لطفا کمکم کنید. راهنمایی در مورد کیس!!

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
willgex

لطفا کمکم کنید. راهنمایی در مورد کیس!!

پست توسط willgex » شنبه 22 آذر 1393, 8:45 pm

سلام من میخوام بعد از اینکه مدرک دانشگاهیم رو گرفتم ، با اون مقدار پولی که دارم ، به کانادا یا آمریکا پناهنده شم
سوالم اینه
به نظر شما میتونم با آشناها و فامیل های که توی دادگاه و کلانتری دارم ، میتونم یک کیس خوب بسازم ؟ منظورم اینه برای اینکه مثلا ثابت کنم جونم در خطره ، با استفاده از یه سری اسناد جعلی اما با مهر و امضا واقعی دادگاه یا کلانتری ، یه کیس خوب یا متوسط جور کنم ؟
به نظر شما مذهبی باشه یا اجتماعی ؟
لطفا راهنمایی کنید. ممنون
از تو و خودم نفرت دارم ، دیگه نمی خوام تو ذلت باشم ، وسط این ملت باشم ، اشک بریزم تو خفت بازم

humanity123

Re: لطفا کمکم کنید. راهنمایی در مورد کیس!!

پست توسط humanity123 » شنبه 22 آذر 1393, 11:47 pm

Mohem tojih kardaneshe ,na madark sazi oon tori ke to fek mikoni ,vali ageh dorost bashe va be ja zarar nadareh ! 2) ghofti Ashna dari kalantari ,bebin inja too kalantari haghe maro khordan ba party bazi ,mitooni dame moshkeleh maro bebini... Ye nafar inja ashna dareh ,shekayateh maro masmali mikoneh !

willgex

پست توسط willgex » یک شنبه 23 آذر 1393, 10:58 pm

توجیح کردن که کاری نداره ، فقط میخوام بدونم میشه این کارو کرد یا نه ، بدرد بخوره هست یا نه ، یه وقت خراب کاری نشه !
آشنا داریم ، کدوم کلانتری ، حق کی رو خوردن ، اگه بگم هم نمیتونه کاری بکنه ، ممکلت نیست ، کلا پارتی بازی.
از تو و خودم نفرت دارم ، دیگه نمی خوام تو ذلت باشم ، وسط این ملت باشم ، اشک بریزم تو خفت بازم

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 24 آذر 1393, 1:48 am

willgex نوشته شده:توجیح کردن که کاری نداره ، فقط میخوام بدونم میشه این کارو کرد یا نه ، بدرد بخوره هست یا نه ، یه وقت خراب کاری نشه !
آشنا داریم ، کدوم کلانتری ، حق کی رو خوردن ، اگه بگم هم نمیتونه کاری بکنه ، ممکلت نیست ، کلا پارتی بازی.
Azizam mishe ,kari kard ,in dastaan Asoontar az oon chizi hast bke to fekresho mikoni ,faghat va faghat Etemaad be nafs mikhad va scenario ,hamin !

willgex

پست توسط willgex » دو شنبه 24 آذر 1393, 5:29 pm

آخه هر کی یه چیز میگه ، نمی دونم به امید خدا بتونم جورش کنم

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 8 دی 1393, 3:48 pm

willgex نوشته شده:آخه هر کی یه چیز میگه ، نمی دونم به امید خدا بتونم جورش کنم
داشتن مدرک لزوما نشان دهنده این نیست که کیس قوی هست
گاهی ممکنه همان مدرک حتی مدرک واقعی باعث خراب شدن کل کیس بشه
مهم سناریو کیس هست که طبق اون اگر مدرکی هم لازم داشت براش بتونی اماده کنی
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

s.k

پست توسط s.k » دو شنبه 8 دی 1393, 4:07 pm

به به جناب ایرانیان چشممون به جمالت روش شد کم پیدا بودی؟ گفتم رفتی دیگه هم پشت سرت نگاه نکردی!!!!!!!

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 8 دی 1393, 8:52 pm

s.k نوشته شده:به به جناب ایرانیان چشممون به جمالت روش شد کم پیدا بودی؟ گفتم رفتی دیگه هم پشت سرت نگاه نکردی!!!!!!!
خواهش میکنم، راستش دنبال کار رفتن بودم در ترکیه که متاسفانه نشد
واقعا رفتن خیلی سخت شده و هر روز سختر میشه
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

s.k

پست توسط s.k » سه شنبه 9 دی 1393, 8:37 am

درسته که رفتن سخت شده ولی هنوزم خیلی ها دارن میرن از ترکیه
اونجا ادم پرون درست پیدا نکردی؟ که تمام پولوبعد از رسیدن پرداخت کنی؟
کارن دریایی رفت یونان از یونان هم با ایدی کارت جعلی هوایی رفت المان هنوزم فک کنم پست هاش هست
میگفت تارسیدی باید بری سازمان ملل درخواست پناهندگی بدی بعد با خیال راحت بگردی دنبال ادم پرون که ردت کنه میگفت اگر برگه سازمان ملل داشته باشی راحت تو شهر میگردی و اگرهم بگیرنت برگه رو نشون میدی ولت میکنن
میگفت یه بار تو فرودگاه گیر کردم ولی بار دوم راحت رد شدم

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 13 دی 1393, 12:10 am

s.k نوشته شده:درسته که رفتن سخت شده ولی هنوزم خیلی ها دارن میرن از ترکیه
اونجا ادم پرون درست پیدا نکردی؟ که تمام پولوبعد از رسیدن پرداخت کنی؟
کارن دریایی رفت یونان از یونان هم با ایدی کارت جعلی هوایی رفت المان هنوزم فک کنم پست هاش هست
میگفت تارسیدی باید بری سازمان ملل درخواست پناهندگی بدی بعد با خیال راحت بگردی دنبال ادم پرون که ردت کنه میگفت اگر برگه سازمان ملل داشته باشی راحت تو شهر میگردی و اگرهم بگیرنت برگه رو نشون میدی ولت میکنن
میگفت یه بار تو فرودگاه گیر کردم ولی بار دوم راحت رد شدم
اره میشه رفت ولی بحث اعتماد هست کسی رو پیدا نکردم که با شرایط من موافقت کنه و پول رو بعد رسیدن بگیره
من یک دلار هم حاضر نیستم قبلش بدم ،اخه چطور میشه اعتماد کرد
پولت وقتی کم باشه ریسک نمیتونی بکنی
تو ترکیه هم نمیشه بمونی به امید یو ان ترجیح دادم فعلا برگردم

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 13 دی 1393, 12:37 am

Aghaye iranian belakhare shoma bargashti delemun baratun tang shode bud
Agha shoma hanuz be hishki etemad nadari
Hanuz jaye xodeti tu iran
Baba ye harakati chizi
تصویر

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 13 دی 1393, 11:11 pm

Kurdish نوشته شده:Aghaye iranian belakhare shoma bargashti delemun baratun tang shode bud
Baba ye harakati chizi
قربونت داداش
خوب دیگه به قول معروف "برای پرش های بلند گاهی لازم است چند قدم به عقب رویم "
منم لازم داشتم برگردم مدتی :D
واقعا روزگار خیلی بدی شده اعتماد کردن هم سخت شده چطور میشه ادم اعتماد کنه وقتی میبینی این قاچاقبرای نامرد چجور سر افراد کلاه میزارن یا وسط راه ادم رو ول میکنن اینقدر از این چیزا ادم میبینه که دیگه نمیدونه به کی اعتماد کنه
ولی به شدت دنبالش هستم هوا کمی بهتر بشه و کمی پول بیشتر جور کنم این دفعه برگشتی در کار نیست ،
بلاخره مجبوریم ریسک کنیم چاره ای نیست :|

Kurdish

پست توسط Kurdish » یک شنبه 14 دی 1393, 11:42 pm

iranian نوشته شده:
Kurdish نوشته شده:Aghaye iranian belakhare shoma bargashti delemun baratun tang shode bud
Baba ye harakati chizi
قربونت داداش
خوب دیگه به قول معروف "برای پرش های بلند گاهی لازم است چند قدم به عقب رویم "
منم لازم داشتم برگردم مدتی :D
واقعا روزگار خیلی بدی شده اعتماد کردن هم سخت شده چطور میشه ادم اعتماد کنه وقتی میبینی این قاچاقبرای نامرد چجور سر افراد کلاه میزارن یا وسط راه ادم رو ول میکنن اینقدر از این چیزا ادم میبینه که دیگه نمیدونه به کی اعتماد کنه
ولی به شدت دنبالش هستم هوا کمی بهتر بشه و کمی پول بیشتر جور کنم این دفعه برگشتی در کار نیست ،
بلاخره مجبوریم ریسک کنیم چاره ای نیست :|
تنها چيزي كه ميخوام بهت بگم اينه كه اصلا طرف يونان نيا
اگه تونستي از ايران هوايي برو وگرنه از تركيه با كاميون برو
سوالي داشتي من در خدمتم
موفق باشي
تصویر

s.k

پست توسط s.k » دو شنبه 15 دی 1393, 2:17 pm

جناب kurdish الان شما راحت توی یونان تردد میکنید؟ ادم پرون هم پیدا کردین برای راه هوایی؟ از چه مسیری و با چه قیمتی رسیدین یونان؟ کارن که تقریبا راحت از یونان رد شده بود شما چرا گیر کردی؟

Kurdish

پست توسط Kurdish » دو شنبه 15 دی 1393, 11:21 pm

s.k نوشته شده:جناب kurdish الان شما راحت توی یونان تردد میکنید؟ ادم پرون هم پیدا کردین برای راه هوایی؟ از چه مسیری و با چه قیمتی رسیدین یونان؟ کارن که تقریبا راحت از یونان رد شده بود شما چرا گیر کردی؟
بله من الان راحت تو يونان تردد ميكنم با اون برگه اي كه بهم دادن ميتونم كل كشور يونان رو بگردم.
من به خاطر رنگ پوستم چون يه كمي سبزه هستم نميخوام از راه هوايي برم چون صد در صد گير ميكنم. اينجا اونايي كه قيافشون هم اروپاييه و چشم ابي و مو طلايي هستن هم رد نميشن. كنترل فرودگاه ها هم خيلي سخت شده همش مامور الماني ريخته تو فرودگاه همشون هم با يك نگاه ميفهمن قاچاقي
از راه خشكي با تاكسي و پياده از استانبول به ادرنه و از ادرنه به الكساندرپولي از الكساندرپولي به تسالونيكي و اتن. با ٣١٠٠ دلار. البته خيلي ها ٣٥٠٠ و ٤٠٠٠ تا هم دادن. لازم به ذكر كه اين راه خيلي سخته و كمتر كسي رد ميشد. اون راه بلدهاي افغاني كه باهامون بودن (درود به شرفشون) سري بعدي همشون رو گرفته بودن.
خوب اقاي كارن حتما شانس داشته كه رد شده يا قيافه خوبي داشته. منم گير نكردم ماه ديگه با كاميون ميرم المان اونجا مفصل براتون شرح ميدم جريان رو. فقط تو رو به خدا نياين يونان اينجا باتلاق فقير و ثروتمند توش گير ميكنه.
موفق باشين
تصویر

s.k

پست توسط s.k » سه شنبه 16 دی 1393, 4:51 am

حالا چرا میخوایی بری المان؟ فکر میکنم دانمارک یا نروژ از المان بهتر باشه !
کلا فکر میکنید بین کانادا و انگلیس و استرالیا یا کشورهای اسکاندیناوی کدوم برای یه پناهنده ایرانی از همه بهتر هست ؟
یکی از دوستام قبلا انگلیس بوده میگفت حقوق دولت خیلی کمه / کشور قدیمی هست /تنها خوبیش اینکه بهت خونه میده
استرالیا هم اگر بشه هوایی رفت نمیدونم چه امکاناتی میده < دریایی که بیچاره میشه ادم >
ینفر هم میشناسم دانمارک هست از روی کارگری خیلی وضع مالیش خوب شده میگه راضی هستم و همچیز خوبه
کانادا که اصلا کسی که پناهنده باشه نمیشناسم و اصلا ندیدم دربارش کسی اضهار نظر کنه بگه خوبه یا نه
ولی خیلی ها تو همین سایت گفتن المان خیلی بده از هایم گرفته تا امکانانتش و جواب دادن هاشون یا انگلیس شرایط سخته و بدرد نمیخوره یا کشورهای اسکاندیناوی خیلی نژاد پرستن و هوا خیلی سرده و مردمان سردی داره و حتی اگر 40سال هم اونجا باشی بازم خارجی بحساب میایی
دوستان اگر کسی رو میشناسید که پناهنده یکی ازاین کشورها بودن و خودتون مستقیم باهاشون صحبت کردین نظراتشونو بنویسین یا کلا نظر خودتون چیه؟؟؟؟؟

Kurdish

پست توسط Kurdish » سه شنبه 16 دی 1393, 12:23 pm

s.k نوشته شده:حالا چرا میخوایی بری المان؟ فکر میکنم دانمارک یا نروژ از المان بهتر باشه !
کلا فکر میکنید بین کانادا و انگلیس و استرالیا یا کشورهای اسکاندیناوی کدوم برای یه پناهنده ایرانی از همه بهتر هست ؟
یکی از دوستام قبلا انگلیس بوده میگفت حقوق دولت خیلی کمه / کشور قدیمی هست /تنها خوبیش اینکه بهت خونه میده
استرالیا هم اگر بشه هوایی رفت نمیدونم چه امکاناتی میده < دریایی که بیچاره میشه ادم >
ینفر هم میشناسم دانمارک هست از روی کارگری خیلی وضع مالیش خوب شده میگه راضی هستم و همچیز خوبه
کانادا که اصلا کسی که پناهنده باشه نمیشناسم و اصلا ندیدم دربارش کسی اضهار نظر کنه بگه خوبه یا نه
ولی خیلی ها تو همین سایت گفتن المان خیلی بده از هایم گرفته تا امکانانتش و جواب دادن هاشون یا انگلیس شرایط سخته و بدرد نمیخوره یا کشورهای اسکاندیناوی خیلی نژاد پرستن و هوا خیلی سرده و مردمان سردی داره و حتی اگر 40سال هم اونجا باشی بازم خارجی بحساب میایی
دوستان اگر کسی رو میشناسید که پناهنده یکی ازاین کشورها بودن و خودتون مستقیم باهاشون صحبت کردین نظراتشونو بنویسین یا کلا نظر خودتون چیه؟؟؟؟؟
من المان رو خاطر:
١- اثرانگشت يونانم
٢- نزديكي به فاميلام تو هلند و دانمارك و المان
٣- زبان معتبرش
٤- اقتصاد خوبش و ارزوني مشروبات و بازار 8-)
در ضمن همه ايالت هاي المان اينجوري نيستن كه شما فرمودي. ايالت هاي شمالي مثل هامبورگ و اون ايالت همسايه دانمارك هم زود جواب ميدن هم خونه ميدن. من كه دلايل خودم رو گفتم.

بين كشورهاي اسكانديناوي نروژ از همه بهتره ولي بدي كه داره اينه كه امار قبوليش زياد نيست و ديپورتش هم خيلي وحشتناكه. نتيجه ميگيريم كه دانمارك ازهمه بهتره (ولي اگه رفتيد دانمارك حتما براي خريد به شهر "كيل" المان بريد)
فنلاند هم كه ميگن كار نيست.
نظري هم درباره انگليس ندارم. اونم مزايا و معايب خودش رو داره.
استراليا هم كه فكر نكنم پناهنده غير قانوني بگيره.
كانادا خيلي خوبه ولي اونجا بايد بكوب كار كني و درعوض درامد خيلي خوبي هم گيرت مياد.

اين سايت هم خيلي ميتونه بهتون كمك كنه. تازه هم به روز شده :
Prosperity.com

به اميد خدا كه موفق باشي. بازم هر سوالي داشتي در خدمتم
تصویر

s.k

پست توسط s.k » سه شنبه 16 دی 1393, 1:52 pm

شاید بتونم ویزای کانادا رو بگیرم ولی توی یه سایتی که مردم اومدن نظراتشونو درباره کانادا گفتن اینقدرازش بد گفتن که نمیدونم گرونه کار گیر نمیاد همه سرت کلاه میذارن از این جور حرفا
خودم یه نفررومشناسم 18 سالش که بوده رفته کانادا بعداز 20 سال پارسال اومد ایران چیز خواصی نداشت از نظر مالی حتی نه خونه نه ماشین اومد یه مدتی ایران زندگی کرد گفت دیگه نمیخوام برگردم ولی زود باربونشو جمع کرد برگشت در عوض یه پسره دیگه میشناسم 7 سال پیش وقتی 15 سالش بود رفت دانمارک پارسال بعداز 7 سال اومد ایران رفتم دیدمش یه لگسوس برا خودش خریده بود برای یک ماه که قرار بود ایران باشه یه اپارتمان 500 میلیونی هم خریده بود بهش گفتم چیکار میکنی اونجا گفت وقتی رفتم یه چند سالی تو کمپ فقط خوردم و خوابیدم بعد هم رفتم کارگری ساختمان رو انجام دادم بعد که کارفرمام دید خوب کار میکنم کار میگرفت کلا میداد دست خودم خلاصه خیلی وضع مالیش خوب بود ولی اونطرف که کانادا بود هیچ چیز خواصی نداشت بجز پاس کانادا!!!!

Kurdish

پست توسط Kurdish » سه شنبه 16 دی 1393, 11:15 pm

s.k نوشته شده:شاید بتونم ویزای کانادا رو بگیرم ولی توی یه سایتی که مردم اومدن نظراتشونو درباره کانادا گفتن اینقدرازش بد گفتن که نمیدونم گرونه کار گیر نمیاد همه سرت کلاه میذارن از این جور حرفا
خودم یه نفررومشناسم 18 سالش که بوده رفته کانادا بعداز 20 سال پارسال اومد ایران چیز خواصی نداشت از نظر مالی حتی نه خونه نه ماشین اومد یه مدتی ایران زندگی کرد گفت دیگه نمیخوام برگردم ولی زود باربونشو جمع کرد برگشت در عوض یه پسره دیگه میشناسم 7 سال پیش وقتی 15 سالش بود رفت دانمارک پارسال بعداز 7 سال اومد ایران رفتم دیدمش یه لگسوس برا خودش خریده بود برای یک ماه که قرار بود ایران باشه یه اپارتمان 500 میلیونی هم خریده بود بهش گفتم چیکار میکنی اونجا گفت وقتی رفتم یه چند سالی تو کمپ فقط خوردم و خوابیدم بعد هم رفتم کارگری ساختمان رو انجام دادم بعد که کارفرمام دید خوب کار میکنم کار میگرفت کلا میداد دست خودم خلاصه خیلی وضع مالیش خوب بود ولی اونطرف که کانادا بود هیچ چیز خواصی نداشت بجز پاس کانادا!!!!
خوب دانمارك حقوق سوسيال داره ولي كانادا تا 6 ماه اول فقط حقوق سوسيال ميده
در كل اميدوارم هر چه زودتر از اونجا بياي بيرون و نجات پيدا كني وًبه ارزوهات برسي
موفق باشي
تصویر

s.k

پست توسط s.k » چهار شنبه 17 دی 1393, 5:49 am

ممنون همچنین شما
اگر شما حرکتی زدی بیا اینجا یه خبری هم به ما بده
راستی قیمت یه پاس اصلی اروپایی چنده؟

Kurdish

پست توسط Kurdish » پنج شنبه 18 دی 1393, 12:45 am

s.k نوشته شده:ممنون همچنین شما
اگر شما حرکتی زدی بیا اینجا یه خبری هم به ما بده
راستی قیمت یه پاس اصلی اروپایی چنده؟
صد در صد اگه رسيدم هم سرگذشت خودم رو شرح ميدم هم يه پست با عنوان اموزش راه زميني از يونان تا مجارستان و اتريش رو ميذارم.
قيمت پاس الان يه كمي گرون شده. پاس معمولي و كپي ٢٥٠ يورو ولي پاس خوب و شباهتي ٥٠٠ الي ٧٠٠ يورو.
موفق باشي
تصویر

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » پنج شنبه 18 دی 1393, 2:45 pm

iranian نوشته شده:
s.k نوشته شده:به به جناب ایرانیان چشممون به جمالت روش شد کم پیدا بودی؟ گفتم رفتی دیگه هم پشت سرت نگاه نکردی!!!!!!!
خوبی ایرانیان . نبودی رفتی ترکیه بس؟من یکی میشناختم اول تابستون رفت ترکیه با 18ملیون خودش رسوند به المان . دوتا افغانی هم محل ما بودن تابستون رفتن بعد چهار ماه رسیدن المان .از اینجا خانوادشون خرده خرده از صرافی براشون پول میفرستادن.نه اینکه راحت رفته باشن فقط تو ترکیه 6 بار موقع رد شدن از مرز دستگیر شدن 40 روز بازداشت بودن. شما ها خیلی دس دس میکنید باوا شرایط مهاجرت هر روز داره سخت تر میشه .امروز هم که خبر دارین تو فرانسه یازده نفر کشتن این باعث میشه مرزها شدیدتر بازرسی کنن

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 18 دی 1393, 10:32 pm

amirzarghan نوشته شده:
iranian نوشته شده:
خوبی ایرانیان . نبودی رفتی ترکیه بس؟من یکی میشناختم اول تابستون رفت ترکیه با 18ملیون خودش رسوند به المان . دوتا افغانی هم محل ما بودن تابستون رفتن بعد چهار ماه رسیدن المان .از اینجا خانوادشون خرده خرده از صرافی براشون پول میفرستادن.نه اینکه راحت رفته باشن فقط تو ترکیه 6 بار موقع رد شدن از مرز دستگیر شدن 40 روز بازداشت بودن. شما ها خیلی دس دس میکنید باوا شرایط مهاجرت هر روز داره سخت تر میشه .امروز هم که خبر دارین تو فرانسه یازده نفر کشتن این باعث میشه مرزها شدیدتر بازرسی کنن
اره من رفته بودم شاید راهی پیدا بشه،و کمی اوضا دستم بیاد ولی خوب نشد برم ، اما برای رفتن جدی هستم و مدتی دیگه دوباره اقدام میکنم
آره به نظر من سال 2015 اخرین سال برای رفتنه هرکی بتونه بره رفته هرکی نرفت دیگه سال بعد معلوم نیست اوضا جهان چطوری بشه
درسته متاسفانه این حمله ها هم تاثیر بدی میزاره رو قاچاقی رفتن
خودت چطور کاری نکردی برای رفتن هنوز ایرانی؟

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » جمعه 19 دی 1393, 12:31 am

من اره هنوز ایرانم . دارم پول جمع میکنم یه ماه پیش میخواستم برم ترکیه یعنی حتی ساکمم بسته بودم فقط یه تلفن در لحظه اخر مانع شد منتظرم که هوا یکم خوب بشه برم نباید دیگه وقت از دست داد. امکان داره یو ان هم از ترکیه بره. پسر عموم یک ماه قبل رفت ترکیه اونجا درخواست پناهندگی داده وقت مصاحبه اش انداختن برج شیش2016
. من حالا موندم که ادم از ترکیه قاچاقی بره کشور دیگه با خطرات راهش قاچقبر و بخصوص بد شانسی بیاری تو یه کشور ضعیف مثل مجار بلغار انگشت نگاری بشی دیگه بیفتی تو بدبختی ، یا همون ترکیه در خواست پناهندگی بدی چهار سال سختی تحمل کنی اما بعد شاید شانس بیاری بفرستن امریکا کانادا !! به نظرت کدوم گزینه بهتره ؟

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 19 دی 1393, 10:42 pm

دوستان عزیز ،خودتونو آواره ترکیه و... نکنید (اول) نخست برید ویزا شینگن بگیرید ،بعد اگه نشد برید به کوه و بیابون ! این نظر من ..

Yaran

پست توسط Yaran » جمعه 19 دی 1393, 11:11 pm

صحبت اینه که ویزای شینگن یعنی اثر انگشت و اون چه کیس قوی داره که اثر انگشت هیچ تاثیری روی کیسش نداره
خود قاچاق رفتن تو کیس یه امتیازه که خطرات زیادی رو پناهنده پشت سر گذرونده و به اونجا رسیده

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 19 دی 1393, 11:22 pm

vase oon dastaan ,1000 ta Raah hast ,yekish visaye bedoon asar (ke hamoon ,yeki digeh be jaat raftaneh ) ke bayad sharayetesho dashteh bashi ,oon nashod ,mitooni az tarighe turkey ba visaee ke gerefti Try koni baraye raftan ,baraye case raah va...Rahaye ziaadi hast begard peydaa mishe ,ageh az Fekr va kherad mayeh nazarim bayad ,ba joonemoon Tavan bedim !

Yaran

پست توسط Yaran » شنبه 20 دی 1393, 12:50 am

حرفتون درسته
همیشه آسونترین راه و کم خطر ترین راه بهترین گزینه س برای رفتن اینو قبول دارم

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » شنبه 20 دی 1393, 8:12 am

قانونی هم مشکلات خودش داره . اولیش آژانس معتبر که واقعا کارت راه بندازه. بعد کیس خیلی قوی ، قانون دوبلین
. هومینتی میگی یکی دیگه بجات بره سفارت . الان تو فرودگاه ها مقصد هم انگشت نگاری میکنن اونجا میفهمن که تقلب کردی از همونجا دیپورت میکنن . به نظر من ترکیه اخرین راه .خیلی ها از اونجا موفق شدن ما هم میتونیم

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 20 دی 1393, 10:34 am

amirzarghan نوشته شده:قانونی هم مشکلات خودش داره . اولیش آژانس معتبر که واقعا کارت راه بندازه. بعد کیس خیلی قوی ، قانون دوبلین
. هومینتی میگی یکی دیگه بجات بره سفارت . الان تو فرودگاه ها مقصد هم انگشت نگاری میکنن اونجا میفهمن که تقلب کردی از همونجا دیپورت میکنن . به نظر من ترکیه اخرین راه .خیلی ها از اونجا موفق شدن ما هم میتونیم
منم حرف شما رو قبول ميكنم الان بيشتر از يك ماهه كه تو فرودگاه هاي اروپا ازت اثر انگشت ميگيرن و اگر اثرانگشتت با اون اثري كه تو سفارت ثبت شده تطابق نداشته باشه ديپورتت ميكنن با همون هواپيمايي كه اومدي با همونم برميگردي
تصویر

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 20 دی 1393, 6:10 pm

نه عزیزم ،بخاطر همین گفتم شگرد داره.. اگه یادتون باشه من جزو اولین نفرهأی بودم که گفتم اینجور ویزا‌ها رو تو اروپا ازتون اثر میگیرند ، تا مطابقت داده بشه با...! اره .. حالا این شگردو من میدونم ،چون کسیرو اینجوری فرستادم ،و خدارو شکر گیر نکرده ... و یکی‌ از اعضای این انجم در جریان هست ! (البته من فقط یه فرودگاهو میدونم) هر کس خواست بره ،تو پیغام خصوصی بهش میگم ،چون فک می‌کنم صلاح نیست که اینجا گفته بشه.. در مورد ترکیه هم که دیگه همگان میدونند که ترکیه چاله بود و تبدیل به چاه شد ! با جنگ سوریه و کوبانی و... اینکه قانون جدید که نمیدونم ازش خبر داری یا نه (منظورم قانون ۳ سال است)

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » دو شنبه 22 دی 1393, 1:59 pm

هومینتی داش بهت مسج میدم ارسال نمیشه بیا اسکایپ
Amirzarghan2 اسکایپ م
Www.amir.zarghan.3@gmail.com اینم جی میلم

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 23 دی 1393, 12:22 am

dash vasat javab gozashtam .. Faghat beghoo koja mikhay beri va az che tarighi .. man Tajrobeh shingeno daram va dar moredh oon behet mitoonam komak konam ..

willgex

پست توسط willgex » دو شنبه 29 دی 1393, 2:47 pm

iranian نوشته شده:
بله درسته اما الکی بری اونجا صحبت کنی بگی مثلا جونت تو خطره ، بلاخره باید مدرکی برای اثبات توضیحاتی که بهشون میدی داشته باشی. حرف زدن رو که همه بلدن ، مهم کیس و سناریو و مدرک برای اثبات ! :mrgreen: که این مشکل رو من حل کردم.
من راحت میتونم یه کیس ساز قوی باشم خخخخخخ. کی کیس میخواد ؟ 3 تا ببر 1دونه مجانی بگیر خخخخخخ :lol: :mrgreen:

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 29 دی 1393, 7:28 pm

willgex نوشته شده:
iranian نوشته شده:
بله درسته اما الکی بری اونجا صحبت کنی بگی مثلا جونت تو خطره ، بلاخره باید مدرکی برای اثبات توضیحاتی که بهشون میدی داشته باشی. حرف زدن رو که همه بلدن ، مهم کیس و سناریو و مدرک برای اثبات ! :mrgreen: که این مشکل رو من حل کردم.
من راحت میتونم یه کیس ساز قوی باشم خخخخخخ. کی کیس میخواد ؟ 3 تا ببر 1دونه مجانی بگیر خخخخخخ :lol: :mrgreen:
به این سادگی نیست ،
چرا فکر میکنی مدرک حتما یک برگه هست
مدرک میتونه هر چیزی باشه
بستگی به نوع کیس و حرفهایی هست که قراره زده بشه
افرادی بودن که حتی با حرف تونستن در جلسه اول مصاحبه نظر طرف رو جلب کنن و جواب مثبت را بگیرن و بلعکس افرادی بودن که با داشتن مدرک واقعی کیس را خراب کردن و اون رو پیچیده تر کردن
نوع بیان هم خیلی مهم هست
و فرد مصاحبه کننده هم خیلی مهمه که به شانس بستگی داره ممکنه شخصی باشه که به شدت بی اعتماد به پناهنده ها باشه و به راحتی هر حرفی رو قبول نکنه

درکل کیسی که میدید باید هیچ نقطه سیاهی نداشته باشه ممکنه با سوالاتی مواجه بشید که قبلا در موردش فکر نکرده بودین و اونجاس که مثل ... تو ش گیر میکنید و همه چیز خراب میشه
:D
اینقدر ساده نباشید کیس خیلی مهمه مخصوصا برای افرادی که میخواهند در اروپا اقدام کنن

willgex

پست توسط willgex » جمعه 3 بهمن 1393, 6:53 pm

iranian نوشته شده:
willgex نوشته شده:
iranian نوشته شده:
به این سادگی نیست ،
چرا فکر میکنی مدرک حتما یک برگه هست
مدرک میتونه هر چیزی باشه
بستگی به نوع کیس و حرفهایی هست که قراره زده بشه
افرادی بودن که حتی با حرف تونستن در جلسه اول مصاحبه نظر طرف رو جلب کنن و جواب مثبت را بگیرن و بلعکس افرادی بودن که با داشتن مدرک واقعی کیس را خراب کردن و اون رو پیچیده تر کردن
نوع بیان هم خیلی مهم هست
و فرد مصاحبه کننده هم خیلی مهمه که به شانس بستگی داره ممکنه شخصی باشه که به شدت بی اعتماد به پناهنده ها باشه و به راحتی هر حرفی رو قبول نکنه

درکل کیسی که میدید باید هیچ نقطه سیاهی نداشته باشه ممکنه با سوالاتی مواجه بشید که قبلا در موردش فکر نکرده بودین و اونجاس که مثل ... تو ش گیر میکنید و همه چیز خراب میشه
:D
اینقدر ساده نباشید کیس خیلی مهمه مخصوصا برای افرادی که میخواهند در اروپا اقدام کنن
آره دقیقا همینطوره به شانس هم بستگی داره
اما دیگه گذشت اون زمان که حرف میزدی پناهندگی میدادن بهت ، دیگه برای اثبات توضیحاتی که بهشون میدی باید مدرک و شاهد داشته باشی. الان انقدر پیچیده شده که حتی مدارک قوی هم داشته باشی به زور قبولت میکنند... درسته به بیان گویش هم بستگی داره اما خوب فقط حرف زدن که کافی نیست :)
دوست من تو استرالیا پناهنده شده ، 4 سالی میشه ، میگفت روز مصاحبه فقط میگفتن مدرک و شاهد یه سوال هایی میپرسیدن که آدم هنگ میکرد... اما خدارو شکر وضعیت کیسش طوری بود که جواب گرفت.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 114 مهمان