احتمال بسته شدن اروپا

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
amirzarghan

احتمال بسته شدن اروپا

پست توسط amirzarghan » دو شنبه 27 بهمن 1393, 11:06 pm

:!: یه سوال داشتم. تو این سال ها بخصوص‌ تو این چند هفته مهاجرین زیادی میرن به اروپا ببشتر هم آفریقایی عرب تبار ها بصورت چند صد نفره با کشتی. این احتمال وجود داره که اروپا هم بخواد شرایطی مثل استرالیا برا مهاجرین بزاره اونها بفرسته به یه جزبره یا یه مکان غیر اروپائی؟

s.k

Re: احتمال بسته شدن اروپا

پست توسط s.k » سه شنبه 28 بهمن 1393, 2:56 am

شک نکن دیر یا زود اتحادیه اروپا اعلام میکنه که دیگه مهاجر قبول نمیکنه
مگه تا کجا می تونه جور این سیر اعظیم پناهنده ها رو بکشه؟؟؟

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 28 بهمن 1393, 9:54 pm

فعلا اینجور نمیشه ولی شرایط سختر خواهد شد، پس بهتره از این افریقایی ها عقب نمونیم و هرچه زودتر این جهنم را ترک کنیم،
این افریقایی ها با هر وسیله ای خودشون به اروپا میرسونن انوقت ما نشستیم امروز فردا میکنیم و تو این فروم کامنت میزاریم ، :|
اروپا مقصد بیشتر ایرانی ها عرب ها افریقایی ها و مردم شرق اروپا است
همه فرار میکنن از دست این اسلام اجباری
از طرفی در طی چندین سال گذشته یک عده اسلامیست اشغال تو این کشور های پیشرفته نمک خوردن و نمک دان شکستن ، مثل سگ موقع پناهندگی التماس میکردن حالا که اقامت گرفتن میخوان اروپا رو هم مطابق قانون اسلامی در بیارن و هر روز امکان داره دست به اقدامات تروریستی بزنن ،مگر اخبار رو نمیخونید جو اروپا بر علیه این مهاجرین هست
شرایط اقتصادی اروپا هم بزارین روش
همه اینها باعث میشه به زودی شرایط مهاجرت سختر از این بشه
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » پنج شنبه 30 بهمن 1393, 11:23 am

با این وضعیت که داره پیش میره مطمئن هستم اروپا بزودی مرزهاش میبنده فقط امیدوارم یه چند ماه قوانیین تغییر نکنن تا بتونم بعد عید رد بشم. با ایرانیان موافقم با اینجا نشستن منتظر بودن فقط زمان از دست میدیم. روزی نیست که تو اروپا مسلمان ها وحشی یه گوه کاری نکنن.
همونتی داش حقیقتش به نظر من این مردم حقشون همین حکومته و زور زدن برا تغییر فقط حدر دادن عمر هستش

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 1 اسفند 1393, 2:14 pm

به نظرت کم هستند افرادی که مثل ما فکر میکنند و ناسیونالیست هستند ! یادمون نره که اروپا ۳۰۰ سال طول کشید تا از زیره یوغ کلیسا بیاد بیرون ،باید از خودمون شروع کنیم و از هر جا که میتونیم مردم رو آگاه کنیم تا به این ملایان و رژیم داعشی جمهوری اسلامی باج ندند و اونهارو حمایت نکنند ،با رای ندادند و ... یادمون نره که آگاهی‌ لازمیه آزادی هست ! اره ..باید کاری کرد ،به قول معروف ‌ره به بادیه بردن به از نشستن باطل ! ولی‌ به قول دوستی‌ نباید بی‌ گدار به آب زد.. ما یه تیر بیشتر نداریم و باید به هدف بخوره...

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » شنبه 2 اسفند 1393, 11:25 pm

مثل ما زیاده ولی حقیقتش من نمیخوام زندگی عمرم اینجا صرف مبارزه زندان اینها کنم. میخوام تو یه کشوری که توش آزادی رفاه فرهنگ وجود داره به زندگی ادامه بدم. من بشخصه به آینده ایران بدبینم

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 3 اسفند 1393, 7:58 pm

amirzarghan نوشته شده:مثل ما زیاده ولی حقیقتش من نمیخوام زندگی عمرم اینجا صرف مبارزه زندان اینها کنم. میخوام تو یه کشوری که توش آزادی رفاه فرهنگ وجود داره به زندگی ادامه بدم. من بشخصه به آینده ایران بدبینم
درسته بیخیال مبارزه
اصلا مبارزه کنیم که چی بشه
اون موقع که همه چیز داشتیم انقلاب کردیم نتیجش این شد :shock:
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 4 اسفند 1393, 10:26 am

اصلا موافق نیستم ایرانیان ، نمی‌شه که فقط رفیق روزهای گرمابه و گلستان باشیم .. نسل اندر نسل نیاکان ما اینجا زندگی‌ کردند و خون دادند که ایران ،ایران بمونه ! بعد الان که به گرفتاری خورده و اشغال شده تنهاش بذاریم ! وطن پرستان حقیقی هرگز خون بابک خرمدین‌ها و ... فراموش نخواهند کرد ... اگر دوست ندارید در راه وطن جان بدهید و یا به زندان بروید ،حداقل از نظر فرهنگی‌ که میتونید کمک کنید به هموطنانتون ،مثلا: آگاهشون کنید که رای ندهند ، بگید که گذشتگانشون کی‌ بودند ، بگید که اسلام چی‌ جوری وارد سرزمین ما شد ،بگید که رژیم ضدّ ایرانی جمهوری اسهالی ،چی‌ کار کرد با جوانهای ما ،از جنایتاشون ،دزدیهاشون،اختلاس‌های میلیاردیشون،،، بزن ،دیده نشو این یعنی‌ مبارزه !

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 4 اسفند 1393, 9:31 pm

humanity123 نوشته شده:اصلا موافق نیستم ایرانیان ، نمی‌شه که فقط رفیق روزهای گرمابه و گلستان باشیم .. نسل اندر نسل نیاکان ما اینجا زندگی‌ کردند و خون دادند که ایران ،ایران بمونه ! بعد الان که به گرفتاری خورده و اشغال شده تنهاش بذاریم ! وطن پرستان حقیقی هرگز خون بابک خرمدین‌ها و ... فراموش نخواهند کرد ... اگر دوست ندارید در راه وطن جان بدهید و یا به زندان بروید ،حداقل از نظر فرهنگی‌ که میتونید کمک کنید به هموطنانتون ،مثلا: آگاهشون کنید که رای ندهند ، بگید که گذشتگانشون کی‌ بودند ، بگید که اسلام چی‌ جوری وارد سرزمین ما شد ،بگید که رژیم ضدّ ایرانی جمهوری اسهالی ،چی‌ کار کرد با جوانهای ما ،از جنایتاشون ،دزدیهاشون،اختلاس‌های میلیاردیشون،،، بزن ،دیده نشو این یعنی‌ مبارزه !
من که هر کی رو میشناسم به این حکومت فحش میده :D
الان از هرکسی که بپرسی معمولا خبر دارن از همه چیز مگر افرادی که از دنیای امروز بدور باشند که اونها تکلیفشون روشنه
متاسفانه این یک واقعیت هست اکثر مردم آگاهی دارند ولی بی تفاوت شدن ، فقط به فکر پول در اوردن و رفع نیاز های مادی خودشون هستن و کسی حوصله دردسر نداره :|

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 5 اسفند 1393, 10:13 am

شوربختانه اینی که میگی‌ یه واقعیته ! ولی‌ این امته خر (شهید پرور و بی‌ تفاوت) باید بدانند که زمانی‌ که جنگل آتش می‌گیرد ، رتر و خشک با هم می‌سوزد ،و روز موعود باید پاسخگو باشند ،و تا آن روز که زیادش رفته و کمش مونده ،چیزی نمونده !‌ای بچه آخوندا ،ای نوکران استعمار ،‌ای آقا زادها ،ای سرمایه دارها که هم از توبره میخورید هم از آخور ..روزه موعود نزدیک است !!! (( دوستان ناسیونالیست هر ضربهی از دستتون بر اومد به این رژیم اهریمنی بزنین ،هر ضربهی ،که همینا بودند که مارو به این روزی که می‌بینید انداختند )) دریغ است که ایران ویران شود ،کنام پلنگان و شیران شود !

s.k

پست توسط s.k » پنج شنبه 7 اسفند 1393, 4:25 am

صددرصد تاید میشه
حداقل میتونیم با فعالیت در فضای مجازی اعتراض خودمون رو به این دولت چپاول گر قرون وسطایی نشون بدیم

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 8 اسفند 1393, 11:20 am

دقیقا ... آگاهی‌ لزمهٔ آزادی هست .. همیشه تو هر انقلاب فرهنگی‌ یا کلی‌ ،افرادی بودند که بهشون می‌گفتند : پیشگامان ! ما هم سعی‌ کنیم از اون دسته افراد باشیم و اون‌هائی که ناگاه هستند رو آگاه کنیم(کسی‌ خودشو زده به خواب تکلیفش معلومه) ،این وظیفه ماست و باید بدان عمل کنیم .. اگه همینجوری بره جلو ،از این کشور آخوند زده جز یه تفاله نمی‌مونه ،همه سرمایهاشو و منابع طبیعی شو به تاراج بردند و میبرند و آن زمان باید مثل مردم یوگوسلاوی از برگ درختان تغذیه کنیم! واقعاً ننگ‌ بر هر کسی‌ که بی‌ تفاوته..

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » جمعه 8 اسفند 1393, 9:22 pm

s.k نوشته شده:صددرصد تاید میشه
حداقل میتونیم با فعالیت در فضای مجازی اعتراض خودمون رو به این دولت چپاول گر قرون وسطایی نشون بدیم

اره من موافق فعالیت مجازی به سبک حمله به پیج های افراد و مسئولین سیاسی هستم
یعنی یک حرکت مثل همون افرادی که حمله کردن به پیج لیونل مسی بیچاره و فحش بارونش کردن یک حمله به صفحه روحانی و ظریف و ... بشه
چند وقت پیش هم به صفحه یک داور حمله کردن
وقتی خبر گذاری ها ببینن ایرانی ها اینقدر متنفرن از مسئولین کشورشون که پیج هاشون رو فحش بارون میکنن خوب این خودش یک نوع مبارزه هست!
حالاجرعت ندارید بروید خیابون حداقل تو اینترنت پیج هاشون رو به گند بکشید
مخصوصا پیج این جواد ظریف رو :D
ادم چی میتونه بگه از دست این مردم نادان

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » سه شنبه 12 اسفند 1393, 10:31 pm

iranian نوشته شده:
s.k نوشته شده:صددرصد تاید میشه
اره من موافق فعالیت مجازی به سبک حمله به پیج های افراد و مسئولین سیاسی هستم
یعنی یک حرکت مثل همون افرادی که حمله کردن به پیج لیونل مسی بیچاره و فحش بارونش کردن یک حمله به صفحه روحانی و ظریف و ... بشه
چند وقت پیش هم به صفحه یک داور حمله کردن
وقتی خبر گذاری ها ببینن ایرانی ها اینقدر متنفرن از مسئولین کشورشون که پیج هاشون رو فحش بارون میکنن خوب این خودش یک نوع مبارزه هست!
حالاجرعت ندارید بروید خیابون حداقل تو اینترنت پیج هاشون رو به گند بکشید
مخصوصا پیج این جواد ظریف رو :D
ادم چی میتونه بگه از دست این مردم نادان
مطمئن باشید انقلاب کردن در کشورها اسلامی یه گام رو به عقب هستش. تا وقتی تفکرات اکثریت مردم با دین مذهب مسموم شده همیشه همین هستش. هر حکومتی که بخواد بیاد. اول باید ذهنیت مردم به سمت لایک سکولار شدن بره مثل دوران رنسانس اروپا بعد انقلاب دموکراسی خودش میاد. نمونه همین انقلاب 57 یا کشورها عربی که اسلامگراها برنده شدن. تا مردم به این تغییر برسن خیلی زمان میبره شاید ده ها، منم حقیقت صبر ایوب عمر نوح ندارم منتظر بشم تا ایران تبدیل بشه به غرب ! خودم میرم سمت غرب :-D
ولی کسانی رو که مبارزه میکنن براشون خیلی ارزش احترام قائل میشم

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 29 تیر 1394, 6:15 pm

حرفای همتون کاملا درست.الانم که توافق هسته ای کردن.بهتون قول میدم هیچی تغییر نمیکنه.تا 1 سال همینطور میمونه.بعد از یک سال بازم تورم میره بالاتر.اگه همین نشد....حالا ببینید.من که چشم از اینا آب نمیخوره.اگه گزارشای سازمان ناسارو ببینید درباره آب و هوای آینده ایران.گفته ایران تا 10 سال دیگه تبدیل به یکی از خشک ترین کشورهای جهان میشه.که تو واقعیتم داریم مبینیم.این دولت هیچ کاری واسه ایران نمیکنه.بهتون قول میدم با این وضعیت تا 10 الی 12 سال دیگه ایران کل کشاورزیشم از دست میده.وباید کل محصولات دامی و کشاورزیم از خارج وارد کنن.آینده خوبی برای ایران نمیبینم به شخصه.ای بابا هر چیم نفت بفروشن اصلا کل کشورای خارجی بیاین روی نفت و گاز ایران سرمایه گذاری کنن.اصلا روزی 20 میلیون بشکه نفتم بفروشن هیچیش تو جیب ما نمره.قسم میخور هیچیش خرج ما نمیشه.روزی 100 میلیون بشکه نفتم که بفروشن همین آش همین کاسه.ای بابا ما جونا که نه خوشی کردیم نه چیزی.هممون به گا رفتیم.چی بگم.

s.k

پست توسط s.k » دو شنبه 29 تیر 1394, 7:02 pm

امیر یه مدت زیادی بود نبودی سر نمیزدی کجا بودی ؟ چیکار میکردی ؟

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 1 مرداد 1394, 12:29 am

s.k نوشته شده:امیر یه مدت زیادی بود نبودی سر نمیزدی کجا بودی ؟ چیکار میکردی ؟
سلام.
دعا گوی شما.در حال کار و زندگی.دارم پول جمع میکنم تا زودتر برم از اینجا.والا وقت نکردم سر بزنم.وگرنه تعداد پستام از ایرانیانم میزد بالاتر. :lol: . دلم تنگ شد برا بچه های فروم .گفتم بیام ببینم چه خبر.چند نفر از بچه ها تونستن برن از ایران؟

s.k

پست توسط s.k » پنج شنبه 1 مرداد 1394, 7:55 am

کارن و kurdish بودن که از یونان رفتن و چندنفری هم با ویزا رفتن

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 5 مرداد 1394, 12:39 am

s.k نوشته شده:کارن و kurdish بودن که از یونان رفتن و چندنفری هم با ویزا رفتن
آقا خوش به حالشون.فرار کردن از این خراب شده.من که دیگه قاطی کردم.دمشون گرم.
راستی s.k شما نرفتی هنوز.؟ iranian چی رفته یا هستش؟

نمایه کاربر
fallfall

پست توسط fallfall » دو شنبه 5 مرداد 1394, 2:54 am

amiraaaaaa نوشته شده:

اینجور که پیداست iranian میخواد تا اروپا تونل بزنه بعد که مطمئن مطمئن شد بره

s.k

پست توسط s.k » دو شنبه 5 مرداد 1394, 4:26 am

ایرانیان که خبری ازش ندارم
خودمم یه مدتی رفتم اسیای شرقی زندگی کردم ولی بخاطر یه سری مشکلات و اتفاقات که پیش اومد برگشتم ایران ویران شده تا ببینم خدا چی میخواد

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 8 مرداد 1394, 4:24 am

بلاخره باید یه جوری بریم دیگه.بقیه چه کار میکنن.ما هم همون کارو بکنیم.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 8 مرداد 1394, 4:25 am

fallfall نوشته شده:
amiraaaaaa نوشته شده:

اینجور که پیداست iranian میخواد تا اروپا تونل بزنه بعد که مطمئن مطمئن شد بره

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 115 مهمان