با ویزای جعلی میشه خارج شد چطوریه خواهش بگید

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
dariush 83

Re: با ویزای جعلی میشه خارج شد چطوریه خواهش بگید

پست توسط dariush 83 » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 7:54 pm

مال باخته نوشته شده:Det är nyaste svensk passoort som mam kan resa var som helst utan att någon skulle reda på

Giltid tom 2018
سارا جون باز من نبودم اینورا پیدات شد؟
آغول منقلتو جمع کن بزن به چاک و گرنه...
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

sephardad

پست توسط sephardad » شنبه 27 اردیبهشت 1393, 3:53 pm

قیمت ویزای لیبل جعلی شینگن و ویزای لیبل انگلیس خواهش قیمتای که دارین رو بگین بدونیم بعید میدونم بیشتر دو هزار یورور باشه
لطفا جوابم رو پیام بدید و این ایمیلمه برای تماس بیشتر kam.shad83@yahoo.com

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » شنبه 27 اردیبهشت 1393, 4:43 pm

داداش این جور چیزا قیمت نداره هرکی یه چیز میگه .ولی من شنیده بودم تو ترکیه یه مدت لیبل های سفارت المان که از خود سفارت به بیرون درز کرده بود واصل بود حول حوش 3000 دلار بود البته به طور خام.
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

bp1987

پست توسط bp1987 » شنبه 27 اردیبهشت 1393, 5:05 pm

اشکان جان شنونده باید عاقل باشه ... خودش یکم فکر کنه می فهمه کی کلاهبرادره کی حرفهای البته حرفه ای که خیلی کم دیدیم
اینا خوراک این یرو جهانبانیه با اینکه گفتن دروغه باز اومده از طرف قیمت ویزا می خواد . . . . .

نمایه کاربر
ashkan-velberg

پست توسط ashkan-velberg » شنبه 27 اردیبهشت 1393, 5:15 pm

داداشی وضعیت ی جوری همه هستش گه همه میخان بمالَن در هم دیگه
همین جوجه ها کسانی هستن که 99درصد کسانی که میخان برن میترسن از اینا

اخه بدبختی ای اینم هست که ادم با چنتا سوال میفهمه چی ب چیه و اکثرشون کسیو نمیتونن تو دام بندازن

پفیوزا نکنید این کارارو عرضه دارید بیرون از اینترنت کلاه برداری کنید

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » شنبه 27 اردیبهشت 1393, 6:21 pm

.اخه من کجا تبلیغ کاری کردم سوال پرسید جواب دادم در حد چیزایی که میدونستم . تمام پست های منو بخونید یه مورد تبلیغ توش نبوده.
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

نمایه کاربر
ashkan-velberg

پست توسط ashkan-velberg » شنبه 27 اردیبهشت 1393, 6:35 pm

اگهمنظورتون منم من شمارو نگفتم من کساییو گفتم که میان اینجا عکس پاس و ویزا میذارن و میخان فرو کن ب ملت من شمارو نگفتم

bp1987

پست توسط bp1987 » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 5:57 am

اصلا من فکر کنم این سپهر داد آدم فروش باشه حواستون بهش باشه 24 ساعته هر وقت من اومدم نت آنلاینه به هر کی هم می رسه شما جاعل و قاچاقبر و .... می خواد .... د نکن این کارا رو آخه چه کاریه .

sephardad

پست توسط sephardad » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 6:01 am

بابا من از کابریم خارج نمیشم چرا تهمت میزنی بخدا ادم فروش نیستم من فحش ناموسی به هر که ادم فروشه

نمایه کاربر
pey.com

پست توسط pey.com » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 7:26 am

بابا ول کنید بیچاره رو ..بهش نمیخوره آدم فروش واینچیزا باشه ..چون من زیاد باهاش چت کردم،فقط مشکلش اینه که یه کمی زیادی عجوله و زود تصمیماش رو عوض میکنه..(البته ببخشید سپهردادجان)
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

مال باخته

پست توسط مال باخته » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 2:54 pm

Det kommer att säljas detta som tjej eller kvinna kan man bruka att åka till sverige så lätt alltså 3000 euro är det billigaste priser för en sådan fint pass

För mer info kontakta
sara_nilson_67@yahoo.se
Vi har så många objekt överallt
پیوست ها
5EA8F769-7032-443E-96BC-1829940E7132.JPG
5EA8F769-7032-443E-96BC-1829940E7132.JPG (312.18 کیلو بایت) مشاهده 5836 مرتبه

s.k

پست توسط s.k » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 3:02 pm

جناب مال باخته چند؟ همین پاس سوئد ی که دار چند؟ وبزا هم میدی؟؟؟ ویزا چند؟؟؟

مال باخته

پست توسط مال باخته » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 3:06 pm

Svensk id kort för 1000 euro alltså man kan resa med detta id kort inom schengen område
پیوست ها
23407AE8-6DB4-4E82-B6BC-59BEC975A0BE.JPG
23407AE8-6DB4-4E82-B6BC-59BEC975A0BE.JPG (358.83 کیلو بایت) مشاهده 5834 مرتبه

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re:

پست توسط iranian » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 10:18 pm

مال باخته نوشته شده:Svensk id kort för 1000 euro alltså man kan resa med detta id kort inom schengen område
این پاس کدام بدبختیه که همینجوری میزااری :D
ببین مگر تو مال باخته نبودی چی شده یهو شدی پاسپورت فروش
ادم عوضی به تو میگنا :lol:
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

sephardad

پست توسط sephardad » چهار شنبه 7 خرداد 1393, 10:25 am

تو رو خدا کمکم کنید من اشنای ندارم یکی معرفی کنید و تلفنشو بدین برم یه ویزای جعلی لیبل یا پاسپورت شباهتی ازش بخرم برم بخدا میخوام یک دو ماه دیگه برم نمیتونم بمونم باید برم چیزی برا موندن ندارم تو رو خدا کمکم کنید من اشنای ندارم خواهش معرفی کنید تو تهران چطوری میتونم ویزای لیبل یا پاسپورت شباهتی گیر بیارم

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » جمعه 9 خرداد 1393, 11:30 pm

sephardad نوشته شده:تو رو خدا کمکم کنید من اشنای ندارم یکی معرفی کنید و تلفنشو بدین برم یه ویزای جعلی لیبل یا پاسپورت شباهتی ازش بخرم برم بخدا میخوام یک دو ماه دیگه برم نمیتونم بمونم باید برم چیزی برا موندن ندارم تو رو خدا کمکم کنید من اشنای ندارم خواهش معرفی کنید تو تهران چطوری میتونم ویزای لیبل یا پاسپورت شباهتی گیر بیارم
کی این چرت پرت ها رو کرده تو مغزت
بچه جان اگر پول داری برو ترکیه راهش پیدا میکنی
گول این ویزا پاس و این چیزها رو نخور
اولین قدم رو بردار اگر خوش شانس باشی بقیه مسیر هم برات باز میشه
فقط این توصیه را از من به یاد داشته باش که بدون تحقیق دنبال چیزی نرو
چون میبینم جدی هستی این حرف رو میزنم یک روز دنبال پاس میگرذی یک روز دنبال ویزا لیبل و ... اول بفهم که چه راهی مطمن تره بعد دنبالش برو
دوم اینکه با افراد با تجربه مشورت کن اگر میخوای بری
سوم به کسی اعتمادنکن مخصوصا برادران ایرانی و افعانی،منطورم ازاعتماد اینه که حواست جمه باشه وگرنه برای رفتن باید یک ایرانی رو پیدا کنی
چهارم وصیت رو بنویس قبل رفتن قاچاقی :D اینو شوخی کردم ولی حداقل امار خودتو به یک دوستی اشنایی کسی بده
پنجم اینکه (این توصیه اختصاصی خودته ) اینقدر پای فیلم های سکسی و سایت های سکسی نشین و اینقدر جلق نزن تا افسرده نشی :lol:
بابا حداقل اگر اینکار رو میکنی مواظب باش ایمیلی راا که در سایت های دیگر گذاشتی تو این سایت نزاری که یک ادم کنجکاوی مثل من بتونه بفهمه این چیزها رو :D
من موندم تو با این ایکیو چطوری میخوای پناهندگی بگیری :D البته امیدوارم بتونی بگیری
در ضمن بچه جان به فکر کیس باش ، اینکه تو چند تا سایت سکسی عضور هستی اینا دلیل نمیشه
باید کیس قوی داشته باشی و حدالمقدرو بتونی مدرکی نشون بدی وگرنه شک نکن نتیجه نمیگیری
برو سرگشت پناهندها رو بخون میبینی بعضی ها حتی دست به خودکشی زدن علتش مشکلات فکر کردی چی بوده؟اونها هم مثل تو جون بودن عمری را تلف کردن اخر سر بهشون جواب منفی دادن و برگشت به ایران
خوب روجیه بالایی میخواد
اونها هم اگر قبل رفتن به این چیزا فکر میکردن سعی میکردن دست پر برن ،
موفق باشی کوچولو ;)
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

اوكراين ويزا

پست توسط اوكراين ويزا » پنج شنبه 15 خرداد 1393, 9:43 pm

عجب مطالبي اينجا ادم ميخونه و نمونه هاي مختلف كذرنامه هاي خارجي رو ميبينه و قيمت ها و روش ها براي رسيدن به اين مقصود رفتن از وطن با هزينه ١٠٠٠٠ دلار

واقعاً انقلاب ما انفجار نور بود كه جوانها رو با كذرنامه هاي مردم ميفرسته خارج و دوري از وطن

bardia1982

پست توسط bardia1982 » شنبه 22 آذر 1393, 7:55 pm

سلام کسی اگه لیبل خام یا با کیفیت سراغ داره خبر بده نیاز مند لیبل شینگن هستم

humanity123

پست توسط humanity123 » یک شنبه 23 آذر 1393, 6:46 pm

Aziz jaan inkaar tazmini nadareh ,behtareh ke ye kareh tazmini ba ye adameh herfehee anjaam bedid !

rah.yab

پست توسط rah.yab » سه شنبه 23 دی 1393, 8:07 pm

salam
dostane aziz ina hame page zadin baraye inke axe ye pass ro bezarin vase chi ke maslan rahnemai konin dostane aziz lope kalam ine ke hame in chiza shero very bish nist
pass tagalobi va in harfa aval ke ba in pasa nemishe rad shod chon tavahomi bish nist man khodam az iran ghachag omadam turkey adam vagti to iran hast fek mikone pass tagalobi va in chiza shodani hast ama dostan ina hich kodom shodani nist asle matlab ine hame kasai ke ma didim raftan uropa hame ghachag raftan aval inke bayad az iran ghachag omad turkey badesham az inja ba ye adam motmaen sohbat kard raft onwar az iran ta inja 800 dolar va az inja ta magsadet italiya 7000 dolar kharj dare dighe entekhabe khodetone bekhaid montazere javabe un bemoni ke shayad 3 sal bekeshe ya inke bekhai kharj koni beri onwar dostani ha ke mitarsan poleshon khorde beshe behtarin rah ine ke pol nadan be kasi aval be magsad beresin bad pol ok konin behtari rahe in rahnemai man bd

شهریار

پست توسط شهریار » شنبه 5 اسفند 1396, 11:30 pm

مال باخته نوشته شده:
چهار شنبه 24 اردیبهشت 1393, 1:51 pm
http://www.turkishairlines.com/en-tr/tr ... f-check-in

در اين لينك به راحتي ميشه فهميد كه صحبتهاي من كاملاً درست هست و بوردينك كارت رو خودتون ميتونيد دريافت كنيد
و بقيه قضيه لو رفتن ويزا هاي جعلي هم از تجربه شخصي خود من هست كه ديدم و لمس كردم و وقتي شما خطاي در كشور تركيه انجام ميدهيد در وحله اول بازجويي و به جرم خروج با مدارك تقلبي طبق قانون جزايي خارجيان محكوم ميشيد ولي بدلايلي تركيه بعد از يكمدتي شما رو ازاد در صورت داشتن مدرك كذرنامه و در غير اينصورت تا مدتي اب خنك و تحويل به ايران در خاتمه از طريق سفارت يا رد مرز كردن مستقيم
برادرم پریروز جلوی خرطومی دستگیر شد کی ازادش میکنن مدارک پاس ایرانی داذه، دیپورت میشه یا میتونه بمونه ترکیه؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 178 مهمان