سفارت و ويزا

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
Arad.3

سفارت و ويزا

پست توسط Arad.3 » شنبه 19 بهمن 1392, 10:29 pm

بعد از چند ماه دودندگي و اعصاب خوردي
تصميم گرفتم كه از طريق سفارت اقدام كنم و ويزا بگيرم و برم
و همين شد باعث اشتباه من :oops:
اواخر اذر ماه واسه جواب به سفارت رفتم كه يه برگه دادند به من كه متاسفانه نوشته تقاضاي رويداد رد شده است
از اول ماجرا و نكته جالبشو گوش كنيد :
يكسال پيش چند نفر رو پيدا كردم كه با ويزا البته شباهتي يا نميدونم هرچيزي غير از ويزا سفارتي به صورت خيلي تميز ميفرستادن تا كشورهاي شينگن
يكنفر از اين دوستان كه واقعا خبره بود تو كار قرار شد من و چند نفر ديگه از دوستان رو برسونه
همه رو فرستاد تا رسيد به ما دلار رفت بالا اينم يكدفعه 5 تومان اورد رو قيمت دوستان مارو با 22 رد كرد مارو با 27 بدون بليط
خلاصه فكر كردم ديدم با بليط حدودا 29 تا در مياد طمع اومد سراغم گفتم چرا قانوني نرم تازه هم مطمئن تره هم هزينه كمتر چند ماه پيش يكنفر از اشناها يه بنده خدارو معرفي كرد كه ويزا قانوني ميگرفت
رفتم باهاش صحبت كردمو خلاصه گفت 20 تا از همه ميگيرم از شما چون اشنا هستيد 15 تا خلاصه من رقم رو بردم رو 14 تا
اومدم و فكرهامو كردم ديدم ميگه تضميني اينكار رو ميكنم اصلا نترس از الان بهت ميگم كه كارت درست شده و ..............
بعد از مدتي فكر و دودل بودن تصميمو گرفتمو خوشحال و اميدوار كار رو استارت زدم
شروع كردم به جمع اوري مدارك مورد نياز و خلاصه با كلي تلاش سند يك واحد ( به مبلغ تقريبي 400 ميليون ) رو جور كردم و اينكه حساب بانكي رو جور كردمو و خورد و ريز هاي ديگه رو
اول ميگند 10 روزه ميفرستم سفارت همه جا اما اين بنده خدا گفت مگه ميشه كسي 10 روزه بره سفارت ؟!
35 روز حدودا طول كشيد تا با من تماس گرفت كه پرينت و ... رو اماده كن و با خودت بيار دعوتنامه اماده شده مدارك رو بردم و گفت كمي خورده كاري مونده چند روز ديگه ميفرستمت سفارت
يكم هم اطلاعات بهم داد كه اماده باشم در صورت پرسش جواب بدم به سفارت خلاصه از اون روز 17 روز گذشت و تماس گرفت و گفت بيا كارت دارم رفتم پيشش گفت تو اين هفته بايد بري سفارت اماده باش
خلاصه روز سفارت رسيد ....
شخصیت من اولین حرف در زندگی من هست
پس نه با بیسواد بحث میکنم نه جواب ابلح رو میدهم ...

Arad.3

Re: سفارت و ويزا

پست توسط Arad.3 » شنبه 19 بهمن 1392, 10:46 pm

روز سفارت رسيد
اول پيش اين بنده خدا رفتم چون مدارك پيشش بود كه ترجمشون كنه و كامل كنه تا به سفارت تحويل بدم
مدارك رو تحويل گرفتمو با استرس البته حركت كردم طرف سفارت
ساعت 10/15 رسيدم دم در سفارت چند نفر هم ايستاده بودند يه بنده خدا كه خانم هم بود زنگ رو زد و گفت رفته بودم يورو بگيرم گرفتم كه تحويل بدم
طرف در رو باز كرد چند نفر هم رفتند تو كه ميخواستند برن واسه مصاحبه منم پشت سرشون رفتم تو !!!
يكنفر بود كه ميپرسيد كه كارت چيه و اسمت رو ميپرسيد كه تو ليست هست يا نه يعني وقت داري يا نه شبيه به ايراني ها نبود اما ايراني صحبت ميكرد
نوبت من شد پرسيد اسمتوون ؟! من گفتم با اينكه استرس داشتم بعد يه نگاه كرد گفت نيست شما وقت گرفته بودي حالا منم اصلا اينو از طرف نپرسيده بودم كه وقت گرفته داستان چگونست !!
گفتم نميدونم بعد با خنده گفت نميدوني ؟!!!! پس واسه چي اومدي ؟! سريع از دهنم پريد گفتم شايد اينجا ثبت نشده
بعد تلفن زد داخل با يكنفر صحبت كرد البته ايراني صحبت نميكرد انگار داشت بهش ميگفت وقت نداره بفرستمش تو ؟! اون طرف هم گفت شماره بده بفرست تو
خلاصه كه گوشي منو گرفتو يه شماره به من داد رفتم داخل سالن ديدم اوووووه چقدر متقاضي اومد خيلي شلوغ بود يك اقا داخل نشسته بود كه صدا ميكرد البته معلوم نبود از رو شماره ميفرستاد يا از قيافه
بعد از اينكه داخل سالن پرونده رو نگاه كرد و پرسيد كامله گفتم اره گفت بشين حدودا 20 دقيقه گذشت بعد با اشاره صدا كرد گفت بيا رفتم پيشش گفت برو باجه 2
بدجور استرس داشتم از يك طرف فوق العاده گرمم بود !!!!
رفتم داخل چند تا باجه بود .....

Arad.3

پست توسط Arad.3 » شنبه 19 بهمن 1392, 11:12 pm

رفتم داخل چند تا باجه بود
يه چيزي شبيه زندان ها كه ميري واسه ملاقات البته زندان هاي ايران نه
خلاصه مقداري از باجه شيشه بود و پائين اين شيشه يك جاي خيلي كوچك و نازك واسه تحويل مدارك
چند دقيقه نشستم اما كسي نبود فقط يك اقا داشت با تلفن صحبت ميكرد و پشتش به من بود خلاصه اومد و نشست اول يورو رو گرفت 60 تا !! نخورن انشالله
جالب اينجا بود كه دم در ميپرسيد كه يورو رو خورد كن اگه 100 تايي داري به همه
اما جلوي طرف پر از 10 تايي و 20 تايي بود و همينطور كمتر 50 تايي خلاصه 3 تا 20 تايي نو دادم بهش گذاشت رو بقيه
پرسيد كه چند سالته ؟!‌گفتم شغلت چيه ؟!‌ مدارك رو باز كرد سند رو ديد گفت به نام كيه گفتم ......... گفت نميشه كه بايد به نام خودت باشه !!!! يك لحظه شك شدم كه نكنه دردسر شه سند
البته من اصل اسناد رو هم به همراه داشتم چون نگاه ميكنند بيشتر مواقع خلاصه اصل سند رو برگردوند
و شروع كرد به سوا كردن درباره مدرك تحصيليم و چرا ايتاليا رو انتخاب كردي اين همه كشور !!!! كدووم هتل رو انتخاب كردي واسه اقامت
شخصي كه دعوتنامه فرستاده كيه ديگه خلاصه همه رو جواب دادم اما موقع يك جواب يك لحظه فكرم رفت به گوشي اخه يادم رفت خاموش كنم نميدونم چرا يكدفعه ياد اون افتادم
متوجه سواش نشدم دوباره ازش پرسيدم شك كرد فكر كرد مشكلي هست خلاصه كه يك دستگاه سمت چپ من بود گفت پاشو وايستا بلند شدم اول فكر كردم ميخواد عكس بندازه !!!
گفت روبروي دستگاه وايستا ايستادم اول از دست راست 4 تا انگشت بدون شصت و همينطور دست چپ و دوتا شصت ها
انگشت نگاري هم شديمو همش تو اين فكر بودم كه كاش اينكار رو نميكرد بعدا دردسر نشه خلاصه چند دقيق بعد يك برگه داد و گفت به سلامت
اومدم بيرون از سفارت انگار حالم بهتر شد اما ناراحت بودم همش فكر اون لحظه بودم كه سوالش رو متوجه نشدم و اثر انگشت
برگشتم پيش طرف گفت برگه رو بده دادم گفت چطور بود مصاحبه براش كامل توضيح دادم گفت 90 درصد با اين وضعييت ريجكت ميشي و 10 درصد امكان داره كه مثبت باشه
خلاصه انگار دنيا داشت رو سرم خراب ميشد روزها گذشت تا اينكه روز جواب سفارت رسيد دوباره رفتم پيش طرف تا برگه رو بگيرم حركت كردمو رفتم طرف سفارت
اگه اشتباه نكنم اون روز رو هيچوقت فراموش نميكنم از بس .....
4 شنبه بود
دم در سفارت شلوغ بود .....

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 20 بهمن 1392, 1:12 pm

اینقدر که تو استرس داشتی یک اعدامی موقع اعدام نداره
برای اینترویو پناهندگی چیکار میخواستی بکنی :D
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

Arad.3

پست توسط Arad.3 » یک شنبه 20 بهمن 1392, 1:40 pm

iranian نوشته شده:اینقدر که تو استرس داشتی یک اعدامی موقع اعدام نداره
برای اینترویو پناهندگی چیکار میخواستی بکنی :D
داداش واقعا استرس داره
البته كه مصاحبه اينترويو سخته اما حداقل شخص مصاحبه گر اهل ايران نيست همينش امتيازه !
من فكر ميكردم مصاحبه كننده هاي سفارت اهل ايران نباشند و كسي هست كه ترجمه ميكنه يا اينكه خودشون ميتونند به زبان ايراني صحبت كنند
اما طرف بيشتر داشت سعي ميكرد كه كاري كنه كه بيشتر ويزا نده تا اينكه بخواد كمك كنه بهتر بگم از چهرش مشخص بود از اين .......
كراوات زده بود اما اگه به ميل خودش بود ريش ميزاشت دكمه بالا رو هم ميبست يه جاي مهر هم رو پيشوووونيش ميزد ديگه حدس بزن ببين طرف ........... ;)

Arad.3

پست توسط Arad.3 » یک شنبه 20 بهمن 1392, 2:05 pm

دم در سفارت شلوغ بود
بهتر بخوام بگم صف بود 12 يا 11 نفر تو صف بودن منم رفتمو پشت سر و اخرين نفر ايستادم
در باز شد همه با هم رفتيم تو
دوباره طرف پرسيد كه كارتون چيه واسه جواب اومديد گفتم اره و گوشي رو دادم و اومدم تو سالن و نشستم
همون اقا كه تو سالن اول ميشينه و پرونده رو به طور خلاصه نگاه ميكنه و ميفرسته واسه باجه ها داشت يكسري از اسم هارو ميخوند و پاسپورتاشون رو ميداد
چند دقيقه گذشت فهميدم كه كساني كه اين داره پاسپورت ميده كساني هستند كه قبول شدن
هركس ميرفت پيشش خوشحال ميومد از كنار ما رد ميشد ميرفت تو
حدودا 30 دقيقه گذشت البته داخل شلوغ بود اون اقا يكسري پاسپورت رو برد داد سالن داخل ( به باجه ها ) بعد ديگه همه رو ميفرستاد داخل
نزديك به 1 ساعت شد و اسم منو صدا كرد اون لحظه ديگه فشار اعصاب اينكه ريجكت نشده باشم رفته بود رو اعصابم
رفتم داخل باجه 1 يك اقا فوق العاده خوش چهره و خوش اخلاق اسم و فاميلي رو پرسيد يك برگه داد كه امضا كنم و پاسپورت به همراه يك برگه رو داد و گفت موفق باشيد به سلامت
به برگه نگاه نكردم تا از سفارت به بيرون اومدم ديدم تو برگه زدهتقاضاي رويداد رد شده است يه مهر هم تا پس خورده
طرف چندبار بهم گفت كه به نتيجه اعتراض بزن كه با چند نفر هم كه مشور كردم گفتند بي فايدست و اينكه سفارت معمولا 1درصد امكان داره كه جواب رو عوض كنه
تازه از اينجا مشكلات شروع شد
الان نزديك به يكماه شده كه دروغ نگم با 100 نفر صحبت كردم كه كار ويزا انجام ميدند
بدبختانه همشون همين رو ميگند كه از هيچ سفارتي از حوزه شينگن تا 6ماه نميتونم اقدام كنم و بايد صبر كنم
به طرف زنگ زدم گفتم ميگن اينطوريه شرايط من ميگه يا اعتراض بزن و يا اينكه تا 6 ماه حداكثر تو هرسفارت اقدام به ويزا كني ريجكت ميشه و پرونده رو بعد از 6 ماه ميشه دوباره از يك سفارت ديگه
يا همين سفارت ايتاليا دوباره به جريان انداخت و درخواست ويزا كرد .
لطفا قبل از اقدام براي ويزا فكر كنيد .

Arad.3

پست توسط Arad.3 » یک شنبه 20 بهمن 1392, 2:18 pm

اينهمه نوشتم تا اينكه اگه كسي داره براتون ميگه من ويزا ميگيرمو تضمين ميكنم همش دروغه
شايد يكسري ها با خودشون بگند طرف اين همه نوشته كه به 4 نفر كمك كنه چه بيكاريه اما اين نوشته ها باعث ميشه كسي ديگه اشتباه تصميم نگيره
درباره ويزا و مدارك سوالي بود همينجا بپرسيد تا اونجا كه بشه و بلد باشم جواب ميدم
موفق باشيد . :|

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 20 بهمن 1392, 3:02 pm

دوست عزیز مرسی که اومدی و تجربه خودت رو در اختیار بقیه قرار میزاری
ایشالله دفعه بعد بتونی ویزا بگیری به نظرم اگر اعتراض میدادی شاید قبول میکردن چون من قبلا شخصی را دیدم که ریجکت شد اعتراض داد و بهش ویزا دادن
من یک سوالی برام پیش اومده این سفارت مدارکی که میبری نشون میدی اگر جعلی باشن ایا استعلا میگیرن ؟ مثلا پرینت حساب بانکی ، پروانه کسب و گواهی اشتغال ، سند خونه فیش حقوقی ، و ... همه اینها رو اقای چاوشی میتونه تهیه کنه ، ایا با این مدارک میشه ویزا گرفت؟
بعد شما بر فرض با این همه زحمت تونستی ویزا رو بگیری و رفتی ایتالیا خوب فقط تو ایتالیا میتونی درخواست پناهندگی کنی ، با این مشکل میخواستی چکار کنی ؟ ایتالیا که به درد نمیخوره برای پناهندگی
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

dariush 83

پست توسط dariush 83 » یک شنبه 20 بهمن 1392, 6:19 pm

دادا اول از همه امیدتو از دست نده، بزار داستان یه بابایو بهت بگم ،این بابا یه ریجکتی از سفارت ایتالیا تو تهران خورد بعد پاسو عوض کرد رفت سفارت امریکا تو عشق اباد ریجکت شد(سفارت امریکا توو پاس مهر ریجکتی نمیزنه) بعد اومد انکارا سفارت کانادا ریجکت شد،شش ماه از تعویض پاسش گذشت اومد سفارت فرانسه تو تهران ریکجت شد دوباره پاسو عوض کرد رفت سفارت امریکا تو دبی بهش برگه زرد دادن و بعد از 8 ماه کلیرنس و اف بی ای چک ،قبول شد و پاسو داد به اژانس،200 تومن هم بهش داد و پاسو فرستاد دبی ویزاشو چسبوندن بعد از یک سال و نیم دوندگی و 18 میلیون خرج،اما نکته جالبش اینه که پاس توریستی امریکا 6 ماه و قابل تبدیل به یک ساله و قابل تمدید به ویزای کاره و این بابا وقتی رفت اونجا به کمک وکیل ویزا رو تبدیل به ویزای کار کرد و الان اونجا داره کار می کنه و نیازی هم به پناهندگی نداره.
اخرین بار که داشت می رفت دبی،به خودم می گفتم این به چه امیدی داره میره، ولی بالاخره گرفت و رفت.
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

dariush 83

پست توسط dariush 83 » یک شنبه 20 بهمن 1392, 6:41 pm

اینو واسه این گفتم که واسه مهاجرت کردن باید خیلی مشکلاتو تحمل کرد خیلی خون و دل خورد ولی باید مقاومت کرد من اگه داستان رفتن داداشه خودمو اینجا بنویسم که چطوری زمینی رفت یه جوری به گریه می افتی که محمود کریمیه هفت تیر کش هم نمی تونی اونجوری گریهتو در بیاره.
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

Arad.3

پست توسط Arad.3 » یک شنبه 20 بهمن 1392, 10:53 pm

iranian نوشته شده:دوست عزیز مرسی که اومدی و تجربه خودت رو در اختیار بقیه قرار میزاری
ایشالله دفعه بعد بتونی ویزا بگیری به نظرم اگر اعتراض میدادی شاید قبول میکردن چون من قبلا شخصی را دیدم که ریجکت شد اعتراض داد و بهش ویزا دادن
من یک سوالی برام پیش اومده این سفارت مدارکی که میبری نشون میدی اگر جعلی باشن ایا استعلا میگیرن ؟ مثلا پرینت حساب بانکی ، پروانه کسب و گواهی اشتغال ، سند خونه فیش حقوقی ، و ... همه اینها رو اقای چاوشی میتونه تهیه کنه ، ایا با این مدارک میشه ویزا گرفت؟
بعد شما بر فرض با این همه زحمت تونستی ویزا رو بگیری و رفتی ایتالیا خوب فقط تو ایتالیا میتونی درخواست پناهندگی کنی ، با این مشکل میخواستی چکار کنی ؟ ایتالیا که به درد نمیخوره برای پناهندگی

iranian عزيز تشكر لازم نيست و وظيفه بود
هركاري كه از دست من بربياد براي شما و ساير دوستان انجام خواهم داد .
شايد برم و اعتراض بزنم هنوز وقت دارم برا اعتراض اما چيز هايي شنيدم كه زياد خوشبين نيستم به مثبت گرفتن از سفارت :(
شما مشخص نكردي كه ويزاي توريستي ميخواي يا تجاري
چون مداركشون فرق ميكنه
سفارت استعلام رو زماني ميگره كه شك كنه
پرينت حساب بانكي رو كه نميشه جعل كرد چون مهر تائيد داره و برچسب رو برگه ميخوره اين از اين
گواهي اشتغال هم كه زياد مساله مهمي نيست ميدوني چرا چون وقتي شما بري و برنگردي هيچ مشكلي براي صادر كننده گواهي پيش نمياد
صادر كننده رو اگه خواستند كه نميخوان اون بنده خدا هم ميگه سر من رو هم كلاه گذاشته و رفته قرار بود برگرده . اين هم از اين
فيش حقوقي نميخواد .
برگه قرارداد كار ميخواد بين شما و كارگزار با ذكر سمت و حقوق و اينكه مهمترين بخشش كه قابل توجه بايد تو برگه نوشته بشه كه چك به مبلغ 300.000.000 ميليون ريال به عنوان ضمانت از شخص دريافت شده
و اينكه اشتباهي كه همه ميكنند قرداد رو روي كاغذ سفيد مينويسن در صورتي كه بايد رو سربرگ نوشته بشه اگه نه ميفهمن كه قرارداد ساختگيه !! و اينكه بايد مهر شخص كارگزار و امضا شخص كارگزار و شخص كار باشه
درمورد اقاي چاوشي هم در اطلاع نيستم اما اگه همين مدارك رو با همين كيفيت اماده كني بله ويزا رو ميدن
مهمترين بخش تو ويزا نوع لباس هست كه واقعا تاثير گذاره و بيشتري ها به خاطر همين موضوع ريجكت ميشن
اگه توريستي ميخواي بري با لباس هاي اسپرت و شيك بايد بري و اينكه طوري رفتار كني كه طرف بفهمه كه اگه بري كلي پول خرج ميكني اونجا و اين تاثير داره
اگه تجاري ميخواي بري كت و شلوار بايد باشه و همينطور ساعت به دست داشته باش و اينكه كيف اداري داشته باش تا طرف باور كنه كه يك بيزينس من هستي و اين تو جواب بسيار تاثير داره
اژانس ها اكثرشون مدارك جور ميكنند و اينكه ميتونيد از خودشون بگيريد مدارك رو براتون اماده ميكنند و مبلغي ميگيرند در عوضش

درباره پناهندگي در ايتاليا هم عرض كنم كه
اين حرفها صحيح نيست كه اگه با ايتاليا ويزا بگيري بايد تو ايتاليا درخواست بدي من مقصدم انگليس بود البته
و اينكه انگليس به ايتاليا برنميگردونه
بيشتر بستگي به كيس و دلايلت داره اگه دلايلت قوي باشه و مطمئن باشي از كيست تو هر نقطه از شينگن ميتوني درخواست بدي
اينكه برميگردونند به ايتاليا هم هست البته از كشورهاي شينگن اما اون كشور هم بايد بپذيره ديگه كه خوشبختانه ايتاليا كمتر ميپذيره اين جور درخواست هارو و همون كشوري كه رفتيد مجبور ميشه رسيدگي كنه
80 درصد با ويزا ( ايتاليا - فرانسه - يونان ) از كشور خروج ميكنند و اينكه تعداد كمي هميشه بدشانس هستند اما بيشتريها موفق ميشند .

Arad.3

پست توسط Arad.3 » یک شنبه 20 بهمن 1392, 11:00 pm

dariush 83 نوشته شده:اینو واسه این گفتم که واسه مهاجرت کردن باید خیلی مشکلاتو تحمل کرد خیلی خون و دل خورد ولی باید مقاومت کرد من اگه داستان رفتن داداشه خودمو اینجا بنویسم که چطوری زمینی رفت یه جوری به گریه می افتی که محمود کریمیه هفت تیر کش هم نمی تونی اونجوری گریهتو در بیاره.
dariush 83
حق با شما هستش
من يكسري مشكلات دارم به خاطر همين دستو بالم بسته است و نميتونم هرلحظه پيگير باشم مثل اين دوست شما
اما ماشالله چه پر انرژيك بوده اين دوست شما :D
هدف مهمترين گزينست اگه هدف باشه و پشتش همت ويزا كه سهله ميشه به بزرگترين جايگكاه رسيد
بنده هدفو دارم اما متاسفانه اين همتشو زياد ندارم البته دارم تلاشمو ميكنما :)
باز ممنون كه اميدوار كردي

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 21 بهمن 1392, 7:35 pm

iranian عزيز تشكر لازم نيست و وظيفه بود
هركاري كه از دست من بربياد براي شما و ساير دوستان انجام خواهم داد .
شايد برم و اعتراض بزنم هنوز وقت دارم برا اعتراض اما چيز هايي شنيدم كه زياد خوشبين نيستم به مثبت گرفتن از سفارت :(
شما مشخص نكردي كه ويزاي توريستي ميخواي يا تجاري
چون مداركشون فرق ميكنه
سفارت استعلام رو زماني ميگره كه شك كنه
پرينت حساب بانكي رو كه نميشه جعل كرد چون مهر تائيد داره و برچسب رو برگه ميخوره اين از اين
گواهي اشتغال هم كه زياد مساله مهمي نيست ميدوني چرا چون وقتي شما بري و برنگردي هيچ مشكلي براي صادر كننده گواهي پيش نمياد
صادر كننده رو اگه خواستند كه نميخوان اون بنده خدا هم ميگه سر من رو هم كلاه گذاشته و رفته قرار بود برگرده . اين هم از اين
فيش حقوقي نميخواد .
برگه قرارداد كار ميخواد بين شما و كارگزار با ذكر سمت و حقوق و اينكه مهمترين بخشش كه قابل توجه بايد تو برگه نوشته بشه كه چك به مبلغ 300.000.000 ميليون ريال به عنوان ضمانت از شخص دريافت شده
و اينكه اشتباهي كه همه ميكنند قرداد رو روي كاغذ سفيد مينويسن در صورتي كه بايد رو سربرگ نوشته بشه اگه نه ميفهمن كه قرارداد ساختگيه !! و اينكه بايد مهر شخص كارگزار و امضا شخص كارگزار و شخص كار باشه
درمورد اقاي چاوشي هم در اطلاع نيستم اما اگه همين مدارك رو با همين كيفيت اماده كني بله ويزا رو ميدن
مهمترين بخش تو ويزا نوع لباس هست كه واقعا تاثير گذاره و بيشتري ها به خاطر همين موضوع ريجكت ميشن
اگه توريستي ميخواي بري با لباس هاي اسپرت و شيك بايد بري و اينكه طوري رفتار كني كه طرف بفهمه كه اگه بري كلي پول خرج ميكني اونجا و اين تاثير داره
اگه تجاري ميخواي بري كت و شلوار بايد باشه و همينطور ساعت به دست داشته باش و اينكه كيف اداري داشته باش تا طرف باور كنه كه يك بيزينس من هستي و اين تو جواب بسيار تاثير داره
اژانس ها اكثرشون مدارك جور ميكنند و اينكه ميتونيد از خودشون بگيريد مدارك رو براتون اماده ميكنند و مبلغي ميگيرند در عوضش

درباره پناهندگي در ايتاليا هم عرض كنم كه
اين حرفها صحيح نيست كه اگه با ايتاليا ويزا بگيري بايد تو ايتاليا درخواست بدي من مقصدم انگليس بود البته
و اينكه انگليس به ايتاليا برنميگردونه
بيشتر بستگي به كيس و دلايلت داره اگه دلايلت قوي باشه و مطمئن باشي از كيست تو هر نقطه از شينگن ميتوني درخواست بدي
اينكه برميگردونند به ايتاليا هم هست البته از كشورهاي شينگن اما اون كشور هم بايد بپذيره ديگه كه خوشبختانه ايتاليا كمتر ميپذيره اين جور درخواست هارو و همون كشوري كه رفتيد مجبور ميشه رسيدگي كنه
80 درصد با ويزا ( ايتاليا - فرانسه - يونان ) از كشور خروج ميكنند و اينكه تعداد كمي هميشه بدشانس هستند اما بيشتريها موفق ميشند .
ممنون از اطلاعات خوبت استفاده کردم
♥♥♥

Arad.3

پست توسط Arad.3 » دو شنبه 21 بهمن 1392, 10:50 pm

سفارت فرانسه سند واسه ويزا دريافت نميكنه !
و اين جالبه ;)

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 206 مهمان