مسيحي شدن

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
on the way

مسيحي شدن

پست توسط on the way » سه شنبه 21 مرداد 1393, 8:37 am

دوستان كسي اطلاعات موثق و دقيقي درباره مكان يا طريقه مسيحي شدن ميدونه قبل از حركت كردن ما ؟
قبلاً توي تركيه انجام ميدادن ولي سخت و مشكل و اونجا هم غير قانوني شده البته اين اطلاعات رو از اينترنت خوندم از دوستان كسي اطلاعات موثق و دقيق داره لطف كنه جواب بده

ghago

Re: مسيحي شدن

پست توسط ghago » سه شنبه 21 مرداد 1393, 8:40 am

سلام درسته قبلا ترکیه میشد کلیسا بری مسیحی بشی ولی الان یکسال باید بری کلیسا ایرانیان هر هفتهتا بهت برگه ممسیحی شدن بده.ولی یونان و اروپا کلا میشه مسیحی شد.

on the way

پست توسط on the way » سه شنبه 21 مرداد 1393, 1:15 pm

داداش قربون دستت اطلاعات بيشتري داري از جاش و شهرش ، ما داريم از استانبول حركت ميكنيم خوب خيلي عالي ميشه در صورتيكه توي استانبول باشه ، زمان و شرايط خاصي داري يا بايد عضو باشي و بعداً غسل تعميد بشي ، خيلي ممنون ميشم كه يه اطلاعات كامل و طريقه و تموم مسايل رو بنويسي كه بقيه دوستان هم استفاده كنند

on the way

پست توسط on the way » سه شنبه 21 مرداد 1393, 2:58 pm

توي استانبول يك كليساي فارسي زبان هست ولي نميدونم كه ميشه نامه غسل تعميد دريافت كرد دوستان خبره و قديمي اطلاعاتي دارم دريغ نكنن

ghago

پست توسط ghago » سه شنبه 21 مرداد 1393, 9:39 pm

نه تا جایی که میدونم یه سال باید بری تا بهت برگ تایید بدن همون کلیسای ایرانیان نزدیک مسجد سلطان احمد.

on the way

پست توسط on the way » جمعه 24 مرداد 1393, 9:07 am

دوستان و رفقا كسي اطلاعاتي داره براي تهيه غسل تعميد كه مدت زيادي وقت نبره ، هر نقطه نظري ممكن كمك حال من و فرزندم بشه كه مشكلاتمون كمتر بشه

A S H K A N

پست توسط A S H K A N » جمعه 24 مرداد 1393, 9:29 pm

توی ارمنستان و یونان اینکار رو یه روزه انجام میدن و بهتون مدرکش رو میدن..............
اصلا شما برو توی کشور مقصد مدرک غسل رو بگیر،مشکلی پیش نمیاد که،راحت تر هم میدن............

on the way

پست توسط on the way » شنبه 25 مرداد 1393, 7:48 am

مرسي دوست عزيز ولي براي ما مهم هست كه قبل از رفتن مسيحي شده باشيم و شما درباره ارمنستان اكه اطلاعات دقيق و مطمين داري لطف كن ذكر كن كه مفيد همه دوستان بشه و درباره يه روزه بودنش در صورتيكه امكان داره توضيح بده منتظر شما هستيم

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 25 مرداد 1393, 9:45 am

on the way نوشته شده:مرسي دوست عزيز ولي براي ما مهم هست كه قبل از رفتن مسيحي شده باشيم و شما درباره ارمنستان اكه اطلاعات دقيق و مطمين داري لطف كن ذكر كن كه مفيد همه دوستان بشه و درباره يه روزه بودنش در صورتيكه امكان داره توضيح بده منتظر شما هستيم
دوست عزیز کاری به کار کیستان ندارم. ولی اگه میخواید از طریق کیس مسیحیت و تغییر دین پناهندگی بگیرید باید نشون بدید که دولت جمهوری اسلامی متوجه تغییر دین شما شده و جونتون در خطر بوده. حالا اگه کیستون سیاسی - مذهبی باشه یه چیزی. ولی تنها از این طریق باید حد اقل مدتی از تاریخ مسیحی شدنتون گذشته باشه (3 الی 6 ماه) که شما بگید مثلا در طول این مدت به ایران برگشتید و نیروهای اطلاعات متوجه تغییر دین شما شدن و شما فرار کردید.
موفق باشین
تصویر

pass.ss

پست توسط pass.ss » شنبه 25 مرداد 1393, 11:45 am

فرمايش شما كاملاً متين و درست و دقيق هست و احتياج هست به داشتن اطلاعات كافي ، خيلي ممنون و ميشه كمي درباره كيس مذهبي كه بتونه بعنوان كيس تحويلش داد راهنمايي كنيد و طريقه ساخت و كليات اون رو براي من و خيلي از دوستان شرح بديد.

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » شنبه 25 مرداد 1393, 11:59 am

سلام
همونطور که دوستمون Kurdish هم گفت صرفا مسیحی شدن و برگه تائیدیه داشتن برای متقاعد کردن اداره مهاجرت کافی نیست. در واقع حتی اگه شما غسل هم انجام بدید و تائیدیه کلیسا رو هم داشته باشین نمی تونین از این طریق اعلام پناهندگی کنین. اون چیزی که برای اداره مهاجرت مهمه تحت تعقیب بودن و به خطر افتادن جان شماست نه صرفا تغییر دین. به عنوان مثال شما باید عنوان کنین که پس از تغییر دین در ایران (نه کشور دیگه ای) به علت شرکت در جلسه نوکیشان مسیحی و تبلیغات مخفی آموزه های کتاب مقدس و دین مسیحیت از طرف مقامات اطلاعاتی جمهوری اسلامی مورد تعقیب قرار گرفته و مجبور به فرار شده اید.
در غیر اینصورت اگه در کشور دیگه ای تائیدیه کلیسا بگیرین و بعد به کشور مورد نظرتون برین و خودتونو به عنوان پناهنده معرفی کنین به احتمال قوی ریجکت خواهید شد
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

pass.ss

پست توسط pass.ss » شنبه 25 مرداد 1393, 12:11 pm

بازم ممنون من همسر قبلي ام از ارمني هاي ساكن ايران هست كه بر طبق ابين اونها هم من ازدواج كرده بودم همين مسلموني و هم عقد مسيحيت در كشور ارمنستان سالهاي قبل و حالا بعد از طلاق و مشكلات مهريه و بقيه مسايل به نظر شما از اين شرايطي كه داشتم و مدرك دارم كه ازدواج قانوني بشكل مسيحيت انجام دادم ولي خودم مدركي براي مسيحي شدن ندارم خواهشاً كمكم كنيد كه بتونم سريعا از ايران خارج شم با يه كيس خوب و منطقي كه بتونه نشون بده جون من در خطر هست و بابت هر خدمتي من جبران ميكنم از هر طريقي مالي و غيره ، كسي علاقه داشت كمك كنه برام خصوصي نامه بزاره

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 25 مرداد 1393, 6:23 pm

pass.ss نوشته شده:بازم ممنون من همسر قبلي ام از ارمني هاي ساكن ايران هست كه بر طبق ابين اونها هم من ازدواج كرده بودم همين مسلموني و هم عقد مسيحيت در كشور ارمنستان سالهاي قبل و حالا بعد از طلاق و مشكلات مهريه و بقيه مسايل به نظر شما از اين شرايطي كه داشتم و مدرك دارم كه ازدواج قانوني بشكل مسيحيت انجام دادم ولي خودم مدركي براي مسيحي شدن ندارم خواهشاً كمكم كنيد كه بتونم سريعا از ايران خارج شم با يه كيس خوب و منطقي كه بتونه نشون بده جون من در خطر هست و بابت هر خدمتي من جبران ميكنم از هر طريقي مالي و غيره ، كسي علاقه داشت كمك كنه برام خصوصي نامه بزاره
همونطور که دوستان هم فرمودند صرفا مسیحیت دلیل قابل قبولی برای پناهندگی نیست و حتی مراسم ازدواج شما هم به طریق مسیحیت دلیل خوبی نیست. ولی میتونید بگید که از طریق همسرتون با دین مسیحیت آشنا شدین و مراسم ازدواج تون هم با آداب و رسوم مسیحیان بوده (مدرکم که داری). بعد شما میگی که چون تو ایران نمیشه مسیحی شد و هیچ کلیسا و کشیشی حاضر به این کار نیست من رفتم ارمنستان و مسیحی شدم. بعد میگی بعد از اینکه برگشتم ایران تو محل کارم و پیش دوستان تبلیغ دین مسیحیت رو کردم و اونا هم یه جورایی راپورتمو زدن. مامور هم اومده محل کارم دستگیرم کنه و منم از طریق یکی از دوستان همکار نزدیکم از موضوع با خبر شدم و فرار کردم. خداییش تا اینجاش چهارچوب یک کیس رو برات پایه ریزی کردم ;)
بعد اگه ایشالله سالم و سلامت به یکی از کشورهای شمال اروپا رسیدی از همون اول مدارکت رو تحویل نده منظورم مدارک ازدواج با آداب و رسوم مسیحی با همسر ارمنی قبلیت و مدارک غسل تعمید و گرویدن به دین مسیحی. چون اگه از اول اونا رو بهشون بدی بهت شک میکنن و میگن این از اول رفته مدارک رو جفت و جور کرده الان هم اومده واسه پناهندگی.
ولی مدارک هویتی مثل کارت پایان خدمت یا گواهینامه رو از همون اول نشون بده و بگو اینا همیشه تو جیبم بوده. ولی اون مدارکی رو که گفتم هم باهات باشه ولی یکم دیر تحویلشون بده. و تو زمان مصاحبه هم اگه گفتن مدرک بگو من فقط تونستم جون خودم رو نجات بدم و تو حین فرار نتونستم مدارک رو با خودم بیارم ولی میتونم زنگ بزنم ایران دوستام واسم با پست ارسال میکنن. (در حالی که مدارک پیشته ولی داری فیلم بازی میکنی)
بازم هر سوالی داشتی در خدمتم.
داداش شماره حساب بدم یا وقتی قبول شدی پول رو میریزی به حساب :lol: شوخی کردم ... ایشالله که موفق باشی و بتونی از این جهنم فرار کنی
تصویر

pass.ss

پست توسط pass.ss » شنبه 25 مرداد 1393, 7:57 pm

دوست خوب از كردستان خيلي ممنون هستم و خيلي خوب زير بنائي براي كيس درست كردي واقعاً ممنونم ولي لازمه كمي شاخ و برك بهش بدم به نظر شما خوبه !!

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 25 مرداد 1393, 10:04 pm

pass.ss نوشته شده:دوست خوب از كردستان خيلي ممنون هستم و خيلي خوب زير بنائي براي كيس درست كردي واقعاً ممنونم ولي لازمه كمي شاخ و برك بهش بدم به نظر شما خوبه !!
به نظر من کیس بهتر از این نمیشه. چون یک مقدارش هم واقعی هست. البته اگه بتونی یه مقداری باهاش جریان سیاسی قاطی کنه که خیلی عالی میشه. اونموقع میشه کیس سیاسی - مذهبی که خیلی عالی میشه.
ولی به نظر من و به عقیده خیلی ها کیس باید مختصر و مفید باشه و بر روی یک موضوع و جریان تاکید کنه (یا سیاسی یا مذهبی).
کیس مذهبی هم خیلی عالی هستش. سعی کن روی کیس راهت هم خیلی کار کنی و اگه با هواپیما هم قاچاقی رفتی بگو زمینی اومدم و تو راه خیلی سختی کشیدم و از این حرفا.
هنگام مصاحبه هم اونا شاید بندازنت تو تله. سعی کن گیر نکنی. مثلا بهت میگن خوب آقای فلانی شما که گفتین تا ترکیه رو با پاسپورت خودتون اومدین؟ اینجاست که باید سریع باید بگی نه. من کی همچین حرفی زدم. من ممنوع الخروجم و اونموقع میترسیدم با پاسپورت خودم از کشور بیام بیرون و ... .
در ضمن سعی کن بیشتر درباره آیین مسیحیت مطالعه کنی و هر سوالی ازت پرسیدن بتونی راحت جواب بدی.
موفق باشی
تصویر

رضا خلیلی

پست توسط رضا خلیلی » یک شنبه 6 فروردین 1396, 5:40 am

ممن میخام مسیحی بشم کجا باید برم

akradim

پست توسط akradim » پنج شنبه 5 مرداد 1396, 2:35 am

یعنی واقعا یک ایرانی اینقدر بدبخت شده که بخواد دین ابا و اجدادی خودشو برای یک کشور لجن عوض کنه ؟ من ارزومه که بعد دانشگاهم برگردم ایران شما دارین میایین ؟ ای کاش توی همون ایران میموندین چون اینجا اونطوری که بهتون گفتن نیست شما باید بلا نسبت مثل سگ کار کنید تا یک لقمه نون بدست بیارین . ولی بازم اگه اومدین المان سوالی داشتین بگین بهتون کمک کنم یک ایرانی وقتی ایرانیه که به هم نوع و هموطنش کمک کنه .

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » پنج شنبه 5 مرداد 1396, 10:32 pm

akradim نوشته شده:
پنج شنبه 5 مرداد 1396, 2:35 am
یعنی واقعا یک ایرانی اینقدر بدبخت شده که بخواد دین ابا و اجدادی خودشو برای یک کشور لجن عوض کنه ؟ من ارزومه که بعد دانشگاهم برگردم ایران شما دارین میایین ؟ ای کاش توی همون ایران میموندین چون اینجا اونطوری که بهتون گفتن نیست شما باید بلا نسبت مثل سگ کار کنید تا یک لقمه نون بدست بیارین . ولی بازم اگه اومدین المان سوالی داشتین بگین بهتون کمک کنم یک ایرانی وقتی ایرانیه که به هم نوع و هموطنش کمک کنه .
ببخشید دوست عزیز نظرت جالب بود ولی:
هیچ کجا بهشت نیست هر جا مشکلات خودشو داره اگر کسی توقع داره بره خارج اونجا بخور بخواب باشه خوب حرف شما کاملا درسته
ولی اگر کسی بخواد درست زندگی کنه و کار کنه و سر بار نباشه چرا نباید در خارج موفق باشه؟ شما که این حرف را میزنی بیا تو همین ایران همین شرایطی را که امثال من دنبالش هستیم فراهم کن قول بهت میدم 90% افراد از مهاجرت صرف نظر میکنند
منم موافقم که هیچ کجا ایران نمیشه ولی چکار میشه کرد که اسیر یک حکومت خیلی بد شدیم که جز تحریم و گرفتن ازادی های فردی و ..کار دیگه ای نمیکنه

در خارج درسته که اشخاص به قول شما مثل سگ باید کار کنند (همه جا همینطوره باید کار کرد) ولی حداقل ازادی هایی دارند یک سری چیزهایی دارند که زندگی را برای افراد قابل تحمل تر میکنه

حالا شما میشه بیشتر بگی که چرا ارزو داری بیای ایران یعنی اونجا چه چیزی نداره که در ایران هست؟ بیشتر توضیح بده اگر ممکنه

تجربه شخصی من :قاچاقی هیچ راهی نیست گول قاچاقبرهای این سایت و بیرون از سایت را نخورید . هیچ راهی نیست .ایدی تلگرام
IS_1981@

sasan4

پست توسط sasan4 » شنبه 7 مرداد 1396, 7:07 am

akradim نوشته شده:
پنج شنبه 5 مرداد 1396, 2:35 am
تو آرزوی برگشتن به ایرانو داری اونوقت تو سایت پناهندگی داری ووول میخوری و می پلکی؟
داری اونجا درس میخونی؟
لعنت بر همه چیز و همه کس ایرانیه دروغگو

jaberi6269

پست توسط jaberi6269 » یک شنبه 29 مرداد 1396, 8:31 am

واقعا گل گفتی عجب زبلیه این.
احتمالاازبیکاری یه حرفی زده

احمد راد

پست توسط احمد راد » شنبه 12 اسفند 1396, 10:20 am

در ارمنستان در کدوم کلیسا غسل تعمید انجام می دهند اگر کسی از دوستان میدونه لطفا اطلاع بدهند , با سپاس

hamid44

پست توسط hamid44 » جمعه 20 مهر 1397, 7:50 pm

میخوام برم ارمنستان مسیحی بشم کسی میدونه چطورمیشه اینکاروکرد

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 164 مهمان