راهنمایی میخوام لطفا...

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
K4Z3M

راهنمایی میخوام لطفا...

پست توسط K4Z3M » شنبه 2 خرداد 1394, 6:13 pm

درود دوستان.
من ی پسر 18 ساله هستم که چند سالی هست تو فکر پناهندگی هستم چون واقعا از وضع ایران خسته شدم...
الان با این شرایط جدید و به قوله خودشون توافقات هسته ای و تحریم ها وضعیت پناهندگان اروپا به چه صورتیه؟
البته میدونم کشور های متفاوت وضعیت نیز متفاوت خواهد بود ولی خب من هنوز تصمیم نگرفتم که کدوم کشور برم در این باره هم راهنمایی کنید.
و اینکه کلا پولی که باید بپردازیم مربوط به همون کیس پناهندگی و 6 ملیون میشه و تمام؟؟؟ پس قضیه ویاز گرفتن چیه؟؟
از اونجایی که من کم تو مبحث هک و امنیت تخصص و علاقه شدیدی دارم ازین قضیه به نعف خوم استفاده کنم؟مثلا اونجا ی کاری بهم بدن؟
دغدغه های زیادی دارم فعلا همینارو جواب بدین خیییییلی ممنون...

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: راهنمایی میخوام لطفا...

پست توسط Admin » یک شنبه 3 خرداد 1394, 1:38 pm

درود دوست گرامی!
همیشه و در هر شرایطی کیسهای قوی موفق به گرفتن پناهندگی میشوند. در واقع بدون توجه به شرایط کشوری که پناهجو از ان فرار کرده است (کشور مبدا یا وطن پناهجو) میتوان با تهیه کیس خوب پناهندگی گرفت. مثال بسیار خوبی که بتوان به ان اشاره کرد مربوط به یکی از شهروندان آلمان است که یکی دو سال پیش موفق به گرفتن پناهندگی در امریکا شد. با آنکه میدانیم آلمان یکی از آزادترین کشورهای جهان است ولی این شهروند آلمانی توانسته بود نشان دهد در آلمان آنگونه که لازم است امنیت ندارد و موفق به گرفتن پناهندگی شد.
اکنون نیز اگرچه شرایط بین المللی ایران اندکی بهبود یافته است ولی کشورهای غربی میدانند که ایران یکی از بزرگترین زندانهای روزنامه نگران و دگراندیشان است. گزارشهای حقوق بشری سازمان ملل بطور مرتب تاکید میکنند که در ایران حقوق اقلیتها، زنان، روزنامه نگران، همجنسگرایان و... بصورت سیستماتیک و حساب شده تضییع میشود.
ما با پناهجویان بسیاری در سراسر جهان در تماسیم و بصورت روزانه شاهد هستیم که افراد زیادی موفق به گرفتن پناهندگی میشوند. تنها مساله تعیین کننده در دریافت پناهندگی داشتن کیس مناسب است.
موردی که ذکر نمودید (هک کردن سایتها و...) در کشورهای غربی نیز جرم محسوب میشوند مگراینکه بتوانید نشان دهید از این کار در جهت مبارزه با رژیم و دفاع از حقوق بشر و... استفاده نموده اید.
در صورتی که تصمیم داشته باشید پروسه خروج از کشور و همچنین دریافت پناهندگی را با ما انجام دهید هزینه ها بدین شرح هستند: هزینه دریافت ویزا بسته به کشور مقصد بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان. هزینه ویزای شینگن از کشورهای شرق و جنوب اروپا همچون ایتالیا، فرانسه، لهستان و... مبلغ ۲۰ میلیون تومان. ویزای شینگن از کشورهای غرب اروپا همچون آلمان، هلند، دانمارک و... مبلغ ۲۵ میلیون تومان. ویزای انگلیس، کانادا، امریکا و استرالیا ۳۰ میلیون تومان. این هزینه ها بلیت هواپیما را شامل نمیشوند. هزینه های فوق بصورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری دریافت میشوند.
هزینه کیس پناهندگی جداگانه و مبلغ ۷ میلیون تومان است.
در صورت نیاز به کمک در زمینه دریافت ویزا یا تهیه کیس لطفا با ما تماس بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

willgex

Re: راهنمایی میخوام لطفا...

پست توسط willgex » شنبه 9 خرداد 1394, 1:56 pm

K4Z3M نوشته شده:درود دوستان.
من ی پسر 18 ساله هستم که چند سالی هست تو فکر پناهندگی هستم چون واقعا از وضع ایران خسته شدم...
الان با این شرایط جدید و به قوله خودشون توافقات هسته ای و تحریم ها وضعیت پناهندگان اروپا به چه صورتیه؟
البته میدونم کشور های متفاوت وضعیت نیز متفاوت خواهد بود ولی خب من هنوز تصمیم نگرفتم که کدوم کشور برم در این باره هم راهنمایی کنید.
و اینکه کلا پولی که باید بپردازیم مربوط به همون کیس پناهندگی و 6 ملیون میشه و تمام؟؟؟ پس قضیه ویاز گرفتن چیه؟؟
از اونجایی که من کم تو مبحث هک و امنیت تخصص و علاقه شدیدی دارم ازین قضیه به نعف خوم استفاده کنم؟مثلا اونجا ی کاری بهم بدن؟
دغدغه های زیادی دارم فعلا همینارو جواب بدین خیییییلی ممنون...
داداش هک و این چیزا رو بکش بیرون از ذهنت مگه اینکه چقدر خبره باشی.
به نظر من اول پولاتو جمع کن یه کیس درست درمون جور کن بعد که یه خورده سنت رفت بالا به رفتن فکر کن نه الان خیلی زوده !
از تو و خودم نفرت دارم ، دیگه نمی خوام تو ذلت باشم ، وسط این ملت باشم ، اشک بریزم تو خفت بازم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 206 مهمان