لطفا کسیکه مدرک پرینت بانکی میتونه بسازه پیغام بده

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
کمالd

لطفا کسیکه مدرک پرینت بانکی میتونه بسازه پیغام بده

پست توسط کمالd » پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394, 1:35 pm

از یه دانشگاه توی سوئد پذیرش گرفتم و اگر یادتون باشه آخرین بار توی این فروم یپیغام گذاشتم که دنبال ویزای تحصیلی هستم.
خوشبختانه یکی از شرایط یا مراحل این کارو که امتحان تافل بود را با موفقیت پشت سر گذاشتم و فعلا یک خان از هفت خان رستمو طی کردم.
راستی امتحان تافل یا آیلتس لازمه گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه های سراسر دنیاست و بدون اون اصلا نمیشه پذیرش تحصیلی گرفت.
روال کار هم به این صورته که اول شما میری واسه امتحان تافل آماده میشی و بعدش امتحانو میدی (که واسه من امتحان تافل روز 12 آپریل مصادف با 23 فروردین بود توی سنتر سنجش در خیابان کریم خان که خوشبختانه از 120 نمره تونستم 93 بگیرمو این در حالیه که خیلی از دانشگاه ها توی بخش admission خودشون نمره ی 61 به بالا را هم قبول دارن(

خلاصه سرتونو درد نیارمو الانه فقط لنگ یه پرینت بانکی هستم که البته میتونم یه نفرو پیدا کنم تا بصورت سوری به حسابم پول واریز کنه و توی محضر هم قرارداد باهاش ببندم که مثلا بعد از واریز پول , دوباره اون پولو تحویلش بدم .ولی گرون در میاد.

خب بجاش کسی میتونه با قیمت کمتر واسم ج.ع.ل کنه؟
پ.خ بده لطفا

roozberto

Re: لطفا کسیکه مدرک پرینت بانکی میتونه بسازه پیغام بده

پست توسط roozberto » چهار شنبه 23 اردیبهشت 1394, 11:08 am

سفارت استعلام میکنه از بانک. هیچ وقت این کار رو نکن. یکی از دوستان من با پرینت حساب جعلی ریجکت شد.

مشاوره پناهندگی

Re: لطفا کسیکه مدرک پرینت بانکی میتونه بسازه پیغام بده

پست توسط مشاوره پناهندگی » چهار شنبه 23 اردیبهشت 1394, 3:12 pm

شما یه مبلغی حدود 50میلیون تو بانک بذارین تازمانیکه سفارت به شما جواب میده بهش دست نزنیداینطوری درصد قبولیتون بالاتر میره

بدرود

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 179 مهمان