اطلاعات در مورد یونان

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
karen

اطلاعات در مورد یونان

پست توسط karen » دو شنبه 30 تیر 1393, 9:28 pm

سلام دوستان من حدودا یکماه و نیم میشه که رسیدم یونان .البته این دیگه آخرین راهی بود که انتخاب کردم برای رسیدن به انگلیس چون از هر راهی که امتحان کردم نشد بیام و در کل شما هم اگه دیدید هیچ راهی وجود نداره برای اومدن گزینه آخرتون این باشه که بیاید یونان چون واقعا سخته اومدن تا اینجا. حالا به هر حال ویژگی مثبتشو فقط میشه اینو گفت که یونان از دوبلین خارج شده و بر نمیگردونن. و اگر بتونی برگه unبگیری که چهار ماه اقامت یونانو داری اونموقع هر چند باری که اقدام به خروج از یونان کنی و بگیرنت بدون هیچ حرفی ولت میکنن ولی اگه unنداشته باشی18ماه باید بری زندان. در کل دوستان خوشحال میشم اگه بتونم تجربیاتمو با بقیه به اشتراک بگذارم.
هرکی هر سوالی از یونان داره بپرسه.

ghago

Re: اطلاعات در مورد یونان

پست توسط ghago » دو شنبه 30 تیر 1393, 9:49 pm

دادا سلام.میشه بگی چطوری رفتین یونان؟تازه من دو هفته پیش ترکیه بودم با دوستم من بدلیل اینکه پول کم اوردم برگشتم ایران و دارم پول ردیف میکنم برگردم بیام ولی دوستم از طریق دریا رفت جزیره و بعد پنج روز توو کمپ جزیره برگه شش ماهه ترک خاک یونان بهش دادن و الانم اتن هست.شما چطور رفتین؟

نمایه کاربر
Amirkian

پست توسط Amirkian » سه شنبه 31 تیر 1393, 5:40 am

با تشكر از كارين،داداش از تركيه چجوري به يونان رفتي؟
رفتنش الان راحت تر شده؟
آدم پرون راحت ميشه پيدا كرد؟
ابنجور كه ميگن اگه تو يونان بگيرن آدمو،به كمپايي انتقال ميدن كه در عمل مشابه زندانه،و معلوم نميشه كي آدمو ول ميكنن،درسته؟
اگه اونجا تونستي از اين شرايط خلاص بشي،آيا ميشه بقيه راه راحت رفت؟
راستي چقدر هزينه ميخواد از تركيه تا يونان؟
از كدوم منطقه يا شهر بايد آدم پرون پيدا كرد؟
با تشكر :idea:
...و تو از خودت سوال ميكني،چرا آدم فراموش ميكنه،
چرا آدم بهش باور نداره،كه هميشه مثل يك پرنده آزاده
و در حقيقت ميتونه پرواز كنه.

karen

پست توسط karen » سه شنبه 31 تیر 1393, 9:59 am

ghago نوشته شده:دادا سلام.میشه بگی چطوری رفتین یونان؟تازه من دو هفته پیش ترکیه بودم با دوستم من بدلیل اینکه پول کم اوردم برگشتم ایران و دارم پول ردیف میکنم برگردم بیام ولی دوستم از طریق دریا رفت جزیره و بعد پنج روز توو کمپ جزیره برگه شش ماهه ترک خاک یونان بهش دادن و الانم اتن هست.شما چطور رفتین؟
یونان بیش از300 تا جزیره داره که خیلی از اونها فاصله چندانی با ترکیه نداره و میشه از اونها وارد یونان شد . حالا اینکه چه جزیره ای باشه بستگی به انتخابت داره مثلا از ازمیر بخوای بری یونان حتما باید با قاچاقچی بری چون مسافتش خیلی زیاده و باید با قایق موتوری بری .ولی من از بدروم رفتم جزیره کس یونان که حدودا 12کیلومتر فاصله داره و میشه از طرف بدروم ترکیه جزیره کس رو ببینی. از بدروم کمتر دیدم کسی با قاچاقچی بیاد و معمولا هرکسی خودش قایق بادی میخره با یه پارو و جلیقه نجات و شب حدودای ساعت 11یا12میزنه به آب و میاد جزیره ((قیمت یه قایق دونفره نهایت250لیر میشه)).که معمولا تا برسی به آبهای یونان گشت ناتو میاد بالا سرت و میگیرتت و میبرتت جزیره. من خودم سه روز توو زندان بودم و بعد بهم یه برگه ترک خاک دادن که یکماهه بود و آزادم کردن که بعدش رفتم بلیط کشتی رو گرفتم که قیمتش 51/5یورو بود و رفتم آتن و بعد رفتم unتوو خیابون کاتحاکی و یه برگه 4 ماهه اقامت یونان گرفتم.

karen

پست توسط karen » سه شنبه 31 تیر 1393, 10:16 am

Amirkian نوشته شده:با تشكر از كارين،داداش از تركيه چجوري به يونان رفتي؟
رفتنش الان راحت تر شده؟
آدم پرون راحت ميشه پيدا كرد؟
ابنجور كه ميگن اگه تو يونان بگيرن آدمو،به كمپايي انتقال ميدن كه در عمل مشابه زندانه،و معلوم نميشه كي آدمو ول ميكنن،درسته؟
اگه اونجا تونستي از اين شرايط خلاص بشي،آيا ميشه بقيه راه راحت رفت؟
راستي چقدر هزينه ميخواد از تركيه تا يونان؟
از كدوم منطقه يا شهر بايد آدم پرون پيدا كرد؟
با تشكر :idea:
سلام دوست من.بعضی از سوالهاتون با اون دوستمون مشابه بود جواب دادم بعضی دیگه رو که نپرسیدن جواب میدم.
اگه بگیرن که به کمپهایی میبرن که از زندان بدتره و مثل فاضلاب میمونه ولی نگران نباش چون نهایت 3تا 5روز بیشتر اونجا نگهت نمیدارن.البته این درباره جزیره کس صدق میکنه بقیه جزیره ها رو نمیدونم.
بعد که ولت کردن زود با اولین کشتی بلیط میگیری واسه آتن و خودتو میرسونی به unخیابان کاتحاکی و درخواست پناهندگی میدی.که وقتی اون کارت unرو بگیری دیگه اگه صدبار هم بخوای از هرطریقی بری جلو چه هوایی و چه زمینی اصلا زندانی نداره و اگه هوایی باشه پاسپورتتو میگیره و میگه گمشو و اگه زمینی باشه ولت میکنه و میگه برگرد. ولی اگه اون برگهunرو نداشته باشی 18ماه حداقل میندازنت توی زندانی که صدبرابر از جزیره کس بدتره.
هزینه ترکیه تا یونان رو من از دوستام که قبلا اومدن شنیدم چقدره ولی من خودم با دوستم بدون قاچاقچی اومدیم ولی هزینش فک کنم از بدروم 1500دلار باشه و زمینی از ادیرنه2000یا2500یورو باشه. ولی از من میشنوید دوسه نفر رفیق بشید و خودتون بیاید چون قاچاقچی حرومزاده و کلاهبردار خیلی بیشتر از قاچاقچی واقعی هست.
توو خود یونان هم که رسیدید یه بار که برید پارک ویکتوریا انقد پاکستانی و افغانی و ایرانی میبینید که میتونید راحت قاچاقچی پیدا کنید . که فقط با خوابوندن پول توو صرافی کار کنید. اینجا چندتا صرافی افغانی و ایرانی هست که میشه اعتماد کرد.

ghago

پست توسط ghago » سه شنبه 31 تیر 1393, 12:04 pm

دادا دمت گرم.خیلی اقایی .به امید خدا ما پنج نفریم خودمون میخاییم بیاییم.راستی بیاییم بدروم اونحا قایق موتوری پنج نفره میشه خرید؟قیمتش چقدره؟اوقتی میخاییم به اب بزنیم گشت ساحلی ترکیه نمیگیره؟نقطه ای داره واسه قایق انداختن؟ قایق پارویی قیمتش چنده؟ممنون میشم جواب بدین.خاستی توو اتن کسی هست مطمن باشه بندازتت جلو.شمارشو خاستی بهت میدم برو ببینش

karen

پست توسط karen » سه شنبه 31 تیر 1393, 12:46 pm

ghago نوشته شده:دادا دمت گرم.خیلی اقایی .به امید خدا ما پنج نفریم خودمون میخاییم بیاییم.راستی بیاییم بدروم اونحا قایق موتوری پنج نفره میشه خرید؟قیمتش چقدره؟اوقتی میخاییم به اب بزنیم گشت ساحلی ترکیه نمیگیره؟نقطه ای داره واسه قایق انداختن؟ قایق پارویی قیمتش چنده؟ممنون میشم جواب بدین.خاستی توو اتن کسی هست مطمن باشه بندازتت جلو.شمارشو خاستی بهت میدم برو ببینش
اونجا اصلا با قایق موتوری نمیشه رفت چون تا صدای موتورش بیاد گارد ساحلی میریزه رو سرت.
باید قبل از اینکه میخواید بزنید توو آب خوب مکان حرکت گاردساحلی رو چک کنید و وقتی دور شدن بزنید به آب قایقو .
بله نقطه ای داره که قبلش برید ببینید و بعد یکی دو روز بعد حرکت کنید الان عکسش رو توو گوگل مپ میزارم اینجا ولی حتما باید برید ببینید تا متوجه بشید. این مکان یه ساحل ماسه ای بکره که دقیقا روبه روی یک فانوس دریایی که 100 متر باهاش فاصله داره قرار گرفته .فانوس توو یک جزیره ی خیلی کوچیک رو به روی نقطس. قیمت قایق پارویی بستگی به کیفیتش داره و اندازش ما یه قایق دونفره با پارو و جلیغه رو خریدیم 250لیر که خداییش عالی بود .
نه داداش دمت گرم نیازی به کسی ندارم برای جلو رفتن اینجا با یه نفر به توافق رسیدم و در موردشم تحقیق کردم کارش درسته هوایی میفرسته.

karen

پست توسط karen » سه شنبه 31 تیر 1393, 12:51 pm

اینم عکس گوگل مپ
پیوست ها
Screenshot_2014-07-22-15-32-29.png
پشت هتله
Screenshot_2014-07-22-15-32-29.png (315.79 کیلو بایت) مشاهده 14162 مرتبه

karen

پست توسط karen » سه شنبه 31 تیر 1393, 12:52 pm

عکس گوگل مپ
پیوست ها
Screenshot_2014-07-22-15-32-37.png
Screenshot_2014-07-22-15-32-37.png (197.21 کیلو بایت) مشاهده 14162 مرتبه

karen

پست توسط karen » سه شنبه 31 تیر 1393, 12:53 pm

گوگل مپ
پیوست ها
Screenshot_2014-07-22-15-32-54.png
Screenshot_2014-07-22-15-32-54.png (104.35 کیلو بایت) مشاهده 14162 مرتبه

karen

پست توسط karen » سه شنبه 31 تیر 1393, 12:54 pm

گوگل مپ
پیوست ها
Screenshot_2014-07-22-15-33-04.png
Screenshot_2014-07-22-15-33-04.png (60.85 کیلو بایت) مشاهده 14162 مرتبه

rezaranjbaran

پست توسط rezaranjbaran » سه شنبه 31 تیر 1393, 1:00 pm

خب هدفت از این پستهایی که میزاری چیه ؟
آیا میخوای دیگرانو روشن کنی یا هدف دیگه ای داری؟
من نمیخوام تیریپ دعوا وردارم چون حسش نیست ولی برام جای سوال داره که هدف نهاییت از این تاپیک چیه.
در ضمن مگر شما نبودی که اون اوئلی که من توی این فروم پست "زن کارمند" گذاشتم سریعا بهم پیغام دادی و گفتی که پاس اروپایی خریدی و تا دو هفته بعد هم عازم انگلیس هستی.
شما که پاس اروپایی داشتی و به قول خودت چند هزار یورو هم بابتش پول داده بودی , چطوری سر از قاچاقی رفتن در آوردی ؟

لطفا مودبانه و شاعرانه به این پرسش من پاسخ بده تا خدایی نکرده دهن واز نکنیم و به هم پرونیم. آخه ماه رمضونه !!!!!

ghago

پست توسط ghago » سه شنبه 31 تیر 1393, 1:24 pm

دادا سرکار گذاشتی مارو دمت گرم.اگه راست میگی الان اتنی شمارتو برام خصوصی بزار بزنگم بهت

karen

پست توسط karen » سه شنبه 31 تیر 1393, 2:29 pm

آره سر کارت گذاشتم واقعا چقدر بدبختی که وقتی ینفر داره رایگان تجربیاتشو بهت میگه و راهنماییت میکنه انقدر بیشعوری که اینجوری صحبت میکنی.

karen

پست توسط karen » سه شنبه 31 تیر 1393, 2:37 pm

انقدر درمورد راه اطلاعات داشتم که میتونستم اینجا ریز به ریز توضیح بدم از خود ایران تا یونانو . ولی هر چیزی لیاقت میخواد...متاسفم واسه خودم...
آقای ادمین امیدوارم یه نگاهی به وضعیت و سطح دانایی کاربرای سایت بکنی که از سال 2010به اینطرف هرکس که اطلاعات و تجربیات واقعی و عینی از پناهندگی داشت و قصد اشتراک گذاشتنش رو داشت چند نفر نخاله باعث دلسرد شدنش شدن و دیگه به این سایت برنگشته. و نتیجش میشه امسال که میبینی این سایت اصلا فروغ گذشته رو نداره

نمایه کاربر
Amirkian

پست توسط Amirkian » سه شنبه 31 تیر 1393, 4:03 pm

karen نوشته شده:
ghago نوشته شده:دادا سلام.میشه بگی چطوری رفتین یونان؟تازه من دو هفته پیش ترکیه بودم با دوستم من بدلیل اینکه پول کم اوردم برگشتم ایران و دارم پول ردیف میکنم برگردم بیام ولی دوستم از طریق دریا رفت جزیره و بعد پنج روز توو کمپ جزیره برگه شش ماهه ترک خاک یونان بهش دادن و الانم اتن هست.شما چطور رفتین؟
یونان بیش از300 تا جزیره داره که خیلی از اونها فاصله چندانی با ترکیه نداره و میشه از اونها وارد یونان شد . حالا اینکه چه جزیره ای باشه بستگی به انتخابت داره مثلا از ازمیر بخوای بری یونان حتما باید با قاچاقچی بری چون مسافتش خیلی زیاده و باید با قایق موتوری بری .ولی من از بدروم رفتم جزیره کس یونان که حدودا 12کیلومتر فاصله داره و میشه از طرف بدروم ترکیه جزیره کس رو ببینی. از بدروم کمتر دیدم کسی با قاچاقچی بیاد و معمولا هرکسی خودش قایق بادی میخره با یه پارو و جلیقه نجات و شب حدودای ساعت 11یا12میزنه به آب و میاد جزیره ((قیمت یه قایق دونفره نهایت250لیر میشه)).که معمولا تا برسی به آبهای یونان گشت ناتو میاد بالا سرت و میگیرتت و میبرتت جزیره. من خودم سه روز توو زندان بودم و بعد بهم یه برگه ترک خاک دادن که یکماهه بود و آزادم کردن که بعدش رفتم بلیط کشتی رو گرفتم که قیمتش 51/5یورو بود و رفتم آتن و بعد رفتم unتوو خیابون کاتحاکی و یه برگه 4 ماهه اقامت یونان گرفتم.
آقاي كارين عزيز،چطور ميشه كه ١ قايق رو با جايقه بقيمت ٢٥٠ لير خريد؟يعني ١٥٠ هزار تمن؟
انقد همه چيز راحته؟
اگه ميشه بيشتر توضيح بديد!
...و تو از خودت سوال ميكني،چرا آدم فراموش ميكنه،
چرا آدم بهش باور نداره،كه هميشه مثل يك پرنده آزاده
و در حقيقت ميتونه پرواز كنه.

mortezanl

پست توسط mortezanl » سه شنبه 31 تیر 1393, 6:41 pm

آقای کارن چرا اینقدر در مورد رفتن به یونان با قایق پارویی داری راحت صحبت می کنی مگه رفتن از ترکیه به جزایر یونان بدون مدارک با اون گشت ساحلی قدرتمند ترکیه و یونان به همین راحتیه که تو گوگل مپ تصویرشو کشیدی مرد حسابی داری در مورد مرز یک کشور صحبت می کنی انگار داری به مردم میگی از بازار برن دروازه غار آقایونی که میگن 5 نفریم داریم میریم حتما منتظر زندانی و کتک خوردن از طرف گارد ساحلی و نیروهای مرزبانی و نیروی دریایی 2 کشور باشید واقعا مردم ما به کجا رسیدند که هر دروغ دونگی را به این سادگی باور می کنند

mortezanl

پست توسط mortezanl » سه شنبه 31 تیر 1393, 6:45 pm

هیچ مسیری را بدون گرفتن ویزا یا قاچاقچی کاربلد راه نیفتید بیایید که فقط خودتونو به خطر میندازید به هیچ نتیجه ای هم نمی رسید هرکی هم که میگه خودم رفتم فقط زر میزنه قپی الکیه سعی کنید منطقی باشید و هر کی هر چی میگه اینقدر راحت قبول نکنید این راهی که این آقا به شما گفته راه مرگه نه یونان

mortezanl

پست توسط mortezanl » سه شنبه 31 تیر 1393, 6:49 pm

یونان گه ترین مسیر برای رسیدن به اروپاست که جز آوارگی و بدبختی برای پناهنده نتیجه ای ندارد راحت هم که واردش بشی با هزار بدبختی و دربدری باید شانس بیاری از این کشور زنده خارج بشی

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 31 تیر 1393, 7:56 pm

mortezanl نوشته شده:هیچ مسیری را بدون گرفتن ویزا یا قاچاقچی کاربلد راه نیفتید بیایید که فقط خودتونو به خطر میندازید به هیچ نتیجه ای هم نمی رسید هرکی هم که میگه خودم رفتم فقط زر میزنه قپی الکیه سعی کنید منطقی باشید و هر کی هر چی میگه اینقدر راحت قبول نکنید این راهی که این آقا به شما گفته راه مرگه نه یونان یونان گه ترین مسیر برای رسیدن به اروپاست که جز آوارگی و بدبختی برای پناهنده نتیجه ای ندارد راحت هم که واردش بشی با هزار بدبختی و دربدری باید شانس بیاری از این کشور زنده خارج بشی
خودت چه مسیری را پیشنهاد میکنی دوست عزیز
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

alireza.ph

پست توسط alireza.ph » سه شنبه 31 تیر 1393, 8:57 pm

dostan inghadr dastano jenaeish nakonin dostaye khodam 2 sal pish ba hamin vazi ke karen goft raftan ba hamon ghayegh paroei hich moshkeliam vasashon pish nayomad karen jan age lotf koni on kesi ke to aten mikhad beferestadet englis ya harjaye dige bem moarefi konid khili mamnoon misham to payam khosoi beferesti khili khobe

mortezanl

پست توسط mortezanl » سه شنبه 31 تیر 1393, 11:13 pm

alireza.ph نوشته شده:dostan inghadr dastano jenaeish nakonin dostaye khodam 2 sal pish ba hamin vazi ke karen goft raftan ba hamon ghayegh paroei hich moshkeliam vasashon pish nayomad karen jan age lotf koni on kesi ke to aten mikhad beferestadet englis ya harjaye dige bem moarefi konid khili mamnoon misham to payam khosoi beferesti khili khobe
جنایی نیست دقت کن 2 سال 3 سال پیش هم به این راحتی نمی شد در کل موضوع به این سادگی هم که فکر میکنی نیست یونان مسیر جالبی برای ورود به پناهنده ها روزی روزگاری بود یادش بخیر الان نه رسیدن مهم نیست تو میری برسی که از اونجا بری درسته؟ ولی با بدبختی بعد از 2 تا 3 بار نهایت میری کلی هم ضررمالی و روحی کردی بهترین روش برای ورود به اروپا از کشورهای غیراروپایی هست برادر من از هند اومد هلند آفریقاییها از شمال آفریقا خودشونو می رسونند ایتالیا شما از هرجا وارد میشی سعی کنید اصلا از یونان وارد نشید من به چشم دیدم اونجا با چه مصیبتی مردم روزگار سر می کنند باید ببینی تا باورت بشه یونان آکروپلیس نیست برای شما که برید سفر تفریحی مثل گذرگاه رفح میمونه بندرکاله هم تموم شد دیگه نمیشه رفت محاله بابا این راهها زاغارت شده رفته گذشت اون روزا که کیلویی میشد وارد اروپا شد دنبال راه درستش باشید از ما گفتن

karen

پست توسط karen » سه شنبه 31 تیر 1393, 11:27 pm

Amirkian نوشته شده:
karen نوشته شده:
آقاي كارين عزيز،چطور ميشه كه ١ قايق رو با جايقه بقيمت ٢٥٠ لير خريد؟يعني ١٥٠ هزار تمن؟
انقد همه چيز راحته؟
اگه ميشه بيشتر توضيح بديد!
داداش انگار از قیمت لیر خبر نداری!!!!!
الان هر لیر 1500تا 1600تومنه بعدشم قایقی که ما خریدیم دونفره بود که مخصوص یک بزرگسال و یک کودک بود که ما دوتا بزرگسال نشستیم داخلش . و اومدیم هرچی بزرگتر بشه ویا کیفیت قایق بیشتر بشه قیمتم بیشتر میشه. این راه سخت ترین راهه من هیچوقت نگفتم راحته.من گفتم اگر هیچ راهی نبود به عنوان آخرین راه از این طریق اقدام کنید

karen

پست توسط karen » سه شنبه 31 تیر 1393, 11:51 pm

mortezanl نوشته شده:آقای کارن چرا اینقدر در مورد رفتن به یونان با قایق پارویی داری راحت صحبت می کنی مگه رفتن از ترکیه به جزایر یونان بدون مدارک با اون گشت ساحلی قدرتمند ترکیه و یونان به همین راحتیه که تو گوگل مپ تصویرشو کشیدی مرد حسابی داری در مورد مرز یک کشور صحبت می کنی انگار داری به مردم میگی از بازار برن دروازه غار آقایونی که میگن 5 نفریم داریم میریم حتما منتظر زندانی و کتک خوردن از طرف گارد ساحلی و نیروهای مرزبانی و نیروی دریایی 2 کشور باشید واقعا مردم ما به کجا رسیدند که هر دروغ دونگی را به این سادگی باور می کنند
دوست من . من هیچوقت نگفتم این مسیر مسیر راحت و آسونیه بر عکس میگم که این مسیر یکی از سختترین مسیرهاست. دلیل اینکه من و دوستم خودم اومدیم این بود که قاچاقچی پولمونو خورد و بخاطر همین خودمون اومدیم و الانم چون میدونم مسیر و نقطه حرکت چطوریه دوست داشتم این اطلاعاتمو با کسانی که به این اطلاعات نیاز دارن به اشتراک بگذارم و بتونم کمکشون کنم. در ضمن در مورد حد فاصل بین دو مرز ترکیه و یونان((بدروم_جزیره کس)) باید بگم درست میگی شما کار راحتی نیست ولی اگر کارهایی که میگم رو انجام بدید مینونید گارد ساحلی ترکیه رو رد کنید و برید توو آبهای یونان که اونجا اگر گارد ناتو که از مرزهای یونان حفاظت میکنه بیاد بالای سرت که احتمال99,9درصد میاد اونجا شروع میکنی میگی انا سوریه .انا سوریه و یکم الکی گریه کن که رد مرزت نکنه))ولی تا پاتو گذاشتی توو جزیره میگی افغانی هستی و اونا اشتباهی شنیدن سوریه ای هستی)) وبعد سوار قایقشون میکنتت.البته با دستبند و میبرتت توی یک کلیسا که پایینش زندانه و بعد سه روز ((ما سه روز زندان بودیم)) تا یک هفته یه برگه ترک خاک 30 روزه بهت میدن و آزادت میکنن. درضمن با اینکه من خیلی شنیده بودم که پلیس یونان میزنه و سیاهت میکنه . خداوکیلی من حداقل توو جزیره کس هیچ بی احترامیی ندیدم از طرف پلیس .شاید این شانس ما بوده.

karen

پست توسط karen » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 12:03 am

mortezanl نوشته شده:یونان گه ترین مسیر برای رسیدن به اروپاست که جز آوارگی و بدبختی برای پناهنده نتیجه ای ندارد راحت هم که واردش بشی با هزار بدبختی و دربدری باید شانس بیاری از این کشور زنده خارج بشی
کاملا با این دوستمون موافقم یونان یکی از بدترین کشورهاست توو اروپا .و اینجا پر است از افغانی و پاکستانی و سور و عراق و ... دوستان عزیز اگر میتونید بصورت قانونی از طریق ویزا گرفتن بیاید اروپا یه لحظه معطل نکنید و برای ویزا اقدام کنید چون من تا رسیدن به یونان خیلی سختی کشیدم.اما سختی راه بنظر من تا زمانیه که برسی آتن و بری unبرگه 4ماه اقامتو بگیری که وقتی اونو بگیری دیگه اگر واقعا قصد جلو رفتن داشته باشی میتونی بری.چون اگر هزار بارم در راه خروج غیرقانونی از یونان بگیرنت و برگه unنشون بدی همونجا ولت میکنن چه هوایی بخوای بری چه زمینی و چه دریایی با کشتی و چه با قطار و.... ولی خدایی نکرده اگر unرو نگیری و در راه خروج بگیرنت حداقل 18 ماه میفرستنت زندانی که از فاضلاب بدتره.

karen

پست توسط karen » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 12:12 am

درضمن اینم بگم که فکر موندن توو یونان و کار کردنم از توو ذهنتون بیارین بیرون چون اینجا سه مدل کار هست برای ایرانیها و کلا مهاجرین
با عرض معذرت:1,گی((کون دادن و کون کردن با پیرمرد)) که اگه یبار بری پارک الکساندرا .ایرانی زیاد میبینی که از بدبختی و بی پولی دارن اینکارو میکنن.
2.پخش تراکت و تبلیغات
3.بیکاری
حقوق گزینه یک و دو در ماه به چیزی حدود 500 یورو میشه که خیلی کمه.
پس اگه قصد اومدن به یونانو داشتین فقط به فکر حرکت به سمت جلو باشین

karen

پست توسط karen » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 12:28 am

alireza.ph نوشته شده:dostan inghadr dastano jenaeish nakonin dostaye khodam 2 sal pish ba hamin vazi ke karen goft raftan ba hamon ghayegh paroei hich moshkeliam vasashon pish nayomad karen jan age lotf koni on kesi ke to aten mikhad beferestadet englis ya harjaye dige bem moarefi konid khili mamnoon misham to payam khosoi beferesti khili khobe
دوست من درسته حرفای شما هرشب تعداد زیادی از این طریق خودشونو میرسونن به جزایر یونان ولی این راه در کل سختیای خودشو داره که بنظر من باید آخرین گزینه برای حرکت این مسیر باشه. من مدت زیادی در ایران تلاش کردم برای خروج ولی هیچ راهی نتونستم پیدا کنم .حتی چندبار پولمو خوردن که بعد مجبور شدم از این طریق اقدام کنم.
در رابطه با شماره قاچاقچی هم باید بگم متاسفانه نمیتونم شماره ای از ایشون براتون بفرستم و فکر نمیکنم اصلا بتونی ازش برای اومدن استفاده کنی چون فقط از یونان میزنه برای هرجایی که بخوای و از ایران کار نمیکنه در ضمن اگر قصدت اومدن به یونان باشه اصلا فکر قاچاقچی پیدا کردن نباش که حالا فکر کنی میای یونان و بعد کسی نیست ببرتت جلو .چون وقتی برسی آتن دوبار که بری توو محله مهاجرا که سمت پارک ویکتوریاس خودت میتونی قاچاقبر درست حسابی پیدا کنی چون چندتا قاچاقچی هستن خیلی معروفن اینجا و همه میشناسنشون که بالای ده ساله مسافر میبرن . پس نیازی به معرفی قاچاقچی از طریق من نیست.
ولی الان من راههایی تحقیق کردم که میشه از طریق یونان به سمت جلو رفت رو کامل با قیمتاش براتون میگم که اگه اومدین اینجا و کسی خواست قیمت بالا بهتون بده یوقت سرتون کلاه نره

karen

پست توسط karen » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 12:55 am

دوستان عزیز راههایی که الان دارم میگم برای خروج از یونانه و رفتن به سمت اروپا هست و من به همراه قیمتاش که اینجا عرف هست میگم .فقط و فقط بخاطر اینکه اگر روزی کارتون به اینجا خورد یا میخوایید الان بیاید و برای پولتون میخواد برنامه ریزی کنید دارم میگم و هیچ کسیو نمیشناسم برای معرفی به شما به عنوان قاچاقچی.
1.راه هوایی قیمتش با قاچاقچی3500یورو هست که پولو میخوابونی صرافی و قاچاقچی انقدر میفرستت تا رد شی.
2.راه هوایی گارانتی قیمتش 4000تا 4500یورو هست که قاچاقچی هر مدل پاسی که برات میزنه مثلا پاس بلغاری باهات یه نفر اهل بلغارستان رو باهات میفرسته تا مقصد.
3.زمینی از طریق کمونیزیا((ایگومنیتسا)) و پاترا: این دو مرز آبی مرزی هست که کشتی های باربری با آن به ایتالیا میروند که بار اون کشتیها کامیونها هستند که قاچاقچی هرجور شده میکنتت توی کامیون و میفرستت تو کشتی که البته این راه یکم سختی داره و از درجه خطرناک تری برخورداره اما اگر بگیرنت و برگهunداشته باشی ولت میکنن.قیمت این راه 800یورو هست و برای پیدا کردن قاچاقچی فقط باید برید توو اون دوتا شهر یکم تاب بخورین اون قاچاقچیا خودشون میان جلوت ازت میپرسن مسافر کی هستی
3.زمینی رفتن از طریق جنگل .که بیشتر افغانیها اینکار رو انجام میدن و یکم سختتره بخاطر مسافت ولی قیمتاشون از2500شروع میشه تا گرونترینشون که3500 یورو باشه
4.ناخدای کشتیهایی مسافرتی که میرن ایتالیا میدونن و تو رو میبرن توو کشتی و مثل بقیه مسافرا میری میشینی توو کشتی و وقتی رسیدن ایتالیا و همه پیاده شدن خودش از کشتی خارجت میکنه.که این روش باید شانس بیاری که قاچاقچیی که با اون ناخدا کشتی اینجوری کار میکنه رو پیدا کنی قیمت این روش نهایت2000یورو هست.

از طریق کشتی و هوایی هم خودت میتونی بری جلو که باید خودت پاسپورت بگیری و خودت چنج کنی و بری فرودگاه یا ترمینال مسافربری دریایی که اگر رد شدی خوشبحالت و اگر رد نشدیپولت پریده. در کل اینجا میشه با حدودا 700.800یورو یه پاسپورت و آی دی کارت اروپایی چنج کرد ولی توصیه من به شما اینه حتما با قاچاقچی کار کنید توو یونان چون صد بار هم گیر کنین میفرسته تا رد شین.
هزارتا راه دیگه هم هست وای این راهها الان بهترین راهها هستن

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 2:09 am

mortezanl نوشته شده:
جنایی نیست دقت کن 2 سال 3 سال پیش هم به این راحتی نمی شد در کل موضوع به این سادگی هم که فکر میکنی نیست یونان مسیر جالبی برای ورود به پناهنده ها روزی روزگاری بود یادش بخیر الان نه رسیدن مهم نیست تو میری برسی که از اونجا بری درسته؟ ولی با بدبختی بعد از 2 تا 3 بار نهایت میری کلی هم ضررمالی و روحی کردی بهترین روش برای ورود به اروپا از کشورهای غیراروپایی هست برادر من از هند اومد هلند آفریقاییها از شمال آفریقا خودشونو می رسونند ایتالیا شما از هرجا وارد میشی سعی کنید اصلا از یونان وارد نشید من به چشم دیدم اونجا با چه مصیبتی مردم روزگار سر می کنند باید ببینی تا باورت بشه یونان آکروپلیس نیست برای شما که برید سفر تفریحی مثل گذرگاه رفح میمونه بندرکاله هم تموم شد دیگه نمیشه رفت محاله بابا این راهها زاغارت شده رفته گذشت اون روزا که کیلویی میشد وارد اروپا شد دنبال راه درستش باشید از ما گفتن
کسی که جونش در خطره از روی اتیش هم رد میشه -
گوش به حرف این شغال ها ندید
اینها میان در سایت موج منفی میفرستن یا اطلاعات غلط میدن (بعد با یک ایدی دیگه قاچاقبر مطمن معرفی میکنن یا دنبال همسفر میگردن با معرفی یک قاچاقبر به اصطلاح مطمن که ابجی و داداشش رو قبلا فرستاده :D )
وقتی هم میپرسی راه پیشنهادی خودت چیه یونان که بده ! حرفی برای گفتن نداره فقط میاد اینجا داستان تخیلی تعریف میکنه

گشاد :lol:
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 2:22 am

karen نوشته شده:دوستان عزیز راههایی که الان دارم میگم برای خروج از یونانه و رفتن به سمت اروپا هست و من به همراه قیمتاش که اینجا عرف هست میگم .فقط و فقط بخاطر اینکه اگر روزی کارتون به اینجا خورد یا میخوایید الان بیاید و برای پولتون میخواد برنامه ریزی کنید دارم میگم و هیچ کسیو نمیشناسم برای معرفی به شما به عنوان قاچاقچی.
1.راه هوایی قیمتش با قاچاقچی3500یورو هست که پولو میخوابونی صرافی و قاچاقچی انقدر میفرستت تا رد شی.
2.راه هوایی گارانتی قیمتش 4000تا 4500یورو هست که قاچاقچی هر مدل پاسی که برات میزنه مثلا پاس بلغاری باهات یه نفر اهل بلغارستان رو باهات میفرسته تا مقصد.
3.زمینی از طریق کمونیزیا((ایگومنیتسا)) و پاترا: این دو مرز آبی مرزی هست که کشتی های باربری با آن به ایتالیا میروند که بار اون کشتیها کامیونها هستند که قاچاقچی هرجور شده میکنتت توی کامیون و میفرستت تو کشتی که البته این راه یکم سختی داره و از درجه خطرناک تری برخورداره اما اگر بگیرنت و برگهunداشته باشی ولت میکنن.قیمت این راه 800یورو هست و برای پیدا کردن قاچاقچی فقط باید برید توو اون دوتا شهر یکم تاب بخورین اون قاچاقچیا خودشون میان جلوت ازت میپرسن مسافر کی هستی
3.زمینی رفتن از طریق جنگل .که بیشتر افغانیها اینکار رو انجام میدن و یکم سختتره بخاطر مسافت ولی قیمتاشون از2500شروع میشه تا گرونترینشون که3500 یورو باشه
4.ناخدای کشتیهایی مسافرتی که میرن ایتالیا میدونن و تو رو میبرن توو کشتی و مثل بقیه مسافرا میری میشینی توو کشتی و وقتی رسیدن ایتالیا و همه پیاده شدن خودش از کشتی خارجت میکنه.که این روش باید شانس بیاری که قاچاقچیی که با اون ناخدا کشتی اینجوری کار میکنه رو پیدا کنی قیمت این روش نهایت2000یورو هست.

از طریق کشتی و هوایی هم خودت میتونی بری جلو که باید خودت پاسپورت بگیری و خودت چنج کنی و بری فرودگاه یا ترمینال مسافربری دریایی که اگر رد شدی خوشبحالت و اگر رد نشدیپولت پریده. در کل اینجا میشه با حدودا 700.800یورو یه پاسپورت و آی دی کارت اروپایی چنج کرد ولی توصیه من به شما اینه حتما با قاچاقچی کار کنید توو یونان چون صد بار هم گیر کنین میفرسته تا رد شین.
هزارتا راه دیگه هم هست وای این راهها الان بهترین راهها هستن
خوب کارن خانم یک توضیح بده در مورد این
.راه هوایی گارانتی قیمتش 4000تا 4500یورو هست

خوب این قاچاقبری که کارش تضمینی هست چطوری میشه بهش اعتماد کرد
چه تضمینی هست ؟ یعنی حاضره پول را بعد رسیدن بگیره ؟

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 2:35 am

کارن اینباکس خودت را چک کن :arrow:

karen

پست توسط karen » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 8:05 am

iranian نوشته شده:کارن اینباکس خودت را چک کن :arrow:
آقای ایرانیان من فقط به کسایی که بلدن احترام متقابل بزارن کمک میکنم و اطلاعاتمو در اختیارشون میزارم.

karen

پست توسط karen » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 8:59 am

یکی از دوستان پ خ داد و این سوالاتو پرسید منم یه قسمتیشو پاک کردم که شاید دوست نداشته باشه کسی از پیامش متوجه بشه کی هست ولی سوالاتش اینجا هست.

سوال:الآن قصد دارم بیام یونان اگر اطلاعاتی در مورد مسیر زمینی ترک به یونان داری راهنمائی کنی ممنون میشم. نمی دونی چقدر شانس رد شدن هست و اینکه بیشتر از کدوم قسمت رد میشن و از چه مسیر و شهرهائی میرن تا آتن؟
برای دریائی وقتی رفتی برای بلیط تا آتن از جزیره کوس ازت مدرک شناسائی نمیخوان؟ چقدر طول می کشه با قایق برسی تا جزیره کوس،.... وقتی گفتی افغانی گفتی از کدوم شهر افغانستانی چی پرسیدن؟ با جی پی اس باید رفت یا اینکه جزیره خودش از دور مشخصه، .....اگر گیر پلیس ترک افتادی چی میشه؟
اگر کمک کنی ممنون میشم واقعا قصد اومدن دارم.
از راه زمینی اگر بخوای بری من اطلاعات محدودی دارم چون خودم از دریا اومدم. ولی در این حد میدونم که اونجا قاچاقچیها 2000یورو میگیرن میبرن که مسیرش فکر میکنم از شهر ادرنه هست که بین ترکیه و یونان یه رودخونه هست با عرض حدود 15متر که اتفاقا بسیار خروشان هست و بعد که عرض رودخونه رو رد کنی فکر میکنم 10,15کیلومتر بعدش یه روستا هست در یونان که اونجا میتونی بلیط بگیری برای آتن .که این راه مزیتش اینه که توو دریا نمیری و ضررهاش اینه که هم مسافت زیادی باید پیاده بری و در اون روستا هم پلیس مخفی زیاد هست و کسایی که شبیه اروپایی ها نباشن چک میکنه و اگر بفهمه یا برت میگردونه ترکیه .یا18ماه میفرستت زندان که این در بدترین شرایطه.این اطلاعات از مرز زمینی فقط شنیده های من از یکی از دوستانم بود.
دررابطه با جزیره کس باید بگم که اونجا یک جزیره بسیار زیبا و توریستی هست و در این ماه از سال بسیار شلوغه و مقصد بسیاری از اروپاییها وآمریکاییها برای گردش هست. و اصلا کنترل زیادی از طریق پلیس نمیشه البته اگر تابلو بازی در نیارین مشکلی پیش نمیاد این در صورتیه که توو آب نگیرنتون و اگر بگیرنتون و چند روز زندان باشین و بعد بهتون یه ترک خاک بدن دیگه مشکلی برای چرخیدن توو جزیره ندارید.برای بلیط کشتی آتن هم هیچ نیازی به کارت شناسایی نیست و نزدیک فلکه دولفین توو جزیره یه سری آژانسهای مسافرتی هستند که بلیط کس_آتن میفروشن که قیمتش51.5یورو هست.در ضمن اون نامه ی ترک خاکی که بهت میدن داخلش به یونانی نوشته شما حق دارید تا30روز آزادانه در جزیره بگردین ولی حق رفتن به آتن رو با این برگه ندارید.پس سعی کنید هرموقع که برگه رو گرفتین سریع بلیط بگیرین و با کشتی برید آتن و بریدunدر خیابان کاتحاکی .که اگر مترویی که به سمت air port میره رو سوار شید میره به سمت کاتحاکی.یکبار قبل از اینکه من برگه unبگیرم پلیس توو خیابون جلومو گرفت و خداروشکر با اینکه توش نوشته بود حق ورود به آتن ندارم ولم کرد که فکر کنم بخاطر اینکه بهش گفتن دارم میرم unالان.
زمان رسیدن به جزیره از بدروم بستگی به شانس داره چون فاصلش حدود12kmهست و باید قبل از اینکه بزنی به آب از طریق هواشناسی که یه نرم افزار ساده توو گوشیهای اندرویده ببینی سرعت باد و هوا چجوریه که اگر سرعت باد زیر20بود دریا خوبه.ما کلا حدود1ساعت خورده ای پارو زدیم و بعد گارد ساحلی اومد و مارو دستبند زد برد یونان.البته ما دوتا خیلی مشتی و بدون تاخیر پارو زدیم و خیلی خوب رفتیم. برای پارو زدن باید یکنفر از راست پارو بزنه یکنفر از چپ که اگر از یک طرف پارو بزنید قایق میچرخه به سمت مخالف.ولی اگر گارد نیاد بالای سرتون و هواهم خوب باشه و بدون خستگی باهم پارو بزنید نهایت 3 تا3,5طول میکشه ولی با اون قدرت راداری که من از گارد دیدم صددرصد میاد بالای سرتون.درضمن جزیره هم از دور مشخصه و نیاز به gpsنیست.
اول داخل آب میگی انا سوریه انا سوریه ((بهتره انگلیسی صحبت نکنی و یجور نشون بدی که انگار انگلیسی بلد نیستی)) و بعد که بردنت توو اداره پلیس بگی افغانی هستی و اطلاعت ساده ازت میپرسه مثل اسم و فامیل و نام پدر مادر تاریخ تولد که بهتره همه رو دروغ بگی و بگی اهل هرات هستی بهتره چون هراتیها زبونشون به ایرانیا نزدیکتره.ولی وقتی رفتی unدر آتن اطلاعات صحیح بده.
من خداروشکر پلیس ترک گیر نکردم ولی شنیدم که ایرانیها رو طبق یک قراردادی که بین ایران و ترکیه هست دیپورت میکنن ایران. پس اگر خدایی نکرده گارد ساحلی ترکیه یا پلیس گرفتت میگی افغانی هستی و اگر پافشاری کردن که دروغ میگی یا واست مترجم افغانی آوردن .میگی که مثلا پدر مادرت توو جنگ طالبان کشته شدن و تو هم وقتی ده سالت بود رفتی ایران و تا الان بصورت غیر قانونی توو بازار کار میکردی و چون توو بازار باید فارسی روان صحبت کرد تو هم لهجت که افغانی و هراتی بود رو عوض کردی فارسی روان صحبت میکنی.که من از دوستان شنیدم پلیس ترکیه یک هفته زندان میکنه و بعد ولت میکنه با یک نامه ترک خاک.که دوباره میتونی بری جلو...

alireza.ph

پست توسط alireza.ph » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 9:12 am

karen aziz age javabe manam bedi mamnoonet misham

karen

پست توسط karen » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 9:26 am

alireza.ph نوشته شده:karen aziz age javabe manam bedi mamnoonet misham
علیرضاجان جواب پ خ دادم

karen

پست توسط karen » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 10:55 am

یک سوال دیگه که خصوصی پرسیدن اینجا میزارم
سوال:داداش شرمنده ام اگر ممکن اینا رو هم توضیح بده، پلیس یونان وسائلت رو میگردن؟ وسائل با ارزش مثل پول و موبایل و ..... اینا اگر داشته باشی چی میشه؟.....داخل بازداشتگاه می تونی با خودت ببری.....من خودم عقیده دارم نباید با خودت چیزی برداری غیر پول ....می خوام نظرت رو بدونم......
بله صددرصد وسایلو میگرده ولی خیالتم راحت باشه پول یا موبایل اگه داشته باشی جلوی خودت پولا رو میشماره و مقدارشو روی یک پاکت که وسایل شخصیت مثل موبایل و... هست مینویسه و پولا رو میزاره داخلش و درشو پلمپ میکنه و وقتی خواستی بری هم اون پاکت رو دست نخورده بهت میده.ولی اگر وسایلی مثل چاقو داشته باشی ازت میگیره. برای ضد آب کردن وسایلت دوتا کار میتونی بکنی
1.پولات و گوشیتو بزار داخل یه کاندوم و بالاشو گره بزن
2.وسایلتو بزار داخل یه پلاستیک و با یک چسب پهن همه جاشو چشب بزن که یه قطره آب نره داخلش.
در ضمن با یه مایو پاچه دار بزنید به آب و شلوار یا شلوارک نپوشید

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 7:04 pm

دوست عزيز به نظر شما پول همراه خودمان در سفر زیاد حمل کنیم یا نه ؟؟ بعدش به این صورت که شما گفتید میشه بدون قاچقبر هم از مرز رد شد . یعنی زباد فرقی نداره؟

karen

پست توسط karen » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 9:03 pm

amirzarghan نوشته شده:دوست عزيز به نظر شما پول همراه خودمان در سفر زیاد حمل کنیم یا نه ؟؟ بعدش به این صورت که شما گفتید میشه بدون قاچقبر هم از مرز رد شد . یعنی زباد فرقی نداره؟
درحدی پول با خودتون بیارید که بتونید برسید تا بودروم و اونجا هم قایق و وسایل بخرید و بعد که رسیدید جزیره پول بلیط که52 یورو هست رو داشته باشید ولی درکل بیشتر از 1000یورو با خودتون نیارید .چون وقتی برسید آتن اینجا چندتا صرافی افغانی و مطمئن هست که در ایران شعبه دارند و با کارمزد بسیار کم میتونند از ایران پول واست بفرستن.کارمزدش کمتر از 2 درصده.
بله از بودروم زیاد قاچاقچی نیست که بخواد بیارتت و اگر باشه ازت پول میگیره و فقط راهو بهت نشون میده و بعد باید خودت پارو بزنی و بیای... ولی از جاهای دیگه مثل ازمیر چون فاصله خیلی زیاده باید با قاچاقبر بری...

نمایه کاربر
30یا30

پست توسط 30یا30 » پنج شنبه 2 مرداد 1393, 2:15 am

rezaranjbaran نوشته شده:
karen نوشته شده: 1.پولات و گوشیتو بزار داخل یه کاندوم و بالاشو گره بزن
هاهاهاهاهاهاها :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.ای خدا ترکیدم از خنده. یعنی توی یونان اینقدر وجود مبارک بانوان قحطه که ماموراش همگی اهل رابطه ی نامشروع با موبایل و گوشی هستن؟!!! :lol:
یعنی شما اینکارها را برای اینکه "خود گوشی و پولها" حامله نشن انجام میدی ؟
یا شاید هم پول حکم "جنس نر" و موبایل هم حکم "جنس ماده" را داره که اگر قرار باشه کنار هم باشن باید از کاندوم استفاده کرد؟
:lol:

هاهاهاهاهاهاها :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

باید به امثال شما خندید که تجربه این راهها را ندارید و از شهرتون انورتر نرفتید:lol: :lol: :lol:
من این تجربه ها رو انجام دادم و دیگرانی که این راه قاچاق را رفتند.
این کار رو انجام دادم که وسایلم مرطوب نشند بچه جون ،بچه های دیگه حتی پولشونو تو صابون جا ساز کردند( یک سوراخ توش در آوردند پول رو تو پلاستیک
آب بندی کردند و تو صابون گذاشتند ،بعد با پارافین پرش کرندند تا تو مسیر اگه زورگیر شدند پول را پیدا نکنند.
و ۱۰۰۰ تا کاره دیگه :-)
حیف این بابا که وقتشو تجربشو واسه تو و اون میمون یا این فکر و پست گذاشتنتون میذاره حیف
تصویر

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » پنج شنبه 2 مرداد 1393, 11:45 am

rezaranjbaran نوشته شده:
karen نوشته شده: 1.پولات و گوشیتو بزار داخل یه کاندوم و بالاشو گره بزن
.ای خدا ترکیدم از خنده. یعنی توی یونان اینقدر وجود مبارک بانوان قحطه که ماموراش همگی اهل رابطه ی نامشروع با موبایل و گوشی هستن؟!!! :lol:
یعنی شما اینکارها را برای اینکه "خود گوشی و پولها" حامله نشن انجام میدی ؟
یا شاید هم پول حکم "جنس نر" و موبایل هم حکم "جنس ماده" را داره که اگر قرار باشه کنار هم باشن باید از کاندوم استفاده کرد؟
:lol:
تو مثل اینکه کلا کمبود محبت داری. درست بخون نوشته برای اینکه خیس نشه . واسه تو که شاید تو عمرت از خونه بابات بیرون نزدی شاید خنده دار باشه ولی بدتر از این هاش هم هستش. کسی که داره راهنمایی کمک میکنه اینجا مزه نیا .برو به همون موسیقی رویا ی هالیوود فکر کن جوجو

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » پنج شنبه 2 مرداد 1393, 11:48 am

karen نوشته شده:
amirzarghan نوشته شده:دوست عزيز به نظر شما پول همراه خودمان در سفر زیاد حمل کنیم یا نه ؟؟ بعدش به این صورت که شما گفتید میشه بدون قاچقبر هم از مرز رد شد . یعنی زباد فرقی نداره؟
درحدی پول با خودتون بیارید که بتونید برسید تا بودروم و اونجا هم قایق و وسایل بخرید و بعد که رسیدید جزیره پول بلیط که52 یورو هست رو داشته باشید ولی درکل بیشتر از 1000یورو با خودتون نیارید .چون وقتی برسید آتن اینجا چندتا صرافی افغانی و مطمئن هست که در ایران شعبه دارند و با کارمزد بسیار کم میتونند از ایران پول واست بفرستن.کارمزدش کمتر از 2 درصده.
بله از بودروم زیاد قاچاقچی نیست که بخواد بیارتت و اگر باشه ازت پول میگیره و فقط راهو بهت نشون میده و بعد باید خودت پارو بزنی و بیای... ولی از جاهای دیگه مثل ازمیر چون فاصله خیلی زیاده باید با قاچاقبر بری...
بابت راهنمایی تون ممنون .امیدوارم موفق باشید و همینطور بقیه دوستان

karen

پست توسط karen » پنج شنبه 2 مرداد 1393, 1:21 pm

خواهش میکنم عزیز. دوستان هر کمک و سوالی داشته باشن من بهش پاسخ میدم ولی خواهش میکنم اگر مشکلی در ایران ندارید اول شانستونو با ویزای قانونی امتحان کنید و در آخر اگر پولتون تموم شد یا واقعا هیچ راهی نبود که برید و واقعا هدفتون رفتنه از این راه بیاید.

karen

پست توسط karen » پنج شنبه 2 مرداد 1393, 5:42 pm

دلیل پیشرفتم توو زندگیم این بوده که هیچوقت با آدمای کودن بحث و مباحثه نکردم.
دوست داشتم یبارم که شده افراد از مسیر و قیمتها و سختیهای راه اطلاعات دقیق داشته باشن. بدون اینکه کسی ریالی بپردازه به قاچاقچی. یا حداقل با توصیه های من که با تجربه بدست اومده دست قاچاقچیها رو ببندین که نتونن سرتون کلاه بزارن. الان که حساب میکنم بخاطر بی تجربگیم حدودا4000یورو تاحالا فقط چه توو ایران و چه در مسیر قاچاق اضافه بر اون چیزیکه باید پرداخت میکردم پرداختم و یا سرمو کلاه گذاشتن . خداروشکر بخاطر اینکه وضعیت مالیم بد نبود تونستم جبرانش کنم ولی اگر کسی پول زیادی نداشته باشه و بی تجربگیهای منو انجام بده ضربه های سختی میخوره.به هر حال بازم میگم اول برای ویزا اقدام کنید و اگر ریجکت شدید یا پولتون کم بود پا توو این راه بزارید. اینم بدونید توو این مسیر تا آتن واقعا ممکنه شرایط سختی براتون پیش بیاد و تحمل زیادی میخواد...

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 2 مرداد 1393, 6:00 pm

rezaranjbaran
این انجمن داره در مورد یک موضوع صحبت میشه
با دلقک بازی بحث های جدی رو به انجراف نکش اگر در مورد بحث نظری داری نظرت رو بگو اگر نه بزار بقیه کاربرها از این فروم استفاده ببرن
من نمیدونم این ادمین چرا تو را مسدود نمیکنه !

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 2 مرداد 1393, 6:33 pm

rezaranjbaran نوشته شده:
iranian نوشته شده:rezaranjbaran
این انجمن داره در مورد یک موضوع صحبت میشه
با دلقک بازی بحث های جدی رو به انجراف نکش اگر در مورد بحث نظری داری نظرت رو بگو اگر نه بزار بقیه کاربرها از این فروم استفاده ببرن
من نمیدونم این ادمین چرا تو را مسدود نمیکنه !
دلقک بازی کدومه مرد مومن. حالا اون روز هم میرسه که این آدم بخواد تک تک شماها رو خفت کنه و پولتونم بالا بکشه. این آدم بد سابقست عزیز جون.
من از تو دیگه تعجب میکنم که خودت با زبون خودت قبلا گفتی که این آقا کارن یه بارم به تو پیشنهاد پاس داده و ناموفق بوده.
آخه عقل سلیم میگه که کسیکه هی داره هر روز بیزینس جدیدتری راه میندازه یه کمی مشکوک میزنه.
من دیگه صحبتی ندارم ولی مطمئنا این آقا یه ریگی توی کفششه.
درسته قبلا این کار رو کرده
اما الان در این انجمن که ایجاد کرده داره اطلاعاتی میده که برای خیلی ها ممکنه مفید باشه
این کارش مفید هست
هر وقت تبلیغ کرد یا قصد سوء استفاده داشت انوقت وضع فرق میکنه
پس بهتره بحث های جدی رو منحرف نکنی
شاید در یک تاپیک دیگه تبلیغ کنه انجا اشکالی نداره بیایی و در مورد کارش بحث کنی و دلقک بازی در بیاری طرفت دیونه کنی بزاره بره ولی اینجا جاش نیست

karen

پست توسط karen » پنج شنبه 2 مرداد 1393, 7:00 pm

آقا من توو کدوم فرم تبلیغ و فروش پاسپورت و ویزا کردم که یادم نمیاد . والا تا اونجا که یادمه این رضا رنجبران که اول اومده بود و هنوز نمیدونستم که یه روانیه. یه پست گذاشت که میخوام برم یه زنی که زشته ولی پولداره رو بگیرم و از پولشو به جیب بزنم و فرار کنم برم خارج. منم توو پ خ بهش پیام دادم الان من قراره با کسی کار کنم و منو با پاسپورت ببره و اگر خواستی اونو بهش معرفی کنم که خداوکیلی فقط از روی دل سوزوندن بود که اینو به این روانی گفتم . که متاسفانه کلاهبردار از آب در اومد و مجبور شدم این راهی که الان داخلشمو ادامه بدم.
بله کاملا درسته هرکسی از بچه های این فرم که میاد اینور دیگه توو این سایت نمیاد دلیلشم دقیقا افرادی مثل رضا رنجبران و ... هست که باعث میشه کسی نیاد دیگه توو این سایت. راستش منم وقتی ایران بودم به خودم قول دادم که اگر خدا کمکم کرد و اومدم اینور تجربیات مسیرو خیلی دقیق اینجا بگم که افراد بتونن درک کامل و درستی از مسیر و در کل پناهندگی داشته باشن. اولش با انگیزه اومدم پست گذاشتم و قصد داشتم بعد از یونان هم اگر سالم رسیدم انگلیس اون مسیر رو هم و کلا شرایط انگلیس رو هم بنویسم ولی الان یکم سرد شدم و معلوم نیست وقتی موفق بشم از یونان برم جلو دیگه برگردم به این سایت...

نمایه کاربر
ashkan-velberg

پست توسط ashkan-velberg » پنج شنبه 2 مرداد 1393, 10:52 pm

KAREN

ب امید روزی ک همه در صلح باشیم
ارزوی موفقیت دارم براتون

PEACE AND LOVE

نمایه کاربر
hamid022
محل اقامت: Tehran

پست توسط hamid022 » جمعه 3 مرداد 1393, 8:41 am

dash karen eshghe

karen

پست توسط karen » جمعه 3 مرداد 1393, 10:10 am

خیلی ممنونم بچه ها منم برای همتون آرزوی موفقیت دارم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
امیدوارم که بتونید درست تصمیم بگیرید و راه درستو انتخاب کنید...

karen

پست توسط karen » جمعه 3 مرداد 1393, 11:32 am

دوستان لطفا سوالاتتونو بصورت خصوصی نفرستید بهتره همینجا بفرستید تا بقیه هم بتونن استفاده کنند
یکی از دوستان یه سوال در مورد ویزا پرسیدن که پایین مینویسم.
سوال:سلام دوست عزیز. یه سوال داشتم ازتون
سوالم اینه که اگر با ویزا از فرانسه بیام فرانسه و از اونجا بیام انگلیس ایا می تونم تو انگلیس پناهندگی رو اقدام کنن یا اینکه به فرانسه برم می گردونن؟
من تو خرداد ماه یبار اومدم فرانسه و برگشتم واسه همین امکان گرفتن ویزا برام راحتتر شده
ممنون میشم راهنماییم کنی
جواب: دوست من .من اطلاعات زیادی در مورد ویزا ندارم ولی یکی از دوستانم حدودا 2 ماه و خورده ای پیش ویزای ایتالیا رو گرفت و از بلژیک قاچاق رفت انگلیس و الانم گلاسکو هست و میگه هیچ اثر انگشتی در نیومده. و انگلیس داره به درخواست پناهندگیش رسیدگی میکنه ولی باز بیشتر تحقیق کن که یک وقت یه قانون جدیدی تصویب نشده باشه.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 233 مهمان