تشکیل گروه برای همسفری

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
danial2016

Re: تشکیل گروه برای همسفری

پست توسط danial2016 » دو شنبه 27 بهمن 1393, 3:27 pm

سلام دوستان

من با Humanity موافقم
چند بارم به دوستان گفتم همون هزینه ای که میکنید تا ایتالیا و با اون ریسکش! یکی و دوتا روش بذارین و هوایی برین.
من به اتفاق چند تا ازدوستان عید میریم هوایی
اگه موافق بودین باهم بریم پول هم دست هیچکس نمیدیم تا نرسیم.
بی گدار به اب نزنید در ترکیه قاچاقبران دروغ میگن و اونم هزینشون زیاد صراف هم اشنا خودشون!

فقط مواظب باشین دوستان

Yaran

پست توسط Yaran » دو شنبه 27 بهمن 1393, 6:48 pm

دوستان جو رو الکی متشنج نکنید
چطور امکان داره این همه پناهجو که از آسیا و آفریقا دارن وارد یونان میشن بازداشت 18 ماهه بشن
همینطوری رو هوا مطلب ننویسید خواهشا
این همه آدم با ملیتهای گوناگون یعنی اصلا وارد خاک یونان نمیشن؟ همه دارن هوایی میرن؟

یکی از دوستان خودم همین 2ماه پیش زمینی از یونان وارد ایتالیا شد و ادامه مسیر داد تا آلمان
البته یه مدت تو ترکیه معطل پول شد که خانواده ش بفرستن (حدود 1ماه)
اما وقتی پول بدستش رسید خیلی سریع و ظرف 2روز وارد ایتالیا شد

من وقتی مطلب یکی از اعضا رو تو این مبحث میخونم بهش اهمیت میدم و در قبال مهم بودن نوشته درست یا اشتباهش نظر هم میدم جوری نباشه که بگیم حرف من کاملا درسته و باقی اطلاعات ندارن.
دلیل اطلاعات راه بنده دوستانم هستن که به تازه گی وارد اروپا شدن یا اقامت دارن

خواهشا مطالب دیگران رو نادیده نگیرین و اگه جایی داره درست میگه احتمال موفقیت اون نکته رو بگید تا راهکاری باشه برا همه
ممنون.

danial2016

پست توسط danial2016 » دو شنبه 27 بهمن 1393, 8:12 pm

اقا از ما گفتن بود
شما برین یا نه برای هیچکس فرقی نداره، اطلاعات ما درست بود ولی نمیدونم چی بگم
موفق باشی رفیق

s.k

پست توسط s.k » سه شنبه 28 بهمن 1393, 3:09 am

اینکه یونان جهنم هست هیچ شکی نیست ولی اگر بدون اطلاعات بری بدون شک گیر میکنی حالا اگر ادم پرون مطمئن و کار درست گیر بیاری و بعد نرسی ادم میذاره به حساب بدشانسی ولی اگر ادم پرون درست حسابی گیر بیاری که البته سخت میشه کسی رو پیدا کرد میشه رد شد چراکه نه ولی بازم خیلی سخته

s.k

پست توسط s.k » سه شنبه 28 بهمن 1393, 3:18 am

جناب دانیال شما عید از کجا و به کدوم مقصد میخوایین هوایی برین چقدر هزینتون میشه؟ بیشتر توضیح بدین لطفا ببینیم شرایط چه جوریه

danial2016

پست توسط danial2016 » سه شنبه 28 بهمن 1393, 4:55 pm

من از قبرس به امستردام 14 فروردین حرکت میکنم، هزینه ۸۵۰۰€ هوایی پول بلوک میکنیم،پول پیش نداره.
0079257214006 شماره وایبر

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 28 بهمن 1393, 10:11 pm

danial2016 نوشته شده:من از قبرس به امستردام 14 فروردین حرکت میکنم، هزینه ۸۵۰۰€ هوایی پول بلوک میکنیم،پول پیش نداره.
0079257214006 شماره وایبر
شمارش در وایبر نیست که
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

danial2016

پست توسط danial2016 » سه شنبه 28 بهمن 1393, 11:57 pm

+7-925-721-4006

شماره وایبر روی این شماره فعاله.

danial2016

پست توسط danial2016 » سه شنبه 28 بهمن 1393, 11:59 pm

۰۰۷۹۲۵۷۲۱۴۰۰۶
شماره وایبر فعال

Yaran

پست توسط Yaran » چهار شنبه 29 بهمن 1393, 9:25 pm

چندتا نکته هستش میخوام بنویسم بخونید بعد خودتون سبک سنگینش کنید
اول از همه اینکه همه پناهجوها هوایی یا از مسیر مستقیم ترکیه تا ایتالیا نمیرن این وسط خیلیها از یونان وارد ایتالیا میشن اونم زمینی.
دوم در مورد بازداشت یونان این مسئله تو ترکیه هم هست وقتی شما میری تو ترکیه ثبت نام UN میکنی برا تردد شما یه سری محدودیتها قائل میشن که مثلا از شهر محل سکونتت خارج نشی
حالا اگه اومدی و از شهر خارج شدی خواستی قاچاقی سوار قایقی لنجی بشی و پلیس ترکیه دستگیرت کرد بی برو برگرد زندانی میشی چون از محل سکونتت بدون اجازه خارج شدی این قانون تو یونان هم قابل اجرا هست
که اگه موقع خروج غیر قانونی توسط پلیس یونان دستگیر بشی مجازات حبس داره
یونان به خاطر وارد شدن به خاکش شما رو زندان نمیکنه اما اگه هنگام خروج قاچاقی از یونان دستگیر بشی زندانی میشی (مشابه ترکیه)
قوانین یونان تغییری پیدا نکرده که بخواد پناهجو رو بعد از وارد شدن زندانی کنه مثل روال قدیم برگه ترک 1ماهه داره و اگه UN تو یونان فعال باشه با کمک اون این مدت زمان 1ماهه به 4 ماه تمدید خواهد شد.

دوستانی هم که تبلیغ مسیر هوایی میکنن مطالبشون رو به نفع خودشون تموم نکنن که فقط و فقط راه هوایی خوبه و راه زمینی امکان رسیدن یا رد شدن نداره

javadcarpetz

پست توسط javadcarpetz » چهار شنبه 6 اسفند 1393, 9:36 am

سلام دوستان من پایه رفتن هستم فقط یه موضوع من را گیرانداخته که باگذشتن ازمرزها دچاردرگیری بامرزبانی ها وگشته شدن منومشغول کرده وگرنه مشکل دیگه ای ندارم چون دوره های ویژه زندگی درشرایط سخت گذراندم

Yaran

پست توسط Yaran » چهار شنبه 6 اسفند 1393, 5:43 pm

غیر از مرز ایران و ترکیه که احتمال تیراندازی داره باقی مرزها اینجوری نیست
تو کل این مسیرها و مرزها قاچاقچی راهنمای شماس و از راههای میره که احتمال دیده شدن توسط مرزبانی خیلی کمه

javadcarpetz

پست توسط javadcarpetz » چهار شنبه 6 اسفند 1393, 6:35 pm

خوب حالاتصمیم چیه من باکی تماس بگیرم براهماهنگی برنامتون درحدحرفه یامردرفتنیدخبربدیدچون من دارم برنامه ریزی میکنم

Yaran

پست توسط Yaran » چهار شنبه 6 اسفند 1393, 8:55 pm

برنامه برای بعد از عید هستش
شما برنامه ریزی خودتون رو انجام بدین زمانش رسید همینجا اعلام میکنیم
سوال داشتی همینجا بپرس تا جواب بدیم و اینکه به فکر هزینه باشید بین 22 تا 26 میلیون

mosafer ghorbat
تماس:

پست توسط mosafer ghorbat » چهار شنبه 6 اسفند 1393, 10:30 pm

سلام
دوستان من هستم واس تابستان
فعلن دارم تحقیقاتم میکنم نمخام زیاد وقت بذارم واسه نت و غیره اخرش همینجا موندگار میشیم بخاطر اظهار نظر بعضی از دوستان که اهل رفتن نیستن فقط اومدن اینجا شک و تردید راه بندازن ازین جهنم پات بذاری بیرون همچی دستت میاد تا اینجا هستی نمیتونی از نحوه کار اگاه بشی ،مسیر اروپا با شدت درگیریهای افریقا و خاورمیانه بسته میشه و ته قافله به بن بست میخوره میدونید تو هر هفته چن هزار نفر افریقایی از لیبی به ایطالیا میرن !!! ازونطرفم از سوریه عراق و کردستان دیگه فرصتی باقی نیست ...

اگه کسی خاست کشورای حاشیه خلیج بره میتونم راهنمایش کنم در صورتیکه ازونورم بهم اطلاعات راه و کیس بده
به یزدان که گرما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم
از آنروز این خانه ویرانه شد
ک نان آورش مرد بیگانه شد

s.k

پست توسط s.k » پنج شنبه 7 اسفند 1393, 4:15 am

javadcarpetz نوشته شده:خوب حالاتصمیم چیه من باکی تماس بگیرم براهماهنگی برنامتون درحدحرفه یامردرفتنیدخبربدیدچون من دارم برنامه ریزی میکنم
اول اینکه شما رو ویزات کار کن بعد اگر دیدی نمیشه بیا اینجا دنبال راه زمینی باش
دوم اینکه اینجا اکثرا حرف میزنن و مرد عمل خیلی کمه منظورم تو این وبسایت هست نه این مبحث
خلاصه شما اول تکلیف خودتو روشون کن درباره ویزا

javadcarpetz

پست توسط javadcarpetz » پنج شنبه 7 اسفند 1393, 10:12 am

دوست عزیز راستش من نمیتونم 22ملیون جورکنم میدونم درتوانم نیست چون الان توکارم برشکست کردم والانم وامهای من گذاشتنداجرا اولا هرلحظه ممکن خونه ضامنهیم رامصادره کنند دوما خانم بنده مبتلا به سرطان شده وباید سریعا عمل بشه که هزینه های اونم ندارم وکلا زندگی ام متلاشی شده دیگه چیزی واسه باختن ندارم این بیشرفهاهم هرروز دارندفشاربیشتری به مردم میارند پس راضی هستم پیاده برم اروپا بخداوقتی نگاه به دخترکوچولوم میکنم خجالت میکشم چون دخترم بعدازیکسری ازمایشات گفتند جزتیزهوشهاست وحیف تواین مملکت بیصاحب بمونه حالا من بعدازعید فکررفتن زمینی دارم هرکی پایه است یاعلی وگرنه تنها میرم

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 7 اسفند 1393, 4:07 pm

javadcarpetz نوشته شده:دوست عزیز راستش من نمیتونم 22ملیون جورکنم میدونم درتوانم نیست چون الان توکارم برشکست کردم والانم وامهای من گذاشتنداجرا اولا هرلحظه ممکن خونه ضامنهیم رامصادره کنند دوما خانم بنده مبتلا به سرطان شده وباید سریعا عمل بشه که هزینه های اونم ندارم وکلا زندگی ام متلاشی شده دیگه چیزی واسه باختن ندارم این بیشرفهاهم هرروز دارندفشاربیشتری به مردم میارند پس راضی هستم پیاده برم اروپا بخداوقتی نگاه به دخترکوچولوم میکنم خجالت میکشم چون دخترم بعدازیکسری ازمایشات گفتند جزتیزهوشهاست وحیف تواین مملکت بیصاحب بمونه حالا من بعدازعید فکررفتن زمینی دارم هرکی پایه است یاعلی وگرنه تنها میرم
:| :(
شما کیس پناهندگی داری ؟ اگر نداری همینجوری نرو یک فکری برای کیس هم بکن، فقط رسیدن همه چیز نیست مهم گرفتن اقامته
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

javadcarpetz

پست توسط javadcarpetz » پنج شنبه 7 اسفند 1393, 4:14 pm

راستش یک پسرهمسایه دارم تولندن مغازه داره گفته توخودت برسون اینجا من ازطریق یک شرکت مدد کاری که ریسش اشناست مساعا پناهندگیتوحل میکنم میگفت چون ئتومتاهل هستی وخانمت هم مریضه واحتیاج به عمل داره راحت میتونم این کارراانجام بدم ولی نمیدونم چقدرحرفاش باحقیقت نزدیکه

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 7 اسفند 1393, 4:28 pm

javadcarpetz نوشته شده:راستش یک پسرهمسایه دارم تولندن مغازه داره گفته توخودت برسون اینجا من ازطریق یک شرکت مدد کاری که ریسش اشناست مساعا پناهندگیتوحل میکنم میگفت چون ئتومتاهل هستی وخانمت هم مریضه واحتیاج به عمل داره راحت میتونم این کارراانجام بدم ولی نمیدونم چقدرحرفاش باحقیقت نزدیکه
شاید حرفاش درست نباشه و رفتی اونجا کمکی نکرد تو چکار میخوای بکنی
باید این احتمال رو در نظر بگیری،یک کیس برای خودت جور کن اقامت گرفتن تو این شرایط سخت شده
با اون پولی هم که تو داری امکان رسیدن به انگلیس خیلی کمه مگر شانس بیاری یکی وسط راه کمکت کنه
به هر حال من نمیخوام نا امیدت کنم ولی میگم فکر همه جاشو بکن و با چشم باز برو،اینجور نشه که از چاله بی افتی تو چاه دوست عزیز، حساب همه جا رو بکن

javadcarpetz

پست توسط javadcarpetz » پنج شنبه 7 اسفند 1393, 5:08 pm

دمت گرم داداش ازاینکه راهنمایی درست میکنی کاری ازدستم برنمیادجز ارزوی سلامتی برای خودت وخانوادت وبقیه دوستان که خالصانه راهنمایی میکنند بازم اگه سوال داشتم مزاحمتون میشم فعلا دنبال پول جورکردن هستم راستی اگه ازسمت شمال روسیه برم به فنلاند اون مسیرهزینش کمترنیست

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 8 اسفند 1393, 10:57 am

شما که خانواده‌ هستی‌ بهتره که فقط و فقط با ویزا بدون اثر بری آلمان ،یعنی‌ از ایتالیا یا یونان ویزا وسعت میگیرند ،بعد برو آلمان یا کشورهای اسکندیناویا ،اونجا سریع بهتون رسیدگی میکنند ،کاری ندارند که قبول شودی یا نه ،کّل هزینهای عمل و.. رایگان میباشد برای پناهجو ! بهتره تو این وضعیتی که داری و داره از این بدتر می‌شه ریسک و بلند پروازی نکنی‌ نکنی‌ ،انگلیس رفتن از اروپا مرکزی ،خودش غره عوض کرد می‌مونه و ساخته ،با توجه به اینکه پول هم نداری ،با آژانس‌ها (کار درست و مطمئن که پولو بخواابونی) صحبت کن و شرایطتو بهشون بگو ،قیمت پرت بهت میدان ولی‌ با توجه به شرایطت میتونی‌ با ۵۰ تومن ویزا بدون اثر بگیری ! موفق باشید .. مرگ بر جمهوری اسلامی

Yaran

پست توسط Yaran » جمعه 8 اسفند 1393, 4:51 pm

javadcarpetz نوشته شده:دوست عزیز راستش من نمیتونم 22ملیون جورکنم میدونم درتوانم نیست چون الان توکارم برشکست کردم والانم وامهای من گذاشتنداجرا اولا هرلحظه ممکن خونه ضامنهیم رامصادره کنند دوما خانم بنده مبتلا به سرطان شده وباید سریعا عمل بشه که هزینه های اونم ندارم وکلا زندگی ام متلاشی شده دیگه چیزی واسه باختن ندارم این بیشرفهاهم هرروز دارندفشاربیشتری به مردم میارند پس راضی هستم پیاده برم اروپا بخداوقتی نگاه به دخترکوچولوم میکنم خجالت میکشم چون دخترم بعدازیکسری ازمایشات گفتند جزتیزهوشهاست وحیف تواین مملکت بیصاحب بمونه حالا من بعدازعید فکررفتن زمینی دارم هرکی پایه است یاعلی وگرنه تنها میرم
ببیند دوست من این مبلغ هزینه مسیر خودتون هست شما این پول رو برا خودتون خرچ میکنید
اینجا هر شخصی مشکل خودش رو داره خصوصا تو بخش نقدینگی برا همینه میان اینجا تا از اطلاعات باقی اعضا استفاده کنند برا مسیرهای ارزونتر.
این راه پیاده روی و آدرس گرفتن نداره قاچاقچی شما رو میبره اونم در قبالش پول میگیره حالا شاید کمتر بشه یا بیشتر اون بستگی به شرایط داره
مثلا قاچاقچی از ترکیه تا ایتالیا میبره 5500 دلار
شاید شخصی پیدا بشه بگه 4000 تا میبرم
یا از ایتالیا به اونور رفتی بلیط ترن بگیری حواست نباشه بلیط 100 یوروی درجه 3 رو 400 یورو درجه 1 فروشنده بهت میفروشه روحتم خبر نمیشه
درکل اینجا سعی میشه اطلاعات درست داده بشه و امکان داره به مزاج دوستان خوش نیاد اما واقعیته راه همینه بهتر از وعده الکیه

Yaran

پست توسط Yaran » جمعه 8 اسفند 1393, 4:55 pm

من اطلاعی از باقی مسیرا مثلا شمال روسیه رو ندارم
اما اینو میدونم که هر مسیری که رفت و آمد کم باشه امکاناتشم کمه در نتیجه رسیدن مشکل و گرون میشه

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 9 اسفند 1393, 7:33 pm

من منظورم ۵۰ میلیون ،برای ۲ نفر بود ،که قیمت خیلی‌ مناسبی هست .. حواست باشه که از این بیشتر نعدی ،چون آنها سعی‌ در گرفتن ویزا ،۵۰ میلیون برای هر نفر را دارند !

fariddv

پست توسط fariddv » یک شنبه 10 اسفند 1393, 8:58 am

سلام دوستان.من چند روز پیش استانبول بودم .رفتم محله اکسارای تقریبا 8 ماه با کسی که قرار بود منو بفرسته در تماس بودمتو ایران طرف یونان زندگی میکرد وبلاخره رفتم استانبول تا منو بفرسته ولی اونجا حرفش رو عوض کرد .میخوااست هوایی بفرسته ما هم که دیدیم حرفش عوض شد ریسک نکردیم برگشتیم ایران.الان یه ادم بر پیدا کردم میگه از استانبول میبره تا صوفیه بلغارستان با 2500 یورو.از صوفیه هم میبره تا اتریش یا المان با 4000 یورو.میخواستم بدونم اگه تا صوفیه مشکلی پیش نیاد(چقدر اختمال داره تو صوفیه گیر پلیس نیوفتم) برام و وارد حوضه شینگن بشم در صد موفقیتم و رسیدنم به المان یا دانمارک چقدره با توجه به اینکه باید از کشورهای صربستان و مجارستان رد بشم تا به اتریش برسم بعدش المان.طرف گفته زمینی با سواری میبره .میگه 24 ساعت تا صوفیه طول میکشه و72 ساعت تا اتریش.ولی ممکنه بیش از 10 روز طول بکشه به خاطر راحت رد شدن از مرزها.ممنون میشم هر کی اطلاعات داره بده .

s.k

پست توسط s.k » یک شنبه 10 اسفند 1393, 4:24 pm

دوست عزیز شما 8 ماه با یه نفر در ارتباط بودی بعد همه چیز کنسل شد حالا چطور میخوایی اینقدر سریع به یکی دیگه اعتماد کنی؟؟؟!!!
حتما اینم کنسل میشه ولی در کل قاچاقی رفتن ریسک هست نمیشه صددرصد گفت رد میشی یا نه اثر ازت میگیرن یا نه خیلی ها رفتن بدون اثر خیلی ها هم اثر دادن یه جا مثل یونان یا ایتالیا همه چیز بر میگرده به ادم پرونت بعضی وقتها میدونن این مسیری رو که دارن کار میکنن صددرصد مسافرشون انگشت نگاری میشه بازم برای منفعت شون بهت دروغ میگن و میبرنت تو مسیر

humanity123

پست توسط humanity123 » یک شنبه 10 اسفند 1393, 6:17 pm

پدر سگ دروغ محض بهت گفته ،اصلا بهش اعتماد نکن اصلاااااان ... داداش این مادر سگا فقط رو اون پول که از ادرنه تا یونان یاا بلغار میبرن سود میکنند ،الان مرزهای اروپا کلاً بسته هست ،این واقعیتی هست ،خودتونو گول نزنید ،اینا زمینی با ترانزیت می‌فرستند و شانس گیر کردنش خیلی‌ بلاست ،مطمئن باش که اگه تا سوفیا گیر نکنی‌ بعد از اون گیر می‌کنید ، مخصوصاً با این داستان اسلامیست‌ها که ریدن تو اروپا ،کلا چکینگ‌ها شدید شده ! قدیم اره ..۵ ،۶ سال پیش میشد ردّ شد.. خودتونو بدبخت ناکو نکنید ،به برو برگشت اثر ازتون میگیرن و میرید مال خودتون ... فقط هوایی برید با گارانتی که کار یک باره بشه !!

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 12 اسفند 1393, 8:23 pm

fariddv نوشته شده:سلام دوستان.من چند روز پیش استانبول بودم .رفتم محله اکسارای تقریبا 8 ماه با کسی که قرار بود منو بفرسته در تماس بودمتو ایران طرف یونان زندگی میکرد وبلاخره رفتم استانبول تا منو بفرسته ولی اونجا حرفش رو عوض کرد .میخوااست هوایی بفرسته ما هم که دیدیم حرفش عوض شد ریسک نکردیم برگشتیم ایران.الان یه ادم بر پیدا کردم میگه از استانبول میبره تا صوفیه بلغارستان با 2500 یورو.از صوفیه هم میبره تا اتریش یا المان با 4000 یورو.میخواستم بدونم اگه تا صوفیه مشکلی پیش نیاد(چقدر اختمال داره تو صوفیه گیر پلیس نیوفتم) برام و وارد حوضه شینگن بشم در صد موفقیتم و رسیدنم به المان یا دانمارک چقدره با توجه به اینکه باید از کشورهای صربستان و مجارستان رد بشم تا به اتریش برسم بعدش المان.طرف گفته زمینی با سواری میبره .میگه 24 ساعت تا صوفیه طول میکشه و72 ساعت تا اتریش.ولی ممکنه بیش از 10 روز طول بکشه به خاطر راحت رد شدن از مرزها.ممنون میشم هر کی اطلاعات داره بده .
اگر با سواری میبره و پول را بعد از رسیدن به مقصد میگیره برو شکن نکن،
دو دل نباش
هر کی وارد این راه میشه باید ریسک کنه، گاهی وقتها حتی تقصیر قاچاقبر هم نیست ممکنه مسیر لو بره و یا هزار احتمال دیگه همه اینها به شانس شما بستگی داره
ولی همفکری کردن و تبادل نظر باعث میشه شانس موفقیت شما بیشتر بشه

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 12 اسفند 1393, 8:35 pm

humanity123 نوشته شده:پدر سگ دروغ محض بهت گفته ،اصلا بهش اعتماد نکن اصلاااااان ... داداش این مادر سگا فقط رو اون پول که از ادرنه تا یونان یاا بلغار میبرن سود میکنند ،الان مرزهای اروپا کلاً بسته هست ،این واقعیتی هست ،خودتونو گول نزنید ،اینا زمینی با ترانزیت می‌فرستند و شانس گیر کردنش خیلی‌ بلاست ،مطمئن باش که اگه تا سوفیا گیر نکنی‌ بعد از اون گیر می‌کنید ، مخصوصاً با این داستان اسلامیست‌ها که ریدن تو اروپا ،کلا چکینگ‌ها شدید شده ! قدیم اره ..۵ ،۶ سال پیش میشد ردّ شد.. خودتونو بدبخت ناکو نکنید ،به برو برگشت اثر ازتون میگیرن و میرید مال خودتون ... فقط هوایی برید با گارانتی که کار یک باره بشه !!
نه داداش اینجوری هم نیست رفتن سخت شده ولی بسته نشده نباید دیگران رو نا امید کرد ،افرادی هستند که راهی جز قاچاقی رفتن ندارند ،
تو کار قاچاق گارانتی وجود ندارد
کسی واقعا بخواد بره پی همه چیز رو باید به تنش بماله ؛
البته دوستان اگر مشکل خاصی ندارید خودتون را اواره نکنید اونجا همچین خبری هم نیست برای کارگری و حمالی خارجی ها اینقدر عجله نکنید ، :D
اگر در ایران به اخر خط رسیدید برید تو این مسیر ،
خلاصه از ما گفتن بود دوستان

humanity123

پست توسط humanity123 » چهار شنبه 13 اسفند 1393, 3:57 pm

به چه قیمت ،از چاله بیفتند تو باتلاق ! به نذاره من اگر همجونتون در خطره ،بهتره برید یه شهر دیگه زندگی‌ کنی‌ تا اینکه بری یونان و از بی‌ پولی‌ ،از سطل‌ آشغال ،ته مونده ساندیویج بردارید بخورید ! عدم عقل هیچ موقع بی‌ گدار به آب نمیزانه .. هممون میدونیم که ۹۹% اینایی که میرند اونور ،همه مهاجرین اقتصادی هستند و هیشکی دنبالشون نیست ! پس بهتره خودتونو گول نزنید ،،، با اکثر اینأ که تو بلغار و ترکیه به داستان خوردند ،صحبت کردم ، گفتند اگه ما میدونستیم که به حمصهین روزی می‌افتیم هرگز پاا تو این مسیر نمیذاشتیم ! به نذاره من بهترین راه هوایی هست ..

Yaran

پست توسط Yaran » یک شنبه 16 فروردین 1394, 1:51 pm

سلام
چند وقتی بود اینجا سر نمیزدم سال نوتون مبارک ایشالا همین امسال جشن کریسمس رو جشن بگیرید (برا اونایی که دیگه امسال قصد رفتن دارن)
تو این مدت که تاپیک همسفری زده شد ماشالا عده ی زیادی علاقه نشون دادن برا تشکیل گروه و ادامه داستان اما فعالیتی حتی تو این مبحث هم انجام نشد این بماند اون تعداد کمی هم که پیگیر گروه بودن کم کم تو برنامه گروه شک و شبه دیدن و ساز خودشون رو زدن که یه سری چیزا مورد قبول ما نیست شما باید اینکارو انجام بدین و فلان
اول خدمت دوستان بگم که این آخرین پست بنده س دیگه به امید خدا مسافرت برا من زمانش رسیده و تا چند روز دیگه راهی هستم.
دوم اینکه هدف بنده برا تشکیل گروه همسفری یه تعداد آدمی بود که حالا از وضعیت راه اطلاع نداشتن یا تا حالا قاچاق نرفته بودن یا طول مسیر کیسی داشتن نیاز به تقویت بود که همکاری باهاش بشه و اصل مهمش کنار هم بودن تو این راه پر خطر و کمک کردن به هم بود.
متاسفانه فضای اینترنت طوری ساخته شده که اعتمادی وجود نداره طرف حاضر هست تجربه یه شکست رو داشته باشه اما به نصیحتی که اینجا میشه گوش نده
من با توجه به صحبتهایی که تو همین مبحث شده اطلاعات راه،آدم پرون خوب (خوب به این معنی که طرف آشناس و یه تعداد خانواده رو هم برده)دوستانی که تو ایتالیا،آلمان و سوئد داشتم میتونستم کمک کوچیکی برا گروه باشم که با توجه به ذهنیت دوستان و شک و شبه ی که داشتن این کار عملی نشد.
برا همین تصمیم گرفتم تنها سفر رو شروع کنم و ببینم تا کجا میتونم برم و سعی میکنم طول راه یا به محض اقامت موقت یا دائم تو کشورهایی که مسیر عبوری من هست اینجا بیام و اطلاعات برا دوستان بنویسم.

آرزوی سلامتی برای تمام دوستان
خدانگهدار

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » یک شنبه 16 فروردین 1394, 5:15 pm

موفق باشی یاران عزیز. حتما اطلاعات راه رو هم برای ما بزار. من از مسیر یونان میخوام برم. الان ترکیه هستم

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 19 فروردین 1394, 6:30 pm

Yaran نوشته شده:سلام
چند وقتی بود اینجا سر نمیزدم سال نوتون مبارک ایشالا همین امسال جشن کریسمس رو جشن بگیرید (برا اونایی که دیگه امسال قصد رفتن دارن)
تو این مدت که تاپیک همسفری زده شد ماشالا عده ی زیادی علاقه نشون دادن برا تشکیل گروه و ادامه داستان اما فعالیتی حتی تو این مبحث هم انجام نشد این بماند اون تعداد کمی هم که پیگیر گروه بودن کم کم تو برنامه گروه شک و شبه دیدن و ساز خودشون رو زدن که یه سری چیزا مورد قبول ما نیست شما باید اینکارو انجام بدین و فلان
اول خدمت دوستان بگم که این آخرین پست بنده س دیگه به امید خدا مسافرت برا من زمانش رسیده و تا چند روز دیگه راهی هستم.
دوم اینکه هدف بنده برا تشکیل گروه همسفری یه تعداد آدمی بود که حالا از وضعیت راه اطلاع نداشتن یا تا حالا قاچاق نرفته بودن یا طول مسیر کیسی داشتن نیاز به تقویت بود که همکاری باهاش بشه و اصل مهمش کنار هم بودن تو این راه پر خطر و کمک کردن به هم بود.
متاسفانه فضای اینترنت طوری ساخته شده که اعتمادی وجود نداره طرف حاضر هست تجربه یه شکست رو داشته باشه اما به نصیحتی که اینجا میشه گوش نده
من با توجه به صحبتهایی که تو همین مبحث شده اطلاعات راه،آدم پرون خوب (خوب به این معنی که طرف آشناس و یه تعداد خانواده رو هم برده)دوستانی که تو ایتالیا،آلمان و سوئد داشتم میتونستم کمک کوچیکی برا گروه باشم که با توجه به ذهنیت دوستان و شک و شبه ی که داشتن این کار عملی نشد.
برا همین تصمیم گرفتم تنها سفر رو شروع کنم و ببینم تا کجا میتونم برم و سعی میکنم طول راه یا به محض اقامت موقت یا دائم تو کشورهایی که مسیر عبوری من هست اینجا بیام و اطلاعات برا دوستان بنویسم.

آرزوی سلامتی برای تمام دوستان
خدانگهدار
از اولش هم نباید این تاپیک را میزدی وقتی این کاره نیستی و هدفت چیز دیگه هست
از اول گفتم کسی میخواد بره نمیاد دنبال همسفرو این چیزا باشه
خوب تو میخواستی برای قاچاقبر خودت چند نفر رو پیدا کنی که مجانی ردت کنه
حالا یک مدت دیگه میای میگی رسیدی اروپا و میای اینجا تبلیغ فاچاقبرتو میکنی :lol:

s.k

پست توسط s.k » چهار شنبه 26 فروردین 1394, 4:11 pm

یاران عزیز وقتی به امید خدا رسیدی اصلا اینجا پست نذار هنوز پست نذاشتی شدی قاچاقبر و ...
منتظر خبر های خوبت هستم ولی فقط خوصوصی نه عمومی که بشی ...

Danmark.dk

پست توسط Danmark.dk » پنج شنبه 27 فروردین 1394, 9:52 pm

In yaro Iranian bad bakhte va chandta id harfhaye khodesh taid mikone va be andaze khar han ax chizi ettela nadare vali to hame anjomanha harf mizaneh

Bayad jolo bazar azesh kar keshid

:lol: :lol: :lol:

Lycka till

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 114 مهمان