معرفی کلاه بردارن

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
s.k

معرفی کلاه بردارن

پست توسط s.k » شنبه 3 مرداد 1394, 9:35 am

دوستان توجه کنید
افرادی که ادعای ادم پرونی میکنن و دنبال همسفر هستن هر روز یه ایدی جدید میسازن و از نوع پست گذاشتن هاشون مشخصه چه نامرد هایی هستن
عباس خاکی امیر دانیال امیر خان همگی یک نفرهستن همچنین مشاور پناهندگی و امیگریشن سرویس
پس به هیچ عنوان نه با این افراد کلاه بردار بلکه با هیچ کس تو فضای مجازی وارد معامله نشید که راحت پولتونو میخورن
هرچند خودم با چندتا از کاربرای همین سایت دوست شدم و قراره با هم یه حرکتی بزنیم
بحرحال از نوع صحبت و خیلی تابلو دنبال همسفر گشتن و ادعای ادم پرونی کردن این افراد واضح و مشخصه چه کلاه بردارای نامردی هستن کلا به کسی که ادم پرون معروفی هست نميشه اعتماد کرد و باید حتما باید پول رو اخر کار بهشون داد چه برسه به این پاپتی های این سایت
به هیچ عنوان به هیچ کس اعتماد نکنید
اگر یادتون باشه کارن گفت تو محله و نزدیک پارک ویکتوریا ( اتن ) از مغازه دار ها که بپرسین همگی دو سه نفر رو بیشتر معرفی نمیکنن و این نشون میده که کارشون درسته که همه این دو سه نفر رو فقط معرفی میکنن تازه اونم فقط با بلوک کردن پول کار میکنن

نمایه کاربر
Elvis_56

Re: معرفی کلاه بردارن

پست توسط Elvis_56 » شنبه 3 مرداد 1394, 1:06 pm

s.k نوشته شده:دوستان توجه کنید
افرادی که ادعای ادم پرونی میکنن و دنبال همسفر هستن هر روز یه ایدی جدید میسازن و از نوع پست گذاشتن هاشون مشخصه چه نامرد هایی هستن
عباس خاکی امیر دانیال امیر خان همگی یک نفرهستن همچنین مشاور پناهندگی و امیگریشن سرویس
پس به هیچ عنوان نه با این افراد کلاه بردار بلکه با هیچ کس تو فضای مجازی وارد معامله نشید که راحت پولتونو میخورن
هرچند خودم با چندتا از کاربرای همین سایت دوست شدم و قراره با هم یه حرکتی بزنیم
بحرحال از نوع صحبت و خیلی تابلو دنبال همسفر گشتن و ادعای ادم پرونی کردن این افراد واضح و مشخصه چه کلاه بردارای نامردی هستن کلا به کسی که ادم پرون معروفی هست نميشه اعتماد کرد و باید حتما باید پول رو اخر کار بهشون داد چه برسه به این پاپتی های این سایت
به هیچ عنوان به هیچ کس اعتماد نکنید
اگر یادتون باشه کارن گفت تو محله و نزدیک پارک ویکتوریا ( اتن ) از مغازه دار ها که بپرسین همگی دو سه نفر رو بیشتر معرفی نمیکنن و این نشون میده که کارشون درسته که همه این دو سه نفر رو فقط معرفی میکنن تازه اونم فقط با بلوک کردن پول کار میکنن
کاملا درسته
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

arashtn1

پست توسط arashtn1 » شنبه 3 مرداد 1394, 4:12 pm

ببینید بچه ها این ادمها همیشه بودن ولی طرف باید خودش بفهمه هرچیم ما بگیم میرن ترکیه ه یکی بدتر اینا گوش میکنن استارت رفتن میزنن و بعد میفهمن که دیگه یه عمر پشیمونی داره
چند سال پیشم این حرفا تو انجمن بود من خودم تا ترکیه رفتم وقتی به قاچاقبرم شک کردم باهاش استارت نزدم برگشتم بعد فهمیدم کلاهبردار بوده!!!
خوب حالا هرچی ما بگیم بعضیا بازم کار خودشونو میکنند
بیخیالشون بهتره یکم بیشتر در مورد رفتن کیس اطلاعات جمع کنید منکه واسه کیس خیلی نگرانم

s.k

پست توسط s.k » شنبه 3 مرداد 1394, 7:07 pm

بلاخره باید اگاه باشن
اره کیس هم خیلی مهمه وگرنه منفی در انتظار هست

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 114 مهمان