مرزهای زمینی بلغارستان

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
Kamyab_lennin

مرزهای زمینی بلغارستان

پست توسط Kamyab_lennin » چهار شنبه 2 اردیبهشت 1394, 9:17 pm

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من الان به مدت ۶ ماه هستش که توی یکی از احزاب مارکسیست لنینیست فعالیت دارم سنمم زیاد نیست ۱۸سالمه توی این مدت که عراق بودم همش دنبال راهی برای رفتن به اروپا بودم و از هرکسی هم که تجربه داشته چه موفق بوده چه ناموفق پرسیدم خطرات راهو و شرایط رو ...سرطون رو درنیارم ! اصل مطلب اینکه برای رفتن باید برم ترکیه غیر قانونی میرم از مرز های عراق و ترکیه با یه ن.فر برم هماهنگ کردم که از ترکیه با ترانزیت منو ببره به اتریش اما از مرز بلغارستان می ره بعد یعنی از بلغار به مجار و صرب و بعد اتریش از اتریشم خودم می رم با قطار می خواستم از دوستان عزیز کسی که راه ترانزیت بلغار رو تجربه کرده از تجربشون استفاده کنم کسی هست اطلاعی داشته باشه !؟

amirzarghan

Re: مرزهای زمینی بلغارستان

پست توسط amirzarghan » پنج شنبه 3 اردیبهشت 1394, 12:31 pm

من هم میخوام از همین راه برم. فقط بزرگترین ایرادی که داره گیر پلیس افتادن انگشت نگاری شدن هستش

amirkhan22

Re: مرزهای زمینی بلغارستان

پست توسط amirkhan22 » یک شنبه 6 اردیبهشت 1394, 12:40 am

سلام کامیاب

مرز زمینی بلغار از طرف ادرنه کاملا بسته شده است.
مرز بلغار از طرف دره کوی ترکیه باز هست، دلیلش جنگل انبوهی هست که در ان منطقه گسترده شده، و تو خود جنگل گراز فراوان، مرز از طرف دولت ترکیه هیچ کنترولی نداره ولی از طرف بلغار ۲۴ ساعت تحت کنترول است و پاتو انور مرز بزاری تا ۵ کیلومتری مرز از طریق دوربینها کنترول میشه، اولین شهر مرزی ۱۲ کیلومتری مرز قرار دارد بنام "مالکو تارناوو" که ورودت به اونجا اصلا منطقی نیست پاسگاه مرزی در اونجا قرار دارد، تنها راه از مرز خودت به بورگاس برسونی که اونم ۴۵ کیلومتری مرز قرار دارد و تنها راه رسیدن به اونجا از طریق جنگل هست که کم کمش باید از جاده ۵ کیلومتر دورتر تو جنگل به سمت بورگاس حرکت کنی، چی پی اس حتما همراهت باشه در صورت گم شدن پیدا کردن راه غیر ممکن، من این مسیر را رفته ام قبلا، پارسال دوتا از دوستانم این مسیر را طی کردند ولی تو بورگاس گیر کردند و اثر انگشت دادند ولی خودشون بعدا به بلژیک رسوندن.

تو جنگل وارد بشی گهگاهی با رودخانه های کوچیکی رو برو خواهی شد پوتین کوهستانی حتما همراهت باشه،جنگل هموار نیست فقط تپه های کوچیک
اگر پلیس نگیرتت و اثر ندی میتونی خودت برسونی به بورگاس
از بورگاس هم بخوای بلیط صوفیه را بگیری بدون پاسپورت نمیدن و با پوتین گلی وارد ترمینال نشو!

از استانبول ادم پرون بدون اثر انگشت فقط میبرن صوفیه پیادت میکنن که 2500 یورو میگیرن، از صوفیه هم باید ادم پرون پیدا کنی به صرب و از اونجا به مجار، زبان انگلیسی و روسی بلد نباشی و بدون ادم پرون بری مطمئن باش ۱۰۰% گیر میکنی، اثر میدی.

از مجار هم بدون ایدی کارت نمیتونی بلیط نروژ بگیری و تو ترن اکثرا پلیس گشت میزنه و به تیپ و قیافه نگاه میکنه اگه شک کنه مدارک میخواد و...

اثر انگشت بلغار هم میشه بی اثر کرد ولی بسته به کیست داره در کل، تجربش دارم و اثر بلغار تو بلژیک برای رفیقم درست کردیم و بدون هیچ مشکلی کیسش داد!
امیدوارم اطلاعاتم کمکتون کنه.

بهر حال موفق باشین
00306997460801

whatsapp

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 179 مهمان