ویزا ۱۰۰% تضمینی شینگن می‌خوام،کسی‌ میتونه بگیره ؟

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
humanity123

ویزا ۱۰۰% تضمینی شینگن می‌خوام،کسی‌ میتونه بگیره ؟

پست توسط humanity123 » شنبه 22 شهریور 1393, 11:09 pm

از دوستانی که در ‌کاره ویزا هستند و میتونند ویزای تضمینی شینگن (با اثر انگشت) اخذ کنند ،لطفا پیام بدن... فقط ویزا ۱۰۰% بدونه ریجکتی ! در ضمن واسه ریجکت نشدن هم باید ضمانت بدن،که تو قرار داد ذکر می‌شه ،پس اگر از کاره خودتون مطمئن هستید نباید نگران باشید ! در ضمن پول هم در صرافی که مجوز از بانک مرکزی داره می‌خوابه ،تا زمان اخذ ویزا ! خواهشا اگر کسی‌ کنکشنی (ارتباطات سفارتی) داره ،و واقعاً میتونه ویزا در بیاره ،به ما کمک کنه که محتاجیم به ویزا ... با سپاس

Alone.boy
محل اقامت: Esfhan
تماس:

Re: ویزا ۱۰۰% تضمینی شینگن می‌خوام،کسی‌ میتونه بگیره ؟

پست توسط Alone.boy » سه شنبه 25 شهریور 1393, 10:24 am

خوب با اقای چاوشی تماس بگیرید ! من یکی رو میشناسم که کلاینت زیاد داشته و میتونه واستون ویزا بگیره میتونم ایدی اسکایپش رو بدم باهاش صحبت کنید البته خودم باهاش کار نکردم فقط میشناسمش .

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 25 شهریور 1393, 9:53 pm

اره اگه اینجوری که میگی‌ باشه ،عالیه ! من شرایطم به اینصورت هست که ،کسی‌ که مدعی هست که ویزا ۱۰۰% تضمینی میتونه بگیره ،باید زمنت بعده که اگه ویزا نشد و مهر ریجکتی توی پاس ما خورد ،باید خسرته ۳۰% بعده ! (از کلّ مبلغ قرار داد )،،، یعنی‌ اگه از کاره خودش مطمئن هست نباید نگران باشه ،قیمتشم باهاش راه می‌آییم ... (قیمت عرف بازار) ولی‌ اگه غیر این باشه ،شک نکن ریگی به کفش داره ! و فقط مسافر میگیره و تو سود شریکه ! یعنی‌ از هر ۱۰ تا مسافر اگه ۲ تش‌هایم ویزا بشه ۵۰،۶۰ میلیون کاسبه ! بقیه می‌مونند با یه مهر ریجکتی که تا ۲ سال هیچ کاری نمی‌تونند باهاش بکنند ! حالا شمریا اید طرفه بعده ببینیم چیکارس ! از دوستانی هم که کسانیرو سراغ دارند که وزی ۱۰۰% میگیرند حتما بیان اینجا پیام بدن تا مسفرأی که گیرند اینجا بتونند قانونی‌ برند و گیر این قاچاقچی‌های حرومزاده نیفتند .

Alone.boy
تماس:

پست توسط Alone.boy » چهار شنبه 26 شهریور 1393, 1:51 pm

humanity123 نوشته شده:اره اگه اینجوری که میگی‌ باشه ،عالیه ! من شرایطم به اینصورت هست که ،کسی‌ که مدعی هست که ویزا ۱۰۰% تضمینی میتونه بگیره ،باید زمنت بعده که اگه ویزا نشد و مهر ریجکتی توی پاس ما خورد ،باید خسرته ۳۰% بعده ! (از کلّ مبلغ قرار داد )،،، یعنی‌ اگه از کاره خودش مطمئن هست نباید نگران باشه ،قیمتشم باهاش راه می‌آییم ... (قیمت عرف بازار) ولی‌ اگه غیر این باشه ،شک نکن ریگی به کفش داره ! و فقط مسافر میگیره و تو سود شریکه ! یعنی‌ از هر ۱۰ تا مسافر اگه ۲ تش‌هایم ویزا بشه ۵۰،۶۰ میلیون کاسبه ! بقیه می‌مونند با یه مهر ریجکتی که تا ۲ سال هیچ کاری نمی‌تونند باهاش بکنند ! حالا شمریا اید طرفه بعده ببینیم چیکارس ! از دوستانی هم که کسانیرو سراغ دارند که وزی ۱۰۰% میگیرند حتما بیان اینجا پیام بدن تا مسفرأی که گیرند اینجا بتونند قانونی‌ برند و گیر این قاچاقچی‌های حرومزاده نیفتند .

مشتری زیاد داشته ولی خودش توی ایران نیست توی انگلستانه !!

humanity123

پست توسط humanity123 » چهار شنبه 26 شهریور 1393, 6:30 pm

Ok faghat kao tazmin koneh ke riject nashe,,, poolam mizarim too sarafi ke moavez az bank markazi dashteh bashe... vasam address emlileso ya id skypesho bezar

Alone.boy
تماس:

پست توسط Alone.boy » شنبه 29 شهریور 1393, 2:22 pm

ایدی اسکایپ : Samirani90

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 1 مهر 1393, 6:46 pm

داداش این یارو (سا م ایرانی‌ ) که اسکیپشو اینجا گذاشتی از اون کلاه بردار‌های درگه ۱ مادر قحبه هست که پول رفیق مارو هم خور ده‌‌‌ ! از دوستان می‌خوام که خیلی‌ مواظب این شخص باشند ،ایشون خودش یه مسافر بوده ،و الان واسه ما شده آدم پرون و کیس ساز !

Alone.boy
تماس:

پست توسط Alone.boy » چهار شنبه 2 مهر 1393, 11:53 pm

جدی میگی داداش ؟؟؟؟ خوب شد گفتی !!! اخه ایدی اسکایپ اینو یکی از رفیقام که توی سوئیس هستش از یکی دیگه گرفته یکی که قبلا هم مشتری همین سام بوده !!!

من الان حتی به رفیق خودمم توی سوئیس دارم شک میکنم !!!

یکم اگه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

humanity123

پست توسط humanity123 » پنج شنبه 3 مهر 1393, 9:45 pm

من حتا با این یارو هم حرف زدم ،یه عصری افکار مالی خولیأی داره ،و قبلان هم خودش مسافر بوده ،اونجوری که میگفت، و فقط هم ادعای کیس سازی داره ،هیچ کاری نکرده میگه پول واسعم کارت به کارت کن.. حواست باشه داداش ،این بابا هم همینجوری یه نفر مثل شما معرفیش کرد که بگا رفت... سام ایرانی‌ ،اسکایپ ،فیس‌بوک و همه جا کاره کلاه بردریشو تبلیغ میکنه !

salsa

پست توسط salsa » سه شنبه 8 مهر 1393, 8:10 am

اقا من کم کم دارم به این نتیجه می رسم که کلا رفتن و بیخیال شم همششششش کلاه برداریه :?

humanity123

پست توسط humanity123 » چهار شنبه 9 مهر 1393, 12:44 am

عزیز جان مثله اینکه شما به محتویات پستا ،توجه نکردید... ! ما حاضریم این پولی‌ که شما میگی‌ یک جا بپردازیم ! به شرطی که ۱) تضمین اخذ ویزا به ما بدهید . ۲) در صورت ریجکت شدن ۳۰% از کلّ مبلغ باید بابت خسارت کسر شود .(اگر مدعی ویزا ۱۰۰% هستید) ۳)کلّ پول در صرافی که از بانک مرکزی مجوز داره و مورد قبول طرفین هست میمونه تا زمان اخذ ویزا ،همچنین ۳۰% خسارت قید شده در قرار داد ! ... توجه: دوستان اگر کسی‌ غیر از این عمل کرد بدونید که ریگی به کفش دارد (منظورم کارگزاری است که مدعی ویزا ۱۰۰% است! )،وگرن کسی‌ که میگه ما کنسول نیستیم ،تضمین ۱۰۰% نداره و.... از این قبیل بهانه‌ها ،بدونید که فقط می‌خواد در سود با شما شریک باشه ! اگر کسی‌ اینجوری کار میکنه که من کسی‌رو دارم که باهاش اینجوری کار می‌کنم ،بیاد ما بهش کار بدیم .

fast.visa1

پست توسط fast.visa1 » چهار شنبه 9 مهر 1393, 4:39 am

سلام دوست گرامی
حرفهایی که شما میزنید صحیح.ولی به عنوان مثال ما تمام مراحل قانونی اخذ ویزا را انجام داده ایم،اون وقت در وقت مصاحبه زمانی که از شما پرسیده بشه که چرا قصد سفر دارید،اون وقت شما بگید که همینجوری واسه گردش میخوام برم!!!مسلما با این حرفها ویزا به شما نمیدن،اون وقت این قسمت کار تقصیر ما بوده؟
اگرمن درست نمیگم پس فرمایش شما صحیحه.
موفق و پیروز باشید دوست گرامی
پرنده ی مهاجری که مقصودش کوچ است
به ویرانی لانه اش فکر نمی کند . . .

fast.visa1

پست توسط fast.visa1 » چهار شنبه 9 مهر 1393, 4:55 am

ضمنا در رابطه با موضوعی که گفتهبودید:
(دوستان اگر کسی‌ غیر از این عمل کرد بدونید که ریگی به کفش دارد (منظورم کارگزاری است که مدعی ویزا ۱۰۰% است! )
شما خیلی راحت از کسانی که در تهیه ویزا هسند و یا از تورهای مسافرتی سوال کنید ببینید که ویزای مثلا ایتالیا درصد گرفتنش چقدره؟ویزای ایتالیا تضمین گرفتنش 100 درصده.چون سفارتی هستش که دنبال پوله نه دنبال مدرک برگشتن به ایران.واسه اونا فرقی نمیکنه که شما تضمین کنید بر میگردید یا نه،یه خورده پول بهشون بده حله.اینو همه می فهمن.پس در رابطه با موضوعی کهاطلاع ندارید لطفا الکی حرف از خودتان در نیارید.
ممنون
پرنده ی مهاجری که مقصودش کوچ است
به ویرانی لانه اش فکر نمی کند . . .

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 11 مهر 1393, 10:26 pm

باز یه مدتی‌ نبودیم شلوغش کردید ! برادران کلاه برادر لطفا با کلمات بازی نکنید ،وقتی‌ میگید ویزا تضمینی ،یعنی‌ ۱۰۰% باید ویزا بشه ! ماشالله همتونم (اژانسیها) میگید با کنسول داداشی هستید و شب جمعه‌ها هم با هم مشروب میخورید و از این ۴ تایی‌ها ! دوستان توجه کنید ،اونای که از کاره خودشون مطمئن نیستند از این داستانا تعریف میکنند : ۱) اومدیمو طرف گفت ما واسه گردش میریم...! (مسافری که فرق ویزا توریستی با تجاریرو ندونه ،هیچ موقع اروپا نمیره) ۲) ما که کنسول نیستیم ! (اشاره به اینکه ۱۰۰% نمیتونیم بگیریم که راهو باز بزارن برای اخاذی !) ۳) کارگزر ما نصف پولو اول میگیره ،یا مرحله به مرحله و... از این داستانا میسازن که بالاخره با یه نیرنگی پول مسافر بدبختو بگیرن ! برای مثل شما به شعر این بابا بنگرید !میگه: پرنده‌ای که لانه‌اش ویرانه شده ،به فکر کوچ هست من‌ به لانه نمی‌‌اندیشد !!! یعنی‌ کیر کن تو عاقبتت (ببخشید) ولی‌ منطقی‌ فکر نکن،بیا جلو ریسک کن ،ما هم فقط تو سود بهات شریک هستیم... ! نتیجه‌گیری >: ببین مستر ! من الکی‌ وقتم پای این وب نمیزارم که گوش ببرم یا مثله شماها کاسبی راه بندازم ،من این تاپیک هارو باز می‌کنم تا اطلاع رسانی کنم به ۴ تا بدبخت که مثله من مالباخته نشند . موفق باشید

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 20 آبان 1393, 8:27 pm

تبلیغ در این فروم ممنوع است ! ۲) اینکه پول بذارند پیش صراف شما ،خوب هر وقت بخوای اون آزاد یا بلاک می‌کنه ،پس این قضیه منتفیه ،اگه تو وطن بود یه چیزی !

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » چهار شنبه 21 آبان 1393, 6:57 am

ویزا تضمینی یکی هست ولی سی میلیون میگه هزیینه اش میشه . خیلی بالا میگه . البته کسی که داشته باشه براش خوبه

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 23 آبان 1393, 10:47 pm

امیر جان ،قیمتش یه بحثیه و گارانتی اخذ ویزا هم یه بحث دیگه ،اینایی که مدعی هستند ویزا میگیریم فلان قیمت ،اصلا تضمین اخذ ویزا و ریجکت نشدن نمیدن، دقت کنید (( ریجکت نشدن)) ، یعنی‌ فقط تو سود با مسافر بدبخت شریکند ، یعنی‌ همین الان من می‌تونم یه تبلیغات انجام بدم و اینجوری گوش ببرم ! یادتون باشه اگه قراردادی امضا می‌کنید به کارگزار بگید که اگه ریجکتی توی پاس بخوره ازتون خسارت ۳۰% میگیرم !

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 24 آبان 1393, 4:16 pm

چون دسته شما کلاه بردارها رو کوتاه می‌کنم و نمیزارم دست به جیبه مسافره از همه جا بیخبر بکنی‌ ،حرفم شد چرت ! امثال شماها دیدید که یه سفره ای‌ بازه ،طور پهن کردید ! نه خیر اینجا جاش نیست ! بفرمائید تو روزنامه تبلیغ کنید ،اونجا واسه شما کلاه بردارا جا هست !!!

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 26 آبان 1393, 12:01 am

برو خدا روزیتو جای دیگه بده ! یادت نره که این فروم واسه تبادل اطلاعات هست ،واسه افراد شریف نه امثال تو معلوم الحال که فقط بلدید نشخوار کنید از جیبه ملت ! برو کار کن ،کلاه برداری عاقبت نداره ،اره !

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 27 آبان 1393, 11:52 pm

جیره خور و آویزون تویی که از جیب مسافر بدبخت می‌خوای نشخوار کنی‌ و ارتزاق !یعنی‌ اگه بیام پولمو بدم به شیادی مثله تو ،بعد میشم مال رفتن ! تو اگه شعور داشتی ،ای به اصطلاح عاقل ،هیچ وقت نمیومدی تو این فروم تبلیغ کنی‌ ،چون اینجا تبلیغ ممنوعه ... همه مارو هم میشناسن ،امثال شیادایی مثله تورو هم میشناسن که هر روز با یه آی‌ دی جدید ،میا‌‌ن که از جیبه ملت نشخوار بکنند ! برو خجالت بکش مرتیکه ! تو که انقدر دستمال به دستیت خوبه ،برو از آخور مقام عظمای ولایت نشخوار کن ، بیشتر از اینم حرومه که بارت کنم . سعی‌ کن گهه خودتو بخوری !

humanity123

پست توسط humanity123 » چهار شنبه 28 آبان 1393, 9:55 pm

ای تخمو ترکهٔ تازیها ! دیدید که نتونستید حتا ۱ کامنت از من پیدا کنید که تبلیغ شیادی و کلاه برداری مثله شما کرده باشم ، اومدید و می‌خواهید که این بهتانهارو به من بچسبوندید ! ننگ بر شما Foroomayegaan

بابیس

پست توسط بابیس » شنبه 15 آذر 1393, 10:12 pm

دوستان سلام
استانبول ترکیه هستم و مقصدم انگلیس
کسی میتونه کمک کنه؟
مبلغ و تضمین و ...
متشکرم
sepehrbabis@yahoo.com

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 15 آذر 1393, 11:00 pm

بابیس نوشته شده:دوستان سلام
کسی میتونه کمک کنه؟
مبلغ و تضمین و ...
متشکرم
sepehrbabis@yahoo.com
azizam oomadi inja donabaleh adam paroon ! ...khodet midooni ke inja az 10 nafar ke behetpegham bedan 11 nafareshoon dozdeh ...va kolaah bardar ....pas behtareh ke bebini a z rofaghat ki rafteh akhiran dar chand mahe gozashteh ,va ba oon shakhs beri ,albateh ba tazmin pool dar sarafi ,va be hich vajh Ajaleh nakonid ke hamchizetan bar bad miravad

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 15 آذر 1393, 11:02 pm

sabuha نوشته شده:سلام دوستان
من صبا هستم میخواستم بگم دایی من ویزای شینگن میگیره تا طی 3 ماه هر کی خواست بگه شمارش بدم اهل دروغگم نیستم چون نامزد منو برده
راستی تضمینی بخدا
Bebinam JeTLiii Migi ! :lol: ,Hala che dakhli be ma dareh ... mikhay komakemoon koni ya delet be Haleh jibeh khodet sookhteh Azizam 8-) 8-) 8-) 8-) :lol:

بابیس

پست توسط بابیس » یک شنبه 23 آذر 1393, 8:54 pm

humanity123 نوشته شده:
بابیس نوشته شده:دوستان سلام
کسی میتونه کمک کنه؟
مبلغ و تضمین و ...
متشکرم
sepehrbabis@yahoo.com
azizam oomadi inja donabaleh adam paroon ! ...khodet midooni ke inja az 10 nafar ke behetpegham bedan 11 nafareshoon dozdeh ...va kolaah bardar ....pas behtareh ke bebini a z rofaghat ki rafteh akhiran dar chand mahe gozashteh ,va ba oon shakhs beri ,albateh ba tazmin pool dar sarafi ,va be hich vajh Ajaleh nakonid ke hamchizetan bar bad miravad
ممنونم
راهنمایی خوبی بود
البته اینکه میگید درصد بالایی دزد یا کلاهبردارن، ممکنه واقعا عده ای هم باشن که خوب باشن و ..! نمی‌دونم!!
به هر حال ممنونم
یکی از دوستان به مقصد رسیده و با کسی که اون رو فرستاده گپ و گفت کردم. اما خب ترس کنار احتیاط ترمزم رو کشیده!!

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 24 آذر 1393, 1:53 am

عزیز جان یه فرمول سادست‌ ،زیادم پیچیده نیست ! ضمانت انجام کار +گرفتن پول در آخر کار + پرداخت خسارت (در صورت ریجکت شدن ویزا) یا ضرر مالی یا جانی = رسیدن به هدف بدون استرس !!!

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 1 دی 1393, 4:14 am

شما اگه انقدر کارت درست‌ه چرا یه آژانس نمیزنی ! :lol: :lol: :lol: :lol: برو خودتو سیاه کن ،حتما سرافیتم تو انگلیس هست ! :!: شما یا کلاه بردارید یا از عوامل جمهوری اسلامی ....پدر سوخته آاا 8-) 8-) 8-)

Danmark.dk

پست توسط Danmark.dk » سه شنبه 2 دی 1393, 1:20 am

بهتره یه نردبون بخری از این بری بالا شاید رسیدی به اتحادیه اروپا خدا رو چی دیدی نردبون پیدا نکردی یکی برات سراغ دارم این شماره تماس ۰۰۴۵۹۸۵۰۳۲۵۵
:lol:

Ramin.RK

پست توسط Ramin.RK » پنج شنبه 11 دی 1393, 4:37 pm

sahba عزیز من تلفن دادم نامزده با داییت حرف زد...گفت کار ما تضمینیه و......وچون تضمینه باید قبل رفتن به سفارت همه پولو بدید....مگه میشه؟

هر جایی هم زنگ میزنیم میگم ریجکتی هم کار میکنی؟...میخواهن یه پولی هم بابت این اخاذی کنند....خوب اگر کسی واقعا رابط داشته باشه تو سفارت

چه فرقی براش داره؟...من خودم یک رو میشناسم ویزا شنگن بدون اثر ...حتی ریجکتی بدون تعویض پاس ولی 12 هزار یویرو میگیره...بدون ا سنت تخفیف

و بدون پول بلیط .....1500 تا هم باید تو جیبت باشه...(میگه)....humanity شما خودت کسی رو پیدا نکردی؟....

humanity123

پست توسط humanity123 » پنج شنبه 18 دی 1393, 1:27 am

در اینکه نام‌های جعلی همچون: صبا و حمید دک و علی‌ ۱۳۶۸ و ................ اینها همه ۲ نفر هستند شکی نیست که با اسامی مختلف میا‌‌ن اینجا ،جنگ زرگری راه میندازند ،و میخوان سره شمارو کلاه بزارند ! به قول خودت گفته تمومه پولو بعده.. من از همون اول مثله روز برام روشن بود این داستان ! تازه طرف اینجا آژانس داره قرارداد میبندی ،نمیتونی‌ پولتو بگیری ،چه برسه این پا منقلی‌ها که ...اره ! در مورد اینکه کسیرو سراغ دارم ،خو اگه بخوام بگم کیه و چیه ،دیگه چه فرقی‌ با اینا می‌کنم ! شما شرایطی که من تو این پست گذاشتمو بخون بهش عمل کن ،هر جا و با هر کی‌ هم میخوای قرار داد ببند ،و ضمانت اجرایی بگیر از طرف ! موفق باشی‌‌

بابیس

پست توسط بابیس » جمعه 19 دی 1393, 8:20 pm

شب خوش

تقریبا یکماه قبل پیام گذاشته بودم واسه رفتن به انگلیس
از استانبول...
توی این مدت هم با آدمای خوبی آشنا شدم اما خب، نتونستم با هیچکدوم کار کنم!!
یا اعتمادم رو جلب نکردن، با شرایط غیر منطقی « البته از نظر من» . مثلا پول رو ابتدا خواستن یا مرحله به مرحله
یا پول رو آخر خواستن و بقول خودشون توی صرافی . که البته من صراف رو نمیشناسم و منطقی نیست
و یا اینکه پول رو در نهایت و آخر کار خواستن اما نحوه ی عملکردشون طوری هست که حتی یه ناشی و کسی که کاربلد نیست « مثل خودم! » متوجه میشه عملی نیست
چه برسه به دوستان حرفه ای و اهل تجربه.

یا اینکه همه چیز خوب بوده و پول فوق العاده زیادی خواستن

البته جدای از اینها هم یکی دو نفری که انصافا از همه نظر خوب بودن پیدا شدن
مشکلم پاسخگو نبودنشون هست
یعنی نمیشه دایم باهاشون مرتبط بود. حرفم اینه که اگه الان نشه باهاشون مرتبط بود، وقتی پروسه آغاز شد و آدم به مشکلی خورد
یا سوال تازه ای بر حسب تجربه‌ی تازه یا اتفاقی توی ذهنش بود، انوقت چطور میشه پیداشون کرد؟!!!
از طرفی هم شرایطشون رو آدم نمیدونه و نمیتونه بگه که واقعا اینکاره هستن یا فقط توی حرف هست و ...

بزرگترین مشکل هم اینه که با هر کس حرف میزنی یه لیست چهل نفره!!! معرفی میکنه که من بردمشون و میتونی باهاشون حرف بزنی!!
که برای همه یقینا شماره تلفن مدعا رو ثابت نمیکنه.
من دوستانی دارم توی ایران که وایبرشون با شماره انگلیس و امریکا و کانادا هست!! به راحتی میتونن...
و این منطقی نیست

با همه ی این بحثها حرفم این هست که اگه دوستی بتونه کمکی کنه برای رسیدن به انگلیس ممنون میشم
من بدون پاس اومدم استانبول. اینجا راحت هستم. نمیخوام ریسک کنم و تا مطمئن نشدم از اینجا خارج بشم.
اما اگه همین الان هم اوکی بشه ، هر زمانی از شبانه روز آماده ی حرکت هستم.

خوش باشید و موفق

« لطفا در هیچ موردی از مباحث بالا اسم نخواهید که کلا با تخریب دیگران چه درست و چه غلط مخالفم»
دوستانی هستند که بحث میکنند و نقد میکنند و کلاهبردار رو از آدم به درد بخور تشخیص میدن!
پس لازم نیست کسی از من که تجربه ی لازم رو ندارم بپرسه!!

فقط مرتبط با انجام کار، رفتن به انگلیس بهم پیام بدید. واقعا برام مهم و حیاتی هست و امیدوارم بالاخره انجام بشه.
ایمیلم رو مدام چک میکنم و منتظر هستم.
sepehrbabis@yahoo.com

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 27 دی 1393, 10:16 pm

humanity123 نوشته شده:از دوستانی که در ‌کاره ویزا هستند و میتونند ویزای تضمینی شینگن (با اثر انگشت) اخذ کنند ،لطفا پیام بدن... فقط ویزا ۱۰۰% بدونه ریجکتی ! در ضمن واسه ریجکت نشدن هم باید ضمانت بدن،که تو قرار داد ذکر می‌شه ،پس اگر از کاره خودتون مطمئن هستید نباید نگران باشید ! در ضمن پول هم در صرافی که مجوز از بانک مرکزی داره می‌خوابه ،تا زمان اخذ ویزا ! خواهشا اگر کسی‌ کنکشنی (ارتباطات سفارتی) داره ،و واقعاً میتونه ویزا در بیاره ،به ما کمک کنه که محتاجیم به ویزا ... با سپاس
:D فکر میکنی کسی حاضر میشه اینجور تضمینی بده ؟
معمولا پول را اول میخوان یا نصفشو
من خودم برای یک کاری ... با اینکه شخص من رو میشناسه و من هم به طرف اطمینان داشتم اما باز هم از من پول خواست اون هم اول کار
چون میگه همون کنکشنی که داره اون تا پول نگیره کاری انجام نمیده ودرست هم میگه
به نظر من کسی بدون پول کاری انجام نمیده
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

humanity123

پست توسط humanity123 » پنج شنبه 2 بهمن 1393, 1:02 am

iranian نوشته شده:
humanity123 نوشته شده:از دوستانی که در ‌کاره ویزا هستند و میتونند ویزای تضمینی شینگن (با اثر انگشت) اخذ کنند ،لطفا پیام بدن... فقط ویزا ۱۰۰% بدونه ریجکتی ! در ضمن واسه ریجکت نشدن هم باید ضمانت بدن،که تو قرار داد ذکر می‌شه ،پس اگر از کاره خودتون مطمئن هستید نباید نگران باشید ! در ضمن پول هم در صرافی که مجوز از بانک مرکزی داره می‌خوابه ،تا زمان اخذ ویزا ! خواهشا اگر کسی‌ کنکشنی (ارتباطات سفارتی) داره ،و واقعاً میتونه ویزا در بیاره ،به ما کمک کنه که محتاجیم به ویزا ... با سپاس
:D فکر میکنی کسی حاضر میشه اینجور تضمینی بده ؟
معمولا پول را اول میخوان یا نصفشو
من خودم برای یک کاری ... با اینکه شخص من رو میشناسه و من هم به طرف اطمینان داشتم اما باز هم از من پول خواست اون هم اول کار
چون میگه همون کنکشنی که داره اون تا پول نگیره کاری انجام نمیده ودرست هم میگه
به نظر من کسی بدون پول کاری انجام نمیده
نه خوشبختانه من کسیرو پیدا کردم که آخر پولو میگیره و آشنایی رو هم اینجوری فرستادم و رفت (ولی‌ به به هدف نرسید کامل )،ولی‌ فقط تو قسمت ترک اینجور کار میکنه ،و خودت میدونی‌ که چه دستانهأی داره اونجا ،که چقد باید از جیب ،پوله جأ بعدی و خورد‌و خوراک ! ولی‌ در زمینه ویزا من از طریق آشنایی با یک کارگزار معتبری آشنا شدم که کّل پولو آخره کار میگیره و ویسی‌ یکی‌ از دوستانم رو هم در آورد ،به راحتی‌ آب خوردن با قیمت مناسب (یکی‌ از بچه‌های قدیمی‌ انجمن در جریانش هست ) ،البته فقط کاره اولو اینجور انجام میده ،یعنی‌ مسافرای بعد اید باید ۳۰% اول بدن ،اونم تازه چون مارو میشناأ و باهامون کار کرده ،ولی‌ کارش خوبه ،،،اگه ریجکت نشدی ،و مایل بودی بیاا معرفیت کنم بهش ،هیچ پولی‌ هم نمیگیره اول (البته از ما) ...البته اگه دیگه راهی‌ وسعت نمونده‌ها .. من از همینجا بگم که تبلیغ نمیکنم ،دوباره یه سری معلومالحال نیان بگن فلان ..بچه‌های قدیمی‌ فرق میکنه قضیشون اونا رفیقاً ..

danial2016

پست توسط danial2016 » جمعه 3 بهمن 1393, 2:28 am

سلام خدمت دوستان

من تازه عضو شدم ولی از مسافرهای قدیمی هستم

یه بارم زمینی خواستم از مرز رد بشم که از 15 کیلومتری مرز بلغاز از طرف دره کوی برگشتم و خلاصه اون موقع قسمت نشد بریم
رفیقم هم تو استانبول تو فرودگاه با پاس شباهتی گرفتن و دیپورت ایران شد، تصمیم گرفتم برگردم ایران
دوستانی که اینجا بحث میکنند بعضیاشون این اتفاقات سرشون امده و تجربش دارن،میدوند ادم پولش میره که هیچ مدارکشم به باد میره به گشنگی میوفته فقط بخاطر سادگی

تو خود استانبول خیلیا را میشناسم چه ترک و چه ایرانی کارشون ادم پری ولی از 10 تاشون یکیش واقعا کارش ادم پری نیست اگه هم ادم پر باشن تا یونان و بلغار میبرن همین!!

من داداشم تو هلند 10 سال خیلی باهاش صحبت کردم که چجوری بیام و از کجا، زمینی سخت خیلی
ولی هوایی یا ویزا حالا اونم اگه بتونی بدون اثر بگیری یا هم تو فرودگاه خود مامور کنترول پاسپورت ادم پر باشه جز این شانسی ولی درصد گیر افتان خیلی بالا هست.
بعد یه مدت یه ادم پر داداشم معرفی کرد من تو حرفاش چیز منفی ندیدم به شمام بگم اگه ایرادی داشت راهنماییم کنید.

این ادم پر از استانبول میبره ارمنستان یا اذربایجان با پاس دو ملیتی زنده به مقصد هلند میفرسته میگه تضمینی!
پول را هم در صرافی در تهران بنام عباس زاده میذاریم گفت فقط صراف مطمئن هر دو ما باشه !!
هزینه ها هم بر عهده اون جز خوراک در استانبول
طول سفر هم 5 روز تا یک هفته

نظرتون چیه؟

من و 2 از دوستام تا عید میرم ایشالا به مقصدمون برسیم از برو بچه ها اگه کسی بخواد میتونه با خود ما بیاد ولی تو ایران نه!! ترکیه میتونیم قرار بذاریم

امیدوارم حواستون باشه سرتون کلاه نذارند.

موفق باشید
danial-2016@mail.ru

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 3 بهمن 1393, 3:51 am

danial2016 نوشته شده:سلام خدمت دوستان

من تازه عضو شدم ولی از مسافرهای قدیمی هستم

یه بارم زمینی خواستم از مرز رد بشم که از 15 کیلومتری مرز بلغاز از طرف دره کوی برگشتم و خلاصه اون موقع قسمت نشد بریم
رفیقم هم تو استانبول تو فرودگاه با پاس شباهتی گرفتن و دیپورت ایران شد، تصمیم گرفتم برگردم ایران
دوستانی که اینجا بحث میکنند بعضیاشون این اتفاقات سرشون امده و تجربش دارن،میدوند ادم پولش میره که هیچ مدارکشم به باد میره به گشنگی میوفته فقط بخاطر سادگی

تو خود استانبول خیلیا را میشناسم چه ترک و چه ایرانی کارشون ادم پری ولی از 10 تاشون یکیش واقعا کارش ادم پری نیست اگه هم ادم پر باشن تا یونان و بلغار میبرن همین!!

من داداشم تو هلند 10 سال خیلی باهاش صحبت کردم که چجوری بیام و از کجا، زمینی سخت خیلی
ولی هوایی یا ویزا حالا اونم اگه بتونی بدون اثر بگیری یا هم تو فرودگاه خود مامور کنترول پاسپورت ادم پر باشه جز این شانسی ولی درصد گیر افتان خیلی بالا هست.
بعد یه مدت یه ادم پر داداشم معرفی کرد من تو حرفاش چیز منفی ندیدم به شمام بگم اگه ایرادی داشت راهنماییم کنید.

این ادم پر از استانبول میبره ارمنستان یا اذربایجان با پاس دو ملیتی زنده به مقصد هلند میفرسته میگه تضمینی!
پول را هم در صرافی در تهران بنام عباس زاده میذاریم گفت فقط صراف مطمئن هر دو ما باشه !!
هزینه ها هم بر عهده اون جز خوراک در استانبول
طول سفر هم 5 روز تا یک هفته

نظرتون چیه؟

من و 2 از دوستام تا عید میرم ایشالا به مقصدمون برسیم از برو بچه ها اگه کسی بخواد میتونه با خود ما بیاد ولی تو ایران نه!! ترکیه میتونیم قرار بذاریم

امیدوارم حواستون باشه سرتون کلاه نذارند.

موفق باشید
danial-2016@mail.ru

oon sarafi ke shoma migi ,ye maghazeh daar ast va Familish Abaaas pour hast na Abas zadeh ! Tazeh mojavez ham az bank markazi nadareh ,Yani ageh eshghesh bekeshe mitooneh pooleto bokhoreh ,ino khodesh behem ghoft ! Hala chera in ADAM PAROON shoma az iraan boland nemikoneh be Azarbaijan va baad be Holand ! ?! ;)

danial2016

پست توسط danial2016 » جمعه 3 بهمن 1393, 6:45 pm

حالا این صراف مهم نیست چون مد نظر نیست.

مسیر رفتن همونه
ولی یکی هم از قبرس

به راهش اعتماد دارم.

ممنون داداش بخاطر اطلاعاتت

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 3 بهمن 1393, 7:00 pm

Movafagh bashed ;)

sport

پست توسط sport » جمعه 24 بهمن 1393, 12:18 am

من هم دنبال شخصی هستم برای گرفتن ویزا انگلیس
لطفا اگر کسی هست راهنمایی کند

mahdiafg

پست توسط mahdiafg » شنبه 25 بهمن 1393, 11:18 pm

سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم..ی وبلاگ پیدا کردم به نام مهاجرت تضمینی که با ایمیل طرف درارتباطم..واون شخص علی اکبری هست.
شرایطش اینجوره ک ه با پاس شباهتی میبره و پولو بعداز پرواز میگیره..
چون اسمشو اینجا شنیدم..میخواستم بدونم میشناسینش یا ن؟
ممنون راهنماییم کنین..

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 25 بهمن 1393, 11:31 pm

mahdiafg نوشته شده:سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم..ی وبلاگ پیدا کردم به نام مهاجرت تضمینی که با ایمیل طرف درارتباطم..واون شخص علی اکبری هست.
شرایطش اینجوره ک ه با پاس شباهتی میبره و پولو بعداز پرواز میگیره..
چون اسمشو اینجا شنیدم..میخواستم بدونم میشناسینش یا ن؟
ممنون راهنماییم کنین..
غلی اکبری از کلاهبردارای سابق فروم هست
مطالب سایت رو بیشتر بخون
با هر کس خواستی کار کنی پیش پرداخت به کسی نده کل پول رو بزار صرافی مطمن و بعد از رسیدن تسویه حساب کن
viewtopic.php?f=8&t=4867
viewtopic.php?f=8&t=4887
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

mahdiafg

پست توسط mahdiafg » یک شنبه 26 بهمن 1393, 9:52 am

آقای ایرانیان ممنون که راهنماییم کردین..آدم پرون سراغ ندارین؟؟هم مطمئن باشه هم پول بعد از رسیدن بگیره..من واقعا قصد رفتن دارم..ممنون میشم اگه کسی رو میشناسید معرفی کنید....
آقای چاووشی مدیر سایت نمیتونه مارو برسونه به اروپا؟؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 115 مهمان