پناهندگی در un دبی

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
naser torabi 9

پناهندگی در un دبی

پست توسط naser torabi 9 » پنج شنبه 10 مهر 1393, 7:12 pm

سلام
دوستان اطلاعاتی درباره ی درخواست پناهندگی در un دبی دارین؟ لطفا اینجا بگید همه استفاده کنند
راستش امروز یه سری به سایت بی پناه که برا پناهنده های ترکیه دهستش زدم واقعا ترسناکه!!
حالا اگه بخوایم برا دبی درخواست بدیم کسی شرایط اطلاع داره مثلا کمپ میدن؟وذزمان رسیدگی فرق میکنه

aein.jab

Re: پناهندگی در un دبی

پست توسط aein.jab » جمعه 11 مهر 1393, 12:05 pm

دوستان لطفا در این زمینه کمک کنن. UN امارات بهتر نیست نسبت به ترکیه. میشه برا انتقال به کشور سوم درخواست داد تو امارات؟
فکر کنم بودن تو امارات بهتر از ترکیه باشه تا پروسه رسیدگی طی بشه

aein.jab

پست توسط aein.jab » جمعه 18 مهر 1393, 1:25 am

kasi etelai nadareeee?

mehdi.yavari

پست توسط mehdi.yavari » جمعه 18 مهر 1393, 5:19 am

حالا چرا امارات.عرب ها با ایرانی ها مشکل دارن.

naser torabi 9

پست توسط naser torabi 9 » جمعه 18 مهر 1393, 12:27 pm

mehdi.yavari نوشته شده:حالا چرا امارات.عرب ها با ایرانی ها مشکل دارن.
همه دنیا با ایرانی ها مشکل دارن حالا کاشکی مشکل فقط همین بود این رژیم کثافت تو کار خودش مونده و مملکت را به گوه کشیده ولی در همه جای دنیا دخالت میکنه این سخنگوهای ابله و بی سواد ما تو یه مسائلی دخالت میکنن که اصلا ربطی به ما و به ملت نداره.این بشاراسد حرومزاده سوریه را خراب کرد و مردم را اواره... از یه طرفی این گروه دولت اسلامی باعث شده سیل پناهنده های آواره به سمت ترکیه سرازیل بشن
برا همین من به شخصه دبی را به ترکیه ترجیح میدم
نمیدونم چرا تو این خرابشده به دنیا اومدیم نمیدونم تا کی باید این کشورهای غربی برای سود خودشون ده تا کشور را به جان هم بندازن نمیدونم چرا باید یه جوان امریکایی از حداکثر زندگی لوکس و تجملاتی لذت ببره ولی ما باید استعمار بشیم نمیدونم این رژیم داره به چه سمتی میره و سرنوشت ملیونها نفر چه خواهد بود؟
اتفاقهایی که سبب بهبود وضع در اینده خواهد شد
جنگ و حمله به ایران
یک انقلاب مردمی

aein.jab

پست توسط aein.jab » جمعه 18 مهر 1393, 4:01 pm

من میخوام طی مدت رسیدگی به پرونده پناهندگی به کشور ثالث خونه بگیرم و تا حدودی هم کمک هزینه دارم از طرف خانواده یه دختر هم هستم و میخوام بدونم کشور ترکیه امارات یا ارمنستان کدوم بهتره. دوست دارم تا مدت رسیدگی طی میشه تو یه شهر خوب باشم. تو ترکیه میگن نمیشه تو انکارا یا استانبول سکونت داشته باشم. تو ارمنستان میشه تو ایروان باشم؟ تو امارات میتونم تو شهر های دبی یا ابوظبی باشم؟ اصلا میشه بجز ترکیه ارمنستان یا امارات رفت و برای کشور ثالث به un مراجعه کرد یا فقط ترکیه باید برم؟

و اینکه فکر میکنم زندگی تو دبی راحت تر باشه تا ترکیه. البته فکر میکنما مطمئن نیستم.

naser torabi 9

پست توسط naser torabi 9 » جمعه 18 مهر 1393, 4:24 pm

aein.jab نوشته شده:من میخوام طی مدت رسیدگی به پرونده پناهندگی به کشور ثالث خونه بگیرم و تا حدودی هم کمک هزینه دارم از طرف خانواده یه دختر هم هستم و میخوام بدونم کشور ترکیه امارات یا ارمنستان کدوم بهتره. دوست دارم تا مدت رسیدگی طی میشه تو یه شهر خوب باشم. تو ترکیه میگن نمیشه تو انکارا یا استانبول سکونت داشته باشم. تو ارمنستان میشه تو ایروان باشم؟ تو امارات میتونم تو شهر های دبی یا ابوظبی باشم؟ اصلا میشه بجز ترکیه ارمنستان یا امارات رفت و برای کشور ثالث به un مراجعه کرد یا فقط ترکیه باید برم؟

و اینکه فکر میکنم زندگی تو دبی راحت تر باشه تا ترکیه. البته فکر میکنما مطمئن نیستم.
سلام از طریق هر دو کشور ارمنستان و دبی میتونی برا un درخواست بدی الان وضعیت ترکیه بحرانیه و رسیدگی به پرونده طولانی خواهد بود اما درمورد یافتن شغل و اجاره خانه و تامین یک زندگی معمولی مشکلی نداری چون در بدترین شرایطش باز بهتر از گشتن دنبال کار تو ایرانه و حقوق بالا میدن تورم 100% نداره ولی باز اگه قصد سفر دارین و تصمیمتون قطعیه من دبی رو پیشنهاد میکنم من خودم میخوام برا un دبی درخواست بدم اگه کیستونم قوی باشه چه بهتر ضمناً تو بندرش کار زیاد پیدا میشه و اگه همسفر داشته باشین میتونید باهم یه جایی اجاره کنید

aein.jab

پست توسط aein.jab » جمعه 18 مهر 1393, 4:37 pm

من دارم پرسجو میکنم از چند نفر میگن نشنیدن کسی بره ارمنستان و دبی و بفرستنش کشور ثالث!!!
به نظر شما مدت زمان رسیدگی از طریق کیس تو این کشورا چقدر هستش؟

naser torabi 9

پست توسط naser torabi 9 » جمعه 18 مهر 1393, 5:36 pm

aein.jab نوشته شده:من دارم پرسجو میکنم از چند نفر میگن نشنیدن کسی بره ارمنستان و دبی و بفرستنش کشور ثالث!!!
کشور دبی یا ارمنستان خودشون که پناهنده پذیر نیستن و اگه برین دفتر سازمان ملل مثلاً توی امارات(دبی) درخواست بدین شما پس از طی مراحل رسیدگی به پرونده به کشور سوم (امریکا کانادا ) انتقال می یابید
این سوال (به نظر شما مدت زمان رسیدگی از طریق کیس تو این کشورا چقدر هستش؟)را از مدیر سایت اقای چاوشی پرسیدم و ایشون گفتن اگر کیس قوی داشته باشید یک سال و نیم در ترکیه و کمتر از یک سال در امارات البته اگر در این مورد با تیم پناهندگی دات کام همکاری کنید و کیستون را از طریق اقای چاوشی طراحی کنید مطمئناً زودتر به نتیجه میرسید مثلاً اگه کیستون قوی باشه میتونید ادعا کنید در ترکیه یا دبی هم جونتون هنوز در خطره و باید زودتر به وضعیتتون رسیدگی بشه یک نکته را هم بگم به این یک یا دو سالی که قراره در کشور دوم سر کنید به چشم یه یه زندگی معمولی نگاه کنید حتی در مقایسه با اوضاع ایران این دو سال اونجا عین یه زندگی لوکس ایرانی میمونه اگر بتونید کار درست حسابی پیدا کنید عالی میشه
و فقط اولش سخته که باید خودتون را با اوضاع انجا سازگار کنید
به امید ایرانی آزاد و مدرن
موفق باشید.

epaaeiz
تماس:

پست توسط epaaeiz » جمعه 18 مهر 1393, 6:13 pm

من یو ان ترکیه رفتم.
هرگز نشنیدم کسی بره یو ان امارات درخواست بده.
ارمنستان تا اونجا که شنیدم نمیفرسته کشور سوم بلکه خودش پناهنده رو قبول میکنه البته اگر شرایطش رو داشته باشید.

aein.jab

پست توسط aein.jab » جمعه 18 مهر 1393, 8:23 pm

epaaeiz نوشته شده:من یو ان ترکیه رفتم.
ارمنستان تا اونجا که شنیدم نمیفرسته کشور سوم بلکه خودش پناهنده رو قبول میکنه البته اگر شرایطش رو داشته باشید.
چطوره اونجا؟
کدوم شهر میفرستن؟ من کدوم شهر ترکیه بودن برام مهمه.
والا من گیج شدم نمیدونم والا. یکی میگه میشه رفت امارات یکی میگه نمیشه!! :(

amirjoon16

پست توسط amirjoon16 » جمعه 18 مهر 1393, 9:09 pm

روسیه چطور دوست عزیز؟

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 19 مهر 1393, 12:30 am

naser torabi 9 نوشته شده:
mehdi.yavari نوشته شده:حالا چرا امارات.عرب ها با ایرانی ها مشکل دارن.
همه دنیا با ایرانی ها مشکل دارن حالا کاشکی مشکل فقط همین بود این رژیم کثافت تو کار خودش مونده و مملکت را به گوه کشیده ولی در همه جای دنیا دخالت میکنه این سخنگوهای ابله و بی سواد ما تو یه مسائلی دخالت میکنن که اصلا ربطی به ما و به ملت نداره.این بشاراسد حرومزاده سوریه را خراب کرد و مردم را اواره... از یه طرفی این گروه دولت اسلامی باعث شده سیل پناهنده های آواره به سمت ترکیه سرازیل بشن
برا همین من به شخصه دبی را به ترکیه ترجیح میدم
نمیدونم چرا تو این خرابشده به دنیا اومدیم نمیدونم تا کی باید این کشورهای غربی برای سود خودشون ده تا کشور را به جان هم بندازن نمیدونم چرا باید یه جوان امریکایی از حداکثر زندگی لوکس و تجملاتی لذت ببره ولی ما باید استعمار بشیم نمیدونم این رژیم داره به چه سمتی میره و سرنوشت ملیونها نفر چه خواهد بود؟
اتفاقهایی که سبب بهبود وضع در اینده خواهد شد
جنگ و حمله به ایران
یک انقلاب مردمی
اینو واسه مادر بزرگامون نگفتن که : خلایق هر چه لایق ! به منو شما گفتن ،تا زمانی‌ که بشینیم تا از آسمون واسمون منجی بیاد وضع از این بهتر نمی‌شه ، ببین ایران و ایرانی‌ به چه وضعی افتاده که باید بره تو کشور یک وجبی امارات ملخ خور ! تازه میخواید کار آبرومندانه هم داشته باشید ! اونایی که خون ایرانی‌ تو رگاتونه ،بگید که بهترین شغل در بهترین وضعیت برای یه ایرانی‌ چیه ،اونم از جنس دخترش !!! نگاه به برج‌های ا سمان خراشش نکنید ،یه مشت حیوون ملخ خور اونجا زندگی‌ میکنند که به شدت نژاد پرست هستند مخصوصاً از نوع ایرانی‌ شیعه که کافر می‌پندارند ! اصلا فکر اونجارو از سرتون بیرون کنید ،هیچ راهی‌ بهتر از رسیدن مستقیم یا غیر مستقیم به مقصد نیست ،هر چند سخت و مشکل !

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 19 مهر 1393, 12:40 am

aein.jab نوشته شده:من میخوام طی مدت رسیدگی به پرونده پناهندگی به کشور ثالث خونه بگیرم و تا حدودی هم کمک هزینه دارم از طرف خانواده یه دختر هم هستم و میخوام بدونم کشور ترکیه امارات یا ارمنستان کدوم بهتره. دوست دارم تا مدت رسیدگی طی میشه تو یه شهر خوب باشم. تو ترکیه میگن نمیشه تو انکارا یا استانبول سکونت داشته باشم. تو ارمنستان میشه تو ایروان باشم؟ تو امارات میتونم تو شهر های دبی یا ابوظبی باشم؟ اصلا میشه بجز ترکیه ارمنستان یا امارات رفت و برای کشور ثالث به un مراجعه کرد یا فقط ترکیه باید برم؟

ببین بانو ،امر مهاجرت امره خطیریست ،به شما توصیه می‌کنم قبل از اینکه به فکر مهاجرت‌های اینچنینی باشی‌(امارات و...) اطلاعاته خودتو بالا ببر تا بعدا پشیمون نشی‌ ،یه دختر دانشجو که آخرین بر بهش گفتم نرو ترکیه واسه اعلام ... رفت و کاره خودشو کرد ،۲ هفته پیش که داشتم باهاش صحبت می‌کردم تو ... بهم میگفت افسرده شدم از وضع اینجا و افکار خودکشی‌ داشت ! بهترین راه واسه پنهندقی رفتن مستقیم با ویزا شینگن با کیسی حساب شده است ،هر چند مشکل .

naser torabi 9

پست توسط naser torabi 9 » شنبه 19 مهر 1393, 5:17 am

humanity123 نوشته شده:

ببین بانو ،امر مهاجرت امره خطیریست ،به شما توصیه می‌کنم قبل از اینکه به فکر مهاجرت‌های اینچنینی باشی‌(امارات و...) اطلاعاته خودتو بالا ببر تا بعدا پشیمون نشی‌ ،یه دختر دانشجو که آخرین بر بهش گفتم نرو ترکیه واسه اعلام ... رفت و کاره خودشو کرد ،۲ هفته پیش که داشتم باهاش صحبت می‌کردم تو ... بهم میگفت افسرده شدم از وضع اینجا و افکار خودکشی‌ داشت ! بهترین راه واسه پنهندقی رفتن مستقیم با ویزا شینگن با کیسی حساب شده است ،هر چند مشکل .
سلام بیشتر این حرفا کاملاً درسته و این امر خطیریست
اما غیر ممکن نیست و از تمام کسانی که الان در کشورهای آلمان امریکا کانادا یا کشورهای اروپایی ساکن شده اند بپرسید که چگونه پناهنده شده اید تمام انها از روزهای اوارگی و بدبختی تعریف میکنند ولی بپرسید که درآمد الان انها چقدر است پاسخ ها جالبند از 6 ملیون در ماه تا 14 ملیون البته تازه بدبختاشون این همه درامد دارن برو سراغ کسایی که 10 ساله رفتن گوش به ادمهای ابله هم ندید که میگن اینجا همه چی گرونه اتفاقاً خیلی هم به دلار و پوند و یورو ارزان هستند این دلار سه هزارتومنی ایرانه که باعث میشه یه گوشی 90 دلاری تو ایران بشه 400 هزارتومن. شما تو امریکا با پول یک ماه کارتون میتونید یه خودرو ام وی ام 110 بگیری ولی تو ایران باید 26 ماه با حقوق ماهی 1 ملیون تومن کار کنید اینجا اینده ای در کار نیست هیج اینده ای... خیلی پیشرفت کنید یه ماشین قسطی میخرید ازدواج میکنید و باید مثل خر شب روز بدوید حقوق کل عمرتونم میشه حقوق یک سال یه امریکایی

jake

پست توسط jake » شنبه 19 مهر 1393, 12:14 pm

خانوم عزیز
امارات برای خانوم ها یکمقدار نامناسب هستش

ببینید بر هیچکس پوشیده نیست که بعد از معرفی به یوان شما حق کار کردن به صورت قانونی توی اون کشور رو نداری !!
خب حالا فقط یک راه داریم و اونهم کار غیر قانونی هستش حالا اگه مرد باشی میتونی با کارگری خرج خودت رو در بیاری ولی اگر زن باشی تو جامعه اعراب خیلی سخت میشه برات حالا اگر دبی یا ابوظبی باشه بازهم کور سوی امیدی هست وای به حال روزی که بیفتی شهر های دیگه چون اعراب کلا با ایرانی جنس زن یه مشکلی دارند.
از نظر من درست که ترکیه مدت زمان طولانی طی خواهد کرد و شاید ارمنستان زیاد کلاسش بالا نباشه ولی از نظر من خیلی مناسب تر از امارات هستش مخصوصا برای یک خانوم.
ضمن اینکه خانواده هر زمان میتونند با کمترین هزینه بیان به دیدنتون ولی برا امارات حتما باید ویزا تهیه کنند و ...

البته اگر اشنا داشته باشی که کلا یک بحث کاملا جداست.

همه اینها نظرات و توهمات من هستش شاید نظر فرد دیگر یا خود شما متفاوت با مطالب بالا باشه :)
=======================================================
jake1 خودم هستم !
=================================================
freedom

epaaeiz
تماس:

پست توسط epaaeiz » شنبه 19 مهر 1393, 4:39 pm

قبلاً پناهنده مستقیم میرفت آنکارا و خودش رو معرفی میکرد الان اول باید بری آسام که واسطه ای هست بین یو ان و پناهجو.هر شهری ممکنه بفرستن. ولی تو شهر کایسری پر ایرانیه طوری که راه میری همه فارسی حرف میزنن. کایسری شهری صنعتی هست که میشه کار توش پیدا کرد ولی خیلی سرده.بهتره از راه اینترنت بگردید و کسانی رو که تو ترکیه پناهنده شدن رو پیدا کنید و بپرسید.هرجا برید هزینه ها به عهده ی خودتون هستو دولت اونها باید بگم هیچ کمکی نمیکنه و این سیاست خود اون دولت ها هست که شما مجبور باشید کار کنید برای اونها با هزینه ی بسیار بسیار پایین هرچند غیرقانونی باشه.به نظرظم ترکیه بهتره چون هم رفتن راحت تره هم میشه کار کرد هم ایرانی زیاد داره و هم راحت میشه پول و وسیله فرستاد یا بیان بهت سر بزنن.

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 19 مهر 1393, 4:55 pm

اون تازی اندیش هایی که مارو ابله خطاب میکنند ،امیدوارم که از خوش غیرتی شبها خوابشون ببره ! و از رو رفته باشند، اینایی که این مهندس میگه واسه ۳۰ سال پیش که میان از کشور دوم میبرن و این داستانا، شما باید ببینی‌ رسیدن به این ایده ال‌ها و آرزوها به چه قیمتی تموم می‌شه ! آیا ارزششو داره ! که من برم توی دوبی‌ و اون شرایط اسف باره نژاد پرستی‌ و خسومتش با ایرانیها ،چه برسد که پناهنده هم باشی‌ ! همینجوری با ویزا و قانونی‌ میری اونجا لختت میکند و بهت تجاوز میکند ،چه برسه بخواهید دراز مدت اونجا باشید ! پس بهتره که با اون پولی‌ که داری ،مستقیم از ایران با ویزا بلند شیئ بری ،نه اینکه ۳،۴ سال آواره غربت شیئ (اونم از نوع تازیش) و ریده بشه به اعصابت و... تا اینکه بخوای اقامت بگیری... اون پنهدهأی که به کشورهایی ،امثال ترکیه یا ارمنستان می‌رن ،از رو ناچاری و اینکه تو ایران تهدید میشن هست ،نه برای زندگی‌ بهتر ،و در آخر هم فراموش نکنیم که ما برای زندگی‌ بهتر مهاجرت می‌کنیم ،نه اینکه از چاله به چاه بیفتیم !

epaaeiz
تماس:

پست توسط epaaeiz » شنبه 19 مهر 1393, 5:11 pm

amirjoon16 نوشته شده:
روسیه چطور دوست عزیز؟
منم مدتیه تو فکرشم که ببینم روسیه چطوره ولی اطلاعاتی پیدا نکردم.

aein.jab

پست توسط aein.jab » یک شنبه 20 مهر 1393, 12:36 pm

پس دبی رو دیگه فکرشو از سرم بیرون میکنم.
فقط بین ارمنستان و ترکیه موندم!
نمیدونم ارمنستان به کشور ثالث میفرسته یا نه؟
چون خودم ارمنستان بودم میدونم وضع زندگی اونجا چطوره اما نمیدونم Un اونجا میفرسته کشور ثالث یا نه.

mosafer ghorbat
تماس:

پست توسط mosafer ghorbat » یک شنبه 2 فروردین 1394, 12:51 am

چرا نمیشه اتفاقا دفتر امارات مث ترکیه شلوغ نیست و رسیدگی ب پروندها سریعتر انجام میگیره
به یزدان که گرما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم
از آنروز این خانه ویرانه شد
ک نان آورش مرد بیگانه شد

vidav

پست توسط vidav » سه شنبه 11 فروردین 1394, 5:19 am

میشه با ویزای قانونی به استرالیا رفت و اونجا درخواست پناهندگی داد؟ اونجا اصلا ددفتر یو ان هست؟

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » پنج شنبه 15 مرداد 1394, 7:47 pm

دوستان اگه میشد درخواست داد دبی من با لنج میرم دبی و میتونم درخواست بدم ولی وقتی حمایت مالی نداشته باشی چیکار مییشه کرد!؟ یا اصلا می فرستن کشور سوم؟! به ریسکش نمی ارزه

dastan_aria

پست توسط dastan_aria » چهار شنبه 7 بهمن 1394, 1:20 am

آقا مگه دفاتر یو ان با هم فرق دارن ؟ چرا مثلا ترکیه و ارمنستان و ... آره اما امارات نه مگه کارشون یکی نیست ؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 178 مهمان