 » پنج شنبه 2 خرداد 1392, 1:10 pm

barani نوشته شده:hamvatanane azizi ke mikhan che ghanoni che ghire ghanoni az iran kharj shan mitonan ba Eimail man ya tl man dar tamas bashan
amobenhor@yahoo.de
004915217560790
آقا این کارا در حیطه وظایف دفاتر پلیس +10 هست و قاچاقبرهای ماکو و کردستان هست شما تو آلمان کار دیگری ندارید؟

badoobadoo

پست توسط badoobadoo » پنج شنبه 23 خرداد 1392, 2:52 pm

aghaye amoo benhoor, yadete behet goftam almani... chon behem gofti ach so gofti na baba, man iranam. ghabele tavajoh tamame doostaye azizi ke mikhan ghachaghi az iran bian biroon va be harjaee ke mikhan beran. kheili chizha hast ke etefagh miofte va shomaha nemidoonin, tamame in masiro man omadam va alanam almanam. to rah kheftetoon mikonan va poolo migiran, agaram nadin 5000 euro mifrooshanetoon be ghachaghchi azaye badan, agar tazeh ghargh naashin, age tazeh zendan naoftin, tir nakhorin va kheili chizaye dg. hich tazmini dar kar nist, aslan kalameh tazmin yek chize maskhareh o ablahanast, ama nemidoonam ke chera hameh ma delemoono khosh mikonim be in khozavalat, az man be hameh doostan nasihat, faghat ba visa az keshvar kharej shid, va invar javab begirid.

meysam65

پست توسط meysam65 » جمعه 4 مرداد 1392, 6:24 am

salam doostane aziz
man taze ozv shodam
manam kheili vaghte too fekre raftanam
ama passport nadaram ,
age momkene komakam konid....

sport

پست توسط sport » یک شنبه 14 مهر 1392, 9:06 pm

سلام دوست عزیز،آقا من قاچاقی‌ خودمو رسوندم آلمان،اگه بخوای از اول واست بگم اینه که من چون سربازی نرفت بودم با قاچاقبر منو رد کردن از مرز،اینو بهت بگم یکی‌ از وحشتناکترین و سخت ترین لحظات زندگیم بود،یعنی‌ هرکی‌ بهت بگه که راحت ردت می‌کنه ۱۰۰% دروغ میگه،اینو باید در نظر بگیری که رسیدنت با خداست،اگه بخوای قاچاقی‌ حرکت کنی‌ اول یه وصیت نامه بنویس بعدش حرکت کن،اینو نمیگم که توی دلت خالی‌ بشه،حقیقته دوست من،حالا اگه جزئیاتو خواستی‌ بهم پیام خصوصی بزن چون دلم نمیاد مردمو دل‌سرد کنم
کاملا حقیقته

Moskoo

پست توسط Moskoo » پنج شنبه 19 دی 1392, 11:12 am

یه سوال
یک نفر به اروپا رفته و پناهنده شده و بعد از مدتی برای سفر و تفریح به ارمنستان رفته.آیا میتونه از اونجا به صورت قاچاقی وارد ایران بشه و خانوادش رو ملاقات کنه ؟ فقط از اونور بیاد ایران اینجا هم شناسنامه رو میکنه و هیچ مشکل سیاسی نداره فارسی هم که بلده... بعد از اینکه خانوادش رو دید دوباره برگرده ارمنستان اونجا هم ویزا و مدارک خاص خودش رو داره که مسافر هستش و از اونجا به اروپا برگرده . آیا امکان پذیره ؟ رفتن از یه مرز به اونور تر به صورت قاچاق ریسکش چه قدر هستش و چه قدر با بقیه مسافرت های که به صورت قاچاقی میرن چه فرقی داره ؟ از لحاظ ریسک و خطر ؟؟ :?:

سیامک1
تماس:

پست توسط سیامک1 » شنبه 21 دی 1392, 8:33 pm

Moskoo نوشته شده:یه سوال
یک نفر به اروپا رفته و پناهنده شده و بعد از مدتی برای سفر و تفریح به ارمنستان رفته.آیا میتونه از اونجا به صورت قاچاقی وارد ایران بشه و خانوادش رو ملاقات کنه ؟ فقط از اونور بیاد ایران اینجا هم شناسنامه رو میکنه و هیچ مشکل سیاسی نداره فارسی هم که بلده... بعد از اینکه خانوادش رو دید دوباره برگرده ارمنستان اونجا هم ویزا و مدارک خاص خودش رو داره که مسافر هستش و از اونجا به اروپا برگرده . آیا امکان پذیره ؟ رفتن از یه مرز به اونور تر به صورت قاچاق ریسکش چه قدر هستش و چه قدر با بقیه مسافرت های که به صورت قاچاقی میرن چه فرقی داره ؟ از لحاظ ریسک و خطر ؟؟ :?:
قاچاقی رفتن ریسک داره و ممکنه دستگیر بشی
با دستگیر شدنت پناهندگیت از بین میره و مدتها خانوادت رو نمیتونی ببینی این چه کاریه دوست من!! ارمنستان هستی به خانوادت بگو یک مسافرت بیان ارمنستان که هم اونها یک سفر اومده باشن و هم شما خانوادت ببینی
این بهترین کاره
ولی بخوای قاچاقی بیایی ایران به ریسکش نمی ارزه اون هم فقط برای یک دیدار
ایدی یاهو : siamaak
ایمیل : siamaak@yahoo.com

Wicked_wanted

پست توسط Wicked_wanted » یک شنبه 21 تیر 1394, 5:41 pm

سلام دوستان
من رفتنم خیلی واجبه
کسی که مورد اعتماد باشه میشناسین ؟
ممنون میشم اگه جواب بدین
ایمیل من wicked_wanted@yahoo.com
و اسکایپ من erfan.yousefi1993 است

Bratislav

پست توسط Bratislav » پنج شنبه 16 اردیبهشت 1395, 8:13 am

Greece نوشته شده:سلام دوستان حرفهای این دوستمون کاملا درسته هیچ راه قاچاقی 100% نیست ولی خوب وبد داره که اونم بستگی به خود مسافره چقدر هزینه کنه و چقدر زرنگ و جربزه داشته باشه و از همه مهمتر طاقت وحوصله داشته باشی این خیابون امونیا جایه که خود دولت یونان بی خیالش شده من نمیدونم این دوستمون کی از یونان رفته شاید هئدیگرو دیده باشیم چون من خودم تازه برگشتم ویزای مولتی دارم و اونجاهم غذا خوری داریم و کاری که برای مسافر انجام میدیم کاره خودمونه و هیچ دلال بازی نمیکنیم.ما مسافرامونو به دو روش میفرستیم هوایی یا با ماشین جاساز.اگه سوالی داشتید پیغام بزارید .و اگه یونان هستید شماره یا ادرس میدم بهتر روشنتون کنم .
سلام..ب ایمیل جواب میدید لطفا..فقط ی چیزی میخوام بگم ب همکاریتون نیاز دارم

amirmohamadi

پست توسط amirmohamadi » چهار شنبه 23 تیر 1395, 11:57 am

[

با سلام ببخشید من قصد دارم که قاچاقی از ایران خارج شم و به یکی از کشور های اروپایی برم می شه کمکم کنید و گه کسی رو می شناسید که مورد اعتماده می شه به من هم معرفی کنید
منتظر جواب شما ههستم
ممنون

sweden
تماس:

پست توسط sweden » شنبه 26 تیر 1395, 10:09 pm

amirmohamadi نوشته شده:[ با سلام ببخشید من قصد دارم که قاچاقی از ایران خارج شم و به یکی از کشور های اروپایی برم می شه کمکم کنید و گه کسی رو می شناسید که مورد اعتماده می شه به من هم معرفی کنید منتظر جواب شما ههستم ممنون

salam ok inbox ro chek kon dost man

raharaha621

پست توسط raharaha621 » دو شنبه 28 تیر 1395, 9:30 am

سلام من قصد خروج از ایران رو دارم  ممنون میشم قاچاق بر بهم معرفی کنید مهم نیست از کدوم مرز باشه فقط من رو از ایران خارج کنه ایمیلم raharaha621@yahoo.com تشکر

mggirl

پست توسط mggirl » شنبه 10 مهر 1395, 12:04 pm

سلام،دوستان،من میخوام به ترکیه برم به شهر وان،اونجا نامزدم میاد دنبالم و پول رو نقد به مقصد رسیدم به شخصی که منو رد کنه میدیم،نامزدم نمیتونه بیاد ایران چون سیاسیه ،اگه کسی رو می شناسید انجام بده بهم معرفی کنید،اینم ایمیلم.
mglove121@gmail.com

miranzhi94

پست توسط miranzhi94 » شنبه 15 آبان 1395, 6:01 am

سلام من میخوام قاچاقی برم ترکیه و ازنجا برم به اروبا کسی هست بیام بده
wahabbaloch1370@gmail.com

shahabrezaee

پست توسط shahabrezaee » جمعه 22 اردیبهشت 1396, 12:40 am

nedamir نوشته شده:
جمعه 21 مهر 1391, 11:45 am
turk_europa نوشته شده:سلام دوستان
اول میخوام از آقای چاوشی تشکر کنم بخاطر این سایت که کمک کرد من الان به مقصدم رسیده باشم
من خودم با یه قاچاقبر داخل همین سایت آشنا شدم ایشون راهارو به من توضیح دادن و من تصمیم گرفتم فقط تا یونان با این آقا برم از اونجا خودم راه پیدا کنم که منو فرستاد یونان شهری بنام اورستیادا و من ۳ماه اونجا زندانی شدم
هر کس میگه تو راه جونت تو خطره راست میگه ولی ببین عقلت چی میگه اگه من مسیر خوب انتخاب میکردم زندانی نمیشدم خلاصه بعد از ۳ماه سختی رسیدم آتن با هزار بدبختی و بی پولی و اینکه هیچ کسو نداشتم روبرو شدم آتن یه محله داره بنام آمونیا اونجا همه قاچاقچو آدم پرون و پاس فروشن که همشون هم دزدن آخر دنیا یونانه همه میخوان برن اروپا حتی حاضرن آدم تیکه تیکه کنن تا برن
خلاصه ۶بار پاسپورت خریدم برم هوایی نتونستم گرفتنم پولم هم داشت تموم میشد یخورده یونان بابا بازی کردمو پول در آوردم زنگ زدم به همون یارو که فرستادم یونان گفت با قایق میفرستمت ایتالیا جاتون خالی یه لنج داغون ۶۰نفر آدم البته همه پاکستانیو افغان...فقط من ایرانی یارو ناخدا لنجه وسط آب با قایق برگشت یونان به ما گفت ۱۵دقیقه دیگه کشتی میخوره به ساحل اونجا ایتالیاست
از دور ساحلو دیدیم خوشحال بودیم ودیدیم پلیس ایتالیا با سگ منتظر واساده(البته از وقتی وارد اروپا شدم یه تلنگر هم از طرف پلیس نخوردم چون اصلا بهت دست هم نمیزنند)خوردیم به ساحل میدونستم اثر بدم دیگه هیچ جا قبولم نمیکنن باید برگردم ایتالیا من فورا قایم شدم اونرا گرفتند خودمو به ترن رسوندمو رفتم فرانسه بازم به همون یارو زنگ زدم با کامیون فرستاد انگلیس البته ۳بار گرفتنم ولم کردن
بچه ها کل سفر من حدود ۸ماه شد چند روز بعد دوستم اومد ترکیه با قاچاقچی خودم صحبت کردم گارانتی ۱۵روزه آوردش ۲دیگه از دوستامو برد آلمان اونا هم ۱۰روز نشد البته اونها پول خوب دادند
اگر کسی میتونه با ویزا خیلی خوبه اگر نمیتونه باید جون سخت خیلی خوش شانس خوش تیپ نترس و مایه دار باشی که برسی به مقصد ضمنا آقای که میاد اینجا تبلیغ قاچاقبری میکنه فقط یه رابط هست که تو رو معرفی میکنه به کسی دیگه و پورسانت میگیره اعتماد نکنید من کل قاچاقبر ها پاسپورت فروشهارو میشناسم اصلا نمیان سراغت اونایی که میان التماس میکنند رابط هستند
اگر کسی کمکی خواست من در خدمتم ممنون از همه دوستان

من برای شما پیام خصوصی دادم اگر ممکنه جواب بدهید
سلام من ميخوام از تركيه برم يونان بعد اتريش ميشه كمكم كني

Omid57

پست توسط Omid57 » پنج شنبه 4 خرداد 1396, 6:47 pm

سلام كسي الان اينجا هست

Omid57

پست توسط Omid57 » پنج شنبه 4 خرداد 1396, 6:48 pm

دوستان الان ايا ميشه از تركيه رفت بلغار
من در بلغارستان كسي رو دارم كه كارم رو درست كنم
فقط برسم بلغار
٠٩٣٥٦٠٠٢٧٢٠تلگرام

vfruvfru

پست توسط vfruvfru » سه شنبه 16 خرداد 1396, 8:57 am

salam agar kasi mitoone ye agharo az iran rad va be otrish soois ya...beresoone payam bede
    movzhe@gmail.com

farcry

پست توسط farcry » سه شنبه 16 خرداد 1396, 9:02 am

دوستان عزیز من جدید هستم اینجا یک پست سوالی هم بیشتر نذاشتم ولی فقط به فقط هواستون جمع باشه از روی تجربه چندین باره میگم : قاچاقی از ماکو 2 راه داره یا پیاده از زیر پرچم یا داخل تریلی . زیر پرچم 20 دقیقه بدون خطر جدی البته فقط برای آقایون . داخل تریلی گفتن میبریم فلان بیسار گول نخورید چون رفتن داخل تریلی مساوی است با مرگ ..‌چرا ؟ تریلی بدون برو برگرد از ایران که وارد ترکیه میشه میبرن دستگاه اکسری و راننده میره ببرون 300 متر اونور داخل اتاق امن و شما میمونید داخل تریلی و اشعه اکسری که 100 درصد سرطان رو شاخشه بعد هم چندین ساعت باید داخلی تریلی خفه خون بگیرید تا اکس ری رد بشه اونور هم که میرسید مطمئن باشید سرطان گرفتید . قاچاقبر به شما میگه همه اینا دروغه روزی 100 نفر اینجوری میرن ولی از خطر واقعیش نمیگه چون ککش هم نمیگزه شما سرطان بگیری یا نگیری ... دوستان خیلی مواظب باشید . از ماکو به طرف ترکیه دیگه جون و مالتون دست خودتون نیست دست اشخاصی هست که مار خوردن افعی شدن . اگر میخوای این راه رو بری حتما چاقو شکر برقی یا کلت کالیبرپایین همرات باشه چون اگر به دام بدش بخورید شک نکنید که رحمی در کار نیست . ترکیه شده پر از گنگستر ایرانی پاکستانی افغانی و آفریقایی ... هر چی در ترکیه شنیدی فقط بدون دروغ محض بیش نیست . تعداد انگشت شماری با مرام کار انجام میدن ترکیه که اونم از 100 کانال باید بری تا فقط پادوهاشون رو بشناسی . اگر ایران مشکل جدی ندارید همچین ریسک ترکیه رو نکتید . ترکیه گروه ناصری نامی هست که ادعا میکته کیس مینویسه و اله میکنه بل میکنه ....تمام حرف مفت و زیادی ..‌ اگر امیر ناصری بی پدر مادر خودش وکیل و شاعر هست چطور خودش پناهنده است ترکیه ؟ دوستان گول 4 تا اوشگول به اسم مسیحی شدیم کلیسا داریم کیس توپ میدیم فلان میکنیم بیسار میکنیم رو نخورید تمام مبحث یو ان یه رویا بیشتر نیست ... انقدر ایرانی اینجا از امیر ناصری دزد کیس خریدن و هنوز چند سال اینجان که حد و حساب نداره . کلاهبردارای ترکیه کما بیش تابلو هستن الان دیگه ... امیر ناصری از شهر اسکی سهیر ...سهیل پادوی تازه کار ناصری از استانبول ... عرشیا پادوی بدبخت پناهنده ناصری از شهر اوشاک که ادعا میکنن کلیسا دارن ... بابا به خدا اینا همشون کلاهبردارای داخل ایرانن که اومدن اینجا دارن یواشکی مثلا کارشون رو ادامه میدن ... همشون آدم فروشن ... میگن کیس میدیم بهت 1500 لیر بعد خودشون میفروشنت ..‌ اینا تا چند وقت دیگه جسد هاشون رو داخل فاظلا ب پیدا میکنن انقدر که سر ادم کلاه گذلشتن و چندین نفر اساسی دنبال این گروه کثیف هستن ...عزیزان اگرم خواستید حرکتی کنید اول با همین آقای چاوشی سلام مشورت کنید حداقلش اینه که ایشون راهنمایی میکنه بعد شما خودتون تصمیم میگیرید و درضمن مسخره و بازیچه دست 4 تا بچه نمیشید در ترکیه . ... احتمالا حرفای من به تبع خیلی ها خوش نمیاد بزارید نیاد . هرکی سوالی داشت هستم . کارمم داشت هستم اتفاقا نه قایم موشک بازی بلدم نه دیگه چیزی برای از دست دادن . علی یار .

majid21

پست توسط majid21 » سه شنبه 16 خرداد 1396, 9:59 am

الان از ترکیه زمینی یا هوایی میشه رفت اروپا؟ یک پاس شباهتی خواسته باشیم در استانبول کجا دنبالش بگردیم قیمت چنده؟ شانس رفتن باهاش هست؟ آدمبر کجا پیدا کنیم در استانبول؟ قیمتها چنده؟
    شما که اونجایی لطفا راهنمایی کن

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 16 خرداد 1396, 12:21 pm

farcry نوشته شده:
    سه شنبه 16 خرداد 1396, 9:02 am
    دوستان عزیز من جدید هستم اینجا یک پست سوالی هم بیشتر نذاشتم ولی فقط به فقط هواستون جمع باشه از روی تجربه چندین باره میگم : قاچاقی از ماکو 2 راه داره یا پیاده از زیر پرچم یا داخل تریلی . زیر پرچم 20 دقیقه بدون خطر جدی البته فقط برای آقایون . داخل تریلی گفتن میبریم فلان بیسار گول نخورید چون رفتن داخل تریلی مساوی است با مرگ ..‌چرا ؟ تریلی بدون برو برگرد از ایران که وارد ترکیه میشه میبرن دستگاه اکسری و راننده میره ببرون 300 متر اونور داخل اتاق امن و شما میمونید داخل تریلی و اشعه اکسری که 100 درصد سرطان رو شاخشه بعد هم چندین ساعت باید داخلی تریلی خفه خون بگیرید تا اکس ری رد بشه اونور هم که میرسید مطمئن باشید سرطان گرفتید . قاچاقبر به شما میگه همه اینا دروغه روزی 100 نفر اینجوری میرن ولی از خطر واقعیش نمیگه چون ککش هم نمیگزه شما سرطان بگیری یا نگیری ... دوستان خیلی مواظب باشید . از ماکو به طرف ترکیه دیگه جون و مالتون دست خودتون نیست دست اشخاصی هست که مار خوردن افعی شدن . اگر میخوای این راه رو بری حتما چاقو شکر برقی یا کلت کالیبرپایین همرات باشه چون اگر به دام بدش بخورید شک نکنید که رحمی در کار نیست . ترکیه شده پر از گنگستر ایرانی پاکستانی افغانی و آفریقایی ... هر چی در ترکیه شنیدی فقط بدون دروغ محض بیش نیست . تعداد انگشت شماری با مرام کار انجام میدن ترکیه که اونم از 100 کانال باید بری تا فقط پادوهاشون رو بشناسی . اگر ایران مشکل جدی ندارید همچین ریسک ترکیه رو نکتید . ترکیه گروه ناصری نامی هست که ادعا میکته کیس مینویسه و اله میکنه بل میکنه ....تمام حرف مفت و زیادی ..‌ اگر امیر ناصری بی پدر مادر خودش وکیل و شاعر هست چطور خودش پناهنده است ترکیه ؟ دوستان گول 4 تا اوشگول به اسم مسیحی شدیم کلیسا داریم کیس توپ میدیم فلان میکنیم بیسار میکنیم رو نخورید تمام مبحث یو ان یه رویا بیشتر نیست ... انقدر ایرانی اینجا از امیر ناصری دزد کیس خریدن و هنوز چند سال اینجان که حد و حساب نداره . کلاهبردارای ترکیه کما بیش تابلو هستن الان دیگه ... امیر ناصری از شهر اسکی سهیر ...سهیل پادوی تازه کار ناصری از استانبول ... عرشیا پادوی بدبخت پناهنده ناصری از شهر اوشاک که ادعا میکنن کلیسا دارن ... بابا به خدا اینا همشون کلاهبردارای داخل ایرانن که اومدن اینجا دارن یواشکی مثلا کارشون رو ادامه میدن ... همشون آدم فروشن ... میگن کیس میدیم بهت 1500 لیر بعد خودشون میفروشنت ..‌ اینا تا چند وقت دیگه جسد هاشون رو داخل فاظلا ب پیدا میکنن انقدر که سر ادم کلاه گذلشتن و چندین نفر اساسی دنبال این گروه کثیف هستن ...عزیزان اگرم خواستید حرکتی کنید اول با همین آقای چاوشی سلام مشورت کنید حداقلش اینه که ایشون راهنمایی میکنه بعد شما خودتون تصمیم میگیرید و درضمن مسخره و بازیچه دست 4 تا بچه نمیشید در ترکیه . ... احتمالا حرفای من به تبع خیلی ها خوش نمیاد بزارید نیاد . هرکی سوالی داشت هستم . کارمم داشت هستم اتفاقا نه قایم موشک بازی بلدم نه دیگه چیزی برای از دست دادن . علی یار .

دوست عزیز همه بلدن انتقاد کنن و جو بدبینی به دیگران را اینجا پخش کنن.این هنر نیست بلکه هنر این است راهکار ارایه بدی نه اینکه همه را کافر بخوانی و خودت را منجی
    چیزای که در مورد ناصری و بقیه که به قول خودت کلاهبرداری میکنن را خبر ندارم اما اطلاعاتی که در مورد راه های رد شدن از مرز ترکیه گفتی از بیخ و بن غلطه.
    گذشته از اون خدا به همه عقل داده با کسی که ادعا میکنه شما را رد میکنه از نزدیک قرار بزارین تضمین های متقابل را بهم بدین مطمین باشید هر دو طرفتون به اهدافتون میرسین
    ایدی تلگرام من:
    ra_ar_66@

farcry

پست توسط farcry » سه شنبه 16 خرداد 1396, 1:03 pm

ra_ar_66 نوشته شده:
    سه شنبه 16 خرداد 1396, 12:21 pm
    farcry نوشته شده:
    سه شنبه 16 خرداد 1396, 9:02 am

دوست عزیز همه بلدن انتقاد کنن و جو بدبینی به دیگران را اینجا پخش کنن.این هنر نیست بلکه هنر این است راهکار ارایه بدی نه اینکه همه را کافر بخوانی و خودت را منجی
    چیزای که در مورد ناصری و بقیه که به قول خودت کلاهبرداری میکنن را خبر ندارم اما اطلاعاتی که در مورد راه های رد شدن از مرز ترکیه گفتی از بیخ و بن غلطه.
    گذشته از اون خدا به همه عقل داده با کسی که ادعا میکنه شما را رد میکنه از نزدیک قرار بزارین تضمین های متقابل را بهم بدین مطمین باشید هر دو طرفتون به اهدافتون میرسین

جدی میفرمایید دوسته من ؟ حرفای من از بیخو بن دروغه ؟ شما خودت چند بر از ماکو رفتی ؟ من جو اگر قرار بود بدم که نمیآمدم حقیقت رو عنوان کنم ...جو چی بدم آخه بابا بسه عزیز خان ....شما خودت اگر تشریفتون رو ببرید ماکو و چندین بار از انجا رد بشی خوب متوجه میشی کی کجا داره جو میده استاد ....میفرماید هر کس خودش بهتر میدونه و طرفش رو رو در رو ببینه میفهمه و هله نه ؟ اگر حرف جناب عالی درست باشه که دیگه سره هیچکس کلاه نباید بره ...اتفاقن شما داری جو میدی ....من ی بچمو تو این راها از دست دادم فهمیدی ؟ اگر دارم تجربیاتم رو بیان میکنم فقط چون اینجا جای تبادله تجربیاته نه جای دروغو کلاهبرداری ...اتفاقن همی ارازله کلاهبردار هم به اسم میشناسم و اینجا هر کی خواست با آدرس معرفی میکنم تا کلاهی که سره من رفت سره دیگران نره ...تا سینه ای که از من سوخت از دیگران نسوزه ....الان اگر بنده میامدم اینجا از ۴ تا کلاهبردار تعریف میکردم بازم تو همین حرفو میزدی فرقی نمیکنه ...من که گفتم از احدی نه میترسم نه دیگه راهی هاست که نرفته باشم و اتفاقن خلافه ذهنیت جناب عالی بنده اروپا هم دو سومه عمرم زندگی کردم پس اطلاتم حداقل فکر کنم از شما بیشتر باشه هر جا خاستی گپ بزنی به هر زبانی که دوست دری بفرما من حاضرم ...زود نیا مسائل رو سیاسی کن شما ...خوب بخون چی نوشتم شاید به درده خودت هم بخوره روزی ....وقتی قانونی با پاس میشه رفت ترکیه چرا باید حاضر بشیم از این راههای کثیف بریم ؟

farcry

پست توسط farcry » سه شنبه 16 خرداد 1396, 1:29 pm

واقعا معذرت میخوام دوستان چند راه دیگه هم هست که فراموش کردم عنوان کنم و این هم در جواب این دوستمون که فرمودن من جو میدم ....... به عنوان راننده هم از گمرک ردتون میکنن بی خطر فقط آقایون و 6 میلیون میگیرن ... به عنوان راننده ماشین شخصی ترک رد میکنن فقط خانم های تنها که گواعینامه دارن و 6 میلیون میگیرن ... از بالای ماکو پیاده هم 2 ساعت هست هم 6 ساعت هم 12 ساعت که اصلا فکرش رو نکنید چون فقط افغانی ها رو از این راه میبرن و باید مثل اسب قوی باشید . .. دوستمون کم لطفی کردن فرمودن بنده جو منفی میدم . من فقط اومدم که پته ی هر چی کلاه برداره بریزم رو آب حالا اگر کسی مشکلی با این موضوع داره مشکل از خودشه چون من انقدر دیدم که دیگه گوشم پر از این حرفا ... دوستان هر کجا میخواید برید ایشاالله سالم و تندرست برسید این آرزوی شخصی من هست . فقط از تجربیات دیگران هم استفاده کنید بیگدار به آب نزنید و انشاالله به بهترین ها برسید در راه و زندگی تون .

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 16 خرداد 1396, 2:05 pm

farcry نوشته شده:
    سه شنبه 16 خرداد 1396, 1:29 pm
    واقعا معذرت میخوام دوستان چند راه دیگه هم هست که فراموش کردم عنوان کنم و این هم در جواب این دوستمون که فرمودن من جو میدم ....... به عنوان راننده هم از گمرک ردتون میکنن بی خطر فقط آقایون و 6 میلیون میگیرن ... به عنوان راننده ماشین شخصی ترک رد میکنن فقط خانم های تنها که گواعینامه دارن و 6 میلیون میگیرن ... از بالای ماکو پیاده هم 2 ساعت هست هم 6 ساعت هم 12 ساعت که اصلا فکرش رو نکنید چون فقط افغانی ها رو از این راه میبرن و باید مثل اسب قوی باشید . .. دوستمون کم لطفی کردن فرمودن بنده جو منفی میدم . من فقط اومدم که پته ی هر چی کلاه برداره بریزم رو آب حالا اگر کسی مشکلی با این موضوع داره مشکل از خودشه چون من انقدر دیدم که دیگه گوشم پر از این حرفا ... دوستان هر کجا میخواید برید ایشاالله سالم و تندرست برسید این آرزوی شخصی من هست . فقط از تجربیات دیگران هم استفاده کنید بیگدار به آب نزنید و انشاالله به بهترین ها برسید در راه و زندگی تون .

سلام دوست عزیز
    قبل از هرچیز ازاینکه با احترام جواب منو دادین تشکر میکنم
    دوم هم الان که گفتین یکی از نزدیکانتان را توی این مسیر ازدست دادین واقعا خیلی متاسف و متاثر شدم و بهتون حق میدم اگر گفتم اطلاعاتون غلطه چون گفتین فقط دو راه است و یکی زیر پرچم و دیگری تریلی و اکسری...
    و در جواب شما که گفتین مگر تا حالا مرز ماکو را دیدین باید بگم خودم الان ساکن ماکو هستم و البته هنوز هم منزل روستایی ما هم که در نقطه صفر مرزی است به راه است.و امرار معاش مرزنشین ها را هم فک کنم بدونین یا به دو طرف مرز وسایل جابجا میکنن و یا مسافر .و ما مرز نشین ها هم هممون خوب نیستیم شیاد و کلاهبردار هم داریم و همانطور که قبلا هم گفتم با عقل و منطق پا پیش بزارید هم شماو طرفتون به اهدافتون میرسین
    با ارزوی موفقیت برای همه
    ایدی تلگرام من:
    ra_ar_66@

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 153 مهمان