جواب سوال دوستان در مورد حصار کشی مرزهای اروپا و چگونگی ورود

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
Mojahed
پست: 27
تاریخ عضویت: یک شنبه 14 تیر 1394, 11:16 am

جواب سوال دوستان در مورد حصار کشی مرزهای اروپا و چگونگی ورود

پست توسط Mojahed » یک شنبه 29 شهریور 1394, 4:40 pm

دوستان زیادی از طریق ایمیل سوالی پرسیده بودن در مورد حصار کشی مرزهای کشورهای اروپایی و ممنوعیت ورود به کشورهایی مثل مجارستان اتریش و آلمان و اینکه مجارستان قانون جدید بازداشت و حبس عبور از حصار رو به اجرا گذاشته که با توجه به این شرایط چطور امکان داره پناهجوها بازهم بتونن وارد این کشورها بشن.
خوب من قبل جواب دوتا تصویر میزارم که بسته بودن حدود مرزی کشورها رو ببینید
تصویر
تصویر بالا خط های پررنگ بسته بودن و حصار کشی مرزها رو نشون میده که تو قسمت مرز اتریش به آلمان کاملا مرز بسته شده یعنی شما از هر راهی وارد اتریش بشید بازم ورود به آلمان ممکن نیست.

تصویر
این تصویر هم مربوط میشه به تغییر مسیر پناهجویان از صربستان به کرواسی که قبلا از صربستان وارد مجارستان میشدن و بعد وارد اتریش که با توجه به ورود 10 هزار نفری پناهجویان دولت کرواسی هم اعلام ظرفیت تکمیلی کرد و مرزش رو با صربستان بست.(تو تصویر اول مرز باز بود)

خوب اما جواب دوستان که با توجه به این شرایط چطور امکان ورود پناهجو بازم هست:
ببینید اگه تو گروههای کوچکتر تقسیم بشین و راه بلد یا قاچاقبر داشته باشین میتونید وارد کشورهای اروپایی مثل مجارستان اتریش و آلمان بشید همین کشورهایی که کنترل مرزشون شدید هست قاچاقبر از راههایی شما رو میبره که از گذشته میبرده و هیچ تداخلی با این سیل پناهجوها و مسیرشون نداره.
قاچاقبر حتی میتونه شما رو از راه مجارستان وارد اتریش و سپس آلمان کنه و پلیس هم فکر کنه که از پناهجوهایی هستین که از قدیم وارد شدین (قدیم یعنی قبل از این سیل پناهجوها)
قاچاقبر میتونه شما رو حتی بدون اثر انگشت مجارستان وارد اتریش کنه و سپس آلمان.

موفق باشین.
moj4hed@gmail.com
Skype:moj4hed1

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 192 مهمان